Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 271 do 300 z 300

Wątek: VIII kolejka: Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Slabo to wyglada. Trzeba zrobic punkty w Grudziadzu, to chyba latwiejsze od Wroclawia.

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    VIII kolejka: Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja pyerdolę, ale ty CKM się robisz.

    Nie było opcji, że będzie i Doyle i MJJ. Albo jeden albo drugi. Jak by został Doyle to nikt by sobie głowy nie zawracał MJJ. Do tego Zengi i jakiś na rezerwę.

    Kasa Misiu, kasa.
    I dlatego napisałem żeby przestali mamić ludzi i powiedzieli prawdę. Można było klub dobrze sprzedać (szczególnie w perspektywie nowego kontraktu z tv). Jako 1ligowca będzie dużo trudniej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    I dlatego napisałem żeby przestali mamić ludzi i powiedzieli prawdę. Można było klub dobrze sprzedać (szczególnie w perspektywie nowego kontraktu z tv). Jako 1ligowca będzie dużo trudniej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No przecież Zdzichu mówił, że kasy nie było na Doyle, bo ten za dużo sobie życzył. To o co ci chodzi z tym mamieniem ?

    I komu mieli by niby ten klub sprzedać ? Znasz takiego co by chciał kupić i zainwestować ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież Zdzichu mówił, że kasy nie było na Doyle, bo ten za dużo sobie życzył. To o co ci chodzi z tym mamieniem ?

    I komu mieli by niby ten klub sprzedać ? Znasz takiego co by chciał kupić i zainwestować ?
    Najpierw trzeba chcieć go sprzedać Mario. Falubaz to marka sporo warta. A raczej była.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Mnie osobiście wkrewia taka gadka po fakcie. Powiem więcej. Wierzę, że nie spadniemy, co najwyżej powalczymy w barażach. Ale to i tak żadne pocieszenie. Bo nawet jak by znalazł się jakiś sponsor, z poważną kasą, to i tak nie ma w kogo inwestować. Nie ma na rynku uznanych marek, gdzie wiesz, że nawet jak przepłacisz, to gość poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. To wszystko jest jedna wielka loteria. Ci co mieli dobry ostatni sezon, życzą sobie góry siana za kontrakt. A potem się okazuje, ze gość nie jedzie jak powinien. Nawet nie ma kogo kupić aby poskładać jakiś sensowny skład. Lipa straszna panie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Oczywiscie ze nie spadniecie. Na tle Grudziadza jawicie sie jak mistrzowie Polski. Natomiast baraze sa bardzo prawdopodobne ale znow nie widze nikogo z kim moglibyscie je przegrac.

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mnie osobiście wkrewia taka gadka po fakcie. Powiem więcej. Wierzę, że nie spadniemy, co najwyżej powalczymy w barażach. Ale to i tak żadne pocieszenie. Bo nawet jak by znalazł się jakiś sponsor, z poważną kasą, to i tak nie ma w kogo inwestować. Nie ma na rynku uznanych marek, gdzie wiesz, że nawet jak przepłacisz, to gość poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. To wszystko jest jedna wielka loteria. Ci co mieli dobry ostatni sezon, życzą sobie góry siana za kontrakt. A potem się okazuje, ze gość nie jedzie jak powinien. Nawet nie ma kogo kupić aby poskładać jakiś sensowny skład.
    Po fakcie?

    Wielu tu pisało, że bedzie dobrze jak sie utrzymamy.
    Za to Ty bardzo chętnie wyśmiewałeś i szydziłeś z takich ludzi, że małej wiary itp ...

    No nie każdy patrzy przez różowe okulary na swój klub i wielu ma nawet prawo do tego, zeby wyrażać swoje opinie i wcale nie muszą być one aż tak kolorowe jak np Twoje.
    Mnie tam na ten czas nic nie zaskakuje i od początku jestem nastawiony, zeby tylko lige obronić.

    Oczywiście nie ma nic do tych co kierowali się tylko wiarą, ale jak ktoś slepo wierzył w walke o medale, to może teraz czuć się paskudnie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Wielu tu pisało, że bedzie dobrze jak sie utrzymamy.
    No tak, bo ty wiedziałeś, że Protas tak mocno zjedzie z formą ? Wiedziałeś, ze na początku sezonu Fred będzie kosmitą ? Wiedziałeś, ze Nicki będzie zapyerdalał ? Wiedziałeś ty i tych wielu ?

    Powtórzę co ja pisałem, a pisałem, że się utrzymamy, a przy odp. dozie szczęścia jest szansa powalczyć o PO.

    To można sprawdzić, tych postów nikt nie usunął. Ale nie ukrywam, ze wkrewiają mnie takie płaczki, mameje. Jeszcze sezon nie ruszył a ci już wiedzieli, ze spadniemy. Idź pan w ...uj z takim frędzlami.

    Oczywiście nie ma nic do tych co kierowali się tylko wiarą, ale jak ktoś slepo wierzył w walke o medale, to może teraz czuć się paskudnie.
    Pokaż mi tutaj wpisy takiego który ślepo wierzył w walkę o medale ? Albo przestań pyerdolić trzy po trzy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Mario Tobie nawet jak się pokaże Twoje posty, to i tak przekrecisz kota ogonem, wyzwiesz od papuasów i powiesz, ze nie wyłapano kontekstu wypowiedzi.

    Także weż też pod uwage, to, ze ktoś może mieć inne zdanie i choć próbuj to uszanować, zamiast od razu wyskakiwać od płaczków itp co znowu udowodniłeś w ostatnim poście.
    A ostatnie zdanie o pitoleniu trzy po trzy, to raczej sobie być przypisał, bo dla Ciebie każdy kto ma inne zdanie to pitoli trzy po trzy.

    Weż czasami głęboki oddech i popatrz gdzieś w sufit zamiast odruchowo klepiepać w klawiature repertuar nazewnict userów tego forum.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 10-06-2018 o 22:14
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Filon (11-06-2018)

  11. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Mario Tobie nawet jak się pokaże Twoje posty, to i tak przekrecisz kota ogonem, wyzwiesz od papuasów i powiesz, ze nie wyłapano kontekstu wypowiedzi.

    Także weż też pod uwage, to, ze ktoś może mieć inne zdanie i choć próbuj to uszanować, zamiast od razu wyskakiwać od płaczków itp co znowu udowodniłeś w ostatnim poście.
    A ostatnie zdanie o pitoleniu trzy po trzy, to raczej sobie być przypisał, bo dla Ciebie każdy kto ma inne zdanie to pitoli trzy po trzy.

    Weż czasami głęboki oddech i popatrz gdzieś w sufit zamiast odruchowo klepiepać w klawiature repertuar nazewnict userów tego forum.
    Bo tu nie chodzi o to, ze ktoś ma inne zdanie.

    Tu chodzi o to, ze całe grono oszołomów, płacze jeszcze przed faktem. Z tobą na czele.

    I jeszcze raz powtórzę, pokaż mi posty gdzie pisałem, że będziemy walczyli o medale ? A pisałem wyraźnie, ze się utrzymamy, a przy odp. dozie szczęścia może wskoczymy do PO. Że jest na to szansa.

    Mario Tobie nawet jak się pokaże Twoje posty, to i tak przekrecisz kota ogonem, wyzwiesz od papuasów i powiesz, ze nie wyłapano kontekstu wypowiedzi.
    Wyzwę ciebie od papuasów jak nie pokażesz. Bo robisz z gęby cholewę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo tu nie chodzi o to, ze ktoś ma inne zdanie.

    Tu chodzi o to, ze całe grono oszołomów, płacze jeszcze przed faktem. Z tobą na czele.

    I jeszcze raz powtórzę, pokaż mi posty gdzie pisałem, że będziemy walczyli o medale ? A pisałem wyraźnie, ze się utrzymamy, a przy odp. dozie szczęścia może wskoczymy do PO. Że jest na to szansa.
    Teraz oszołomy?
    No tak, niepotrzebnie człowiek wdaje się w jakąkolwiek polemike z Tobą, bo widać, że ciągle to samo.

    Wszyscy płaczą, lamentują, oszłomstwo, papuasi i laicy, a Mario niczym wódz tej wioski jedyny, który pisze z sensem i kto nie po jego stronie, ten oszołom i papuas.

    Na forum bez zmiany Mario Pany ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    seabiscuit (10-06-2018)

  14. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Wszyscy płaczą, lamentują, oszłomstwo, papuasi i laicy,
    No w końcu trafiłeś w sedno.

    Czasami i ci się zdarza napisać coś z sensem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I jeszcze raz powtórzę, pokaż mi posty gdzie pisałem, że będziemy walczyli o medale ? A pisałem wyraźnie, ze się utrzymamy, a przy odp. dozie szczęścia może wskoczymy do PO.
    A w PO się o co walczy?

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  16. Powrót do góry    #284
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2018
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za tydzień mecz o przedluzenie szans na baraże. Jak protas nie pojedzie na 8-10 pkt to przegramy

  17. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    A w PO się o co walczy?

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Mario zaraz Cię uświadomi, że w PO można też walczyć o 4 miejsce, a nie o medale.
    Dla Maria nie ma straconej pozycji do wyjścia na swoje i wywiuniećia się z opresyjnej sytuacji.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    A w PO się o co walczy?

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    No można o nic. Wystarczy przegrać, wzorem ubiegłego roku, zdecydowanie I mecz i jest po ptokach.

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Mario zaraz Cię uświadomi, że w PO można też walczyć o 4 miejsce, a nie o medale.
    Dla Maria nie ma straconej pozycji do wyjścia na swoje i wywiuniećia się z opresyjnej sytuacji.
    I po co znowu pajacujesz ? Pisanie o tym, ze się utrzymamy, a przy odrobinie szczęścia może wejdziemy do PO, to nie jest zakładanie walki o medale. W perspektywie przedsezonowych typowań.

    Do walki o medale były typowane takie klubu jak Leszno, Gorzów, KST i Wrocek. I tu były opinie zgodne większości forumowiczów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Trochę tu napisano o braku Protasa.
    Nawet gdyby Protas wygrał wszystkie wyścigi to przed biegami nominowanymi Falubaz by przegrywał dwoma punktami. Taki mamy mocny skład Przegrywałby 2 pkt. i to przy założeniu, że Gomólski w biegu nr 12 przyjechałby przed Czerniawskim, co takie oczywiste nie jest.


    1. Kasprzak, Zengota, Gomólski, Walasek - 3:3
    2. Karczmarz, Czerniawski, Zgardziński, Tonder - 5:1 - (8:4)
    3. Protas, Jepsen Jensen, Sundstroem, Woźniak - 1:5 - (9:9)
    4. Zmarzlik, Dudek, Zgardziński, Karczmarz - 3:3 - (12:12)
    5. Zengota, Sundstroem, Woźniak, Gomólski - 3:3 - (15:15)
    6. Protas, Zmarzlik, Jepsen Jensen, Czerniawski - 2:4 - (17:19)
    7. Dudek, Kasprzak, Walasek, Tonder - 3:3 - (20:22)
    8. Zmarzlik, Karczmarz, Zengota, Gomólski - 5:1 - (25:23)
    9. Protas, Kasprzak, Walasek, Jepsen Jensen - 3:3 - (28:26)
    10. Dudek, Woźniak, Sundstroem, Zgardziński - 3:3 - (31:29)
    11. Zmarzlik, Zengota, Jepsen Jensen, Walasek - 3:3 - (34:32)
    12. Woźniak, Gomólski, Czerniawski, Zgardziński - 4:2 - (38:34)
    13. Protas, Kasprzak, Dudek, Sundstroem - 2:4 - (40:38)


    I ten Protas musiałby pokonać Zmarzlika i dwa razy Kasprzaka. Prawie niemożliwe. Nie oszukujmy się, z Pepe w formie byłoby minimum 4pkt w plecy przed nominowanymi.
    Nie zamierzam bronić Protasa, potwierdzam, że pojechał cienko.


    Stal dziś jeździła bez Vaculika i nie było pogromu, bo Falubaz częściowo wypunktował dzisiaj słabszą drugą linię Stali.
    Jakie dzisiaj mieliśmy atuty w postaci liderów było widać w biegach 12-14, gdzie poszły 3 taktyczne, a przegralismy te biegi w stosunku 8:10, a ani razu nie jechał Zmarzlik, a Kasprzak tylko raz.
    Skuteczność dzisiaj:
    Dudek 7:3
    MJJ 6:6
    Zengota 5:5
    Pepe 1:5
    Gomólski 1:5
    Zgarda 1:7
    Tonder 0:4


    Mnie zastanawia jedno. Przed meczem było wiadomo, że Falubaz nie jedzie po 42pkt, tylko będzie próbował urwać choćby 1 duży punkt.
    Wiadomo, że nasz młodzież jest cienka i nie zmieni tego jeden dobry bieg Zgardy rok temu.
    Wiadomo było, że Dudek, Hampel, Doyle, Pepe (2017) to był zdecydowanie mocniejszy skład od aktualnego Dudka, Zengoty, MJJ i Pepe.
    To jak Sqora chciał wygrać ten mecz wstawiając Gomólskiego? Przecież można było planować, że jak w ogóle ma być jakiś sukces to przy jakiejś dobrej postawie piątego seniora Falubazu.
    Aż prosiło się wstawić Smolińskiego. Nie pojedzie trudno. Będzie miał dzień konia, super, może być brakującym ogniwem do wygranej. Bo nawet jakby jechal Protas to i tak brakowało punktów.
    Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że Gomólski opier..la Wożniaka, Kasprzaka. A potrafię sobie wyobrazić, że Smoliński ma dzień i raz, dwa razy mu się uda. Nie mówiąc o Walasku, Sundstroemie.
    Niechby mu wyszło raz na pięć razy taki mecz. I tak było warto zaryzykować.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 10-06-2018 o 23:20

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-06-2018), marcool (11-06-2018)

  21. Powrót do góry    #288
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2018
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam pamietam jak Mariusz pisal ze Gorzów w niczym nie jest lepszy od nas . Gdzie jesteśmy my a gdzie Gorzów bylo widac w dwoch ostatnich meczach

  22. Powrót do góry    #289
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyton Zobacz posta
    Ja tam pamietam jak Mariusz pisal ze Gorzów w niczym nie jest lepszy od nas . Gdzie jesteśmy my a gdzie Gorzów bylo widac w dwoch ostatnich meczach
    To się nie liczy, bo chodziło mu o Stal z Vaculikiem
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  23. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyton Zobacz posta
    Ja tam pamietam jak Mariusz pisal ze Gorzów w niczym nie jest lepszy od nas . Gdzie jesteśmy my a gdzie Gorzów bylo widac w dwoch ostatnich meczach
    A pamiętasz kiedy tak pisał ?

    I dodaj jeszcze, ze pisałem, iż Nicki już nie będzie latał, że Fred po kontuzji tak szybko nie dojdzie do siebie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #291
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,579
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Nie ma co narzekać, przecież drużyna jedzie dokładnie to, czego spodziewaliśmy się. Ten wpyerdol niczego nie zmienia, wynik zgodny z oczekiwaniami.
    Jazda Falubazu w meczu wygląda tylko nieco gorzej niż Stali. Trójka Dudek, Zengota, Jensen jakoś wyraźnie nie odstaje od Kasprzaka, Zmarzlika i Woźniaka. Większe różnice są w 2 linii i młodzieży, bo Pepe i Gomóła dużo gorsi od Walaska i Sundstrema. Gomóła w składzie to jakiś żart. Pepe, jak pisałem wcześniej, powinien jeździć dopóty, dopóki nie będzie najsłabszym seniorem. Czy nadszedł ten czas? Nie wiem, najlepiej na to pytanie odpowie sam zawodnik. Sam powinien wiedzieć, czy ma jeszcze motywację, możliwości i chęci. Ale na pewno powinien się poważnie zastanowić, to niegłupi facet.
    Szansa na utrzymanie jeszcze jest, ale potrzebujemy pomocy innych i układów. Tym składem trudno będzie się obronić samodzielnie, ale nie znaczy że nie da się. Przynajmniej wywalczyć baraż.Taka przedsezonowa pisanina, że jesteśmy zbliżeni mocą z Gorzowem, Czewą czy Wrocławiem, to czcza gadanina, co pokazują rozgrywki. Zaskoczenia nie ma, jest dokładnie to miejsce, na jakie zasługujemy. Pozostało wywalczyć baraże.

  25. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Trochę tu napisano o braku Protasa.
    Nawet gdyby Protas wygrał wszystkie wyścigi to przed biegami nominowanymi Falubaz by przegrywał dwoma punktami. Taki mamy mocny skład Przegrywałby 2 pkt. i to przy założeniu, że Gomólski w biegu nr 12 przyjechałby przed Czerniawskim, co takie oczywiste nie jest.


    1. Kasprzak, Zengota, Gomólski, Walasek - 3:3
    2. Karczmarz, Czerniawski, Zgardziński, Tonder - 5:1 - (8:4)
    3. Protas, Jepsen Jensen, Sundstroem, Woźniak - 1:5 - (9:9)
    4. Zmarzlik, Dudek, Zgardziński, Karczmarz - 3:3 - (12:12)
    5. Zengota, Sundstroem, Woźniak, Gomólski - 3:3 - (15:15)
    6. Protas, Zmarzlik, Jepsen Jensen, Czerniawski - 2:4 - (17:19)
    7. Dudek, Kasprzak, Walasek, Tonder - 3:3 - (20:22)
    8. Zmarzlik, Karczmarz, Zengota, Gomólski - 5:1 - (25:23)
    9. Protas, Kasprzak, Walasek, Jepsen Jensen - 3:3 - (28:26)
    10. Dudek, Woźniak, Sundstroem, Zgardziński - 3:3 - (31:29)
    11. Zmarzlik, Zengota, Jepsen Jensen, Walasek - 3:3 - (34:32)
    12. Woźniak, Gomólski, Czerniawski, Zgardziński - 4:2 - (38:34)
    13. Protas, Kasprzak, Dudek, Sundstroem - 2:4 - (40:38)


    I ten Protas musiałby pokonać Zmarzlika i dwa razy Kasprzaka. Prawie niemożliwe. Nie oszukujmy się, z Pepe w formie byłoby minimum 4pkt w plecy przed nominowanymi.
    Nie zamierzam bronić Protasa, potwierdzam, że pojechał cienko.


    Stal dziś jeździła bez Vaculika i nie było pogromu, bo Falubaz częściowo wypunktował dzisiaj słabszą drugą linię Stali.
    Jakie dzisiaj mieliśmy atuty w postaci liderów było widać w biegach 12-14, gdzie poszły 3 taktyczne, a przegralismy te biegi w stosunku 8:10, a ani razu nie jechał Zmarzlik, a Kasprzak tylko raz.
    Skuteczność dzisiaj:
    Dudek 7:3
    MJJ 6:6
    Zengota 5:5
    Pepe 1:5
    Gomólski 1:5
    Zgarda 1:7
    Tonder 0:4


    Mnie zastanawia jedno. Przed meczem było wiadomo, że Falubaz nie jedzie po 42pkt, tylko będzie próbował urwać choćby 1 duży punkt.
    Wiadomo, że nasz młodzież jest cienka i nie zmieni tego jeden dobry bieg Zgardy rok temu.
    Wiadomo było, że Dudek, Hampel, Doyle, Pepe (2017) to był zdecydowanie mocniejszy skład od aktualnego Dudka, Zengoty, MJJ i Pepe.
    To jak Sqora chciał wygrać ten mecz wstawiając Gomólskiego? Przecież można było planować, że jak w ogóle ma być jakiś sukces to przy jakiejś dobrej postawie piątego seniora Falubazu.
    Aż prosiło się wstawić Smolińskiego. Nie pojedzie trudno. Będzie miał dzień konia, super, może być brakującym ogniwem do wygranej. Bo nawet jakby jechal Protas to i tak brakowało punktów.
    Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że Gomólski opier..la Wożniaka, Kasprzaka. A potrafię sobie wyobrazić, że Smoliński ma dzień i raz, dwa razy mu się uda. Nie mówiąc o Walasku, Sundstroemie.
    Niechby mu wyszło raz na pięć razy taki mecz. I tak było warto zaryzykować.
    ten remis , lub nawet wygrana w derbach , to były jakieś przedeczowe wypowiedzi Skórnickiego ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  26. Powrót do góry    #293
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jazda Falubazu w meczu wygląda tylko nieco gorzej niż Stali. Trójka Dudek, Zengota, Jensen jakoś wyraźnie nie odstaje od Kasprzaka, Zmarzlika i Woźniaka. Większe różnice są w 2 linii i młodzieży, bo Pepe i Gomóła dużo gorsi od Walaska i Sundstrema. Gomóła w składzie to jakiś żart. Pepe, jak pisałem wcześniej, powinien jeździć dopóty, dopóki nie będzie najsłabszym seniorem.
    Odstaje. Porównaj ilość wygranych biegów, średnie biegowe i weź pod uwagę, że Woźniak to jest nasza mocna, ale jednak druga linia.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  27. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    ten remis , lub nawet wygrana w derbach , to były jakieś przedeczowe wypowiedzi Skórnickiego ?
    Nie wiem co mówił Skóra przed meczem. Dla mnie oczywistym jest, że trener, czy to Skóra, czy każdy inny na jego miejscu, przynajmniej w teorii, jechałby do Gorzowa w celu, z nastawieniem uzyskania korzystnego wyniku. No chyba, że oni jechali na wycieczkę.
    Nie mówię, że Falubaz był faworytem, nie mówię, że miał wielkie szanse, ale przynajmniej w teorii ta drużyna jechała z nastawieniem uzyskania korzystnego wyniku.
    A najniższy korzystny wynik dla Falubazu to był remis, bo Falubaz przegrał pierwsze spotkanie u siebie. Stąd też napisałem, że to to nie był wyjazd po przykładowe 42 pkt, tylko minimum remis i to trener powinien mieć przed oczami.


    Resztę argumentacji przedstawiłem w poprzednim poście.
    W międzyczasie Mariusz napisał, że Smoliński dostał propozycję, ale zrezygnował, bo odczuwał dzwona. Jeśli to prawda to zamyka temat winy Skóry za wystawienie Gomólskiego. Jeśli nieprawda to obciąża trenera.

  28. Powrót do góry    #295
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,579
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Odstaje. Porównaj ilość wygranych biegów, średnie biegowe i weź pod uwagę, że Woźniak to jest nasza mocna, ale jednak druga linia.
    Jeśli tak liczysz liderów, to u nas robił w tej formacji Dudek i Pepe, a Zengota i Jensen to 2 linia. Oczywiście, Zimny, Kasprzak i Woźniak lepsi od nieparzystych z Falubazu, ale przepaści tam nie ma. Pozostali zawodnicy zrobili ogromną różnicę.

  29. Powrót do góry    #296
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mariusz nie przejmuj się bo dziadek Herbie wróci z ryb to na pewno wspomoże.On teraz kasuje kluby w niższych ligach i na pewno ustawi się do selfie bardzo chętnie Kurcze tylko ten Jensen jest odwrotnością bo wszędzie jechał padline a w Falubazie akurat zaskoczył.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  30. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Mariusz - mówiłem Ci, że sam tor nie będzie miał znaczenia dla losów lubuskich derbów? Było twardo, tor do połowy zawodów nie był żadnym atutem miejscowych. Zresztą na tor przed meczem nie narzekał trener Skórnicki - pytając go jaki to jest tor i czego można się spodziewać i powiedział krótko - jest dobry, tylko będzie mocno sypać. I właśnie taka nawierzchnia + szpryca powodowała, że jak ktoś jechał taką samą linią jak zawodnik przed nim, to dostawał szprycę i go spowalniało. Wynik spodziewany, czyli pewna wygrana Stali. Jednak Falubaz długo i dzielnie się bronił - do połowy meczu. Wynikało to z tego, że Woźniak był wolny na początku meczu + liderzy Falubazu jechali dobrze. Do duetu Jensen - Dudek - doszedł Zengota (szczególnie w pierwszej fazie meczu). Zengocie na Jancarzu dobrze z reguły szło - pamiętam jak kiedyś był liderem Leszna, które przegrało na Jancarzu dość zdecydowanie.

    Wiem, że się gdyba po meczu, jednak w połowie zawodów na miejscu trenera Skórnickiego zrobiłbym dwie zmiany. Pierw przy 4-punktowym prowadzeniu Stali w 8 biegu puściłbym za bardzo słabego Gomólskiego - Zgardzińskiego. Dlatego, żeby Gomólskiego budowac na kolejne biegi, w których miał wziąc udział. W 9 biegu brak rezerwy taktycznej za Protasiewicza, to było pogodzenie się z porazką. Protas stający po środku Walaska i Kasprzaka przy takich jego startach (wcześniej zdecydowanie przegrał start z Czerniawskim) i przy takim torze, to było proszenie się o 1:5. Patrząc w program i układ biegów, to był jedyny moment (do 12 biegu), kiedy taką rezerwę można było robić. w 9 biegu wystawienie Dudka i wygrana 4:2 dawała jeszcze jakiekolwiek emocje w ostatniej fazie meczu. Kiedy Stal wygrała 5:1 było już po herbacie, tym bardziej, że było już 33:21 i dwa swoje starty miał przed sobą Zmarzlik, czyli 5-6 punktów Stal miała z "urzedu".

    Plusem Falubazu po tym meczu jest dyspozycja Zengoty. Jeśli Grzegorz utrzyma poziom z meczu Gorzowem, to teraz trzeba poszukać czwartego do "brydża". Idealnym momentem był właśnie mecz z Gorzowem - trzeba było wpuscic Niemca i Gomólskiego jednoczesnie w miejsce Thorsella i Protasiewicza, by przekonac sie na kogo można liczyć w dalszej fazie sezonu. Pewne po tym meczu jest to, że Gomólski nie powinien już znaleźć się w składzie do konca sezonu. Teraz niestety każdy mecz będzie meczem o życie i czasu na eksperymenty nie ma. Musicie zaprosić na trening w czwartek i piątek Thorsella i Smolinskiego. Lepszy pojedzie. Chociaż patrząc na to jaką padakę jedzie Gomólski od poczatku sezonu i to w jakiej ostatnio dyspozycji jest Szwed to niczym nie ryzykujecie wstawiajac na Wrocław - Smolinskiego. I to Niemca wstawiłbym do składu na Wrocław.

    A przyjrzałem się bacznie Protasowi. Moje sprzestrzeżenia są takie, że Pepe mógł po prostu przed sezonem nie zainwestować w sprzęt. I tutaj może leżec problem. W Gorzowie kapitan Falubazu potrafił w przeszłodzi nawet po przegranym starcie się napedzac i jechac szybko i skutecznie. Teraz jego jazda/szybkośc była na poziomie Czerniawskiego. Wydaje mi się, że wlasnie w tych inwestycjach w sprzęt jak i samym sprzęcie jest przyczyna słabszej postawy.

    A wracając do Stali. Kolejny wielki minus dla trenera Chomskiego. Jak można swojego czwartego najszybszego zawodnika wysłać po prysznic w połowie meczu? Karczmarz na trzeci swój start połapał się z ustawieniami, był bardzo szybki na trasie i nie dostać za to kolejnego startu? Tym bardziej, że Walasek na betonie nie prezentował nic szczególnego, cudem dowiózł dwójkę z bonusem prezentujac rozpaczliwy styl jazdy. Linus z kolei wyprzedził w 3 swoich biegach jedynie Zgardzinskiego, Gomólskiego i Protasiewicza (co wielkim wyczynem nie było) i na dodatek przywiózł 0 w 13 biegu. Widać, że trener nie jest sprawiedliwy wobec swoich zawodników. Rownież mówienie o budowaniu Linusa są śmieszne, przeciez od meczu z Czestochową ten zawodnik mecze Stali będzie oglądał w TV (Chomski nie odwazy się na manewr z rezerwowym Zmarzlikiem). Na konferencji prasowej trener Chomski wspomnial o tym, że Ci co mało trenuja..nie jadą w nominowanych (aluzja do Karczmarza). Karczmarz miał 2 dni pod rzad młodzieżówke, umył sprzet, wziął udział w czwartkowym treningu, wszystko pasowało, to po co miał zajeżdzac sprzet skoro i tak wiedział, że przyjedzie komisarz? W ogóle jak to jest możliwe, ze trener faworyzuje takich zawodników jak Sundstroem (ktorego za rok nie będzie) kosztem swojego wychowanka, który jedzie bardzo dobrze i się rozwija? Trenerowi brakuje jaj, a do tego Karczmarz (przez swoj zadziorny charakter) nie jest jego pupilkiem, to później nie dostaje żadnego startu. To jest krzywdzące dla Rafała.

  31. Powrót do góry    #298
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli tak liczysz liderów, to u nas robił w tej formacji Dudek i Pepe, a Zengota i Jensen to 2 linia. Oczywiście, Zimny, Kasprzak i Woźniak lepsi od nieparzystych z Falubazu, ale przepaści tam nie ma. Pozostali zawodnicy zrobili ogromną różnicę.

    Nie wiem co masz na myśli pisząc "przepaść" ale jeśli tylko Zimny i KK robią 44 "3" a u Was Duzers+MJJ+Zengi mają ich razem 45 to chyba jednak macie problem z liderami. Bez indywidualnych zwycięstw nie ma biegowych i meczowych. Przy obecnym regulaminie bardzo ważne są zdecydowane zwycięstwa na własnym torze - bo dają bonusy i pozwalają rozstrzygać mecze w PO na własną korzyść. Zobacz średnie domowe liderów Falubazu i Stali. Żeby nie było - to nic jeszcze nie przesądza ale musicie liczyć, że oprócz Dudka MJJ i Zengi zaczną regularnie wygrywać biegi na W69 bo margines błędu jest znikomy. Chyba, ze "wróci" Kapitan... u nas Martin wraca już wkrótce.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  32. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    A przyjrzałem się bacznie Protasowi. Moje sprzestrzeżenia są takie, że Pepe mógł po prostu przed sezonem nie zainwestować w sprzęt. I tutaj może leżec problem. W Gorzowie kapitan Falubazu potrafił w przeszłodzi nawet po przegranym starcie się napedzac i jechac szybko i skutecznie. Teraz jego jazda/szybkośc była na poziomie Czerniawskiego. Wydaje mi się, że wlasnie w tych inwestycjach w sprzęt jak i samym sprzęcie jest przyczyna słabszej postawy.
    Mam podobne odczucia, że słaby sezon Protasiewicza to jednak kłopoty sprzętowe, a nie żaden wiek. Tylko, że ja bym go nie posądzał o to, że on w ten sprzęt nie zainwestował, a zwyczajnie nie trafił i silniki nie jadą. Taki Walasek w ostatnich latał nie istniał, przebąkiwał o końcu kariery, był generalnie jakieś pięć poziomów niżej niż Protasiewicz, a na dzień dzisiejszy jest od niego lepszy. Dlaczego ? Protasiewicz z sezonu na sezon zapomniał jak się jeździ i wyprzedza, a Walasek sobie przypomniał ? Bo generalnie nie jedzie najgorzej w Gorzowie.
    TeamLindgren

  33. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Też pytanie do kolegów z Zielonej Góry. Kiedy ostatnio nie wygraliście drużynowo żadnego biegu w Gorzowie? Przegrywajac u nas 28:62 potrafiliście bieg nawet wygrać, a wczoraj ta sztuka się Wam nie udała.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •