Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 271 do 282 z 282

Wątek: Gkm Grudziądz - Unia Leszno III Runda 21.04 2018 godz. 18

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ktoś z miejscowych coś pokombinował z tym torem licząc że wyr..a gości a skończyło się brutalnym gwałtem na GKM. Aż mi ich szkoda było, bo aż tak słabi nie są jakby mógł sugerować ten wynik.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie można mówić o gwalcie gdyż przeciwnik nie stawiał oporów

  2. Powrót do góry    #272
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie można mówić o gwalcie gdyż przeciwnik nie stawiał oporów
    Jak "przeciwnik" nie jest nawet zdolny powiedzieć "nie" (bo za dużo wypił, albo za mało wylał na tor), to to też jest gwałt.

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Jak "przeciwnik" nie jest nawet zdolny powiedzieć "nie" (bo za dużo wypił, albo za mało wylał na tor), to to też jest gwałt.
    Podobno chcącemu nie dzieje się krzywda ...

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie można mówić o gwalcie gdyż przeciwnik nie stawiał oporów
    Ale powiedzieć można jedno, że Unia jeńców nie bierze.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (22-04-2018)

  6. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ale powiedzieć można jedno, że Unia jeńców nie bierze.
    I tylko Krzycha Buczkowskiego żal, widać że chłopak to mocno przeżywa.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    I tylko Krzycha Buczkowskiego żal, widać że chłopak to mocno przeżywa.
    A tam żal, Buczek już jutro nie bedzie pamiętał o tym meczu.
    Najbardziej, to szkoda kibiców, najpierw rozpalano kibicom nadzieje na Plej Offy, po czym muszą oglądać takie coś.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 22-04-2018 o 13:11
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #277
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
    Dla mnie zagadką nie mniejszą niż Dallas '63, czy 11/9/01 jest to czym kierował się Pan Kempiński wypuszczając na próbę toru Pieszczka, żeby następnie w pierwszej serii nie zmieniać go za Huckenbecka, a puścić dopiero w wyścigu siódmym. Gdzie tu jest jakakolwiek logika?! Krystian po próbie toru stwierdził, że te kilka dni treningu nie przyniosły żadnego efektu i jechać nie chce, czy też Pan Kempiński taki właśnie miał plan na ten mecz? Może przyszedł już czas na zmianę? Pana Kempińskiego jako legendę ( ) grudziądzkiego czarnego sportu można przesunąć na inny odcinek pracy, choćby zastąpienie klubowej maskotki. Na zastępstwo byle kto, gorzej nie będzie.

    Ten sezon przypomina mi rok 2006, wtedy też "wzmocniono" skład, też po niezłym poprzednim sezonie zakładano marsz w górę tabeli, a skończyło się na 74-16 w Zielonej Górze, 70-20 w Ostrowie, czy 24-66 ze Stalą Gorzów u siebie. Poza przebłyskami Pawlickiego nie jedzie absolutnie nikt, nie chce się na to patrzeć. Ktoś tu wspomniał, aby wypożyczyć dziewczyny i to jest strzał w dziesiątkę. Wziąć Burlagę i tę drugą Panią z Częstochowy, efekt punktowy jak w tym i poprzednim spotkaniu będzie zapewne identyczny, ale w Polsce będzie znowu głośno o grudziądzkim speedwayu!

    Aha, niech klub się zgłosi do Grzegorza Skwary, aby ten objął patronatem nasze żużlowe TKKF.
    Również przypomnial mi się tamten sezon , wówczas byliśmy w pierwszej lidze i również w końcu były chęci na cos więcej niz tylko 5-6 msc . Teoretycznie sklad wydawal sie silniejszy, zakontraktowano głośne nazwiska jak na ówczesne mozliwosci klubu - Krzyżaniak,Robacki,Bajerski udalo się zatrzymać mającego fenomenalny poprzedni sezon lidera zespołu - Pawla Staszka, został Darek Fijałkowski. No i bylo jeszcze jedna kwestia wiążąca chyba oba sezony- czyli powrot numeru 8
    Te trzy mecze szybko sprowadzily nas na ziemię... No i tak do końca sezonu trzeba bylo sie bronic przed spadkiem. Wroc nawet nie, ostatnie miejsce dawało baraż.

    Ja naprawdę będę mocno zdziwiony jeżeli dojdzie do jakichkolwiek zmian w sztabie szkoleniowym ....
    Jedymi osobami,którzy mogliby wymusić jakąś zmiane to chyba .....prezydenci miasta jako głównego udzialowca klubu Ale oni to dobrzy kumple obecnego zarządu także... No chyba,ze jest prikaz z góry,zeby spuścic oba flagowe zespoły naszego miasta lige niżej w związku z problemami finansowymi miasta Ot taka troche teoria spiskowa. Ewentualnie sponsorzy prywatni, chyba tez nie chca byc zbytnio kojarzeni z zespolem, ktory doznaje takich klęsk a trenerem tego zespolu jest taki żużlowy Mourinho choc nasz Roberto nie mowi tak ladnie

  9. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Hmmm... Wszyscy na tego Kempesa narzekają, narzekają, że brak zmian w sztabie a tu niespodzianka - https://www.przegladsportowy.pl/zuze...edzera/llhy325
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  10. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Zadna to niespodzianka. Po prostu rywale przez te kilka lat rozgryzli tor. To samo przechodzil kiedys Tarnow, ktory byl kompletnie zaczarowany a zawodnicy glupieli a nastepne kilka lat jezdzili wszyscy jak u siebie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #280
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Tak jeździli jak u siebie. Jak Tarnów miał 1 zawodnika na e lige albo pół.

  12. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    przypomnij sobie wyniki z 2007 roku. Gollobowie, Holta, Kolodziej w skladzie.
    2016 - az tak bardzo ten sklad od obecnego sie nie roznil, trzech ekstraligowcow Kolodziej, Bjerre, Madsen.
    Bjerre zostal u nas, reszta zostala liderami swoich druzyn w elidze.

    Teraz mielismy rok przerwy od eligi i od razu widac, ze tor nam bardziej sprzyja - o ile sie do niego spasujemy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Smutną informację przekazał portal espeedway.pl.
    Zmarł Jan Malinowski, legenda grudziądzkiego żużla...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •