Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 159 z 159

Wątek: Speedway Best Pairs 2018

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Do tej konwersacji na temat procedury startowej dodam jeszcze jedno. Czesto przywoluje sie za przyklad zawody lekkoatletyczne, jak sprinterzy stoja w blokach maja okreslony czas na rekacje startowa. Roznica polega na tym ze oni nie maja tasmy startowej a zuzlowcy tak. W zuzlu tylko tasma startowa powinna weryfikowac czy zuzlowiec zareagowal prawidlowo. Oczywiscie pod warunkiem ze stal nieruchomo przed tasma. Tak jak jeden kolega napisal wczesniej. Niepotrzebnie sie teraz komplikuje procedure startowa z przerywanym biegiem. Golym okiem przed startem mozna zweryfikowac czy ktos sie czolga. Jak nie to tasma w gore, wstrzelil sie to super, wjechal w tasme jego strata. Tyle i az tyle.

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    ZA GODZINĘ ŻUŻEL ! W Niemczech święto to i o 13 jadą.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/re...irs-w-landshut

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Nie rozumiem formuly tych zawodow... Byl polfinal, jedna druzyna weszla do finalu, druga odpadla a teraz bieg dodatkowy miedzy nimi?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Teraz bieg o pudło w końcowej klasyfikacji (wszystkie turnieje).

    Fatalny tor kolejny raz, jedna ścieżka, i tak się kurzyło, że nawet w TV nie było dobrze widać momentami.

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    aaa dzieki. Dopiero wlaczylem na final.

    Co za tor. Nawet te dwa biegi mnie zmeczyly.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie rozumiem formuly tych zawodow... Byl polfinal, jedna druzyna weszla do finalu, druga odpadla a teraz bieg dodatkowy miedzy nimi?
    no jak po 3 turniejach byl remis w klasyfikacji GENERALNEJ? Ogolnie cykl umrze smiercia naturalna.

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    napisalem wyzej, ze dopiero wlaczylem. Nie rozumiesz? Myslalem, ze to bieg dodatkowy o drugie miejsce w tych zawodach.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    no jak po 3 turniejach byl remis w klasyfikacji GENERALNEJ? Ogolnie cykl umrze smiercia naturalna.
    No i umrzeć musi jak się go organizuje o tak chińskich porach. Ja rozumiem jakieś święto u faszystów ale nie mogli wystartować o 18?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Już umarł. Spójrzcie na stawkę. SBP i SEC to już żywe trupy.

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Teraz bieg o pudło w końcowej klasyfikacji (wszystkie turnieje).

    Fatalny tor kolejny raz, jedna ścieżka, i tak się kurzyło, że nawet w TV nie było dobrze widać momentami.
    Takiej pustynnej burzy to nawet w Grudziądzu nie pamiętam!
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Łaguta miał rację, to nie jest dla kibiców tylko dla zawodników i dla płacących. Szczerze to nawet mnie nie interesuje, kto tam jechał.

  12. Powrót do góry    #147
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    A mnie i wielu owszem. Ten cykl na początku sezonu jak najbardziej ma rację bytu i jest dla żużlowców wręcz zbawienny, bo stawka nie taka znowu słaba.

    Same wczorajsze zawody - rzeczywiście niesłychanie monotonne, z toru wiało nudą a nie zawsze w Landshut tak było. Fogo rozsmarowało konkurencję w tym roku, Hampel równo i skutecznie prowadził team do wygranej przez wszystkie trzy turnieje. Szkoda, że brakło Emila za to Piter z bonusami stracił wczoraj oczko i potwierdził, że jednak jest mocny (myślę, że występ w Szwecji był jednorazowym wypadkiem przy pracy).
    Ale najlepiej całe trzy turnieje to jednak hasał Leon Madsen, szczególnie w Toruniu pokazał kawał mega speedwaya. Oby tak równo w lidze, bo Fredka musi mieć jakieś wsparcie.

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Łaguta miał rację, to nie jest dla kibiców tylko dla zawodników i dla płacących. Szczerze to nawet mnie nie interesuje, kto tam jechał.
    Ja nawet nie właczałem telewizora mimo wolnego dnia. Te teamy sponsorskie to jest po prostu dno i jazda o nic. Ale cykl pewnie przetrwa bo w Rzeszowie były przecież sporo kibiców.

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ja nawet nie właczałem telewizora mimo wolnego dnia. Te teamy sponsorskie to jest po prostu dno i jazda o nic. Ale cykl pewnie przetrwa bo w Rzeszowie były przecież sporo kibiców.
    ale polowa pewnie weszla na lewo jak ogladam naprawde mega duzo zuzla, tak te zawody maja u mnie range na poziomie ligi juniorow, zupelny bezsens. jezeli chca to organizowac to powinni robic dwa turnieje przed sezonem, jeden po, na poczatku jakis glod zuzla, potem do zobaczenia jako ostatnie zawody i tyle.

  15. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Hahahaaahhaaa...
    Przypomniałem sobie jak niektórzy pięć lat temu robili tu na forum z tego MŚP i obruszali się jeśli ktoś zwracał uwagę, że co najwyżej nieoficjalne.
    Teraz niemal każdy zlewa to konkretnie.

    Prawdą jest, że FIM do spółki z Brytolami zabili tę inicjatywę zabraniając tworzenia teamów narodowych, co jest jawną dyskryminacją, bo jakoś nie przeszkadza im, że ktoś nazw krajów używa w lokalnych zawodach np. w Niemczech. Ostateczny cios zadano wprowadzając to parowe gówno, które ma zastąpić DPŚ.
    To jednak nie cała prawda, Polacy od samego początku robili z tego komercyjny cyrk, który prędzej czy później musiał paść na twarz.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 12-05-2018 o 09:27
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Powrót do góry    #151
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Te zawody sa dobre dla zuzlowcow, ktoryn brakuje jazd - jak Lebiediew, Drozdz czy Przedpelski. Zawsze mozna potrenowac w przyzwoitej stawce
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To jednak nie cała prawda, Polacy od samego początku robili z tego komercyjny cyrk, który prędzej czy później musiał paść na twarz.
    pisałem to też od początku zez SEC/SBP - oni byli nastawieni na zysk. pozostana tylko wspomnienia jak np. Nicki/Jensen spetowali Warda czy Gollob wchodzil hakiem w Nickiego

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    nastawieni na zysk? Co za *****. BSI, FIM.. oni wszyscy przeciez robia to charytatywnie.

    PS>. Serio? M e n d y ? To slowo zasluguje na gwiazdki?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    no i koniec cyklu SBPC. cykl skonczyl sie wraz z usunieciem zespolow narodowych.

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Nie da się ukryć, że odkąd zespoły narodowe zniknęły, to zdecydowanie spadło zainteresowanie tymi rozgrywkami. Sam przestałem to oglądać, bo nie widziałem już w tym żadnego sensu. Zresztą zostały przywrócone MŚP (co prawda pod nie pasującą mi nazwą ale trudno) i nie ma już teraz parcia ze strony One Sport na organizowanie czegoś takiego. Mogą teraz się skupić na SEC i dzięki temu może będzie odrobinę większa pula pieniężna, która przyciągnie troszkę lepszych zawodników niż to miało miejsce choćby w tym sezonie.

  21. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Teraz w czasach SON One Sport mogłoby zrobić Drużynowy Puchar Europy lub nazwać to jakoś inaczej i zaprosić spoza Europy Australijczyków i USA.

  22. Powrót do góry    #157
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tylko po co

    Dobrze, że nie będzie SBP, bo od kiedy przestały być to reprezentacje, to chyba nikt naprawdę nie wiedział o co i dla kogo jest ściganie. Skupić się na SEC i młodzieżówkach - dobry kierunek.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    j-rules (06-11-2018)

  24. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    No i po SBP czyli pomysł z SoN był dla BSI strzałem w dziesiątkę. Osiągnęli cel.
    Po produkcie One Sport płakał nie będę, szkoda tylko, że odbyło to się kosztem DPŚ
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 26-01-2019 o 13:11

  25. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nareszcie.
    p.s.Zastanawia wpis Bjerre że miał problemy z odzyskaniem kasy z SEC.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •