Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 97

Wątek: MŚ - Piłka Nożna - Rosja 2018

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Puknij się w łeb. I zacznij myśleć, pytanie było, czy poda się do dymisji. A nie czy odejdzie lub że nie ma odchodzić.
    To dlaczego ma się podać do dymisji?

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    To dlaczego ma się podać do dymisji?
    Ale tak literalnie: Gdzie Mariusz napisał, że Boniek ma się podać do dymisji, skąd to bierzesz?

    Inna rzecz, że odpowiedz w tej kwestii jest raczej oczywista... Nie poda się. Bo gdzie mógłby tak kosić kasę niewiele robiąc?

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Boniek? Kosic kase? No tak, bo zanim zostal preziem PZPN to raczej biedowal.
    haha.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ale tak literalnie: Gdzie Mariusz napisał, że Boniek ma się podać do dymisji, skąd to bierzesz?

    Inna rzecz, że odpowiedz w tej kwestii jest raczej oczywista... Nie poda się. Bo gdzie mógłby tak kosić kasę niewiele robiąc?
    Z tym @Mariuszem to ciągłe hece. Zapytał, czy Boniek poda się do dymisji, a potem mariuszuje.
    Co tu porażki winien Boniek, jak na razie to dobry prezes. Gorzej z Nawałką, eliminacje przeszliśmy i tu brawa dla niego, zagraliśmy w finałach MŚ. W grupie dawałem największe szanse Kolumbii i Senegalowi, mniejsze Polsce i Japonii, jednak to była i tak najbardziej wyrównana grupa, wg. mnie. Coś w przygotowaniach nie poszło wszystko idealnie, bo choć nie byliśmy faworytem, to oczekiwałem na lepszą grę i jakieś remisy czy przegrane po walce. Tego nie było, byliśmy wyraźnie słabsi.
    Duża część zawodników reprezentacji wybiera kontrakt w "słąwnym" klubie (i duże pieniądze) i grzeję ławkę rezerwowych, a odrzuca kontrakt na prawdziwą grę w polu w "gorszym" klubie za mniejsze pieniądze. Nie grają w polu na co dzień (same treningi to jest nic), to trudno oczekiwać wybitnej gry. Kariera i jakość gry piłkarza jedzie na wstecznym, ale konto do przodu. Z taką mentalnością, to i ambicji w meczach MŚ trudno oczekiwać.
    Rozczarowania nie czuję, nie spodziewałem się niczego wielkiego. Raczej lekkie zażenowanie stylem.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Dominik (25-06-2018)

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Boniek? Kosic kase? No tak, bo zanim zostal preziem PZPN to raczej biedowal.
    haha.

    Gdzie napisałem, że wcześniej "biedował"?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 25-06-2018 o 14:48

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    kilka tygodni temu gdzieś wyczytałem, ze Bayern chce za Lewandowskiego około 100 mln € .stosując ten taryfikator, tzn cena vs umiejętności , to za mnie musielby zapłacić jakieś 25 mn €. też mam spory problem , żeby uderzyć celnie na bramkę przeciwnika.
    mi by było zwyczajnie wstyd zagrać tak jak ci faceci wczoraj, i tutaj żadna taktyka nie ma znaczenia. ambicja i wola walki nie mają nic z nia wspólnego.
    na szczęscie jest jszcze Hiszpania.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mało się nie rozpłakałem jak zobaczyłem szaleństwo Panamy kiedy strzelili swoją pierwszą bramkę na Mundialu ustalając wynik na 1:6.W pierwszej chwili myślałem że są nienormalni ale teraz wiem że oni sa normalnii.To my jesteśmy nienormalni bo jak człowiek normalny może się napinać i wierzyć w sukces kopaczo truchtaczy którzy zatrzymali się w latach osiemdziesiątych?
    Jeszcze w 1982 byli kilka potęg piłkarskich a reszta to raczej zaplecze.Dzisiaj futbol stał sie tak ofensywny i dynamiczny że nawet Ci co przegrywają to przegrywają tylko dlatego że nie mają tak wyśmienitych napastników jak Ci najlepsi.Wszyscy są dobrzy,szybcy,wściekli i agresywni a nasi trzymają równy poziom.Nie sa gorsi ani lepsi tylko tacy sami i swiat zawsze ich wyprzedza.

    Jeszcze jedno dodam od siebie bo zaraz mecz.
    Niemce mają charakter ale to zespół grający dośc schematycznie,wolno i matematycznie jak na standardy południowo amerykańskie.Niemcom doskonale się gra z defensywnymi drużynami europejskimi które po prostu pozwalają im grać i pięknie się rozkręcać.Męczą męczą aż wymęczą tyle że przeciwnik jedynie broni Jasnej Góry i liczy na cud.Mistrzami w ogrywaniu Niemców na szczeblu europejskim swojego czasu byli Włosi którzy mieli na nich patent.Dostali w tube z szybkimi meksykanami i będą mieli większy problem z koreańcami jak mieli ze szwedami.Małe szybkie do tego faulują jak kosiarki.
    Polska reprezentacja to taka mierna inspiracja Niemców bo sami podkreślają że czerpią inspiracje z niemieckiego futbolu.Ja uważam że Polacy lepiej by zagrali z Niemcami którym potrafili się postawić tak jak szwedzi (coś podobnego jak my w 2006) niż fatalna grupa z drużynami które stylistycznie zupełnie nam nie pasują.Dla nas Ekwador był zbyt mało matematyczny więc tym bardziej taka Kolumbia to jest dla nas coś czego nie łapiemy.Japońcy są niepozorni ale to bardzo niewygodny przeciwnik i nie zdziwie się jak nam dokopią aż będzie puchło.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 26-06-2018 o 14:39
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-06-2018), Słowianka (26-06-2018)

  10. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Mało się nie rozpłakałem jak zobaczyłem szaleństwo Panamy kiedy strzelili swoją pierwszą bramkę na Mundialu ustalając wynik na 1:6.W pierwszej chwili myślałem że są nienormalni ale teraz wiem że oni sa normalnii.To my jesteśmy nienormalni bo jak człowiek normalny może się napinać i wierzyć w sukces kopaczo truchtaczy którzy zatrzymali się w latach osiemdziesiątych?
    Jeszcze w 1982 byli kilka potęg piłkarskich a reszta to raczej zaplecze.Dzisiaj futbol stał sie tak ofensywny i dynamiczny że nawet Ci co przegrywają to przegrywają tylko dlatego że nie mają tak wyśmienitych napastników jak Ci najlepsi.Wszyscy są dobrzy,szybcy,wściekli i agresywni a nasi trzymają równy poziom.Nie sa gorsi ani lepsi tylko tacy sami i swiat zawsze ich wyprzedza.

    Jeszcze jedno dodam od siebie bo zaraz mecz.
    Niemce mają charakter ale to zespół grający dośc schematycznie,wolno i matematycznie jak na standardy południowo amerykańskie.Niemcom doskonale się gra z defensywnymi drużynami europejskimi które po prostu pozwalają im grać i pięknie się rozkręcać.Męczą męczą aż wymęczą tyle że przeciwnik jedynie broni Jasnej Góry i liczy na cud.Mistrzami w ogrywaniu Niemców na szczeblu europejskim swojego czasu byli Włosi którzy mieli na nich patent.Dostali w tube z szybkimi meksykanami i będą mieli większy problem z koreańcami jak mieli ze szwedami.Małe szybkie do tego faulują jak kosiarki.
    Polska reprezentacja to taka mierna inspiracja Niemców bo sami podkreślają że czerpią inspiracje z niemieckiego futbolu.Ja uważam że Polacy lepiej by zagrali z Niemcami którym potrafili się postawić tak jak szwedzi (coś podobnego jak my w 2006) niż fatalna grupa z drużynami które stylistycznie zupełnie nam nie pasują.Dla nas Ekwador był zbyt mało matematyczny więc tym bardziej taka Kolumbia to jest dla nas coś czego nie łapiemy.Japońcy są niepozorni ale to bardzo niewygodny przeciwnik i nie zdziwie się jak nam dokopią aż będzie puchło.
    Japońcy podobno obiecali ze bedą grali w japonkach i dżinsach , tak zeby zrobić mecz bardziej wyrównanym/
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  11. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Polska reprezentacja to taka mierna inspiracja Niemców bo sami podkreślają że czerpią inspiracje z niemieckiego futbolu.Ja uważam że Polacy lepiej by zagrali z Niemcami którym potrafili się postawić tak jak szwedzi (coś podobnego jak my w 2006) niż fatalna grupa z drużynami które stylistycznie zupełnie nam nie pasują.Dla nas Ekwador był zbyt mało matematyczny więc tym bardziej taka Kolumbia to jest dla nas coś czego nie łapiemy.Japońcy są niepozorni ale to bardzo niewygodny przeciwnik i nie zdziwie się jak nam dokopią aż będzie puchło.
    Pełna zgoda. W czwartek jednak trzeba zobaczyć ostatni mecz naszych. Przypuszczam, że ostatni mecz na wielkiej imprezie w najbliższych wieeeluuu latach.
    A teraz czas na Argentyne. Ich kibice tak szybko nie wybaczaja porażek. Leo pobudka !

  12. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Przewidziałem to przed mundialem,każdy teraz może być mądry
    mam ci wkleić swojego posta jakiego napisałem [przed rozpoczęciem mundialu] o wynikach naszych meczów na FB ?

    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Niemce mają charakter ale to zespół grający dośc schematycznie,wolno i matematycznie jak na standardy południowo amerykańskie.
    taaaaaaaa


    no chyba, ze masz na myśli Niemców z tego mundialu

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Niemce mają charakter ale to zespół grający dośc schematycznie,wolno i matematycznie jak na standardy południowo amerykańskie.
    Taa...


    1. World Cup 2006


    1/4 finału Niemcy-Argentyna 1:1
    Niemcy awansują dalej po karnych. Swoją drogą bardzo fajny mecz.


    2. World Cup 2010


    1/4 finału Niemcy-Argentyna 4:0
    Niemcy robią sieczkę z Argentyny po świetnej grze. *****isty mecz. Moi piłkarsko zakręceni kolesie, którzy nigdy nie kibicowali Niemcom mówią, że Niemcy zagrali *****isty mecz i aż chciało się im kibicować.


    Mecz o 3 miejsce
    Niemcy-Urugwaj 3:2


    3. World Cup 2014
    Półfinał Niemcy-Brazylia
    5:0 do przerwy i w przerwie Niemcy ustalają, że już nie będą dobijać Brazylii i tylko dlatego skończyło się wtedy na 7:1 Swoją drogą tamta Brazylia w półfinale to niepozoumienie.
    Mój pisowski kolega, który nienawidzi wszystkich Niemców pomimo, że żadnego z nich nie zna i nie potrafi powiedzieć słowa po niemiecku, bije brawo od bramki 3:0 w górę.

    Niemcy grali bardzo dobry ofensywny futbol w roku 2006, 2010 i 2014.
    Ja generalnie od pewnego czasu staram się unikać dyskusji z kolesiami, którzy nie potrafią podejść rzetelnie do oceny wydarzeń sportowych.
    W wielkim uproszczeniu to tak jakbym ja udowadniał, że Zmarzlik jest cienkim żużlowcem, a jedynym moim ukrytym argumentem byłoby to, że akurat on jest z Gorzowa.
    Niemcy ze Szwedami byli zdecydowanie lepsi. Musieli wygrać i wygrali. Farta to miała Szwecja, że Niemcy wcześniej nie ustalili wyniku. Dla kibiców sportu to dobrze, że Niemcy to wygrali, zresztą ogólnie spotkałem się z takimi opiniami z każdej strony sceny politycznej, pomijam oszłomów i idiotów


    Co do Polski:
    Zgadzam się, że z Kolumbią Polska zagrala to co potrafi i zgadzam się, że Polska przegrala MŚ w meczu z Senegalem.
    W 2016 roku Polska zagrala bardzo dobry turniej i to był wtedy chyba max tej ekipy. Swoją drogą bardzo dobry turniej Polaków i wykorzystanie potencjału prawie na maxa.
    Później przyfarciło się w losowaniu i trafiliśmy do słabej grupy eliminacji MŚ. Rumunia z pierwszego koszyka.
    Prawda jest taka, że mieliśmy farta w losowaniu i trafiliśmy do grupy, gdzie nie było ekipy z topu Europy. Ani Hiszpanii, Niemiec, Francji itd.
    Akurat obecny skład Polski od kilku lat jest bardzo dobry w klepaniu średniaków i słabiaków, ma mało do powiedzenia w starciu z mocnymi.
    Później przyszedł fart nr 2 i wg debilnego rankingu Fifa Polska trafiła do koszyka nr 1 w losowaniu Dzięki temu trafiliśmy do słabej grupy i stąd te wszelkie nadzieje.
    Porównajcie sobie naszą grupę do grupy Chorwackiej.
    Resztę znacie

  14. Powrót do góry    #57
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    polska pilka nozna

    bida panie .... bida!

  15. Powrót do góry    #58
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Niemcy byli lepsi od Szwedów ale to Szkopy miały farta w postaci jełopa Marciniaka, który przestraszył się konsekwencji i nie podyktował na początku meczu karnego i czerwonej kartki. Kolumbia mogła dostać na starcie plaskacza a Niemcy nie?

  16. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Kroos dał
    Kroos zabrał

    wracamy do domu jednym samolotem

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    lemur6666 (28-06-2018)

  18. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Tak sobie wpadłem. Ahahahahahaha jeszcze się trzęse że śmiechu . Korea.......

  19. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    I co miałem rację??? Gdzie są Niemce? Ano nigdzie,grają swoje co jest dobre na szwedów,duńczyków,orłów Engela i innych obrońców Częśtochowy.
    Oklepali kiedyś Brazylie która 4 lata była kompletnie bez formy i ciągnięta za uszy na siłę przez Fifa.
    Szwedzi oklepali Meksyk bo znależli sposób na ich presing.Gdyby pierwsza bramka wpadła dla Meksyku wynik byłby może w drugą stronę bo wtedy szwedzi by się otworzyli a na to czekał Meksyk.Nie ma już słabych przeciwników tylko nasi dalej rysują te kółka i krzyżyki.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 27-06-2018 o 20:05
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  20. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Kiedyś bez formy była Brazylia, dziś są Niemcy.
    Gdyby Niemcy byli wiecznie słabi to nie zdobyliby 4 krotnie MŚ.
    Bredzisz jak potłuczony.

  21. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Kiedyś bez formy była Brazylia, dziś są Niemcy.
    Gdyby Niemcy byli wiecznie słabi to nie zdobyliby 4 krotnie MŚ.
    Bredzisz jak potłuczony.
    Niemcy są w swojej normalnej formie tak jak Polacy.Po prostu trafili na niewygodnych stylistycznie przeciwników.Meksyk prędzej wygra z Brazylią niż ogra Islandię a Szwecja prędzej ogra Meksyk niż Niemców.Korea jest dla Niemców na tą chwilę za dobra a Brazylia to zależy kto strzela pierwszą bramkę.Latynowskie ekipy mają to do siebie że grają ofensywnie i kiedy tracą gola zaczynają się otwierać a tacy szwedzi na to czekają.Jeśli szwedzi pierwsi stracą bramkę wtedy się otworzą i cały ich plan rypnie tak myślę.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 28-06-2018 o 03:34
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  22. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Nie byli w swojej normalnej formie. Złożyło się na to kilka czynników:
    - Konflikt islamskiej części kadry ze swymi kibicami przed Mundialem co musiało wpłynąć na atmosferę zespołu
    - Młodzi ewidentnie się spalili psychicznie lub są po prostu słabsi od poprzedników
    - Bardzo słabe przygotowanie kondycyjne. Jak nigdy. Pewnie mieli trafić z najwyższą formą na dalszą część turnieju.
    - Za mało Polaków w kadrze lub za dużo Niemców. Seba Rudy słabiuteńko.

    Tak czy inaczej auf wiedersehen

  23. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    słyszałem opinie, że znowu może być wojna.
    na poprzednich 3 mundialach z grupy nie wychodzili Francuzi ,Włosi i Hiszpanie którzy też byli obrońcami tytułu, a wiec pewna prawidłowosć została zachowana.
    Niemcy byli zwyczajnie słabi na tym turnieju, co zostało potwierdzone ostatnim miejscem w grupie.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  24. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    niektorym p(r)oniemieckim forumowiczom musi byc teraz wstyd, jak sie fart skonczyl
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 4 postach

    Cool

    Jakby nie patrząc jesteśmy o jeden dzień dłużej na mistrzostwach
    Na żużlu zawsze w lewo, a jak gram to tylko w Ukryta zawartość

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chipoldo za jego przydatny post!

    j-rules (28-06-2018)

  27. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    po tym co "pokazali" w meczu o nic to minie sporo czasu zanim znowu reprezentacji bede kibicowal.
    Wstyd, niesportowe zachowanie druzyny, ktora nawet nie chciala nic wniesc na ten mundial. Za takie gnojowanie szacunek sie im nie nalezy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Nie wiadomo czy po tej bramce wymęczonej japończykom nie zrobili kibicom większej krzywdy bo w ten sposób pobudzili nadzieje że jednak są wysmienici Boniek mówił coś o ostatniej wieczerzy a teraz nastąpi wskrzeszenie Łazarza po pięknych trafieniach Krychowiaka w meczach z Albanią.
    Wchodząc na krawędz własnych możliwosci ograli team który w pierwszej połowie grał na remis a w drugiej nawet pasowało mu przegrać.Dobrze że się Nawałka zlitował i Fabiański wymienił rurkowca Szczęsnego bo po pół godziny nie przegrywaliśmy już 2:0
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 29-06-2018 o 01:50
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  29. Powrót do góry    #70
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    a w drugiej nawet pasowało mu przegrać.
    Nie do końca "pasowało mu przegrać", bo w każdej chwili Senegal mógł strzelić bramkę...

    Na pewno Japończycy woleliby wygrać lub zremisować niż przegrać. Więc już bez przesady, że im tak ta porażka "pasowała"... Ale fakt, był to najgorszy z możliwych do przyjęcia przez nich wyników (przy aktualnej sytuacji w drugim meczu, ale gdyby tam sytuacja się zmieniła na korzyść Senegalu..? do ostatniej minuty było to możliwe)… Ten wynik to także było ryzyko dla Japonii dopóki trwał drugi mecz w grupie...

    Na końcu po prostu obawiali się, by nie stracić kolejnej bramki, bo wtedy by z całą pewnością wylecieli z turnieju, Więc zaczęli przetrzymywać piłkę, w czym akurat Polacy (zadowoleni z prowadzenia) nie bardzo im przeszkadzali...

    Ale na pewno Japończycy nie wyszli na boisko by przegrać 0:1, ten wynik nie dawał im pewności wyjścia z grupy...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-06-2018 o 01:59

  30. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Myślę, że temperatura powietrza 40°C jaką podawali komentatorzy , też miała znaczenie w tej "emocjonującej" końcówce meczu.

  31. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    10 minut ustawionej kopaniny, Nawałka zmusza Grosickiego do symulacji kontuzji żeby była przerwa w meczu do wpuszczenia Błaszczykowskiego i gdy turbodebil ogarnął wreszcie co ma zrobić, sędzia kończy mecz. Idealne podsumowanie miernot.

    Nawałkę bym wysłał do gułagu, po wuj nam dywersant, który nie ma pojęcia jak utrzymać dyscyplinę i przekazać założenia taktyczne piłkarzom. Już widzę Niemców chlejących po hotelach, hle hle.

  32. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Już widzę Niemców chlejących po hotelach, hle hle.
    To co innego. Religia im zabrania

  33. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie do końca "pasowało mu przegrać", bo w każdej chwili Senegal mógł strzelić bramkę...

    Na pewno Japończycy woleliby wygrać lub zremisować niż przegrać. Więc już bez przesady, że im tak ta porażka "pasowała"... Ale fakt, był to najgorszy z możliwych do przyjęcia przez nich wyników (przy aktualnej sytuacji w drugim meczu, ale gdyby tam sytuacja się zmieniła na korzyść Senegalu..? do ostatniej minuty było to możliwe)… Ten wynik to także było ryzyko dla Japonii dopóki trwał drugi mecz w grupie...

    Na końcu po prostu obawiali się, by nie stracić kolejnej bramki, bo wtedy by z całą pewnością wylecieli z turnieju, Więc zaczęli przetrzymywać piłkę, w czym akurat Polacy (zadowoleni z prowadzenia) nie bardzo im przeszkadzali...

    Ale na pewno Japończycy nie wyszli na boisko by przegrać 0:1, ten wynik nie dawał im pewności wyjścia z grupy...
    Byli pewni i pasowało im bo sam widziałeś jak grali w ostatnich minutach.Oni symulują a nasi stoją Daj Pan luz
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  34. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    piłkarze,zawodowcy, reprezentancji kraju
    https://www.youtube.com/watch?v=HuiuuSo5J28
    Ostatnio edytowane przez GABLEN ; 29-06-2018 o 19:59
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  35. Powrót do góry    #76
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Byli pewni i pasowało im bo sam widziałeś jak grali w ostatnich minutach.Oni symulują a nasi stoją Daj Pan luz
    A Senegal dał im na piśmie, że już nic tego dnia nie strzeli... No tak

  36. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    nie musial im nic dawac na pismie. Bylo za duze ryzyko, ze jak nas mocno zaatakuja, to dostana bramke z kontry, a wtedy senegal by zaczal grac w dziada...
    Proste jak drut.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie musial im nic dawac na pismie. Bylo za duze ryzyko, ze jak nas mocno zaatakuja, to dostana bramke z kontry, a wtedy senegal by zaczal grac w dziada...
    Proste jak drut.
    No i..?

    Wydaje ci się, że Japończycy tak sobie oddali wynik...? Postanowili przegrać?

  38. Powrót do góry    #79
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    No i..?

    Wydaje ci się, że Japończycy tak sobie oddali wynik...? Postanowili przegrać?
    ty się teraz nabijasz czy na serio uważasz, że ta końcówka to nie była gra na czas? xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    E, tam, najlepsze dopiero przed nami. Word Cup dopiero teraz zacznie się naprawdę.W kwestii meczu : zabrakło motywacji z załączonego obrazka! https://www.youtube.com/watch?v=DpM1...Pw&index=2Trzy mecze, kilka zniszczonych fryzur, dwieście litrów wylanego żelu ( nie mylić z potem ) i do domu

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ty się teraz nabijasz czy na serio uważasz, że ta końcówka to nie była gra na czas? xD
    A gdzie napisałem coś takiego?

    Tylko uważam, że Japończykom też do śmiechu przed końcowym gwizdkiem nie było.

  41. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A gdzie napisałem coś takiego?

    Tylko uważam, że Japończykom też do śmiechu przed końcowym gwizdkiem nie było.
    no nie bylo, ale wybrali mniejsze zlo - ty masz jakies problemy z logicznym mysleniem?
    Jak krowie na rowie:
    Japonia brala pod uwage, ze Senegal majac noz na gardle rzuci sie na Kolumbie, ale to sie moglo rownie dobrze skonczyc kontratakiem i dobiciem Senegalu.
    Natomiast nie mieli na to wplywu. Mieli wplyw na wynik swojgo meczu - w tamtym momencie bardziej oplacalo sie pilnowac 0-1 odwalajac wrecz komedie, niz rzucac sie na Polske, ktora mogla spokojnie skontrowac i wyrzucic Japonie z mundialu.
    Natomiast nasi sie do tej zneujacej postawy dostowali co jest wg mnie skandaliczne, zwazywszy ilu kibicow zawiedli na tej imprezie. Trzeba bylo grac do konca o ten yebany honor, bo to 1-0 to tylko kosmetyka. Postawy sportowej na calym mundialu bylo 75 minut..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #83
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    . Postawy sportowej na calym mundialu bylo 75 minut..
    Ale i tak nie przebili Niemców i Austriaków z 1982 …

    http://weszlo.com/2014/06/24/ku-prze...ie-dla-awansu/
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 30-06-2018 o 12:18

  43. Powrót do góry    #84
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Nie można tłumaczyć Szwabów i Austriaków ale można ich zrozumieć - awansowali, a Polacy? Zeszmacili się bo im się nie chciało już biegać? No zawodowcy pełną gębą.

  44. Powrót do góry    #85
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Tymczasem FIFA wyznaczyła sędziego do meczu Belgia-Japonia. Będzie nim... Senegalczyk
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  45. Powrót do góry    #86
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Może nie będzie bał się korzystać z Var jak nasz as Marciniak.

  46. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    ciekawy spór o karne między Szczęsnym seniorem a Listkiewiczem,
    słyszał ktoś ?

  47. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    nie wiem co oni mówili ale sędzia po takim popisie powinien wylecieć z tego turnieju. kiedyś byłem sędzia piłki nożnej i według mnie połowa karnych tych obronionych powinna być powtórzona a bramkarz powinien dostać żółta kartkę.

  48. Powrót do góry    #89
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    W takim razie wszystkie karne strzelane w sezonie przez Lewego powinny być też nieuznane z powodu zmiany tempa rozbiegu.
    Popieram Spoconego Janka, który mowi, że nie ma karnych obronionych tylko nie strzelone.

  49. Powrót do góry    #90
    Początkujący Awatar FRUPO
    Dołączył
    04-07-2018
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    W takim razie wszystkie karne strzelane w sezonie przez Lewego powinny być też nieuznane z powodu zmiany tempa rozbiegu.
    Popieram Spoconego Janka, który mowi, że nie ma karnych obronionych tylko nie strzelone.
    Oczywiście że tak zgadzam się w 100% trochę szkoda naszych bo grupa nie okazała się taka mocna, ale każdy zasługuje na to co sobie wywalczy. W naszym przypadku niestety to było słabiutko.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •