Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 378

Wątek: IX Runda Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław 17.06 2018

  1. Powrót do góry    #316
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Ten j-rules to musi być słabiutki i żenujący człowieczek, skoro Mariusz wywołuje u niego aż taki ból odwłoka i poziom agresji.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie jestesmy kolegami. Jest dzial gdzie tacy jak ty moga zglosic moj post.
    Daj spokoj stary. Denerwowac sie z powodu Mariusza? "Kon jaki jest, kazdy widzi"

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (17-06-2018)

  4. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Daj spokoj stary. Denerwowac sie z powodu Mariusza? "Kon jaki jest, kazdy widzi"
    Ja sie nie denerwuje. Nazwalem rzeczy po imieniu, ale to inni maja bol.
    Po prostu wiedzialem, ze tak bedzie. A ze sie komus nie podoba - a w sumie co mnie to?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Kupiony , sprzedany to mocne słowa i wcale ich nie użyłem , ale mecz przyjażni pasuje w sam raz
    Dziś Ginger jechał na silniku Dudka i to pewnie też miało spore znaczenie, jak nie najważniejsze.
    Ważne, że drużyna była dryżuną i jeden drugiemu pomagał i efekt został osiągnięty.

    Niech już kupi od Dudka jakiś silnik, bo na swoim szrocie, to marne jego szanse na punkty w elicie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ważne, że drużyna była dryżuną i jeden drugiemu pomagał i efekt został osiągnięty.
    Jesli jeszcze w tym sezonie uda Wam sie osiagnac etap w ktorym druzyna bedzie druzyna, to kto wie, moze nawet play-offy

  7. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Jesli jeszcze w tym sezonie uda Wam sie osiagnac etap w ktorym druzyna bedzie druzyna, to kto wie, moze nawet play-offy
    Nie, no prosze Cię ...
    Ze skrajności w skrajność?

    Trzeba obronić elige i to jest najważniejsze, a jakby jakimś cudem Robertowi udało się tanio kupić kilka meczy, to czemu by tego nie wykorzystać i zawalczyć.
    Tylko wtedy to forum by chyba rozsadziło, bo Macierewiczów coraz więcej i mogłyby iskry pójść.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #322
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Gratulacje dla Falubazu, jest lepiej... ale patrząc po Mariuszowemu wynik śmierdzi gnojem i to zwykły wałek

  9. Powrót do góry    #323
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Gratulacje dla Falubazu, jest lepiej... ale patrząc po Mariuszowemu wynik śmierdzi gnojem i to zwykły wałek
    Przecież Leszno dało nam wygrać a Falubaz wygrał sportowo haha

  10. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Gratulacje dla Falubazu, jest lepiej... ale patrząc po Mariuszowemu wynik śmierdzi gnojem i to zwykły wałek
    Wałek nie wałek ...
    Nikt nikogo póki co za reke nie złapał.
    Ważne, że cisza spokój i nikt narazie nie krzyczy, żeby te punkty z tabeli zabrać, bo kupione.

    Mamy w składzie pogromce wałków Gingera i jeżeli by coś nie grało, to pewnie jako pierwszy chciał stać się medialną gwiazdą i błyszczeć w śietle fleszy.
    Siedzi chłop cicho i może on też został przekupiony?

    Jest co rozkminiać ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    darsen (17-06-2018)

  12. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Jesli jeszcze w tym sezonie uda Wam sie osiagnac etap w ktorym druzyna bedzie druzyna, to kto wie, moze nawet play-offy
    Kris 6 miejsce biorę w ciemno. Reszta to materiał na powieść sci-fi, która pisze Mariusz
    Tylko Falubaz

  13. Powrót do góry    #326
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Przecież w ekstralipie to są mecze tak ustawiane że szok tylko laik tego nie widzi a dzisiejszy mecz Sparty to tylko potwierdza są drużyny które muszą spaść z ligi jest nim w tym sezonie Tarnów i ma spaść chodź by nie wiem co,Janowski dzisiaj pojechał żenująco słabo,ale co się dziwić koledzy Dudek,Gomólski i Zengota a trenerem były zawodnik i trener Dobrucki to przecież krzywdy sobie nie zrobią,na dodatek Drabik nie poszedł z taktycznej a mógł i Fricke w biegu 14 także komedia jak nie wiem co z tym że nie jestem zdziwiony zakładem taki scenariusz.

  14. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Przecież w ekstralipie to są mecze tak ustawiane że szok tylko laik tego nie widzi a dzisiejszy mecz Sparty to tylko potwierdza są drużyny które muszą spaść z ligi jest nim w tym sezonie Tarnów i ma spaść chodź by nie wiem co,Janowski dzisiaj pojechał żenująco słabo,ale co się dziwić koledzy Dudek,Gomólski i Zengota a trenerem były zawodnik i trener Dobrucki to przecież krzywdy sobie nie zrobią,na dodatek Drabik nie poszedł z taktycznej a mógł i Fricke w biegu 14 także komedia jak nie wiem co z tym że nie jestem zdziwiony zakładem taki scenariusz.
    A ludzie, którzy łożą na to wszystko swoją kase o tym wiedzą?
    Czy może wiedzą o ustawkach i grają u Buka, co by z nawiązką wyjąć "wygrać" to co włożyli?

    No jieżle. Sam bym został takim sponsorem i wyjmował u Buka spore sianko znając wyniki wcześniej.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dziś Ginger jechał na silniku Dudka i to pewnie też miało spore znaczenie, jak nie najważniejsze.
    Ważne, że drużyna była dryżuną i jeden drugiemu pomagał i efekt został osiągnięty.

    Niech już kupi od Dudka jakiś silnik, bo na swoim szrocie, to marne jego szanse na punkty w elicie.
    Ja wiem, że Rudy mało w tym sezonie jechał, mało wywalczył kasy na torze, mniej ma od Dudka sponsorów itd.
    Ale jakiś tam kontrakt przed sezonem podpisał i coś za to $$$$ przytulił.
    I teraz pytanie: czy za te pieniądze nie mógł nabyć jakiegoś porządnego silnika?
    Wszak pierwsze mecze był w składzie, a nie pojechał nic.
    Czy to tylko kwestia nietrafionej jednostki?
    Kwestia korzystania z tańszego/gorszego tunera?
    A może chodzi o to, że mniej wydał na to wszystko pieniędzy?

    Bo skoro piszesz, że na dzisiejszy mecz silnika użyczył/sprzedał mu Patryk [za co mu chwała bo być może przyczyni się to do uratowania nam ligi] to nie rozumiem co w tym czasie z pieniędzmi zrobił Rudy.
    Kupił sobie PS4? Nowy TV? może busa nowego? a może wydał na nowe tatuaże czy dzifki i koks?
    Trochę to spłycam, ale to generalnie dotyczy podejścia wielu zawodników i chyba nie zawsze wszystko należy tłumaczyć tym, że jakiś tam tuner przygotował komuś tam zły silnik.

  16. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Ja wiem, że Rudy mało w tym sezonie jechał, mało wywalczył kasy na torze, mniej ma od Dudka sponsorów itd.
    Ale jakiś tam kontrakt przed sezonem podpisał i coś za to $$$$ przytulił.
    I teraz pytanie: czy za te pieniądze nie mógł nabyć jakiegoś porządnego silnika?
    Wszak pierwsze mecze był w składzie, a nie pojechał nic.
    Czy to tylko kwestia nietrafionej jednostki?
    Kwestia korzystania z tańszego/gorszego tunera?
    A może chodzi o to, że mniej wydał na to wszystko pieniędzy?

    Bo skoro piszesz, że na dzisiejszy mecz silnika użyczył/sprzedał mu Patryk [za co mu chwała bo być może przyczyni się to do uratowania nam ligi] to nie rozumiem co w tym czasie z pieniędzmi zrobił Rudy.
    Kupił sobie PS4? Nowy TV? może busa nowego? a może wydał na dziki i koks?
    Trochę to spłycam, ale to generalnie dotyczy podejścia wielu zawodników i chyba nie zawsze wszystko należy tłumaczyć tym, że jakiś tam tuner przygotował komuś tam zły silnik.
    Rudy pewnie od początku wiedział, że bedzie musiał walczyć o skład w tak dużej kadrze i watpie, aby nie zainwestował, bo to by go z góry przekreslało w walce o skład.
    Pewnie to co tam posiada nie jest na jakimś najwyższym poziomie i stąd to wożenie ogonów.

    Przecież nawet mistrzowie świata nieraz jezdzą kiepsko i nikt ich o to, że nie zainwestowali raczej nie posądza.
    Mało to razy nawet topowy zawodnik zaczynał wozić ogony jak tylko sprzxęt zaczął zawodzić.

    Po prostu nieraz nie trafia się ze sprzętem i tyle, zwłaszcza tacy zawodnicy kalibru Gingera, co to nie mają takich dojść jak zawodnicy z topu miewają częsciej takie problemy.

    Wychodzi na to, że bedzie trzeba na niego stawiać, to wypada, żeby tam jakiś sprzęt pod dupskiem miał.
    Jak nie ma kasy, to niech klub pokryje koszta, a Rudy bedzie musiał odpracować klubowi lub Dudkowi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Fricke to póki co chyba największe rozczarowanie sezonu. Od początku sezonu jedzie mocno przeciętnie, zawalone SoN, a teraz we Wrocławiu od kilku meczów to plastron. Jak za kasę za jaką został ściągnięty to jest to porażka. Co innego Czugunow - bardzo podoba mi się ten chłopak. Początkowo myślałem, że puszczenie Lebiedieva to błąd, ale jednak wychodzi na to, że Wrocław dobrze na tym wyjdzie.

    Co do meczu - odpalił Protasiewicz i w końcu pojechał "swoje". Ciekaw jestem czy w jego przypadku to jednorazowy wyskok czy w końcu coś znalazł. Kolejny mecz na lubianym torze w Toruniu więc to też będzie pewnego rodzaju sprawdzian dla PP.
    TeamLindgren

  18. Powrót do góry    #331
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Zengi - odpalił...
    Rudy - odpalił...
    Kapitan - odpalił...
    Szkoda Zgardy - bo też by odpalił.

    Wszyscy w jednym meczu. MAGIA!
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  19. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Iras72 Zobacz posta
    Zengi - odpalił...
    Rudy - odpalił...
    Kapitan - odpalił...
    Szkoda Zgardy - bo też by odpalił.

    Wszyscy w jednym meczu. MAGIA!
    Zengi jedzie swoje, Dudek swoje, MJJ swoje, Protas i Kacper pojechali lepiej. Ot co.

    To jest to co pisałem wcześniej, że wystarczy, iż taki Protas czy JT/Gomólski pojadą na jakieś 80% swoich możliwości. Gdyby tak pojechali w meczu z Czewą, czy we Wrocku (JT) i Tarnowie, te mecze byłby wygrane. I dzisiaj nie zastanawialibyśmy się, czy uda się obronić SE, ale czy uda się załapać na PO.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-06-2018 o 09:19
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak już mamy być tacy dokładni i porównywać wałek leszczyńsko-tarnowski z pseudowałkiem wczorajszym, to powiedzmy sobie jasno - dziwić może ewentualnie nadspodziewanie dobry występ Rudego, który można porównać do dobrej jazdy Mroczki. Wygrane biegi Zengoty czy Protasiewicza to chyba mniejsza niespodzianka niż wygrane Jamroga czy Kułakowa, szczególnie gdy na tapetę weźmie się jednych i drugich rywali. Przecież we Wrocławiu słabo pojechało tylko jedno nazwisko, na "J". Poziom całej reszty można bez problemu wytłumaczyć, chyba że ktos uwierzył, że Milik będzie terminatorem z ostatnich PO przez cały sezon, to gratuluję dobrego samopoczucia
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 18-06-2018 o 09:19

  21. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zengi jedzie swoje, Dudek swoje, MJJ swoje, Protas i Kacper pojechali lepiej. Ot co.

    To jest to co pisałem wcześniej, że wystarczy, iż taki Protas czy JT/Gomólski pojadą na jakieś 80% swoich możliwości. Gdyby tak pojechali w meczu z Czewą, czy we Wrocku i Tarnowie, te mecze byłby wygrane. I dzisiaj nie zastanawialibyśmy się, czy uda się obronić SE, ale czy uda się załapać na PO.
    Meczu nie widziałem, ale po punktacji wniosek jest dość oczywisty - to nie nasi pojechali jakiś kosmos tylko Sparcie totalnie położył mecz Janowski, Milik i Fricke. Ciężko myśleć o wygranej jak tych 3 podstawowych zawodników zrobiło w sumie z bonusami 10 pkt. Tyle to powinien zrobić sam Maciek.
    Ale to już nie nasz problem. Teraz trzeba wykorzystać zamieszanie w Toruniu związane z Pawłem i po leszczyńskim łomocie (ech jak to szybko Królowa otrząsnęła się z tarnowskiej niemocy ...). Nasi muszą jechać do Torunia z nastawieniem po 3 pkt a nie żeby bronić bonus. Jeszcze wiele może się wydarzyć i nie wolno odpuszczać nawet jeśli nasza sytuacja jest teraz o niebo lepsza niż była przed meczem ze Spartą.

  22. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    oglądałem dziś na żywo.
    na trybunie ludzie między sobą podobne rzeczy opowiadają, a więc widać, że głupota nie jest tylko przywilejem strażaka.

    ktoś pytał o protasa - to ojciec sukcesu. duża mu chodziła, no i starty, proszę państwa - od lat nie widziałem protasa na starcie o pół motocykla przed stawką.
    przed meczem (można sprawdzić) pisałem o 10 pkt pepe i wygranej za 3 pkt. nie było w tym drwiny, ja naprawdę zakładałem to bardzo serio i pomyliłem się tylko o 1 pkt mniej dla protasa. oczami wyobraźni widziałem jego trzy trójki i dwa razy po 1 pkt. a zrobił (3, 0, 3, 3, 2).

    fajnie gomólski. w pierwszym starcie bardzo wolny, ale później nieźle się bronił na punktowanych pozycjach. raz na starcie chyba pomógł mu sędzia. wydawało mi się, że dotknął taśmy kaskiem, a sędzia przerwał bieg i go nie wykluczył, tylko zarządził powtórkę w czterech. ale mogłem coś przeoczyć, bo równocześnie śledziłem w telefonie mecz niemców i meksyku.

    mecz fajny, ale 40 zł to bardzo dużo jak za normalny bilet. i to było widać po pustych trybunach. raz, że jest mundial, a dwa, że falubaz w dołku, kibic przy porażkach odpływa, więc zarząd powinien to wziąć pod uwagę przy ustalaniu cennika. wydaje się, że 25 zł za normalny w tych okolicznościach to powinien być max.

    niech ktoś powie kawickiemu, że go nie słychać, jak próbuje coś mówić przez mikrofon w czasie próby toru. tyle lat chłop robi w speedwayu i nie wie, że motory zagłuszają spikerkę? i niech nie grzebie sobie w zębach, siedząc na krześle na murawie w oczekiwaniu na prezentację, bo ludzie patrzą i komentują.
    sędzia nie mógł wykluczyć Gomólwskiego,ponieważ ten dotknął kaskiem taśmy kiedy ta poszła już do góry.stąd powtórka w czterech i chyba obyło sie również bez ostrzeżenia.

    radość wsród kibiców i zawodników była wczora większa, nż po zdobyciu ostatniego złota. wychodzi wiec na to , ze zdobycie DMP jest mocno przereklamowane.
    zupełnie nie wiezyłem przed meczem w zwycięstwo no ale
    już dzisiaj wiemy, że Leszno i Wrocek mają swój cennik za sprzedane mecze, tak wiec zbieramy kase na mecz z Unią. oczywiscie wybieramy ofertę za 3.
    ale wcześniej obowiazkowo należy zapytać o podobną oferte w Toruniu.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  23. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak już pojawiają się głosy o wygranej w Toruniu, to idźmy dalej i wygrajmy również w Grudziądzu i może w Częstochowie. Przecież tam nikt nas nie przewyższa ani sportowo ani tym bardziej organizacyjnie.

  24. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    to nie nasi pojechali jakiś kosmos tylko Sparcie totalnie położył mecz Janowski, Milik i Fricke.
    No niby tak, ale ja bym powiedział, że Milik i Fricke, pojechali swoje, czyli to co jada w tym sezonie. Bez błysku. Natomiast Janoś, w pierwszym biegu mial wykluczenie, i pewnie we łbie mu siedziało przez cały mecz to ostrzeżenie. Dlatego własnie źle startował. A wszyscy wiemy jak ciężko jest u nas wyprzedzać, po przegranym starcie. I tu własnie należy się uklon w stronę Pepe czy MJJ, oni wczoraj wyprzedzali, nawet po przegranym starcie. Kacper natomiast, musiał albo dobrze wyjść ze startu albo dobrze rozegrać I łuk. I stąd te pkt. Mecz ogólnie był fajny, każdy bieg trzymał w napięciu. Najpierw czy nadrobimy stratę, potem czy mecz wygramy, a na końcu czy uda się ustrzelić bonusa. Musze jednak przyznać, ze najbardziej zadziwia mnie postawa MJJ. On jest zayebisty zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Patryz na kolegów z pary, robi im miejsce (wczoraj Protasowi) ma pełny przegląd sytuacji na torze. Takiego sezonu w wykonaniu MJJ w SE to ja już dawno nie pamiętam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak już pojawiają się głosy o wygranej w Toruniu, to idźmy dalej i wygrajmy również w Grudziądzu i może w Częstochowie. Przecież tam nikt nas nie przewyższa ani sportowo ani tym bardziej organizacyjnie.
    oczywiście nie ma innej możliwosci .aby wejsć do plejofów trzea wygrać wszystko .
    pozostaje jedynie pytanie , czy bedzie nas stać na stawki za które zaproponują kluby w półfinale i finale, bo zkładam że z czystej przyzwoitosci muszą być zwyczajnie wyższe.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    sobotch (18-06-2018)

  27. Powrót do góry    #339
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak już pojawiają się głosy o wygranej w Toruniu, to idźmy dalej i wygrajmy również w Grudziądzu i może w Częstochowie. Przecież tam nikt nas nie przewyższa ani sportowo ani tym bardziej organizacyjnie.
    Byłem wczoraj w Czewie i poczułem się jak w latach 90tych. Wchodzisz na stadion praktycznie nikt cię nie sprawdza, można łazić po całym stadionie i nie ma żadnych ograniczeń. Ludzie stoją w wyjściach bezpieczeństwa i żadna ochrona ich nie goni, w sumie jaka ochrona, prawie jej nie widać. Generalnie jak w Zielonej ze 20 lat temu. Ma to swój niezaprzeczalny urok
    A co do toru w Czewie to niewątpliwie pasował zawsze naszym i kto wie. Jakieś tam szanse mamy. Przy dużym szczęściu (czytaj jakimś pechu miejscowych), to możemy ich postraszyć. Daje nam tam jakieś 15 % szans na wywiezienie korzystnego wyniku.

  28. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    sędzia nie mógł wykluczyć Gomólwskiego,ponieważ ten dotknął kaskiem taśmy kiedy ta poszła już do góry.stąd powtórka w czterech i chyba obyło sie również bez ostrzeżenia.
    no właśnie dostał ostrzeżenie. stąd moje zdziwienie.
    skoro dotknął taśmy, to powinien być wykluczony, a nie powtórka w czterech.
    a skoro zawinił mechanizm startowy, to skąd ostrzeżenie?

    nie widziałem tego dokładnie, bo siedziałem co prawda koło startu, ale za zawodnikami. poza tym mecz w telefonie i obowiązkowy rzut oka na ekstraligowe nogi mojej sąsiadki z trybuny (pozdrowienia dla pani).

  29. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    no właśnie dostał ostrzeżenie. stąd moje zdziwienie.
    skoro dotknął taśmy, to powinien być wykluczony, a nie powtórka w czterech.
    a skoro zawinił mechanizm startowy, to skąd ostrzeżenie?
    A skąd ty się urwałeś chłopie ?

    Aby zaliczyć wykluczenie na starcie to trzeba taśmy dotknąć motorem. Najlepiej kołem.

    Ostrzeżenie dostał za utrudnianie startu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nawet nie o to chodzi. Zakładam, że Madsen i Lindgren musza się kiedyś zmęczyć i tak mniej więcej w okresie gdy jedziemy na rewanż, bardzo pasuje Obaj nie są Zmarzlikami i teoretycznie nie powinni przejechać reszty sezonu ze średnimi w okoicach 2,2-2,6.

  31. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    no właśnie dostał ostrzeżenie. stąd moje zdziwienie.
    skoro dotknął taśmy, to powinien być wykluczony, a nie powtórka w czterech.
    a skoro zawinił mechanizm startowy, to skąd ostrzeżenie?

    nie widziałem tego dokładnie, bo siedziałem co prawda koło startu, ale za zawodnikami. poza tym mecz w telefonie i obowiązkowy rzut oka na ekstraligowe nogi mojej sąsiadki z trybuny (pozdrowienia dla pani).
    w takim razie chyba dostał ostrzeżenie za tzw utrudnianie startu, tzn pewnie cos tam sie ruszał
    natomiat taśmy dotknął nie kołem a daszkiem, a z racji wysokości musiało to być już po tym, jak taśma poszła w góre.
    tak wiec być może i ostrzeżenie słuszne, i jednocześnie cos tam mechanizmem startowym rónież było nie tak.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  32. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    strażaku, mógł dotknąć kołem, a potem kaskiem - mało razy tak jest?
    ja tego nie widziałem dokładnie, dlatego pytam.

    za "utrudnianie startu", czyli za co?
    te ostrzeżenie w ogóle są często brane naprawdę z d..py. ruszanie się niedźwiedzia było ewidentne, ale kacper stał nieruchomo. jeśli jedynym jego przewinieniem było zahaczenie kaskiem o taśmę, to ostrzeżenie jest przegięciem.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 18-06-2018 o 09:51

  33. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nawet nie o to chodzi. Zakładam, że Madsen i Lindgren musza się kiedyś zmęczyć i tak mniej więcej w okresie gdy jedziemy na rewanż, bardzo pasuje Obaj nie są Zmarzlikami i teoretycznie nie powinni przejechać reszty sezonu ze średnimi w okoicach 2,2-2,6.
    Szczerze to nie liczyłbym na obniżkę formy ww. dwójki na własnym torze. Prędzej to już Komandos z Miedziakiem pojadą słabiej + bezjajeczny Musielak. Niestety na juniorce nie mamy nikogo kto mógłby zagrozić Gruchalskiemu. Kto by przypuszczał, że tak będziemy tęsknić za Alexem.

  34. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    mógł dotknąć kołem, a potem kaskiem - mało razy tak jest?
    ja tego nie widziałem dokładnie, dlatego pytam.

    za "utrudnianie startu", czyli za co?
    a o to proszę pytać kogoś innego, dla mnie dziejsze żużlowe zasady równościowe sa zbyt trudne do zrozumienia.
    natomiast wydaje mi sie, że nasze podprowadzajace ,absolutnie wszystkie kwalifikują się do ostrzeżenia za utrudnie startu. i to oczywiscie w każdym biegu.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  35. Powrót do góry    #347
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Szczerze to nie liczyłbym na obniżkę formy ww. dwójki na własnym torze. Prędzej to już Komandos z Miedziakiem pojadą słabiej + bezjajeczny Musielak. Niestety na juniorce nie mamy nikogo kto mógłby zagrozić Gruchalskiemu. Kto by przypuszczał, że tak będziemy tęsknić za Alexem.
    No jak to kto ? Ja

    strażaku, mógł dotknąć kołem, a potem kaskiem - mało razy tak jest?
    ja tego nie widziałem dokładnie, dlatego pytam.
    No według sędziego dotknął tylko kaskiem. Dlatego pojechali w czterech, a za ruszanie się na starcie dostał ostrzeżenie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No jak to kto ? Ja
    A to zakładałeś jego kontuzje ?

  37. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A to zakładałeś jego kontuzje ?
    Mniejsza o o powody jego absencji. Ale prawda jest taka, ze ten często wyśmiewany Alex, wygrywał starty w biegach juniorskich i jakieś pkt dowoził. Rzekłbym nawet, że jego wygrana z Drabikiem we Wrocławiu, dała poważne podwaliny pod fundament, w kwestii zdobycia bonusa w dwumeczu ze Spartą. Ale o takich szczegółach mało który z kibiców pamięta.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #350
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Różnice zrobił Protas i tutaj cała tajemnica. No i jeszcze dwa przebłyski Gomólskiego. Reszta pojechała swoje, bo przecież Dudek i Jensen generalnie nie zawodzą, a Zengota tak własnie jeździ czyli raz 9 raz 4. Ale z tym PO to bym się nie zapędzał. Jeszcze wczoraj każdy prawie spodziewał się pogrzebu, jakimś cudem to wygrali za 3 i od razu mocarstwowe plany. Ja będę szczęśliwy jak zdobędą bonusa w Toruniu, powalczą o wygraną w Grudziądzu i przypieczętują z Tarnowem bezpieczne utrzymanie. Szkoda kontuzji Zgardy, bo jego punkty w takim Grudziądzu mogłyby być kluczowe. W Sparcie wczoraj mecz położył głównie Janowski, który był zastanawiająco dramatyczny. Milik cały sezon jedzie w kratkę więc jego forma na dany mecz to jak rzut monetą. Fricke jedzie piach wszędzie więc też mnie nie dziwi, że był taki słaby.

  39. Powrót do góry    #351
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Kto by przypuszczał, że tak będziemy tęsknić za Alexem.
    a ja niespecjalnie za nim tęsknię. oczywiście współczuję chłopakowi, tak po ludzku, bo to na pewno ogromny ból, niewiadoma przyszłość po kontuzji, a i sam pobyt w szpitalu nie należy do przyjemnych, ale wypadek alexa otwiera drogę do składu innym juniorom.

    jesteśmy dopiero nieco za połowę sezonu. niech się objeżdża tonder i spółka.

  40. Powrót do góry    #352
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cieszę się z tej wygranej. Naprawdę nie wierzyłem w nagłą odmianę i jazdę na słynne 80% całej drużyny. Nagle w jednym meczu Gomóła i Pepe pojechali na wynik, do którego nie zbliżyli się wcałym sezonie. A pozostali zrobili to, co w swoich dobrych meczach. Trochę dziwny ten pojedynek był. W Falubazie na treningu przedmeczowym trzeszczały i pękały kości, a Sparta odjechała coś jak sparring. Wrocławianie nie wyglądali na mocno zmotywowanych, ale na torze to przecież ich pieniądze leżały.
    Cóż, mecz odbył się, punkty do tabeli dopisane. Teraz trzeba skoncentrować się na bonusach w Toruniu i Grudziądzu oraz wygrać z Tarnowem i... można oglądać PO w oczekiwaniu na baraże. A może nawet baraży uda się uniknąć.

  41. Powrót do góry    #353
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Chłopaki ja rozumie radość z wygranej, ale nie popadajcie z skrajności w skrajność.
    Bo tu widzę, że po jednym meczu zapędy mariuszowskie w was wstąpiły .
    To tylko jedna wygrana i to w dość "niejasnych" okolicznościach.
    Zakładam, że uczciwa i pewnie na swoim torze jeszcze jakieś punkty zdobędziecie, ale zakładania wygranej w Toruniu czy Częstochowie no to myślę, że grubo przesadzacie. Może jeszcze jakieś iluzoryczne szanse na dobry wynik w Grudziądzu i to tyle. W dalszym ciągu uważam, że macie najdłuższą drogę do utrzymania chyba, że będzie jeszcze jakaś "GALA" w Częstochowie czy Lesznie
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  42. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Teraz trzeba skoncentrować się na bonusach w Toruniu i Grudziądzu oraz wygrać z Tarnowem i... można oglądać PO w oczekiwaniu na baraże. A może nawet baraży uda się uniknąć.
    Wszystko zalezy od tego czy Pepe i Kacper, utrzymają swój poziom na innych torach. Jesli tak, to mecze w Toruniu i Grudziądzu będą zacięte do ostatniego biegu. I jeśli udałoby się te dwa mecze wygrać to wparłoby nam 6 pkt w tabeli. Doliczając wygraną z Tarnowem u siebie za 3 pkt, razem byłoby 9 pkt plus aktualne 7 i byłoby 16 pkt na koncie.

    Jeśli z Torunia faktycznie udałoby się wywieźć wygraną, to wtedy cała para pójdzie na mecz z Lesznem u nas. Znowu będzie spore ciśnienie, bo otworzy się jakaś furtka i cień szansy na PO. I albo nas Leszno szybko sprowadzi na ziemię, co jest bardzo prawdopodobne, albo wygramy z Lesznem i na następny mecz w Czewie znowu będziemy obgryzać paznokcie. I tak do końca RZ.

    Własnie za takie, możliwe scenariusze, kocham ten sport.

    Zakładam, że uczciwa i pewnie na swoim torze jeszcze jakieś punkty zdobędziecie, ale zakładania wygranej w Toruniu czy Częstochowie no to myślę, że grubo przesadzacie. Może jeszcze jakieś iluzoryczne szanse na dobry wynik w Grudziądzu i to tyle. W dalszym ciągu uważam, że macie najdłuższą drogę do utrzymania chyba, że będzie jeszcze jakaś "GALA" w Częstochowie czy Lesznie
    No dobra, to ty sobie zakładaj, a my jedziemy swoje. I co z tego wyjdzie, zobaczymy na koniec RZ. OK ?

    Nagle w jednym meczu Gomóła i Pepe pojechali na wynik, do którego nie zbliżyli się wcałym sezonie.
    Nie no, nie przesadzaj. Pepe w meczu z Grudziądzem miał podobną zdobycz pkt. Kacper, wczoraj pojechał na 5 pkt. plus 2 bonusy. Były mecze, że jechał na 3 pkt plus bonus. Jakieś kosmicznej różnicy tu nie widać. Owszem, kapitan miał mocną zadyszke. I wczoraj pojechał fajny mecz. Ale u niego są jeszcze jakieś rezerwy.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-06-2018 o 10:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #355
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    W dalszym ciągu uważam, że macie najdłuższą drogę do utrzymania chyba, że będzie jeszcze jakaś "GALA" w Częstochowie czy Lesznie
    Na waszym miejscu bym się zbytnio nie cieszył, bo kolejną wygraną zanotujecie w kolejce ostatniej i w sumie zaważy ona na uniknięciu barażów, jak mniemam

    PS. Dobrze, że Protas ma kask na głowie, to przynajmniej nie trzeba mu oczu zamazywać.

  44. Powrót do góry    #356
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Niezły wałek z tym meczem. Ciekawe ile Sparta wzięła za podłożenie się Falubazowi.

  45. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez profesor Zobacz posta
    Niezły wałek z tym meczem. Ciekawe ile Sparta wzięła za podłożenie się Falubazowi.
    To jest ścisła tajemnica handlowa.

    A tak swoją drogą, to nie widze w SE ekipy (oprócz Leszna), która na tym etapie rozgrywek, miałaby na koncie tyle pkt w tabeli, że mogliby sobie pozwolić na odpuszczenie jakiegokolwiek meczu. Bo wyobraźmy sobie, ze taki Tai łapie kontuzję we Wrocku ? Albo Fred w Czewie ?, Albo Zmarzlik w Gorzowie ? Albo Doyle w Toruniu ? Przecież taka sytuacja kładzi te kluby na łopatki, jeśli chodzi o PO. Z automatu wszystko przewraca się do góry nogami.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #358
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Play Off
    Bez kitu, cieszcie się, że Magic zaniemógł, robił taśmy, Wojdyło defekty, a Milik przestał jechać po pewnej wygranej nad Dudkiem. 3x z rzędu 5-1, mówi mi to coś. Tylko tam była para Bjerre - Pedersen a tutaj Gomólski
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Grzeniek (18-06-2018), gotrek (18-06-2018)

  48. Powrót do góry    #359
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mniejsza o o powody jego absencji. Ale prawda jest taka, ze ten często wyśmiewany Alex, wygrywał starty w biegach juniorskich i jakieś pkt dowoził. Rzekłbym nawet, że jego wygrana z Drabikiem we Wrocławiu, dała poważne podwaliny pod fundament, w kwestii zdobycia bonusa w dwumeczu ze Spartą. Ale o takich szczegółach mało który z kibiców pamięta.
    A tego akurat nie kwestionuje, mam takie samo zdanie jak i ty. Wqrwiałem się na niego z wiadomych powodów i najchętniej wywaliłbym ze składu jego i Misia tylko, że przy takiej słabej seniorce jaką mamy w tym roku to byłby to krok samobójczy.

    Teraz nie ma rady, jedziemy bez Alexa. W tym całym nieszczęściu jedno co dobre to to, że Tonder będzie już miał naprawdę konkretne objeżdżenie w ekstralipie przed przyszłym sezonem gdzie będzie naszym I juniorem.

    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Chłopaki ja rozumie radość z wygranej, ale nie popadajcie z skrajności w skrajność.
    Bo tu widzę, że po jednym meczu zapędy mariuszowskie w was wstąpiły .
    To tylko jedna wygrana i to w dość "niejasnych" okolicznościach.
    Zakładam, że uczciwa i pewnie na swoim torze jeszcze jakieś punkty zdobędziecie, ale zakładania wygranej w Toruniu czy Częstochowie no to myślę, że grubo przesadzacie. Może jeszcze jakieś iluzoryczne szanse na dobry wynik w Grudziądzu i to tyle. W dalszym ciągu uważam, że macie najdłuższą drogę do utrzymania chyba, że będzie jeszcze jakaś "GALA" w Częstochowie czy Lesznie
    My cały czas jedziemy o jedno - utrzymanie. Teraz cała gra toczy się o to żeby utrzymać się z miejsca 6 i uniknąć baraży, które wcale nie będą spacerkiem.
    Różne dziwne rzeczy się jeszcze mogą dziać. Kto wie czy taki GKM nie wygra za 3 z Toruniem? Albo Czewa i Gorzów polegną w Tarnowie. Dlatego musimy szukać punktów absolutnie wszędzie. Mamy taką drużynę, którą stać na wygraną z każdym jak i na przerżnięcie bonusa z Tarnowem. Dlatego nie ma dla nas nieważnych meczy i nieistotnych pkt.

  49. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Play Off
    Bez kitu, cieszcie się, że Magic zaniemógł, robił taśmy, Wojdyło defekty, a Milik przestał jechać po pewnej wygranej nad Dudkiem. 3x z rzędu 5-1, mówi mi to coś. Tylko tam była para Bjerre - Pedersen a tutaj Gomólski
    Z takich rzeczy to do dziś mam wspomnienie pierwszego finału 2009. W dwóch pierwszych swoich biegach Wiechu Jaguś wyglądał jak kiedyś Hans Nielsen, z kosmosu i niełapalny, jazda super płynna jak mercedes na autostradzie - myślałem wtedy, że zrobi wam złoto już w Zielonej. Chwilę później jak Pulczyński Mimo lat spędzonych jako kibic, nadal rozwalają mnie takie przemiany, które zresztą są na porządku dzielnym.

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •