Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 54 z 54

Wątek: IX Runda DMP SE , Unia Leszno - Apator Torun, 17.06.2018, godz.19.00

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    SF" Do Leszna nie dotarł Przedpełski, który się obrazil" hehehe
    chyba gwiazdorkowi Monsterek mózg wyżarł

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Tak jak sądziłem i pisałem przed meczem. Unia w kryzysie, a Apator łapie formę. Tym razem nam się upiekło, ale widać, że toruński walec się rozpędza.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    A Kaczmarek to co tam z tymi ciosami wyskoczył?
    Do swoich tak z karate?

    W głowie się poprzewracało, czy to tylko efekt tych treningów pod okiem speca Jacka F?
    Chyba nie zapomniał gdzie mieszka i że czeka go pewnie jeszcze niejedno spotkanie z chłopakami na miescie, czy pod remizą.

    Doskonale oglądało się jazdę Dominika Kubery, który jak profesor ograł w 2. wyścigu Daniela Kaczmarka. Junior Fogo Unii nie tylko wyprzedził rywala, ale zrobił to tak umiejętnie, że młodzieżowiec Get Well musiał odpuścić gaz, przez co miął go również Bartosz Smektała. Kaczmarkowi nie pomógł nawet cios karate, który wymierzył Kuberze. Za to zachowanie młodzieżowiec otrzymał od sędziego ostrzeżenie.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 17-06-2018 o 23:32
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A Kaczmarek to co tam z tymi ciosami wyskoczył?
    Do swoich tak z karate?

    W głowie się poprzewracało, czy to tylko efekt tych treningów pod okiem speca Jacka F?
    Chyba nie zapomniał gdzie mieszka i że czeka go pewnie jeszcze niejedno spotkanie z chłopakami na miescie, czy pod remizą.
    Oprócz ostrzeżenia dostał żółtą kartkę, nie wiem czy trafił ale próbował kopnąć wyprzedzającego go Kuberę. A o wyprzedzanie dzisiaj było naprawdę ciężko...
    No chłopak ambitny, start typowo Romkowy w 2 biegu ale ten styl wchodzenia w łuki z "zaglądaniem przez kierownice przed przednie koło" mnie rozwala , przecież ma już swoje lata a jakby Holte naśladował.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 17-06-2018 o 23:58

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi darsen za jego przydatny post!

    shelve (18-06-2018)

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Oprócz ostrzeżenia dostał żółtą kartkę, nie wiem czy trafił ale próbował kopnąć wyprzedzającego go Kuberę. A o wyprzedzanie dzisiaj było naprawdę ciężko...
    No chłopak ambitny, start typowo Romkowy w 2 biegu ale ten styl wchodzenia w łuki z "zaglądaniem przez kierownice przed przednie koło" mnie rozwala , przecież ma już swoje lata a jakby Holte naśladował.
    Co by nie mówić słabe to karate, zwłaszcza, że przed "swoją" publiką.
    Wypadałoby pokazać klase na torze i udowodnić coś kibicom i włodarzom Byków, a nie po wyprzedzeniu przez niedawnego klubowego kolege wymachiwać witkami.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 18-06-2018 o 00:45
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Daniel troche ta noge wystawił to fakt ale czy to bylo na żółtą kartke? Zmarzly caly czas tak jezdzi i jakos nikogo to nie rusza.
    Meczyk zaliczony, niestety poza kilkoma akcjami to start decydowal o wszystkim. Fajnie pojechali juniorzy zwlaszcza Domin, u Smyka psuje ta sliwka. W koncu dobry mecz Emila, nawet w jednym z biegow czas nieco ponad 59s. A Baron w wywiadach zapowiadal beton

    Widze ze w krew juz weszlo blokowanie parkingu na Okrężnej. W zeszlych sezonach tylko na Gorzow, ZG i Sparte parking byl zamkniety. Teraz juz nawet na Torun zamykaja. A na parkingu ok 15 samochodow z Torunia.... Żenada
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 18-06-2018 o 00:40

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Gratulacje dla leszczynian,bo slyszalem,ze po zacietym meczy przegralismy a jak tam z bonusem?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gratulacje dla leszczynian,bo slyszalem,ze po zacietym meczy przegralismy a jak tam z bonusem?
    Bonus, na szczęście, został w Lesznie. Ale możesz być dumny, nie było o to łatwo. Zawodnicy z Torunia gryźli tor, Frątczak czarował swoim zmysłem i do końca trwała walka.
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 18-06-2018 o 10:12

  10. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie jest winą Frątczaka, że Holta nagle zapomniał, jak się jeździ. Decyzja o postawieniu na Holdera jr zamiast Przedpełskiego też trafiona, choć brak tego drugiego to ewidentny sabotaż - bo mógłby pojechać parę biegów gdy kto inny cieniuje na maxa (czyli wczoraj Holta) no ale to trzeba umieć cokolwiek przewidywać i mieć mentalność sportowca a nie dzieciaka. To wszystko niby bez znaczenia, bo może udałoby się dobić Toruniowi do 40-42 ale mimo wszystko to już jakiś powód do zadowolenia, gdy drużyna walczy i robi przyzwoity wynik na najtrudniejszym wyjeździe. A tak, pozostały tylko żal i w*****nie na dywersję.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •