Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 321 z 321

Wątek: VIII kolejka, KST Torun - Włókniarz Częstochowa 10.06.2018 g. 19.00

  1. Powrót do góry    #316
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Najlepiej konfabulować i nie odnosić się do faktów. Kiedy brak argumentów pozostają wycieczki od personam.
    No i to doskonale obrazuje problem, jaki masz. Wszakże to nie ja zacząłem wycieczki ad personam o pracy w TVPiS i teksty o manipulancie hipokryto.

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Dodałem dość ważny fragment "w opinii niektórych" więc nie rozumiem przytyku o generalizowaniu.
    Nie oczekuj od Mariusza z Częstochowy czytania ze zrozumieniem.

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wy dalej o tym meczu bez znaczenia dla układu tabeli? Nie mam już siły i czasu żeby to czytać bo zaraz wpadnie znowu goebells i będzie przekonywał, że to my uciekliśmy z finału z dziewięć razy i to nie Gomólskiego chciano przekupić tylko On sam płacił sponsorom i nie byłym tylko obecnym.

    Szanse na awans macie iluzoryczne. Udanych wakacji. Mundial się zaczyna, idźcie na ryby, na grzyby, z tym Murinho od żużla też kity Wam wciskają.
    Relax
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zapomniałeś dodac czegoś o cwelach i innych ^&%*%&^(*&*(&*, jak to masz we zwyczaju. Biednie jakoś

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Torretoo (15-06-2018)

  5. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sobocz znowu włazisz goebellsom w dupsko Nie masz własnej drużyny, tożsamości, musisz się cały czas komuś podlizywać?
    To nie jest więzienie. Nie bój się.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wy dalej o tym meczu bez znaczenia dla układu tabeli? Nie mam już siły i czasu żeby to czytać bo zaraz wpadnie znowu goebells i będzie przekonywał, że to my uciekliśmy z finału z dziewięć razy i to nie Gomólskiego chciano przekupić tylko On sam płacił sponsorom i nie byłym tylko obecnym.

    Szanse na awans macie iluzoryczne. Udanych wakacji. Mundial się zaczyna, idźcie na ryby, na grzyby, z tym Murinho od żużla też kity Wam wciskają.
    Relax
    Oby pokarało ten Twoj nieskazitelny Wlokniarz za to Twoje pieprzenie i pychę!

  7. Powrót do góry    #321
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wy dalej o tym meczu bez znaczenia dla układu tabeli? Nie mam już siły i czasu żeby to czytać bo zaraz wpadnie znowu goebells i będzie przekonywał, że to my uciekliśmy z finału z dziewięć razy i to nie Gomólskiego chciano przekupić tylko On sam płacił sponsorom i nie byłym tylko obecnym.

    Szanse na awans macie iluzoryczne. Udanych wakacji. Mundial się zaczyna, idźcie na ryby, na grzyby, z tym Murinho od żużla też kity Wam wciskają.
    Relax
    forBet:
    włókniarz - kst (klasyfikacja końcowa) 1.55-2.25

    czyli jakies 60-40%. w sts kilka dni temu wlokniarz po 2.0.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •