Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 292

Wątek: 10 runda: Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 1.07.2018

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    A wystarczyloby zmienic w koncu te przepisy. Zwyciezca RZ wybierajacy rywala to najwazniejszy do wprowadzenia przepis!!!
    Ale nie, bo lepiej zajmowac sie dlugoscia spodenek
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    leszczynianin (01-07-2018)

  3. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Emil znow paprykarz. Najpierw dawal Mroczkom, teraz brakowalo tylko zeby z Musielakiem przegral.
    Pogonić i to jak najszybciej.

  4. Powrót do góry    #228
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Leszno wygrywając w tym meczu, miałoby zapewnione 1 miejsce po rundzie zasadniczej, i brak jakiejkolwiek możliwości wyboru rywala.
    Ameryki nie odkryłeś, a myślisz że te porażki to przypadek? Cyrk dla bezrozumnych
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 01-07-2018 o 23:04

  5. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    I właśnie to w Częstochowie nazywamy "speedway". Współczuje kolegom z Leszna oglądać takie dziadostwo na Smoczyku.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    Kazoon (01-07-2018), muuu (02-07-2018)

  7. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    mam nadzieje ze beda sobie pluc w brode ze wpuscili Cieslaka do PO
    Bardziej by sobie chyba pluli, jakby wpuścili Get Wella.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #231
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Jak widać Leszno tylko przegrywa, jak się podłoży... inaczej nie ma takiej możliwości.

  9. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Kazoon (01-07-2018), dockm (01-07-2018), kingpin (02-07-2018), muuu (02-07-2018)

  10. Powrót do góry    #232
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    No nie wiem. Z Toruniem komplet punktów.

  11. Powrót do góry    #233
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    No nie wiem. Z Toruniem komplet punktów.
    Toruń w ewentualnych po już nie byłby drużyną, która u siebie została rozniesiona ​przez Leszno. No i zwykle w Lesznoe dobrze sobie radzą
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    NIe interesuje mnie zbytnio dzisiejszy wynik. Będziemy ich rozliczać z miejsc na podium, więc jak chcą dziś jechać padakę to niech jadą. Ale ostatnie 4 mecze w sezonie mają zapitalać aż miło.
    A co do ustawiania sobie przeciwników w PO i braku ducha sportu w tym wszystkim.
    Jak taki jest regulamin to trzeba wykorzystywać jego niedoskonałości.

    Jak zobaczyłem że Toruń po dzisiejszym meczu ma punkt mniej od Czewy przed zakończeniem naszego meczu, to chciałem aby Włókniarz wygrał. Bo Torunia nie lubię i bardziej się ich obawiam niż Czewy.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Martines (02-07-2018)

  14. Powrót do góry    #235
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    A mi się wydaje, że skoro mamy ponoć "driiim timmm", to jedziemy wszędzie o zwycięstwo w DMP. Cóż jacy włodarze, taka postawa w rozgrywkach... żenada. Przepraszamy żużlową Polskę.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    gotrek (02-07-2018)

  16. Powrót do góry    #236
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Leszno wygrywając w tym meczu, miałoby zapewnione 1 miejsce po rundzie zasadniczej, i brak jakiejkolwiek możliwości wyboru rywala, co raczej nie jest czymś o czym marzą. Po prostu nie chcieli wygrać, albo raczej nie zrobili wszystkiego by wygrać, zarówno w Częstochowie, jak i w Tarnowie, co dla mnie jest żenujące.
    Rozumiem jednak, że Leszno nie chce wygrać wszystkich meczów w zasadniczej by np. jechać z Toruniem który moze się rozpędzić, albo co gorsza zawitać na Jancarza. Tyle że to nie ma nic wspólnego ze sportem.
    A skąd Ty wiesz o czym marzą w Lesznie?
    Jakiego rodzaju antylogika sprawia, że widzisz szansę na to, iż Unia nie wygra rundy zasadniczej?
    I na jakiej zasadzie widzą w Lesznie różnicę między Włókniarzem, Apatorem, Spartą, czy Stalą?
    Wytłumaczysz jakiego rodzaju antylogika kazała Unistom wyłączyć mózgi na to, że chcąc zdobyć tytuł, tak, czy inaczej muszą wygrać ze wszystkimi po drodze - czyli w tym przypadku z dwiema drużynami spośród trzech rywali jakich będą mieć w play off?

    I tak z czystej ciekawości - wyłożysz, jak wyglądało odpuszczenie meczów w Tarnowie i Częstochowie od strony praktycznej?
    Baron i przełożeni zrobili zebranie przed meczami i rzekli oto - "Hampelu, Kołodzieju, Kurtzie, Sajfutdinovie... Zamiast po dziesięć punktów w meczu, robicie po dwa, cztery, moze siedem a my płacimy tak samo, jak byście zdobyli dziesięć. Inaczej mówiąc, bulimy wam od razu po pięćdziesiąt tysiaków, choćbyście na torze de facto zapracowali tylko na ćwierć tego"?

    Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Daniello za jego przydatny post!

    dockm (01-07-2018)

  18. Powrót do góry    #237
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Świetny mecz i świetne widowisko. Jutro chyba nie będę w stanie słowa wypowiedzieć tak mam gardło zryte.
    Czy wy panowie z tymi obawami przed Toruniem nie przesadzacie? Kto ma się ich bać? Leszno? Po za tym że zaczeli dobrze punktową u siebie to na wyjazdach dalej nie istnieją.
    Jeżeli brać na poważnie te wasze brednie o odpuszczeniu meczu to chyba lepiej by było im wygrać z nami i odebrać nam szansę na 3 miejsce, a tak taka możliwość jest a wtedy Leszno może pojechać w 1 rundzie nie z Włókniarzem a z Gorzowem a to zapewne trudniejszy rywal dla Leszna niz Włókniarz.
    Porażka Wlokniarza w tym meczu była wkalkulowana i nie odebralaby nam PO.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  19. Powrót do góry    #238
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    NIe interesuje mnie zbytnio dzisiejszy wynik. Będziemy ich rozliczać z miejsc na podium, więc jak chcą dziś jechać padakę to niech jadą. Ale ostatnie 4 mecze w sezonie mają zapitalać aż miło.
    A co do ustawiania sobie przeciwników w PO i braku ducha sportu w tym wszystkim.
    Jak taki jest regulamin to trzeba wykorzystywać jego niedoskonałości.

    Jak zobaczyłem że Toruń po dzisiejszym meczu ma punkt mniej od Czewy przed zakończeniem naszego meczu, to chciałem aby Włókniarz wygrał. Bo Torunia nie lubię i bardziej się ich obawiam niż Czewy.

    Bo taki to sport, a raczej takie jego zasady. Pogoń za "uatrakcyjnieniem" udziwnia go i sprowadza do cyrku. Nieszczęsne "jokery", z/z - ki, wypożyczenia ( na szczeblu juniorskim zdarzało się, że koleś reprezentował w różnych rozgrywkach z cztery, pięć klubów w sezonie! ) starty w kilku ligach naraz i... i PO! Kolejne uatrakcyjniające udziwnienie, w piłce znane z mocarnych lig, luksemburskiej czy szwajcarskiej, które przynosi więcej szkody niż pożytku.
    Jasne, emocje, transmisje, reklamy, ale żadna to liga, gdzie wygra najzdrowszy w danym terminie, zwłaszcza że wcześniej oglądamy ( z reguły corocznie ) żenujące "przygotowania" do tej fazy.

  20. Powrót do góry    #239
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    A skąd Ty wiesz o czym marzą w Lesznie?

    I na jakiej zasadzie widzą w Lesznie różnicę między Włókniarzem, Apatorem, Spartą, czy Stalą?
    Wytłumaczysz jakiego rodzaju antylogika kazała Unistom wyłączyć mózgi na to, że chcąc zdobyć tytuł, tak, czy inaczej muszą wygrać ze wszystkimi po drodze - czyli w tym przypadku z dwiema drużynami spośród trzech rywali jakich będą mieć w play off?
    słyszałeś o czymś takim jak kontuzje?


    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Baron i przełożeni zrobili zebranie przed meczami i rzekli oto - "Hampelu, Kołodzieju, Kurtzie, Sajfutdinovie... Zamiast po dziesięć punktów w meczu, robicie po dwa, cztery, moze siedem a my płacimy tak samo, jak byście zdobyli dziesięć. Inaczej mówiąc, bulimy wam od razu po pięćdziesiąt tysiaków, choćbyście na torze de facto zapracowali tylko na ćwierć tego"?
    zebrania z zawodnikami niepotrzebne - wystarczy umiejętnie obsadzać biegi - zwłaszcza nominowane , ewentualnie "pogadać" dodatkowo z jednym zawodnikiem, tak jak pogadano z Janosiem i nie trzeba tego robić w czasie meczu , od tego jest wódeczka tudzież inne trunki i "bonusy".
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 02-07-2018 o 00:00

  21. Powrót do góry    #240
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    słyszałeś o czymś takim jak kontuzje?
    Słyszałem. I...?
    Co ma kontuzja, dajmy na to Kubery, albo Vaculika, czy względnie Oskara Golloba, do wyniku meczu w Częstochowie, czy także w Tarnowie, czy następnym w Zielonej Górze (wiemy już, że jak Falubaz wygra, to znaczy, że kupił - co najmniej jeden z zielonogórskich userów nas o tym przekona)?

    zebrania z zawodnikami niepotrzebne - wystarczy umiejętnie obsadzać biegi - zwłaszcza nominowane , ewentualnie "pogadać" dodatkowo z jednym zawodnikiem, tak jak pogadano z Janosiem i nie trzeba tego robić w czasie meczu , od tego jest wódeczka tudzież inne trunki i "bonusy".
    I jak to wyglądało dzisiaj? Z Hampelem przeprowadzono takowe, odpowiednie rozmówki przed pierwszym startem, potem drugim a przed trzecim pewnie zapomniano?

  22. Powrót do góry    #241
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Słyszałem. I...?
    Co ma kontuzja, dajmy na to Kubery, albo Vaculika, czy względnie Oskara Golloba, do wyniku meczu w Częstochowie, czy także w Tarnowie, czy następnym w Zielonej Górze (wiemy już, że jak Falubaz wygra, to znaczy, że kupił - co najmniej jeden z zielonogórskich userów nas o tym przekona)?



    I jak to wyglądało dzisiaj? Z Hampelem przeprowadzono takowe, odpowiednie rozmówki przed pierwszym startem, potem drugim a przed trzecim pewnie zapomniano?
    Wybacz, ale szukasz argumentów na siłę, a nie chce mi się rozbierać wszystkiego na czynniki pierwsze. Zadzwoń do klubu w Lesznie , może Ci wytłumaczą. Pozdr.

    ps. podpowiem, że chodzi o ewentualne kontuzje rywali przed samym PO, a z Hampelem nikt nie musiał rozmawiać, wystarczyło obejrzeć jego poczynania na torze i ustalić nominowane. W rozmowy podczas meczu nie wierzę (przykład z Janosiem tylko do zobrazowania, jak mogłoby to wyglądać). Jakbyś nadal nie zrozumiał dzwoń 655299977
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 02-07-2018 o 00:30

  23. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    No to znamy sklad PO. Czewa bedzia miala po RZ minimum 20 pkt. Torun w zyciu nie jest w stanie zrobic 10 pkt w 4 meczach. Musieliby wygrac w Grudziadzu i Wrocku bo odrobić strat z Gorzowa nie odrobia. Zwyciestwo Lwow dzisiaj bylo kluczowe

  24. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Piszę jako kibic z Torunia aby nie było wątpliwości.
    Zupełnie jest mi obojętne czy Leszno odpuściło ten mecz wybierając sobie przeciwnika w PO czy nie. Od tego sezon zasadniczy aby silny mógł robić co mu się podoba. Leszno może sobie wybierać partnera w PO, bo wywalczyli to sobie na torze w pierwszej części sezonu, wolą Czewę ich prawo. Niezależnie od tego czy będzie to Czewa czy Toruń czeka ich spacerek w pierwszej rundzie i tylko naiwny się z tym nie zgodzi.
    Liga w tym roku jest przewidywalna niczym głosowanie w sejmie, fajnie tylko, że czasem przydarzą się ciekawe biegi przy okazji.

  25. Powrót do góry    #244
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nie no bez jaj. Leszno gładko wygrało na MA i w spacerowym tempie sklepało Toruń 2 tygodnie temu (już chyba rozpędzony?). Mieliby się niby obawiać KST? Tutaj Włokniarz wycisnął maxa, w Lesznie fatalny mecz Kołodzieja, ale jednocześnie zła decyzja o odstawieniu go.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Fajnie się ogląda tą drużynę Włókniarza w tym roku.Gdyby oceniać widowiska na tym stadionie od strony artystycznej to jest Meksyk żużla choć to Unia pewnie jest Brazylią
    Zdecydowanie lepsza atrakcja wieczoru trzymająca w napięciu niż nudnawy mecz oglądany równolegle przy którym momentami można by zasnąć.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  27. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Z pierwszej czwórki każdy

    Wystarczy słabszy dzień Kołodzieja czy Hampela.
    Dzisiaj jechaliscie praktycznie bez lidera.Mozna powiedziec,ze oprocz juniorow kazdy wlacznie w Baronem mial slabszy dzien a 43 pkt ukulali.
    W dwumeczu to raczej tylko Gorzow ma z wami szanse,bo w Lesznie jedzie jak u siebie.

    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Pogonić i to jak najszybciej.
    Chetnie bym go przytulil,bo na MA to kozak.
    Tylko za kogo?
    Puk sie rozjezdzil i jesli utrzyma to chyba jest w tej chwili bardziej uniwersalnym zawodnikiem od Emila ( dom/wyjazd)
    Chris co prawda wyjazdy na fatalne,ale ja go traktuje juz jak wychowanka.
    Ciezka sprawa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #247
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    W 14 i 15 nie jechał zdecydowanie najlepszy tego dnia Smektała... PRZED nominowanymi według punktów było:

    Włókniarz vs Unia
    14 bieg: 15+2 vs 9+2
    15 bieg: 20 vs 15+2

    do tego dodajmy znajomość własnego toru... ja po 13 biegu byłem raczej spokojny o dwie biegowe wygrane kluczowy był 1 pkt Musielaka w 11 i zwycięstwo Miedziaka w 12.

  29. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,720
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Jedyne co jest dziwne z przebiegu meczu to Kołodziej w busie. Hampel poza (z pamięci) dwoma meczami +SEC jedzie piach. O decyzjach Barona zasłona milczenia gdyż wiadomo najlepszy z taktyki nie jest choć każdy mądry zza monitora.

  30. Powrót do góry    #249
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Tylko, że w finale SEC obok Hampela jechali... Lindbaeck, Michelsen, Huckenbeck. Specyficzny tor, specyficzne zawody. Jaro dołuje. Chyba ma za mało jazdy, może jak Eliteserien zaczął jeździć to złapie znowu rytm.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ja się nie dziwię, że Kołodzieja odstawili. Choć jeśli chodzi o 11 bieg to ja bym zrobił to w takiej kolejności: pierwszy wybór Kołodziej, drugi wybór Kubera, trzeci wybór Smektała. Baron wygrał najgorszy możliwy scenariusz i nas ugotował. 14 bieg to już konsekwencja wyborów w biegu 11, choć i w 14 można było się wykazać lepiej i dać Kuberę zamiast cienkiego jak pasztet Hampela (1 bieg ok, 3 beznadziejne) czy Kurtza (niewiele lepiej, jeśli lepiej). 5-1 w takim zestawieniu naszym 14 było pewne jak amen w pacierzu.

  32. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,720
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    11 bieg to albo cwana zagrywka, albo totalny laicyzm Barona. Inaczej podsumować tego nie można. Tylko idę o zakład, że Hampel w PO będzie wiodącą postacią. Oby młodzi utrzymali formę bo jadą super czego nie można było powiedzieć o początku sezonu.

  33. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    cwana? ciekawe...

  34. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,720
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Taa wiem chciałem się oszukać miałem na myśli głupia

  35. Powrót do góry    #254
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Naprawdę tak wierzycie w JH ? Przecież on cały sezon ma mocno przeciętny, zwłaszcza na wyjazdach. Ja już bardziej wierze ze Kołodziej odpali na PO

  36. Powrót do góry    #255
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Jest gdzieś mecz wrzucony? Szukałem na YouTube, cda i nic. Wiem, że po 16 leci powtórka na nSport, ale nie chce mi się czekać.

    Pozdr

  37. Powrót do góry    #256
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...owili-bluzgami

    Gnojowisko na leszczyńskim torze, to samo na trybunach.

  38. Powrót do góry    #257
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...owili-bluzgami

    Gnojowisko na leszczyńskim torze, to samo na trybunach.
    Akurat większość naszych kibiców nie jest lepsza, bo potrafią wygwizdać nawet swoich zawodników, gdy tylko nie przywiozą dobrego rezultatu. Już nawet chyba nie próbuję pojąć, jak czasem lecą gwizdy w stronę wieżyczki sędziowskiej, nawet jeśli wykluczony jest zawodnik lwów z ewidentnej własnej winy. Przykład? Pierwszy bieg Musielaka.

    Wczoraj miałem okazje siedzieć na drugim łuku i przede mną siedziało kilka osób z Leszna i Częstochowy - wielkie pozdro dla Was. Pełna kultura i tak jak gadaliśmy - do zobaczenia w PO.

  39. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kibice z Częstochowy nie sa tak agresywni i wulgarni jak kibice z Leszna czy Gorzowa. Pisze to na podstawie wlasnych obserwacji z tych stadionow. Z drugiej strony srednio podoba mi sie ten doping sterowany przez spikera. Powtorka w nsport teraz.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #259
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Kibice z Częstochowy nie sa tak agresywni i wulgarni jak kibice z Leszna czy Gorzowa. Pisze to na podstawie wlasnych obserwacji z tych stadionow. Z drugiej strony srednio podoba mi sie ten doping sterowany przez spikera. Powtorka w nsport teraz.
    Rozumiem ze na waszym meczu w Lesznie nie byłeś ?

  41. Powrót do góry    #260
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Ja wiem, że się nie powinno srać do własnego gniazda, ale przytrafiło mi się być na paru wyjazdach i raczej społeczność w klatce częstochowskiej nie odstaje niczym od społeczności toruńskiej, gorzowskiej czy leszczyńskiej. Też widziałem zachowania co najmniej haniebne ze strony naszych kibiców taka, specyfika wyjazdów, wódeczka, koledzy, wiek najgłupszy z możliwych. Sam bym łba nie położył na pieńku, że nie zrobiłem nic za co dzisiaj bym się nie zaczerwienił. Także nie potępiałbym w czambuł.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Lafan (02-07-2018), gotrek (02-07-2018)

  43. Powrót do góry    #261
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    O czym wy Panowie piszecie? Niestety wszędzie są "elementy" wystarczy trochę wódeczki i palma odbija. Pisanie że kibice z jednej miejscowości sa gorsi lub lepsi od innych to jak pisanie że w Tatrach są ładniejsze drzewa niż w Bieszczadach. Rozumiem kibicować własnej druzynie ale popadać w skrajny regionalizm.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Havel za jego przydatny post!

    pakosik (02-07-2018)

  45. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Panowie jeżdżę troche na mecze Wlokniarza juz ladnych pare lat i mam swoje spostrzeżenia. Przez kilka ostatnich lat to się dynamicznie zmienia ale Leszno Gorzow Zielona Gora stylizuja sie na kibicow piłkarskich Inna kultura kibicowania. Nie mowie ze gorsza ale na pewno bardziej agresywna i lepiej zorganizowana niz ta czestochowska.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-07-2018 o 21:06
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #263
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    To, że u nas jest organizacyjna rozsypka to wiadomo, każdy kto na wyjazdy jeździ dłużej niż parę lat, wie skąd się to wzięło, tematu nie ma co drążyć.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  47. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie chodzi tutaj o organizację wyjazdów samych w sobie, ale o ich formę co przekłada się też na doping na stadionie czy na Olsztyńskiej który jest nazwijmy to delikatnie mało nowoczesny. Z drugiej strony może to i lepiej. Nie wiem czy złapaliście kontekst mojej wypowiedzi.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #265
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    ruchy kibicowskie na Włókniarzu istniały... FC, ultrasi, SKCW... były organizowane wyjazdy... wszystko rozwaliła jedna i ta sama osoba w atmosferze skandalu finansowego w dodatku skłócając wszystkich

    nadal tęsknię za czasami Kiki i Dzielnej Załogi...

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    pakosik (02-07-2018)

  50. Powrót do góry    #266
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Zły temat. Delete.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 02-07-2018 o 23:51

  51. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wojtasik napisał:
    ruchy kibicowskie na Włókniarzu istniały... FC, ultrasi, SKCW... były organizowane wyjazdy... wszystko rozwaliła jedna i ta sama osoba w atmosferze skandalu finansowego w dodatku skłócając wszystkich
    Nie sądzę, aby jedna kobieta o nie wiem jakich zdolnościach rozpi#rdoliła tyle ruchów kibicowskich
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  52. Powrót do góry    #268
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    wystarczy zniechęcić możliwie dużą liczbę osób, a potem przejąć całą organizację natomiast czy to kobieta... to Ty napisałeś jedynie Dankowy fanclub jeszcze jakoś zipie ale głównie przez speedrower... choć powszechnie wiadomo co mieści się w siedzibie tej organizacji
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 03-07-2018 o 15:27

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    pakosik (03-07-2018)

  54. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nadal nie rozumiem jak jedna osoba moze rozpi#rdolic tego typu organizacje. Chyba przeceniasz mozliwosci tej osoby. Tak na marginesie. Za moich czasow stadion w Lesznie skandowal Wlokniarz. Teraz to wydaje sie nieprawdopodobne.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  55. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przy ul. Jarzynowej?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •