Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 271 do 273 z 273

Wątek: Runda 7: Włókniarz Częstochowa - KS Toruń

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Szacun dla Holty, za to że mu się chce zapier..ać w tym wieku, w porównaniu z Holderem, czy Iversenem.
    Myślałem, że Holta dostanie kwiatki przed meczem i kupę oklasków, a dostał i to nie przed meczem,
    a w zasadzie przez cały czas gwizdy, wyzwiska i pogróżki. Słabe to było.
    Gospodarze wyraźnie lepsi, u nas w zasadzie wynik trzymał Doyle z Holtą i przypadki. Ktoś może
    wytłumaczyć dlaczego puszcza się 3x bezjajecznego Przedpełskiego, który jedzie kurczowo i nie
    potrafi napędzić się po małej, a grzeje ławę młody Holder, a Kaczmarek, który nawet ładnie
    mieszał po starcie też jedzie tylko 3 biegi?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #272
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Miedziak bohaterem, przypomniał mi się z lat 2009-2011 jak był naprawdę super bojowym skutecznym żuzlowcem. Wiadomo było, że klimat dobrze mu zrobi, świetnie odczytał szybkie linie na naszym torze - akcja na Doyle w 14 biegu ZNAKOMITA.

    Za to Freddie jeszcze nie czyta tego toru prawidłowo, drugi łuk niepotrzebnie tak szeroko szarżuje - Madsen i Miedziak pokazali jak atakować na drugim wirażu. Swoje zrobił ale Doyle'a mógł spokojnie ustrzelić dwa razy. Martwią coraz słabsze wyjścia spod taśmy, zarówno w GP jak i na lidze, bardzo odstaje w tym aspekcie od innych liderów.

    Madsen jak stary wyjadacz w jego stylu - mięciutko, lekko i przyjemnie. Tylko Musielak przeszkadzał. Strasznie Tobiasz kontruje maszynę to nie anglia ale on już taki ma styl. Niestety parą jeździć to On się nie nauczy wykonując takie figury.

    Zagar typowy w tym roku, waleczny i bardzo słaby na starcie; sswoje przywiózł ale optowałbym za miedziakiem jako prowadzącym parę i do niego Matej. Lindgren do juniora.


    W Toruniu świetnie szybki Rune, Doyle rodem z 2017r. - nie za szybki ale efektywny. Raczej dwucyfrówki powinien stukać do końca sezonu. Holdera to Ja bym odstawił na nastepny mecz/dać jako doparowego na MA - mimo szybkiego sprzętu bezradny w polu, kółko standardowo w powietrzu - katastrofa.

  3. Powrót do góry    #273
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Gwizdy był i to było rzeczywiście słabe, ale z tym pogróżkami to już chyba kolega trochę przesadza.
    Myślę, że waszym zawodnikom większe niebezpieczeństwo grozi ze strony toruńskich tifosi czego przykładem było wtargniecie na tor po meczy na MA.

    Ten mecz pokazał, że można trzymać mecz w 2 zawodników, a przy odrobinie szczęścia nawet wygrać.
    Po cichu liczę na dobry mecz naszych w Toruniu i walkę o zwycięstwo do ostatniego biegu, w których szalę zwycięstwa na naszą stronę przechyla Miedziak
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •