Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 378

Wątek: ► V Runda , Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa , 6 Maja , 19:00

  1. Powrót do góry    #316
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Słowo klucz.
    Widziałeś jak niewinnie wyglądał upadek Lee Richardson'a? A chłopa nie ma z nami już 6 lat. 13 maja będzie.
    No daj spokoj, co Ty porownujesz. Lee przywalil z calym impetem w bande (to jest jakas legenda, ze to wygladalo "niegroznie"; w necie sa filmy i zdjecia, kazdy moze to zobaczyc), a Emil lupnal o tor tak, ze az poszly iskry. I Ty to stawiasz obok kontrolowanego polozenia sie Miedziaka? Chocby z szacunku dla Richardsona moglbys sobie odpuscic.

    Adrian do momentu przerwania wyscigu nie zrobil nic by wstac, zas po wlaczeniu czerwonego swiatla byl juz momentalnie na nogach. Upadek celowy oczywiscie nie byl, ale przerwanie wyscigu juz jak najbardziej nosilo takie znamiona.

  2. Powrót do góry    #317
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Mój szacunek dla Lee w żaden sposób nie jest powiązany z Twoją opinią o tym, czy innym zdarzeniu. Koniec.

  3. Powrót do góry    #318
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    prezes z czestochowy: "W Lesznie liczył się w niedzielę głównie start i krawężnik."

    Panowie... przepraszam was... ale mi się mecze po*****y... widocznie oglądałem jakiś inny.. odwołuję wszystko co do tej pory powiedziałem.

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Upadek celowy oczywiscie nie byl, ale przerwanie wyscigu juz jak najbardziej nosilo takie znamiona.
    Właśnie, żeby zasłużyć na czerwień to sam upadek musi być celowy.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #320
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Właśnie, żeby zasłużyć na czerwień to sam upadek musi być celowy.
    regulaminu nie czytałem... ale Demski twierdził inaczej w pierdu-pierdu magazynie...

  6. Powrót do góry    #321
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Wiara, a realna ocena zawodnika. Byczek z Pawlicki Team, oraz Wełna w zeszłym roku robili z Piotra "mistrza świata i okolic, półboga, hiper, maga przekozaka" itd. itp, ja natomiast oceniałem go realnie na podstawie osiąganych wyników, a te defakto były żenujące. Pisałem że jego podejście do sportu jest amatorskie, jego wyniki są lekko śmieszne, ale zawsze pisałem ,że jego potencjał jest na poziomie Bartka i Patryka. Dlatego go cisnąłem, bo zawsze wierzyłem, że stać go na znacznie więcej, niż bycie średniakiem.
    Teraz Pitera chwale, bo jedzie na tą chwilę to czego od niego oczekiwałem i to na co go stać.
    Kolega zaprzecza sam sobie i to w jednym poście. Na początku pisze ze w PPJ wierzyli Byczek PawlickiTeam oraz Wełna, natomiast kolega to oceniał go realnie. W połowie postu kolega pisze jednak że zawsze w niego wierzył. Wiec kto tu w końcu wierzył a kto nie? Bo nie rozróżniam które "wierzyć" jest wiarą a które nie. Można powiedzieć że kolega to taki motywator albo i może nawet demotywator. Ja tam kojarzę zeszly sezon jak 90 % o ile nie więcej tego forum wysyłało Piotr na ławę. Jak obronił w finale decyzje Barona o nieodstawianiu go na ławę, to Ci sami stwierdzili że wyszło na ich.

    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    prezes z czestochowy: "W Lesznie liczył się w niedzielę głównie start i krawężnik."

    Panowie... przepraszam was... ale mi się mecze po*****y... widocznie oglądałem jakiś inny.. odwołuję wszystko co do tej pory powiedziałem.
    No to chyba faktycznie oglądałeś inny mecz niż wszyscy. Ja tam mijanek poza pierwszym okrążeniem nie widziałem. A i tych to chyba na palcach jednej reki mozna policzyć i jeszcze wolne zostaną palce

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Gadol (07-05-2018)

  8. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Wiara, a realna ocena zawodnika. Byczek z Pawlicki Team, oraz Wełna w zeszłym roku robili z Piotra "mistrza świata i okolic, półboga, hiper, maga przekozaka" d.
    Obecny! Otóż drogi Marianie moja skromna osoba raczej reagowała na nagminny hejt i trolling w kierunku Piotra co było w pewnym momencie aż obrzydliwe. Spójrz teraz jeszcze nie widziałem aby ktokolwiek z wymienionych peany jakieś pisał.

  9. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    regulaminu nie czytałem... ale Demski twierdził inaczej w pierdu-pierdu magazynie...
    Demski jako szef jury na półfinale z Toronto w 2013 zaordynował zmianę Czają za puste pole w nominach, za co później zgodnie z regulaminem odjęto nam pkt. Rumcajs z wieżyczki i pozostali członkowie jury obiekcji nie zgłaszali. Więc spokojnie z jego nieomylnością.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  10. Powrót do góry    #324
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Właśnie, żeby zasłużyć na czerwień to sam upadek musi być celowy.
    Konkretne przepisy mowia tak:

    REGULAMIN ZAWODÓW MOTOCYKLOWYCH NA TORACH ŻUŻLOWYCH, Art. 69

    2. Sędzia wykluczy z biegu lub biegów każdego zawodnika, który w czasie trwania biegu zachowuje się lub postępuje nieodpowiednio, nieuczciwie bądź niesportowo. Takie wykluczenie jest równoznaczne z ukaraniem zawodnika „żółtą kartką”. Sędzia może także ukarać zawodnika „żółtą kartką” bez wykluczenia z biegu w każdym przypadku, gdy zawodnik zachowuje się lub postępuje nagannie lub niesportowo. Jeżeli w opinii sędziego zachowanie się albo postępowanie zawodnika jest tego rodzaju, że uzasadnia nałożenie dodatkowej kary, powinien on zawiadomić przy wykluczeniu, iż o fakcie tym poinformuje podmiot zarządzający, który może nałożyć dodatkową karę.
    3. W przypadku szczególnie nagannej niesportowej lub niebezpiecznej jazdy zawodnika oraz w przypadku szczególnie nagannego zachowania się lub postępowania zawodnika, sędzia wykluczy zawodnika do końca zawodów, przy czym, jeżeli to zachowanie lub postępowanie ma miejsce w czasie innym niż podczas trwania biegu, wykluczenie do końca zawodów jest skuteczne od momentu decyzji sędziego i nie oznacza wykluczenia z zakończonego biegu. W każdym przypadku, o którym mowa powyżej, wykluczenie jest równoznaczne z ukaraniem zawodnika „czerwoną kartką”.
    4. Jeżeli w wyniku zdarzenia, które nastąpiło po rozpoczęciu przez pierwszego zawodnika trzeciego okrążenia sędzia uzna, że zawodnik upadł umyślnie / taktycznie i nie opuszcza toru by celowo doprowadzić do przerwania biegu, sędzia przerywa bieg, wyklucza zawodnika i orzeka kolejność zawodników w biegu zgodnie z pozycjami, jakie zajmowali w chwili zdarzenia z pominięciem zawodnika wykluczonego. Wykluczenie, o którym mowa powyżej jest równoznaczne z karą „czerwonej kartki”.

    Masz wiec moim zdaniem racje. Samo celowe pozostanie na torze jak w tym przypadku raczej nie kwalifikuje sie na okreslenie "szczególnie naganne niesportowe", a wiec wykluczenie za spowodowanie przerwania wyscigu plus zolta kartka bylyby odpowiednia kara.Okazuje sie jednak, ze nawet jesli sam upadek jest celowy, ale nastapi na pierwszym (lub nawet w miare wczesnie na drugim) kolku, to nie ma czerwieni z automatu! Wszystko zalezy od interpretacji sedziego i kwestii szczegolnej nagannosci. Ekstra...
    Ostatnio edytowane przez jelousabmarinek ; 07-05-2018 o 17:33

  11. Powrót do góry    #325
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    No to chyba faktycznie oglądałeś inny mecz niż wszyscy.
    pawlicki, kołodziej, hampel oraz lindgren po krawężniku kręcili te czasy bliskie rekordu toru?

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Ja tam mijanek poza pierwszym okrążeniem nie widziałem.
    a czy ja wspominałem coś o mijankach?

  12. Powrót do góry    #326
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    pawlicki, kołodziej, hampel oraz lindgren po krawężniku kręcili te czasy bliskie rekordu toru?


    a czy ja wspominałem coś o mijankach?
    Negowałeś Świącickiego że start i krawężnik. A tak naprawde poza startem to za bardzo emocji nie było. Najdalej to wyprzedził Pawlicki, czyli na wejściu w drugi łuk. Na drugim okrazeniu to nie zdarzyło się już nikomu. Więc Święcicki ma racje zawody były nudne, jak za Baronowych lat we Wrocławiu, nie pamietasz jak narzekalismy na to coś we Wrocławiu, że niebezpieczne bo wszyscy pchają sie na jedna ścieżkę, w tej chwili jest tak samo u nas. Zobacz jak Emil woził wczoraj Kubere i Smektałe. Co z tego ze tor był szybki, jak tylko 1 ścieżka i brak możliwości wyprzedzania. To nie jest jazda na czas

  13. Powrót do góry    #327
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Negowałeś Świącickiego że start i krawężnik.
    negowałem, że krawężnik... dla takich asów jak Ty nawet było wytłuszczone.

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    A tak naprawde poza startem to za bardzo emocji nie było. Najdalej to wyprzedził Pawlicki, czyli na wejściu w drugi łuk. Na drugim okrazeniu to nie zdarzyło się już nikomu. Więc Święcicki ma racje zawody były nudne, jak za Baronowych lat we Wrocławiu, nie pamietasz jak narzekalismy na to coś we Wrocławiu, że niebezpieczne bo wszyscy pchają sie na jedna ścieżkę, w tej chwili jest tak samo u nas. Zobacz jak Emil woził wczoraj Kubere i Smektałe. Co z tego ze tor był szybki, jak tylko 1 ścieżka i brak możliwości wyprzedzania. To nie jest jazda na czas
    jedna ścieżka to jedna ścieżka... a krawężnik to krawężnik... rusiecki wybudował krawężnik na środku toru?
    QQ20180507-185158@2x.jpg

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Demski jako szef jury na półfinale z Toronto w 2013 zaordynował zmianę Czają za puste pole w nominach, za co później zgodnie z regulaminem odjęto nam pkt. Rumcajs z wieżyczki i pozostali członkowie jury obiekcji nie zgłaszali. Więc spokojnie z jego nieomylnością.
    tak naprawde to chyba nikt nie wie jaki jest obowiazujacy regulamin...

    a co to omawianej sytuacji... to moze faktycznie najlepiej byloby (tak jak ktos tu juz wspomnial) obligatoryjnie przerywać taki bieg...
    przestac sie bawic w sprinty... lub aktorskie popisy... w zaleznosci od sytuacji...
    Ostatnio edytowane przez aphekz ; 07-05-2018 o 18:53

  14. Powrót do góry    #328
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta

    tak naprawde to chyba nikt nie wie jaki jest obowiazujacy regulamin...
    Mirek Jabłoński wie. 400 stron z czego 380 niepotrzebnych.

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (07-05-2018), aphekz (07-05-2018), pakosik (07-05-2018)

  16. Powrót do góry    #329
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    negowałem, że krawężnik... dla takich asów jak Ty nawet było wytłuszczone.


    jedna ścieżka to jedna ścieżka... a krawężnik to krawężnik... rusiecki wybudował krawężnik na środku toru?
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4596
    A takie Asy jak Ty wiedzą że odnośnie przygotowania toru Świacicki ma rację, bo tak przygotowany tor spowodował brak walki, preferował start i jedną ścieżkę, a Ty czepiasz sie krawężnik, bo tak najłatwiej wbić szpilke drugiej stronie. A ja nie rozumiem tego klubu i tyle. Zbudowali drużynę kompletną, bez dziur w składzie, zawodnicy poza Hampelem stworzeni do wyprzedzania na trasie, a ten robi tor start i jedna ścieżka, bo przyjeżdża w 5 kolejce wicelider z kosmicznym Lindgrenem i resztą wybraną z ostatkow co pozostało wolnego na rynku. Jaki to ma sens?? A ja sie nie zgadzam z Swiacickim w jednym, gdyby tor był normalny do walki to Czestochowa ledwo zrobiłaby 30 pkt, a nie 40 jak to zapowiada prezes. Nawet jeśli Lindgren jakimś cudem zrobiłby te 18 reszta przy calym szacunku do nich to parasole, taki Gruchalski zaliczyłby ten 1 pkt z urzędu. A tak tor startowy pozwolił mu przywieźć wiecej pkt.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    gotrek (08-05-2018), lemur6666 (07-05-2018)

  18. Powrót do góry    #330
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Tak a propo toru to pytanie na ile % przygotowała go Unia a ile komisarz? Podczas meczu ciągle między biegami chodził komisarz w słuchawkach (nie wiem czy łączy się z sędzią czy z Houston ) ale widocznie maczał palce w przygotowaniu toru. W dodatku w ogóle nie polewali toru co pewnie też miało wpływ na nawierzchnię. Owszem ostatnio mamy mało mijanek co niestety nie wpływa pozytywnie na widowisko, ale też nie ukrywajmy z jaką przewagą wygrywa np. Pawlicki, Kołdi czy Hampel więc nie zwalajmy wszystkiego na tor. Brak emocji po części wynika z niemocy gości, a to ma też spory wpływ na mijanki, których brakuje nawet wśród naszych zawodników

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chris8 za jego przydatny post!

    Nestor (07-05-2018)

  20. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Komisarze przyjeżdżają tylko do Leszna? Do Częstochowy, na Motoarenę czy do Wrocka nie jeżdżą?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #332
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    A ja nie rozumiem tego klubu i tyle.
    przestań chodzić na żużel... po **** się męczysz.

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    a ten robi tor start i jedna ścieżka
    a nie start i krawężnik? zmieniłeś opcję?

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    bo przyjeżdża w 5 kolejce wicelider z kosmicznym Lindgrenem
    kosmiczny to w tym meczu był tylko 1 gość... i to nie był Lindgren...

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    gdyby tor był normalny do walki to Czestochowa ledwo zrobiłaby 30 pkt
    czyli jakby tor był do walki... to paradoksalnie walki byłoby mniej? ****a... jesteś geniuszem

    skoro Gruchalski, Miedziński, Musielak i Zagar miajani byliby jak tyczki... to z kim te nasze grajki by się tak na tej trasie wyprzedzali? sami ze sobą?

  22. Powrót do góry    #333
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    A takie Asy jak Ty wiedzą że odnośnie przygotowania toru Świacicki ma rację, bo tak przygotowany tor spowodował brak walki, preferował start i jedną ścieżkę, a Ty czepiasz sie krawężnik, bo tak najłatwiej wbić szpilke drugiej stronie. A ja nie rozumiem tego klubu i tyle. Zbudowali drużynę kompletną, bez dziur w składzie, zawodnicy poza Hampelem stworzeni do wyprzedzania na trasie, a ten robi tor start i jedna ścieżka, bo przyjeżdża w 5 kolejce wicelider z kosmicznym Lindgrenem i resztą wybraną z ostatkow co pozostało wolnego na rynku. Jaki to ma sens?? A ja sie nie zgadzam z Swiacickim w jednym, gdyby tor był normalny do walki to Czestochowa ledwo zrobiłaby 30 pkt, a nie 40 jak to zapowiada prezes. Nawet jeśli Lindgren jakimś cudem zrobiłby te 18 reszta przy calym szacunku do nich to parasole, taki Gruchalski zaliczyłby ten 1 pkt z urzędu. A tak tor startowy pozwolił mu przywieźć wiecej pkt.
    O to właśnie Unii chodziło, by Częstochowa zrobiła bliżej 40 niż 30 pkt.
    Myślisz, że księgowa Unii śpi na pieniądzach? Mecz i tak wygrany, a na PO trzeba oszczędzać, z nieba nie kapie. Szkoda tylko widowiska, a raczej jego braku. W Zielonej serwuje się ostatnio podobne widowiska, ale z przeciwnych pobudek.

  23. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    O to właśnie Unii chodziło, by Częstochowa zrobiła bliżej 40 niż 30 pkt.
    Myślisz, że księgowa Unii śpi na pieniądzach? Mecz i tak wygrany, a na PO trzeba oszczędzać, z nieba nie kapie. Szkoda tylko widowiska, a raczej jego braku. W Zielonej serwuje się ostatnio podobne widowiska, ale z przeciwnych pobudek.
    Jeden wyznawca teorii spiskowych, rodem z Wrocka starczy na tym forum. Naprawdę.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  24. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Kibice z Cze-wy sa nowi w ekstralidze, więc słowo wyjaśnienia. My w Lesznie chcielibyśmy kopę po jaja. Ale nie wolno. Więc mieliśmy kolejnych trenerów , menadżerów, duety etc. , którzy mieli temat ogarnąć. Dopiero imć Baron ogarnął. Niby jest jak wszędzie ale tylko na niby.

    Jedyne czego nie rozumiem, to po co, mając taką ekipę , Baron bawi się w takie kombinacje. Zapewne , jak zawsze, im mocniejsza ekipa, tym większe ciśnienie. Innymi słowy mamy co chcieliśmy.

    Jest pięknie. No prawie.
    UNSCARED

  25. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    piterma co ty bierzesz? LIndgren i parasole. Gdyby tor byl do walki to 30 punktów. Normalnie chyba nawachales sie obornika. Wiejski cwelu.

    Stawialem na 41 moze 42 punkty. Szkoda ze Pawlicki nie zostal wykluczony bo wynik bylby jeszcze w miare normalny i bonus mozliwy dodatkowo Gruchalski mialby wynik ciut lepszy niz leszczynskie asy. No coz tym razem sie nie udało ale jeszcze spotkamy sie w tym sezonie juz bez mam nadzieje tych upadkow i z Zagarem w skladzie. Pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    jeszcze spotkamy sie w tym sezonie juz bez mam nadzieje tych upadkow i z Zagarem w skladzie. Pozdro
    W niedzielę Zagar nie jechał ? Chyba miał parasol otwarty, bo go nie widziałem
    UNSCARED

  27. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Lemur kibice z Czestochowy sa nowi w ekstralidze? Konkretnie kto?

    Nie jechal. Widzialem go w parkingu ale nie pojawil sie na torze.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #339
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    przestań chodzić na żużel... po **** się męczysz.


    a nie start i krawężnik? zmieniłeś opcję?


    kosmiczny to w tym meczu był tylko 1 gość... i to nie był Lindgren...


    czyli jakby tor był do walki... to paradoksalnie walki byłoby mniej? ****a... jesteś geniuszem

    skoro Gruchalski, Miedziński, Musielak i Zagar miajani byliby jak tyczki... to z kim te nasze grajki by się tak na tej trasie wyprzedzali? sami ze sobą?
    Biegi 2,6,8 w którychnasi mogli cos wyrwać na dystansie po 1-2 pkt oraz biegi Kurtza 2 oraz 10 Miedzinski oraz Gruchalski byli w jego zasiegu. w tych biegach nasi probowali gonić ale nie mieli gdzie wyprzedzać.

    Przyssałeś sie do tego krawężnika jak glonojad do szyby i bedziesz piłował go przez 5 kolejnych stron??

    Co do kosmicznych występów, tor przygotowali przed meczem, a na pojedynek Lindgrena z Piotrem wszyscy czekali od poprzedniego tygodnia. O 19 nikt nie wiedział kto będzie w tym pojedynku lepszy. Więc skoro przed meczem obawiali sie Fredki z resztą drużyny to jak oni chcą myśleć o mistrzostwie?? Przed meczem mieli 3 zwycięstwa i jeden remis. Reszta ligi wyglada naprawdę niemrawo, Falubazy, Tarnów Grudziądz już raczej nie liczą sie w walce o play off. Toruń ma problemy sami z sobą, tam nie ma drużyny a największą "gwiazdą " jest Jacek Falubaz, który miał być zbawca, a okaże sie grabarzem. Wiec nawet teorwtyczna przegrana z.Czestochowa nie zrobiłaby nam wiekszej krzywdy, a oni mieli pełne gacie.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    piterma co ty bierzesz? LIndgren i parasole. Gdyby tor byl do walki to 30 punktów. Normalnie chyba nawachales sie obornika. Wiejski cwelu.

    Stawialem na 41 moze 42 punkty. Szkoda ze Pawlicki nie zostal wykluczony bo wynik bylby jeszcze w miare normalny i bonus mozliwy dodatkowo Gruchalski mialby wynik ciut lepszy niz leszczynskie asy. No coz tym razem sie nie udało ale jeszcze spotkamy sie w tym sezonie juz bez mam nadzieje tych upadkow i z Zagarem w skladzie. Pozdro
    Lepiej się nawąchać obornika niż mieć gów** zamiast mózgu i nie moja wina że Cie tata z kolegami na bani molestował.
    Skoro uprzejmości mamy już za sobą. Przy calym szacunku dla zawodników których macie w składzie, i tak jak lubię Tobiasza ( zawsze go broniłem) i kibicuje od zeszłego sezonu Miedzinskiemu żeby pokazał pewnemu redaktorowi kto naprawde powinien skończyć karierę i iść do lekarza. Tak niestety macie w skladzie zawodników na których z rożnych względów wiekszego popytu nie było.

    I moge sie z Tobą założyć że jak przyjdzie nam walczyć z Wami w rundzie rewanżowej to w normalnych warunkach Unia wyjedzie z Częstochowy z 3 pkt.

  29. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Masz spore doswiadczenie wiejski cwelu. Nie wnikam juz kto cie molestowal ale rodzicow to mozna zostawic w spokoju. Paluchem cie robili i uja jestes warty. Taki paradoks. Napinaj sie dalej cwelu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    I moge sie z Tobą założyć że jak przyjdzie nam walczyć z Wami w rundzie rewanżowej to w normalnych warunkach Unia wyjedzie z Częstochowy z 3 pkt.
    I niech wyjeżdża z 3 pkt ale mam nadzieję, że po takim meczu, że będę go sobie puszczał kilkanaście razy w czasie przerwy zimowej
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  31. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Widzę że Częstochowa wygrała 2 mecze na krzyż i już głowy zadarte pod sam sufit... Czerwony dywan może mamy jeszcze następnym razem rozłożyć?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (08-05-2018), Phenomenon (07-05-2018)

  33. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wracajac do meczu to generalnie bawi mnie ta sytuacja z zakladaniem medali na szyje juz na tym etapie sezonu. Mamy 5 kolejkę i z doswiadczenia wiem ze nie zawsze faworyt zdobywa mistrzostwo. Jesli Wlokniarz jadac tam w poltora zawodnika plus Misiek zdobywa tam okolo 40 punktow to ja bym sie raczej wstrzymal z tym huraoptymizmem. Jesli do tego dodamy takich pewnych oszołomów wsrod kibicow mam nadzieje ze w mniejszosci to jednak bede kibicowal kazdej innej druzynie i komisarzowi.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Taa, a może w pół zawodnika? Jechaliście najmocniejszym swoim składem i zrobiliście 37 pkt wiec nie zaklinaj rzeczywistości. Na dodatek składem który jest w formie i jedzie do tej pory ponad stan... W Lesznie nikt sobie medali nie wiesza bo do play off i finałów daleka droga, ale jak co niektórzy tu twierdza tak jak ty że na torze z większą liczba ścieżek to niby byście dużo więcej osiągnęli to sorry. Wygrajcie rewanż to pogadamy...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 07-05-2018 o 23:34
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (08-05-2018), Phenomenon (07-05-2018)

  36. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wracajac do meczu to generalnie bawi mnie ta sytuacja z zakladaniem medali na szyje juz na tym etapie sezonu. Mamy 5 kolejkę i z doswiadczenia wiem ze nie zawsze faworyt zdobywa mistrzostwo. Jesli Wlokniarz jadac tam w poltora zawodnika plus Misiek zdobywa tam okolo 40 punktow to ja bym sie raczej wstrzymal z tym huraoptymizmem. Jesli do tego dodamy takich pewnych oszołomów wsrod kibicow mam nadzieje ze w mniejszosci to jednak bede kibicowal kazdej innej druzynie i komisarzowi.
    A kto Wam tych 4,5 zabrał?

  37. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Widzę że Częstochowa wygrała 2 mecze na krzyż i już głowy zadarte pod sam sufit... Czerwony dywan może mamy jeszcze następnym razem rozłożyć?
    Im już nieźle **********. Cały mit mocnej Częstochowy to szczęśliwy wybitnie zbieg okoliczności w postaci mega nad oczeKiwanej formy Fredki. Przy zwyklym Fredce byliby gdzieś pomiędzy Grudziądzem a Toruniem.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Dominik (08-05-2018)

  39. Powrót do góry    #347
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wracajac do meczu to generalnie bawi mnie ta sytuacja z zakladaniem medali na szyje juz na tym etapie sezonu. Mamy 5 kolejkę i z doswiadczenia wiem ze nie zawsze faworyt zdobywa mistrzostwo. Jesli Wlokniarz jadac tam w poltora zawodnika plus Misiek zdobywa tam okolo 40 punktow to ja bym sie raczej wstrzymal z tym huraoptymizmem. Jesli do tego dodamy takich pewnych oszołomów wsrod kibicow mam nadzieje ze w mniejszosci to jednak bede kibicowal kazdej innej druzynie i komisarzowi.
    Ty to jesteś jednak dzieciak co to się napina przed komputerem i mocny w gębie jak dotyka klawiatury, sam pierdo..cu zaczynasz kogoś obrażać a później to sie unosisz?? Mama z tatą wielkomiejskiej kultury nie nauczyli czy ostatni rok gimnazjum ciśnie na dekiel?? U nas ma wsi to przynajmniej gospodarują oszczędnie, długów unikają a jak mają to spłacają, a nie kombinują z upadłością klubu, i dziwnymi awansami w jeden sezon przez 2 ligi. Przypomnij mi Panie z miasta, bo jakoś umknęło mojej uwadze, kiedy wygraliscie 1 lige i sportowo
    wywalczyli awans do ekstraligii?? Emilowi zapłaciliście za 2013?? Bo u nas na wsi to Emilowi płacą na bieżąco, od taka wiejska przypadłość.
    Medali nikt sobie w Lesznie nie zawiesza przed finałem, żużel to jest sport, i na końcu ligę wygrywa ten kto ma najmniej kontuzji w skladzie oraz trochę szczęścia. To że Czestochowa uzbierała 37 pkt paradoksalnie najwiecej zawdzięcza Baronowi, który takim przygotowaniem toru wyłączył możliwość wyprzedzania i tak po wygranym starcie Gruchalski z Madsenem dowiezli te swoje 3.

    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Im już nieźle **********. Cały mit mocnej Częstochowy to szczęśliwy wybitnie zbieg okoliczności w postaci mega nad oczeKiwanej formy Fredki. Przy zwyklym Fredce byliby gdzieś pomiędzy Grudziądzem a Toruniem.
    Forma Fredki plus dobry układ meczy. 3 pierwsze mecze z na tą chwile 3 najsłabszymi drużynami.

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Dominik (08-05-2018), Gadol (08-05-2018)

  41. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Na chwile obecna nie jedzie kompletnie nic Zagar ktory poprzedni sezon a zwlaszcza jego druga czesc mial *****ista. Wygral GP dwa razy pod rzad. Madsen tez jezdzi mocno w kratkę. Lindgren jedzie to co przed kontuzją. Miedzinski punktuje ale nie jest jeszcze jak sam twierdzi w optymalnej formie. Takze mam nadzieję ze wszyscy poza Fredka maja jeszcze sporo to pokazania i udowodnienia. Swoja droga nie pamietam aby tak wielu zawodnikow mowie globalnie mialo taki regres formy. Mozecie sie jarac bo innym nie wychodzi ale troche szacunku do przeciwnika by sie przydało. Przeciez to sie niebawem skonczy. U przeciwnikow i u Was.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #349
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mozecie sie jarac bo innym nie wychodzi ale troche szacunku do przeciwnika by sie przydało. Przeciez to sie niebawem skonczy. U przeciwnikow i u Was.
    piterma co ty bierzesz? LIndgren i parasole. Gdyby tor byl do walki to 30 punktów. Normalnie chyba nawachales sie obornika. Wiejski cwelu.
    Masz spore doswiadczenie wiejski cwelu. Nie wnikam juz kto cie molestowal ale rodzicow to mozna zostawic w spokoju. Paluchem cie robili i uja jestes warty. Taki paradoks. Napinaj sie dalej cwelu.
    i Ty piszesz o szacunku... nawet nie ma co się odrywać od dyskusji z normalnymi userami żeby z Tobą dyskutować. Jesteś po prostu zwykłym burakiem i nie ważne w jak dużej metropolii wydobyli Cię z łona.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 08-05-2018 o 00:21

  43. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Jasne Blacktop... Zagar nie jedzie nic i możliwe ze nic już w tym sezonie nie pojedzie... OD taki sport. A jak tak będzie to napiszesz ze gdyby jechał Woffinden u was, a nie Zagar to byście wygrali ligę? Wiec piszesz głupoty. Madsen zawsze jeździł w kratkę i tak jedzie teraz, a jak uważasz że Miedziński i Musielak to tuzy co jeszcze dużo lepiej mogą jechać to...

    Równie dobrze my możemy napisać że Juniorka jedzie w kratkę i poniżej swoich możliwości do tego Kołodziej poobijany też odpuścił bieg, a Emil nie jedzie tego co sezony temu... A KURTZ pojechał najsłabszy mecz w karierze w Ekstralidze... I niby co z tego ma wynikać?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  44. Powrót do góry    #351
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Ty to jesteś jednak dzieciak co to się napina przed komputerem i mocny w gębie jak dotyka klawiatury, sam pierdo..cu zaczynasz kogoś obrażać a później to sie unosisz?? Mama z tatą wielkomiejskiej kultury nie nauczyli czy ostatni rok gimnazjum ciśnie na dekiel?? U nas ma wsi to przynajmniej gospodarują oszczędnie, długów unikają a jak mają to spłacają, a nie kombinują z upadłością klubu, i dziwnymi awansami w jeden sezon przez 2 ligi. Przypomnij mi Panie z miasta, bo jakoś umknęło mojej uwadze, kiedy wygraliscie 1 lige i sportowo
    wywalczyli awans do ekstraligii?? Emilowi zapłaciliście za 2013?? Bo u nas na wsi to Emilowi płacą na bieżąco, od taka wiejska przypadłość.
    Medali nikt sobie w Lesznie nie zawiesza przed finałem, żużel to jest sport, i na końcu ligę wygrywa ten kto ma najmniej kontuzji w skladzie oraz trochę szczęścia. To że Czestochowa uzbierała 37 pkt paradoksalnie najwiecej zawdzięcza Baronowi, który takim przygotowaniem toru wyłączył możliwość wyprzedzania i tak po wygranym starcie Gruchalski z Madsenem dowiezli te swoje 3.

    Forma Fredki plus dobry układ meczy. 3 pierwsze mecze z na tą chwile 3 najsłabszymi drużynami.
    To się zgadza w 100% odrobina naszego pecha w Grudziądzu i ZG a odrobina więcej szczęścia Falubazu w Tarnowie i z nami i zamienilibysmy się z Myszami miejscami w tabeli. Na tor nie ma co zwalać, był przyczepny jak to w Lesznie i magicy z Wrocławia porobili pasy różnej przyczepności na łukach jak to robili we Wrocku czy Częstochowie. Żal tylko, że nie mozna było zobaczyć fajnego scigania, żal, że trzeba było oglądać dwa wypadki po tym jak pociągneło Tofika i Emila a niewiele brakło do trzeciego. Wkurzać może też brak jaj u sędziego w 12 biegu ze względu na Gruchalskiego, bo wyniku meczu by to nie zmieniło a i bonus przy 2-3 pkt więcej to raczej mrzonka. Zakładając oczywiście, że obie nasze ekipy w rewanżu pojadą w pełnych składach. A wracając jeszcze do Gruchy, jeśli on potrafił przełożyć się na start, wozić Smyka, Kuberę czy Kurtza oraz postraszyć Pawlickiego to reszta naszych zawodników niech
    się nie tłumaczy torem

    Jeszcze tylko jedna kwestia, jedziemy w optymalnym składzie ale z cieniującym Zagarem. Tu jest jeszcze rezerwa. Jeżeli to rzeczywiscie tylko sprzet i przesiadka z Johnsa na Fleminga pomoże to myślę, że PO będzie ale to głównie dzieki przetrzebionej Stali i spasionym kotom z Torunia.

    Co do wyciągania starych spraw, w które umoczeni byli w większości ludzie, których we Włókniarzu już nie ma to może zbastujmy? Bo wyciągając różne brudy z dawnych i licytując się mniejszymi i większymi wałkami lat dobijemy do lat 50-tych
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  45. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Darsen nie ma mojej zgody na obrazanie i ponizanie przeciwnika. Zwlaszcza jesli dotyczy to klubu ktoremu kibicuję. Nie bylo opcji zeby Wlokniarz przegral do 30 i nie sa parasolami. Widac to ci umknęło. Ze spokojnej wyważonej dyskusji jakis wiesniak zrobil sobie utarczke slowna ze mna. Wskakujesz w dyskusje mimo ze jestes nieobiektywny i jeszcze mnie obrażasz. Na dodatek udajesz ostatniego sprawiedliwego. Burakiem mozesz nazywac kogos ze swojego otoczenia. Wracaj bucu do nory.

    Poziom zawzietosci i nienawisci nieporownywalny z innymi środkami. Jak zawsze rumiani w formie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #353
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    a oni mieli pełne gacie.
    widziałem spokojne realizowanie planu, czyli zdobycie 2 pkt plus dobra sytuacja na bonus...

    nigdzie nie widziałem pełnych gaci... ale to pewnie dlatego, że oglądałem inny mecz...

  47. Powrót do góry    #354
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Darsen nie ma mojej zgody na obrazanie i ponizanie przeciwnika. Zwlaszcza jesli dotyczy to klubu ktoremu kibicuję. Nie bylo opcji zeby Wlokniarz przegral do 30 i nie sa parasolami. Widac to ci umknęło. Ze spokojnej wyważonej dyskusji jakis wiesniak zrobil sobie utarczke slowna ze mna. Wskakujesz w dyskusje mimo ze jestes nieobiektywny i jeszcze mnie obrażasz. Na dodatek udajesz ostatniego sprawiedliwego. Burakiem mozesz nazywac kogos ze swojego otoczenia. Wracaj bucu do nory.

    Poziom zawzietosci i nienawisci nieporownywalny z innymi środkami. Jak zawsze rumiani w formie.
    Nawet jak by pisał o wygranej czy przegranej do 25 jednego czy drugiego klubu to Twoje odzywki
    Normalnie chyba nawachales sie obornika. Wiejski cwelu.
    ,
    Masz spore doswiadczenie wiejski cwelu. Nie wnikam juz kto cie molestowal ale rodzicow to mozna zostawic w spokoju. Paluchem cie robili i uja jestes warty. Taki paradoks. Napinaj sie dalej cwelu.
    , czy ostatnie
    Wracaj bucu do nory.
    świadczą Tylko o Tobie.
    Po drugie co ma do tego mój obiektywizm? Ty jesteś obiektywny? I na koniec, dlaczego uważasz, że coś udaję? Napisałem Ci niewspółmiernie ostro, czytając Twoje chamskie i po prostu niskiego lotu odzywki.
    Jak będziesz uważał, że Włókniarz wygra jakiś mecz 60:30 (bo niby dlaczego nie) to upoważnia nas do nazywania Cię wielkomiejskim, molestowanym cwelem?
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 08-05-2018 o 05:04

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi darsen za jego przydatny post!

    Dominik (08-05-2018)

  49. Powrót do góry    #355
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Mysle,ze Unii mozna zyczyc Krzyzaniaka do konca sezonu. Wtedy jest szansa, ze zobaczymy tam jakies ciekawe mecze
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #356
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Mysle,ze Unii mozna zyczyc Krzyzaniaka do konca sezonu. Wtedy jest szansa, ze zobaczymy tam jakies ciekawe mecze
    nawet czary-mary Krzyżaniaka mogą nie pomóc... Rusiecki & Company nauczyli się sporo przez ostatnie 2 lata :/

  51. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Na chwile obecna nie jedzie kompletnie nic Zagar ktory poprzedni sezon a zwlaszcza jego druga czesc mial *****ista. Wygral GP dwa razy pod rzad. Madsen tez jezdzi mocno w kratkę. Lindgren jedzie to co przed kontuzją. Miedzinski punktuje ale nie jest jeszcze jak sam twierdzi w optymalnej formie. Takze mam nadzieję ze wszyscy poza Fredka maja jeszcze sporo to pokazania i udowodnienia. Swoja droga nie pamietam aby tak wielu zawodnikow mowie globalnie mialo taki regres formy. Mozecie sie jarac bo innym nie wychodzi ale troche szacunku do przeciwnika by sie przydało. Przeciez to sie niebawem skonczy. U przeciwnikow i u Was.
    Z tym *****i.... sezonem Zagara to chyba przesadzasz, przynajmniej jeśli chodzi o ligę polską. To zawsze był średniak i to przez duże Ś. Lindgren raczej w zeszły sezonie tak nie jechał jak w tym. Porównaj sobie jego wyniki zanim takie rzeczy piszesz.

  52. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Widzę, że wrócił stary "dobry" klimat...

    Dobrze, że jest kilku normalnych czestochowian w tym gronie.

  53. Powrót do góry    #359
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Widzę, że wrócił stary "dobry" klimat...

    Dobrze, że jest kilku normalnych czestochowian w tym gronie.
    i kilku normalnych lesznian
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  54. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Darsen nie wiem czy jestes taki ulomny czy tylko udajesz. Tor zostal spreparowany. W koleiny wpadali jedni i drudzy. Generalnie bylo bardzo zle pod tym wzgledem. Sedzia tez zrobil swoje bo odebral nam szanse na bonus nie wykluczajac Pawlickiego. Przychodzi na to jakis cham i mowi ze powinniśmy przegrac do 30 bo jestesmy parasolami czy plastronami. Rozumiesz czy dalej bedziesz udawal. Wyjeżdżacie z dlugami i brakiem awansu. Co jeszcze? Moze kamienie i kopanie lezacego Wam przypomniec. Lata mijaja ale w Lesznie bez zmian.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •