Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 413

Wątek: VII kolejka: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ooo i to jest dopiero sztuka na derby .... z którą warto obcować
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Dominik (27-05-2018)

  3. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mimo zem coraz starszy, troche tesknie za senatorstwem. Dzis mozna sie tylko emocjonowac tym, czy tor bedzie jednosciezkowy i czy ewentualnie Zmarzlik z Kasprzakiem wezma sie za lby. Kiedys byly czasy, teraz nie ma czasow.

  4. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Za czym tu tęsknić ? Za Lisami i Minge na trybunach, drużyną budowaną na krechę czy gwiazdorskim składem, który praktycznie co roku rozczarowywał tak mniej więcej od 2013 roku i pamiętnej ucieczki Torunia z finału ?
    TeamLindgren

  5. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Za tym, ze dzisiejsze derby nie maja zadnego znaczenia oprocz miejsca w tabeli. Rownie dobrze moglby do nas przyjechac Motor Lublin, taka sama ekscytacja.

    Przeciez jak byly derby w 2010 to nie wiedzialem, w ktora strone patrzec a przeciez tez bylem juz dorosly, ****a jego mac.

    Albo wszyscy tu jestesmy juz strasznie starzy

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Falubaz (27-05-2018)

  7. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Nie mają żadnego znaczenia ? Bullshit . Dla Gorzowa na pewno mniejsze, ale dla Falubazu to jest bardzo ważny mecz, bo w przypadku porażki widmo degradacji może się znacząco przybliżyć. Natomiast w przypadku zwycięstwa wprowadzone zostanie na pewno trochę spokoju.
    TeamLindgren

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Nigel (27-05-2018)

  9. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 59 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Za czym tu tęsknić ? Za Lisami i Minge na trybunach, drużyną budowaną na krechę czy gwiazdorskim składem, który praktycznie co roku rozczarowywał tak mniej więcej od 2013 roku i pamiętnej ucieczki Torunia z finału ?
    pamietasz to, wiec na pewno pamietasz wyciagniecie Falubazu z dolka, transfer Walaska do pierwszej ligi, byl wtedy moim idolem, teraz jest zwykłą nie powiem czym. Za czasow dowhana nie mialo prawa sie nic zlego stac temu klubowi, a teraz mam wrazenie ze jest jakis marazm. Niby 1 mln na juniorow, a 8/10 kibicow nie wymieni innego nazwiska juniora ze szkolki poza tonderem. Mam rowniez wrazenie ze nikt sie nie przejmie w klubie ewentualnym spadkiem Falubazu. Nie wiem jak Wy, ale ja czuje sie oszukany szumnymi zapowiedziami o szkoleniu mlodziezy, ciekawe gdzie ten milion sie podzieje na koniec sezonu.

  10. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Pamiętam i nie odbieram Dowhanowi jego zasług. Jednak to wszystko było okupione ogromnymi kosztami. Jeszcze niedawno wszyscy drżeli czy Falubaz nie zostanie zdegradowany za długi do drugiej ligi albo nawet całkowicie ten kram zostanie zamknięty, a naprawdę dużo do tego nie brakowało. Kibice przyzwyczaili się do tego, że Falubaz co roku bije się o medale i nagle gadka o marazmie, bo mamy przejściowy sezon i skład zbudowany na miarę możliwości finansowych. A tak naprawdę w tej drużynie jest tylko potrzebny jeden konkretny zawodnik za Thorssella. O juniorach nie piszę, bo to osobny temat i problem od lat.
    TeamLindgren

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    hcp (27-05-2018)

  12. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tu nie chodzi o marazm spowodowany slabszym skladem badz gorszymi wynikami, tylko o marazm mentalny cos jakby porownywac sciganie na torze w czestochowie z naszym obecnym. Brakuje mi otoczki i emocji, teraz to standardowy mecz o utrzymanie/po jak kazdy kolejny - czyli dokladnie jak napisales.

    Wtedy moze troche tesknilismy za normalnoscia ktora mamy dzis. Teraz normalnosc utozsamiam z ... nuda

  13. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Nie mają żadnego znaczenia ? Bullshit . Dla Gorzowa na pewno mniejsze, ale dla Falubazu to jest bardzo ważny mecz, bo w przypadku porażki widmo degradacji może się znacząco przybliżyć. Natomiast w przypadku zwycięstwa wprowadzone zostanie na pewno trochę spokoju.
    W tej fazie sezonu każdy punkt jest ważny bo może decydować o rozstawieniu do TOP 4 lub szykowaniu się na bój o utrzymanie. Dla Was margines błędu (czyli porażki na domowym torze) mocno się zawęził przez Włókniarza. My mamy dwa trudne mecze na Jancarzu przed sobą i też potrzebujemy na zabezpieczenie jakiś punktów wyjazdowych.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  14. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 59 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Pamiętam i nie odbieram Dowhanowi jego zasług. Jednak to wszystko było okupione ogromnymi kosztami. Jeszcze niedawno wszyscy drżeli czy Falubaz nie zostanie zdegradowany za długi do drugiej ligi albo nawet całkowicie ten kram zostanie zamknięty, a naprawdę dużo do tego nie brakowało. Kibice przyzwyczaili się do tego, że Falubaz co roku bije się o medale i nagle gadka o marazmie, bo mamy przejściowy sezon i skład zbudowany na miarę możliwości finansowych. A tak naprawdę w tej drużynie jest tylko potrzebny jeden konkretny zawodnik za Thorssella. O juniorach nie piszę, bo to osobny temat i problem od lat.
    chyba jeszcze po sobocie trzyma jak widzę. Za rok za thorsella mozesz sobie mistrza swiata wstawic i tak nic nie ugramy bo beda dwa parasole na juniorce. Po drugie thorsell to jest zawodnik na lata dla tego klubu. W zwiazku z powyzszym sezony przejsciowe bedziemy miec 2 moze 3. Kazdy marzy o takim adamsie, czy chociazby tajskim z Wrocka a jak mamy sobie zagranicznego rajdera wychowac, jesli nie w ten sposob? Jacob na drugą linie idealny, a obserwujac go zaryzykuje stwierdzenie ze za 3-4 lata bedzie w zupełnie innym miejscu, chłopak sie rozwija i uwazam ze trzeba go trzymac

  15. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mnie tez rozwala przywiazanie do nazwisk. Wydac kupe kasy na Hancocka czy innego Iversena mozna ot tak, a zeby zauwazyc cos dobrego we Fricku czy chocby Thorsselu (ktorego tez uwazam za kolejnego Lindgrena za dwa lata) to juz niechetnie.

  16. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Umiejętności Thorssell posiada, ale na dobrą sprawę to dla mnie on kompletnie nic nie jedzie. Drugi sezon w ZG i ledwie kilka razy dobił do 7 punktów, a większość meczów to są zdobycze na poziomie 4 punktów. Wiem, że tutaj dochodzą też inne czynniki jak np. kontuzja, ale nie wiem kompletnie skąd podjarka tym gościem. Wyniki takiego Łoktajeva z jego najlepszych czasów są na ten moment dla niego kompletnie nieosiągalne. Jeśli Falubaz chce w przyszłych latach bić się o coś więcej niż utrzymanie to tutaj potrzebny jest konkretny grajek, a nie ktoś kto zrobi 1,0,2,1 i my jesteśmy z tego zadowoleni. Słusznie napisał SFP, że Thorssell żadnym zbawcą nie będzie, choć od takiego Gomólskiego jest oczywiście lepszy. Nieważne - to dyskusja i tak na inny temat.
    TeamLindgren

  17. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Pamiętam i nie odbieram Dowhanowi jego zasług. Jednak to wszystko było okupione ogromnymi kosztami. Jeszcze niedawno wszyscy drżeli czy Falubaz nie zostanie zdegradowany za długi do drugiej ligi albo nawet całkowicie ten kram zostanie zamknięty, a naprawdę dużo do tego nie brakowało. Kibice przyzwyczaili się do tego, że Falubaz co roku bije się o medale i nagle gadka o marazmie, bo mamy przejściowy sezon i skład zbudowany na miarę możliwości finansowych. A tak naprawdę w tej drużynie jest tylko potrzebny jeden konkretny zawodnik za Thorssella. O juniorach nie piszę, bo to osobny temat i problem od lat.
    Reptile, jakimi ogromnymi kosztami?
    Jeszcze trochę i zacznę czytać, że przykładowo w latach 2007-2015,2016 były jakieś złe rządy.
    Falubaz przez 10 lat, z wyjątkiem jednego roku, walczył w półfinałach i o najwyższe cele.
    Wychodzi na to, że przez te 10 lat pojawiła się dziura w wysokości 2 mln PLN (dzieląc średnio na rok to majątku żadnego nie ma), i ta dziura została zasypana przez ludzi, którzy się w ten żużel bawili i wykładali na to kasę.
    Ty jako kibic praktycznie ani przez chwilę tego nie odczułeś, drużyna pod strony sportowej też tego nie odczuła w danym sezonie.
    Nie zgadzam się ze stwierdzeniem "wszyscy drżeli". ja np. o nic nie drżałem i dla mnie bylo oczywiste, że zaraz ktoś tę kasę wyłoży.
    Podejrzewam, że podobna zabawa w speedway jest i w innych ośrodkach.

    Ludzie nie chodzili na Lisa, czy Minge, ale jak sięgam pamięcią atmosfera derbowa jakieś 5-9 lat wstecz była zdecydowana lepsza niż obecnie.
    Wtedy atmosfera derbowa dosłownie wisiała w powietrzu


    Po sezonie 2013 ta drużyna miała sporo pecha i o tym też nie można zapominać. 2014 i na rok wylatuje ze składu Dudek, 2015 wylatuje ze składu Hampel.
    Pomimo tego w 2015 zbudowało bardzo waleczny skład i tylko frajerska przegrana z Tarnowem sprawiła, że nie awansowaliśmy do PO.
    W 2016 nie było żadnego gwiazdorskiego składu i przed sezonem nie było wielkich oczekiwań. Hampel po kontuzji i nie wiadomo było co z nim będzie.
    I Doyle, po którym było widać, że ma papiery na dobry wynik, ale dopiero w Falubazie wszedł na najwyższy poziom i w sumie okazał się najlepszym zawodnikiem ekstraligi wraz bodajże z Hanockiem i Zmarzlikiem o ile pamiętam.
    Z perspektywy czasu to Doyle 2016 to był jeden z lepszych transferów ostatnich lat w ekstralidze. PO 2016 zawalili wychowankowie.


    Mi odpowiada podejście Dowhana do speedwaya, który przed oczami ma sukces sportowy (podparty również fajnymi zawodnikami), a jak brakuje kasy to Dowhan wiedział, że trzeba ją wygryźć.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mnie tez rozwala przywiazanie do nazwisk. Wydac kupe kasy na Hancocka czy innego Iversena mozna ot tak, a zeby zauwazyc cos dobrego we Fricku czy chocby Thorsselu (ktorego tez uwazam za kolejnego Lindgrena za dwa lata) to juz niechetnie.
    Tu się nie zgodzę. Już po Lindgrenie juniorze było widać, że ma kozackie zacięcie. Czego nie widać u Thorsella.
    A będąc w obecnym wieku Thorsella, a nawet rok młodszym, 24 letni Lindgren pojechał świetne PlayOffy 2009, podczas których miał skuteczność bodajże około 65% i był jednym z ojców DMP Falubazu.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 27-05-2018 o 13:43

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    dillinger (27-05-2018), sobotch (27-05-2018), thengel (27-05-2018)

  19. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zeszly rok to uluda, jak Thorssel co chwila musial ustepowac miejsca innym, na przyklad temu co go trzeba bylo dla Leszna odbudowac.

    Sfp, milo mi sie to czytalo, tylko sie utwierdzam w przekonaniu, ze teraz to cieple flaki pozostaly i to nie ze wzgledu na sklad tylko nas
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 27-05-2018 o 13:39

  20. Powrót do góry    #60
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Tego Thorsella to chyba mocno przeceniacie. To taki Sundstroem, tylko mniej drewniany.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O tym, ze Sunstrom drewniany to mozna stwierdzic, bo od paru lat systematycznie pokazuje to samo. Thorsell nie mial tyle jazdy co on i uwazam, ze gdyby poprzedni sezon przejechal normalnie, powoli dobijalby do poziomu obecnego Zengoty.

  22. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Pamiętam i nie odbieram Dowhanowi jego zasług. Jednak to wszystko było okupione ogromnymi kosztami. Jeszcze niedawno wszyscy drżeli czy Falubaz nie zostanie zdegradowany za długi do drugiej ligi albo nawet całkowicie ten kram zostanie zamknięty, a naprawdę dużo do tego nie brakowało. Kibice przyzwyczaili się do tego, że Falubaz co roku bije się o medale i nagle gadka o marazmie, bo mamy przejściowy sezon i skład zbudowany na miarę możliwości finansowych. A tak naprawdę w tej drużynie jest tylko potrzebny jeden konkretny zawodnik za Thorssella. O juniorach nie piszę, bo to osobny temat i problem od lat.
    Fakt, tak było, ale musisz przyznać, że jak przyszło co do czego, to senator potrafił stanąć na wysokości zadania. Skrzyknął kumpli, potrząsnął swoją kiesą i spłacił co należy. Klub wyprowadził na czysto. Czy lata rządów Dowhana były okupione ogromnymi kosztami ? To zależy jak na to patrzeć. Trzy złote medale DMP, srebro i brąz. W okresie 2008 - 2013. Czyli na 6 sezonów, 5 sezonów było na pudle. Czy to drogo niech każdy sam sobie odpowie. Dzisiaj mamy tańsza ekipę ale bardziej swojską. I ja jestem zdania, że klub poszedł w dobrym kierunku, aby dać sobie odpocząć od tej nieustannej presji i popracować, ze dwa, trzy sezony, na luzie. Bo popatrzmy co by było, załóżmy, że JH i JD zostaliby w Falubazie na ten sezon. Kosztowali by znacznie więcej a śmiem wątpić czy aby miejsce w tabeli, na obecnym etapie, byłoby lepsze, biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję tej dwójki. Jednak na pewno presja na klubie i zawodnikach byłaby dużo większa. Niczym w Toruniu, oni wydali sporo kasy, na papierze neiwątpliwie mocno się wzmocnili. Mają Doyle, Puka czy Holtę. Presję ogromną, bo oczekiwania kibiców były mocno rozbudzone. Jak dla mnie idziemy w dobrym kierunku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Powtarzam: rządy Dowhana nie były całkowicie złe, było sporo fajnych transferów i sukcesów, ale oprócz wyniku sportowego trzeba też patrzeć na ekonomię. Może Ty SFP nie drżałeś o klub, ale ja tak, bo wiem jak niewiele wtedy brakowało do tego żeby to wszystko padło. Częstochowa też miała fajne czasy za Maślanki, Hancocki i Pederseny w klubie, walka o medale. A potem wielkie długi i płacz. Serio dla was to jest dobre zarządzanie ? Robienie składu na kreche ? Albo masz finanse i budujesz skład na jaki Cię stać albo nie masz i robisz skład oszczędnościowy, a potem nie musisz się ratować rozpaczliwymi ruchami typu kontrakt Warda.

    Modelowe zarządzanie dla mnie jest we Wrocławiu. Mieli sporo lat posuchy. Walka o utrzymanie z Sucheckim, Dennisem Anderssonem czy Świderskim i doszli do tego co jest teraz. To jest dobre zarządzanie klubem. Z mojej strony EOT, nie ma sensu tego ciągnąć. Nie przekonacie mnie ani ja was .
    TeamLindgren

  24. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Modelowe zarządzanie dla mnie jest we Wrocławiu. Mieli sporo lat posuchy. Walka o utrzymanie z Sucheckim, Dennisem Anderssonem czy Świderskim i doszli do tego co jest teraz. To jest dobre zarządzanie klubem. Z mojej strony EOT, nie ma sensu tego ciągnąć. Nie przekonacie mnie ani ja was .
    Reptile, modelowe zarządzanie klubem to jest wtedy kiedy kasa gra i są wyniki. We Wrocku owszem, kasa gra. Ale z wynikami dużo gorzej niż w analogicznym okresie w Falubazie. Widzisz różnice ?

    I przestań tak wytykać to ewentualne bankructwo klubu. Bo na tej zasadzie kibice np. KST też musieliby drżeć, w swoim czasie, co roku o plajtę. Ale tam właściciele co roku dokładali do deficytu. Podobnie jak w Lesznie kilka razy. Taki Gorzów się zapożyczył i teraz cięgnie ten kierat. Ale płynności finansowej nie stracił. Na tym to właśnie polega.

    Na dzisiaj, I Falubaz jest wypłacalny i Sparta. Jednak wyniki sportowe za ostatnie 10 lat mówią, że to Falubaz był (jest) zdecydowanie bardziej modelowo zarządzany niż Sparta. I nie zmieni tego obrazu sytuacja z Wardem i chwilowe tąpnięcie w budżecie klubu. Ty mogłeś drżeć o byt klubu, jednak nie wiesz czy Dowhan z góry nie miał przygotowanego planu "B" na wypadek kłopotów. Jak pokazuje życie, plan "B" był. I został zrealizowany w odpowiednim czasie. Co działa tylko na plus dla Dowhana.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Tu się nie zgodzę. Już po Lindgrenie juniorze było widać, że ma kozackie zacięcie. Czego nie widać u Thorsella.
    A będąc w obecnym wieku Thorsella, a nawet rok młodszym, 24 letni Lindgren pojechał świetne PlayOffy 2009, podczas których miał skuteczność bodajże około 65% i był jednym z ojców DMP Falubazu.
    Oczywiscie nie chodz mi o charakterystyke jazdy czy przydatnosc w tej chwili. Patrzac przez pryzmat dekady, przydatnosc Lindgrena nie przekracza prawdopodobnie obecnej przydatnosci Zengoty (badz przekracza minimalnie) i uwazam, ze w podobnym okresie Thorssel okaze sie zawodnikiem podobnego poziomu, tylko trzeba mu dac jezdzic tyle co glupiemu Sundstromowi i nie wymieniac na gorsze ewentualnosci typu Gomolski. Juz rok temu Jacob potrafil wygrywac biegi i na tej podstawie oceniam, ze jak bedzie jezdzil duzo, to wyniki beda systematycznie lepsze.

    Tak samo latwiej polityke Dowhana ocenic przez pryzmat dekady niz jakiegos lepszego/gorszego wycinka, co udowodniles jak trzeba

  26. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    [...] Z mojej strony EOT, nie ma sensu tego ciągnąć. Nie przekonacie mnie ani ja was .
    Dlaczego EOT? Bardzo ciekawy temat, ale nie na teraz, bo zaraz mecz. A Dowhanowi jak najbardziej należy się rzetelna, uczciwa ocena. Tak samo cała dekada zasługuje co najmniej na pozytywną ocenę.


    Dzisiaj faworyt jest jeden, czyli Falubaz i spodziewam się zwycięstwa Falubazu, który powinien kontrolować mecz.
    Stal na wyjazdach bardzo dużo traci bez Vaculika. Skład Stali przed sezonem został uszyty na styk, a od razu wypadł im Vacul. Nie widzę miejsca gdzie Stal miałaby dzisiaj robić przewagę nad Falubazem. To musiałaby być jakaś katastrofa po stronie Falubazu, albo wielki dzień Walaska, Sundstroema, albo Karczmarza
    48-50 pkt dla Falubazu, a może i więcej.

  27. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tez uwazam, ze 50 jest spokojnie do zrobienia ale przy odpowiednim torze, to znaczy na takim, gdzie Protasiewicz zrobi 10+. Ale skoro poki co preferuje sie jednosciezkowca, to kazda wygrana mnie ucieszy.

  28. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Ja tam na miejscu miejscowych-zielonych taki spokojny bym nie był. Ostatnie mecze ze Stalą w świątyni raczej nie bardzo. Nawet mimo braku dziś Vaculika. Wtopa z Czewą wiele mówi, a Stal chyba lepsza jakby nie patrzeć. Postawię 43:47.

  29. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    link do tego spektaklu ?

  30. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=motorsport
    Wybierz sobie, ja polecam maniaka ale to sie moze pojawic za parenascie minut.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Falubaz7 (27-05-2018)

  32. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Ten Zborowski to z każdej TV poleciałby od razu. To jest niewiarygodne jak on uprzykrza oglądanie żużla.

  33. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    Ale Walasek ładnie go zgasił ahah

  34. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Ten Zborowski to z każdej TV poleciałby od razu. To jest niewiarygodne jak on uprzykrza oglądanie żużla.

    jprdl tysiąc już razy zawodnicy mówili, że mają w du.pie derby. dla nich mecz jak każdy inny.
    a ten idiota ciśnie i dmucha balonik, nie czując, że chomski ze skórnickim muszą wymyślać, żeby powiedzieć to, co on chce usłyszeć.

  35. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Cały czas eksperci, komentatorzy dziwą się, szukają przyczyn słabej jazdy Protasiewicza w sprzęcie. A ja cały czas powtarzam że to wiek. Nie wiem czy oni tacy tępi, czy nie wypada im tej prawdy mówić? Przychodzi nagle pewien sezon po 40-tce, że zawodnik robiący dotychczas po 10 punktów nagle robi 5. Taki sezon przełomu, spadku formy miał Huszcza, Jankowski, Gollob. Są wyjątki jak Hancock, Pedersen - ale już w GP nikt się nie zastanawia dlaczego Hancock jedzie słabiej. Rozumiem że tu wszyscy rozumieją, że wiek robi swoje. Jeden po 45 roku życia obniża poziom, drugi po 40-tce. Podejrzewam, że Protasiewicz raz zdobędzie 10 punktów i triumfalnie ogłoszą, że powrócił dawny Protas. A to będzie tylko wyjątek.

  36. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Wygląda, że asfalt wylali. Kumisarz zadowolony zapewne.

  37. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    akurat fizycznie Pepe zagina malolatow.
    Dziadek hooojowo jedzie w gp bo nie ma sprzetu tyle co zawsze

    poczekaj miesiac a Pepeta wroci......zawsze wraca

  38. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    akurat fizycznie Pepe zagina malolatow.
    Dziadek hooojowo jedzie w gp bo nie ma sprzetu tyle co zawsze

    poczekaj miesiac a Pepeta wroci......zawsze wraca
    Fizycznie może tak, ale 40 + to już blisko końca kariery, i pewnie pojawia się myśl u takiego zawodnika żeby przede wszystkim do tego końca dojechać zdrowo, zaczyna się odpuszczanie.

  39. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    poczekaj az dogada sie ze sprzetem to zobaczysz kalkulowanie

  40. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    poczekaj az dogada sie ze sprzetem to zobaczysz kalkulowanie
    Być może, ale nadejdzie taki sezon w którym Protas w końcu odpuści.

  41. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zawiodl mnie Jacob strasznie, wolny jak we Wroclawiu. Dobrze ze Sundstrom drewniany, bo kto innyby Zengote wyprzedzil.

  42. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Zgarda jak profesor :-D

  43. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Niedziu pieknie.

  44. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Młodzi zrobili swoje, brawo

  45. Powrót do góry    #84
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Szykuje się kolejny fascynujący mecz w ZG
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    za rok fajnie by jezdzili jako juniorzy. w koncu.

    bedzie chodzil dzis Kapitan

  47. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    KK zawalił

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na starcie 3 motory z tylu, na mecie dziesiec metrow zabraklo do 5-1

  49. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    hej hej FALUBAZ

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    thengel (27-05-2018)

  51. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Protasiewicz nie ma startu. Pierwsze co z wiekiem się obniża to właśnie, szybkość, refleks.

  52. Powrót do góry    #90
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    to jak, 50:40?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •