Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 201 z 201

Wątek: V Runda: Unia Tarnów - Sparta Wrocław 06.05.2018 g.16:30

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Widera Bjarni Pedersena widzi w składzie Jaskółek
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #182
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nikodem wyraźnie puchnie kondycyjnie.
    Chciałbyś tak puchnąć jak Nikodem huehue.

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    czemu my tam tyle przegraliśmy??
    Bo jesteście ciency, jak sik Kildemanda?

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Tradycyjnie krem do la krem
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Jestem poruszony tym, że przegraliśmy w Tarnowie...
    Mroczkinator was załatwił.
    Dziś nie istniał i Jaskółki w plecy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #185
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Mroczkinator was załatwił.
    Dziś nie istniał i Jaskółki w plecy.
    Dzisiaj to bardziej Bjerre położył niż Mroczka, który będąc najszybszym zawodnikiem zawodów dał się przywozić na 1-5.

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Dzisiaj to bardziej Bjerre położył niż Mroczka, który będąc najszybszym zawodnikiem zawodów dał się przywozić na 1-5.
    A tam Bjerre, we dwóch meczu nie wygrasz.
    Jakby jechał Mroczkinator a nie Mroczka, punkty mogłyby zostać w Tarnowie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #187
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A tam Bjerre, we dwóch meczu nie wygrasz.
    Jakby jechał Mroczkinator a nie Mroczka, punkty mogłyby zostać w Tarnowie.
    A no nie, ale jadąc z juniorem u siebie, nie można przegrywać biegów 1-5.

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    A no nie, ale jadąc z juniorem u siebie, nie można przegrywać biegów 1-5.
    Znowu twierdzenie,, że nie można?
    Podobny tok rozumowania co u Władka Komarnickiego, ja kupuje i oni mają robić wynik, innej opcji być nie może.

    Chłopie to jest sport, i tutaj mało rzeczy jest pewnych.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    A no nie, ale jadąc z juniorem u siebie, nie można przegrywać biegów 1-5.
    No chyba, że tym juniorem jest Maks Drabik
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  10. Powrót do góry    #190
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Gratulacje dla zwycięzców. Moim zdaniem przegraliśmy z 2 co do mocy drużyną w lidze. Tor, gdzie start odgrywa najważniejszą rolę zawsze będzie dla Sparty dobry, bo od lat powtarzam, że to jako drużyna zawsze w tym elemencie są najlepsi. Porażka jak najbardziej wkalkulowana więc nie wiem czego się spodziewali niektórzy. Najważniejsze to wygrać z GKM z jakąś dobrą zaliczką. 20 maja już będziemy wszystko wiedzieć.

  11. Powrót do góry    #191
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Znowu twierdzenie,, że nie można?
    Podobny tok rozumowania co u Władka Komarnickiego, ja kupuje i oni mają robić wynik, innej opcji być nie może.

    Chłopie to jest sport, i tutaj mało rzeczy jest pewnych.
    To inaczej postawię tezę, ciężko wygrać, w którym senior jadący z juniorem przegrywa dwa biegi 1-5 na własnym torze, nie ma co winić tylko Mroczki.

  12. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    To inaczej postawię tezę, ciężko wygrać, w którym senior jadący z juniorem przegrywa dwa biegi 1-5 na własnym torze, nie ma co winić tylko Mroczki.
    Jasne. Moroczka jest zwolniony ze zdobywania punktów. Bjerre ma je robić za dwóch, tfu trzech.

    W sumie Dzik też zawalił, bo móg zrobić te 3 pkt wiecej i nie wozić swoich po płotach.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 06-05-2018 o 19:51
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #193
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jasne. Moroczka jest zwolniony ze zdobywania punktów. Bjerre ma je robić za dwóch, tfu trzech.
    Napisałeś że Mroczka z nami pojechał dobrze, a dzisiaj nie i dlatego przegrali, ja uważam że to Bjerre nie pojechał tak jak z nami, i dlatego przegrali. Ta drużyna nie ma żadnego marginesu błędu, tak jest zbudowana, podejrzewam że jeden bieg w meczu wykonaniu Bjerre, czy Nickiego przegrany 1-5 u siebie to porażka Tarnowa.

  14. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Napisałeś że Mroczka z nami pojechał dobrze, a dzisiaj nie i dlatego przegrali, ja uważam że to Bjerre nie pojechał tak jak z nami, i dlatego przegrali. Ta drużyna nie ma żadnego marginesu błędu, tak jest zbudowana, podejrzewam że jeden bieg w meczu wykonaniu Bjerre, czy Nickiego przegrany 1-5 u siebie to porażka Tarnowa.
    Każdy mógł pojechać troche lepiej i byłby wynik.
    Jak jedzie tylko dwóch to ciężko dotrzymywac kroku rywalowi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jasne. Moroczka jest zwolniony ze zdobywania punktów. Bjerre ma je robić za dwóch, tfu trzech.

    W sumie Dzik też zawalił, bo móg zrobić te 3 pkt wiecej.
    Nicki zrobil 16/18 3 pkt wiecej hmm ciezko

    Jamrog zawalil.

  16. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Nicki zrobil 16/18 3 pkt wiecej hmm ciezko

    Jamrog zawalil.
    Bonusa już tam nie dokładaj.
    Powinno być przy Dzikusie 18 pkt bez jakiś tam bonusów i by grało.

    W sumie to zawalił też Rolnicki.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #197
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez spartanin79 Zobacz posta
    od Vacka to 3 kroki w bok koleś!!!
    Od twojego vacka z pewnością, a jak szukasz kawłka ciasnej dla siebie to są inne strony.
    Widać, że matka z ojcem kultury nie nauczyła.

    Cytat Zamieszczone przez spartanin79 Zobacz posta
    ?Ktoś coś jeszcze na temat Vaszka???
    Tak - ja.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ps teraz to se moga
    Jarać się, że zrobił 9 oczek na ogórkach, to trzeba być wami.
    Jak zacznie punktować tak solidnie na mocnych ekipach na wyjazdach to odszczekam moje słowa.
    Póki co dalej się trzymam, że Milik jest cienki jak siki Pająka - niekoniecznie Kildemanda.
    Ostatnio edytowane przez antyprzemek ; 06-05-2018 o 21:06

  18. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    .. bo mecz był o 19.00
    dokladnie tak, bez zadnej sciemy..

    Panowie, wybaczcie, ze nie zabralem tym idiotom mikrofonu. Nie bylem na tym meczu, dlaczego na nim nie bylem zaraz wyjasnie, chociaz niektorzy beda sie pukali w czolo odpowiadajac, ze mnie poyebalo.

    Celowo wybralem dzis spotkanie z rodzina/znajomymi i w milym towarzystwie ogladalem sobie "relacje" tv, majac jednak wrazenie, ze obraz owszem jest z Tarnowa, natomiast audio... z jakiegos innego sparingu.
    Zeby isc na mecz w Tarnowie o godzinie 16 musialbym byc pijany. Piekny sloneczny ale i wietrzny dzien. Zakladalem sie z ludzmi jaki bedzie przebieg, szkoda, ze nie o pieniadze bo bym wygral troche miedzi. Przewidzialem, ze kurzawica bedzie juz od pierwszego biegu a po drugim sedzia nakaze polewanie, po ktorym kurzenie wcale nie ustanie. Wiedzialem, ze mijanek bedzie jak na lekarstwo w tych warunkach bo ta piaszczysta nawierzchnia przy takiej pogodzie przesycha momentalnie. To ja mam siedziec tam z trzeszczacym w szufladzie piachem, w niewygodnych, aczkolwiek szczesliwych butach i kourwowac na bezradnego Kildemanda czy Mroczke miotajacych sie po torze? Nie nie nie. Slusznie wybralem.

    Ten mecz byl skazany na taki przebieg, poniewaz nasi kolarze trenowali dzien wczesniej w godzinach, a jakze, wieczornych. W zupelnie inncyh warunkach. Bo grali "galaktyczni" pilkarze. Znamienne jest, ze przyjezdza kontuzjowany Dzik i bez treningu robi swoje jakby nic sie nie stalo, a cala banda potrenowala w nocy i tylko sobie w glowie pomieszali! Kto to wymyslil??? Juz lepiej bylo odpuscic trening i z czysta glowa podejsc do meczu. No, ale Baran.

    Kim tu nadrabiac mecz jak co bieg Drabik, Woofie, Janoś i Friq. I to najczesciej wymieszani ze soba w parze. Dopoki Wrocek jechal swoimi dziurami to bylo na styku.. Bo dziury sie wyrownywaly z naszymi. Od polowy odjazd Sparty i to bylo zrozumiale, chociaz liczylem ze bedzie bardziej na styku.

    Obrazu nedzy i rozpaczy dopelnila ta cala relacja, ktora byla tworzona przez przypadkowych ludzi. Ryczel i spolka! Sabmar to dla was za wysokie progi!!!
    Proponuje od dzis nazywac ich tak jak oni nazywaja zuzlowcow. Czyli per Kubuś, Sebuś czy inny Cipciuś.

    Takze kingpinie drogi - bez zadnego smiechu, ale masz racje. Przegraliscie bo jestescie dosc slabi i jechalismy o poznej porze. Ale gdybysmy jechali o 16 to byscie wygrali.

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Widera Bjarni Pedersena widzi w składzie Jaskółek
    jak patrze na Pajaka to zayebiscie za Bjarnem tesknie...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (07-05-2018), antyprzemek (06-05-2018), atlasowiec92 (07-05-2018)

  20. Powrót do góry    #199
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Moje spojrzenie na spotkanie z perspektywy trybun... No dobra, łuku

    Mecz taktycznie rozegrany słabo niestety. Zarówno przez sztab, jak i przez zawodników. Para Kildemand & Jamróg wyraźnie rywalizuje na torze (momentami ostro). Pedersen "zamyka drzwi" pod bandą Kennethowi w ich wspólnym biegu, a Patryk Rolnicki wynosi się na wyżyny w biegu 8 kiedy to przy stanie 3-3 z bardzo mocną parą WTS-u przedłuża sobie posiedzenie na torze (licząc pewnie, że w powtórce pokona kogokolwiek z wrocławian ), a kiedy już osiąga to, na co liczył to pospiesznie wstaje, tak aby nie dać sobie i mechanikom ani chwili dodatkowego czasu na przygotowanie sprzętu... Efekt? Totalna nerwówka zakończona defektem już na pierwszym łuku (wyglądało na kranik). Z 3-3 zrobiło się 1-5 i można było powoli zasuwać kotary.

    Generalnie Patryk mocno dołożył swoim występem kłód pod koła drużyny: z 4-2 zrobiło się 3-3 po jego upadku, zaś z 3-3 zrobiło się 1-5 po jego dziwnych decyzjach na 1 łuku. Szybko licząc z 7-5 dla nas w biegach z jego udziałem, zrobiło się 4-8 dla Spartan.

    Teraz zmiany taktyczne sztabu szkoleniowego:

    1) Kułakov w 9 biegu -> tutaj można dyskutować. Ja osobiście wpuściłbym Kennetha, który generalnie był szybki na trasie, ale rywale skutecznie współpracowali, aby zamknąć mu drogę na czoło stawki. Jednak OK, pojechał Wiktor, przejechał się... Niech będzie.
    2) Bieg 12 -> brak taktycznej za Knapika... No ludzie, Knapik pokazał się fajnie (lepiej od Koniecznego), ale bez jaj. Rolnicki daje jakiekolwiek szansę na punkt, nawet na trzymanie się stawki w razie jakiegoś defektu rywala zaraz przed metą, zaś Knapik sobie na razie wesoło pyrka w tumanach kurzu zostawionych przez rywali.
    3) Bieg 13 -> największy błąd Barana, który za Kildemanda wstawia Kennetha. OK, ktoś powie: "Bjerre wygrał bieg". Tak, ale zabieranie startu zawodnikowi, który i tak będzie musiał pojechać w nominowanych, szczególnie w sytuacji, kiedy mocno polano tor, to oczywiste skazywanie go na niebyt z ustawieniami... Wiem, że Kildemand jest potwornie słaby, przewidywałem to od dawna, ale jednak... Nie można opierać się jedynie na dwóch zawodnikach. Gdyby pojechał Peter, Kenneth mógłby wystąpić w 14 biegu i w razie np. zwycięstwa wskoczyć z taktycznej do 15 do pary z Nickim.

    Na koniec - nie ma co się łamać. Przyjechała do nas ekipa, z którą wygrać nie musieliśmy. Szkoda tylko tego o czym wyżej, bo można było wycisnąć z tego meczu więcej.


    Pozdrawiam


    I na koniec: fantastycznie patrzy się na jazdę młodego Drabika. Już ostatnio, 2 lata temu pojechał w Tarnowie rewelacyjnie zdobywając 12+1, teraz 13+1 i powoli można mówić o tym, że Drabolowi w Tarnowie pasuje

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  21. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Nicki odpoczywa


  22. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    niech odpoczywa... naleza mu sie wielkie podziekowania. Poswiecil sie i to z jakim skutkiem
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •