Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 273

Wątek: Runda 7: Włókniarz Częstochowa - KS Toruń

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach

    Runda 7: Włókniarz Częstochowa - KS Toruń

    Start meczu: niedziela, 27.05.2018 godz. 19.00

    Awizowane składy:

    Get Well Toruń
    1. Jason Doyle
    2. Paweł Przedpełski
    3. Rune Holta
    4. Niels Kristian Iversen
    5. Chris Holder
    6. Daniel Kaczmarek
    7. Igor Kopeć-Sobczyński

    forBET Włókniarz Częstochowa
    9. Leon Madsen
    10. Tobiasz Musielak
    11. Fredrik Lindgren
    12. Adrian Miedziński
    13. Matej Zagar
    14. Adrian Woźniak
    15. Michał Gruchalski

    Mecz emocjonujący z co najmniej dwóch powodów. Pierwszy to rywalizacja o miejsce w play-off, drugi równie elektryzujący to rywalizacja między zawodnikami, którzy zamienili się miejscami przed tym sezonem - Miedziakiem i Ryśkiem. Faworytem w teorii jest Włókniarz, jednak tak naprawdę żaden wynik raczej nie zdziwi, kiedyś ten skład toruński musi odpalić. Nie miałbym oczywiście nic przeciwko temu by to nastąpiło dopiero w 9 kolejce, w Lesznie Jedno jest praktycznie pewne, jeśli tylko nikt nie będzie kombinował przy torze to czeka nas fajne ściganie.

    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 24-05-2018 o 20:43
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    kingpin (24-05-2018)

  3. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Na dzien dzisiejszy Wlokniarz na kazdej pozycji seniorskiej ma przewage.
    Oczywiscie mecz nie musi byc jednostronny,bo Doyle notuje coraz lepsze wystepy a Holta bedzie na swoim torze.
    Jednak tak naprawde w Czestochowie jako druzyna nie mamy czym postraszyc.
    Kazde oczko powyzej 40 pkt bedzie dla mnie niespodziankom.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Pamiętaj, że nam do remisu w Grudziądzu starczyło dwóch zawodników + przebłyski trzeciego. Doyle i Holta mogą trzymać wynik, do tego fajnie jeżdżący w tym roku Kaczmarek i niech parę oczek dorzucą Holder(y) czy Puk i mogą być emocje do końca.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    jak bedzie tor do walki to Kaczmarek wody nie zrobi.... i juniorsko Czewa bedzie lepsza..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #5
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No Gruchalski w 4 zrobi Kopcia, w 12 Kaczmarek Woźniaka. Niewiadomą pozostaje 2 bieg, w którym pewnie padnie 3-3: Gruchalski Kaczmarek Kopeć Woźniak. Więc raczej juniorzy na remis, ewentualnie jakieś minimalne różnice. 5-1 tego drugiego biegu to raczej nikt nie wygra.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Mecz będzie zacięty do ostatniego biegu. Wynik meczu rozstrzygnie się w nominowanych.

    Wygra KST 46/47 - 44/43

    Miedziak nie wytrzyma ciśnienia, Musielak podobnie. A Cieślakowi pampersów nie starczy na cały mecz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Czemu maja nie wytrzymać presji? Prócz 1 meczu w Grudziadzu oni jada swoje a Musielak nawet jedzie ponad oczekiwania.

    Co do Miedziaka to może zadziałac w druga strone.

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Wiosna bym powiedział, że 50:40 wygra Toruń. Dziś z pocalowianiem ręki biorę 40:50.
    Iversena to kroić będą w Częstochowie czy w szpitalu ? Wszak miał iść na operację barku.

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A czy podał kiedy? Ma zrezygnować z dniówki na poziomie kilku dziesiątek tysi? Podejrzewam, że jak będzie przerwa na MŚP to on się wybierze na zabieg.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Przeciez było info na SF że na operacje wybiera się w przerwie od ligi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Z tym, że w zakończonym finale Srebrnego Kasku Gruchalski wypadł co najwyżej średnio, na pewno ambicje miał większe, przykładowo żeby być na miejscu takiego Chmiela z ROWu. Widać dużo pracy przed nim, juniorzy z którymi z powodzeniem rywalizował w lidze, tym razem byli szybsi i lepsi. Kaczmarek natomiast spisał się bardzo dobrze i otarł się o podium. Z biegami juniorów jest ten szkopuł, że w początkowej fazie zawodów trudno o mijanki, liczą się start plus rozegranie pierwszego łuku, a następnie jazda bez większych błędów na trasie (wynoszenia się na zewnętrzną). Gdybym miał doradzać działaczom z Torunia, poleciłbym Kaczmarkowi dobranie przełożenia dającego jakiś drobny handicap pod taśmą.

    Co do reszty to jest duża niewiadoma, ale dotyczy to również miejscowych. Lindgren i Zagar zmęczeni po sobotnim GP nie muszą błyszczeć, w przypadku Zagara oznacza to wożenie tyłów i stałe zagrożenie wynikiem 1:5. Natomiast Miedziński z Musielakiem jakby ostatnio spuścili z tonu. W przesadną, nadzwyczajną motywację u Miedzińskiego nie wierzę, będą to w jego wykonaniu normalne zawody, w których przy dobrych wiatrach zakręci się koło 8 pkt, z obligatoryjnym zapoznaniem się z nawierzchnią toru.

    Doyle zdaje się wracać do dużej formy, Rysiek zaś nie wiem na ile będzie w stanie pokazać swoje atuty i wykorzystać znajomość obiektu akurat w barwach Apatora. Jeżeli pojedzie bez zbędnego balastu psychicznego, może wygrać kilka wyścigów, w innych robiąc dobre show, na co szczerze liczę. Kluczem będzie jednak nie tyle dyspozycja Holty, co postawa Holdera, którego stać na pokaźne zdobycze- co pokazał nawet w tym sezonie- jednak w lidze zadziwiająco cieniuje. Jeżeli się przełamie (pojedzie na miarę możliwości), mecz powinien przebiegać na przysłowiowym styku. Stawiam na wynik w granicach 47:43 dla Włókniarza, po wielkich mękach.
    AZS-CKM the leading polish teams

  13. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Boję się tego meczu jak cholera, przed meczem w Gorzowie a właściwie przed występem Fredki w tamtym meczu o wynik z Toruniem byłbym spokojny, a tak niepokój jest. Z drugiej strony jezeli Włókniarz miałby przegrać u siebie z Toruniem to w PO nie ma czego szukać. P
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  14. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Co do tego zmęczenia po GP to beda tez po nim Holder , Doyle i Iversen.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Gadol (24-05-2018)

  16. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Jaki mecz na styku?
    Patrząc na formę Torunia to miejscowi powinni ich stuknac z palcem w d gdzieś do 30 .
    W Zielonej do 40 dojachali,w Czewie byłby to cud.

  17. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Gdyby Doyle w Zielonej Gorze byl w takiej formie jak jest teraz,mialbys cieplo do ostatniego biegu,wiec nie wiem po co sugerowac sie tamtym meczem.
    Rownie dobrze mozna napisac,ze skoro Unia Tarnow do 9 biegu trzymala wynik Mroczka i Jamrogiem,Torun powinien trzymac do 15.
    Tylko po co,skoro kazdy mecz jest inny?
    Naszego zwyciestwa sie nie spodziewam,ale przy odrobinie szczescia powinnismy dobic do 40 i wtedy sprawa bonusa rozstrzygnie sie za dwa tygodnie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-05-2018 o 07:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-krola/x3bv19v

    Dość ciekawy artykuł. Chciałem napisać wcześniej, że obie drużyny bardzo dawno nie zdobyły mistrzostwa, ale napięcie jak zawsze jest ogromne. Nie mam pojęcia z czego to wynika
    Tak naprawdę to ewentualne zwycięstwo Włókniarza spowoduje, że praktycznie awansujemy do P-O, a przegrani będą walczyć raczej o utrzymanie, a PUK będzie mógł spokojnie poddać się niedokończonej operacji barku. Z drugiej strony chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że odwrotny wynik spowoduje, że KST może się odrodzić i jeszcze powalczyć w tym sezonie o coś więcej.
    Wszystko zależy od postawy Holdera i PUKa, bo JD czy Holta mogą wymiatać. Mam nadzieję, że wygramy nawet minimalnie, ważne jest też żeby wszyscy przejechali spotkanie bez kontuzji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie mam pojęcia z czego to wynika
    Finały 1996 i 2003, czy złoto Krzyżaniaka na Waszym torze to chyba wystarczy, że jest taka napinka między nami

  20. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Ta nienawiść to raczej Ckmu do Nas bo dla mnie wlokniarz był zawsze zwykłym tez dość mocno skompromitowanym klubem, już dużo bardziej elektryzują mecze z Myszami czy Gkmem

    I drażni pisanie ze Apator podkradł Rune i tym samym w taki sposób podziękowano Adrianowi - Adrian nie chciał już jeździć w Toruniu i otwarcie o tym mówił, jego stracilibyśmy w tym sezonie i tak a potem w jego miejsce musieliśmy znaleZc Polaka i stad w klubie jest Rune, ciężko gocw trn lubić no ale jest i tym razem to za niego przyjdzie trzymać kciuki licząc na starego dobrego Adriana i spalenie jego psychiczne ale kto wie- może zadziała to na niego właśnie pozytywnej

  21. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Mam pewne obawy przed tym meczem. Mam nadzieję, ze uda sie torunskich pyszalkow pyknąć. Choćby za pisanie Włókniarz z małej. Reasumując My może nie placilismy, ale to wy ***********ście.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Liga bylaby ciekawsze jakby Torun wygral, ale nie oszukujmy sie.. nie wiem skad obawy gospodarzy?
    Holta jest w tym roku bardzo przecietny, Doyle niby juz cos znalazl ale dzis jest GP. Reszta w Toruniu w zasadzie nie jedzie.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No Gruchalski w 4 zrobi Kopcia, w 12 Kaczmarek Woźniaka. Niewiadomą pozostaje 2 bieg, w którym pewnie padnie 3-3: Gruchalski Kaczmarek Kopeć Woźniak. Więc raczej juniorzy na remis, ewentualnie jakieś minimalne różnice. 5-1 tego drugiego biegu to raczej nikt nie wygra.
    Tylko, ze Grucha ma szanse przywiezc ktoregos z super seniorow Torunia, np Holdera. W wozenie seniorow Czewy przez Kaczmarka mi sie nie chce wierzyc, to nie Tarnow gdzie po udanym starcie mozna jakos dowiezc.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Też się zastanawiam skąd u mnie te obawy w tamtym roku Ułomkiem spetowali na wyjeździe Apatur. Holta mecz sezonu oczywiście. Doyle w formie, niech pół zawodnika do nich doklepie i może być różnie. A jeszcze przed zawodami popada...

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Filon mam nadzieję że Wlokniarz piszesz z malej litery tylko przez zwykle roztargnienie i niedopatrzenie. Wszak nawet Myszy piszesz Wielka literą
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tylko nie zapominaj, że KS w meczu z nami, na Motoarenie rok temu jechał osłabiony.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filon Zobacz posta
    Ta nienawiść to raczej Ckmu do Nas bo dla mnie wlokniarz był zawsze zwykłym tez dość mocno skompromitowanym klubem, już dużo bardziej elektryzują mecze z Myszami czy Gkmem

    I drażni pisanie ze Apator podkradł Rune i tym samym w taki sposób podziękowano Adrianowi - Adrian nie chciał już jeździć w Toruniu i otwarcie o tym mówił, jego stracilibyśmy w tym sezonie i tak a potem w jego miejsce musieliśmy znaleZc Polaka i stad w klubie jest Rune, ciężko gocw trn lubić no ale jest i tym razem to za niego przyjdzie trzymać kciuki licząc na starego dobrego Adriana i spalenie jego psychiczne ale kto wie- może zadziała to na niego właśnie pozytywnej
    Też uważam że to bardziej jednostronna niechęć, Włókniarz Toruniowi jest obojętny.
    A ten mecz jest dość istotny, zweryfikuje pewne rzeczy, może zabrać ostatnią iskierkę nadziei kibicom Torunia, albo ją rozpalić, a z drugiej strony Włókniarz pewnym zwycięstwem przyklepie PO, tak naprawdę tylko tutaj Włókniarz może sobie skomplikować drogę do PO chociaż jest zdecydowanym faworytem, bo mecz z Lesznem znaczenia nie ma żadnego, a z Gorzowem raczej też mieć nie będzie.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 26-05-2018 o 17:32

  27. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Liga bylaby ciekawsze jakby Torun wygral, ale nie oszukujmy sie.. nie wiem skad obawy gospodarzy?
    Jedyna opcja, że pogoda nam pomoże i np. betoniarz-Madsen nie zrobi wyniku.

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Rysiu Holtanski kluczem

  29. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Rysiu Holtanski kluczem
    Toruń ma kim jechać w Czewie ale (Rysio i Doyle) na miejscowych to nie wystarczy. Toruniowi zabraknie 3 lidera. 49-41 po fajnej walce.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Toruń ma kim jechać w Czewie ale (Rysio i Doyle) na miejscowych to nie wystarczy. Toruniowi zabraknie 3 lidera. 49-41 po fajnej walce.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tak też zdaje się postawiłem.

  31. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Filon mam nadzieję że Wlokniarz piszesz z malej litery tylko przez zwykle roztargnienie i niedopatrzenie. Wszak nawet Myszy piszesz Wielka literą

    Tak tak, jasne, pisałem z telefonu i nie zwróciłem uwagi, niedopatrzenie za które przepraszam

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Filon za jego przydatny post!

    ckm-ista (26-05-2018)

  33. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Też uważam że to bardziej jednostronna niechęć, Włókniarz Toruniowi jest obojętny.
    ....
    ...?
    Wizja łomotu Wam i Polonii B. zawsze (tj. odkąd pamiętam) przyjmowana była z dodatkową porcją ekscytacji.

  34. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    ...?
    Wizja łomotu Wam i Polonii B. zawsze (tj. odkąd pamiętam) przyjmowana była z dodatkową porcją ekscytacji.
    Co zrobic...
    Ja lubie patrzec jak malpka je z radoscia banana


    co do meczu... jak Get Well wygra u siebie 45-44 to bedzie sukces...

  35. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    425
    Kliknij i podziękuj
    995
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    55:35 dla Włókniarza i tyle. Mecz w Toruniu będzie o uniknięcie baraży lub bezpośredniego spadku

  36. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Dzisiejszy wystep Doyla Holdera Iversena pokazuje jaki Torun jest mocny. 53:37 dla Czewy. Mimo tego i tak bede darł ryja ...tylko zwycięstwo, Apator tylko zwycięstwo!

  37. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    44-46
    No chyba, że Miedziak pokaże środkowy palec Frątczakowi, to wtedy CTKiM wygra.
    ...chyba dobrze napisałem nazwę częstochowskiego klubu? Oni zdaje się nie mieli niespłaconych należności.
    Co do jakiejś chorej ekscytacji częstochowian meczami z Toruniem napiszę krotko:
    Mentalność ludzi z Guberni Piotrkowskiej, będzie zawsze mentalnością z Kongresówki. Taki folklor.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez strogonow Zobacz posta
    Dzisiejszy wystep Doyla Holdera Iversena pokazuje jaki Torun jest mocny. 53:37 dla Czewy. Mimo tego i tak bede darł ryja ...tylko zwycięstwo, Apator tylko zwycięstwo!
    No, trochę jestem spokojniejszy po tym co dzisiaj zobaczyłem o wynik. Mam tylko nadzieję, że Freddie nie będzie zbyt długo świętował.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    to wtedy CTKiM wygra.
    ...chyba dobrze napisałem nazwę częstochowskiego klubu?
    Źle. Poprawny skrót to CTCiM - Częstochowskie Towarzystwo Cyklistów i Motocyklistów.

    ...chyba dobrze napisałem nazwę częstochowskiego klubu? Oni zdaje się nie mieli niespłaconych należności.
    Co do jakiejś chorej ekscytacji częstochowian meczami z Toruniem napiszę krotko:
    Mentalność ludzi z Guberni Piotrkowskiej, będzie zawsze mentalnością z Kongresówki. Taki folklor.
    Uogólniamy i wracamy do przeszłości? Ok. To mam nadzieję, że nie dojdziecie do wniosku, że dzisiaj nie ma sensu jechać tylko obejrzymy ciekawy meczyk.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 27-05-2018 o 01:46
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    CTCiM jasne,ze tak, K w nazwie wzięło mi się od kolarzy, a przecież wtedy byli cykliści.

    ...eee z tą Kongresówką to wrzucam, bo sam mieszkam w Kongresówce i wiem co to za mentalność.

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 27-05-2018 o 01:55
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Gadol (27-05-2018)

  41. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Uogólniamy i wracamy do przeszłości? Ok. To mam nadzieję, że nie dojdziecie do wniosku, że dzisiaj nie ma sensu jechać tylko obejrzymy ciekawy meczyk.
    A wiesz, że Włókniarz też 4 razy dał walkowera w historii swoich startów w tzw. elidze?

    Co do meczu to podejrzewam, że będzie raczej łomot niż wyrównany pojedynek i może
    być coś pod 14 punktów, a może i więcej w plecy. A jak jeszcze Gruchalski zakręci się koło
    7 punktów to już w ogole może być w toruńskim obozie niewesoło . Choć wiadomo, że z takimi
    nazwiskami jakie są w toruńskim składzie to zawsze można mieć nadzieję, ale wczorajsza
    postawa Iversena, Holdera i Doyla nie napawa żadnym optymizmem. Przynajmniej z Pragi
    do Częstochowy mają blisko.... i ciekawe jak zaprezentuje się Pawełek po swoich ostatnich
    wyczynach na rowerze z panią prezes...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  42. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zaczyna się. Przeciez Oni nie ekscytuja się spotkaniami z Nami Co za przedziwna nacja. Z drugiej strony chetnie bym tam wyslal naszych klubowych hejterow. Idealnie pasują do siebie stopniem zakłamania.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Pytanie podstawowe to te, czy Fred pojedzie na silnikach z których korzysta w SGP czy może schowa je na półkę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    do tego trzeba wziąć poprawkę na to, jak Lindgren od lat jeździ na drugi dzień po sgp. Syndrom Crumpa to mało powiedziane
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cała Polska martwi się o Lindgrena...

  46. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ja myślę, że Fredka dzisiaj nie zawiedzie i swoje punkty zrobi. Może nie komplet, bo kompletów to on od jakiegoś czasu już nie robi, ale będzie to standardowo 10 +. Ten mecz w Gorzowie to raczej wypadek przy pracy, który zdarza się w tej lidze każdemu może oprócz Zmarzlika i Woffindena. To nie jest maszyna, a człowiek.

    A co do meczu to dla mnie spokojna wygrana Częstochowy. Nie wiem skąd wnioski, że Toruń może tutaj zawalczyć o cokolwiek. Dla mnie ta drużyna jedzie piach od początku sezonu i nie widzę żadnej poprawy. Dziadek Holta z Doylem tego nie wygrają. No chyba, że Miedzińskiemu znowu eksploduje głowa i zrobi coś w stylu 1,t,w,0 . No to wtedy może być nerwowo, bo konkretnego zmiennika brakuje.
    TeamLindgren

  47. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jezeli Miedziak ma gdzies nie wytrzymac psychicznie, to raczej w rewanzu. Dzisiaj pewne zwyciestwo gospodarzy, w granicach 51:39
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filon Zobacz posta
    Ta nienawiść to raczej Ckmu do Nas bo dla mnie wlokniarz był zawsze zwykłym tez dość mocno skompromitowanym klubem, już dużo bardziej elektryzują mecze z Myszami czy Gkmem

    I drażni pisanie ze Apator podkradł Rune i tym samym w taki sposób podziękowano Adrianowi - Adrian nie chciał już jeździć w Toruniu i otwarcie o tym mówił, jego stracilibyśmy w tym sezonie i tak a potem w jego miejsce musieliśmy znaleZc Polaka i stad w klubie jest Rune, ciężko gocw trn lubić no ale jest i tym razem to za niego przyjdzie trzymać kciuki licząc na starego dobrego Adriana i spalenie jego psychiczne ale kto wie- może zadziała to na niego właśnie pozytywnej
    1996 i 2003 już dawno zostały zapomniane, w ostatnich latach Czewa zbierała od nas regularny wpi...ol , nie licząc oczywiście przypadkowej porażki w kadłubowym składzie z zeszłego roku, my co roku bijemy się o medale, oni co roku biją się z myślami o latach świetności, więc czym mieliśmy się ekscytować?

  49. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    a kto tam ma w tym Toruniu wygrać ten mecz dzisiaj ?
    spokojne 50:40 dla Włókniarza i tyle

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •