Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 374

Wątek: ► I Runda , Sparta Wrocław - Unia Leszno , 7 Kwietnia , 15:00

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,222
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Bilety ruszają od jutra czy ktoś z leszna chce ŻEBY KUPIĆ JEMU BIlet. Ja siadam na nowej trybunie wyjście z drugiego łuku bliżej startu. Mefitzo czy Noski chętni?
    Noski jak zawsze w Sektorze gości oczywiście pod warunkiem że nie przełożą meczu na Niedziele bo inaczej praca. Ale dziękuje za propozycje.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Wiadomo Noski, z sektora gości pieśń o frajerach spod wieży smakuje wybornie
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Wroclawska klatka jest fatalna ale ma jedną zalete- kawałek dachu.

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Wiadomo Noski, z sektora gości pieśń o frajerach spod wieży smakuje wybornie
    SA Tez inne piosenki i oprawy z dachu lub biegających w barwach leszna prosiaka po murawie. Ech to były czasy walka z towarzystwem ochrony zwierzat i kwatera dla wieprzka we wroclawskim zoo. To se ne vrati.

  4. Powrót do góry    #49
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Przydałoby się to powtórzyć, bo w tym Lesznie to sodówka mocno uderzyła do głowy po szczęśliwym zeszłorocznym mistrzostwie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A komuż to odbiło? Chyba nie bierzesz pod uwagę buńczucznych postów w próbie jakiegokolwiek dialogu z tym dzieciakiem cukrzycą? Z nim inaczej się nie da.

  6. Powrót do góry    #51
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Rusieckiemu, w tej całej szopce z Rawiczem.
    No i teksty, że brak złota = taczka
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Rusieckiemu, w tej całej szopce z Rawiczem.
    No i teksty, że brak złota = taczka
    Potyczki na tt mógłby sobie odpuścić jednak sam Przyznasz, że godzina meczu we WRO mocno kontrowersyjna?! Kubera i Smyk i tak nie mogliby jechać a o to większość szumu z tego co się czyta.

  8. Powrót do góry    #53
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    A co w tej godzinie jest kontrowersyjnego?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A to, że Szlauderbach, Lindsay bądź Trofimow zasadniczo mają jeździć z drużyną na mecze Ekstraligi pod 8. Ale uczyć się mają w Rawiczu. Teraz rozumiesz?
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 03-04-2018 o 11:31

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    A to, że kibice dostali w łeb już na dzień dobry. O kasie wyłożonej przez KSUL nie wspomnę. Mecz w Rawiczu jak dobrze pójdzie skonczy się o 14 i teraz leć na złamanie karku do Wrocławia. Ewidentna kłoda w naszą stronę.

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Panowie jest dobrze , ja powiem nieskromnie ze Jarek Emil I Dominik wygladaja bardzo dobrze I po tym co widze , jestem spokojny o ten sezon , bedziemy sie liczyc w walce o medale ...

    Emil wyglada zdecydowanie lepiej , taki Emil pojedzie w tym sezonie o IMS
    Kolega to lubi się podpalać. Jak dla mnie ani Jarek ani Emil nie wyglądają bardzo dobrze. Jarek jak za młodych lat, jak start wyjdzie to 3, jak nie to 0, w meczu 3 biegi dobre, 2 zawalone. Emil tak jak co roku w barwach Leszna 10 pkt na mecz, poprawnie ale bez szału.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Buszmen (03-04-2018), spiniaza1 (03-04-2018)

  13. Powrót do góry    #57
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nie, nie rozumiem.
    Jak klub nie ma wystarczającej liczby zawodników, żeby porywać się na starty w dwóch ligach, to niech tego nie robi.
    Po drugie, jeśli już robi, to nie znaczy, że cała reszta środowiska musi chodzić wokół niego na palcach i spełniać każdą zachciankę. Z całym szacunkiem, ale byt Rawicza ma marginalne znaczenie dla całej dyscypliny w PL.
    Po trzecie, kiedy planowało się godziny rozegrania meczu w Rawiczu, to warto byłoby sprawdzić terminarz piłkarskiej Ekstraklasy (wiadomo, że ostatnie kolejki to multi-liga, od lat). Także nałożenie się godzin, to efekt jedynie własnej ignorancji i wszelkie pretensje Rawicz/Leszno może kierować tylko do siebie.

    Przy tej całej fuzji i tak dokonano wielu niedopuszczalnych moim zdaniem naciągnięć regulaminu.
    Na początku kwietnia, sobota godzina 15:00 to bardzo dobra godzina.
    Ale swoimi postami tylko potwierdzacie, to co napisałem wcześniej. Odj#bało i to solidnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #58
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,406
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Kolega to lubi się podpalać. Jak dla mnie ani Jarek ani Emil nie wyglądają bardzo dobrze. Jarek jak za młodych lat, jak start wyjdzie to 3, jak nie to 0, w meczu 3 biegi dobre, 2 zawalone. Emil tak jak co roku w barwach Leszna 10 pkt na mecz, poprawnie ale bez szału.
    Powiem tak nie wiem jak ty , ale ja nie wymagam od tych chlopakow wiele wiecej .
    Jarek jezdzi tak cale zycie , start dzida do przodu , jak start przegra to dojedzie na tej pewno pozycji na ktorej sie znajduje , lub wykorzysta blad przeciwnika , bo raczej ciezko zaatakowac ... tak ze Jarek bedzie pewnie dowozil 3 3 3 0 3 I ja od niego to 10-12 pkt oczekuje jako kibic I mnie to zadowoli I w tym momencie prezentuje sie naprawde dobrze , zreszta po 3 , 4 kolejkach bedzie go mozna ocenic .

    A Emil ? Obserwowalem go w zeszlym roku od poczatku I prezentowal sie duzo gorzej...
    Teraz widac ze jest dosc szybki I ma spory luz w jezdzie I rowniez oczekuje od Emila tych samych punktow co Jarek cos kolo 10...

    Ja naprawde nie chce zeby w Lesznie wszyscy jechali na miare potencjalu , bo dla mnie osobiscie sezon 2010 kiedy to zmiazdzylismy lige byl troszke nudny , duzo lepiej bylo jechac na wyjazd bo bylo ciekawiej I emocjonujaco .. bo w Lesznie po kilku biegach bylo po zawodach .. nie raz fajnie taki lomot dac np. Falubazowi ale lubie jak mecze sa na styku .

    Wiec zeszloroczny sezon byl kapitalny pod wzgledem dramaturgii I zmian formy naszej druzyny a skonczylo sie pieknym zlotem !

    Niech bedzie ciekawie ! A my do roboty I obrona Mistrzostwa !

    Dzis sklady awizowane na sobote ??

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Każdy ma swój punkt widzenia.

    Alternatywnie. Unia nie pomaga Rawiczowi.

    Dziś odpada Rawicz, jutro Krosno, pojutrze Polonia bo nie ma już z kim jeździć.

    Ja wiem, że jakby Rawicz nie wystawił drużyny to dla Rawicza duża strata to by nie była, pamiętajmy jednak, że każdy klub jest częścią czegoś większego i na tę większa część jego brak lub obecność może mieć istotny wpływ.

    Przy tak marginalnym sporcie jak żużel, gdzie mamy może 30 zawodników polskich na jakimś tam poziomie to, że ktoś chce pomóc klubowi z niższej ligi, a przy okazji zadbać o swoich juniorów, którzy nie mają gdzie jeździć jest słusznym ruchem. Takie moje zdanie. Można oczywiście zazdrościć, szukać dziesiątego dna, itd.
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 03-04-2018 o 12:40

  16. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Powiem tak nie wiem jak ty , ale ja nie wymagam od tych chlopakow wiele wiecej .
    Jarek jezdzi tak cale zycie , start dzida do przodu , jak start przegra to dojedzie na tej pewno pozycji na ktorej sie znajduje , lub wykorzysta blad przeciwnika , bo raczej ciezko zaatakowac ... tak ze Jarek bedzie pewnie dowozil 3 3 3 0 3 I ja od niego to 10-12 pkt oczekuje jako kibic I mnie to zadowoli I w tym momencie prezentuje sie naprawde dobrze , zreszta po 3 , 4 kolejkach bedzie go mozna ocenic .

    A Emil ? Obserwowalem go w zeszlym roku od poczatku I prezentowal sie duzo gorzej...
    Teraz widac ze jest dosc szybki I ma spory luz w jezdzie I rowniez oczekuje od Emila tych samych punktow co Jarek cos kolo 10...

    Ja naprawde nie chce zeby w Lesznie wszyscy jechali na miare potuencjalu , bo dla mnie osobiscie sezon 2010 kiedy to zmiazdzylismy lige byl troszke nudny , duzo lepiej bylo jechac na wyjazd bo bylo ciekawiej I emocjonujaco .. bo w Lesznie po kilku biegach bylo po zawodach .. nie raz fajnie taki lomot dac np. Falubazowi ale lubie jak mecze sa na styku .

    Wiec zeszloroczny sezon byl kapitalny pod wzgledem dramaturgii I zmian formy naszej druzyny a skonczylo sie pieknym zlotem !

    Niech bedzie ciekawie ! A my do roboty I obrona Mistrzostwa !
    Kolego pisałem iz Parówa w tej chwili jest dla mnie zawodnikiem raczej na 3 biegi dobre 2 zrąbane, jak za dawnych lat, czyli 3,3,3,0,1, a nie 3.3.3.0.3. Niby niewielka różnica ale patrząc na wynik 46-44 to jednak odczuwalna różnica.

    Nie patrz przez pryzmat pojedynczego zawodnika typu Jarek, Piotr czy Emil, że do zdobycia w biegu są 3 pkt, patrz to przez pryzmat pary że do zdobycia jest 6 pkt ( 5+1). Bo dojedziemy do absurdu jak z Dzikiem, niby srednia na poziomie 9,5 a wyniki pary to max 3-3 lub 2-4. 3 biegowymi meczu nie wygrasz.
    A pamietaj ze mając w 1 parze dowolnie kogoś z 4: Emil,Janusz, Pilanin, Piotr, plus przynajmniej jednego mocnego zawodnika z drużyny przeciwnej o ta 3 będzie naprawdę ciężko, szanse na 33 %

  17. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Każdy ma swój punkt widzenia.

    Alternatywnie. Unia nie pomaga Rawiczowi.

    Dziś odpada Rawicz, jutro Krosno, pojutrze Polonia bo nie ma już z kim jeździć.

    Ja wiem, że jakby Rawicz nie wystawił drużyny to dla Rawicza duża strata to by nie była, pamiętajmy jednak, że każdy klub jest częścią czegoś większego i na tę większa część jego brak lub obecność może mieć istotny wpływ.

    Przy tak marginalnym sporcie jak żużel, gdzie mamy może 30 zawodników Polskich na jakimś tam poziomie to, że ktoś chce pomóc klubowi z niższej ligi, a przy okazji zadbać o swoich juniorów, którzy nie mają gdzie jeździć jest słusznym ruchem. Takie moje zdanie. Można oczywiście zazdrościć, szukać dziesiątego dnia, itd.
    Dupa ich boli, bo Unia już nie bedzie dojną krową z ktorej można za grosze podbierać utalentowanych chłopców i tu jest pies pogrzebany.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,222
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Sparta rozpoczęła sprzedaż biletów. Wnioskuję że mecz niezagrozony w sobotę. Wcześniej było info ze czekają na potwierdzenie we wtorek ekstraliga i rusza sprzedaż...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  19. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Mi troche szkoda odejscia Hampela bo to jednak duze osłabienie dla Falubazu zwłaszcza w obliczu odejscia Doyle'a ale powiem szczerze, że nie liczyłbym na miejscu Leszna na jakies kosmiczne wyniki w jego wykonaniu. To jest startowiec a zawsze bedzie miał jako doparowego jakiegos mocnego zawodnika. U nas jezdzil z Thorssellem i zawsze był w uprzywilejowanej sytuacji jako teoretycznie lepszy. Tutaj juz tak nie bedzie. Poki beda starty spod kredy to jeszcze moge uwierzyc w te jego trójki. Jak beda starty spod bandy to przykład był w konfrontacji ze Startem. Wywieziony Jarek pod płot ma już po biegu. Takze nie napalajcie sie specjalnie że bedzie robił 3,3,3,0,3 bo ja to raczej widziałbym to tak 3,3,0,0,1

  20. Powrót do góry    #64
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Przy tak marginalnym sporcie jak żużel, gdzie mamy może 30 zawodników polskich na jakimś tam poziomie to, że ktoś chce pomóc klubowi z niższej ligi, a przy okazji zadbać o swoich juniorów, którzy nie mają gdzie jeździć jest słusznym ruchem. Takie moje zdanie. Można oczywiście zazdrościć, szukać dziesiątego dna, itd.
    Nikt nie mówi, że to nie jest słuszne. Tylko postawa Rusieckiego jest taka, że domaga się on honorów, jakby co najmniej zlikwidował głód w Afryce. Unia musi być traktowana jak każdy inny klub i nie domagać się przywilejów. Dodatkowo, mam nadzieje, że "szwindel" z dopuszczeniem jazdy zawodników w obu meczach tej samej kolejki jest sytuacją jednorazową i przejściową.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2004
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nikt nie mówi, że to nie jest słuszne. Tylko postawa Rusieckiego jest taka, że domaga się on honorów, jakby co najmniej zlikwidował głód w Afryce. Unia musi być traktowana jak każdy inny klub i nie domagać się przywilejów. Dodatkowo, mam nadzieje, że "szwindel" z dopuszczeniem jazdy zawodników w obu meczach tej samej kolejki jest sytuacją jednorazową i przejściową.
    Nikt się domaga honorów tylko równego traktowania a do do "szwindlów" to akurat kibic klubu KS "szwindel Toruń nie powinien się wypowiadać i tak jak napisał ktoś już ból dupę ściska że nie będzie skąd wziąć juniorów za grosze.

  22. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Tarnów z Zieloną Górą przełożone na niedzielę, zatem mecz Sparty z Bykami oficjalnym startem ligi.

  23. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Dupa ich boli, bo Unia już nie bedzie dojną krową z ktorej można za grosze podbierać utalentowanych chłopców i tu jest pies pogrzebany.
    Pies pogrzebany jest w tym że podobnie jak jakis czas temu w Zielonej tak teraz w Lesznie ludziom odp...la .Wydaje Wam się że jesteście pępkiem świata i skoro wykładacie $$ na ratowanie speedwaya w innym ośrodku (oczywiście za to brawa) to wszyscy inni mają paść na kolana i grzecznie się spytać pana z nadwagą co mają robić .Najpierw przez kilkanaście dni problem mieliście z tym że nie zdążycie na oba mecze ,teraz jest płacz że tu chodzi o młodych chłopaków którzy mają przebywać w parkingu z pierwszym zespołem i uczyć się wielkiego żużla .Buszmen ma absolutną racje , nie macie ludzi to po co to wszystko ?
    Proponuje używać od czasu do czasu hamulca bo jak nie to się wpi....cie na rawickie tory przy stadionie a wtedy będzie pomykać ciuchcia .
    Tak z ciekawości jeszcze zapytam , kto Wam w ostatnich latach za grosze podbierał utalentowanych chłopców ? .Chętnie bym poznał nazwiska i kluby
    Ostatnio edytowane przez SCOT FZG ; 03-04-2018 o 17:47

  24. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Tych, których cieszy ta niby obenie słaba Unia, niech się lepiej nacieszy teraz mocno, bo im dalej w las, tym Unia bedzie mocniejsza i nie bedzie zbyt wiele okazji co by sobie z niej pokpić.
    Choć pewnie jakieś potknięcia też bedą, no bo byłoby nawet nudno gdyby wszystko wygrywali.

    Paka jest na finał ligi i brak tegoż finału dla Unii, to mówiąc z lekka bedzie to katastrofa i przy takiej ewentualności kogoś może czekać lot w kosmos bez skafandra.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Tych, których cieszy ta niby obenie słaba Unia, niech się lepiej nacieszy teraz mocno, bo im dalej w las, tym Unia bedzie mocniejsza i nie bedzie zbyt wiele okazji co by sobie z niej pokpić.
    Choć pewnie jakieś potknięcia też bedą, no bo byłoby nawet nudno gdyby wszystko wygrywali.

    Paka jest na finał ligi i brak tegoż finału dla Unii, to mówiąc z lekka bedzie to katastrofa i przy takiej ewentualności kogoś może czekać lot w kosmos bez skafandra.
    kolego spokojnie ,spokojnie bo sezon jest dlugi a co za tym idzie moga sie zdarzyc kontuzje obnizka formy, sedziowie, komisarze itd ... to bedzie bardzo bardzo ciezki sezon! troche pokory bo pozniej moze bardzo bolec... ja narazie podchodze spokojnie fakt paka jest ale niezle paki na papierze maja.. torun, wroclaw , gorzow tez niezle wyglada a czarnym koniem moze byc czestochowa ja by mimo wszystko nawet nie lekcewazyl tarnowa .. wszystko pokaze tor , kto kiedy odpali w poszczegolnych druzynach..a kazda porazka naszej unii bedzie napewno cieszyc wiekszosc polski .. a nawet jesli damy rade to za rok i tak bedzie bol kogo wyslac w swiat bo wprowadza... ksm , nie moze byc zuzlowej "barcelony" jak to stwierdzil "narodowy"
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 03-04-2018 o 19:57
    pyra

  26. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie, nie rozumiem.
    Jak klub nie ma wystarczającej liczby zawodników, żeby porywać się na starty w dwóch ligach, to niech tego nie robi.
    Po drugie, jeśli już robi, to nie znaczy, że cała reszta środowiska musi chodzić wokół niego na palcach i spełniać każdą zachciankę. Z całym szacunkiem, ale byt Rawicza ma marginalne znaczenie dla całej dyscypliny w PL.
    Po trzecie, kiedy planowało się godziny rozegrania meczu w Rawiczu, to warto byłoby sprawdzić terminarz piłkarskiej Ekstraklasy (wiadomo, że ostatnie kolejki to multi-liga, od lat). Także nałożenie się godzin, to efekt jedynie własnej ignorancji i wszelkie pretensje Rawicz/Leszno może kierować tylko do siebie.

    Przy tej całej fuzji i tak dokonano wielu niedopuszczalnych moim zdaniem naciągnięć regulaminu.
    Na początku kwietnia, sobota godzina 15:00 to bardzo dobra godzina.
    Ale swoimi postami tylko potwierdzacie, to co napisałem wcześniej. Odj#bało i to solidnie.
    Równie dobrze można mieć pretensje do Krosna, że jak nie mają zawodników to po co chcą startować... No sorry, ale skoro ich główny argument dot. braku zgody na przełożenie meczu na niedzielę jest to, że w ten dzień nie będą mieli "gościa", to o czym my piszemy... Poza tym bardzo się zdziwię, jeśli J. Frątczak da zgodę Kaczmarkowi, żeby jechał jako "gość" dzień przed meczem Apatora i to jeszcze na tak wymagającym torze jakim jest Rawicz.
    pozdro

  27. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Rezerwy Unii , czy też druga drużyna Unii albo kombinowana ekipa Unii\Kolejarza - jak zwał , tak zwał ten twór , to cały czas
    zaplecze pierwszej ekipy i ten chorobliwy wrzask o termin\godzinę meczu z Krosnem jest niezrozumiały.
    Jedziecie mecz we Wrocku , rezerwy będą się objeżdżać w Rawiczu - bez żadnej szkody dla pierwszej drużyny.
    No chyba że chcieliście rozjechać Krosno do 15 , a tak wilki zrobią z 7 punktów więcej - jeśli tak to rozumiem .

  28. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Rezerwy Unii , czy też druga drużyna Unii albo kombinowana ekipa Unii\Kolejarza - jak zwał , tak zwał ten twór , to cały czas
    zaplecze pierwszej ekipy i ten chorobliwy wrzask o termin\godzinę meczu z Krosnem jest niezrozumiały.
    Jedziecie mecz we Wrocku , rezerwy będą się objeżdżać w Rawiczu - bez żadnej szkody dla pierwszej drużyny.
    No chyba że chcieliście rozjechać Krosno do 15 , a tak wilki zrobią z 7 punktów więcej - jeśli tak to rozumiem .
    rysiek to nie o to chodzi..a o zasady .. unia wchodzac w fuzje z kolejarzem miala nie wiem czy na papierku czy slowna {raczej slowna} umowe z centrala eligi oraz najnizsza liga ,, ze mecze kolejarza i unii nie beda z soba kolizowac a tu juz na start masz . i nie wierze ze nieszlo tego zrobic zgodnie z umowa .. i nie dziwie ze polcopperowi ze sie wk.....
    pyra

  29. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    A ja chcę żeby mecz z soboty przełożyć na poniedziałek. Niestety ale w sobotę i niedzielę ma dojść do przełomowego wydarzenia we wroclawskim oceanarium. Raz na trzydzieści lat udaje się zaplanować kopulacje kijanki z delfinem i właśnie od 2 dni zaczynają się rytualne podchody kijanki pod ogon delfina. Myślę że rusko zadziała odpowiednio w centrali bo jak widać niektórzy chcą przekładać mecze z naprawdę błahych powodów np. Kibicowanie rezerwowych zawodników z parkingu i są bliscy sukcesu. Więc kochani rolnicy zastanówcie się na spokojnie jak można przełomowa kopulacje porównać do kibicowania z parkingu! Wiec jak , zgadzacie się na zmianę terminu ?
    Ps.
    Wiem ze czasem przekladano mecze sparty np. Jak modlili się jehowi. Więc moze teraz tez się uda

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Buszmen (04-04-2018)

  31. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    A ja chcę żeby mecz z soboty przełożyć na poniedziałek. Niestety ale w sobotę i niedzielę ma dojść do przełomowego wydarzenia we wroclawskim oceanarium. Raz na trzydzieści lat udaje się zaplanować kopulacje kijanki z delfinem i właśnie od 2 dni zaczynają się rytualne podchody kijanki pod ogon delfina. Myślę że rusko zadziała odpowiednio w centrali bo jak widać niektórzy chcą przekładać mecze z naprawdę błahych powodów np. Kibicowanie rezerwowych zawodników z parkingu i są bliscy sukcesu. Więc kochani rolnicy zastanówcie się na spokojnie jak można przełomowa kopulacje porównać do kibicowania z parkingu! Wiec jak , zgadzacie się na zmianę terminu ?
    Ps.
    Wiem ze czasem przekladano mecze sparty np. Jak modlili się jehowi. Więc moze teraz tez się uda
    dobrze sie czujesz ? odstaw to co bierzesz a zwlaszcza to co jedza kijanki z delfinami ... to nie jedzonko dla ciebie .. szkodzi ci
    pyra

  32. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    rysiek to nie o to chodzi..a o zasady .. unia wchodzac w fuzje z kolejarzem miala nie wiem czy na papierku czy slowna {raczej slowna} umowe z centrala eligi oraz najnizsza liga ,, ze mecze kolejarza i unii nie beda z soba kolizowac a tu juz na start masz . i nie wierze ze nieszlo tego zrobic zgodnie z umowa .. i nie dziwie ze polcopperowi ze sie wk.....
    Odjechanie sezonu bez kolidowania terminów obu Unii wydaje mi się wręcz niemożliwe.
    I nie sądzę , aby ktokolwiek zapewniał Rusieckiego w tej kwestii.
    Przecież bywają mecze odwoływane , przekładane itd. , będą też wyjazdy drugiej drużyny i trudno , by to Leszno\Rawicz
    decydowało o terminach i godzinach meczów , w których będą występować w roli gości , tym bardziej , gdy w sezonie po prostu
    często brakuje wolnych terminów ...

  33. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    kolego spokojnie ,spokojnie bo sezon jest dlugi a co za tym idzie moga sie zdarzyc kontuzje obnizka formy, sedziowie, komisarze itd ... to bedzie bardzo bardzo ciezki sezon! troche pokory bo pozniej moze bardzo bolec... ja narazie podchodze spokojnie fakt paka jest ale niezle paki na papierze maja.. torun, wroclaw , gorzow tez niezle wyglada a czarnym koniem moze byc czestochowa ja by mimo wszystko nawet nie lekcewazyl tarnowa .. wszystko pokaze tor , kto kiedy odpali w poszczegolnych druzynach..a kazda porazka naszej unii bedzie napewno cieszyc wiekszosc polski .. a nawet jesli damy rade to za rok i tak bedzie bol kogo wyslac w swiat bo wprowadza... ksm , nie moze byc zuzlowej "barcelony" jak to stwierdzil "narodowy"
    Wiadomo, że w sporcie wiele możliwe, ale zespół jest zbudowany na finał i jego brak byłby katastrofą.
    Inne ekipy może i mają mocne składy, ale wasz przy tych innycxh wygląda imponująco i nie potrzeba tu wcale fałszywej skromności.

    Jedzieta po złoto i tego trza się trzymać, czy sie uda zobaczymy.
    Jak obronicie tytuł, to Wełna razem z Jarosławem na jednym motocyklu robi runde wokół Smoka.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    gotrek (04-04-2018)

  35. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    dobrze sie czujesz ? odstaw to co bierzesz a zwlaszcza to co jedza kijanki z delfinami ... to nie jedzonko dla ciebie .. szkodzi ci
    Właśnie tego co napisałeś brakowało żeby podsumować waszego prezesa. Szkoda ze trzeba takie głupoty pisać żeby rolnicy zajarzyli.

  36. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Wczoraj wieczorem pozostały tylko 3742 bilety. Komplet pomimo zwiększenia pojemności stadionu raczej pewny. Żeby jeszcze były jakieś mijanki i będzie ok.

  37. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Będą mijanki, ale kibiców pod stadionem.

  38. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Odjechanie sezonu bez kolidowania terminów obu Unii wydaje mi się wręcz niemożliwe.
    I nie sądzę , aby ktokolwiek zapewniał Rusieckiego w tej kwestii.
    Przecież bywają mecze odwoływane , przekładane itd. , będą też wyjazdy drugiej drużyny i trudno , by to Leszno\Rawicz
    decydowało o terminach i godzinach meczów , w których będą występować w roli gości , tym bardziej , gdy w sezonie po prostu
    często brakuje wolnych terminów ...
    rysiek pewnie ze po czesci masz racje ze sie nie da .. ale teraz na poczatku ligi zrobione po zlosci ja tak to odbieram zwlaszcza ze wiadomo ze piter kontuzjowany... zreszta nie ma co drazyc temat jest jak jest trzeba sie przyzwyczaic
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 04-04-2018 o 12:59
    pyra

  39. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    A co ma kontuzjowany pawlicki do godziny rozpoczęcia meczu we Wrocławiu?

  40. Powrót do góry    #82
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,406
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Jest sklad Uni na mecz we Wrocku
    1 Jarek
    2 Picz
    3 Brady
    4 Janek
    5 Emil
    6 Domin
    7 Smyk

    Czyli tak jak mowilem Lindsey pewnie w Rawiczu , I jedziemy w 7 , czyli Rawicz calkiem mocny sklad na Krosno , Unie sprobuja wygrac dwa spotkania

    Dobre zestawienie Barona za Tymka od poczatku Smyk I Domin

  41. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Mieć 2 druzyny i nie wystawić pełnego składu. Paradoks

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Buszmen (04-04-2018), Staleczka 3 (05-04-2018), sobotch (04-04-2018)

  43. Powrót do góry    #84
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Mieć 2 druzyny i nie wystawić pełnego składu. Paradoks
    No cóż poradzić

  44. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Do godz 15 Unia II miała podać swój skład. Nie ma go. Mają w centrali czy nie mają?

  45. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,550
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Mieć 2 druzyny i nie wystawić pełnego składu. Paradoks
    Faktycznie śmiesznie to wygląda. Sezon się jeszcze nie zaczął na dobre a tu już problemy kadrowe. Strach się bać co będzie jak sezon ruszy na dobre.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Jest sklad Uni na mecz we Wrocku
    1 Jarek
    2 Picz
    3 Brady
    4 Janek
    5 Emil
    6 Domin
    7 Smyk

    Czyli tak jak mowilem Lindsey pewnie w Rawiczu , I jedziemy w 7 , czyli Rawicz calkiem mocny sklad na Krosno , Unie sprobuja wygrac dwa spotkania

    Dobre zestawienie Barona za Tymka od poczatku Smyk I Domin
    ja podejrzewam ze jednak w 8
    pyra

  47. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Mieć 2 druzyny i nie wystawić pełnego składu. Paradoks
    Gdzie Ty widzisz niepełny skład? Od kiedy istnieje obowiązek podawania więcej niż 7 zawodników w składzie przedmeczowym?

  48. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    przecież wiem... napisałem to na podstawie sugestii że tego Lindsey Vonna dadza do Rawicza.

  49. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    przecież wiem... napisałem to na podstawie sugestii że tego Lindsey Vonna dadza do Rawicza.
    Nie dadzą. Będzie we Wrocławiu pod 2 albo 8.

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •