Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 361 do 374 z 374

Wątek: ► I Runda , Sparta Wrocław - Unia Leszno , 7 Kwietnia , 15:00

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta

    a propo twojego wrocławia to bedąc z moim synem na mieście , on w czapce Unii , został zrugany przez kibica sparty ,,,,bohater przy dziecku ..
    ..
    i przy tacie

    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Dobrze, że bydło z Wrocławia zostało w domu.
    To ty wystrugales z sąsiadem ten banerek na sparte który wisiał podczas prezentacji? Bo tak mi jakoś pasuje do ciebie. Był phenomenalny jak twój nick

  2. Powrót do góry    #362
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    i przy tacie
    ja odszedłem na chwile zapłacić rachunek ale jak wróciłem bo syn mnie zawołał to bohater się ulotnił ..
    Ostatnio edytowane przez JODA ; 07-04-2018 o 23:30

  3. Powrót do góry    #363
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Lwow jest przed Bugiem znawco geografii. Czy wy naprawde tylko na rolnictwie się znacie?

    No widzisz zrobiłeś edycję z tym bugiem a mój post został. Zatem przepraszam bo myślałem ze do mnie piszesz.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    JODA (07-04-2018)

  5. Powrót do góry    #364
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Ulżyło? Lepiej? Idź synka pilnuj aby mu przypadkiem nikt czapki nie zabrał.

    A towarzystwu wspólnej adoracji, pozostało już tylko pozornie robić sobie dobrze nawzajem, co nie zmienia faktu, że jak bydłem byliście tak jesteście.
    Tacy nieskazitelni, nic złego napisać i powiedzieć nie można bo się hrabiostwo unosi i zasłania się własnymi dziećmi.

    nie pogrążaj się dalej ,,,

  6. Powrót do góry    #365
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach

    "Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli"

    Już przestańcie się kłócić, bydło jest i będzie wśród kibiców każdej z drużyn.
    Cieszmy się, że wreszcie i miejmy nadzieje, że na stałe, zaczął się normalny żużel we Wrocławiu.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    GoTrEk (08-04-2018), Peter Kildemand (07-04-2018)

  8. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Dziwne się czuje na nowej trybunie coś jak costner na lądzie. T
    Stadion po remoncie został podzielony jak Polska na A i B. Na nowej siedza ludzie w 90 % nie mający pojęcia o tym sporcie. Co druga baba przrobiona na Dodę albo faceci w rurkach co żeby się odlac to kucaja. Nie ma z kim pogadać bo debile grzebia w komórkach i pokazują sobie jakieś samochody a baby gadają o kredkach. Jakaś chora moda na zuzel nastała we Wrocławiu. Dobrze ze na spikerce nie ma malickiego bo całe to zryte towarzystwo by mi nad głową pi szcza lo na zawołanie. Jak cos krzykne na unie to patrza sie na mnie jak na hebesa a gościu który siedział kolo mnie oburzony uciekł na górę. Wydawał się w miarę normalny bo mial całą siatkę bananow i myślałem ze jemu się mecze pomyliły z grudziądzem. Czas chyba wrócić na trybune wschodnia.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 08-04-2018 o 00:10

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (08-04-2018), plavi (08-04-2018), spiniaza1 (09-04-2018)

  10. Powrót do góry    #367
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Dziwne się czuje na nowej trybunie coś jak costner na lądzie. T
    Stadion po remoncie został podzielony jak Polska na A i B. Na nowej siedza ludzie w 90 % nie mający pojęcia o tym sporcie. Co druga baba przrobiona na Dodę albo faceci w rurkach co żeby się odlac to kucaja. Nie ma z kim pogadać bo debile grzebia w komórkach i pokazują sobie jakieś samochody a baby gadają o kredkach. Jakaś chora moda na zuzel nastała we Wrocławiu. Dobrze ze na spikerce nie ma malickiego bo całe to zryte towarzystwo by mi nad głową pi szcza lo na zawołanie. Jak cos krzykne na unie to patrza sie na mnie jak na hebesa. Czas chyba wrócić na trybune wschodnia.
    Mam pytanie, bo oglądam powtórkę i słyszę, że spiker zapowiadający Spartę na prezentacji tak jakby dopasowany do tych facetów w rurkach z nowej trybuny (tfu oprócz rurek to jeszcze o jakiś fluidach gadał).
    Gdzie się podział Pan Andrzej Malicki?
    Poza tym, ten spiker co zapowiadał zawodników przed biegiem, to jakiś Czechosłowak?

  11. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Dziwne się czuje na nowej trybunie coś jak costner na lądzie. T
    Stadion po remoncie został podzielony jak Polska na A i B. Na nowej siedza ludzie w 90 % nie mający pojęcia o tym sporcie. Co druga baba przrobiona na Dodę albo faceci w rurkach co żeby się odlac to kucaja. Nie ma z kim pogadać bo debile grzebia w komórkach i pokazują sobie jakieś samochody a baby gadają o kredkach. Jakaś chora moda na zuzel nastała we Wrocławiu. Dobrze ze na spikerce nie ma malickiego bo całe to zryte towarzystwo by mi nad głową pi szcza lo na zawołanie. Jak cos krzykne na unie to patrza sie na mnie jak na hebesa a gościu który siedział kolo mnie oburzony uciekł na górę. Wydawał się w miarę normalny bo mial całą siatkę bananow i myślałem ze jemu się mecze pomyliły z grudziądzem. Czas chyba wrócić na trybune wschodnia.
    10/10 I za to cie lubię. Dawno żaden wpis na tym forum mnie tak nie rozbawił!

  12. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Klocowa i tak od dawna robi cyrki z kibicami gosci zatem soczysty **** jej w plecy.

    Cyrki z banda to idealny motyw na przeczekanie zeby pozniej tor dzialal juz jak nalezy, tzn po wroclawsku.

    Noe zyczylem dobrze napuszonej Unii ale mimo wszystko szczere gratulacje dla tej druzyny za jazde do konca i przyzwoity i przede wszystkim sportowy wynik.

    Sparcie dzis brakuje jednego ogniwa, konfidenta Zyto. Wtedy wszystkie klocki pasowalyby jak ulal

  13. Powrót do góry    #370
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Wydawał się w miarę normalny bo mial całą siatkę bananow i myślałem ze jemu się mecze pomyliły z grudziądzem. Czas chyba wrócić na trybune wschodnia.
    Fajny rasistowski żarcik. Szacun!

  14. Powrót do góry    #371
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    za SF

    " Za niepoważne uważam straszenie ludzi walkowerem - kontynuuje Skubis. - Sytuacja miała miejsce po 9. biegu, więc sędzia mógł co najwyżej zakończyć mecz. Oczywiście przepraszamy za to, co się stało. Za przerwę, za niedogodność. Zapewniam jednak raz jeszcze, że banda była sprawna. Kilka dni temu mieliśmy odbiór i wszystko grało. Po prostu zabrakło prądu, tej niezbędnej fazy. Mówienie w tej sytuacji o skandalu uważam za przesadę. W ocenach z raportu toru nikt nie czyni nam z tego powodu zarzutu."

    Co ten idiota opowiada?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Idiota żyje jeszcze starym regulaminem, on jak cały Wrocław zatrzymał się w 2006
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #373
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Skubis chyba sam był 'na fazie'

  17. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Spikerka na eleven w meczu Rybnik piła mistrzostwo świata

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •