Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 378

Wątek: IX Runda Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław 17.06 2018

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, ze co niektóre barany tutaj popuściły. Jaki kupiony mecz ?

    Popatrzcie sobie kto ten wątek zakładał i dlaczego

    Najlepszy mecz w tym sezonie, przy W69. Przyznam szczerze, że po kontuzji Alexa, miałem obawy czy nie zabraknie nam pkt. juniorów do wygrania tego. I początek meczu wydawał się potwierdzać moje obawy. Ale też na torze było widać wyraźną poprawę w jeździe kapitana. Z wyjątkiem jego drugiego startu, gdzie Drabik zamknął go na starcie. Ale w całym meczu widać było, że Protas jest szybki. Nie wiem czy to sprawa jago silnikow, czy może tor mu dzisiaj lepiej pasował. MJJ zadziwiał po raz kolejny, w jednym z biegów tak odkręcił manetę, ze na I łuki dosłownie połknął Taia i Drabika (chyba 12 bieg).

    Piękne zachowanie Protasa po 15 biegu. podjechał pod trybunę K zeskoczył z motoru, przeskoczył przez bandę i wdrapał się na sektor, dziękując kibicom za wsparcie.
    Zenada! Dzisiaj Twoi pojechali kapitalnie z PePe na czele a tydzien temu Leszno bez mrugniecia okiem sprzedalo mecz. Jest obludny do granic mozliwosci!

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    darsen (17-06-2018), gotrek (17-06-2018)

  3. Powrót do góry    #272
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    971
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Zenada! Dzisiaj Twoi pojechali kapitalnie z PePe na czele a tydzien temu Leszno bez mrugniecia okiem sprzedalo mecz. Jest obludny do granic mozliwosci!
    Ale spodziewałeś się czegoś innego???

  4. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Mario wrócił i teraz zacznie się dopiero kopanie po kostkach.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,904
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Mario wrócił i teraz zacznie się dopiero kopanie po kostkach.
    Olej ich, to są jakieś przygłupy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #275
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, ze co niektóre barany tutaj popuściły. Jaki kupiony mecz ?

    Popatrzcie sobie kto ten wątek zakładał i dlaczego

    Najlepszy mecz w tym sezonie, przy W69. Przyznam szczerze, że po kontuzji Alexa, miałem obawy czy nie zabraknie nam pkt. juniorów do wygrania tego. I początek meczu wydawał się potwierdzać moje obawy. Ale też na torze było widać wyraźną poprawę w jeździe kapitana. Z wyjątkiem jego drugiego startu, gdzie Drabik zamknął go na starcie. Ale w całym meczu widać było, że Protas jest szybki. Nie wiem czy to sprawa jago silnikow, czy może tor mu dzisiaj lepiej pasował. MJJ zadziwiał po raz kolejny, w jednym z biegów tak odkręcił manetę, ze na I łuki dosłownie połknął Taia i Drabika (chyba 12 bieg).

    Piękne zachowanie Protasa po 15 biegu. podjechał pod trybunę K zeskoczył z motoru, przeskoczył przez bandę i wdrapał się na sektor, dziękując kibicom za wsparcie.
    Ja jestem daleki od snucia teorii spiskowych, ale proponuję abyście wszyscy (z Mariuszem na czele) byli konsekwentni.

    Leszno powinno było teoretycznie wygrać w Tarnowie

    Wrocław powinien był teoretycznie chociaż uratować bonusa w Zielonej Górze.

    Jeżeli ktoś jest konsekwentny to powinien napisać:

    a) Leszno odpuściło i Wrocław odpuścił

    b) Tarnów się postarał i Falubaz się postarał.

    Bo, jeśli jest ktoś, kto twierdzi, że:

    c) Leszno odpuściło a Falubaz się postarał

    lub

    d) Wrocław odpuścił a Tarnów się postarał


    to opinie c) i d) z konsekwencją nie mają nic wspólnego

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wieden za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (17-06-2018)

  8. Powrót do góry    #276
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Mariusz naprawdę nie widzisz swojej hipokryzji? W Tarnowie było podejrzane, a u nas po prostu Falubaz jest wielki? Podwójne standardy?

  9. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    a jak ta jazda Protasa wyglądała?
    coś na dystansie wyszarpał ?
    duża chodziła ?

  10. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Olej ich, to są jakieś przygłupy.
    No dla mnie najważniejsze, że Falubazowi przybyło punktów w tabeli, a Ty zakładaj szczęke i walcz o dobre imie Falubazu.
    Ja tam tym od sprzedawania i kupowania meczyków mogę powiedzieć tytlko tyle, że kupić to też trza umić.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    kian (17-06-2018)

  12. Powrót do góry    #279
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,159
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Dobrze że nam się polewaczki nie popsuły i było troszkę emocji . Teraz Dowhan ma jeszcze ciężkie wyjazdy: święto prosiaka w Lesznie i obchody na Jasnej Górze . Jest światełko w tunelu .
    TYLKO FALUBAZ

  13. Powrót do góry    #280
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Tai Woffinden (zawodnik Betardu Sparty Wrocław): Gratuluję naszym rywalom, bo pojechali świetne spotkanie. Cieszę się, że wygrali i zdobyli ważne punkty.

  14. Powrót do góry    #281
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Tai Woffinden (zawodnik Betardu Sparty Wrocław): Gratuluję naszym rywalom, bo pojechali świetne spotkanie. Cieszę się, że wygrali i zdobyli ważne punkty.
    kozacka wypowiedz godna mistrza

  15. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Najpierw połowa Polski napierd+ala, że Falubaz ma zostać bo to będzie inna liga jak spadniemy,
    a potem ma pretensje, że jakiś mecz został kupiony;

    polecam lekturę "Księcia" Niccolo Machiavell'ego. Jest tam taka fajna mądrość mówiąca, że "cel uświęca środki"

  16. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Tai Woffinden (zawodnik Betardu Sparty Wrocław): Gratuluję naszym rywalom, bo pojechali świetne spotkanie. Cieszę się, że wygrali i zdobyli ważne punkty.
    Tajski to klawy gość, przeważnie po meczach na W69 robi obchód stadionu dziękując kibicom.

    Trzeba sledzic media Janowskiego, jeśli on napisze coś w podobnym tonie, to bedzie dowód, że mecz kupiony.

    Kto tam niezadowolony, czy ma jakiś zastrzeżenia, to tylko skopiować i do prokuratury.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,904
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Leszno powinno było teoretycznie wygrać w Tarnowie
    Tu zgoda, moc Leszna jest tak duża, że trudno bylo obstawiać przegraną Leszna w Tarnowie. Tym bardziej, ze po 12 biegu prowadizli 8 pkt.

    Wrocław powinien był teoretycznie chociaż uratować bonusa w Zielonej Górze.
    A tu dlaczego, nawet teoretycznie, Sparta powinna choćby obronić bonusa w ZG ? Przypominam, ze mecze we Wrocku, tych drużyn, rozstrzygnął się w nominowanych, różnica wynosiła 6 pkt. Sparta jest cały czas przeszacowana jeśli chodzi o jej siłę. Fricke jedzie piach totalny od początku, Milik też w tym sezonie nie błyszczy, Tai w każdym meczu ligowym, zawala jeden lub dwa biegi. Janoś co sezon zalicza praktycznie spadek formy od połowy sezonu. Więc dlaczego powinien ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #285
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 129 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Więc dlaczego powinien ?
    Bo Protasiewicz i Zengota z Gomólskim na czele, jadą totalny piach.
    Bo Dudek zawala w każdym meczu przynajmniej jeden bieg.

    A tak poważnie hipokryto, masz fantazję i swój świat.

    Gratulacje dla Falubazu. Baraże już macie, a 6 miejsce w zasięgu ręki.
    Ostatnio edytowane przez Spes ; 17-06-2018 o 20:19

  19. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,904
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Bo Protasiewicz i Zengota z Gomólskim na czele, jadą totalny piach.
    Bo Dudek zawala w każdym meczu przynajmniej jeden bieg.

    A tak poważnie hipokryto, masz fantazję i swój świat.
    I po co pajacujesz ? Skoro ta trójka jechała totalny piach, to kto we Wrocku zrobił 42 pkt ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #287
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,222
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I po co pajacujesz ? Skoro ta trójka jechała totalny piach, to kto we Wrocku zrobił 42 pkt ?
    te 2 mecze to aurat trzeba razem rozpatrywać w kategorii "przyjacielskiej przysługi", więc za bardzo się nimi nie sugeruj
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,904
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    te 2 mecze to aurat trzeba razem rozpatrywać w kategorii "przyjacielskiej przysługi", więc za bardzo się nimi nie sugeruj
    Aha, dzięki, że mnie uświadomiłeś.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #289
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, dzięki, że mnie uświadomiłeś.

    Nudnawo coś ...
    Mario powiedz im ile kasiory poszło za te 3 punkty, zacznie się nowa rozkminka, czy było warto tyle zabulić.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,830
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nudnawo coś ...
    Mario powiedz im ile kasiory poszło za te 3 punkty, zacznie się nowa rozkminka, czy było warto tyle zabulić.
    Za rok oddajemy wam Jarka taki gest

  24. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Za rok oddajemy wam Jarka taki gest
    Jarek, to niech teraz spada.
    Juniorów nam lepiej jakiś po taniości oddajcie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #292
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2005
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 47 w 20 postach
    sikawka, mnie nie czyta, ale może ktoś napisze temu pajacowi, jaką bekę robi z klubu, sugerując korupcję w żużlu? Każdemu kto podziela jego poglądy proponuję wizytę w najbliższej prokuraturze rejonowej celem złożenia zeznań albo zamknięcie mordy. Jeśli na mundialu, bankowiec na urlopie broni karnego strzelanego przez Messiego, to ok., ale jak wąsy czy Falubaz zrobią coś niespodziewanego, to wałek? Otóż, nie! Taki jest współczesny sport. A już robienie z Janowskiego kupczyka ligowymi punktami uważam za zwykle kułestwo.

  26. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Mariusz to taki Macierewicz tego forum. Nikt normalny go na powaznie nie bierze. Ja go lubie, bo czasem potrafi rozbawic

  27. Powrót do góry    #294
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 129 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I po co pajacujesz ? Skoro ta trójka jechała totalny piach, to kto we Wrocku zrobił 42 pkt ?
    No popatrz, jak mogłem nie zauważyć ich fantastycznej jazdy we Wrocławiu, gdyby nie taktyczne za nich, Falubaz pewnie wygrałby ten wyjazd.

  28. Powrót do góry    #295
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,222
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    A tak już na spokojnie, wiadomo, że 3 miejsce po rundzie zasadniczej jest lepsze niż 2. Udowodniły to poprzednie lata, oczywistością jest, że pierwszy mecz u siebie i potem trzymanie wyniku na wyjeździe taktycznymi to olbrzymi handicap. W Sparcie głupi nie są i widząc, że na pierwsze miejsce szans nie ma, lepiej jechać z Gorzowem (na 99,9% 2-3 miejsce) w układzie dom-wyjazd.
    ten mecz był ostatnią szansą dla Sparty na stratę kilku punktów. poza tym zostały już tylko wyjazdy w Gorzowie i Lesznie gdzie łomot jest wpisany i nawet nie ma czego tam oddawać, a kombinowanie u siebie to jednak za duże ryzyko i znacznie odbiłoby się na frekwencji.
    Więc moim zdaniem to nie była żadna braterska pomoc, ale po prostu Sparta pojechała w swoim interesie. Co to da, zobaczymy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #296
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    A Sparta to i tak ma farta, że Zgardy nie było.
    Ze Zgardą to by się bili co by z 30 wyjść.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez re-ankho Zobacz posta
    sikawka, mnie nie czyta, ale może ktoś napisze temu pajacowi, jaką bekę robi z klubu, sugerując korupcję w żużlu?

    oglądałem dziś na żywo.
    na trybunie ludzie między sobą podobne rzeczy opowiadają, a więc widać, że głupota nie jest tylko przywilejem strażaka.

    ktoś pytał o protasa - to ojciec sukcesu. duża mu chodziła, no i starty, proszę państwa - od lat nie widziałem protasa na starcie o pół motocykla przed stawką.
    przed meczem (można sprawdzić) pisałem o 10 pkt pepe i wygranej za 3 pkt. nie było w tym drwiny, ja naprawdę zakładałem to bardzo serio i pomyliłem się tylko o 1 pkt mniej dla protasa. oczami wyobraźni widziałem jego trzy trójki i dwa razy po 1 pkt. a zrobił (3, 0, 3, 3, 2).

    fajnie gomólski. w pierwszym starcie bardzo wolny, ale później nieźle się bronił na punktowanych pozycjach. raz na starcie chyba pomógł mu sędzia. wydawało mi się, że dotknął taśmy kaskiem, a sędzia przerwał bieg i go nie wykluczył, tylko zarządził powtórkę w czterech. ale mogłem coś przeoczyć, bo równocześnie śledziłem w telefonie mecz niemców i meksyku.

    mecz fajny, ale 40 zł to bardzo dużo jak za normalny bilet. i to było widać po pustych trybunach. raz, że jest mundial, a dwa, że falubaz w dołku, kibic przy porażkach odpływa, więc zarząd powinien to wziąć pod uwagę przy ustalaniu cennika. wydaje się, że 25 zł za normalny w tych okolicznościach to powinien być max.

    niech ktoś powie kawickiemu, że go nie słychać, jak próbuje coś mówić przez mikrofon w czasie próby toru. tyle lat chłop robi w speedwayu i nie wie, że motory zagłuszają spikerkę? i niech nie grzebie sobie w zębach, siedząc na krześle na murawie w oczekiwaniu na prezentację, bo ludzie patrzą i komentują.

  31. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ktoś pytał o protasa - to ojciec sukcesu. duża mu chodziła, no i starty, proszę państwa - od lat nie widziałem protasa na starcie o pół motocykla przed stawką.
    przed meczem (można sprawdzić) pisałem o 10 pkt pepe i wygranej za 3 pkt. nie było w tym drwiny, ja naprawdę zakładałem to bardzo serio i pomyliłem się tylko o 1 pkt mniej dla protasa. oczami wyobraźni widziałem jego trzy trójki i dwa razy po 1 pkt. a zrobił (3, 0, 3, 3, 2).
    Trzy trojki i dwa razy po 1 to dokladnie tyle samo punktow co (3,0,3,3,2). Wiec Twoja wyobraznia Cie zawodzi w liczeniu.

  32. Powrót do góry    #299
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Pepe odpali i zrobi w min. 8-9pkt. to wystarczy aby wygrac w meczarniach. pozostaje tylko miec nadzieje ze Spartanie nie bede przesadnie zmotywowani.
    wiara jednak u mnie slaba. przepraszam

  33. Powrót do góry    #300
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    oglądałem dziś na żywo.
    na trybunie ludzie między sobą podobne rzeczy opowiadają, a więc widać, że głupota nie jest tylko przywilejem strażaka.

    ktoś pytał o protasa - to ojciec sukcesu. duża mu chodziła, no i starty, proszę państwa - od lat nie widziałem protasa na starcie o pół motocykla przed stawką.
    przed meczem (można sprawdzić) pisałem o 10 pkt pepe i wygranej za 3 pkt. nie było w tym drwiny, ja naprawdę zakładałem to bardzo serio i pomyliłem się tylko o 1 pkt mniej dla protasa. oczami wyobraźni widziałem jego trzy trójki i dwa razy po 1 pkt. a zrobił (3, 0, 3, 3, 2).

    fajnie gomólski. w pierwszym starcie bardzo wolny, ale później nieźle się bronił na punktowanych pozycjach. raz na starcie chyba pomógł mu sędzia. wydawało mi się, że dotknął taśmy kaskiem, a sędzia przerwał bieg i go nie wykluczył, tylko zarządził powtórkę w czterech. ale mogłem coś przeoczyć, bo równocześnie śledziłem w telefonie mecz niemców i meksyku.

    mecz fajny, ale 40 zł to bardzo dużo jak za normalny bilet. i to było widać po pustych trybunach. raz, że jest mundial, a dwa, że falubaz w dołku, kibic przy porażkach odpływa, więc zarząd powinien to wziąć pod uwagę przy ustalaniu cennika. wydaje się, że 25 zł za normalny w tych okolicznościach to powinien być max.

    niech ktoś powie kawickiemu, że go nie słychać, jak próbuje coś mówić przez mikrofon w czasie próby toru. tyle lat chłop robi w speedwayu i nie wie, że motory zagłuszają spikerkę? i niech nie grzebie sobie w zębach, siedząc na krześle na murawie w oczekiwaniu na prezentację, bo ludzie patrzą i komentują.
    W wielu momentach nie jest mi z Tobą po drodze ale wielkie dzięki że jako fanatyk piłkarski dzisiaj wybrałeś Falubaz aby wspierać ten klub w trudnych chwilach

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Eneasz (17-06-2018)

  35. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,705
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Zostawie strazacka szmate w spokoju, zapytam tylko innego forumowicza:
    Carlitos, jaka dzis byla operacja?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Kibic Jaskółek (17-06-2018)

  37. Powrót do góry    #302
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zostawie strazacka szmate w spokoju, zapytam tylko innego forumowicza:
    Carlitos, jaka dzis byla operacja?
    Stawu kolanowego.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stefanwons za jego przydatny post!

    j-rules (17-06-2018)

  39. Powrót do góry    #303
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No a o Rydym nikt nic?

    Kacper Gomólski 5+2 (0,1,2*,2*)
    Po poważnym meczu przyjdzie poważna ocena

  40. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zostawie strazacka szmate w spokoju, zapytam tylko innego forumowicza:
    Carlitos, jaka dzis byla operacja?
    Kryptonim "Gala 25-lecia".

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Spes (17-06-2018), j-rules (17-06-2018)

  42. Powrót do góry    #305
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kryptonim "Gala 25-lecia".
    Gała *

  43. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Trzy trojki i dwa razy po 1 to dokladnie tyle samo punktow co (3,0,3,3,2). Wiec Twoja wyobraznia Cie zawodzi w liczeniu.
    faktycznie, trzeba zgłosić pomyłkę do protokołu sędziowskiego.

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    W wielu momentach nie jest mi z Tobą po drodze ale wielkie dzięki że jako fanatyk piłkarski dzisiaj wybrałeś Falubaz aby wspierać ten klub w trudnych chwilach
    i 4 dychy dałem z przyjemnością (choć uważam, że to obiektywnie za dużo).
    i oklaskiwałem na stojąco, długo zostając na trybunie po meczu.
    i naprawdę coś poczułem w serduchu, widząc skaczącego z radości po bandzie protasa, jak wspinał się po siatce, żeby podziękować kibicom.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 17-06-2018 o 21:37

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    SCOT FZG (17-06-2018)

  45. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,904
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zostawie strazacka szmate w spokoju, zapytam tylko innego forumowicza:
    Carlitos, jaka dzis byla operacja?
    Że tak zapytam, a czemu sobie mordę wycierasz moją osobą ?

    Chyba rozumiem, klawiatura i monitor, dają ci gwarancje, że mordy ci ktoś nie obije ? Dlategoś taki odważny ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Eneasz (17-06-2018), PrzemoZG (17-06-2018), Rozi22 (17-06-2018)

  47. Powrót do góry    #308
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,222
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Że tak zapytam, a czemu sobie mordę wycierasz moją osobą ?

    Chyba rozumiem, klawiatura i monitor, dają ci gwarancje, że mordy ci ktoś nie obije ? Dlategoś taki odważny ?

    grubo, j-rules boisz się?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Po poważnym meczu przyjdzie poważna ocena
    No my cały czas jedziemy poważne mecze od których zależy nasz byt w elidze.
    No a jak inni podchodzą do swego zawodu i kibiców tak jak podchodzą, to my to wykorzystujemy.

    A nie czekaj, to nie to...
    Znaczy się zweryfikujemy wartość Rudego w niekupionym meczu tak?

    Kurna, ale mało jest takich w lidze i ciężko wykminić, który to kupiony na 100%, a który to jazda na całego obu ekip.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  49. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zostawie strazacka szmate w spokoju,
    chyba przesadziłes kolego.

  50. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Eneasz (17-06-2018), Rozi22 (17-06-2018), grafi25 (17-06-2018), kian (17-06-2018)

  51. Powrót do góry    #311
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No my cały czas jedziemy poważne mecze od których zależy nasz byt w elidze.
    No a jak inni podchodzą do swego zawodu i kibiców tak jak podchodzą, to my to wykorzystujemy.

    A nie czekaj, to nie to...
    Znaczy się zweryfikujemy wartość Rudego w niekupionym meczu tak?

    Kurna, ale mało jest takich w lidze i ciężko wykminić, który to kupiony na 100%, a który to jazda na całego obu ekip.
    Kupiony , sprzedany to mocne słowa i wcale ich nie użyłem , ale mecz przyjażni pasuje w sam raz

  52. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,705
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    chyba przesadziłes kolego.
    nie jestesmy kolegami. Jest dzial gdzie tacy jak ty moga zglosic moj post.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Kupiony , sprzedany to mocne słowa i wcale ich nie użyłem , ale mecz przyjażni pasuje w sam raz
    Aha, no można i tak ...
    Oby więcej takich meczy przyjazni, to jeszcze Falubaz pojedzie o złoto z Lesznem.

    Niby wszyscy nas nie lubią, a punkty oddają.

    Chyba zdają sobie sprawe z tego, że liga bez Falubazu mocno traci na atrakcyjności i oddają mecze po koleżeńsku, co by nie utracić tak cennego wroga

    Szacun za postawe, tylko co na to kibice tych ekip, co to rozdają punkty?
    Warto by ich uprzedzić przed meczem o zamiarach, co by nie przeżywali zbytnio takich meczyków i bilety dla nich powinno być z jakimś gratisem dla rekompestaty.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  54. Powrót do góry    #314
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie jestesmy kolegami. Jest dzial gdzie tacy jak ty moga zglosic moj post.
    I Bogu za to dziękuj!

  55. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie jestesmy kolegami. Jest dzial gdzie tacy jak ty moga zglosic moj post.
    Oczywiście że na ulicy nie jestesmy kolegami i pewnie nigdy nie będziemy. natomiast na forum jak najbardziej tak. z tym zgłoszeniem to daruj sobie.

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •