Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 204 z 204

Wątek: III Runda SE Unia Tarnow - Apator Torun,22.04.2018 godz.19.00

  1. Powrót do góry    #181
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Na wstępie powiem, że tarnowianie to faktycznie wyluzowani ludzie jeśli chodzi o kibiców To był mój pierwszy i ostatni wyjazd w tym roku za tą "drużyną" nie chce mi się komentować jazdy poszczególnych zawodników, bo na brawa zasługuje tylko albo aż Kaczmarek. Stałem sobie spokojnie przy parkingu obserwując zawodników i działaczy podczas tego meczu i powiem szczerze fajnie że jest luz, ale ku....a mecz jest przegrywany, a tu nadal luz, luz jak na sparingu. Po biegu pieczętującym przegrany mecz, na twarzach tych ludzi nie było żadnych emocji, ani złości, anie smutku, nikomu nawet brewka się nie podniosła, poprostu ktoś tam jedzie 4 kólka odjedzie i wróci, potem sobie ja pojadę odjadę 4 kólka i wrócę, takie jest podejście tej drużyny do spotkania. A przynjamniej takie odniosłem wrażenie, Frątczak jak nie widzi kamer to też wielka pi...da, żałośnie to wszystko dziś wyglądało.

    Na plus atmosfera na stadionie, Unia ma znacznie, znacznie lepszego wodzireja na stadionie niż ten nasz krzykacz. Nawet z tej perspektywy miło się to przegrywało

  2. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi YaneY za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (23-04-2018), j-rules (23-04-2018), polewaczka (23-04-2018), savage (02-05-2018)

  3. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    No to wyglada na to, ze widzielismy to samo podejscie zawodnikow. Kompletny brak druzyny.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Jacek F. chyba też nie do końca w formie jest.
    Kaczmarkowi bieg zabrał, młody Holder w roli obserwatora, no i mafia na kolanach, a tu żadnego gaznika, silnika nie oprotestował?
    Mizeria po całości.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #184
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Wróciłem.
    Przed sezonem w którymś z tekstów zapowiedzi napisałem..... że nasza drużyna to składak,
    zwykły składak. I niestety mamy taki składak trzeci mecz z rzędu. Żartem można stwierdzić,
    że za tydzień mamy mecz o utrzymanie.
    Przy takich zdobyczach punktowych -19 w Gorzowie +4 z Wrockiem, - 12 w Tarnowie,
    to ile bonusów ujedziemy?

    Frątczak tłumaczył, że nie chciał Kaczmarka puścić szósty raz, żeby go nie przemęczyć....
    no ja cię kręcę. Toż to przebój.
    A ja się pytam po co puszcza się bezjajecznych zawodników w bój, a trzyma na ławie
    Jacka Holdera? Skoro Jamróg, Mroczka, Kułakow i Kaczmarek rozstawiają innych
    po kontach (kątach ) to może młody Holder by coś namieszał?
    Jedyne plusy to chyba symptomy lepszej jazdy u Iversena, jeden bieg Kopcia-Sobczyńskiego,
    no i oczywiście Kaczmarek... żeby on jeszcze czuł partnera z drużyny i słyszał przeciwników...
    Przedpełski, Holta, Doyle, Holder - tak jak napisał kolega z Tarnowa, strasznie się męczyli....
    ze sobą.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 23-04-2018 o 09:35
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Ale komu tam w Toruniu ma zależeć na tym klubie ? Przedpełskiemu ? I komu jeszcze ? Kaczmarkowi z Leszna ? który notabene jest najlepszym zawodnikiem tej drużyny( młody, ambitny, polak). Resztą to zaciąg zagranicznych gwiazdek i gwiazdeczek łącznie z menago. Jak Toruń przyjeżdżał do Tarnowa z Puszakowskim, Słaboniem, Jagusiem i swoimi juniorami to było więcej walki i emocji na torze. Dziś to ja wam szczerze współczuje takiej paczki nawet jakbyście zdobyli DMP.

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi profesor za jego przydatny post!

    j-rules (23-04-2018), polewaczka (23-04-2018), wokie (23-04-2018)

  8. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    To jest takie pierd...
    Komu ma zależeć? Nikomu nie musi.
    Oni mają zapierdac na miskę z ryżem.
    Skoro mienia się zawodowcami to nie muszą kochać klubu i się dla niego poświęcać. Mi wystarczy jak solidnie wykonana swója pracę a z tym póki co, nie z miłościa do klubu, jest problem.
    Doyle jedzie jak szkolkowicz, podobnie Iversen. Holder znowu będzie zawodnikiem swoje toru a jego brat dzieki bezjajecznosci Fratczaka będzie ziewal w parkingu.
    Na miejscu Termosa wstrzymalbym tym amatorom wszelkie wypłaty do momentu aż zaczną wykonywać taka pracę do jakiej zostali zatrudnieni. Oprócz juniorów rzecz jasna, bo jeden dal z siebie więcej niż potrafi, drugi nie potrafi więcej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Więcej płacić za przygotowanie do sezonu! Więcej płacić za podpis pod kontraktem! Kiedy prezesi robiący za bankomaty pójdą po rozum do głowy i zaczną płacić zawodowcom tylko i wyłącznie za efekty ich pracy.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    1marcin60 (23-04-2018)

  11. Powrót do góry    #188
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Chcieliście zawodowców to macie. Dziś Toruń jutro inna dojna krowa. Ważne że pieniądze przed sezonem i w trakcie się zgadzają i są przelewane na czas.
    Nigdy nie jest dobrze jak w polskim klubie mamy zaciąg z całego świata.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na miejscu Termosa wstrzymalbym tym amatorom wszelkie wypłaty do momentu aż zaczną wykonywać taka pracę do jakiej zostali zatrudnieni. Oprócz juniorów rzecz jasna, bo jeden dal z siebie więcej niż potrafi, drugi nie potrafi więcej.
    Jakie wstrzymał ? Zobowiązał się do płacenia w kontrakcie i jego zasranym obowiązkiem jest zapłacenie za każdy jeden punkt nawet na trupie.

  12. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez profesor Zobacz posta
    Ale komu tam w Toruniu ma zależeć na tym klubie ? Przedpełskiemu ? I komu jeszcze ? Kaczmarkowi z Leszna ? który notabene jest najlepszym zawodnikiem tej drużyny( młody, ambitny, polak). Resztą to zaciąg zagranicznych gwiazdek i gwiazdeczek łącznie z menago. Jak Toruń przyjeżdżał do Tarnowa z Puszakowskim, Słaboniem, Jagusiem i swoimi juniorami to było więcej walki i emocji na torze. Dziś to ja wam szczerze współczuje takiej paczki nawet jakbyście zdobyli DMP.
    To samo wczoraj w rozmowie z kolegą wspominałem że w 2006 roku taki Stead i Słaboń mimo mizernych wyników punktowych zostawiali więcej serca na torze niż obecne gwiazdki :/

  13. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Bardzo mnie ucieszył wynik a jeszcze bardziej styl
    Od początku twierdziłem ze Torun na papierze wygląda tylko troche lepiej niz w ubiegłym roku ....
    Oczywiście że to początek sezonu itp... ale jak widać Panu Senatorowi już coś sie nie spodobało i delikatnie szpileczkę zbił a to dopiero początek.
    Dobrze ze Kaczmarek pojechał bo by 30 pkt nie zdobyli ...
    Puk chyba wrócił do formy jaką miał w Falubazie .

    Tak wiem mamy soje problemy ale ...
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  14. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez profesor Zobacz posta
    Chcieliście zawodowców to macie. Dziś Toruń jutro inna dojna krowa. Ważne że pieniądze przed sezonem i w trakcie się zgadzają i są przelewane na czas.
    Nigdy nie jest dobrze jak w polskim klubie mamy zaciąg z całego świata.
    Skad Ty takie madrosci bierzesz?

    Wy to kogo chcieliscie? Amatorow?
    Podasz mi polski klub w ktorym nie ma zagranicznego zaciagu?
    Chociaz jeden.


    Cytat Zamieszczone przez profesor Zobacz posta



    Jakie wstrzymał ? Zobowiązał się do płacenia w kontrakcie i jego zasranym obowiązkiem jest zapłacenie za każdy jeden punkt nawet na trupie.
    ...a ich zasranym obowiazkiem jest jazda ktora nie przynosi wstydu dla klubu ktory reprezentuja.
    Poza tym wstrzymal nie oznacza nie zaplacil.Oni na te pieniadze musza uczciwie zapracowac.

    Sponsor widzac mierne wyniki nie przelal transzy.Sorry panowie,mamy poslizg z wyplata,ale nie bojcie sie,
    my sie wywiazemy z kontraktu.Tylko z opoznieniem.Poki co mamy tylko dla Damiana.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-04-2018 o 18:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #192
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Wynik na pewno cieszy, bo dziwne że by było inaczej. Po trzech meczach początku sezonu, mamy odpowiedź na dwa ważne pytania jeśli idzie o Jaskółki: 1.nie będziemy raczej chłopcami do bicia, 2. Pedersen jest w stanie odgrywać rolę prawdziwego lidera.
    Co mnie zaskoczyło to odważna decyzja trenera Barana i wpuszczenie Kulakova za Kildemanda, wiadomo Wiktor miał trochę może szczęścia ale wywalczył 6 pkt. Myślę, że mało kto się tego spodziewał. Po za tym Kildelmand też chyba ma sporo do myślenia po tej zmianie, i mam nadzieję, że go to zmobilizuje do poprawy wyników. W sumie do pełni szczęścia brakuje nam lepszej postawy Pająka.
    Za tydzień zobaczymy na co nas stać na wyjazdach, w sumie w Czewie pierwsza połowa zawodó nie była zła, jeśli Gorzów pojedzie bez Vacula i Karcmarza to można powalczyć o dobry wynik.

  16. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z Nickim jest ta niesamowita pewnosc. Jedzie z przodu? No to 3 pkt juz pewne. Nie jedzie z przodu? Zaraz bedzie jechal..
    Mamy w Lesznie nieco inne wspomnienia z zeszłego roku Ale dobrze, że Nicki wrócił - żużel go potrzebuje w takiej formie.

  17. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sponsor widzac mierne wyniki nie przelal transzy.Sorry panowie,mamy poslizg z wyplata,ale nie bojcie sie,
    my sie wywiazemy z kontraktu.Tylko z opoznieniem.Poki co mamy tylko dla Damiana.
    Damian to jakas nowa ksywka Jacka Falubaza?

  18. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach

    Sorry, miało być Daniel.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (23-04-2018)

  20. Powrót do góry    #196
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    Bardzo mnie ucieszył wynik a jeszcze bardziej styl
    Od początku twierdziłem ze Torun na papierze wygląda tylko troche lepiej niz w ubiegłym roku ....
    Oczywiście że to początek sezonu itp... ale jak widać Panu Senatorowi już coś sie nie spodobało i delikatnie szpileczkę zbił a to dopiero początek.
    Dobrze ze Kaczmarek pojechał bo by 30 pkt nie zdobyli ...
    Puk chyba wrócił do formy jaką miał w Falubazie .

    Tak wiem mamy soje problemy ale ...
    Ot, typowa polaczkowatość - u nas zdechło bydło, ale to nic, bo na szczęście u sąsiada zmarł syn.

  21. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Na miejscu kibica Falubazu raczej bym sie z wygranej UT nie cieszyl..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To i tak bez znaczenia, bez drugiego lidera to se mozemy pogwizdac co najwyzej.

  23. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    wlasnie sie zaczyna skrot w eNce jakby co
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    wlasnie sie zaczyna skrot w eNce jakby co
    Wczorajszy 4 biegowy skrot w Magazynie wystarczyl, oddal w 100% co sie na torze dzialo..

  25. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Obejrzałem w końcu!

    Fratczak po 2 seriach spokojnie mogl puscic Jacka za Starego lub Przedpelskiego. Oni byli najslabsi. Bo choc Iversen w pierwszym biegu mial zero to byl b.szybki. Siedzial na kole Nickiego dlatego ten nie mogl odjechac od kredy i musial pilnowac takze pozycji.

    Nicki rakieta. Starty ma slabsze. Podnosi go lekko jakby startowal stylem z poczatku kariery.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Morciasz (28-04-2018)

  27. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    PUK byl tako samo slaby, pierwszym biegiem w Tarnowie sie sugerowac to cos nowatorskiego.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    pisałem o 2 seriach. no wlasnie PUk wygladal lepiej niz PP i Holder. jak nie widziales tego to sorry.

  29. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    No, taki byl szybki ze Kulakova w drugiej serii nie zlapal a ten byl bardzo wolny i nie wiem jakim cudem to dowiozl.
    Takze nie wiem co widziales. I w sumie nie chce wiedziec.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •