Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 586 do 593 z 593

Wątek: II runda, KS Toruń - WTS Wrocław, 14 kwietnia godz. 18.00

  1. Powrót do góry    #586
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Koscielniak, Koscielski co za roznica. Za 2 lata nie bedzie to mialo zadnego znaczenia. Oby tylko calo dojechal "kariere", bo czuje ze Fratczak jeszcze nie raz, nie dwa wyznaczy mu jakies "zadania specjalne"
    Sparta, WTS, Atlas, Betard, Polsat - co za różnica. I tak chodzi o miasto na Górnym Śląsku.

  2. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Abstrakcyjna sytuacja. Gdyby Doyle prowadzil, to Koscielniak nie realizowalby zalecen taktycznych Fratczaka i dojechal do mety
    Sam wymyślasz abstrakcyjne sytuację.
    Może raz się wysil i popatrz na ten upadek zapominając, że to jechała Sparta i przestan pisać bzdury o celowości.
    Na wejściu spada mu noga z haka i najzwyczajniej zabrakło doświadczenia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #588
    Stały bywalec Awatar von_Loo
    Dołączył
    02-03-2009
    Postów
    852
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mormalie nie mozna juz czytac na temat tego 12 biegu.
    przeciez nawet gdyby sedzia to zaliczyl, to w 14 nie jechliby Tai i Frike tylko Milik z Lotyszem

    Poza tym psioczycie i psioczycie a jak za kilka kolejek bedzei taka sytuacja w innym meczu to bedziecie sie cieszyc. ze jest taka mozliwosc.(regulamin). A sedzoa za tem mecz otrzymal note 6 przypomne
    Ostatnio edytowane przez von_Loo ; 17-04-2018 o 14:05

  4. Powrót do góry    #589
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez von_Loo Zobacz posta
    przeciez nawet gdyby sedzia to zaliczyl, to w 14 nie jechliby Tai i Frike tylko Milik z Lotyszem
    Ale Drabik poszedłby za ciosem i w 13 by zrobił 0:5 dla Sparty.

  5. Powrót do góry    #590
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Regulamin, to już gruby tom się zrobił i jeszcze za mało. Niedługo do ogólnego regulaminu, trzeba będzie tworzyć podregulaminy. Podregulamin do sytuacji torowych, do wyglądu stadionu, do punktacji drużynowej i indywidualnej, do wymogów sprzętowych, do kichania i do sra..a!
    Kiedyś byłem osobą, która zredagowała część regulaminu, która to część, jeżeli dobrze pamiętam a propos MMPPK, i MDMP,
    nawet obowiązywała przez jakiś czas. Przez wiele lat przed sezonem czytałem regulamin od dechy do dechy śledząc zmiany.
    Od zeszłego sezonu sobie odpuściłem, tym bardziej, że dowiedziałem się, że część regulaminu stanowi tajemnicę spółki i że
    mogą mi ją ujawnić tylko udziałowcy. No dobra, w ostatnią niedzielę (druga kolejka) dowiedziałem się, że powstały kolejne
    zapisy, o których nikt z szaraczków nie wie (a może po prostu nie doczytał....). Oj dzieje się.
    Akcja Kościelskiego - niestety zaliczam ją do akcji, które robił młody gdańszczanin w Toruniu i u siebie w rewanżu. Tylko,
    że Marcinowi wyszło zdecydowanie bardziej popisowo... jeżeli się mylę, to przepraszam serdecznie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #591
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No musicie przyznać, że mamy baaaardzo bystrego juniora. W końcu wyebkę zaliczył na granicy 3/4 okrążenia. Jeszcze metr dalej by ta trójka przejechała a upadek byłby nadaremny
    W tym przypadku liczy się miejsce zdarzenia a nie tego, gdzie jest pozostała trójka.

    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    To od dziś jesteś sparta_miszcz . Nie ma to w końcu znaczenia, w ciągu dwóch lat i tak będzie zbanowany dożywotnio za pisanie takich bzdur.
    sparta_mocz

  7. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    A yebal ten wątek pies zamknąć już to w cholere ! Wszyscy się od trzech dni powtarzają a doszliśmy tylko do do tego, że liczy się miejsce zdarzenia.
    Każdy pisze a nikt nie czyta....
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 17-04-2018 o 14:53

  8. Powrót do góry    #593
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    A tuż za rogiem strategiczny mecz w Tarnowie... być może o być lub nie być w lidze
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •