Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 451 do 479 z 479

Wątek: VI kolejka, KS Toruń - Unia Leszno, 18 maja, piątek, godz. 19.30

  1. Powrót do góry    #451
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Kiedyś już było ale jakże aktualne....
    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=4616&stc=1
    Jakiś link do źródła może posiadasz?

  2. Powrót do góry    #452
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jak wyglada bilans Fratczaka bez barazy?
    3-8 w tym dwie wygrane u siebie z Grudziądzem i co najbardzie boli, wygrana u siebie z nami.

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Jedyne co mu się na razie udało to Kaczmarek ... reszta to jedna wielka porażka.
    Kaczmarek to się akurat nam udał
    UNSCARED

  4. Powrót do góry    #454
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Tyle z tego wszystkiego dobrego dla Torunia, że Doyle chyba się obudził w końcu, choć mimo wszystko te zwycięstwa nie są tak pewne.

    Czy ktoś może mi wytłumaczyć fenomen Frątczaka? media kreują go na Mourinho żużla, kamery wciąż za nim podążają w parkingu, komentatorzy się nim zachwycają, na sportowych syfach nie ma dnia bez 'artykułu' o nim. Więc pytam się, o co chodzi? Jakie ten gość ma osiągnięcia?
    No właśnie - takie same jak spasiony sławuś pokryjomek czyli żadne

  5. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Slawusia Pokryjomka to chętnie bym w Toruniu znowu widział. Za jego czasów MA była naszym atutem i chłop nie kombinował co chwilę z torem.
    Padł ofiarą intryg między Dowhanem-Karkosikiem-Komarnickim, choć i jemu zabrakło wtedy jaj. Ale ogólnie oceniam jego prace w klubie bardzo pozytywnie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-05-2018 o 08:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Phenomenon (19-05-2018), Yozayan (19-05-2018)

  7. Powrót do góry    #456
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Spokojna głowa, meczów Unii się nie omawia w Magazynie.
    Dokładnie yyyyyMajewskyyyy pała do nas meeega miłością
    W typowaniach przedmeczowych tez jako jeden z nielicznych sugeruje nasze przegrane

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Martines za jego przydatny post!

    macropus (19-05-2018)

  9. Powrót do góry    #457
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przestańcie już tak jechać po tym Jacku. Tam nie ma kto jeździć w tej drużynie. Tu by i sam Cieślak razem z Baronem rady nie dali.
    Dokładnie. 3 nazwiska. Holta (podwójny emeryt), Holder, Przedpelski. Ile szans można dawać i liczyć, że tym razem. To się nie mogło udać. A jak Iversena nie ogarniecie (a bardzo mi w tym przeszkadzacie) to możecie nawet polecieć.
    Do tego gość, który mógłby zrobić różnice udupiony na rezerwie...

  10. Powrót do góry    #458
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Jak tak dalej pojdzie to w czarnym scenariuszu najblizsze punkty Torun zainkasuje dopiero za 2 m-c - 12.08.18 z Tarnowem

  11. Powrót do góry    #459
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Do tego gość, który mógłby zrobić różnice udupiony na rezerwie...
    Jack Holder?

    Młody Holder i Brady Kurtz. Jeden ma presje wyniku drugi nic nie musi bo ma innych od tego. Kurtzowi łatwiej.

    Bolączką jak zwykle Chris Holder. Już3 sezon jedzie w Toruniu gdzie nie powinno go być. "Toksyczny" Adams Torunia.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Buszmen (19-05-2018)

  13. Powrót do góry    #460
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Robi masz na myśli fakt, że Toruń zrezygnował z Doyle'a kosztem turbo twina? Bo przecież w 2016r. Holder miejscami wymiatał w lidze. Na MA miał chyba drugą najwyższą średnią domową w lidze. To był naprawdę świetny sezon kangura, ogólnie można powiedzieć drugi w karierze po mistrzowskim 2012.

  14. Powrót do góry    #461
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Miejscami wymiatał Akcja z Wardem dała mu trochę kopa i to TYLKO na MA. 1,6 na wyjazdach to żaden lider. "Toksyczny Adams". Dla samego team spiritu powinien wyleciec.

    I Doyle i Łaguta mieli w 2016 lepszy sezon od niego jak juz.

  15. Powrót do góry    #462
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Anty-Adams
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #463
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mariusz ŻADEN trener/menago nie mógł pomarzyć o takim budżetu na zakupy i dowolności w budowaniu zespołu.

    Jedyne co mu się na razie udało to Kaczmarek ... reszta to jedna wielka porażka.
    Kaczmarka to chyba Gajewski sprowadził. A jeśli chodzi o wiazanie formy Kaczmarka z przygotowaniami które niby polecił mu Jacek Falubaz, to kolejna rozdmuchana przez media sprawa, która miała pokazać geniusz Jacka Falubaza. Polecam wróci do wczorajszej transmisji i wywiadu z Danielem, gdzie stwierdził że jego forma to duża zasługa Darka Łowickiego.

  17. Powrót do góry    #464
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Na konferencji po meczu ::
    czy aby jeden z nich ma powody do uśmiechu !!!!
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  18. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Na konferencji po meczu ::
    czy aby jeden z nich ma powody do uśmiechu !!!!
    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=4620&stc=1
    Rzeczywiście jeden z nich ma sie samobiczować.

    Toruń potrzebuje zawodnika który będzie robił 15/6 i uśmiechał się po meczu, niezależnie od wyniku.

  19. Powrót do góry    #466
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Na konferencji po meczu ::
    czy aby jeden z nich ma powody do uśmiechu !!!!
    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=4620&stc=1
    Jakbyś za chwilę miał wystawiać FV na przynajmniej 80 koła, to też byś się śmiał od ucha do ucha.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stefanwons za jego przydatny post!

    j-rules (19-05-2018)

  21. Powrót do góry    #467
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Rzeczywiście jeden z nich ma sie samobiczować.

    Toruń potrzebuje zawodnika który będzie robił 15/6 i uśmiechał się po meczu, niezależnie od wyniku.
    tak sądzisz !!
    ja uwazam ze z szacunku dla kibiców którzy kochaja swój klub powinien trochę się wstrzymać z pokazywaniem zębów ,,
    a wczoraj siedząc wśród kibiców miejscowych nie widziałem u nich zadowolenia z tego ze ten zawodnik zdobył 15/6 !!! przy sporym szczęściu

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JODA za jego przydatny post!

    apator_uk (20-05-2018)

  23. Powrót do góry    #468
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    tak sądzisz !!
    ja uwazam ze z szacunku dla kibiców którzy kochaja swój klub powinien trochę się wstrzymać z pokazywaniem zębów ,,
    a wczoraj siedząc wśród kibiców miejscowych nie widziałem u nich zadowolenia z tego ze ten zawodnik zdobył 15/6 !!! przy sporym szczęściu
    Popieram. Wczoraj najbardziej mi było żal kibiców, jak widziałem jak niektórzy przeżywali styl porażki to aż bolało. Na przeciwko nich jak to mówił Józef: "fakturzyści". Bez względu na wynik faktura jest najważniejsza. Uśmiech Jasona jest nie na miejscu.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  24. Powrót do góry    #469
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Kurde, a ja myślałem,że wygramy 46-44.
    Ja to jednak jestem niepoprawny optymista...

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Slawusia Pokryjomka to chętnie bym w Toruniu znowu widział. Za jego czasów MA była naszym atutem i chłop nie kombinował co chwilę z torem.
    Padł ofiarą intryg między Dowhanem-Karkosikiem-Komarnickim, choć i jemu zabrakło wtedy jaj. Ale ogólnie oceniam jego prace w klubie bardzo pozytywnie.
    Ty chyba kompletnie odleciałeś kolego!
    Ten typ to Frątczak w leszczyńskim wydaniu, kompletny laik, który po znajomościach kręcił się przy żużlu.
    Jedyne co go na plus odróżnia od Frątczaka, to to że nie skacze jak małpa po bandach.
    ... i nie dlatego, ze jest mądrzejszy, dlatego, że jest grubas(tak jak ja, żeby nie bylo, że obrażam szczupłych inaczej).
    To taki sam pozer jak J.F. tyle, że spokojniejszy w swoich zachowaniach.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-05-2018 o 00:38
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  25. Powrót do góry    #470
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    tak sądzisz !!
    ja uwazam ze z szacunku dla kibiców którzy kochaja swój klub powinien trochę się wstrzymać z pokazywaniem zębów ,,
    a wczoraj siedząc wśród kibiców miejscowych nie widziałem u nich zadowolenia z tego ze ten zawodnik zdobył 15/6 !!! przy sporym szczęściu
    Ty masz coś z głową. facet jeździ w pięciu ligach z tego co roku zmienia cztery do tego nie jest to mecz o mistrzostwo robi prawie kpl i zabraniają mu się cieszyć. puknij
    się w głowę. wg ciebie on moze się cieszyc tylko wtedy kiedy cieszą się kibice itd.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 20-05-2018 o 08:53

  26. Powrót do góry    #471
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta


    Ty chyba kompletnie odleciałeś kolego!
    Ten typ to Frątczak w leszczyńskim wydaniu, kompletny laik, który po znajomościach kręcił się przy żużlu.
    Jedyne co go na plus odróżnia od Frątczaka, to to że nie skacze jak małpa po bandach.
    ... i nie dlatego, ze jest mądrzejszy, dlatego, że jest grubas(tak jak ja, żeby nie bylo, że obrażam szczupłych inaczej).
    To taki sam pozer jak J.F. tyle, że spokojniejszy w swoich zachowaniach.
    Nie masz jak widze zadnego pojecia o pracy Kryjoma w Toruniu a raczej znasz ja tylko z perspektywy trybun.
    Doradzalbym popytac o warsztat Slawka kilku chlopakow ktorzy byli/sa nadal blisko klubu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #472
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 59 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Ty masz coś z głową. facet jeździ w pięciu ligach z tego co roku zmienia cztery do tego nie jest to mecz o mistrzostwo robi prawie kpl i zabraniają mu się cieszyć. puknij
    się w głowę. wg ciebie on moze się cieszyc tylko wtedy kiedy cieszą się kibice itd.
    skoro ten usmiechniety kangur cos tam belkota ze dostal duzo nieprzyjemnych wiadomosci od fanow, to jakbym byl takim fanem, po ujrzeniu tego zdjecia, napisalbym mu cos jeszcze mocniej. on ma gdzies to jaki jest mecz, z kim, kasa gra to wszystko gra, ide o zaklad, ze gyby torun wygral ten mecz a ten oto pan zdobyl 2+1 to o usmiech byloby juz trudno. toc on nie bedzie umierał za jakis klub w polsce przeciez

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jan kowalski za jego przydatny post!

    JODA (20-05-2018)

  29. Powrót do góry    #473
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie masz jak widze zadnego pojecia o pracy Kryjoma w Toruniu a raczej znasz ja tylko z perspektywy trybun.
    Doradzalbym popytac o warsztat Slawka kilku chlopakow ktorzy byli/sa nadal blisko klubu.
    Popytam, nie mam dojść, ale spróbuję.
    Frątczaka niektórzy(także zawodnicy) również zachwalali...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  30. Powrót do góry    #474
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    ale to jest oczywiste że liczy się tylko kasa.

  31. Powrót do góry    #475
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Ty masz coś z głową. facet jeździ w pięciu ligach z tego co roku zmienia cztery do tego nie jest to mecz o mistrzostwo robi prawie kpl i zabraniają mu się cieszyć. puknij
    się w głowę. wg ciebie on moze się cieszyc tylko wtedy kiedy cieszą się kibice itd.
    Puknąć w głowę to możesz ty z takim podejściem,,,,,
    Po co ty w ogóle się interesujesz się tym sportem ,,

  32. Powrót do góry    #476
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Wracając do meritum sprawy - mamy za sobą 6 kolejek. 3 przegrane na wyjazdach, niestety zbyt łatwo przegrane, zwłaszcza w Tarnowie, mamy 2 zwycięstwa u siebie, jedno z dużą dozą szczęścia i... blamaż z Lesznem, po prostu blamaż. Frątczak wciąż ucieka od odpowiedzi o przyczynie tak bezjajecznej jazdy zespołu. Coś tam o mokrym torze, coś tam o silnikach, coś tam o czymś tam... ale brakuje całościowej diagnozy (nie wnikam już nawet w to dlaczego zbudowano taki zespół-składak). Na ostatniej konfie powiedział, że jest zadowolony z postawy Holty. Nie chcę się czepiać słówek, ale jeżeli 11 pkt, w 6 biegach prowadzącego parę z młodzieżowcem na własnym torze budzi zadowolenie to ja chyba inaczej postrzegam wymagania wobec prowadzącego parę, który nie wyciąga nawet średniej 2,00. To jak tu wygrać mecz? Frątczak niech jedzie do końca sezonu, niech odpowiada za to co zbudował. Choć wieści głoszą, że wokół jego stanowiska dreptać zaczyna kolejny mistyk - Czesław Czernicki... Czeczenii jeszcze w Toruniu nie mieliśmy (nie mówię o Rubinkowie oczywiście....)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #477
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie masz jak widze zadnego pojecia o pracy Kryjoma w Toruniu a raczej znasz ja tylko z perspektywy trybun.
    Doradzalbym popytac o warsztat Slawka kilku chlopakow ktorzy byli/sa nadal blisko klubu.
    y.ebłem on i warsztat hahahahaha

  34. Powrót do góry    #478
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Wracając do meritum sprawy - mamy za sobą 6 kolejek. 3 przegrane na wyjazdach, niestety zbyt łatwo przegrane, zwłaszcza w Tarnowie, mamy 2 zwycięstwa u siebie, jedno z dużą dozą szczęścia i... blamaż z Lesznem, po prostu blamaż. Frątczak wciąż ucieka od odpowiedzi o przyczynie tak bezjajecznej jazdy zespołu. Coś tam o mokrym torze, coś tam o silnikach, coś tam o czymś tam... ale brakuje całościowej diagnozy (nie wnikam już nawet w to dlaczego zbudowano taki zespół-składak). Na ostatniej konfie powiedział, że jest zadowolony z postawy Holty. Nie chcę się czepiać słówek, ale jeżeli 11 pkt, w 6 biegach prowadzącego parę z młodzieżowcem na własnym torze budzi zadowolenie to ja chyba inaczej postrzegam wymagania wobec prowadzącego parę, który nie wyciąga nawet średniej 2,00. To jak tu wygrać mecz? Frątczak niech jedzie do końca sezonu, niech odpowiada za to co zbudował. Choć wieści głoszą, że wokół jego stanowiska dreptać zaczyna kolejny mistyk - Czesław Czernicki... Czeczenii jeszcze w Toruniu nie mieliśmy (nie mówię o Rubinkowie oczywiście....)
    Zaczynam być wprost przekonany, że Holta ma numer 5/13 wpisany w kontrakcie. Widocznie Getłele mieli takie ciśnienie po stracie Miedziaka, że zgodzili się na wszystko.

  35. Powrót do góry    #479
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Puknąć w głowę to możesz ty z takim podejściem,,,,,
    Po co ty w ogóle się interesujesz się tym sportem ,,
    Zejdź chłopie na ziemię. Im szybciej tym lepiej. Zrozum w końcu, że oni mają w dupie kibiców. Liczy się tylko kasa. Dlatego nie czaję napinki całego tego ruchu kibolskiego. Naiwnie wierzą, że zawodnicy jeżdżą dla miasta, barw, klubu itd.

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •