Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 353 z 353

Wątek: II Runda - SGP Czech Praga - 26.05.2018

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Ktoś w końcu sprawdza motory Lindgrena...
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    jak to wyglądało

  3. Powrót do góry    #318
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Strasznie się uwzięliście na spartę_miszcza. Chłop sie stara jak może nie być obiektywnym a wy się czepiacie. A ja tam go lubię. Zwłaszcza za to za to że jest przewidywalny i powtarzalny do bólu. W jego przypadku można mieć pewność, że puszczą mu zwieracze.

    Ale żeby dwa razy jednego dnia? Liverpool mógłby równie dobrze zamiast bramkarza zawiesić ręcznik na poprzeczce.

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Potem żużlowcy "muszą" upadać, bo inaczej atak na nich nie zostanie odnotowany. Chore to.
    ale jak upadnie, to od razu krzyk, żeby wykluczać tego co upadł. Błędne koło
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Powrót do góry    #320
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Strasznie się uwzięliście na spartę_miszcza. Chłop sie stara jak może nie być obiektywnym a wy się czepiacie. A ja tam go lubię. Zwłaszcza za to za to że jest przewidywalny i powtarzalny do bólu. W jego przypadku można mieć pewność, że puszczą mu zwieracze.

    Ale żeby dwa razy jednego dnia? Liverpool mógłby równie dobrze zamiast bramkarza zawiesić ręcznik na poprzeczce.
    A mają Garbarę idioci.

  6. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Chamy lepsze ale i tak po bandycku.

  7. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Chamy lepsze ale i tak po bandycku.
    Ramos mvp finału


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ale jak upadnie, to od razu krzyk, żeby wykluczać tego co upadł. Błędne koło
    Akurat dzis nie wiedzieli, kiedy sie wywalac. Mogli na odwrot

  9. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Janos - Zmarzlik 1 isi!
    Perdersen - Zagar 1 dzieki ze dales Nicki rade z A!
    @3,69



    Ps. Lindgren jak Gollob po duzej do koncs.. Zmarzlik tak podobny do Golloba jestes.. ze czeka Cie tak samo duzo pracy jak jego w Twoim wieku..

    Ps2. Real znowu wielki!

    Piekny wieczor..

  10. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    No i ogarnąłem dwie imprezy na raz w TV Pewnie dlatego, że nie poszedłem do knajpy
    Wychodzi na to, że jedyna ekipa, która była w stanie pogonić Real to był Bayern Monachium.
    Rok temu odrobili straty i drukarnia z czerowną kartką dla Vidala.
    W tym roku Bayern w dwumeczu piłkarsko lepszy od Realu, ale frajerskie błędy.
    Fakt faktem, że w obu przypadkach Real był wobec Bayernu osrany do końca. Dziś tego nie było.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ta sytuacja to jest z tych, gdzie jak by się Tai przewrócił to Fred byłby wykluczony. A że Tai sie utrzymał to sędzia uznał, ze żużel to nie szachy
    Sędzia może przerwać bieg bez upadku i wykluczyć zawodnika. Wydaje mi się, że sędzia powinien mieć możliwość przerwać bieg i przeanalizować sytuację. Bo teraz to robi się powoli tak, że zawodnicy się kładą. A jak się nie położą to nie ma tematu

  11. Powrót do góry    #326
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Niewiele się działo, ale jak na praskie GP to i tak coś tam, coś tam walki było.
    Pacząc w tv takie mnie się spostrzeżenia nasuneli:

    1) Tai i Fredka to najlepsze żużloki ostatnich lat.
    2) Nie myślałem ,ze kiedykolwiek to napiszę, ale Dzik zasłużył dzisiaj na ogromny szacunek. Co prawda stary numer z uślizgiem nie powiódł się, ale sposób w jaki to zrobił chroniąc niesprawną rękę świadczy o typie, że ma ponadprzeciętne umiejętności.
    3) Sędzia łoś, szwedzki łoś, bo Emil ewidentnie do wykluczenia. Powtórki pokazały, że najpierw obejrzał się, a potem z premedytacją celował w przednie koło Maćka.
    4) Vaclav junior to surowy technicznie rajder, co widać było w dzisiejszych zawodach. Sprzęt i nic więcej...
    5) Rusko w studio powoduje nie mniejsze wymioty niż zagryzanie wódki chałwą.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    ckm-ista (27-05-2018)

  13. Powrót do góry    #327
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    O s****syn Bale bramę walnął jak z playstation. Jak nie lubię Realu to szacun!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jak nie lubię Realu tak się cieszę, że bohaterem meczu został ten kozak. A bramka z przewrotki - , spetował Krystynę w tym meczu niczym Freddie w dzisiejszym finale Dudka. Wielka szkoda Salaha, jeżeli faktycznie potwierdzą się słowa Szpakowskiego

  14. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Fredka jechał swoje. Nawet gdyby Tai się wywrócił to wina Taia

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  15. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    No i ogarnąłem dwie imprezy na raz w TV Pewnie dlatego, że nie poszedłem do knajpy
    Wychodzi na to, że jedyna ekipa, która była w stanie pogonić Real to był Bayern Monachium.
    Rok temu odrobili straty i drukarnia z czerowną kartką dla Vidala.
    W tym roku Bayern w dwumeczu piłkarsko lepszy od Realu, ale frajerskie błędy.
    Fakt faktem, że w obu przypadkach Real był wobec Bayernu osrany do końca. Dziś tego nie było.

    Sędzia może przerwać bieg bez upadku i wykluczyć zawodnika. Wydaje mi się, że sędzia powinien mieć możliwość przerwać bieg i przeanalizować sytuację. Bo teraz to robi się powoli tak, że zawodnicy się kładą. A jak się nie położą to nie ma tematu
    Obejrzałem końcówkę finału LM- piłka nożna to bagno, sędzia nie gwiżdże ewidentnego karnego dla "Angoli", bramkarz FCL - chłop na milionowym kontrakcie nie wie czy łapać czy piąstkować i paruje piłkę do własnej bramki, a na dodatek idiota Szpakowski, który zatrzymał się w rozwoju 35 lat temu i nawija, że słupek uratował madrytczyków. Dobrze, że grał Marcelo - dla mnie najlepszy piłkarz na świecie...

    Wracając do żużla:
    Sędzia może wykluczać zawodnika nawet jeśli nikt nie upadł, od wielu, wielu lat, ba nawet nie musi przerywać biegu.
    Hasło "nie ma upadku to nie ma wykluczenia" to bzdura powtarzana przez lata.
    ...ale teraz ważniejsze jest dla sędziego żeby nie zweryfikowali go za... to że ktoś drgnął pod taśmą. Patologia.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    sobotch (27-05-2018)

  17. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Bardzo duże wrażenie zrobił na mnie Lindgren. Nawet jak na początku nie żarło w 100% to nie tracił głowy, dowoził ważne punkty i odpalił w decydującej fazie zawodów. Półfinał i zwłaszcza finał znakomite w jego wykonaniu - oczywiście zawsze znajdą się heksperci, którzy do zarzygania będą przynudzać o super sprzęcie nie dostrzegając tego, że to obecnie jeden z najlepiej jeżdżących i najbardziej zdecydowanych żużlowców świata. O tym ile jest wart szybki motocykl w rękach zawodnika, który nie do końca potrafi to wykorzystać mogliśmy się przekonać choćby w powtórce 14 biegu w meczu Smederna - Masarna. No ale niech będzie, że Lindgren to tylko sprzęt. Skoro tak mówią i piszą takie autorytety jak Dryła, Mirucha Jabłoński, Dankiewicz, Łopaciński, Ostafiński czy Galewski to coś w tym musi być...

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (27-05-2018)

  19. Powrót do góry    #331
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Zawsze wieś będzie bolał WROCEK i dobrze

  20. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...a wieśniaka co boli?

    ...pusta flaszka? (wersja old)

    ...pusta strunówka? (wersja new)
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    GP w Pradze od lat jest ciężkostrawne. W tym roku trochę ścigania było ale to co odstawił Fast Freddie w finale naprawdę pozwala nazywać go kosmitą. I wbrew temu co piszą niektórzy to sam szybki motocykl tego nie załatwił potrzebne były spore umiejętności i podobnej wielkości jaja.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Bardzo duże wrażenie zrobił na mnie Lindgren. Nawet jak na początku nie żarło w 100% to nie tracił głowy, dowoził ważne punkty i odpalił w decydującej fazie zawodów. Półfinał i zwłaszcza finał znakomite w jego wykonaniu - oczywiście zawsze znajdą się heksperci, którzy do zarzygania będą przynudzać o super sprzęcie nie dostrzegając tego, że to obecnie jeden z najlepiej jeżdżących i najbardziej zdecydowanych żużlowców świata. O tym ile jest wart szybki motocykl w rękach zawodnika, który nie do końca potrafi to wykorzystać mogliśmy się przekonać choćby w powtórce 14 biegu w meczu Smederna - Masarna. No ale niech będzie, że Lindgren to tylko sprzęt. Skoro tak mówią i piszą takie autorytety jak Dryła, Mirucha Jabłoński, Dankiewicz, Łopaciński, Ostafiński czy Galewski to coś w tym musi być...
    Jeśli jechałby w jego przypadku tylko sprzęt to znak że żużel całkiem padł na ryj.Lindgren to harpagan z lat 90 i technicznie w tej chwili chyba najlepszy zawodnik na świecie.Jak ma brykę która coś jedzie zamiast roweru jest wstanie zrobić wszystko i nieco przypomina Rickardssona z najlepszych lat.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  23. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Jedną rzecz można zaobserwować. Lindgren się kończy
    Jak sie tak dalej bedzie konczyl.. to skonczy jako MS 2018.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Gadol (27-05-2018)

  25. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Fredrik radził sobie niemal zawsze nawet na najtrudniejszych torach.
    Długo był niewolnikiem sprzętu, braki w tej materii musiał nadrabiac brawurą.
    Szukał wyjścia z tej trudnej sytuacji. Związał sie z jawą i długo cierpliwie z tego powdu obrywał.
    Zeszłoroczny mariaż z GTR-em zwrócił uwagę kibiców na nowe jednostki napędowe, ale nie zwrócił uwagi obserwatorów na jeźdźca.
    Kontuzja zniweczyła ubiegłoroczny wysiłek Szweda, oby w tym sezonie szczęście mu sprzyjało.
    Chłop na to najzwyczajniej w świecie zasługuje.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  26. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Złota nie ma co już mu wieszać na szyi. Szykuje się ciekawa walka z Taiem o złoto. Do brązu jest też kilku kandydatów. Szkoda tylko, że Dzik jeździ z kontuzją bo mogłoby być jeszcze ciekawiej.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  27. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Tak jak nie można nikomu wieszać złota na szyi, tak nie wiadomo czy ktoś inny nie powalczy skutecznie o tytuł.
    ...może Emil?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  28. Powrót do góry    #339
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Niestety u Emila od dzwona w 2013 brak dawnej zadziorności. Dlatego go nie liczę w walce o złoto. Oczywiście moje założenia daleko wybiegają w przyszłość i zakładają, że Tai czy Freddie nie zaliczą jakiegoś poważnego crashu. Przykład Dzika jest bardzo dobitny.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Semen (27-05-2018)

  30. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Sajfutdinov może spokojnie odpalić. Zadziorności, zwłaszcza w tym sezonie, mu nie brakuje. Sposób w jaki strzelił Pedersena w Warszawie to był pokaz charakteru, zwłaszcza biorąc po uwagę jak przydzwonił kilkadziesiąt minut wcześniej. Jeśli będzie miał motywację w postaci medali na horyzoncie to podejrzewam, że niejednokrotnie pokaże żużel na najwyższym poziomie, bo skillowo to jest ścisły top cyklu.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (27-05-2018), Dominik (27-05-2018)

  32. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...i tym bardziej żal, że w Toruniu nie postawiono na niego jako na lidera drużyny, szczególnie dlatego, że MA pasuje mu jak mało komu.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  33. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Temat na inną dyskusję. Z perspektywy czasu tez żałuję chociaż nie ukrywam, że wtedy naprawdę spore nadzieje wiązałem z Lagutą.

  34. Powrót do góry    #343
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Potwierdziło sie jedno ... im większa presja na Patryka tym sobie lepiej radzi
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  35. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Presja presją, oczywiscie nie mozna umniejszac, choc ta staje sie jakby mniej istotna, gdy po kilku probach trafia sie w idealny sprzet i ustawienia, bo wowczas mozna jechac do przodu bez patrzenia na innych. Dudek jest kolejnym potwierdzeniem, ze lepiej szukac i znalezc niz od poczatku wymiatac i czekac co nastapi pozniej. Tak samo Lindgren.

    Dopoki Janowskiemu motor jechal tak jak on chcial, byl zdolny do rzeczy niesamowitych. Jak przestal czytac tor ze startu, zrobilo sie nerwowo na dystansie a i wspomniana presja bila w glowie podwojnie, bo po trzech wygranych sam od siebie oczekujesz kontynuacji a kibice od razu wieszaja medal i pisza cos o topie. Dla mnie Maciej w polowie zawodow spoczal na laurach.

    Prawdziwa presja moze sie pojawic u Zmarzlika. Nie dlatego, ze nie wygrywal i nie dlatego, ze mu w glowie namieszalo od ostatnich miejsc, bo chwile pozniej w studio potrafil utrzymac nerwy na wodzy i fajnie pogadac. Gorzej jest z tym, ze przez cale zawody szuka sie jakiegos rozwiazania i ledwo ledwo na ostatni bieg cos sie rusza. To dopiero cisnienie jak jestes zawodnikiem tej klasy, szukasz i nie mozesz znalezc.

  36. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Bardzo duże wrażenie zrobił na mnie Lindgren. Nawet jak na początku nie żarło w 100% to nie tracił głowy, dowoził ważne punkty i odpalił w decydującej fazie zawodów. Półfinał i zwłaszcza finał znakomite w jego wykonaniu - oczywiście zawsze znajdą się heksperci, którzy do zarzygania będą przynudzać o super sprzęcie nie dostrzegając tego, że to obecnie jeden z najlepiej jeżdżących i najbardziej zdecydowanych żużlowców świata. O tym ile jest wart szybki motocykl w rękach zawodnika, który nie do końca potrafi to wykorzystać mogliśmy się przekonać choćby w powtórce 14 biegu w meczu Smederna - Masarna. No ale niech będzie, że Lindgren to tylko sprzęt. Skoro tak mówią i piszą takie autorytety jak Dryła, Mirucha Jabłoński, Dankiewicz, Łopaciński, Ostafiński czy Galewski to coś w tym musi być...
    Sam szybki silnik nigdy sprawy nie zalatwi,bo zawodnik musi miec caly motocykl pod siebie spasowany.
    Pewne nawyki ktore wypracowujesz na swoim sprzecie pomagaja w szybkiej jezdzie ,dlatego ciezko komukolwiek
    przykozaczyc na "obcym" motocyklu.
    Nie wiem czy np. Tai ,z marszu, bylby rownie skuteczny na sprzecie Lindgrena i odwrotnie.Szczerze watpie,choc oczywiscie umiejetnosci nie kazdy posiada te same.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-05-2018 o 10:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Zawody jak to w Pradze - nudne. Prawdziwą patologią było jednak dla mnie przygotowanie pól startowych. Przewaga białego nad pozostałymi była wręcz irytująca i do takich rzeczy nie powinno dochodzić na tym poziomie. Ciekawy jestem kiedy ktoś w końcu pożegna to zbędne GP z kalendarza. Ceny biletów z kosmosu, tor nudny jak flaki z olejem i tu się nic nie zmienia od lat. Teraz doszła jeszcze ta patologia z polami startowymi. Dopiero pod koniec turnieju się to jakoś wyrównało.

    Fredka tak naprawdę od początku był szybki, tylko ten tor nie pozwalał na jakąkolwiek walkę. Pod koniec jak się już odsypało to Fredzinka pokazał swój kunszt w półfinale i finale. Wielka klasa. Jednak pewne mankamenty u Lindgrena nadal widzę, a mianowicie starty. Jeśli ich nie poprawi to może mieć spory problem, bo będą takie tory gdzie nie wszystko da się odrobić na trasie. To już drugi finał gdzie Fredka ma A w finale i przegrywa start.

    Dudek kolejny raz potwierdza tytanową psychikę. W ligach powiedzmy, że robi swoje, ale bez jakiegoś szału. Przychodzi GP i jest inny Dudek. Elitarny. Czy w finale mógł pojechać inaczej ? Może i mógł, ale według mnie Lindgren był za szybki i łyknąłby go tak czy siak. Zrobiłby to wcześniej jakby Emil mu tam nie przeszkadzał. Tym turniejem jednak Dudek dla mnie kolejny raz udowodnił, że czy się go lubi czy nie to będzie się liczył w walce o medale. Podobnie jak Janowski, który trochę pechowo załapał to wykluczenie choć IMO słuszne. Obaj mają jednak mocną głowę i dlatego prędzej widzę ich jako mistrzów świata niż Zmarzlika mimo, że same skille stricte żużlowe Bartosz ma dużo większe. To jednak w żużlu nie jest decydujące.

    Na dzien dzisiejszy: Lindgren, Woffinden, Janowski, Dudek i Emil to dla mnie piątka która zawalczy o medale. Pozostali albo są zbyt chimeryczni (Zmarzlik, Zagar) albo jednak za słabi (Łaguta, Hancock). Szkoda, że teraz aż miesiąc przerwy.

    Ps. Osobiście zawiódł mnie Doyle. Po ostatnich znakomitych występach w ligach myślałem, że wraca na właściwe tory. To był jednak dalej średni i bezbarwny Jason, który wymęczył ten półfinał. Czekam aż odpali i zacznie jechać swoje, bo wiem, że go na to stać. Ciekawe co jest przyczyną jego tak słabej jazdy.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 27-05-2018 o 10:27
    TeamLindgren

  38. Powrót do góry    #347
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Ciekawe co jest przyczyną jego tak słabej jazdy.
    Jak dla mnie to zmiana tunera. Pohamral się, w końcówce ubiegłego sezonu, z FG. Na dzisiaj u FG zawodnikiem # 1 jest Fred. I to widać w postawie na torze, obu tych zawodników.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Piękna pogoń Freda i do tego komentatorzy na poziomie.
    Nie to co te nasze muły.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Wiem ze to kadr ale... gdzie Fredka gdzie Tai... i ile jest msc. i to jak Z TYŁU Tai zakłada się na Fredke... pretensje Woffindena sa nieuzasdnione.


  41. Powrót do góry    #350
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2018
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 58 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Piękna pogoń Freda i do tego komentatorzy na poziomie.
    Nie to co te nasze muły.
    Zawsze oglądam giepe z angielskim komentarzem bo tych naszych bałwanów nie da się słuchać.
    W poprzednich latach można było oglądać na streama youtube teraz trzeba się logować przez stronę sgp ale i tak warto, niema reklam ani żadnego słodko pierdzenia w studio.

  42. Powrót do góry    #351
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Wiem ze to kadr ale... gdzie Fredka gdzie Tai... i ile jest msc. i to jak Z TYŁU Tai zakłada się na Fredke... pretensje Woffindena sa nieuzasdnione.

    https://s15.postimg.cc/egv8outa3/Bez_tytu_u.png
    Świetny kadr,tym bardziej, że do śpiecia doszło jakieś 40 metrów dalej.
    Szkoda, że nie wkleiłes kadru z wejścia w pierwszy łuk, miałby taka sama wartość merytoryczną.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-05-2018 o 14:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Przecież ten kadr pokazuje że Tai będzie się pchał tam gdzie msc. dla niego nie bedzie dlatego bylo spiecie 30-40m dalej. Ale Ty słowa geneza pewnie nie znasz.

  44. Powrót do góry    #353
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie wiem co ma wspolnego slowo geneza ze spieciem miedzy nimi.
    To,ze Fred nie zostawil mu miejsca to oczywiste i nie potrzeba
    do tego jakiejs bolszewickiej propagandy usprawiedliwiajacej jego jazde.
    Tutaj nie ma czego usprawiedliwiac.
    Gdyby Dudek pojechal wczoraj na ostatnim luku jak Fred,to on cieszylby sie ze
    zwyciestwa.
    Zwyciezac mozna w stylu Hampela czy Hancocka lub w stylu Fredki.
    Nic nowego w zuzlu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •