Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 387

Wątek: GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa 8.04 2018 godzina 16 30

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Bardzo dobry pojedynek, w dwóch i pół zawodnika wywieźli punkty z Grudziądza.
    Tor GKM to już nie jest opoka, Eliga wjeździła się w tą nawierzchnię.
    Fredka spasowany idealnie, bez znaczenia którą ścieżką jeździł. Madsen taki cichy i mniej widoczny, ale robotę zrobił prawie jak Fredka. Skuteczny na twardym ten mikrus.
    Gratulacje za świetne ściganie dla obu drużyn. A dla sędziego !

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    W Częstochowie zamknęli mi źródełko Muszę do Katowic latać, będę w piątek
    za malo kupowales...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Na moje to my mamy prostą matematykę w tym sezonie. Liczylą się tylko my i Tarnów. Reszta to popyerdółka jakaś


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    niby taki, ale trzeci w kolejce może być Grudziądz, a dziś zgubił pierwszy punkt

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie rozumiesz. Cieslak specjalnie siedzial cicho w parkingu i nie robil afery po wykluczeniu juniora. Juzmpoliczyl, ze mu Fretka wiecej punktow odda.
    Geniusz
    Nie wierze w taka teorie ale nie ma sie o co spierac. Afery i tak by nie zrobil bo sedzia by decyzji nie zmienil. Dla mnie mu sie udalo.

  5. Powrót do góry    #320
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  6. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie rozumiesz. Cieslak specjalnie siedzial cicho w parkingu i nie robil afery po wykluczeniu juniora. Juzmpoliczyl, ze mu Fretka wiecej punktow odda.
    Geniusz
    Zwyczajnie przyfarcił. Po wykluczeniu młodego i tak nie było już szans na zmianę decyzji wiec wykorzystał prezent od losu i tyle.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. Powrót do góry    #322
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Tak na chłodno to nie wygląda to jakoś dobrze dla Włókniarza. Dwie ogromne, ziejące dziury na pozycjach Polskich seniorów, Madsen i Lindgren więcej już nie zrobią. Z drugiej strony, to był najgorszy występ Mateja w tym roku, Gruchalski jakoś rokuje na przyszłość. Adrianowi naprawdę potrzeba pracy z psychologiem, za Musielaka od początku musi jeździć Lyager, jak bardzo by mnie to nie brzydziło.
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 08-04-2018 o 18:59
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  8. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    niby taki, ale trzeci w kolejce może być Grudziądz, a dziś zgubił pierwszy punkt
    No zobaczymy czy u siebie z tym cienkim Grudziądzem damy radę wygrać...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Powrót do góry    #324
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Żet Zobacz posta
    Ktoś coś mówił na temat przegranego taktycznie meczu Cieślaka ? gratuluje Ci klawiaturowy menadżerze sprzed monitora
    Bo przegrany, a raczej zremisowany w sumie.

  10. Powrót do góry    #325
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    za malo kupowales...
    Ja to tak rozsądnie, dwa piwka w weekend. Więcej to już nie czujesz co pijesz.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  11. Powrót do góry    #326
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Czewa w stylu Bydgoszczy za czasów Golloba. W 2,5 zawodnika robią punkty.
    Lepiej się kalkuluje mieć 2-3 harpaganów, niż równą, stabilną piątkę seniorów.
    Jeszcze Miedziak dołoży kilka oczek tu i ówdzie, parę Musielak lub Kudriaszow i mogą być groźni. Choć nie wierzę w duże komplety Fredki i leona na każdym torze. I na nich znajdzie się miotła.

  12. Powrót do góry    #327
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Bo przegrany, a raczej zremisowany w sumie.
    Gdyby Cieslak puścił podwójna taktyczna w 11 biegu, tak jak to tutaj wszyscy widzieli, to bysmy remis oglądali jak Ułamek ekstraligę w tym roku. Cieslak miał swoją koncepcje na taktyki, trzymał się jej konsekwentnie, wypaliło i trzeba to szanować. Kropka.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Żet za jego przydatny post!

    pakosik (08-04-2018)

  14. Powrót do góry    #328
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 390 w 216 postach
    Cytat Zamieszczone przez Żet Zobacz posta
    Cieslak miał swoją koncepcje na taktyki, trzymał się jej konsekwentnie, wypaliło i trzeba to szanować. Kropka.
    Jak wyglądała ta koncepcja, skoro, gdyby sędzia podejmował normalne decyzje, to po trzynastym biegu byłoby 41-37 i żadnej możliwości wypuszczenia Lindgrena w szóstym biegu?
    Absurd totalny.
    Cieślak ewidentnie przespał ten moment i tylko dzięki wyjątkowemu szczęściu mógł wykorzystać taktyczną w nominowanych.

  15. Powrót do góry    #329
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    192
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Bardzo ciekawe spotkanie. Grudziądz jednak chyba walka o utrzymanie i nic ponadto. Włókniarz dwoma zawodnikami ligi też raczej nie zwojuje. Ale jak to mówią, pierwsze koty za płoty.

  16. Powrót do góry    #330
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez wespe Zobacz posta
    Bardzo ciekawe spotkanie. Grudziądz jednak chyba walka o utrzymanie i nic ponadto. Włókniarz dwoma zawodnikami ligi też raczej nie zwojuje. Ale jak to mówią, pierwsze koty za płoty.
    Chwila,chwila, cztery dni świąt, a ty po śniadaniu uznajesz święta za nieudane? Jeśli Artiom i Anton wejdą na swój poziom, śmaiło mogą walczyć o PO. I wierzę że tak się stanie.

  17. Powrót do góry    #331
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Jakby było 8 pkt przed 13 to by wygrali 4-2 a nie 5-1. Proste

    W Miedziaka i Musielaka wierze. Ogarną się. Początek sezonu, nowy klub, nerwy. Oni będą robić punkty, mówię Wam

  18. Powrót do góry    #332
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Bardzo dobry pojedynek, w dwóch i pół zawodnika wywieźli punkty z Grudziądza.
    Tor GKM to już nie jest opoka, Eliga wjeździła się w tą nawierzchnię.
    Fredka spasowany idealnie, bez znaczenia którą ścieżką jeździł. Madsen taki cichy i mniej widoczny, ale robotę zrobił prawie jak Fredka. Skuteczny na twardym ten mikrus.
    Gratulacje za świetne ściganie dla obu drużyn. A dla sędziego !
    Nie zgodzę się. Przecież atut toru to dzisiaj goście mieli! Tylko ciekawe czy to nasi spaprali sprawę i zawalili przygotowanie toru czy może komisarz do spółki z Cieślaczkiem cwaniaczkiem taki tor zrobili?
    Pieszczek nie mógł jechać w nominowanych? Bo jeśli mógł to wystawienie Lindbaecka to kryminał
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  19. Powrót do góry    #333
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    192
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Chwila,chwila, cztery dni świąt, a ty po śniadaniu uznajesz święta za nieudane? Jeśli Artiom i Anton wejdą na swój poziom, śmaiło mogą walczyć o PO. I wierzę że tak się stanie.
    Jeśli Musielak i Miedziak zaskoczą, to Włókniarz może walczyć nawet o finał ligi. A teraz na poważnie. Pisałem przecież, że pierwsze koty za płoty i oceniamy formę na teraz. W zasadzie wszyscy zawodnicy GKM mają papiery na jazdę, ale cały w tym ambaras aby wszyscy dostroili się w tym samym czasie a w to akurat nie wierzę. No i juniorka. Tu dziura nie do załatania. Wawrzyniakiem nie wjeżdża się do PO. Ja tam Grudziądzowi źle nie życzę, ale myśląc o sukcesach w lidze, takie Medaliki powinien wciągać nosem.

  20. Powrót do góry    #334
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Najważniejsze, że koniec końców udało się wywieźć z Grudziądza punkt. Przed meczem ściskałem kciuki, żeby chociaż było ich 40.

    Niepotrzebnie wkradło się tyle nerwów. Kto miał pojechać ten pojechał, ale Fredka... profesor.

    Myślę, że nie ma co wieszać psów na Adrianie i Tofiku, bo oni nas jeszcze dobrze zaskoczoną, zwłaszcza na naszym torze. Zobaczycie.

  21. Powrót do góry    #335
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez wespe Zobacz posta
    Jeśli Musielak i Miedziak zaskoczą, to Włókniarz może walczyć nawet o finał ligi. A teraz na poważnie. Pisałem przecież, że pierwsze koty za płoty i oceniamy formę na teraz. W zasadzie wszyscy zawodnicy GKM mają papiery na jazdę, ale cały w tym ambaras aby wszyscy dostroili się w tym samym czasie a w to akurat nie wierzę. No i juniorka. Tu dziura nie do załatania. Wawrzyniakiem nie wjeżdża się do PO. Ja tam Grudziądzowi źle nie życzę, ale myśląc o sukcesach w lidze, takie Medaliki powinien wciągać nosem.
    Zamiast "jeśli" miało być "kiedy". Że tak się stanie nie wątpię, tylko nie wiem kiedy po prostu.

  22. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Takiego kosmity Lindgrena w takiej dyspozycji i to na betonie to ja w całej swojej karierze kibicowskiej nie widziałem.Cieślak czarodziej albo golnęli coś razem bo łysy też czasem lubi pociągnąć z gwinta
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    pakosik (08-04-2018), toolowiec (08-04-2018)

  24. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,476
    Kliknij i podziękuj
    433
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Takiego kosmity Lindgrena w takiej dyspozycji i to na betonie to ja w całej swojej karierze kibicowskiej nie widziałem.Cieślak czarodziej albo golnęli coś razem bo łysy też czasem lubi pociągnąć z gwinta
    Tylko czy Fredka wytrzyma na wysokim poziomie ... tu mam spore obawy

    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Takiego kosmity Lindgrena w takiej dyspozycji i to na betonie to ja w całej swojej karierze kibicowskiej nie widziałem.Cieślak czarodziej albo golnęli coś razem bo łysy też czasem lubi pociągnąć z gwinta
    Tylko czy Fredka wytrzyma na wysokim poziomie ... tu mam spore obawy
    Tylko Falubaz

  25. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Żet Zobacz posta
    Gdyby Cieslak puścił podwójna taktyczna w 11 biegu, tak jak to tutaj wszyscy widzieli, to bysmy remis oglądali jak Ułamek ekstraligę w tym roku. Cieslak miał swoją koncepcje na taktyki, trzymał się jej konsekwentnie, wypaliło i trzeba to szanować. Kropka.
    Bzdura kompletna!
    Mecz ułożył się absolutnie przypadkowo dla Cieślaka. On od X biegu nie miał żadnej koncepcji.
    ...a w biegu którym niepotrzebnie puścił Miedziaka nie musiał wstawiać Lindgrena, jeśli już tak niby oszczędzał jego starty. Mógł posłać Zagara, choćby ze względu na to, że Adrian był po konkretnym dzwonie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  26. Powrót do góry    #339
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dziwne, że nikt tego nie dostrzega.
    Spierdolył z Zielonej i znów cudotwórca

  27. Powrót do góry    #340
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Bzdura kompletna!
    Mecz ułożył się absolutnie przypadkowo dla Cieślaka. On od X biegu nie miał żadnej koncepcji.
    ...a w biegu którym niepotrzebnie puścił Miedziaka nie musiał wstawiać Lindgrena, jeśli już tak niby oszczędzał jego starty. Mógł posłać Zagara, choćby ze względu na to, że Adrian był po konkretnym dzwonie.
    Teraz można gdybać, że gdyby nie bączek Miedzińskiego, to Madsen przegrałby ten bieg 2:4 (tak się to układało do momentu upadku, w powtórce wygrał) i w konsekwencji wynik byłby inny. Gdyby nie Bryła, to wynik byłby o 2pkt w drugą stronę (absurdalne wykluczenie Gruchalskiego, a o sytuacji Miedziński - Lindbaeck nie piszę, bo bardziej kontrowersyjna), a gdyby nie coś tam jeszcze, to by nie można w 14 strzelać taktyków. Moim zdaniem Marek przy -10pkt miał jakiś tam plan na końcówkę meczu i fakt, gdyby się kilka rzeczy poukładało inaczej, to by nie było -6 przed 14 biegiem, cały plan w pi*du i wieszanie psów na Cieślaku. Było ogromne ryzyko, udało się, co nie znaczy że zawsze się będzie udawać. Takie jest moje zdanie.

    Co do meczu, to warto dodać, że Włókniarz pogubił dużo punktów w biegach gdzie GKM jechał z juniorem.
    Bieg 8 - Musielak vs Madsen (Wieczorek zdobywa 1pkt na trupie) gdzie jakby się panowie lepiej dogadali, to po drugim łuku mogło być 1:5, pewnie Łaguta by Tofika i tak zrobił, więc 2:4 realnie mogło się skończyć (4:2 w powtórce dla GKM)
    Bieg 12 - Gruchalski vs Buczkowski (Wawrzyniak zdobywa 1pkt na trupie). Przy oczywistym wykluczeniu Buczkowskiego, w powtórce mamy Madsen, Gruchalski vs Wawrzyniak. (realne 1:5, skończyło się 3:3).
    Wtedy oczywiście z wszystkich taktyków wychodzi klops, bo wynik byłby na styku, nie wiadomo co by było gdyby, więc... już nie ma co gdybać

    Przed meczem brałbym remis w ciemno, po dwóch seriach byłem pewny że mecz do wygrania, z dalszego przebiegu spotkania remis był marzeniem.

    Będzie mega ciekawy sezon. Cieszę się, że mamy już ten wyjazd do Grudziądza za sobą, teraz niech się inni martwią jak ten beton skruszyć

  28. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wracając jeszcze na chwilę do wypadku Lindbaeck - Miedziak, wydaje mnie się że to bardzo podobna sytuacja do pamiętnej Miedziaka z Doylem. Doyle od małej, Miedziak po dużej, teraz jeszcze ciężko mu byłoby wyrobić przed Pieszczkiem. Decyzja identyczna, choć nikt nie powie że oczywista i słuszna. Nadal uważam, że Miedziński na siłę i brawurowo, choć wykluczenie Lindbacka wybroniłoby się bez problemu. Także Adrian może się czuć poszkodowany ale po zmianie klimatu jego jazda bez wielkiej wyobraźni pozostaje bez zmian.

  29. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Nadal uważam, że Miedziński na siłę i brawurowo, choć wykluczenie Lindbacka wybroniłoby się bez problemu. Także Adrian może się czuć poszkodowany ale po zmianie klimatu jego jazda bez wielkiej wyobraźni pozostaje bez zmian.
    Miedziak, jedynie co mógł zrobić rozsądnego, to dalej atakować po zewnętrznej. Lindbecka sam wpuścił (zostawiając mu w ..uj miejsca) od wewnętrznej. Przed sobą, również od wewnętrznej miał Pieszczka. I on w tej sytuacji, zakłada się jeszcze na Lindbecka, będąc już pół motocykla z tyłu.

    Te wypadki Adriana są spowodowane brakiem przeglądu sytuacji na torze. On nie potrafi przewidzieć skutków swoich poczynań. Po prostu ciśnienie go rozsadza, przez co jedzie bezmyślnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Wracając jeszcze na chwilę do wypadku Lindbaeck - Miedziak, wydaje mnie się że to bardzo podobna sytuacja do pamiętnej Miedziaka z Doylem. Doyle od małej, Miedziak po dużej, teraz jeszcze ciężko mu byłoby wyrobić przed Pieszczkiem. Decyzja identyczna, choć nikt nie powie że oczywista i słuszna. Nadal uważam, że Miedziński na siłę i brawurowo, choć wykluczenie Lindbacka wybroniłoby się bez problemu. Także Adrian może się czuć poszkodowany ale po zmianie klimatu jego jazda bez wielkiej wyobraźni pozostaje bez zmian.
    To dwie kompletnie różne sytuacje... Nie równaj do Ostafińskiego. Nie masz szans, nie dorównasz mu.

    Zamiast szukać analogii tam gdzie ich nie ma proponuję przeanalizować w jaki sposób, po samym kontakcie, jedzie Antonio, który wszedł za ostro od wewnętrznej
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-04-2018 o 10:16
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  31. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To dwie kompletnie różne sytuacje... Nie równaj do Ostafińskiego. Nie masz szans, nie dorównasz mu.

    Zamiast szukać analogii tam gdzie ich nie ma proponuję przeanalizować w jaki sposób, po samym kontakcie, jedzie Antonio, który wszedł za ostro od wewnętrznej
    Potraktuję to jako spory komplement. Nie bronię sędziego ani nikogo innego, jednak na mój gust styl ataku Adriana pozostał bez zmian. Anton napędził się po dużej i przypikował, Adrian poczuł co się święci i na siłę chciał zamknąć rywala, jednak ułamek sekundy za późno. Standard u niego. O ile Doyle'a zawsze można podejrzewać o nieczyste zagranie, tu nie było niczego celowego.

  32. Powrót do góry    #345
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Zgodzę się z Semenem to dwie różne sytuacje.
    W mojej opinii zdecydowanie do wykluczenia AL. Miedziński został trącony i nic już nie mógł zrobić i nie zgodzę się z Mariuszem że mógł odbić na dużą, na to już nie było miejsca.
    Oczywiście nie dopatruję się tutaj premedytacji ze strony AL nie mniej jednak zaczęło się od niego. Potwierdzają to choćby ci co trochę pojęcia o jeździe na motocyklu żużlowym mają
    czyli Cegła i Wardzał. Niestety Miedziak swoją postawą w poprzednim sezonie spowodował, że takie sytuacje gdzie jakiś baran będzie mógł mu choć cień winy przypisać będzie gwizdał przeciw niemu.
    Co do dwóch kolejny baboli Bryły to już chyba sporu nie ma że wykluczeni powinni być Buczkowski i Madsen.

    A co do oceny naszych zawodników
    Fredka KOSMOS!
    Leon bardzo dobrze
    Matej dobrze bo lepiej niż się spodziewałem
    Miedziak i Tofik słabo. Miedziak pomimo dobrych startów dawał się łatwo objeżdżać i tak jak u Tofika było widać ogromny chaos.
    Dodatkowo u Tofika bardzo niefajny komentarz po tej kolizji z Leonem. Choć zgodnie z regulaminem to Leon powinien być wykluczony
    to nie zmienia to faktu,że na prostej widział,że Leon napędza się po dużej i powinien u więcej miejsca zostawić. Na pocieszenie odnośnie tej dwójki
    widać, że chłopaki bardzo chcą i mam nadzieje, że te błędy i chaos wynikają z tego, iż to debiutu w barwach nowego klubu.
    Grucha nie najgorzej i dość pechowo, ale myślę, że będziemy z niego zadowoleni w tym sezonie.
    Świdnicki - wole zera siedemnastolatka, niż zera dwudziestojednolatka
    Lyager - szkoda, że nie dostał szansy zwłaszcza po dzwonie Miedziaka.

    Przed meczem remis wziął bym z pocałowaniem ręki, po dwunastym biegu tym bardziej, a teraz na chłodno pozostaje mały niedosyt.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Semen (09-04-2018), Sportowa_2 (11-04-2018)

  34. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Ze Świdnickiego CKM będzie miał jeszcze pożytek, chłopak w zeszłym roku w młodzieżówkach miał już przebłyski.
    Musielak kompletnie nie ogarniał drugiego łuku w Grudziądzu. Zresztą podstawowy błąd jaki robią na nim żużloki to przymykanie gazu na wejściu.
    Tam trzeba tak jak Gollob lub wczoraj Fredka "zamknąć oczy" i wchodzić na kicie.
    Tak przynajmniej mówią stare rajdery i potwierdza to to co można zaobserwować podczas zawodów.
    Zapomniałem o Lyagerze, faktycznie Cieślak mógł go puścić choć raz za jednego z krajowych seniorów.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Powrót do góry    #347
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Fred niezły kozak.
    Jak tak zacznie na betonach fruwać, to w GP może się liczyć w walce o tytuł.

    Ja bym napisał inaczej - jak tak będzie fruwał, to niebardzo widzę kogoś, kto mógłby mu na drodze po ten tytuł stanąć, zważywszy na specyfikę torów w GP. Tak nabuzowanego grajka - jakiegokolwiek - dawno nie oglądałem. Gdyby nie zatrzymała go w zeszłym sezonie kontuzja, to kto wie, jakby GP skończyło. Ten sezon znów od samego początku jedzie z wysokiego C.

    Co do taktyki meczowej, ktoś, kto przypisuje jakiekolwiek zasługi wywiezienia przez Włókniarz punktu Cieślakowi jest albo ślepy, albo poprostu głupi. Innej opcji nie ma. Plan na mecz to można mieć do 12/13 biegu, a tam Cieślak spał. Po 13, mając 2 starty Freda tylko skończony debil nie puścił by go 2x, a właśnie do tego ograniczyło się to 'taktyczne mistrzostwo Cieślaka' w tym spotkaniu. Pomijając już fakt, że zostało mu to sprezentowane przez drugiego mistrza na wieżyczce.
    Ostatnio edytowane przez Bartucha ; 09-04-2018 o 12:03

  36. Powrót do góry    #348
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Ja to mam wrażenie, że Cieślak tym "debiutem" to był tak samo stremowany jak Miedziak i Tofik
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  37. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem czy to trema, czy zwyczajny brak umiejętności, ale na chwilę obecną Musielak według mnie nie nadaje się na Ekstraligę.
    Od kilku lat chłopak dołuje i robi mu się krzywdę wciskając do ekstraligi, chyba że sam ma przerost ambicji nad możliwościami.
    Szkoda że nie ma Holty, bo byłaby naprawdę niezła mieszanka wybuchowa na każdym stadionie gdzie jeździ Włókniarz.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #350
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Nie wiem czy byśmy podołali finansowo na taki skład

    Zagar,Madsen,Holta,Lindgren,Miedziński

    Musielak pewnie ma zadanie w Częstochowie dobrze punktować , jak coś zrobi dobrego na wyjeździ to tylko będzie plusik.

  39. Powrót do góry    #351
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Podobno rozjemcą będzie Bryła. Ten typ zawsze musi być widoczny i podjąć jakąś ... zaskakującą decyzję.
    Pewnie lubi być dostrzeżony , a mówią , że dobry sędzia to ten , którego obecność jest niezauważalna.
    No i wykrakałem . Dziś już wiemy , iż obecność Bryły była bardzo widoczna .

  40. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przynajmniej pismaki i felietoniści bedą mieli o czym pisać do kolejnej kolejki. Pomyłki były, są i niestety raczej będą. Chyba, że kary zaczną być dotkliwsze niż zawieszanie w przerwie międzysezonowej, jak to często bywa.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  41. Powrót do góry    #353
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Twierdza padła.


    Dosc elastyczna ta definicja Twierdzy.
    W zeszlym sezonie padla juz 3 razy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-04-2018 o 07:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ogladam sobie powtórkę z niedzielnego spotkania i uwazam ze sedziego powinni skierowac na jakies badania specjalistyczne. Badania ktore pozwola mu normalnie funkcjonowanie w codziennym zyciu. Swoja droga miejscowi od poczatku traktowali go jak kundla. Narzucili mu niezla presje a chlop sie tlumaczyl. Chyba jakies nalecialosci z przeszlosci. Szkoda slow.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #355
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wracając do meczu jeszcze, to jak widać czas na ochłonięcie czy większe doświadczenie nie mają nic do plecenia bzdur. Buczek wypalił, że wina w 12 biegu była po stronie "kładącego się na nim Gruchalskiego". Błysnął jak Musielak podczas meczu czy Pieszczek tuż po.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Powrót do góry    #356
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Buczek ma sporo racji. Obejrzyjcie powtórkę, zwłaszcza z kamery filmującej plecy zawodników. Ale sam nie jest bez winy. Zamiast pchać się po małej powinien bez problemu objechać go po szerokiej
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KC za jego przydatny post!

    kingpin (11-04-2018)

  46. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Bez przesady, gość staranował juniora jakby to On jeździł drugi sezon w lidze.
    Tłumaczenie jeszcze głupsze niż jazda.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  47. Powrót do góry    #358
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Buczek ma sporo racji. Obejrzyjcie powtórkę, zwłaszcza z kamery filmującej plecy zawodników. Ale sam nie jest bez winy. Zamiast pchać się po małej powinien bez problemu objechać go po szerokiej
    Sytuacja Buczek - Gruchalski bardzo podobna do starcia Doyle - Linus.
    O ile w Gorzowie sędzia podjął właściwą decyzję , to ten moim zdaniem się skompromitował .
    Takich pajaców trzeba gonić i dla mnie - dożywocie , tym bardziej , że ten Bryła podejmuje masę złych decyzji , to nie
    jakiś błąd , gość ma w dupie regulamin i swoimi decyzjami wypacza sens sportowej rywalizacji.
    Jak wiem ,że sędziuje Bryła , to mam obawy , bo delikwent lubi błysnąć jakąś decyzją tzw. kontrowersyjną ,
    krótko mówiąc beznadziejny sędzia - mający aspiracje być głównym aktorem widowiska , za często jest negatywnym bohaterem.
    Nie mogę się zgodzić z kolegą KC - bo winy młodego tam nie było.
    Dla mnie W dla Buczka , ewentualnie - naginając już rzeczywistość powtórka w 4 , bo chyba był to pierwszy łuk .

  48. Powrót do góry    #359
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Sytuacja Buczek - Gruchalski bardzo podobna do starcia Doyle - Linus.
    O ile w Gorzowie sędzia podjął właściwą decyzję , to ten moim zdaniem się skompromitował .
    Takich pajaców trzeba gonić i dla mnie - dożywocie , tym bardziej , że ten Bryła podejmuje masę złych decyzji , to nie
    jakiś błąd , gość ma w dupie regulamin i swoimi decyzjami wypacza sens sportowej rywalizacji.
    Jak wiem ,że sędziuje Bryła , to mam obawy , bo delikwent lubi błysnąć jakąś decyzją tzw. kontrowersyjną ,
    krótko mówiąc beznadziejny sędzia - mający aspiracje być głównym aktorem widowiska , za często jest negatywnym bohaterem.
    Nie mogę się zgodzić z kolegą KC - bo winy młodego tam nie było.
    Dla mnie W dla Buczka , ewentualnie - naginając już rzeczywistość powtórka w 4 , bo chyba był to pierwszy łuk .
    Nie byłoby tematu gdyby młody położył się zaraz po kontakcie z Buczkiem. Przecież za ten atak Buczek dostał ostrzeżenie. Ale ta sytuacja nie przerwała biegu. Owszem, ta sytuacja skutkowała tym, że młody przewrócił się na II łuku. Ale tu sędzia się wybroni. powie, że nie zauważył, iz Buczek młodemu powyrywał szprychy. I był przekonany, że młody sam się wywrócił.

    Kiedys Wojaczek wykluczył Pieszczka, bo mu się wydawało, że młodem rozszczelnił się układ wydechowy. W istocie, po kontakcie z zawodnikiem na torze, poszedł olej z przewodu od ramy na gorący silnik. Potwierdzil to komisarz w parku maszyn. Ale nic to nie dało.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-04-2018 o 21:25
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #360
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Izi, gdyby decyzję podjął od razu, ale on zdecydował po analizie powtórek, 5 min po wypadku.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •