Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 361 do 378 z 378

Wątek: IX Runda Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław 17.06 2018

  1. Powrót do góry    #361
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Poczekajcie do następnego meczu z jakimikolwiek ocenami. Pamiętacie euforie zeszłotygodniową Tarnowa i Torunia ? A wczoraj brutalnie sprowadzeni na ziemie

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Nie no, nie przesadzaj. Pepe w meczu z Grudziądzem miał podobną zdobycz pkt. Kacper, wczoraj pojechał na 5 pkt. plus 2 bonusy. Były mecze, że jechał na 3 pkt plus bonus. Jakieś kosmicznej różnicy tu nie widać. Owszem, kapitan miał mocną zadyszke. I wczoraj pojechał fajny mecz. Ale u niego są jeszcze jakieś rezerwy.
    Grudziądz??? Porównujesz Spartę i GKM na wyjazdach??? Wolne żarty, dwa światy.
    Kacper nie pojechał kosmosu? Jak się ma 4pkt (3+1 bonus) do 7pkt (5+2 bonusy)? I to z mocnym przeciwnikiem, to słynne 80%.
    Kapitan niech tylko jedzie takie fajne mecze jak wczoraj, bez ujawniania rezerw. Oby to nie jednorazowy wyskok.

  3. Powrót do góry    #363
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Carlitos bardzo realna ocena sytuacji. Oczywiście to tylko sport, różne "Gale" się w Polsce odbywają
    Ale to tylko jeden mecz wygrany, a Mariusz już widzi autostradę do PO bo jedziecie po swoje.
    Tydzień temu Toruń już widział autostradę do PO w tym już znów budują skład na przyszły sezon .
    O ile słabsze mecze wyjazdowe mogą się zdarzyć pierwszej czwórce(Leszno, Wrocław, Gorzów, Częstochowa)
    o tyle strata punktów na własnym torze przez te zespoły w rywalizacji w zespołami z dolnej czwórki jest praktycznie niemożliwa(wyłączam kontuzje liderów).
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  4. Powrót do góry    #364
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ale ze funfel Dudka Janowski pojedzie jak pojedzie, to juz tu wielu wieszczylo dlugo przed meczem. Tak czy siak uwazam, ze Sparta bardziej w swoim interesie oddala ten mecz niz zeby ratowac Zg.

    Natomiast patrzac na wpisy kibicow z zg po wczorajszym treningu punktowanym obawiam sie, ze zderzenie z rzeczywistoscia moze byc dla was wyjatkowo bolesne.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Poczekajcie do następnego meczu z jakimikolwiek ocenami. Pamiętacie euforie zeszłotygodniową Tarnowa i Torunia ? A wczoraj brutalnie sprowadzeni na ziemie
    Co tu oceniać?
    Trzy punkty wpadły i to się liczy.
    To, że Sparta zaniemogła, to nie nasz problem.

    Cieszyć się należy, bo te trzy punkty były na wage złota, niby dlaczego kibic ma się nie cieszyć?
    Wielu kibiców bedzie mocno zadowolona jak drużyna obroni lige, pewnie kilku zawiedzonych też się znajdzie, bo liczyli na medale.

    Wygrana daje duży oddech, bo byśmy już leżeli i kwiczeli bez tej wygranej.
    Ogólnie wygrany bardzo ważny mecz, bo wystarczy sobie wyobrazić, co by to było, gdyby ten mecz był w plecy i już humor wraca.
    Bez hurraoptymizmu, ale sa powody, żeby nie nosić nosów na kwinte.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (19-06-2018)

  7. Powrót do góry    #366
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Co tu oceniać?
    Trzy punkty wpadły i to się liczy.
    To, że Sparta zaniemogła, to nie nasz problem.

    Cieszyć się należy, bo te trzy punkty były na wage złota, niby dlaczego kibic ma się nie cieszyć?
    Wielu kibiców bedzie mocno zadowolona jak drużyna obroni lige, pewnie kilku zawiedzonych też się znajdzie, bo liczyli na medale.

    Wygrana daje duży oddech, bo byśmy już leżeli i kwiczeli bez tej wygranej.
    Ogólnie wygrany bardzo ważny mecz, bo wystarczy sobie wyobrazić, co by to było, gdyby ten mecz był w plecy i już humor wraca.
    Bez hurraoptymizmu, ale sa powody, żeby nie nosić nosów na kwinte.
    Bardziej mi chodziło o wyliczenia następnych meczów. Już widziałem liczenie pkt za możliwe zwycięstwa wyjazdowe z GKM i Toruniem

  8. Powrót do góry    #367
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Bardziej mi chodziło o wyliczenia następnych meczów. Już widziałem liczenie pkt za możliwe zwycięstwa wyjazdowe z GKM i Toruniem
    Ano tak, ale kibic ma prawo przecież wierzyć i brać pod uwage taki scenariusz.
    Nie możesz okradać z tego prawa innych.

    Niech tam nawet ktoś sobie snuje teorie o złocie DMP, narazi się ewentualnie na śmieszność, ale takie prawo ma i to w sumie jego problem, że potem bedzie mocno rozczarowany.

    Sport to "instytucja" nieprzewidywalna, a zwłaszcza żużel, gdzie nawet pogoda może mieć spory wpływ na wynik, o kontuzjach nie mówiąc.
    Są na tym świecie niepoprawni optymiści i oni też swoje miejsce muszą mieć.

    Dajcie się nacieszyć tą wygraną, bo zazwyczaj musieliśmy łykać piękne porażki, a taka wygrana w tak trudnym okresie, to leczniczy okład na skołatane serca wielu kibiców.
    No i drużyna też pewnie odetchnęła, bo troche oddaliło się widmo spadającej gilotyny.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 18-06-2018 o 13:54
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Bardziej mi chodziło o wyliczenia następnych meczów. Już widziałem liczenie pkt za możliwe zwycięstwa wyjazdowe z GKM i Toruniem
    Jak ty mało rozumiesz.

    Teraz mamy 7 pkt na koncie. Wczorajszą wygraną z Wrockeim, teoretycznie zapewniliśmy sobie byt w SE. Wystarczy w zasadzie wyrwać bonusa w Toruniu i Grudziądzu, oraz wygrać za 3 z Tarnowem u siebie. Daje to 12 pkt łącznie. Nie zanosi się na to, aby GKM czy Tarnów, przekroczył 12 pkt w tabeli. Więc w obliczu, wygranej w tymi ekipami dwumeczów, to 6 miejsce jest na wyciągniecie ręki. Ale idąc dalej, w KST mają swoje problemy, czemu by tego nie próbować wykorzystać, i nie powalczyć o wygraną w Toruniu czy również w Grudziądzu ? Krótko mówiąc, jak uda się nam wygrać w Toruniu (co łatwe nie będzie) to wtedy dopiero zacznie się liczenie i kalkulacja. Bo następny mecz będziemy mieli z Lesznem u siebie. I tu będzie pewnie rzeźnia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #369
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach

    to był na prawdę dobry mecz...

    ... a przyznaję, że mało wierzyłem w sukces. Z resztą frekwencja kibiców świadczyła o tym, że nie tylko ja mam wątpliwości. Nawet słynna trybuna K świeciła pustkami. Ludzie z marsowymi minami czekali na rozpoczęcie zawodów. Pierwszy bieg tylko pogorszył samopoczucie każdego kibica Falubazu. Właściwie był ciosem, który rozwiewał ostatnie nadzieje.

    Środkowa część zawodów pokazała, że jest jednak mała szansa, takie słabe światełko w tunelu. No i poszedłem po piwo i nagle zrobiło się 3 x 5:1! Euforia, szczęście i niedowierzanie. Po prostu cudownie!

    Każdy z zawodników pojechał w końcu tak jak się od niego oczekuje. Na wyróżnienie szczególnie zasługują:
    - Pepe, który wyglądał (W KOŃCU!) jakby dogadał się ze sprzętem, waleczny jak zwykle ale przede wszystkim bardzo szybki. Minięcie Drabika w trzecim biegu to potwierdziło. Szczególnie na naszym torze, szczególnie w pierwszej części zawodów, gdzie przeważnie jest jazda gęsiego. Euforia udzieliła się również zawodnikowi. Jeszcze nigdy nie widziałem tak cieszącego się Protasa. Z reguły stateczny i opanowany tym razem cieszył się jak dziecko. Pełen szacunek do kibiców za wsparcie i zawodnikowi za odwdzięczenie się. Widać było, że bardzo mu zależało na dobrym wyniku i zeszło z niego ciśnienie. Ostatnio miałem ożywioną dyskusję o tym, że to tylko wyrobnik/najemnik jeżdżący dla pieniędzy i mający w dupie przywiązanie klubowe, nic bardziej mylnego! Protas pokazał, że jest przywiązany do Falubazu i tym żyje.

    -Rudy, zwanym później złotym. Pierwszy bieg totalna klapa, drugi już lepiej ale dał się wyprzedzić Drabikowi. Później dwa razy na 5:1, choć był wolniejszy od rywali to umiejętnie bronił swojej pozycji i nie popełniał błędów. Bardzo ważne punkty na jego koncie.

    - Tinder mimo braku rozjeżdżenia w Elidze prawidłowo pokonywał łuki, był w miarę szybki, nie popełniał błędów. Swoje zrobił przede wszystkim przywożąc juniora przeciwnika za placami. Może jeszcze będzie z niego żużlok.

    - Jepsen Jespen Jepnse Jensen po raz kolejny potwierdził, że zakontraktowanie go było strzałem w 10. Tak jak nikt nie spodziewał się słabszej dyspozycji niektórych rajderów tak nikt nie mógł przewidzieć przyszłej dyspozycji MJJ. No i jego atak w 12 biegu, niby został na starcie, niby stracił już szansę na dobrą pozycje. Nic bardziej mylnego! Michael wyprostował maszynę na szczycie pierwszego łuku i jak tyczki minął przeciwników. I to nie byle kogo bo Drabika i Taia.

    Na sukces (oprócz oczywistego kupienia meczu) złożyło się przede wszystkim zmiana kosmetyczna przy przygotowaniu toru (nie powiem jaka co by szpiedzy nie wiedzieli) i wsparcie sprzętowe, o którym była mowa w środku zeszłego tygodnia.

    Udało się wygrać arcytrudny mecz, przed nami jeszcze długa droga ale pierwszy krok za nami...

    pozdrodator!
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  11. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    to ilu ludzi z Wrocławia siedziało wczoraj podczas meczu w waszym terrarium i zaliczyli zgon przy alko w ramach rekompensaty. jest jakiś odważny żeby odpowiedzieć na proste pytanie

  12. Powrót do góry    #371
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    No i poszedłem po piwo i nagle zrobiło się 3 x 5:1!

    od czasu walk gołoty z lennoxem lewisem (95 sek.), a potem z brewsterem (53 sek.) nie chodzę po piwo ani do kibla dopóki piłka w grze

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Vector (18-06-2018)

  14. Powrót do góry    #372
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    od czasu walk gołoty z lennoxem lewisem (95 sek.), a potem z brewsterem (53 sek.) nie chodzę po piwo ani do kibla dopóki piłka w grze
    Nie no spoko, nie dodałem że zdążyłem wrócić
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  15. Powrót do góry    #373
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    279
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 29 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Play Off
    Bez kitu, cieszcie się, że Magic zaniemógł, robił taśmy, Wojdyło defekty, a Milik przestał jechać po pewnej wygranej nad Dudkiem. 3x z rzędu 5-1, mówi mi to coś. Tylko tam była para Bjerre - Pedersen a tutaj Gomólski
    Wytrzeźwiej i wróć do STSU drukować paragony - mogą cię zwolnić.

  16. Powrót do góry    #374
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Szkoda tylko kibiców Falubazu Myśleli, że oglądali uczciwe zwycięstwo, a tak naprawdę ich klub musiał kupić mecz żeby wygrać. Śmierdzi to na odległość.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Powrót do góry    #375
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Szkoda tylko kibiców Falubazu Myśleli, że oglądali uczciwe zwycięstwo, a tak naprawdę ich klub musiał kupić mecz żeby wygrać. Śmierdzi to na odległość.
    To jest wygodniejsze, płaci się autentycznie za punkty, tylko w tym wypadku nie zdobywane. Wy akurat płacicie za zdobywane. To wychodzi drożej, zawodnicy narażają kości, a i niepewność pożądanego wyniku jest ogromna. Co pokazuje Wasza sytuacja w tabeli, jakoś skromny ten dorobek.
    Mecze kupujemy tylko te, które koniecznie chcemy wygrać i co do wyniku których, mamy wielkie obawy. Np. z Tarnowem u siebie nie będziemy nic kupować... .

  18. Powrót do góry    #376
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Szkoda tylko kibiców Falubazu Myśleli, że oglądali uczciwe zwycięstwo, a tak naprawdę ich klub musiał kupić mecz żeby wygrać. Śmierdzi to na odległość.
    wystarczyło kupić jeden nowy silnik Protasowi

  19. Powrót do góry    #377
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    wystarczyło kupić jeden nowy silnik Protasowi
    Ale skąd te info o tym silniku ? Zastanawiam się czy to nie jest jakaś plotka wymyślona przez kibiców ?

    Jeszcze rozumiałbym jak by taki silnik kupili np. Kacprowi, ale Protasowi ? Przecież on ma i kasę na ten cel i dojścia do tunerów, choćby poprzez innych zawodników.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #378
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    A tam kupili ...
    Przekalibrowali na szęśćsetke i poszło.

    W tej dzungli w walce o przetrwanie przecież nie od dziś wszystkie chwyty dozwolone.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •