Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2018 - wątek klubowy

1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar polewaczka
    Kliknij i podziękuj
    466
    Podziękowania: 523 w 313 postach

Wybrzeże Gdańsk 2018 - wątek klubowy

Gdzie sie podziały tamte prywatki, wypadałoby zapytać, gdzie wszyscy moi przyjaciele? Czy Wybrzeże jeszcze powalczy w tym roku o Ekstraligę? Czy zawodnicy pod nowym przewodnctwem powalczą o coś więcej, niż tylko spokojne utrzymanie?. Sezon w pełni, matura za pasem, powinni się psia kość wziąć do roboty.

Jeśli nie, kto powinien zostać w klubie na przyszły sezon. Moim zdaniem priorytetem powinno być zatrzymanie duńskiego trio, ale w przypadku Michelsena i szczególnie Andersa, może być to trudne. W kuluarach mówi się, że ten drugi ma wysokie notowania w Toruniu, ze względu na dobre zachowanie podczas ubiegłorocznych baraży

I oczywiście Karol. Ten utalentowany młodzieniec może okazać się przysłowiowym języczkiem u wagi w drugiej fazie sezonu. On także może zobaczyć sporo ofert na stole, wszakże perspektywiczny polski junior to towar deficytowy. Prezes Zdunek porównuje jego talent do Pieszczka, ale w mojej skromnej opinii jest on dużo większy.

Zapraszam do dyskusji.

2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    1,337
    Podziękowania: 701 w 417 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta

I oczywiście Karol. Ten utalentowany młodzieniec może okazać się przysłowiowym języczkiem u wagi w drugiej fazie sezonu. On także może zobaczyć sporo ofert na stole, wszakże perspektywiczny polski junior to towar deficytowy. Prezes Zdunek porównuje jego talent do Pieszczka, ale w mojej skromnej opinii jest on dużo większy.

Zapraszam do dyskusji.
    Mało prawdopodobne że Żupiński odejdzie z Gdańska dość szybko. Ma długotrwały kontrakt i jego rodzice też stawiaja na rozwój. Dlatego pewnie najbliższe 2-3 lata spędzi w Gdańsku a dalej to zależy o co będzie Gdańsk walczył a raczej gdzie. Jeżeli ktos myśli że wyciągnie go już tej zimy to raczej jest fantastą. Kossakowski kończy im juniorke i to Żupiński ma im ciągnąc dalej.

3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar polewaczka
    Kliknij i podziękuj
    466
    Podziękowania: 523 w 313 postach
    Zgoda, dla Karola na tym etapie kariery Nice Liga to najlepsze miejsce i nic mu zapewne w Gdańsku nie będzie brakowało, a do Ekstraligi Wybrzeżu raczej ciężko będzie się w tym roku wbić. Nigdy jednak nie mów nigdy, żyjemy w świecie, gdzie wszystko jest tylko kwestią ceny. Parę klubów ekstraligowych może być w potrzebie, których ja, z racji swojej proweniencji nie będę wskazywał palcem

4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Penhall
    Kliknij i podziękuj
    744
    Podziękowania: 795 w 462 postach
    Wielki talent mają w Gdańsku. Wszyscy po sezonie nań się rzucą jak Reksio na szynkę.

5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    586
    Podziękowania: 1,508 w 975 postach
    CO ten Żupiński ;oooo
    "Zamiast najlepszych jeźdźców Kołodziej Pawlicki Sayfutdinov Lindgren Dudek Iversen Holder w GP rządzą twory Tunerów Zmarzlik Woffinden Doyle"

6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar Rozi22
    Kliknij i podziękuj
    392
    Podziękowania: 95 w 57 postach
    Żupiński show.
    "Nieraz się spotkałem z np. tym osobnikiem młodym Kurmańskim, z którym przegrałem w Bydgoszczy, co prawda raz, ale przegrałem. Miałem okazję jechać za nim i przyglądać się co wyprawia na motorze, jaką technikę ma. No więc technikę ma bardzo delikatną, przyjemną, łagodną. Mogę ją nawet przyrównać do takiej techniki mojej, gdzie lubi jeździć po zewnętrznej, potrafi to robić". (Tomasz Gollob)

7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 56 w 37 postach
    No Krysia ty już wiesz co

8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Kliknij i podziękuj
    445
    Podziękowania: 111 w 61 postach
    Żupiński Show

za to Kossakowski dramat
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Żupiński super bieg, ładna walka i bardzo mądra jazda

10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    408
    Podziękowania: 65 w 40 postach
    Żupiński fajny chłopak, ale starty ma FA-TAL-NE.

11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    1,337
    Podziękowania: 701 w 417 postach
    Cytat Zamieszczone przez greggor Zobacz posta
    Żupiński fajny chłopak, ale starty ma FA-TAL-NE.
    I co z tego ? ma 16 lat i sporo czasu na podszlifowanie. Jak poprawi to dopiero bedzie rajder

12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    408
    Podziękowania: 65 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    I co z tego ? ma 16 lat i sporo czasu na podszlifowanie. Jak poprawi to dopiero bedzie rajder
    A to z tego, żeby nie robić z niego na siłę nie wiadomo jak samorodnego talentu i dać mu się spokojnie rozwijać. Nie nakładać zbędnej presji etc. Ja tam mu życzę jak najlepiej, a zwłaszcza żeby swoją karierą pokierował lepiej niż ostatni rokujący wychowanek Wybrzeża. A raczej, żeby ktoś nim mądrze pokierował, bo raczej mając lat 16, 18 czy nawet 20 ciężko być tak ogarniętym życiowo by zawsze wybierać optymalne ścieżki rozwoju, zwłaszcza w tak trudnym sporcie.

13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytaliście wywiad z Mikkelem Michelsenem? Kurcze, lubię tego gościa! Myślicie że odejdzie? Myślę że sprawdziłby się w Ekstralidze, choć niekoniecznie jako lider...
    na speedwaynews. pl mają z nim rozmowę i w sumie nie wiem co o tym myśleć...
    Ostatnio edytowane przez dagspeedway ; 26-09-2018 o 11:00

14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    371
    Podziękowania: 303 w 142 postach
    Powinniście mieć wizję jasną jak niektóre inne kluby i przekonać do niej zawodników. Jak bym to widział tak, ze wraca Pieszczek jako wychowanek, zostaja Dunowie i Fajfer i walka o Ekstralige. Jak nie teraz to kiedy. No i Zupinski tez jako wychowanek, na tym mozna budowac mode na zuzel w miescie.

Uprawnienia umieszczania postów