Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 208

Wątek: II Runda Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz 15.04 2018 godzina 16:30

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach

    II Runda Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz 15.04 2018 godzina 16:30

    Awizowane:
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    1. Antonio Lindbaeck
    2. Kai Huckenbeck
    3. Krzysztof Buczkowski
    4. Przemysław Pawlicki
    5. Artiom Łaguta
    6. Kamil Wieczorek
    7. Dawid Wawrzyniak

    Falubaz Zielona Góra
    9. Michael Jepsen Jensen
    10. Kacper Gomólski
    11. Patryk Dudek
    12. Grzegorz Zengota
    13. Piotr Protasiewicz
    14. Sebastian Niedźwiedź
    15. Alex Zgardziński
    Grudziądzanie przygotowując się do meczu odjechali sparing w Ostrowie, gospodarze pojadą dzisiaj trening punktowany w Zielonej Górze. Dziś także w meczu ligowym zmierzą się rywale z 1 rundy obu zespołów. Rezultat tego meczu może sporo powiedzieć o sile obu drużyn

    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Przeczuwam mala sensacje I pierwsze zwyciestwo GKM od powrotu do ekstraligi

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Przeczuwam mala sensacje I pierwsze zwyciestwo GKM od powrotu do ekstraligi
    Cieszyłbyś się, gdyby Falubazowi podwinęła się noga ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym Falubazu nie skre

    Ja bym Falubazu nie skreślał na starcie, po pierwsze jadą u siebie, po drugie Protas już takiej padaki jak w Tarnowie u siebie nie pojedzie. Na pewno formacja juniorska przemawia za gospodarzami tu bym szukał punktów, w pierwszym meczu zwłaszcza Zgardziński pojechał na plus. Warto zobaczyć jak dzisiaj pójdzie im w sparingu. Obiektywnie jednak myślę, że to gospodarze są faworytem.
    APATOR K APATOR S APATOR MISTRZEM POLSKI JEST!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Faworytem są gospodarze i wydaje mi się , że odniosą może niewysokie , ale jednak zwycięstwo coś ok. 48 - 42.
    Formacja juniorska zadecyduje , bo w Grudziądzu to bryndza totalna jeśli chodzi o młodych , tym bardziej , że
    mecz jest w Zielonej. Ciekawi mnie , czy Skóra postawi na Gomółę , czy jednak lepszego Jacoba.
    Czuję , że kolesiostwo weżnie górę i pojedzie Rudy.
    Skóra - sympatyczny chłopak , ale roszady taktyczne to mam wrażenie jego słaba strona.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Faworytem są gospodarze i wydaje mi się , że odniosą może niewysokie , ale jednak zwycięstwo coś ok. 48 - 42.
    Formacja juniorska zadecyduje , bo w Grudziądzu to bryndza totalna jeśli chodzi o młodych , tym bardziej , że
    mecz jest w Zielonej. Ciekawi mnie , czy Skóra postawi na Gomółę , czy jednak lepszego Jacoba.
    Czuję , że kolesiostwo weżnie górę i pojedzie Rudy.
    Skóra - sympatyczny chłopak , ale roszady taktyczne to mam wrażenie jego słaba strona.
    Mam dokładnie taką samą ocenę sytuacji. Wymęczymy te 48-42 i to o dziwo z dużą pomocą juniorów.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Dlaczego o dziwo? Juniorów macie znacznie lepszych
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cieszyłbyś się, gdyby Falubazowi podwinęła się noga ?
    Cieszyl nie cieszyl , bo porazka z Grudziadzem powaznie by wam zaszkodzila , a dla ligi lepiej zebyscie z niej czasem nie spadli

    Poprostu mam wrazenie ze Falubaz jest w tym sezonie naprawde slaby , a Grudziadz ma potencjal , chociaz juniorka fatalna.

    Takie mam po prostu przeczucie , ze mecz rozstrzygnie sie w nominowanych , I Grudziadz ma szanse na wygrana

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Cieszyl nie cieszyl , bo porazka z Grudziadzem powaznie by wam zaszkodzila , a dla ligi lepiej zebyscie z niej czasem nie spadli

    Poprostu mam wrazenie ze Falubaz jest w tym sezonie naprawde slaby , a Grudziadz ma potencjal , chociaz juniorka fatalna.

    Takie mam po prostu przeczucie , ze mecz rozstrzygnie sie w nominowanych , I Grudziadz ma szanse na wygrana
    Grudziądz ma potencjał ale na swoim betonie. Choć i tam coraz częściej ten potencjał z nich wyparowuje. Nie wiem kto w GKM ma robić, w tym sezonie, za lidera ? Jak popatrzę na wyniki ich meczu z Czewą, to mam wrażenie, ze tam jest brak lidera, że cała 5 seniorów to druga linia.

    Stawiam na 52-38. Większa wygrana nie będzie dla mnie niespodzianka. Mniejsza już tak.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    W biegu juniorskim 5:1 dla Falubazu. A tak po za tym, to ciężko coś typować. Dużo zależy od Artioma Łaguty, czy pierwszy mecz to był zwiastun słabszej formy w tym sezonie, czy tylko wypadek przy pracy. O Buczka i Pawlickiego jestem spokojny, że swoje punkty przywiozą. Pytanie co zrobią Lindback i Pieszczek z Huckenbeckiem. Pieszczek w Zielonej Górze przeważnie jechał słabo więc nie zdziwi mnie kilka biegów Niemca.

    W Falubazie w dobrej formie wydaję się być w sumie tylko Zengota. Dudek na razie nie przekonuje, pewnie ponad dziesięć punktów zrobi, ale będzie to raczej 11 niż 14-15. A w ustawieniu Protasa z juniorem widzę naszą szansę na mocne powalczenie o wygraną. Starty Protasiewicz wiadomo jakie ma i liczę na to, że nie damy się mu wyprzedzić na dystansie.

    Mój typ: 45-45

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Przeczuwam mala sensacje I pierwsze zwyciestwo GKM od powrotu do ekstraligi
    Sensacja to by była, gdyby GKM wygrał w Lesznie. Tutaj będzie to najwyżej skromna niespodzianka. Ogólnie mecz powinien być na styku.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Obstawiałbym u buka Falubaz ale Kepiński wygrazał ze GeKaEm sie zmobilizuje i bez sedziego Bryły wygra . Strazak z zielonki wierzy w Falubaz wiec i ja tak obstawie






    PS Czy bedzie na meczu pan Ryszard Czarnecki ?
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Dobra Panowie.
    Trzeba się jutro wykaraskać z tego ostatniego miejsca w tabeli, co by tam nie ugrzążć na dobre.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dobra Panowie.
    Trzeba się jutro wykaraskać z tego ostatniego miejsca w tabeli, co by tam nie ugrzążć na dobre.
    Dlatego wszyscy na stadion bo w tym roku ten zespół bardzo potrzebuje wsparcia trybun

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Mariusz (14-04-2018), kian (14-04-2018)

  16. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Mecz powinien być na styku...a różnicę może zrobić Przemek Pawlicki. Czy stać GKM na wygraną tego nie wiem, ale napędzą Wam strachu na pewno. Ze strony Falubazu bardzo duzo niewiadomych i tylko chyba wyszkolony w Lesznie Grzesiu jest pewniakiem

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mecz powinien być na styku...a różnicę może zrobić Przemek Pawlicki. Czy stać GKM na wygraną tego nie wiem, ale napędzą Wam strachu na pewno. Ze strony Falubazu bardzo duzo niewiadomych i tylko chyba wyszkolony w Lesznie Grzesiu jest pewniakiem
    Grzesiu pewniakiem, tak jak Hampel w Unii szkolony przez wiele lat w Falubazie.
    GKM może nawet wygrać, dlaczego nie? Nie przyjadą po najniższy wymiar kary, jak do Was.
    Więcej zależy od Pepe niż od Przemka. Jeśli będzie tor Pepowy i Pepe poczuje się tak pewnie, jak w ostatnim wyścigu, na ostatnim sparringu, to powinniśmy wygrać. Czyli 11+ w 5 wyścigach.
    Niepokoję się jeszcze o Dudka, on dalej zagubiony i niepewny, jak po swojej karencji w pierwszych meczach. Będzie ciężko, ale damy radę!

  18. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mecz powinien być na styku...a różnicę może zrobić Przemek Pawlicki. Czy stać GKM na wygraną tego nie wiem, ale napędzą Wam strachu na pewno. Ze strony Falubazu bardzo duzo niewiadomych i tylko chyba wyszkolony w Lesznie Grzesiu jest pewniakiem
    Ooooooo i chyba w końcu dzisiejszego wieczora nadajemy na tych samych falach

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Grzesiu pewniakiem, tak jak Hampel w Unii szkolony przez wiele lat w Falubazie.
    GKM może nawet wygrać, dlaczego nie? Nie przyjadą po najniższy wymiar kary, jak do Was.
    Więcej zależy od Pepe niż od Przemka. Jeśli będzie tor Pepowy i Pepe poczuje się tak pewnie, jak w ostatnim wyścigu, na ostatnim sparringu, to powinniśmy wygrać. Czyli 11+ w 5 wyścigach.
    Niepokoję się jeszcze o Dudka, on dalej zagubiony i niepewny, jak po swojej karencji w pierwszych meczach. Będzie ciężko, ale damy radę!
    Bo nie i ...uj
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Grzesiu pewniakiem, tak jak Hampel w Unii szkolony przez wiele lat w Falubazie.
    GKM może nawet wygrać, dlaczego nie? Nie przyjadą po najniższy wymiar kary, jak do Was.
    Więcej zależy od Pepe niż od Przemka. Jeśli będzie tor Pepowy i Pepe poczuje się tak pewnie, jak w ostatnim wyścigu, na ostatnim sparringu, to powinniśmy wygrać. Czyli 11+ w 5 wyścigach.
    Niepokoję się jeszcze o Dudka, on dalej zagubiony i niepewny, jak po swojej karencji w pierwszych meczach. Będzie ciężko, ale damy radę!
    Jak GKM ma u nas wygrywać, to my nie mamy co szukać w tej lidze w pojedynkach z innymi.
    Co jak co, ale akurat z takimi zespołami, które na papierze nie sa potentatami w tej lidze, musimy wygrywać u siebie.

    Jak już GKM ma nas poniewierać na W69, to strach pomyśleć co zriobią z nami mocniejsi.

    Tu nie ma miejsca na takie przegrane.
    Niech w końcu Ci wychowankowie pokażą pazur i odprawią rywala tak, żeby była nawet szansa na bonusa i od razu lżej i lużniej się zrobi.

    No i Skóra niech kolesiostwo zostawi na gdzieś w lesie i niech jedzie Jacob w końcu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Grzesiu pewniakiem, tak jak Hampel w Unii szkolony przez wiele lat w Falubazie.
    GKM może nawet wygrać, dlaczego nie? Nie przyjadą po najniższy wymiar kary, jak do Was.
    Więcej zależy od Pepe niż od Przemka. Jeśli będzie tor Pepowy i Pepe poczuje się tak pewnie, jak w ostatnim wyścigu, na ostatnim sparringu, to powinniśmy wygrać. Czyli 11+ w 5 wyścigach.
    Niepokoję się jeszcze o Dudka, on dalej zagubiony i niepewny, jak po swojej karencji w pierwszych meczach. Będzie ciężko, ale damy radę!
    Grzesiu powinien u Was prowadzić parę i to najlepiej z juniorem. U nas tak bardzo często jeździł i dobrze to funkcjonowało. Ktoś na siłę chyba ciągnie kapitana za uszy, bo z jakiej racji on prowadzi parę? Para Dudek-Zengi jest kiepskim rozwiazaniem. Pary powinny wyglądać inaczej, ale nie bede podpowiadal, bo po co sie macie rozkręcić do 4 kolejki

  22. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Grzesiu powinien u Was prowadzić parę i to najlepiej z juniorem. U nas tak bardzo często jeździł i dobrze to funkcjonowało. Ktoś na siłę chyba ciągnie kapitana za uszy, bo z jakiej racji on prowadzi parę? Para Dudek-Zengi jest kiepskim rozwiazaniem. Pary powinny wyglądać inaczej, ale nie bede podpowiadal, bo po co sie macie rozkręcić do 4 kolejki
    Ale przecież to Byk z krwi i kości, ustala nam skład i pary. To o co ci chodzi ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale przecież to Byk z krwi i kości, ustala nam skład i pary. To o co ci chodzi ?
    Chyba coś mu nie wychodzi

    Mariusz czy to oznacza, ze się ze mna zgadasz odnośnie par i roli Zengiego?

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Chyba coś mu nie wychodzi

    Mariusz czy to oznacza, ze się ze mna zgadasz odnośnie par i roli Zengiego?
    No to widzą już prawie wszyscy tylko nie Skóra. Też bym rozdzielił parę Dudi-Zengi. Obaj powinni mieć wewnętrzne pola jako najlepsi nasi startowcy.

  25. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    mysle ze problem jest z Pepe. On chce tylko z juniorem ,a i seniorzy nie pala sie do jazdy z nim

  26. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Chyba coś mu nie wychodzi

    Mariusz czy to oznacza, ze się ze mna zgadasz odnośnie par i roli Zengiego?
    To nie tak.

    Nie znamy powodów dlaczego jest tak a nie inaczej. My oceniamy, bo nam się zazwyczaj tak wydaje.

    Skóra jako menago, jest w środku, i wie znacznie więcej niż my.

    Inna prawda jest taka, że na trybunach czy przed telewizorami, większość zazwyczaj wie lepiej.

    Ale to Skóra bierze kasę i nadstawia skóre, więc on decyduje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Faworyt tego spotkania jest jeden i Falubaz powinien spokojnie wygrać to spotkanie.
    Przyjeżdża do nas druga z kolei najsłabsza ekipa wyjazdowa. Drużyna, kóra traci bardzo dużo na wyjeździe.
    Ekipa bez wyjazdowych liderów z prawdziwego zdarzenia, no może poza Łagutą.
    Myślę, że Zengota i Jensen wykorzystają to bezlitośnie, a dla Gomólskiego to idealny przeciwnik, bo jak "gdzieś się pokazać w walce o skład" i gdzieś zarobić to tutaj właśnie kasa leży na torze.
    Dla Dudka i Protasa to jest obojętne, bo jak oni są w gazie to zrobią każdego, a jak przycieniują to potrafią robić niezle babole, ale powinno być zdecydowanie na plus.
    Falubaz może nie ma mocnych juniorów, ale poziom juniorów w tym roku będzie taki słaby, że takie mecze dla Zgardy i Niedźwiedzia to powinny być żniwa.
    53:37 przy normalnej, bez fajerwerków, postawie Falubazu, bez takich numerów jak w Tarnowie.
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No to widzą już prawie wszyscy tylko nie Skóra. Też bym rozdzielił parę Dudi-Zengi. Obaj powinni mieć wewnętrzne pola jako najlepsi nasi startowcy.
    Carlitos, przecież już od dłuższego czasu zawodnicy startują po dwa starty z wewnętrznych i po dwa starty z zewnętrznych, niezależnie od numeru startowego.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 14-04-2018 o 23:22

  28. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Carlitos, przecież już od dłuższego czasu zawodnicy startują po dwa starty z wewnętrznych i po dwa starty z zewnętrznych, niezależnie od numeru startowego.
    Carlitosowi chodzilo pewnie o pierwsza serie, ze jeden i drugi w takim przypadku nie startuje z wewnetrznego pola.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (14-04-2018)

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Grzesiu powinien u Was prowadzić parę i to najlepiej z juniorem. U nas tak bardzo często jeździł i dobrze to funkcjonowało. Ktoś na siłę chyba ciągnie kapitana za uszy, bo z jakiej racji on prowadzi parę? Para Dudek-Zengi jest kiepskim rozwiazaniem. Pary powinny wyglądać inaczej, ale nie bede podpowiadal, bo po co sie macie rozkręcić do 4 kolejki
    Pepe nie może jeździć od początku w parze z innym seniorem. Doparowy senior do Pepe, ma trzech rywali. Pepe jeździ tak od dawien dawna i nie zmieni tego u schyłku kariery. Ale Pepe niech jeździ w drużynie dopóty, dopóki nie będzie najsłabszym seniorem.
    Takie zestawienie wydawałoby się optymalne:
    1 Dudek
    2 Thorssell
    3 Zengota
    4 Jensen
    5 Protasiewicz
    Ale Skóra, jak pisze Mario jest w środku i być może są jakieś powody, że tak się nie dzieje. Trzeba ściskać kciuki i wierzyć w chłopaków.

  31. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Początek sezonu to zawsze zagadka tym bardziej, że cześć liderów Falubaz i GKM nie pokazało się z dobrej strony.
    Na plus w Falubazie to mimo wszystko juniorzy i oni pewnie zrobią różnicę.
    Z 50:40 będę zadowolony.
    Tylko Falubaz

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Niby powinien byc mecz na styku,ale wyglada na to ,ze Laguta czeka na rozpoczecie GP.
    Sprzet slabo dopasowany,co bylo widac w 1 meczu a on dalej w sparingach po 1-2 biegi.
    Zobaczymy jak dzis pojedzie,ale z takim nastawieniem nie spodziewam sie po nim fajerwerkow.
    Bez jego 11-12 pkt nie ma szans na pokonanie Falubazu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No wlasnie, Pepe to swieta krowa i nie moze byc nie po jego mysli

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Carlitos, przecież już od dłuższego czasu zawodnicy startują po dwa starty z wewnętrznych i po dwa starty z zewnętrznych, niezależnie od numeru startowego.
    W zadnym wypadku nie posadzam Cie o ignorancje ale to zdanie troche nia traci. Przeciez lepsi startowcy na dobrych polach na dzien dobry to robienie przewagi od poczatku meczu. Pozniej rozklada sie to troche inaczej i taki Zengota z pola 1 w niegu np 11 nie ma takiego handicapu jaki mialby w biegu 4 i moze 6.

  34. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Jak JT nie pojedzie dzisiaj to niech go wypożyczą (wiem to samobójstwo dla drużyny), ale k..wa mać ile chłopak ma czekać na swoją kolejną szansę? Znów do połowy sezonu, kiedy wszyscy będą już 'wjechani' i będzie mu 2 razy trudniej?
    Niech Falubaz wygra minimum 50-40, co łatwe nie będzie i KG (choć sympatyczny chłopaczek) zrobi 0,1,0,1.

  35. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No wlasnie, Pepe to swieta krowa i nie moze byc nie po jego mysli
    W zadnym wypadku nie posadzam Cie o ignorancje ale to zdanie troche nia traci. Przeciez lepsi startowcy na dobrych polach na dzien dobry to robienie przewagi od poczatku meczu. Pozniej rozklada sie to troche inaczej i taki Zengota z pola 1 w niegu np 11 nie ma takiego handicapu jaki mialby w biegu 4 i moze 6.
    W dniu dzisiejszym, gdy Falubaz jedzie jako gospodarz, to przy takim ustawieniu:
    Bieg 3: Zengota jedzie z zewnętrznego na 2 seniorów
    Bieg 4: Protas jedzie z zewnętrznego na juniora przeciwnika i seniora. 2pkt jak w banku nawet jakby został w blokach
    Bieg 5: Zengota jedzie z wewnętrznego
    Bieg 6: Pepe jedzie z wewnętrznego
    Teraz zamień ich miejscami i co zyskujesz w pierwszych biegach? Zakładając, że Zengota lepiej wystartuje od Protasa

    Na wyjeździe jest trochę inaczej i jest tak jak piszesz, ale tylko, że ten kij ma dwa końce.
    Skoro już ustalamy, że tor w pierwszej serii ma istotne znaczenie, to pewnie ma również znaczenie dla takiego Protasa.
    Jeżeli już zakładamy, że Pepe gorzej wystartuje od np. Zengoty to Pepe pod nr 5 jedzie z wewnętrznej na juniora, gdzie poziom tych juniorów w tym roku jest słaby w większości drużyn.
    Pepe pod nr 4 startując przy bandzie, przy założeniu, że przegra start musi gonić na torze, który z reguły nie sprzyja ściganiu w początkowej fazie spotkania.
    Co w tym przypadku jest lepsze dla drużyny w pierwszych serii zawodów, kwestia do dyskusji. Ale na wyjeździe rzeczywiście zawodnik nr 4 leci dwa pierwsze starty z zewnętrznych, a zawodnik z nr 5 leci dwa pierwsze starty z wewnętrznej.

    To wszystko i tak jest nieistotne jak dojdzie argument, że Pepe może jeździć tylko z młodym ze względu na jego styl jazdy I wg mnie najwięcej pożytku z niego jest pod 5 i 13, bo ma cały tor dla siebie.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 15-04-2018 o 12:40

  36. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cieszyłbyś się, gdyby Falubazowi podwinęła się noga ?
    On by się nie cieszył, że Falubaz przegra tylko, że Pawlicki wygra

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale przecież to Byk z krwi i kości, ustala nam skład i pary. To o co ci chodzi ?
    Bo to koń trojański


    Obstawiam łatwe zwycięstwo Myszy minimum 50:40.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  37. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Latwe zwyciestwo Falubazu. Grudziadz bedzie sie bic o utrzymanie, dopoki tam jako liderzy beda robic Lindbaeck i Buczkowski to meczu na wyjezdzie nie wygraja.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    W dniu dzisiejszym, gdy Falubaz jedzie jako gospodarz, to przy takim ustawieniu:
    Bieg 3: Zengota jedzie z zewnętrznego na 2 seniorów
    Bieg 4: Protas jedzie z zewnętrznego na juniora przeciwnika i seniora. 2pkt jak w banku nawet jakby został w blokach
    Bieg 5: Zengota jedzie z wewnętrznego
    Bieg 6: Pepe jedzie z wewnętrznego
    Teraz zamień ich miejscami i co zyskujesz w pierwszych biegach? Zakładając, że Zengota lepiej wystartuje od Protasa

    Na wyjeździe jest trochę inaczej i jest tak jak piszesz, ale tylko, że ten kij ma dwa końce.
    Skoro już ustalamy, że tor w pierwszej serii ma istotne znaczenie, to pewnie ma również znaczenie dla takiego Protasa.
    Jeżeli już zakładamy, że Pepe gorzej wystartuje od np. Zengoty to Pepe pod nr 5 jedzie z wewnętrznej na juniora, gdzie poziom tych juniorów w tym roku jest słaby w większości drużyn.
    Pepe pod nr 4 startując przy bandzie, przy założeniu, że przegra start musi gonić na torze, który z reguły nie sprzyja ściganiu w początkowej fazie spotkania.
    Co w tym przypadku jest lepsze dla drużyny w pierwszych serii zawodów, kwestia do dyskusji. Ale na wyjeździe rzeczywiście zawodnik nr 4 leci dwa pierwsze starty z zewnętrznych, a zawodnik z nr 5 leci dwa pierwsze starty z wewnętrznej.

    To wszystko i tak jest nieistotne jak dojdzie argument, że Pepe może jeździć tylko z młodym ze względu na jego styl jazdy I wg mnie najwięcej pożytku z niego jest pod 5 i 13, bo ma cały tor dla siebie.
    Masz dużo racji w tym co piszesz tyle, że te wszystkie dywagacje nie mają znaczenia, Skóra zapewne postawi na swojego koleżkę i Jakoba w składzie nie zobaczymy a Protas tradycyjnie będzie mógł zwalczać 3 rywali na torze.

  39. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    No Falubazy. Nie chcę Was martwić zbytnio ale jest opcja, że po dzisiejszym meczu rudego już nie będzie można wypożyczyć

  40. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Jak pojedzie piach to nadal będzie taka opcja
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  41. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ale pocisk Kostka po Ryczelu
    Swoja droga Kosciecha teraz bedzie w studio podczas kazdego meczu GKM?

  42. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ale pocisk Kostka po Ryczelu
    Swoja droga Kosciecha teraz bedzie w studio podczas kazdego meczu GKM?
    Co powiedzial?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Co powiedzial?
    Ryczel: temperatura 22 stopnie, cisnienie.. a to nie ma znaczenia.
    Kostek: zle mowisz, od cisnienia zalezy jak sie motocykle zachowuja.

    Itp itd.

  44. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    no dobra... zaczynamy.
    Tor wyglada na spreparowany! pytanie czy przez miejscowych czy przes jakies jury?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    a gdzie jacob thorssell? jakis sabotaz? skora to kon trojanski?

  46. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no dobra... zaczynamy.
    Tor wyglada na spreparowany! pytanie czy przez miejscowych czy przes jakies jury?
    Przez komunistów nie, bo oni po 89 uciekli z Polski.

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Krycha tradycyjna równa forma jak zawsze na W69.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •