Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 396

Wątek: Typer 2018 -Speedway-typ-MIX

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,455
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 36 w 28 postach

    Typer 2018 -Speedway-typ-MIX

    Regulamin Typer:

    Dokładny wytypowany wynik meczu 4pkt
    Dokładne wytypowanie -gospodarza lub gościa 1 pkt
    Dokładne wytypowanie remisu 7pkt

    Nagrody: od 1-3 .Nagrody nie są jeszcze znane ,zależy od Sponsora
    Nie będzie można edytować wyników.
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno nSport
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa nSport
    003.Gorzów - Toruń nSport
    004.Tarnów - Zielona Góra



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła ElevenSports 3
    08.04.2018 (niedziela)

    006.Lublin – Łódź PolsatSport
    007.Gdańsk – Kraków
    008.Gniezno – Daugavpils


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów

    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Latosi79 za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (05-04-2018)

  3. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 373 w 258 postach
    Mam rozumieć, że poprowadzisz całą papierologię związaną z liczeniem punktów? Jeśli tak to podziękowania, myślałem że nikt się nie podejmie.
    Jeszcze pytanie. Dokładne wytypowanie wygranej gościa/gospodarza, dzieje się automatycznie przy typowaniu wyniku, czy trzeba wskazać jednoznacznie zwycięzcę, bez możliwości podania wyniku? Tak np. jak to się dzieje w ruletce czarne/czerwone- liczba?

  4. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 96 w 66 postach
    Nie wiem panowie po co wy się męczycie w jakieś liczenia jak istnieje typer w pełni zautomatyzowany i przy okazji można wygrać jakieś nagrody na koniec sezonu. http://typer.pokredzie.pl/

  5. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,455
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 36 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Mam rozumieć, że poprowadzisz całą papierologię związaną z liczeniem punktów? Jeśli tak to podziękowania, myślałem że nikt się nie podejmie.
    Jeszcze pytanie. Dokładne wytypowanie wygranej gościa/gospodarza, dzieje się automatycznie przy typowaniu wyniku, czy trzeba wskazać jednoznacznie zwycięzcę, bez możliwości podania wyniku? Tak np. jak to się dzieje w ruletce czarne/czerwone- liczba?
    Tak podejmuje się. jak obstawisz np Leszno-Wrocław 48-42 i taki padnie wyniki to masz 4 pkt każda inna wygrana Leszna to 1 pkt .Tak samo tyczy sie gościa ,dasz na Wrocław 43-47 a bedzie 42-48 to masz 1 pkt

    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno 47-43
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa 48-42
    003.Gorzów - Toruń 50-40
    004.Tarnów - Zielona Góra 50-40



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła 53-37
    08.04.2018 (niedziela)

    006.Lublin – Łódź 45-45
    007.Gdańsk – Kraków 55-35
    008.Gniezno – Daugavpils 50-40


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 57-33
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 45-45
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 35-55
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar Filip Ostrowski
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno 46-44
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa 47-43
    003.Gorzów - Toruń 48-42
    004.Tarnów - Zielona Góra 47-43



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła 55-35
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź 47-43
    007.Gdańsk – Kraków 57-33
    008.Gniezno – Daugavpils 47-43


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 60-30
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 41-49
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 37-53
    Wjeżdżamy do NICE...Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #6
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,157
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    I runda

    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno 41-49
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa 48-42
    003.Gorzów - Toruń 52-38
    004.Tarnów - Zielona Góra 49 -41



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła 53-37
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź 50-40
    007.Gdańsk – Kraków 57-33
    008.Gniezno – Daugavpils 48-42


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 57-33
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 51-39
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 39-51
    Ostatnio edytowane przez Karlito ; 06-04-2018 o 09:31

  8. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,237
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 78 w 53 postach
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno nSport 47:43
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa nSport 49:41
    003.Gorzów - Toruń nSport 52:38
    004.Tarnów - Zielona Góra 47:43



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła ElevenSports 3 54:36
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź PolsatSport 44:46
    007.Gdańsk – Kraków 61:29
    008.Gniezno – Daugavpils 47:43


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 48:42
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 43:47
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 35:55 (ten mecz i tak dopiero 3 czerwca się odbędzie)

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi brindel za jego przydatny post!

    Latosi79 (05-04-2018)

  10. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno 50-40
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa 52-38
    003.Gorzów - Toruń 47-43
    004.Tarnów - Zielona Góra 48-42



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła 58-32
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź 49-41
    007.Gdańsk – Kraków 60-30
    008.Gniezno – Daugavpils 48-42


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 57-33
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 42-48
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 35-55

  11. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 22 w 18 postach
    I runda:

    001.Wrocław - Leszno 49-41
    002.Grudziądz - Częstochowa 48-42
    003.Gorzów - Toruń 54-36
    004.Tarnów - Zielona Góra 51-39

    I runda:

    005.Rybnik – Piła 57-33
    006.Lublin – Łódź 45-45
    007.Gdańsk – Kraków 60-30
    008.Gniezno – Daugavpils 47-43

    I runda:

    009.Rawicz – Krosno 56-34
    010.Poznań – Opole 45-45

  12. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar Gruby dziadek z Miszkolca
    Dołączył
    19-04-2016
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno 45-45
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa 44-46
    003.Gorzów - Toruń 53-37
    004.Tarnów - Zielona Góra 45-45



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła 55-35
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź 44-46
    007.Gdańsk – Kraków 60-30
    008.Gniezno – Daugavpils 52-38


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 54-36
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 48-42
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 25-65

  13. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,204
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 278 w 161 postach
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno nSport 47:43
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa nSport 50:40
    003.Gorzów - Toruń nSport 50:40
    004.Tarnów - Zielona Góra 47:43



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła ElevenSports 3 57:33
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź PolsatSport 49:41
    007.Gdańsk – Kraków 58:32
    008.Gniezno – Daugavpils 48:42


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 54:36
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 47:43
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 33:57

  14. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 5 postach
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno 49-41
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa 50-40
    003.Gorzów - Toruń 52-38
    004.Tarnów - Zielona Góra 47-43



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła 56-35
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź 44-46
    007.Gdańsk – Kraków 60-30
    008.Gniezno – Daugavpils 49-41


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 52-38
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 47-44
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 33-57

  15. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    883
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 92 w 61 postach
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno 44-46
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa 50-40
    003.Gorzów - Toruń 52-38
    004.Tarnów - Zielona Góra 47-43



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła 53-37
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź 44-46
    007.Gdańsk – Kraków 58-32
    008.Gniezno – Daugavpils 44-46


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 44-46
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 46-44
    03.06.2018 (niedziela)

  16. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,455
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 36 w 28 postach

    edit winików

    Karlito -10 pkt na start za edytowanie wyników!!!
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #15
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,157
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    No daj spokoj 0 tylko musialem dopisac bo bylo pojedyncza cyfra pozatym nigdzie nie jest napisane ze za edycje jakies minusy sa
    Ostatnio edytowane przez Karlito ; 06-04-2018 o 20:15

  18. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,455
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 36 w 28 postach
    Ok .Ale następnym razem nie bedzie taryfy ulgowej ,proszę wpisywać wyniki dokładnie
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Można typować mecze pojedynczo? W sensie w sobote dwa, w niedziele resztę

  20. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,455
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 36 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Można typować mecze pojedynczo? W sensie w sobote dwa, w niedziele resztę
    Wszystko razem.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 373 w 258 postach
    Jeśli edytowane przed godziną rozpoczęcia pierwszego meczu kolejki, to też kara? Trzeba się dostosować, wszystko jasne.
    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    001. Wrocław-Leszno 44-46
    08.04.2018 (niedziela)
    002. Grudziądz-Częstochowa 49-41
    003. Gorzów-Toruń 58-32
    004. Tarnów-Zielona Góra 43-47

    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005. Rybnik-Piła 55-35
    006. Lublin-Łódź 47-43
    007. Gdańsk-Kraków 54-36
    008. Gniezno-Daugavpils 47-43

    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009. Rawicz-Krosno 49-41
    08.04.2018 (niedziela)
    010. Poznań-Opole 48-42
    03.06.2018 (niedziela)
    011. Bydgoszcz-Rzeszów 34-56

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    3,923
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 954 w 601 postach
    I Runda
    001.Wrocław - Leszno 49-41
    002.Grudziądz - Częstochowa 50-40
    003.Gorzów - Toruń 47-43
    004.Tarnów - Zielona Góra 52-38


    005.Rybnik - Piła 55-35
    006.Lublin - Łódź 49-41
    007.Gdańsk - Kraków 58-32
    008.Gniezno - Daugavpila 50-40


    009.Rawicz - Krosno 50-40
    010.Poznań - Opole 45-45
    011.Bydgoszcz - Rzeszów 33-57
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #21
    Użytkownik Awatar mani3q
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    I Runda
    Wrocław - Leszno 46-44
    Grudziądz - Częstochowa 51-39
    Gorzów - Toruń 50-40
    Tarnów - Zielona Góra 45-45


    Rybnik - Piła 58-32
    Lublin - Łódź 48-42
    Gdańsk - Kraków 55-35
    Gniezno - Daugavpila 53-37


    Rawicz - Krosno 51-39
    Poznań - Opole 50-40
    Bydgoszcz - Rzeszów 35-55

  24. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno 46-44
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa 43-47
    003.Gorzów - Toruń 52-38
    004.Tarnów - Zielona Góra 49-41



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła 52-38
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź 45-45
    007.Gdańsk – Kraków 56-34
    008.Gniezno – Daugavpils 48-42


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 50-40
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 46-44
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 40-50

  25. Powrót do góry    #23
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno 48-42
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa 51-39
    003.Gorzów - Toruń 43-47
    004.Tarnów - Zielona Góra 49-41



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła 55-35
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź 43-47
    007.Gdańsk – Kraków 58-32
    008.Gniezno – Daugavpils 52-38


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 59-31
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 52-38
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 37-53

  26. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno 50:40
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa 42:48
    003.Gorzów - Toruń 52:38
    004.Tarnów - Zielona Góra 47:43



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła 58:32
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź 48:42
    007.Gdańsk – Kraków 60:30
    008.Gniezno – Daugavpils 53:37


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 56:34
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 52:38
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 34:56

  27. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 27 w 23 postach
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno 47-43
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa 49-41
    003.Gorzów - Toruń 51-39
    004.Tarnów - Zielona Góra 47-43



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła 55-35
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź 48-42
    007.Gdańsk – Kraków 57-33
    008.Gniezno – Daugavpils 48-42


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 50-40
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 47-43
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 37-53

  28. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I runda:
    07.04.2018 (sobota):
    001.Wrocław - Leszno 42:48
    08.04.2018 (niedziela):
    002.Grudziądz - Częstochowa 41:49
    003.Gorzów - Toruń 54:36
    004.Tarnów - Zielona Góra 43:47



    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    005.Rybnik – Piła 58:32
    08.04.2018 (niedziela)
    006.Lublin – Łódź 51:39
    007.Gdańsk – Kraków 61:29
    008.Gniezno – Daugavpils 50:40


    I runda:
    07.04.2018 (sobota)
    009.Rawicz – Krosno 51:39
    08.04.2018 (niedziela)
    010.Poznań – Opole 42:48
    03.06.2018 (niedziela)
    011.Bydgoszcz – Rzeszów 28:62

  29. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,455
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 36 w 28 postach

    Tabela

    Kolejkę wygrywa Staleczka 3 (0,0,1,1,4,7,1,1,1,0)-16 pkt

    1.Staleczka 3 16pkt
    2.Brindel 13pkt
    Latosi79 13pkt
    Przemo ZG (M) 13pkt
    3.Gruby Dziadek 12pkt
    el kwas 12pkt
    4.Filip Ostrowski 10pkt
    5.Nyka13 9pkt
    slamer 9pkt
    gks kubik 9pkt
    BadaBing 9pkt
    6.mani3q 8pkt
    7.Kartas 7pkt
    atlasowiec 7pkt
    8.Karlito 6pkt
    Mefitzo 6pkt
    9.Noc 5 pkt
    kielpin 5pkt

    (M)-mistrz sezonu 2017.

    II runda:
    13.04.2018 (piątek):

    012.Częstochowa - Tarnów
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz
    015. Leszno - Gorzów
    Wszystkie mecze w Nsport
    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk (
    Eleven sports3)
    15.04.2018 (niedziela)

    017.Lublin – Gniezno (PolsatSport)
    018.Daugavpils – Rybnik (najlepszy zawodnik meczu do( 5) pierwszych startów) .1Pkt
    019.Kraków – Łódź


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)

    020.Opole – Bydgoszcz
    021.Krosno – Poznań
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp.(najlepszy zawodnik meczu do (5) pierwszych startów).1Pkt

    Kolejkę typujemy do piątku do 19!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 13-04-2018 o 09:32
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar Filip Ostrowski
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 6 w 3 postach

    icon25.gif

    13.04.2018 (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 53-37
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 44-46
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 51-39
    015. Leszno - Gorzów 51-39


    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 43-47
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 54-36
    018.Daugavpils – Rybnik 47-43 NZM: K. Woryna
    019.Kraków – Łódź 36-54


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 57-33
    021.Krosno – Poznań 45-45
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp. 50-40 NZM: T.Jędrzejak
    Wjeżdżamy do NICE...Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,237
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 78 w 53 postach
    II runda:
    13.04.2018 (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 55:35
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 45:45
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 48:42
    015. Leszno - Gorzów 49:41
    Wszystkie mecze w Nsport
    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk (Eleven sports3) 43:47
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno (PolsatSport) 54:36
    018.Daugavpils – Rybnik 45:45 - Peter Ljung
    019.Kraków – Łódź 35:55




    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 60:30
    021.Krosno – Poznań 43:47
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp 53:37 - Tomasz Jędrzejak

  32. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar Gruby dziadek z Miszkolca
    Dołączył
    19-04-2016
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    13.04.2018 (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 50-40
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 45-45
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 47-43
    015. Leszno - Gorzów 45-45


    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 45-45
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 50-40
    018.Daugavpils – Rybnik 45-45 T.Lahti
    019.Kraków – Łódź 31-59


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 56-34
    021.Krosno – Poznań 44-46
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp. 52-38 G.Hancock

  33. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    II runda:
    13.04.2018 (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 50-40
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 43-47
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 48-42
    015. Leszno - Gorzów 50-40

    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 42-48
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 51-39
    018.Daugavpils – Rybnik 44-46 K.Woryna
    019.Kraków – Łódź 41-49


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 53-37
    021.Krosno – Poznań 49-41
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp.52-38 G.Hancock

  34. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 5 postach
    (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 51-39
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 47-43
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 53-37
    015. Leszno - Gorzów 50-40


    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 43-47
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 55-35
    018.Daugavpils – Rybnik 42-48 NZM: Batchelor
    019.Kraków – Łódź 35-55


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 54-36
    021.Krosno – Poznań 43-47
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp. 52-38 NZM: Hencock

  35. Powrót do góry    #33
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,157
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Smile

    piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 55-35
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 49-41
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 52-38
    015. Leszno - Gorzów 51-39


    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 41-49
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 56-34
    018.Daugavpils – Rybnik 40-50NZM: woryna
    019.Kraków – Łódź 36-54


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 49-41
    021.Krosno – Poznań 47-43
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp. 56-34NZM: Hencock

  36. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 27 w 23 postach
    piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 55-35
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 45-45
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 54-36
    015. Leszno - Gorzów 54-36


    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 43-47
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 55-35
    018.Daugavpils – Rybnik 46-44NZM: Ljung
    019.Kraków – Łódź 38-52


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 52-38
    021.Krosno – Poznań 47-43
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp. 52-38NZM: Jędrzejak

  37. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 22 w 18 postach
    012.Częstochowa - Tarnów 56-34
    013.Toruń - Wrocław 46-44
    014.Zielona Góra - Grudziądz 50-40
    015. Leszno - Gorzów 51-39


    II runda:

    016.Piła – Gdańsk 45-45
    017.Lublin – Gniezno 56-34
    018.Daugavpils – Rybnik 48-42 NZM: Ljung
    019.Kraków – Łódź 33-57


    II runda:

    020.Opole – Bydgoszcz 59-31
    021.Krosno – Poznań 49-41
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp. 56-34 NZM: Hancock

  38. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,204
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 278 w 161 postach
    II runda:
    13.04.2018 (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 55:35
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 50:40
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 49:41
    015. Leszno - Gorzów 53:37
    Wszystkie mecze w Nsport
    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk (Eleven sports3) 43:47
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno (PolsatSport) 52:38
    018.Daugavpils – Rybnik (najlepszy zawodnik meczu do( 5) pierwszych startów) .1Pkt 47:43 Woryna
    019.Kraków – Łódź 37:53


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 56:34
    021.Krosno – Poznań 48:42
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp.(najlepszy zawodnik meczu do (5) pierwszych startów).1Pkt 55:35 Hanock

  39. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    II runda:
    13.04.2018 (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 54:36
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 43:47
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 44:46
    015. Leszno - Gorzów 55:35

    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 41:49
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 52:38
    018.Daugavpils – Rybnik 47:43 NZM Ljung
    019.Kraków – Łódź 36: 54


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 58:32
    021.Krosno – Poznań 48:42
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp. 55 :35 NZM Hancock

  40. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    II runda:
    13.04.2018 (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 52:38
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 41:49
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 51:39
    015. Leszno - Gorzów 54:36

    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 48:42
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 50:40
    018.Daugavpils – Rybnik 56:34(Tarasienko) .1Pkt
    019.Kraków – Łódź 37:53


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 63:27
    021.Krosno – Poznań 50:40
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp. 57:33 (jędrzejak)

  41. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,455
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 36 w 28 postach
    II runda:
    13.04.2018 (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 53-37
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 45-45
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 48-42
    015. Leszno - Gorzów 50-40

    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 41-49
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 52-38
    018.Daugavpils – Rybnik 50-40 Lahti
    019.Kraków – Łódź 34-56


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 56-34
    021.Krosno – Poznań 45-45
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp. 45-45 Gafurov
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 373 w 258 postach
    II runda:
    13.04.2018 (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 49:41
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 45:45
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 48:42
    015. Leszno - Gorzów 51:39

    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 43:47
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 50:40
    018.Daugavpils – Rybnik 45:45 NZM Woryna
    019.Kraków – Łódź 38:52


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 60:30
    021.Krosno – Poznań 51:39
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp. 52:38 NZM Hancock

  43. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    242
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    [QUOTE=noc;1880116]II runda:
    13.04.2018 (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 52:38
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 43:47
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 51:39
    015. Leszno - Gorzów 54:36

    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 43:47
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 51:39
    018.Daugavpils – Rybnik 48:42 NZM Woryna
    019.Kraków – Łódź 40:50


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 53:37
    021.Krosno – Poznań 52:38
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp. 55:35 NZM Jędzrzejak

    [QUOTE=noc;1880116]II runda:
    13.04.2018 (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 52:38
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 43:47
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 51:39
    015. Leszno - Gorzów 54:36

    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 43:47
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 51:39
    018.Daugavpils – Rybnik 48:42 NZM Woryna
    019.Kraków – Łódź 40:50


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 53:37
    021.Krosno – Poznań 52:38
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp. 55:35 NZM Jędzrzejak

  44. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 22 w 18 postach
    No i mamy w zasadzie po zabawie.

    Nowy prowadzący postanowił działać jak Panowie z ELŻ, nakazując a potem karając.
    Podawanie wyników do 16.00 w piątek. Dlaczego ? Komu ma to służyć ?

    Punktowanie tylko idealnie trafionych wyników- dlaczego zmieniono to co bardzo dobrze działało w poprzednim roku ?
    Czy zawsze trzeba pokazać "kto tu rządzi"

    Tylko się pytam, choć na rzeczowe odpowiedzi nie liczę.

    I tak będę grał, chociaż z osiemnastu kibiców w regulaminowym czasie wyniki obstawiło zaledwie dziesięciu.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Staleczka 3 za jego przydatny post!

    Latosi79 (14-04-2018)

  46. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 373 w 258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    No i mamy w zasadzie po zabawie.

    Nowy prowadzący postanowił działać jak Panowie z ELŻ, nakazując a potem karając.
    Podawanie wyników do 16.00 w piątek. Dlaczego ? Komu ma to służyć ?

    Punktowanie tylko idealnie trafionych wyników- dlaczego zmieniono to co bardzo dobrze działało w poprzednim roku ?
    Czy zawsze trzeba pokazać "kto tu rządzi"

    Tylko się pytam, choć na rzeczowe odpowiedzi nie liczę.

    I tak będę grał, chociaż z osiemnastu kibiców w regulaminowym czasie wyniki obstawiło zaledwie dziesięciu.
    Jak to do 16.00? Prowadzący podał godzinę 19.00.
    To punktowanie w roku ubiegłym, też bardziej mi się podobało. Ale ten regulamin jest jednakowy dla wszystkich, to tylko zabawa!

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Latosi79 (14-04-2018)

  48. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    II runda:
    13.04.2018 (piątek):
    012.Częstochowa - Tarnów 53:37
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 51:39
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 49:41
    015. Leszno - Gorzów 58:32
    Wszystkie mecze w Nsport
    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk (Eleven sports3) 52:38
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno (PolsatSport) 55:35
    018.Daugavpils – Rybnik (najlepszy zawodnik meczu do( 5) pierwszych startów) .1Pkt 48:42 K. Woryna
    019.Kraków – Łódź 36:54


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 60:30
    021.Krosno – Poznań 43:47
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp.(najlepszy zawodnik meczu do (5) pierwszych startów).1Pkt 62:28 T.Jędrzejak

  49. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    883
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 92 w 61 postach
    14.04.2018 (sobota):
    013.Toruń - Wrocław 46-44
    15.04.2018 (niedziela):
    014.Zielona Góra - Grudziądz 50-40
    015. Leszno - Gorzów 51-39
    Wszystkie mecze w Nsport
    II runda:
    14.04.2018 (sobota)
    016.Piła – Gdańsk 44-46
    15.04.2018 (niedziela)
    017.Lublin – Gniezno 53-37
    018.Daugavpils – Rybnik 48-42 Ljung
    019.Kraków – Łódź 34-56


    II runda:
    15.04.2018 (niedziela)
    020.Opole – Bydgoszcz 49-41
    021.Krosno – Poznań 49-41
    022.Rzeszów – Ostrów Wlkp.51-39 Hancock

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •