Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 271 do 308 z 308

Wątek: Falubaz Zielona Góra vs. Włókniarz Częstochowa - 22.04 , III runda ekstraligi

  1. Powrót do góry    #271
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Zgodzę się z kingpinem póki co ma tapecie mamy najsłabsze ekipy. Trzeba przyznać że z takim Leonem i Zegarem jak dziś to z mocniejszym ekipami nie mamy szans. O ile o Madsena jestem spokojny o tyle jazda Zegara od początku sezonu nie jest jakaś rewelacyjna. Ż drugiej strony wydaje mi się że pójdą w górę jeszcze akcję Miedziaka i Tofika.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Fredka kosmita. Jeśli w 2 pozostalych meczach potwierdza pewni zawodnicy to co jechali do tej pory to...

    1. Fredka
    2. Nicki
    3. Tai
    4. Zimny

    Zimny trochę chimeryczny stąd 4. Nie wierzę w "Dont worry dont cry" Holdera.

    Pytanie czy Fredka ma całą armię takich nitro-rakiet ?
    Tylko Falubaz

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Mecz może nie widowiskowy, ale trzymający w napięciu do końca.
    Brawa dla Lwów za wyszarpanie tej wygranej.

    Fred miazga, Miedzin też dołożył sporo do tej wygranej.
    Nam pozostaje walka o ligowy byt, ale to chyba było do przewidzenia, no chybaże Mario nadal snuje wizje o medalach.
    Pogubione pojedyńcze punkty zadecydowały.

    Brawa dla obu ekip za wojne.
    Latający Fred cieszący się jazdą, to piękny widok, szkoda tylko, że na tle naszych.

    No i Ta ławka Miedzina w Czewie to coraz bardziej realna.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 22-04-2018 o 20:07
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Gdzie jest wątek Wrocław Gorzów?

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  5. Powrót do góry    #275
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Brawo Czewa ! , Falubaz moze juz zapomniec o play off i skupic sie na walce o bezpieczny ligowy byt

    Leszno i Czewa juz tam sa , Wroclaw i Torun pewnie dolacza
    ooo kolego 3 kolejka i ty masz juz wszystko ulozone .. respect dal ciebie.. odwazny jestes

    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Widział ktoś Mariusza !!!!!!!
    ponoc byl widziany .. w drodze do domu w pokolei napotkanych kuflandiach ... zbiera mysli zeby to wszystko "wymariuszowac"
    pyra

  6. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Puka chyba jednak przebił Ostafa w rywalizacji na większą bzdurę weekendu:

    Z takim liderem forBet Włókniarz staje się jednym z kandydatów do złotego medalu.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Puka chyba jednak przebił Ostafa w rywalizacji na większą bzdurę weekendu:
    Zawody w kategorii głupi i głupszy


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Gadol (22-04-2018)

  9. Powrót do góry    #278
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Biorą się za łby.

  10. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Puka chyba jednak przebił Ostafa w rywalizacji na większą bzdurę weekendu:
    Co kolejke beda sie prześcigać i zakładać medale.
    Potem beda się puszyli, że trafili.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #280
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Puka chyba jednak przebił Ostafa w rywalizacji na większą bzdurę weekendu:
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Co kolejke beda sie prześcigać i zakładać medale.
    Potem beda się puszyli, że trafili.
    Jest tylko 8 drużyn, w końcu muszą trafić...

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi greggor za jego przydatny post!

    Gadol (22-04-2018), shelve (22-04-2018)

  13. Powrót do góry    #281
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Brawa dla Włókniarza za wygraną .Jeszcze większe brawa dla Adriana który mam nadzieje że z każdym kolejnym meczem będzie tak jak dzisiaj zamykał twarz tym wszystkim ''fachowcom'' na tym forum .Pokłony dla Freda i mam nadzieje na wielkie rzeczy z jego strony w GP .Brawa dla Falubazu za walkę a że porażka to trudno , jedziem dalej i walczymy o utrzymanie

  14. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ludzie za wcześnie jeszcze na tego typu prognozy. Mamy trzy kolejki za sobą więc jeszcze wiele rzeczy moze sie zmienic i poza Lesznem to jak dla mnie nie ma murowanego kandydata na PO jak i do spadku. Relax
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #283
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Jak Carlitos i ja pisaliśmy, że jest niewesoło to byliśmy nazywani miękkimi fajami (pozdro Mario- parówo), że nie wierzymy w drużynę. Tymczasem dziś wykonany kolejny krok do pierwszej ligi. Przegrywamy z przeciętną Częstochową, kiedy do utrzymania wygrana ze średniakami to warunek bezwzględny.
    Ale co tam przecież mamy ekipę na spokojne utrzymanie, a może nawet na play off, a mecz z Grudziądzem był powiewem optymizmu.
    Dokładnie. Co z nas za kibice... Zajrzyj na wątek klubowy.

    Gratulacje dla Częstochowy. Miedziak życiówka (i bez upadku ), przy słabszej dyspozycji Madsena i Zagara zrobić 46 pkt.

  16. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Trafiłem wynik...........szkoda, że odwrotnie.
    Czułem, że wcale nie będzie to lekki mecz.
    Cóż, trzeba raczej zejść na ziemię i pogodzić się z tym, że głównym naszym celem nadal jest utrzymanie.
    Na pierwszym meczu nie byłem, ale wtedy chyba tor bardziej nam pomagał.
    Dziś jak już przegrał ktoś start to lipa.
    Szkoda upadku Niedźwiadka bo byłby remis w meczu, ale nie ma co chłopaka obarczać porażką.
    Lindgren - czy on w tym roku już z kimś przegrał?

  17. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    To był jeden ze słabszych meczów Falubazu jakie widziałem w ostatnich latach na W69


    Przed meczem brałem pod uwagę ewentualną porażkę Falubazu, ale tylko wtedy jeśli Włókniarz pojedzie jakieś mega zawody, na co na pewno ich stać przy obecnym składzie.
    W życiu nie zakładałem, że Falubaz przegra mecz przy tak słabej postawie postawie Madsena i Zagara.
    Madsen był cały mecz słaby, w pierwszym biegu coś gonił Zengotę, a później był po prostu cienki. W miejscu trenera w życiu nie wystawiłbym go do biegu nr 14. Zresztą w tym biegu Madsen po mistrzowsku przeszkodził Musielakowi i otworzył autostradę Protasowi.
    Zagar coś tam walczył, ale również był słaby. W 4 startach pokonał tylko Thorsella i Zengotę.
    No ludzie! Miedziak pojechał bardzo dobrze, ale Miedziak pojechał bardzo dobrze na tle ogólnie słabego meczu. Nawet bardzo dobry mecz Miedziaka nie może w żaden sposób tłumaczyć porażki Falubazu. Adrian to osobny temat, bo to na pewno jest zawodnik lepszy od tego co prezentował w ostatnich pechowych latach.
    Włókniarz od początku ciągnął ten mecz dwójką zawodników. Falubaz przegrał z Włókniarzem przy słabej, a nawet bardzo słabej postawie Zagara i Madsena.


    Mam kilka uwag do meczu:
    1. Wszyscy obwiniają Protasa, który zrobił Wielbłąda w biegu nr 14. Zgadza się, Protas jest z jednym ojców porażki, ale... W biegu nr 2 Niedźwiedź zalicza upadek, w sytuacji gdy w najgorszym wypadku byłoby 4:2 dla Falubazu. Powtórka bez Niedźwiedzia i 2:4. Wystarczyło wtedy wygrać 4:2 i Falubaz wygrałby cały mecz dwoma punktami.
    2. Po raz kolejny słabe ściganie na W69. Miałem wrażenie, ze duża w ogóle nie chodzi. Tydzień temu Pepe latał po dużej, dzisiaj nic nie szło. Lindgrenowi nic nie przeszkadza, ale to inna liga. Mamy chyba obecnie najgorszy tor w ekstralidze, co dzisiaj tylko się potwierdziło.
    3. Było trochę mówione o taktyce. Po jaką cholerę nasz najlepszy zawodnik Patryk Dudek jest ustawiany na bieg nr 12 i na juniora drużyny przeciwnej? Wiemy jaka jest siła juniorów przeciwników i w tym biegu równie dobrze mógłby jechać Thorsell i by pokonał juniora.
    Nie lepiej ustawić parę tak?
    11. Thorsell
    12. Dudek
    jeśli wiadomo, że juniorzy przeciwnika są słabi i nei trzeba pchać Dudka na juniora w biegu nr 12?
    4. Thorsell jak na razie nie wygląda na zbawiciela. Nie mówię tylko o dzisiejszym meczu, ale i o zeszłym sezonie. Żeby nie było, uważam, że słusznie że dzisiaj pojechał. Wg mnie jest lepszym żużlowcem od Gomólskiego, ale jak na razie to jest tylko lepsza wersja 5tego seniora.


    Polityka kadrowa klubu to temat na wątek Falubazu. Podobno miało być fajnie, że nie zawsze musi być mocny, ambitny, perspektywiczny skład. No to jest fajnie
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 22-04-2018 o 20:58

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    chloroform (22-04-2018)

  19. Powrót do góry    #286
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Jeszcze bym dodał lotny start jednego z z częstochowian( nie pamiętam który to był bieg) który by ewidentnie do powtórki , przynajmniej według obowiązujących standardów, a i jeszcze strata jednego oczka przez Zgardzińskiego którego objechał na ostatnim łuku Madsen

  20. Powrót do góry    #287
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Bylem na stadionie, wiec nie wiem jak to wygladalo w tv, ale wszystkie ostrzezenia z biegow za niebezpieczna jazde wydawaly mi sie komiczne

  21. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez szmacianek Zobacz posta
    Jeszcze bym dodał lotny start jednego z z częstochowian( nie pamiętam który to był bieg) który by ewidentnie do powtórki , przynajmniej według obowiązujących standardów, a i jeszcze strata jednego oczka przez Zgardzińskiego którego objechał na ostatnim łuku Madsen
    Miedzin z ewidentnego lotnego wyskoczył.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #289
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    a zwróciliście uwagę, że na prezentacji nie wymieniono dziś żadnego z trenerów obu drużyn?
    do tej pory zawsze raczej byli oni wywoływani

  23. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Adam Skórnicki (trener Falubazu Zielona Góra): Przyjechał do nas lider i lider od nas wyjeżdża. Nie udało się zatrzymać Fredki, a jedynie udało się powstrzymać trochę Madsena. Różnicę zrobił jednak Adrian Miedziński co ciężko było już później odrobić. Gratuluję ekipie gości. W trakcie meczu było parę wypadków losowych, przez co uciekały nam te punkty. Zabrakło tych kilka "oczek".


    1. Co ten Skóra z tym "liderem"?? Przyjechał do nas Włókniarz Częstochowa. Włókniarz był owszem liderem, bo miał wyjazd w cienkim GKM i jechał u siebie z cienkim wyjazdowo Tarnowem. Czy Skóra tym gadaniem o "liderze" próbuje w jakiś sposób usprawiedliwić porażkę?
    2. Nie udało nam się powstrzymać Madsena, tylko Madsen był taki cienki, że sam się powstrzymał. No chyba, że chodzi o zj***any tor, który powstrzymał Madsena

  24. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Gratulacje dla Czewy, mecz wygrali, więc gratki należą się jak psu zupa.

    Płaczkom mówię raz jeszcze, "na pohybel".

    Nie wierzyłem, że Fred zrobi dzisiaj komplet. A ten jednak zrobił. Ba, mało tego, Fredowi Cieślak nawet nie powiedział, ze na naszym torze nie idzie wyprzedzać. Więc, nie wiedząc o tym, Fred wyprzedzał i po małej i po dużej. Nienormalny jakiś. I co teraz mają powiedziec inni zawodnicy ?

    Jak tylko wszedłem w wątek, od razu zauważyłem, ze dyżurne płaczki już hejtują. A ja musze powiedziec, ze mecz był na styku. Że Fred pokaże kawał dobrego zużla to wiedziałem i przed meczem, ale sądziłem, że mocno wesprą go Madsen i Zagar. A tymczasem Madsen z Zagarem nic nie pokazali. Za to mocno wkrewił mnie Miedziak. On tu z reguły dobrze śmigał, ale dzisiaj mnie mocno zezłościł. Musielak też fajnie się prezentował. Totalnie zawiódł mnie w 2 biegu Niedźwiadek.

    Dzisiaj jechały dwie równorzędne ekipy. I nie zdziwię się, jak w Czewie w rewanżu, wynik równiez będzie na styku. A o wygranej zadecyduje ostatni bieg.

    P.s
    Karwa, co ten Fred ma tam pod maską ? Przecież gołym okiem widać, że ma jakieś 10 koni więcej niż konkurencja.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak tylko wszedłem w wątek, od razu zauważyłem, ze dyżurne płaczki już hejtują.
    Kogo masz na myśli pisząc "dyżurne płaczki"? bo ja tu nie widzę powyżej żadnych płaczków, do tego popełniłem dwa wpisy (wydaje mi się sensowne) i chcę siebie wykluczyć z tej twojej kategorii. Śmiało

  26. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mariusz w kuluarach mówią że Cieślak zaprosił Cię na kiełbasę polską grillowaną i na zapitkę w postaci denaturatu prosto z baku Fredki Lindgrena czy to prawda? Fakt że Fredowi ten silniczek chodzi cichutko jak jakiś skuterek z silnikiem odrzutowca i nie wiem gdzie mu łysy wytrzasnął tunera ale nie widziałem tak pijanego Fredki od czasu Karolaka tyle że wtedy były brony po same jajca.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  27. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Kogo masz na myśli pisząc "dyżurne płaczki"? bo ja tu nie widzę powyżej żadnych płaczków, do tego popełniłem dwa wpisy (wydaje mi się sensowne) i chcę siebie wykluczyć z tej twojej kategorii. Śmiało
    Alez to oczywiste, że miałem na myśli Shelve, Carlitosa czy Bruno.

    Ale widzę, ze coś ciebie sumienie ruszyło
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Alez to oczywiste, że miałem na myśli Shelve, Carlitosa czy Bruno.

    Ale widzę, ze coś ciebie sumienie ruszyło
    Mario halo tu ziemia, chyba nawet nie raczyłeś przeczytać tego watku.
    Jest tylko jeden mój wpis na temat tego meczu, gdzie gratuluje obu ekipom za walke, no i dwa potem w odpowiedziach.

    Żadnego płaczu, czy nawet krytyki nie było.
    Te wpisy sa nawet na tej ostatniej stronie, także bez takich mi prosze ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #296
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    No i jednak lotnego Miedziaka nie było
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  30. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    CKMik (22-04-2018), blacktop (23-04-2018), dockm (22-04-2018), pakosik (22-04-2018)

  31. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    No i jednak lotnego Miedziaka nie było
    A tam nie było, był i *uj.
    Nie obdzieraj choć Ty nas z resztek złudzeń, że nie przegraliśmy tego sportowo, tylko nas okradli jak to próbuje krzyczeć strateg Skóra.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Za to byl puszczony kompletnie czolgany start Niedzwiedzia - nie pamietam, ktory bieg, ale to bylo juz po rzekomym lotnym Miedziaka.
    Dalej nie ogladalem, ale wynik... Fred walcuje. Cos niesamowitego!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Za SF, Świącik:

    Przed meczem Marek Cieślak spacerował w towarzystwie ochroniarzy. Dlaczego?

    W tygodniu poprzedzającym mecz dotarły do nas informacje od zielonogórskich zawodników, że może wydarzyć się coś, co dla naszego trenera może być niebezpieczne. Poprosiliśmy Falubaz o dodatkowe zwrócenie uwagi. Uważam, że Markowi Cieślakowi w Zielonej Górze należały się podziękowania za pracę w Falubazie, bo coś z tym klubem osiągnął.

    To były realne pogróżki?

    Po prostu trener zwrócił się do mnie, by coś z nimi zrobić. Ja z kolei wystosowałem prośbę do zielonogórskiego klubu, by zwrócić uwagę. Gdyby taka sytuacja wydarzyła się w Częstochowie, to moglibyśmy zadzwonić do naszej ochrony lub powiadomić częstochowską policję o jakimś stanie zagrożenia. Tylko o to chodziło.
    Ja pyerdolę, oni sobie jakieś jaja robią.

    To ja teraz proponuję, aby Zdzicho zgłosił tą sytuację oficjalnie na zielonogórską policję. Niech sprawdzą czy to prawda, że któryś z zielonogórskich zawodników słyszał coś o groźbach dla Shreka. I czy były to faktycznie groźby ze strony kibiców.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mariusz dalej nawijasz o tym Cieślaku jakby to było najważniejsze w dzisiejszym dniu.
    Zawodnicy mu powiedzieli, że może być nieprzyjemnie więc chłop poprosił o dodatkową ochronę.
    Nie wiem co w tym jest tak dziwnego czy szokującego.
    W Częstochowie o taką ochronę postarał się Gollob czy Miedziński i nikt nawet tego specjalnie nie drążył.
    Nie rozumiem o co chodzi. Takie sytuacje się zdarzają w tym sporcie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #301
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Wg mnie błąd nastąpił przy biegach nominowanych.
    Stawiałem ze Protas pojedzie w 15 ( mieli po tyle samo pkt), liczyłem ze Zengi i Jensen pojada na 5/1 i przed biegiem 15 biegiem wyjdziemy na +2 i tu Patryk z Kapitanem moga przegrac nawet 2/4 a to nam do 1 pkt meczowy.
    Dlaczego ??
    Piotr juz w swoim 4 starcie nie był za szybki oczywiscie to takie pisanie po ale byłem zdziwiony ze takich par własne nie było ...
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  36. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Pozdrawiam kibiców Falubazu zwłaszcza Anie w okularach i Malwine bez takowych
    Gdzie te czasy gdy młodziez typu Ułamek , Osumek , Pietrzyk robiły róznice ? ! Czasem sie zastanawiam z kąd np w Lesznie biora takich asów ???
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #303
    Stały bywalec Awatar von_Loo
    Dołączył
    02-03-2009
    Postów
    852
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A tak ogolnie to caly mecz na remis
    O wyniku zadecydowal bieg mlodziezowy.
    dziekuje.

  38. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    W przypadku wyniku oscylujacego wokol remisu na wynik wplyw mial moze bieg młodzieżowy a moze blad zengiego albo protasa. Mozna sobie tak gdybac bez konca. Dla mnie decydujacym czynnikiem byla znajomosc toru przez Cieslaka *****ista postawa Lindgrena Miedzinskiego i Gruchalskiego w biegu juniorow czyli to co mialo Nas pogrążyć tak naprawdę wygralo Nam mecz. Juniorzy i Miedzinski.
    Pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    W przypadku wyniku oscylujacego wokol remisu na wynik wplyw mial moze bieg młodzieżowy a moze blad zengiego albo protasa. Mozna sobie tak gdybac bez konca. Dla mnie decydujacym czynnikiem byla znajomosc toru przez Cieslaka *****ista postawa Lindgrena Miedzinskiego i Gruchalskiego w biegu juniorow czyli to co mialo Nas pogrążyć tak naprawdę wygralo Nam mecz. Juniorzy i Miedzinski.
    Pozdro
    A czemuż to znajomość toru przez Cieślaka nie sprawdziła, że Madsen i Zagar jechali tak jak pojechali co ?
    To jest takie pierniczenie w tylu tych mądrali z telewizji. Gówno tam znajomość toru, po prostu Lindgren trafił na zayebiste silniki które jadą wszędzie a Miedziakowi podpasował tor (jak zazwyczaj w ZG) do tego miał dobre wejście w mecz więc się nie spalił psychicznie. Wkład w tym Cieślaka żaden.
    Jego zasługa jest inna - dobrze zestawił pary i wspiera psychicznie Miedziaka a to cholernie ważne bo gość jest pod tym względem słaby.

    I dla twojej wiedzy tor istotnie różnił się od tego co robił Cieślak i to na naszą niekorzyść, bo wyłączona była duża tak, że Protas nie mogł się napędzać jak to ma w zwyczaju. Po prostu Krzyżaniak jako komisarz toru jak zwykle u nas robi nam taki numer. To nie był pierwszy, ale nie ma co tam zwalać bo przerżnęliśmy przez własne błędy. Także juniorów (chociaż to nie oni ponoszą odpowiedzialność za porażkę tylko liderzy).

  40. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Black, Fredowi, na dzisiaj, żadna znajomość toru nie jest potrzebna. Zapyerdala na każdym. A ponadto, akurat Fred to zna zielonogórski owal lepiej niż Cieślak. :

    Miedziak w ZG z reguły dobrze jeździł. Nawet Musielak w latach kiedy mu nie szlo, w ZG akurat wypadał również dobrze.

    I chyba pokuszę się o stwierdzenie, ze taki miedziak czy Musielak, gorzej będą wypadali na domowym torze w Czewie, a lepiej na wyjazdach. W domu mają większe ciśnienie i sobie z tym nie radzą. Ale może się mylę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Dokladnie. Tor w ZG to znaja prawie wszyscy zawodnicy bo jego geometria jest latwa. Kwestia szybkiego spasowania do nawierzchni.
    Ja wiem, ze Cieslak jest najlepszym managerem swiata (bo taka prawda) ale niekotrzy to juz grubo przesadzaja z tymi teoriami.
    Jeszcze troche i sie dowiemy, ze Lindgrenowi Cieslak podowiedzial sciezki a Miedziakowi ustawienia.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Cieslak przed zawodami i w trakcie biegow pokazywal jak trzeba jechac w Zielonej. Zachowywal sie jakby sam ten tor przygotowywał. Przeciez Miedziak mial robic baczki a juniorzy zdobyc jeden punkt z urzedu. Tutaj tkwi cala filozofia tego meczu. Zagraly te ogniwa z ktorych wszyscy mieli sie smiac. Zobaczcie jak w parkingu zachowuje sie Cieslak. Miedzy biegami jak najezdza na niego kamera skupiony i bez emocji. Natomiast jak zaczyna sie bieg to biega przekraczajac granice ktorej nie mozna przekraczac. Doslownie i w przenosni. Po meczach w Czestochowie jak przyjezdzal z Wrockiem to jego wlasne dzieci nie odzywaly sie do niego przez tydzien. Pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •