Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 188 z 188

Wątek: III Runda - SGP Danii Horsens - 30.06.2018

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Dzik to nie Hampel.
    dokładnie, Hampel nie upada jak panienka przy podmuchu wiatru.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Tajski wjechał w tegoroczny sezon Grand Prix jak Jessie Pinkman w ostatnią porcję amfetaminy. Może go już tylko zatrzymać przewrotny los albo Tai Woffinden. Innych rywali nie ma.


    Mam jeszcze takie pytanie. Może ktoś mi na nie odpowie i pojaśni temat. Czy panowie komentatorzy z CANAL + są na granicy upośledzenia umysłowego a może dawno już ją pokonali ?

    Piszczałka wjeżdża chamsko w Pedersena. Ewidentne wykluczenie. A oni są zdziwieni i widzą winę Nickiego. Panowie czy was poje_bało ?
    Bo to jest taka kasta komentatorska,co to uprawia szowinizm zamiast kierować się obiektywizmem.
    Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oni pewnie nie zdają sobie z tego sprawy i myślą, że tak trzeba.

    Do tego jeszcze te sztuczne podkręcanie emocji w sytuacjach, w których chyba tylko im się udzielają te emocje.
    Widz przysypia na fotelu, a ci rozemocjonowani jakby na torze ciągle się cieli.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dryle lubie,choc do Korosciela i Olkowicza troche mu brakuje ( bardzo lubie ich humor,choc czasami i oni sie zagalopuja ),ale masz racje,te jego pseudo patriotyczne wstawki do zarzygania.
    Najlepiej jak sie wczoraj zachwycal Bartkiem z toru A,ze niby wielki wyczyn,bo wygral z trzema bylymi MS.Pajacowal tak chyba z dwie minuty.
    Dla mnie duet Olkowicz & Korościel to całkowite nieporozumienie. Oni powinni dostać do komentowania ligę czeską albo niemiecką bo to mniej więcej taki prowincjonalny poziom biorąc pod uwagę żarciki i anegdotki na każdym kroku. Dodatkowo Korościel z tymi swoimi pogwizdywaniami przy efektownym ataku to czysta groteska.
    Moim zdaniem w Polsce nie ma obecnie komentatora żużlowego, który mógłby chociaż aspirować do tego aby w przyszłości stawiać go na jednej półce z Rymarowiczem. W "nawrócenie" Dryły nie wierzę, bo obnoszę wrażenie, że jemu taki sposób prowadzenia transmisji odpowiada i raczej zanosi się na to, że to będzie się pogłębiać. O Olkowiczu i Korościelu już pisałem. Natomiast o Łopacińskim, Ryczelu czy Wójciku nie ma nawet co wspominać. Nie wiem, może M.Kuźbicki czyli markuz ale u niego również ostatnio zauważyłem tendencję do zbyt częstego śmieszkowania. Pozostaje mieć nadzieję, że jak Eleven dostanie Ekstraligę co wymusi zmiany w obsadach komentatorskich podczas transmisji przez co markuz nie będzie już komentował w towarzystwie Olkowicza/Korościela to wróci na właściwe tory.

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dla mnie duet Olkowicz & Korościel to całkowite nieporozumienie. Oni powinni dostać do komentowania ligę czeską albo niemiecką bo to mniej więcej taki prowincjonalny poziom biorąc pod uwagę żarciki i anegdotki na każdym kroku. Dodatkowo Korościel z tymi swoimi pogwizdywaniami przy efektownym ataku to czysta groteska.
    Ostatnio, bodaj na finale IMŚJ, Olkowicz sobie podmiechujki robił z zawodnika przebywającego w karetce po konkretnym dzwonie, który pachniał poważną kontuzją. Zwykłe buractwo kwalifikujące się na liścia, ale i tak jest lepszy od całego towarzystwa z Nsport i tych blond lalek, które robotę przy mikrofonie załapały w wiadomy sposób. Do tego Dryła dostający spazmów w Częstochowie, kiedy już od par kolejek wiadomo, że przynajmniej do play-off mamy w Ekstralidze kiepskie kino, a nie żużel. Nie ma ten sport godnych komentatorów niestety, to prawda.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  5. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Gdyby Olkowicz poprawil samo komentowanie biegu, bez zbednego pierdoylenia, to bylby nr 1 w PL.
    Bo miedzy biegami moze se tam smieszkowac, czemu nie. Byle w trakcie biegu bylo konkretnie, a nie opowiesci dziwnej tresci z wysp tysiaca i jednej nocy spod drzewa sandałowego.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Dopiero teraz znalazłem chwilę i oglądam turniej z Horsens.
    Sędzia chyba nie patrzył na tor, w pierwszym podejściu do 9 wyścigu? Jakim cudem dopuścił Woffindena do powtórki? Ewidentnie Tai przewrócił się sam. Nikt go nie dotknął, a ta przewrotka nastąpiła, gdy już prawie stanął. Tak bezczelnego wymuszenia powtórki startu dawno nie widziałem.
    Do tego przygotowanie pól startowych wołało o pomstę do nieba, wystarczyło zawodnikowi startować 2xw czerwonym kasku i już mógł myśleć nad wyborem pola startowego w półfinale. Takie GP to parodia sportu, wystarczy średni zawodnik, dobry numer i już jest sukces.

  7. Powrót do góry    #187
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Lindgrenowi nie wystarczyło
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Bo motorki się kończą.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •