Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 308

Wątek: Falubaz Zielona Góra vs. Włókniarz Częstochowa - 22.04 , III runda ekstraligi

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Narodowy jako nasze dobro narodowe potrzebuje ochrony BOR-u czy tam SOP-u
    Tylko Falubaz

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Jak Cieślak tak obawia się o swoje zdrowie i życie, to niech przyjedzie ze swoją ochroną, ą nie ośmiesza się jakimiś pisemkami.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    pismo włókniarza powstało zapewne z inspiracji cieślaka.
    to tylko pokazuje, że ego narodowego jest większe niż jego rzekome umiejętności trenerskie i uzależnienie od alkoholu razem wzięte.

    pragnę zapewnić, że ubiegłoroczne odejście p. marka z naszego klubu zostało przyjęte przez większość kibiców z dużą ulgą. oczywiście styl zakończenia współpracy był dyskusyjny, ale generalnie ludzie przeszli obok tego obojętnie (czytaj: zlali to ciepłym moczem).

    potencjalne zagrożenie ze strony zielonogórskich kibiców jest jedynie efektem urojeń alkoholowych, dlatego uprasza się trenera marka cieślaka o nie spożywanie podczas zawodów żużlowych, a wszystko będzie dobrze.

    typuję: 49:41.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-04-2018), thengel (22-04-2018)

  5. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Narodowy jako nasze dobro narodowe potrzebuje ochrony BOR-u czy tam SOP-u
    Jeśli tak chronią, jak kierują, to strach się bać .
    A tak na poważnie, MC chyba popadł w megalomanię absolutną. I na pewno nie czyta forum...

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Jak pisałem wcześniej, szanuję Włókniarz i uważam ich za mocną ekipę, dlatego typowałem wygraną 49-41. Bardziej niż o wynik, obawiam się jazdy Pana Adriana. Oby w tym meczu nie wywinął komuś kontuzji, bo jak któryś z naszych złapie kontuzję to już całkiem będzie ciepło.
    Z roku na rok bardziej się denerwuję jak widzę jazdę tego gościa.

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mariusz napisał:
    Karwa, co za debile w tym WĹ‚Ăłkniarzu siedzÄ… ?
    Mariusz od kilku miesięcy powtarzam, że Cieślak zdecydował się opuścić ZG o czym wiedzieli zawodnicy i działacze.
    Miałem przyjemność dowiedzieć się o tym osobiście od zawodników w Warszawie.
    MC chyba ma naprawdę sporo klasy że nie upublicznił smsów i innych dziwnych zagrań tych oszołomów.
    Nie chce robić z tego sensacji. To jest przecież bardziej śmieszne niż straszne.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    po dzisiejszym gwałcie w Grudziądzu chyba trzeba inaczej spojrzeć na wyniki Włókniarza i Falubazu z Grudziądzem..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Martwi mnie na razie dyspozycja Patryka. Niestety mecz GKM-Unia pokazał, że nasze zwycięstwo u siebie 16 pkt to wcale takie zaje...te nie było. Choć wiadomo mecz meczowi nierówny.
    A poza tym 1 meczem Patryk nic na razie nie pokazuje (zawodów w Czechach nie liczę), jak wygra start to się w miarę broni, ale na trasie bardzo słabo. Cała nadzieja, że ma jakoś tam po meczu z GKM sprzęt ustawiony na W69 i tor będzie podobny.

    A Cieślaka to najlepiej pominąć totalną ciszą podczas prezentacji. To bardziej 'zadziała' na jego ego niż jakiekolwiek reakcje typu gwizdy lub inne...

    p.s.
    sparta_mistrz mnie po części ubiegł.

  10. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Najpierw opuszcza Falubaz bo podczas fety za mistrzostwo ,kibice zachowali się tragicznie i śpiewali Andrzej Huszcza a nie Marek Cieślak
    Parę lat pózniej czeka do ostatniej chwili bo cały czas ma nadzieje że szefostwo Falubazu skołuje kilka baniek kredytu i ściągnie zawodników którzy będą przedłużać *****istość pana Marka.Kredytu nie ma , gwiazd nie ma to oczywiście najłatwiej wytrzeć twarz chorą matką bo jeszcze z takim składem można z ligi spaść i legenda trenera tysiąclecia legnie w gruzach.
    Domaganie się teraz jakieś ochrony bo kibolstwo Falubazu może ruszyć z nożami , siekierami plus bomba w kieszeni to już jest uderzenie głową o częstochowski chodnik

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    thengel (22-04-2018)

  12. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Taaa ... najlepiej kilka zwartych oddziałów zomo

    Gdyby to dotyczyło Walaska ... w co też wątpie, no ale powiedzmy, że może i byłyby jakieś podstawy do podjęcia dodatkowych środków ostrożności ... ale w przypadku Cieślaka?! Mariusz zbyt delikatnie to ujął, bo wprost to ... popierd****o się komuś we łbie w tym Włókniarzu i tyle.

    Heh jeśli ktoś mógłby tu czymś zaatakować Marka to tylko propozycją wspólnej lufy po meczu. To nie Ostrów czy Gorzów i nikt z alkomatami go ganiał nie będzie a zakładam że ta ochrona to po to. Kibole jak przeczytali o obawach pana Marka to musieli się popłakać ze śmiechu.

    Co do meczu: z gatunku tych które musimy u siebie wygrać. 49-41.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  13. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mariusz napisał:

    Mariusz od kilku miesięcy powtarzam, że Cieślak zdecydował się opuścić ZG o czym wiedzieli zawodnicy i działacze.
    Miałem przyjemność dowiedzieć się o tym osobiście od zawodników w Warszawie.
    MC chyba ma naprawdę sporo klasy że nie upublicznił smsów i innych dziwnych zagrań tych oszołomów.
    Nie chce robić z tego sensacji. To jest przecież bardziej śmieszne niż straszne.
    Zawodnicy wiedzieli , działacze wiedzieli to dlaczego do ostatniej chwili była mowa że zostaje w Falubazie ?
    Pewnie że ma sporo ''klasy'' z tymi sms bo działacze Falubazu przez sms chcieli aby wielki mag się określił bo inaczej nie szło się z chłopem skontaktować a on do ostatniej chwili czekał na kredyt na Madsena i jemu podobnych
    Jak chcesz rozmawiać o tym co jest śmieszne i straszne to nawiąż kontakt z osobami którzy bywali na treningach prowadzonych przez pana Marka .Śmieszno i straszno będzie na pewno

  14. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Co do meczu , to zapowiada się ciekawe widowicho , bo Czewa ma rajderów , którzy na chwilę obecną trzymają poziom ,
    a występy kaskaderskie też trafić się mogą z wiadomych względów.
    Lwy są w stanie trzymać wynik , ale myślę , że wyrównany skład + wyrażna przewaga w juniorce zrobią różnicę.
    Myślę , że jakieś 6-8 punktów przewagi da radość miejscowym.
    Jeśli o narodowego chodzi , to sam sobie zawinił , bo wrócić do domu - to zrozumiałe , ale mógł to zrobić otwarcie
    i przy otwartej kurtynie , a nie zwlekać i chyba jednak trochę zasłaniać się względami rodzinnymi.
    No chyba , że angaż w Częstochowie nie był do końca pewny , ale to i tak nie tłumaczy " napoleona".

  15. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mariusz napisał:

    Mariusz od kilku miesięcy powtarzam, że Cieślak zdecydował się opuścić ZG o czym wiedzieli zawodnicy i działacze.
    Miałem przyjemność dowiedzieć się o tym osobiście od zawodników w Warszawie.
    MC chyba ma naprawdę sporo klasy że nie upublicznił smsów i innych dziwnych zagrań tych oszołomów.
    Nie chce robić z tego sensacji. To jest przecież bardziej śmieszne niż straszne.
    Black, sprawdź sobie w mediach, jak długo Cieślak potwierdzał dziennikarzom, że zostaje w ZG. Po co to robił ? No chyba, ze chcesz powiedzieć, że on już był ugadany w Czewie, a ZG zwodził celowo. Ale to by tylko potwierdzało tezę, ze jest małym człowiekiem.

    Ale przecież nie o tym rozmawiamy. A o piśmie jakie Włókniarz przysłał do ZG w kwestii ochrony Cieślaka. Któremu rzekomo grozi jakiś lincz ze strony Falubazowych tifosi

    I niech mi ktoś wytłumaczy, po co to było ? Skoro wszyscy wiedzą, że Cieślakowi nic nie grozi. Facet się w ten sposób chce dowartościować czy jak ? Czy może to jest celowa, taka wieśniacka wrzutka, mająca na celu zdenerwować przeciwnika przed ważnym meczem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Black, sprawdź sobie w mediach, jak długo Cieślak potwierdzał dziennikarzom, że zostaje w ZG. Po co to robił ? No chyba, ze chcesz powiedzieć, że on już był ugadany w Czewie, a ZG zwodził celowo. Ale to by tylko potwierdzało tezę, ze jest małym człowiekiem.

    Ale przecież nie o tym rozmawiamy. A o piśmie jakie Włókniarz przysłał do ZG w kwestii ochrony Cieślaka. Któremu rzekomo grozi jakiś lincz ze strony Falubazowych tifosi

    I niech mi ktoś wytłumaczy, po co to było ? Skoro wszyscy wiedzą, że Cieślakowi nic nie grozi. Facet się w ten sposób chce dowartościować czy jak ? Czy może to jest celowa, taka wieśniacka wrzutka, mająca na celu zdenerwować przeciwnika przed ważnym meczem ?
    Robi sobie alibi na wypadek porażki. Zamiast o meczu będzie mógł dać pismakom historyjkę o hordach Falubazów czyhających na niego


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jestem pod ogromnym wrazeniem co z wami robi i jak dziala na wasza wyobraźnię ten blisko siedemdziesięcioletni staruszek
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Zastanawiam się czy to kurtuazja czy głupota tych, którzy obstawiają na Czewę w tym meczu? Falubaz czeka spacerek i to z fajką w zębach, nawet zadyszki nie łapiąc. 50:40 to najmniejszy wymiar kary dla Częstochowy.
    Taka oczywista ta wygrana to nie jest.
    Lwy mają kim jechać.
    Fredka i Madsen sa w gazie i powinni skutecznie podjąć rekawice.

    Zagar i Miedzin jak dobrze wyjdą spod taśmy, to też może być ciężko ich przeskoczyć.
    No juniorsko Falubaz wygląda nieco lepiej i ta formacja może zaważyć o wyniku.

    Meczyk z podtekstami i oby obie ekipy stworzyły fajne widowisko, no i Adik niech zbytnio się nie spina, bo wiadomo jak to może się skończyć.
    A Cieślak to niech czasem rowerem nie przyjezdza, ani nie wraca do domu, bo okrutni kibole zielogórscy mogą linki przez ulice porozciągać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Co jak co, ale stosowny transparent "witający" Cieślaka to bym chciał dziś najbardziej zobaczyć.
    Spokój dać należy Miedziakowi, bo wiadomo, że facet się stara i nie przewraca się specjalnie, a brutal też przecież z niego przesadny nie jest.
    Zadowoli mnie każde zwycięstwo, nawet w stosunku 46:44.
    Częstochowa to mocny team i póki co wg mnie idą w tym sezonie na jakiś medal.

  20. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Hmm, ten Włókniarz to ciekawa ekipa. Na dzisiaj sam nie wiem czy zbytnio nie przeceniana.

    W Grudziądzu, po 12 biegu przegrywali mecz 10 pkt. I tam Fredka,. przy pomocy Madsena i Zagara, pozamiatał ostatnie 3 biegi. Ratując w tym meczu remis. Widząc formę liderów GKM-u, przestało mnie dziwić, że Fred na tamtejszym torze zrobił komplet pkt. Nie sadze aby w ZG Fred zrobił 18 pkt w 6 biegach. Ale też lepiej w ZG zaprezentują się Musielak z Miedziakiem, bo tor im najzwyczajniej bardziej odpowiada. Oby tylko Miedziak nic nie nawywijał, bo kontuzji nikomu nie potrzeba.

    Licze na wygraną Falubazu tak w granicach 50 - 40.

    Karwa, Krzyżaniak znowu komisarzem u nas. Znowu może nam namieszać z torem,
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 22-04-2018 o 14:04
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Co jak co, ale stosowny transparent "witający" Cieślaka to bym chciał dziś najbardziej zobaczyć.
    Moim zdaniem lepiej potraktować go totalną ignorancją zarówno na trybunach, jak i w parkingu. To najlepiej działa na ludzi zapatrzonych w swoje 'ja'.

  22. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Moim zdaniem lepiej potraktować go totalną ignorancją zarówno na trybunach, jak i w parkingu. To najlepiej działa na ludzi zapatrzonych w swoje 'ja'.
    Dokładnie tak. Udawać, ze go tam nie ma, nie przejmować się narcyzem, robić swoje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Jego narcyzm mi nie przeszkadza, widocznie ma małego i próbuje się dowartościować.
    Nie spodobało mi się to jak się z nami odszedł, te gadki o chorej matce itd.

  24. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Heh jeśli ktoś mógłby tu czymś zaatakować Marka to tylko propozycją wspólnej lufy po meczu. To nie Ostrów czy Gorzów i nikt z alkomatami go ganiał nie będzie a zakładam że ta ochrona to po to. Kibole jak przeczytali o obawach pana Marka to musieli się popłakać ze śmiechu.

    Co do meczu: z gatunku tych które musimy u siebie wygrać. 49-41.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    To bardziej pomysł pewnego celebryty w fotelu prezesa. Po wypowiedzi Marka trudno wnosić by to był jego pomysł.

    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Jeśli o narodowego chodzi , to sam sobie zawinił , bo wrócić do domu - to zrozumiałe , ale mógł to zrobić otwarcie
    i przy otwartej kurtynie , a nie zwlekać i chyba jednak trochę zasłaniać się względami rodzinnymi.
    No chyba , że angaż w Częstochowie nie był do końca pewny , ale to i tak nie tłumaczy " napoleona".
    Temat się urodził po tym jak Kędziora walnął robotą u nas a kilku innych odmówiło MiSiowi. Wcześniej były raczej luźne rozmowy.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Rysiek (22-04-2018)

  26. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    192
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Myszy mają dziś okazję udowodnić, że są w stanie walczyć o coś więcej niż utrzymanie. Z kolei ewentualna porażka Medalików będzie kubłem zimnej wody na rozpalone głowy kibiców, którzy widzą Włókniarz w p-o.

  27. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Piszesz jakby to Włókniarz był dziś faworytem.

  28. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    192
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Piszesz jakby to Włókniarz był dziś faworytem.
    Dla wielu kibiców Włókniarza jest.

  29. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez wespe Zobacz posta
    Dla wielu kibiców Włókniarza jest.
    Z kim bym nie rozmawiał to generalnie mówi sie jedno. Pojechać tak żeby zrobić bonusa. Po cichu oczywiście myśle o zwycięstwie ale wiem gdzie jedziemy i z kim walczymy.

  30. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Zwyciężyć w Zielonej nie ma dzisiaj czym. Może się mylę i połknę język, ale na wyjazdach nie mamy drugiej linii, nie mamy juniorów żeby to ratować, a Lyager w tym sezonie z nikim poważnym nie jechał... Reasumując 50-40 to realny wynik.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  31. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Fredka musi słabiej pojechać by msc lidera wróciło w godne ręce.

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  32. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Jeżeli mamy w tym sezonie walczyć o coś więcej niż miejsca 6-8 to ten mecz trzeba koniecznie wygrać i to tak żeby była szansa na bonusa w Czewie, czyli min. 48-42.

  33. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ja powiem tak, rozum podpowiada, że będzie 48:42, serce mówi, że na odwrót. Generalnie mecz z gatunku takich, które mogą się rozstrzygnąć w nominowanych. Obie ekipy jechały na razie z dwoma chyba najsłabszymi ekipami w lidze. Z jednej strony mamy trójkę liderów w formie, dwójka liderów Falubazu formy najwyższej nie ma ale jadą przy W69, tu plusik dla nas. Druga linia - tu lekka przewaga Falubazu, na juniorce już zdecydowana. Jeśli Tofik i Miedziak nie zaliczą wpadek z juniorami rywali i powalczą z resztą może być ciekawie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Teraz Cieślak mówi że Falubaz sam dał dwóch bodyguardów a on sie nie boi. To kto teraz kłamie? przegląd sportowy czy narodowy ?

  35. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Witam.
    Dajcie proszę linka dobrego do online. Jestem za granicą

  36. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Teraz Cieślak mówi że Falubaz sam dał dwóch bodyguardów a on sie nie boi. To kto teraz kłamie? przegląd sportowy czy narodowy ?

    list pisał na kacu, a jak walnął kielicha, to już się nie boi.

  37. Powrót do góry    #79
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ciekawe, czy dzisiaj rownie pasjonujace zawody jak tydzien temu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ciekawe, czy dzisiaj rownie pasjonujace zawody jak tydzien temu
    Dajmy temu torowi szansę, dopiero pierwszy bieg...

  39. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Niedzwiedz oczywiste w
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Niedzwiedz W
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Misio łoś.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #84
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Im zawodnik dluzej lezy po takim upadku tym bardziej pewne jest, ze jest obs*any ze sedzia go wykluczy I chce go wziac na litosx
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Brawo sędzia, zdrowia Sebastian.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    O co on ma qwa pretensje. Zamiast się kłaść trzeba było jechać dalej. Spokojnie mogli 4-2 dowieźć.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Gadol (22-04-2018)

  46. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Witam.
    Dajcie proszę linka dobrego do online. Jestem za granicą

  47. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    ****a chlopak sie przewraca, zostaje slusznie wykluczony a tutaj jakies insynuacje ze symuluje i probowal wymusic powtorzenie startu. Co za kretyn tam komentuje?

  48. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Z kamery naprzeciwko było widać, że został trącony. Zabrało trochę umiejętności, bo kontakt był naprawdę delikatny.

  49. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie wierzyłem, że doczekam wygranej naszych w juniorskim na wyjeździe. Brawo Misiek!!!
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •