Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 257 z 257

Wątek: V Runda Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 6.05 2018 godzina 19:00

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Maciej Głód

    ul. Adama Grzymały Siedleckiego 4/67
    85-868 Bydgoszcz

    +48 515 846 617

    był też komisarzem dwa tygodnie temu, na meczu Tarnów - Toruń
    To chyba wszystko wyjaśnia, to ewidentnie musiał być wasz człowiek.
    Bydgoszcz to ponoć przedmieścia Torunia.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #227
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Z tego co było widać Falubaz wygrywał starty, więc po co wam mijanki? Żeby was mijali? Poczekaj na konferencje, na pewno Skóra powie czy to kwestia komisarza, czy umyślne przygotowanie w celu dobrego wyniku.
    Przecież Skóra już powiedział że to coś tam trzeba dosypać ale to nie zmienia faktu że dzisiaj to był cyrk .Gdzie Ty widziałeś te wygrywanie startów bo ja widziałem tak pół na pół z przewagą Apatora

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    W sumie meczu nie ma co oceniać bo kto by do Torunia nie poszedł zawsze wychodzi kompromitacja ale dzisiaj był przykład jak komisarze niszczą speedway w Polsce.Ktoś przygotowuje ten tor żeby było trochę przyczepniej i więcej widowiska a oni potem nie pozwalają nic z tym zrobić i robi się taki szajs że chodzi tylko kreda bo przecież jazda po zewnętrznej to było jak wlecieć w jakieś jezioro bez dna.W Lesznie też podobna kicha straszna z torem...oni po prostu powinni chyba zacząć robić całkowity beton i wtedy zawsze będzie regulaminowo. No przecież tu dzisiaj to praktycznie wewnętrzne pola startowe dawały wygraną bo wystarczyło potem trzymać kredę.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Uff kamień z serca. Dawno nie miałem takiego stresu przed meczem Falubazu. Na szczęście z happy endem co w połączeniu z wynikiem z Tarnowa może oznaczać wielki krok ku utrzymaniu się w lidze.
    W Toruniu mecz zawalił Doyle. Moim zdaniem gość się zagotował psychicznie, wcale nie jest z niego taki zimny drań.
    Po co ci był ten Toruń Jason? Falubaz przyniósł ci szczęście i złoto a w Toruniu to jeszcze zobaczysz co to jest zjazd formy Trzeba ci było zostać w ZG!
    Mimo całej mojej niechęci do Mister Sedesa to dzisiaj chyba tylko jasnowidz mógłby sobie poradzić z prowadzeniem tak chimerycznej ekipy jak Toruń.
    Jednego tylko nie pojmuję - po chuy na próbie toru jedzie Jack skoro nie ma go w I składzie. Że co, miał przed meczem dopasowywać się do ewentualnego startu w połowie zawodów ? Gdzie tu logika, gdzie sens ?

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    To chyba wszystko wyjaśnia, to ewidentnie musiał być wasz człowiek.
    Bydgoszcz to ponoć przedmieścia Torunia.
    Może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jakby tor był do walki z chodzącą orbitą to Doyle-Holder-Holta byliby dużo groźniejsi.

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta


    Może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jakby tor był do walki z chodzącą orbitą to Doyle-Holder-Holta byliby dużo groźniejsi.
    No tak, jednak wolałbym żeby było jakieś widowisko, a nie komisarz wpada i robi sobie tor, o przygotowaniu którego ma nikłe pojęcie.
    No i przyznać trzeba jedno, że wyłączyli nam Protasa, ale może dzięki temu druga linia ukululała troche pkt.

    Najważniejsze te 2 pkt, które dają sporo oddechu, ale komisarz to powinien siedzieć na trybunach, notować i jak coś ewentualnie bedzie skopane z torem, to potem na tej podstawie kary sypać czy cuś.
    Zwłaszcza jak pogoda jest ok i gospodarz ma szanse zrobić tor jaki chce.

    Można ewentualnie przed samym meczem, lub w trakcie w porozumieniu z typkiem na wieży coś tam zarządzić, ale nie wpadać i zmieniać diametralnie tor, który został przygotowany.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 06-05-2018 o 23:49
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Szkoda, ze Protasiewicz zrezygnowal z funkcji Kapitana. Myslalem ze do konca kariery nim bedzie a paleczke po mim przejmie Dudek ale dopiero jak Pepe skonczy jezdzic. No nic, przynajmniej godny nastepca i oby to byla dobra wrozba dla nas i dla Patryka na przyszlosc.
    Dzieki Pepe za lata bycia Super Kapitanem! Glowa do gory, ciezka praca i wyniki znowu przyjda... Tylko Falubaz!

  7. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    No i po meczu. Gratulacje za wygraną. Należą się jak psu zupa.

    Ale muszę powiedzieć, ze jak wszedłem na stadion to od razu rzuciło mi się w oczy, że z torem jest coś nie tak. Jak się później okazała, następny komisarz chciał zabłysnąć i zrobił tor po swojemu. Od rana chłopina się uwijał i nawet dał radę. Potem w trakcie meczu, okupował zawzięcie II łuk. I wzorem Krzyżaniaka dyrygował traktorkami.

    Po tym meczy straciłem już całkiem nadzieję na fajne widowiska przy W69. Czy tym baranom nie idzie wytłumaczyć, że jak warunki pogodowe są OK, to zewnętrzna musi być lekko podrapana, aby zawodnikom chciało się wyjechać poza środek toru ? Inaczej to mamy na torze procesję i tłok przy wewnętrznej. Co też stanowi spore zagrożenie dla samych zawodników.

    Co do samego meczu, to muszę powiedzieć, że widowisko było wyrównane. Nie było żadnego biegu po 5-1. Albo remisy albo 4-2. Podobał mi sie MJJ. Widać, ze on radzi sobie przy W69. Patryk klasa, Pepe jechał dzisiaj jako II linia, i chyba swoje zrobił. Choć wierzę, że on jeszcze ostatniego slowa nie powiedział. Grzesiu poza jedną wpadką bardzo fajnie jechał, JT też swoje zrobił.

    Kibicom KST trochę współczuję. Mieć w drużynie dwóch mistrzów świata, a ci łącznie robia 9 pkt. Toż to siara przecież. A niech jeszcze Jason wygra rundę SGP w Warszawie, to dopiero krew człowieka może zalać.

    Patryk Dudek: Właściwie wszystko zostało już powiedziane. Cieszę się wygraną naszej drużyny i liczę, że będzie ich znacznie więcej. Trzeba zapomnieć o pierwszych meczach, teraz możemy wrócić do gry. Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze. Dziś jechaliśmy jako drużyna i to przyniosło nam zwycięstwo. Co do plotek na temat mojej nowej roli w drużynie - dziś byłem pomocą Piotra, takim jego giermkiem. To ja uruchomiłem doping kibiców, ale chciałbym zaznaczyć, że było to przejściowe.
    Fajnie, że nie tylko kibice mocno wspierają Pepe. Grzesiu Zengota i Patryk już w Ostrowie pokazali, że wspierają Piotrka. Dzisiaj kibice i Patryk to kontynuują
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 07-05-2018 o 00:02
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Oficjalnego przekazania opaski nie było, więc może Pepe chciał w jakiś sposób namaścić nowego przyszłego kapitana.
    Teraz Protas jest w kryzysie i może chciał w ten sposób docenić role innych, że jak on zawodzi, to inni jakoś ciągna ten wózek.

    Wróci stary dobry Protas, to może i wróci opaska do Protasa, a Dudinio niech ma świadomość, że przejmie stery po Protasie i ma nigdzie się z ZG nie ruszać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    thengel (07-05-2018), zigi1976 (08-05-2018)

  10. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Akurat Doyle wbrew wynikowi był zdecydowanie najszybszy z Torunian. Miał pecha z defektem i dopasowaniem sie do dziwnego toru. Podnosiło go, rzucało. Przedpełski jak wystartował tak pojechał a ze startował niezłe to i wynik niezły. Tor do dupy - ciężki z koleina na drugim łuku. Z drugiej strony gdyby tor był do wyprzedzania to wynik mógłby byc inny. Podobała mi sie twardość Zengoty w 14 biegu. Thorsel i Jepsen tez musza sie tego nauczyć. Startują dobrze, ale zazwyczaj im czegoś brakuje na 1 łuku. U nas start i rozegranie 1 łuku to 90 procent sukcesu.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Snejk79 za jego przydatny post!

    sfp (07-05-2018)

  12. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak wam damy łupnia, to wiadomo, że ja założę następny wątek.

    Jak przegramy, to następny wątek zakłada Eneasz. I tak do skutku.

    A jeśli chodzi o ochronę dla Doyle i JF, to coś mi się zdaje, że jeszcze trochę, a trzeba będzie im organizować ochronę przed swoimi, miejscowymi tifosi
    Mario chyba miałeś racje z ta ochroną dla szefa mafii Jacka przed fanami Get Well.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...ign=newswidget
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Uff kamień z serca. Dawno nie miałem takiego stresu przed meczem Falubazu. Na szczęście z happy endem co w połączeniu z wynikiem z Tarnowa może oznaczać wielki krok ku utrzymaniu się w lidze.
    W Toruniu mecz zawalił Doyle. Moim zdaniem gość się zagotował psychicznie, wcale nie jest z niego taki zimny drań.
    Po co ci był ten Toruń Jason? Falubaz przyniósł ci szczęście i złoto a w Toruniu to jeszcze zobaczysz co to jest zjazd formy Trzeba ci było zostać w ZG!
    Mimo całej mojej niechęci do Mister Sedesa to dzisiaj chyba tylko jasnowidz mógłby sobie poradzić z prowadzeniem tak chimerycznej ekipy jak Toruń.
    Jednego tylko nie pojmuję - po chuy na próbie toru jedzie Jack skoro nie ma go w I składzie. Że co, miał przed meczem dopasowywać się do ewentualnego startu w połowie zawodów ? Gdzie tu logika, gdzie sens ?



    Może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jakby tor był do walki z chodzącą orbitą to Doyle-Holder-Holta byliby dużo groźniejsi.
    Ty tego nie rozumiesz ale to jest jedno jak nie najlepsze rozwiązanie taktyczne Jacka. Jack sie zapoznaje z nawierzchnią i ma już jakiś obraz na jazdę po kilku biegach. Niestety Fratczak ,stosując jego bełkot, spozycjonował Jacka jako zmiennika Pawła i PUK-a. A sytuacja jesst taka że powinien myślec o wywalaniu Jasona, Chrisa i Rune. No ale magia nazwisk, na co nabiera się zdecydowana większość.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 07-05-2018 o 00:33

  14. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Mario chyba miałeś racje z ta ochroną dla szefa mafii Jacka przed fanami Get Well.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...ign=newswidget
    No, się wie, że miałem rację

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Na .... zakładałeś ten wątek ,przecież Ty się do tego nie nadajesz Jeśli krzyżacy nam wpi....lą to do końca sezonu Ty sobie kołuj jakąś ochronę
    Czyli rozumiem, ze mogę już zwolnić tą swoją ochronę ? Czy jeszce nie, bo już nie wiem ?

    Aha, wątek meczowy ze Stalerną, ma się rozumieć, ja zakładam ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, się wie, że miałem rację



    Czyli rozumiem, ze mogę już zwolnić tą swoją ochronę ? Czy jeszce nie, bo już nie wiem ?

    Aha, wątek meczowy ze Stalerną, ma się rozumieć, ja zakładam ?
    Mariusz zakładaj temat i to na oba mecze - piątka musi być nasza
    Tylko Falubaz

  16. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale muszę powiedzieć, ze jak wszedłem na stadion to od razu rzuciło mi się w oczy, że z torem jest coś nie tak. Jak się później okazała, następny komisarz chciał zabłysnąć i zrobił tor po swojemu. Od rana chłopina się uwijał i nawet dał radę. Potem w trakcie meczu, okupował zawzięcie II łuk. I wzorem Krzyżaniaka dyrygował traktorkami.
    Zakładam, że piszesz prawdę, ale możesz mi napisać. Dlaczego w Zielonej Górze jest praktycznie najgorsze ekstraligowe ściganie w całej Polsce? Albo jedne z najgorszych? Czy możesz napisać co spierd..ił komisarz, a co było takie super przed komisarzem?
    Czy możesz napisać, dlaczego w innych ośrodkach komisarze tak nie psują? Czy możesz napisać dlaczego w ZG są jedne z najmniej widowiskowych zawodów w całej lidze i to od dobrych lat?
    Być może dzisiaj winowajcą był rzeczywiście komisarz, ale nie chciałbym aby spłycić temat do komisarza, bo każdy widzi, że ścigania w ZG od dawna nie ma.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    re-ankho (07-05-2018)

  18. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Zakładam, że piszesz prawdę, ale możesz mi napisać. Dlaczego w Zielonej Górze jest praktycznie najgorsze ekstraligowe ściganie w całej Polsce? Albo jedne z najgorszych? Czy możesz napisać co spierd..ił komisarz, a co było takie super przed komisarzem?
    Czy możesz napisać, dlaczego w innych ośrodkach komisarze tak nie psują? Czy możesz napisać dlaczego w ZG są jedne z najmniej widowiskowych zawodów w całej lidze i to od dobrych lat?
    Być może dzisiaj winowajcą był rzeczywiście komisarz, ale nie chciałbym aby spłycić temat do komisarza, bo każdy widzi, że ścigania w ZG od dawna nie ma.
    Tor jest zyebany po przebudowie. Rusty tu o tym bardzo trafnie napisał parę dni temu.
    Tylko ponowna przebudowa może poprawić sytuacje.

    Rusty:
    "Najlepszy tor w Zielonej był jak miał 357 metrów ale ktoś postanowił nieco skrócić proste i teraz wygląda on trochę jak kobieta w zaawansowanej ciąży bo nóżki dalej wąskie i krótsze a brzuch jakby większy. Na drugim łuku przy normalnym pół twardym torze filozofia taka że jedziesz Pan albo przednim kołem po kredzie albo pod samym dmuchawcem bo środek toru raczej spowalnia prędkość.Dwie scieżki otwarte,środek nieczynny. "


    Lepiej tego ująć nie można
    Komisarze sprawiają, że zostaje tylko ścieżka przy kredzie.
    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 07-05-2018 o 10:14

  19. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach

    Dokąd zmierzasz moja drużyno......

    Miliony na kontrakty. Słabe mecze żadnej jaskółki poprawy. Dokąd zmierza ta drużyna? Aż strach pomyśleć
    Najlepsi Z Najlepszych.......................... Tylko Apator DMP 1986

  20. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tor jest zyebany po przebudowie. Rusty tu o tym bardzo trafnie napisał parę dni temu.
    Tylko ponowna przebudowa może poprawić sytuacje.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Być może jest tak jak piszesz,ale było kilka fajnych meczy po przebudowie toru.Może jedynie wystarczy zmienić nawierzchnie lub proporcje składników.Kiedyś mieliśmy za dużo mączki wiążącej tor i to było naszym atutem.Po drugie dlaczego środowiska żużlowe włącznie z kibicami nie odetną komisarzy od koryta.Ta funkcja psuje też widowisko bo kto przygotuje najlepiej tor.Komisarzyna który raz jest w Zielonej innym razem w Toruniu i ma tak naprawdę w d...pie czy będzie widowisko czy go nie będzie.Czy toromistrz który zna własny tor od podszewki.

  21. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Zakładam, że piszesz prawdę, ale możesz mi napisać. Dlaczego w Zielonej Górze jest praktycznie najgorsze ekstraligowe ściganie w całej Polsce? Albo jedne z najgorszych? Czy możesz napisać co spierd..ił komisarz, a co było takie super przed komisarzem?
    Czy możesz napisać, dlaczego w innych ośrodkach komisarze tak nie psują? Czy możesz napisać dlaczego w ZG są jedne z najmniej widowiskowych zawodów w całej lidze i to od dobrych lat?
    Być może dzisiaj winowajcą był rzeczywiście komisarz, ale nie chciałbym aby spłycić temat do komisarza, bo każdy widzi, że ścigania w ZG od dawna nie ma.
    No tego akurat nie wiem. I chyba też wielu ludzi w klubie nie wie. Ale faktem jest, że ścigania na tym torze w zasadzie nie ma.

    Co było takie super przed komisarzem ? Też nie wiem czy było super. Ale wiem jedno, jeśli toromistrz i Skóra, trzy dni próbują różnych wersji tego toru i wkładają masę pracy aby uruchomić zewnętrzną, i przyjeżdża ci komisarz, który gada, ze jest nieregulaminowo i bierze sprawy w swoje ręce, to potem mamy to co mamy. Czyli nic już kompletnie nie wiemy, a co najgorsze, widowiska dalej nie ma.

    W zasadzie jedyny mecz gdzie komisarz niezbyt się wpyerdalał w tor to mecz z Grudziądzem. I jakimś dziwnym trafem, zewnętrzna troch już chodziła a Pepe strzelił 3,2,3,3,1 - 12 . W meczu z Czewą tor modyfikował Krzyżaniak, a we wczorajszym meczu tor robił niejaki Głód.

    To ja wtakim razie wnioskuję, aby tory w SE, przygotowywali do zawodów komisarze a nie gospodarze. Wtedy będzie sprawiedliwiej, nikt nie będzie miał atutu swojego toru. I kibice z góry będą wiedzieli komu dziękować za brak widowiska na torze.

    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Być może jest tak jak piszesz,ale było kilka fajnych meczy po przebudowie toru.Może jedynie wystarczy zmienić nawierzchnie lub proporcje składników.Kiedyś mieliśmy za dużo mączki wiążącej tor i to było naszym atutem.Po drugie dlaczego środowiska żużlowe włącznie z kibicami nie odetną komisarzy od koryta.Ta funkcja psuje też widowisko bo kto przygotuje najlepiej tor.Komisarzyna który raz jest w Zielonej innym razem w Toruniu i ma tak naprawdę w d...pie czy będzie widowisko czy go nie będzie.Czy toromistrz który zna własny tor od podszewki.
    Okano, przecież była dosypywana nawierzchnia, i to w sporej ilości. Według mojej opinii, tor będzie zawsze ..ujowy w sytuacji kiedy jeden drugiego będzie poprawiał. Albo tor niech przygotowują gospodarze albo tylko komisarze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Mariusz nawierzchnia nawierzchni nie równa.
    Można dosypywać a i tak efektu żadnego.
    Może warto poszukać innego zródełka nawierzchni lub zmienić jej proporcje.
    Pamiętasz mecz z Wroclawiem trzy albo cztery lata temu ścigania i wyprzedzania było tyle co nie uświadczyliśmy przez całe następne sezony.

  23. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Komisarzy nie przepędzimy, ale tor przebudować możemy. Trzeba wydłużyć proste i zmienić luki żeby wymagały bardziej technicznej jazdy a nie od cyrkla jak dzisiaj.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Mariusz nawierzchnia nawierzchni nie równa.
    Można dosypywać a i tak efektu żadnego.
    Może warto poszukać innego zródełka nawierzchni lub zmienić jej proporcje.
    Pamiętasz mecz z Wroclawiem trzy albo cztery lata temu ścigania i wyprzedzania było tyle co nie uświadczyliśmy przez całe następne sezony.
    No może i warto, ale my to mamy wiedzieć ? Przecież lepsi od nas się nad tym głowili. Z drugiej strony patrząc na temat, to po co zmieniać cokolwiek jak i tak przyjedzie komisarz i zrobi po swojemu, czyli poleje, ubije na maksa, i każe się na tym ścigać.

    Przecież wczoraj poza środkiem toru, było tyle luźnej ciężkiej nawierzchni, że motory tam zawodnikom dosłownie zdychały. To był powód upadku Doyle czy Niedźwiedzia na II łuku. Nie żadna locha.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Komisarzy nie przepędzimy, ale tor przebudować możemy. Trzeba wydłużyć proste i zmienić luki żeby wymagały bardziej technicznej jazdy a nie od cyrkla jak dzisiaj.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Przebudować możemy już raz to robiliśmy z tych samych powodów.Ale Mariusz ma rację przyjedzie komisarz i każe ubijać więc du....a i tak z tyłu.

  26. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Geometria toru jest w porządku, dobre ściganie to przede wszystkim kwestia odpowiedniego przygotowania nawierzchni. Przecież rok czy dwa lata temu zdarzały się na W69 bardzo dobre pod względem widowiska mecze. Problemem są komisarze, którzy pajacują co przerwę na torze, chcąc w ten sposób przykryć swoją niekompetencję.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  27. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    No teraz to juz nic nie rozumiem. Skóra bierze na klatę kwestie torowe. Twierdzi nawet wprost, że trzeba się zastanowić, czy chcemy oglądać widowiska (ściganie na całym torze) czy chcemy wygrywać mecze. Przyznał również, że on sam nie ogarnia tego toru jak należy.

    Hmm

    https://www.youtube.com/watch?v=-xgmm7THHqQ
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No teraz to juz nic nie rozumiem. Skóra bierze na klatę kwestie torowe. Twierdzi nawet wprost, że trzeba się zastanowić, czy chcemy oglądać widowiska (ściganie na całym torze) czy chcemy wygrywać mecze. Przyznał również, że on sam nie ogarnia tego toru jak należy.

    Hmm

    https://www.youtube.com/watch?v=-xgmm7THHqQ
    To że Skóra nie ogarnia toru (i innych kwestii ) to akurat żadna nowość
    Ważne że Warecki ogarnia Tak czy siak Rusty ma racje - dobre ściganie skończyło się wraz ze skróceniem toru. Pojedyncze dobre mecze to była wypadkowa pogody, odpowiedniego spasowania zawodników obu ekip i nie(działań) komisarza. Za dużo tego na raz by mogło się powtarzać z większą regularnością niż raz a 4 lata.
    U nas zwyczajnie brakuje miejsca żeby się napędzić na prostych. Do tego banalnie łuki. Jeszcze gdyby one wymagały jakiejś ekwilibrystyki to byłaby szansa na mijanki w przypadku błędów technicznych wyprzedzanego zawodnika.
    Dlatego trzeba wydłużyć proste a przeprojektowanie łuku powierzyć takiemu Dugardowi Na początku będzie masakra, ale jak się nasi wjeżdżą to w końcu będziemy mieć atut własnego toru i regularne mijanki.

  29. Powrót do góry    #251
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No teraz to juz nic nie rozumiem. Skóra bierze na klatę kwestie torowe. Twierdzi nawet wprost, że trzeba się zastanowić, czy chcemy oglądać widowiska (ściganie na całym torze) czy chcemy wygrywać mecze. Przyznał również, że on sam nie ogarnia tego toru jak należy.

    Hmm

    https://www.youtube.com/watch?v=-xgmm7THHqQ
    No bo taka jest prawda, Baron czy Dobrucki już dawno się o tym przekonali, i robią tor jaki robią, bo mają widowisko gdzieś, i liczy się wynik. i to nie kwestia komisarza, który przyjeżdża i psuje, tylko kluby mają parcie tylko i wyłącznie na wynik, i nikogo poza kibicem widowisko nie interesuje.

  30. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Dajcie spokój po co taki Toruń w PO z 4 pozycji? Żeby był jednostronny półfinał z Lesznem? Bo u siebie pojadą w okolicach 43-47 pkt za to w Lesznie szczyt marzeń to 35?
    To już lepiej niech osłabiona teraz a w PO (możliwe) w pełnym składzie Stal się tam znajdzie. Oni przynajmniej mają szanse na sprawienie niespodzianki z Lesznem ponieważ potrafią z nimi jeździć, a już na pewno nie byłby to półfinał jednostronny.

  31. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Dajcie spokój po co taki Toruń w PO z 4 pozycji? Żeby był jednostronny półfinał z Lesznem? Bo u siebie pojadą w okolicach 43-47 pkt za to w Lesznie szczyt marzeń to 35?
    To już lepiej niech osłabiona teraz a w PO (możliwe) w pełnym składzie Stal się tam znajdzie. Oni przynajmniej mają szanse na sprawienie niespodzianki z Lesznem ponieważ potrafią z nimi jeździć, a już na pewno nie byłby to półfinał jednostronny.
    Ktoś jednak bedzie musiał stoczyć tej bój o finał z Lesznem.
    To, że obecnie Get Well jedzie do tyłu, nie znaczy, że za pół roku bedzie to samo.
    Pake też mają silną, tylko niektórzy jeszcze się nie otrząsneli po zmianie barw i trzeba by jakiegoś obucha, a nie mentalisty Jacka, co by im przypomnieć po co zostali sprowadzeni do Torunia.

    Pisanie teraz, że finał na pewny nie byłby jednostronny to też spore nadużycie, bo kto to wie w jakiej dyspozycji dany zespół bedzie za poł roku.

    Pojedzie ten, kto to sobie wywalczy na torze i nikogo nie należy pozbawiać szans już teraz.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Atut toru jest taki że Frątczak w pewnym momencie już zgłupiał i nie wiedział na kogo postawić w nominowanych. W zasadzie wewnętrzne pole i ułożenie się przy krawężniku dawało trójkę tyle że nasi zawodnicy mieli to wyjście startowe lepiej dopasowane.
    W jednym biegu Protas już dawno machnąłby Holte który jechał jak paralityk ale wyjście szerzej to było jak wlecieć w bagno.
    W zasadzie ciężko nawet stwierdzić żeby tu Toruń popełniał jakieś radykalne błędy.
    Skórnicki mądrze zrobił że wstawił Protasa jako doparowego gdyż w pierwszych wyścigach start jest ważny i jeśli on jedzie parą z kimś szybszym na starcie to zawsze wykorzysta zamieszanie. Na tym torze może tego nie widać ale na wyjazdach to może być istotne.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  33. Powrót do góry    #255
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Piękny mecz bo wygrany
    Tak jak już przeszła mi niechęć do Torunia , to w tę zimę wyjątkowo sie nasiliła
    Drużyna pokazała sie z dobrej strony i dała nadzieje kibicom jeszcze na sporo emocji.
    Miliony wpompowane w Gwiazdy z Torunia same nie jada i zaraz Pan Senator z Torunia zacznie rozliczać to całe towarzystwo .

    Mariusz zakładaj te wątki do konca sezonu
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  34. Powrót do góry    #256
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, się wie, że miałem rację



    Czyli rozumiem, ze mogę już zwolnić tą swoją ochronę ? Czy jeszce nie, bo już nie wiem ?

    Aha, wątek meczowy ze Stalerną, ma się rozumieć, ja zakładam ?
    No dobra ,spisałeś się jak trzeba a więc teraz tak kombinuj aby jakiś życzliwy nie ubiegł Cie w zakładaniu wątku derbowego

  35. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Na zakończenie dodać należy że w Toruniu brakuje Władysława Komarnickiego gdyż uwidacznia się tam syndrom spasionych kotów a ewidentnie brakuje specjalisty od potrząsania
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •