Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 315

Wątek: I Runda DMP, Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra 8 kwietnia 2018

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Smolinski startował kiedykolwiek w Tarnowie ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Hmm, na SF podają, że Smola ma problemy z barkiem po tej kolizji w Gnieźnie. Chyba go w Tarnowie nie zobaczymy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Smolinski startował kiedykolwiek w Tarnowie ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie ma to większego znaczenia. Tor twardy, jedyna słuszna ścieżka i dzida do mety. Do tego bardzo długi ten tor, a Niemcy jak wiadomo, na długich torach to mocarze. Jeszcze jakby dołożyć drugi bieg, to hoho! Trochę żartuję, ale akurat na tym betonie mościckim, postawiłbym na Niemca. Jeśli nie do walki o wygraną, to chociaż o bonusa.
    Niestety sam zawodnik, rozwiązał problem gnieźnieńską kontuzją. Szkoda, bo od początku roku wyglądał nieźle.
    Ciemna magia z przewidywaniem wyniku w Tarnowie. Falubaz jeszcze w pokrzywach, ale Unia to w ogóle. Zawodnicy Unii wiedzą w ogóle, gdzie ten tor leży? Każdy wynik jest możliwy, najbardziej nieprzewidywalne spotkanie.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Może i racja z tym Smolinskim ale chyba nie zdecydowałbym się na takie ryzyko. Rudy sporo tam jeździł, wie jak się ten tor zachowuje i jak się do niego dopasować. Gdzie nam może się przydać jeśli nie tam ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Może i racja z tym Smolinskim ale chyba nie zdecydowałbym się na takie ryzyko. Rudy sporo tam jeździł, wie jak się ten tor zachowuje i jak się do niego dopasować. Gdzie nam może się przydać jeśli nie tam ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie wiem ile w tym prawdy ale z tego co ostatnio mówił Kołdi w MŻ o tarnowskim owalu, to wystarczy z miesiąc na nim nie jeździć i już na nowo trzeba szukać odpowiednich ustawień. A trochę czasu już minęło jak Gomóła tam nie jeździ.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Obstawiam zwycięstwo Tarnowa ok. 50:40. Falubaz nie ma kompletnie czym straszyć na wyjazdach. Zresztą nie do końca podoba mi się też koncepcja Skórnickiego z parami. Jensen - Gomólski ? Co to w ogóle za para, mi to pachnie seryjnie przegrywanymi biegami 1-5. Już nie tacy zawodnicy jak Mroczka czy Jamróg ogrywali MJJ. Jak już to wstawiłbym Dudka z Rudym, a Jensena z Zengotą i raczej tego drugiego w żółtym kasku jako lepszego startowca. Druga sprawa to Protasiewicz, który w tych przedsezonowych jazdach no nie wyglądał za dobrze delikatnie mówiąc. Fakt, to tylko jazdy treningowe i może nie będą miały żadnego przełożenia na ligę, ale jednak dla mnie Protas to już nie jest zawodnik do prowadzenia pary z juniorem. Szkoda w sumie, że nie pojedzie Smolinski, argument, że Gomólski jeździł kiedyś w Tarnowie to dla mnie trochę mało, a w przedsezonowych jazdach znacznie lepsze wrażenie zrobił Niemiec.

    No zobaczymy, w sumie o Tarnowie nie można powiedzieć kompletnie nic. Jak już to spodziewam się, że robotę dla Jaskółek zrobi właśnie niedoceniana druga linia, bo Pedersena jako lidera to ja nie widzę.
    TeamLindgren

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Buszmen (05-04-2018), Peter Kildemand (05-04-2018)

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Obstawiam zwycięstwo Tarnowa ok. 50:40. Falubaz nie ma kompletnie czym straszyć na wyjazdach. Zresztą nie do końca podoba mi się też koncepcja Skórnickiego z parami. Jensen - Gomólski ? Co to w ogóle za para, mi to pachnie seryjnie przegrywanymi biegami 1-5. Już nie tacy zawodnicy jak Mroczka czy Jamróg ogrywali MJJ. Jak już to wstawiłbym Dudka z Rudym, a Jensena z Zengotą i raczej tego drugiego w żółtym kasku jako lepszego startowca. Druga sprawa to Protasiewicz, który w tych przedsezonowych jazdach no nie wyglądał za dobrze delikatnie mówiąc. Fakt, to tylko jazdy treningowe i może nie będą miały żadnego przełożenia na ligę, ale jednak dla mnie Protas to już nie jest zawodnik do prowadzenia pary z juniorem. Szkoda w sumie, że nie pojedzie Smolinski, argument, że Gomólski jeździł kiedyś w Tarnowie to dla mnie trochę mało, a w przedsezonowych jazdach znacznie lepsze wrażenie zrobił Niemiec.

    No zobaczymy, w sumie o Tarnowie nie można powiedzieć kompletnie nic. Jak już to spodziewam się, że robotę dla Jaskółek zrobi właśnie niedoceniana druga linia, bo Pedersena jako lidera to ja nie widzę.
    Hmm, a skąd to wiesz ? Nie wiem jaki będzie wynik w Tarnowie, ale wiem, że nasi tanio skóry nie sprzedadzą. Możliwy jest każdy wynik. O Protasa i Patryka, to ja się w ogóle nie martwię. Moim zdaniem obaj zrobią dwucyfrówki. Zengi powinien zakręcić się w okolicach 8-9 pkt. Natomiast postawa MJJ i Gomólskiego, oraz juniorów, jest dla mnie kompletną niewiadomą. Ale licze na jedno, na walkę do ostatniego biegu o jak najlepszy wynik. Dla mnie jest ważne aby w dwumeczach zbierać bonusy. Bo to jest furtka do PO.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ja niczego nie wiem, tylko spekuluję. A tak poważnie - no na papierze to żadnych armat FZG nie ma. Protasiewicz ma już swoje lata, miało to wszystko iść w kierunku przesuwania Protasa na pozycję solidnej drugiej linii, a wychodzi na to, że ma on nadal trzymać wynik obok Dudka. Nie wykluczam, że akurat w Tarnowie może pojechać dobrze, bo z tego co pamiętam to zazwyczaj kręcił tam niezłe wyniki, ale w kontekście całego sezonu to dla mnie żaden pewniak nie jest. Zengi 8-9 pkt ? Odważnie. Dla mnie równie dobrze może zrobić 3-4. Zresztą nigdy nie byłem zwolennikiem tego zawodnika. W Zielonej Górze to będzie pewnie solidny punkt drużyny, ale na wyjazdach to wcale tak kolorowo być nie musi. W Lesznie też było z tym różnie. Jeśli już Falubaz ma liczyć na jakieś zaskoczenia i rezerwy to prędzej w osobach MJJ i np. takiego Thorssella (który jednak teraz nie pojedzie).

    Pożyjemy, zobaczymy. Według mnie to FZG czeka ciężka walka o 6 miejsce, a wszystko powyżej przyjmę jako ogromny sukces. Na wyjazdach moim zdaniem Zielona nie wygra nigdzie, a i u siebie pewnie parę razy przegra. Choć to oczywiście dywagacje, bo historia też nie raz pokazywała, że papier nie zawsze się sprawdza, a poza Lesznem i Częstochową to ciężko powiedzieć żeby ktoś wyglądał przed sezonem dobrze, a o niektórych jak o Gorzowie czy Tarnowie to już w ogóle ciężko cokolwiek powiedzieć.
    TeamLindgren

  10. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Szczerze tak zastanawiałem się przed tym meczem jakbym ustawił pary Falubazu i żeby stworzyć wariant pierwszej pary Jensen - Gomólski to musiałbym być chyba pod wpływem silnych środków psychotropowych. Ta para dwa razy dostanie 1:5.

  11. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Też się dziwię takiej parze, jedyne wytłumaczenie to że Skóra liczy na jakieś -10 po pierwszej serii i potem będzie dawał taktyczne do Jensena.

  12. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Szczerze tak zastanawiałem się przed tym meczem jakbym ustawił pary Falubazu i żeby stworzyć wariant pierwszej pary Jensen - Gomólski to musiałbym być chyba pod wpływem silnych środków psychotropowych. Ta para dwa razy dostanie 1:5.
    Wiadomo coś o ustawieniu par Unii ?

  13. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Ciekawe co Skórą kierowało, że tak ustawił te pierwsze dwie pary. Optymalne wydawało się ustawienie Dudek - Gomólski/Thorsell/Smoliński oraz Zengota - MJJ.

  14. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiadomo coś o ustawieniu par Unii ?
    Jest już skład. Idealne zestawienie.

    Pedersen Mroczka
    Peter z Kubą
    Kenio z juniorem

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja bym dal naszym pojechac i wygrac.
    Czepianie sie takiego a nie innego zestawienia jest tak samo bezsensowne jak klotnia o Ronaldo i Messiego.
    Po to jest trener zeby wykonac robote po swojemu a nie czyjemus.
    Mnie sie to ustawienie podoba, bo przy chocby dwoch remisach biegowych Mjj i Rudego mamy spory handicap u reszty. Zeby wygrywac, trzeba ruzykowac a nie zachowawczo patrzec na co pozwoli rywal, bo wtedy jest tylko w plecy, jakby kto jeszcze nie wiedzial

  16. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja bym dal naszym pojechac i wygrac.
    Czepianie sie takiego a nie innego zestawienia jest tak samo bezsensowne jak klotnia o Ronaldo i Messiego.
    Po to jest trener zeby wykonac robote po swojemu a nie czyjemus.
    Mnie sie to ustawienie podoba, bo przy chocby dwoch remisach biegowych Mjj i Rudego mamy spory handicap u reszty. Zeby wygrywac, trzeba ruzykowac a nie zachowawczo patrzec na co pozwoli rywal, bo wtedy jest tylko w plecy, jakby kto jeszcze nie wiedzial
    Też bym tak Skóry nie krytykował za to ustawienie. Liczy, że MJJ z Rudym będą dowozić remisy a przewagę zrobi Dudi i Zengi. Gdyby Zen wymiatał w sparingach to też byłbym za innymi parami ale on wcale nie był lepszy od MJJ. Jak mawiał marszałek Żukow - robimy rozpoznanie bojem
    Cała I kolejka to jest jedna wielka niewiadoma.

  17. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    cala noc padalo. Na ten moment bardzo mokro. Wiele to nie zmienia, procz tego, ze tor na treningach bedzie inny niz na meczu..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #62
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jest już skład. Idealne zestawienie.

    Pedersen Mroczka
    Peter z Kubą
    Kenio z juniorem
    Nicki z Arturem? Może być " ciekawie" :
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...l-przed-oczami
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  19. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Tak swoją drogą to według bukmacherów faworytem tego meczu jest Falubaz

  20. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    No nie moze byc inaczej w meczu beniaminka. Swoja droga... kurs na UT calkiem calkiem, ja bym gral
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakby porównać wartość zawodników na poziomie podstawowym, czyli 1 z 9, 2 z 10 itp. to w sumie niewiele wynika.

    Pedersen czy lepszy od Jensena to chyba tylko ze względu na liczbę medali, bo po dobrym sezonie MJJ i zerowym Nickiego trudno postawić znak > z definicji. Mroczka lepszy od Gomólskiego może być tylko przez przewagę własnego toru, zakładając, że pojeździł na nim parę razy w tym roku, choć mimo wszystko Rudy jest lepszym żużlowcem od Sebixa.

    Kildemand od Dudka na pewno lepszy nie jest. Tak samo Jamróg od Zengoty, który na wyjazdach nie raz i nie dwa robił dwucyfrówki jako przyszywany leszczyniak. Byłbym w stanie nawet uznać, że Zengota w polskiej lidze jest lepszym zawodnikiem od Kildemanda.

    O Bjerre niewiele wiadomo ale to zawodnik na zrobienie 10-ciu punktów u siebie, za to o Protasiewiczu wiemy, że od początku idzie mu jak po grudzie.

    Juniorów uznałbym za lepszych w Tarnowie, bo po prostu tacy są i to wyrównałoby stan meczu.

    Większych szans i lepszego kursu Falubazu upatrywałbym w niewiadomej związanej z Nickim. Przecież 5 punktów w jego wykonaniu nikogo nie zdziwi.

  22. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Na jakiej podstawie Gomolski lepszy od Mroczki? Bo to chyba tylko widzimisie..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No to może trochę widzimisię. Wydaje mi się, że prezentują zbliżony poziom sportowy, choć Mroczka chyba mniej zrównoważony psychicznie

  24. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Na jakiej podstawie Gomolski lepszy od Mroczki? Bo to chyba tylko widzimisie..
    Obaj są marni. Turaj lepszy będzie Mroczka bo jedzie u siebie i ma lepsze starty.

    PS- mam nadzieje ze w Tarnowie jeszcze trochę popada chociaż prognozy niestety są bardzo dobre. Będziecie mieć atut własnego toru.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  25. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    no obaj sa marni w kategorii eligowcow, ale jednak jak ich zestawimy ze soba to Mroczka jednak jest wg mnie lepszy. Wystarczy przesledzic ich przydatnosc w druzynach w elidze (Mroczka 2015 miewal przeblyski - Gomolski w 2016 to procz jednego meczu gdzie Torun zdemolowal Wroclaw jechal masakryczna padline)
    Zeszly rok mozna spokojnie tez zestawic, co prawda na nizszym froncie, ale obiektywnie. Mroczka w zasadzie zawalil jeden wyjazd (inauguracja, derby w Krakowie) pozniej razem z Bjerre to on byl liderem UT praktycznie w kazdym meczu, w wielu byl niepokononany (nie liczac wykluczen)
    Gomolski rowniez zle nie jechal, ale tych wtop mial nieco wiecej.

    Co do psychicznej dojrzalosci.... Tu tez raczej blizej remisu. Pamietacie placze Gomolskiego w Toruniu jak byl odstawiany od biegow? Albo jak idiotycznie rozegral ta cala afere z barazy - dla mnie to do dojrzalosci mu wciaz daleko. Tu obaj panowie na remis.

    A w ogole co za czasow nasze druzyny doczekaly, ze wlasnie wyzej wymienieni beda stanowic tak w zasadzie o sile i o wyniku w eligowym meczu..
    Jeszcze niedawno kazdy sobie ostrzyl pazury na mysl, ze na Z3 przyjedzie temrinator Dudek, z solidnym Hampelem, czy latajacym pod bandami Protasem i beda sie ciac z miejscowym wirtuozem Jaskiem, torpeda Artiomem, czy rakietowym, totalnie nieprzewidywalnym Madsenem..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (06-04-2018), Nigel (06-04-2018)

  27. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakie czasy takie dyskusje, znaczy o takich typkach
    Nie wiem, jakie wyniki wiążecie z Mroczką na dziś. U nas pewnie większość stwierdzi, że jak Gomólski przywiezie 4-5 punktów albo daj Boże wygra jakiś pojedynczy bieg raz na 2 mecze, to robota zrobiona. Każdy lepszy wynik będzie na plus, choć pewnie ciężko się go spodziewać.

  28. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no obaj sa marni w kategorii eligowcow, ale jednak jak ich zestawimy ze soba to Mroczka jednak jest wg mnie lepszy. Wystarczy przesledzic ich przydatnosc w druzynach w elidze (Mroczka 2015 miewal przeblyski - Gomolski w 2016 to procz jednego meczu gdzie Torun zdemolowal Wroclaw jechal masakryczna padline)
    Zeszly rok mozna spokojnie tez zestawic, co prawda na nizszym froncie, ale obiektywnie. Mroczka w zasadzie zawalil jeden wyjazd (inauguracja, derby w Krakowie) pozniej razem z Bjerre to on byl liderem UT praktycznie w kazdym meczu, w wielu byl niepokononany (nie liczac wykluczen)
    Gomolski rowniez zle nie jechal, ale tych wtop mial nieco wiecej.

    Co do psychicznej dojrzalosci.... Tu tez raczej blizej remisu. Pamietacie placze Gomolskiego w Toruniu jak byl odstawiany od biegow? Albo jak idiotycznie rozegral ta cala afere z barazy - dla mnie to do dojrzalosci mu wciaz daleko. Tu obaj panowie na remis.

    A w ogole co za czasow nasze druzyny doczekaly, ze wlasnie wyzej wymienieni beda stanowic tak w zasadzie o sile i o wyniku w eligowym meczu..
    Jeszcze niedawno kazdy sobie ostrzyl pazury na mysl, ze na Z3 przyjedzie temrinator Dudek, z solidnym Hampelem, czy latajacym pod bandami Protasem i beda sie ciac z miejscowym wirtuozem Jaskiem, torpeda Artiomem, czy rakietowym, totalnie nieprzewidywalnym Madsenem..
    Heh ciekawe. Twój post zalajkowali kibice z Gorzowa i Torunia. Tęsknią za tamtymi czasami ?

    PS- nic nie trwa wiecznie. Fajnie ze spotykamy się w ekstralipie. Nawet z mroczkami i rudzielcami w składzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Po prostu zgadzaja sie z moja analiza

    No, w tym roku sie spotykamy w elidze.. za rok juz nie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Dlaczego za rok juz nie?
    Czytalem watek Falubazu i glownym kandydatem do spadku wydaje sie byc Sparta.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (06-04-2018)

  32. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dlaczego za rok juz nie?
    Czytalem watek Falubazu i glownym kandydatem do spadku wydaje sie byc Sparta.
    Cały problem w tym, że to nie wystarczy tylko przeczytać. Trzeba jeszcze rozumieć, to co się czyta.

    Ale nie martw się. Nie jesteś sam. Kilka innych osób też ma z tym wieczny problem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Tonder zamiast Hansena pod 8. Skórnicki w formie od początku sezonu

    Wysłane z mojego Orange Neva 80 przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    A ten cały Hansen to w ogóle był na jakimś treningu u nas ? Ma sprzęt na polskie tory ? Ktoś go już widział w tym roku na torze ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Taki z Ciebie kibic Mariusz. Tak Hansen trenował w tym roku z drużyną. Na torze też ten kto chciał to go widział. Chociażby czwórmecz w Rawiczu

    Wysłane z mojego Orange Neva 80 przy użyciu Tapatalka

  36. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    O 12,11 Kingpin uderzył w stół , o 12,16 nożyce się odezwały - muszę przyznać czujność zachowana.

  37. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    w mediach poki co byly juz wypowiedzi Zengoty, Gomolskiego, Protasa i Dudka nt meczu w Tarnowie.
    Z tarnowskiego obbozu cisza... ciekawe czy sie to przelozy na przygotowanie i spasowanie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    w mediach poki co byly juz wypowiedzi Zengoty, Gomolskiego, Protasa i Dudka nt meczu w Tarnowie.
    Z tarnowskiego obbozu cisza... ciekawe czy sie to przelozy na przygotowanie i spasowanie.
    Może zgodnie z życiową maksymą , iż mowa jest srebrem , a milczenie ... złotem.

  39. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Wedlug mnie pary powinny wygladac tak:

    1.Dudek
    2. Gomolski
    3. Zengota
    4. MJJ
    5. Protasiewicz
    6. Tonder
    7. Zgardzinski/Niedzwiedz

    lub


    1. Protasiewicz
    2. MJJ
    3. Zengota
    4. Gomolski
    5. Dudek
    6. Tonder
    7. Zgardzinski/Niedzwiedz

  40. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Daj spokój z Tonderem na ten moment wszyscy nasi juniorzy poza Zgardzińskim i Niedźwiedziem w jeździe w czwórkę stwarzaliby zagrożenie na torze dla siebie i innych. Kto był na wczorajszym treningu ten widział. Najbardziej boję się o parę Protas-plastron żeby nie skończyło się 4-2 5-1 5-1 mimo tego że Piotrek zawsze wolno wchodzi w sezon to w tym roku jest całkowicie pogubiony.

  41. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Daj spokój z Tonderem na ten moment wszyscy nasi juniorzy poza Zgardzińskim i Niedźwiedziem w jeździe w czwórkę stwarzaliby zagrożenie na torze dla siebie i innych. Kto był na wczorajszym treningu ten widział. Najbardziej boję się o parę Protas-plastron żeby nie skończyło się 4-2 5-1 5-1 mimo tego że Piotrek zawsze wolno wchodzi w sezon to w tym roku jest całkowicie pogubiony.
    Hansen był wczoraj ?

  42. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Nie, dzisiaj jedzie turniej w Cloppenburgu.

  43. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    cytuje z SF.pl

    "Trener Paweł Baran ani myśli o spadku. Marzy mu się nawet awans do rundy play-off. Brzmi trochę mało realnie, ale taka postawa może się podobać."
    "
    Drużyna zimą przeszła prawdziwą rewolucję. Tak to trzeba nazwać, bo Falubaz stracił swoje największe gwiazdy. Co prawda w klubie zapierają się, że play-offy będą w zasięgu ręki, ale to chyba jedynie dobra mina do złej gry."

    Jeden artykul, jeden "redaktor"... dwa totalnie rozne podejscia
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Hansen był wczoraj ?
    Powinni go ściągać do Tarnowa. Z Tondera pod 8 i tak nie będzie pożytku w tym meczu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Mecz będzie potem jakoś odtwarzany, czy tylko skrót?
    Rozjedziemy was, drodzy tarnowianie, niemal do zera!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  46. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Zaklad ze zrobimy minimum 15 pkt???

    Oczywiscie w pierwszych 4 biegach.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zaklad ze zrobimy minimum 15 pkt???

    Oczywiscie w pierwszych 4 biegach.
    Czyżbyś osobiście szykował tor na Mościcach ?

    Chcesz wygrać 3 seniorskie biegi po 5-1 i zremisować bieg juniorski 3-3 ?

    Mocne postanowienie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Tak serio, to nie wiem jak prognozować, nawet sparingów nie było żeby stwierdzić czy ktoś mocno wszedł w sezon czy nie. Dodatkowo ten was tor, na którym jakimś gwarantem punktowym może być tylko Dudek i chyba Zengota(on jakoś przyzwoicie tam jeździł?). Protas w lesie, zagraniczni to kompletna zagadka, a juniorzy mogliby przegrać z Huszczą i to na jego sprzęcie z 86 roku. W Tarnowie średnio wierzę w Pedersena, tzn na tyle, że zrobi 7-10pkt, Kildemand może stuknąć 12, Mroczka też ma jakieś szczęście do nas, Bjerre też kolo dyszki. Od jakości jazdy pozostałych(juniorów chyba macie porównywalnych, albo i gorszych od naszych?) zależy czy mamy szanse na zwycięstwo, remis, czy ostry wpierdziel. Ja nic nie wiem przed tym sezonem, kompletnie, ważne tylko abyśmy byli oczko wyżej od Stali(tfu) Gorzów.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •