Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1023

Wątek: Speedway of Nations 2018

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Szoku może i nie ale przecież za chwil parę Zimny będzie jechał z Reprą jakiś tam test mecz i powiem szczerze trochę dziwnie wygląda tak jawne obchodzenie się z tą informacją. Z drugiej strony możliwe że jest świadomy tego, że kadra trzyma się razem (Magic, Pawliccy, Dudek, czy Drabik), a on od zawsze jest gdzieś tam na uboczu.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Szoku może i nie ale przecież za chwil parę Zimny będzie jechał z Reprą jakiś tam test mecz i powiem szczerze trochę dziwnie wygląda tak jawne obchodzenie się z tą informacją. Z drugiej strony możliwe że jest świadomy tego, że kadra trzyma się razem (Magic, Pawliccy, Dudek, czy Drabik), a on od zawsze jest gdzieś tam na uboczu.

    Mówienie takich rzeczy publicznie przez trenera kadry to jest po prostu skandal. Powinien był powiedzieć jakiś farmazon, że wybrał najlepszych z uwzględnieniem tego jaka jest formuła imprezy i tor na którym są rozgrywane zawody. Żadnych ad personam.
    Cieślak też nie lubi Zmarzlika, w sumie nie wiem czemu. Może za to samo za co ziomusie (Pawliccy, Dudek, Janoś) za nim nie przepadają, ale wątpię. Cieślak zawsze był do niego negatywnie nastawiony.

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (24-05-2018), Vector (02-06-2018), greggor (25-05-2018)

  4. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Szoku może i nie ale przecież za chwil parę Zimny będzie jechał z Reprą jakiś tam test mecz i powiem szczerze trochę dziwnie wygląda tak jawne obchodzenie się z tą informacją.
    Dziwnie to wygląda jak podczas takich test meczów Zmarzlik z pasją wozi swoich po płotach Natomiast tak na poważnie - wiadomo, że Cieślak nie powinien wygłaszać publicznie tego typu opinii. Swoją drogą wątpię by ta jedna lub dwie (za akcję z Pedersenem) łyżki dziegciu spowodowały jakąkolwiek refleksje u BZ, zwłaszcza że są wlewane do oceanu miodu, który uformował się ze wszelkiego rodzaju pochwalnych peanów kierowanych pod jego adresem przez te wszystkie lata.

  5. Powrót do góry    #49
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Kasprzak - Zmarzlik wygraliby na luzie. Zwłaszcza w tegorocznej formie KK. Wygrali zresztą niedawno MPPK a to trudniejsze zawody niż dzisiejsze MŚP. Niestety. A co za debil nazwał MŚP jakimś idiomem to nie wiem. To po IMŚ były najbardziej prestiżowe zawody w żużlu. A np. dwaj Pawliccy by nie wygrali? Na 99% tak.
    Ostro cię ponosi. Bardzo ostro. MPPK> SoN? Jasne. Pawliccy by wygrali. Jasne.
    Rosja, Szwecja, Australia czy nawet Wlk Brytania spokojnie może to wziąć, zwłaszcza że o wszystkim zdecyduje finał.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Ja tam nawet widzę plus braku BZ w tych zawodach , a to dlatego , że Bartek jest szalenie ambitnym żużlowcem i ten brak
    powołania - mam nadzieję spowoduje u niego sportową złość , gdzie będzie chciał tym bardziej pokazać na torze , że jest nr. 1
    polskiego żużla i mocno skoncentruje się na GP. Czasem takie podrażnienie wywołuje w zawodnikach dodatkową chęć
    i na to liczę . Ja Mu życzę majstra tym bardziej.

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Ja tam nawet widzę plus braku BZ w tych zawodach , a to dlatego , że Bartek jest szalenie ambitnym żużlowcem i ten brak
    powołania - mam nadzieję spowoduje u niego sportową złość , gdzie będzie chciał tym bardziej pokazać na torze , że jest nr. 1
    polskiego żużla i mocno skoncentruje się na GP. Czasem takie podrażnienie wywołuje w zawodnikach dodatkową chęć
    i na to liczę . Ja Mu życzę majstra tym bardziej.
    Dodatkowa złość i ambicja to są ostatnie rzeczy których mu potrzeba.

  8. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Ja tam nawet widzę plus braku BZ w tych zawodach , a to dlatego , że Bartek jest szalenie ambitnym żużlowcem i ten brak
    powołania - mam nadzieję spowoduje u niego sportową złość , gdzie będzie chciał tym bardziej pokazać na torze , że jest nr. 1
    polskiego żużla i mocno skoncentruje się na GP. Czasem takie podrażnienie wywołuje w zawodnikach dodatkową chęć
    i na to liczę . Ja Mu życzę majstra tym bardziej.

    Ja bym wolał by Bartek zaczął pracować nad swoją jazdą parową - by częściej chciało mu się myśleć o partnerze z pary. Umiejętności na to posiada aż nadto...
    Co do Cieślaka to rzeczywiście kolejny raz "burak wypadł z worka" - tak jak ostatnio na transmisji z SGP gdy coś bełkotał o sposobie spłodzenia Patryka Dudka.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  9. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    no dokladnie, jemu potrzeba chlodnej glowy a nie kolejnego bodzca.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no dokladnie, jemu potrzeba chlodnej glowy a nie kolejnego bodzca.
    Masz na myśli Cieślaka?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cieślak też nie lubi Zmarzlika, w sumie nie wiem czemu. Może za to samo za co ziomusie (Pawliccy, Dudek, Janoś) za nim nie przepadają, ale wątpię. Cieślak zawsze był do niego negatywnie nastawiony.
    Dudki (Sławek i Patryk) i Pawliccy to nie ziomusie Trzymają dystans między sobą. Wbrew pozorom, Patryk ma lepsze kontakty z Zimnym niż z Pawlickimi. Ale fakt, że Janoś i Pawliccy za Zimnym nie przepadają i odwrotnie.

    Oczywiście, że Cieślak nie powinien publicznie klepać o Zimnym takich tekstów. Jesli faktycznie niektórzy z repry nie chcą z nim w parze jeździć, to jako menago powinien go wziąć na bok i z nim pogadać na osobności. Ale też ja nie mam żadnych wątpliwości, ze jeśli Cieślak takie teksty sprzedaje w mediach to znaczy, że chciał kopnąć w kostkę Zmarzlika. Jaki był tego powód ? Tego nie wiem.

    Czemu Cieślak wybrał Janosia i Patryka do SoN ? Według mnie, to obaj są w formie, ale najważniejsze to to, ze obaj trzymają ciśnienie w biegach o stawkę. Czego nie zawsze można powiedzieć o Zimnym czy Piterze. Choć jeździecko obaj nie ustępują tej dwójce.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O prosze. Ciekawe, ilu tutejszych kibicow chcialaby Zmarzlika w swojej druzynie, gdyby ten odchodzil z Gorzowa. Pewnie jakies promile, sadzac po opiniach

    Cieslak jak Walesa, nic dobrego juz z niego nie bedzie.

  13. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Tak w ogóle co za jełop wymyślił, by po SoN była kolejka ligowa? Przecież znaczna część liderów z ekip Ekstraligowych będzie jechała zawody 3 dni z rzędu. Zero logiki.

  14. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Przecież znaczna część liderów z ekip Ekstraligowych będzie jechała zawody 3 dni z rzędu. Zero logiki.
    uuu tragedia?
    sobota: GP
    niedziela: Polska
    poniedziałek: Anglia
    wtorek: Dania
    środa: Szwecja

    czasem i tak się zdarzało...

    po DPŚ zawsze była liga.

  15. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Dobra fakt faktem baraż DPŚ był rozgrywany dzień przed finałem, zapomniałem o tym

    Ale i tak logiki mało w tym wszystkim. Po krajowych sgp nie ma ligi, po zagranicznych jest, po dwudniowych imprezach rangi mistrzowskiej jest liga. No ja nie wiem.

  16. Powrót do góry    #60
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Tak w ogóle co za jełop wymyślił, by po SoN była kolejka ligowa? Przecież znaczna część liderów z ekip Ekstraligowych będzie jechała zawody 3 dni z rzędu. Zero logiki.
    Serio ? Powiedz to szefowi w pracy że musisz codziennie chodzić żużlowcom nic się nie stanie. Uwierz

  17. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    W sumie to już bardziej chodzi o brak logiki w tym wszystkim, bo tego że rekordziści potrafili i cały tydzień jeździć i żyją, jestem świadom

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    spitt22 (28-05-2018)

  19. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Wlasnie przeczytalem, ze po 42 biegach dwie pierwsze druzyny jada final ktory decyduje o koncowym zwyciestwie a dotychczzasowe pkt sie nie licza. Aha...

  20. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Dzięki że czytasz moje posty, bo wiedziałbyś o tym już z tydzien temu

    I nie, dwie pierwsze drużyny nie jadą finału, najpierw 2 z 3 jadą baraż o finał, a dopiero potem zwycięzca barażu jedzie w finale z najlepszą ekipą po dwóch dniach.

  21. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Tak w ogóle co za jełop wymyślił, by po SoN była kolejka ligowa? Przecież znaczna część liderów z ekip Ekstraligowych będzie jechała zawody 3 dni z rzędu. Zero logiki.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68...i-maxa-frickea

  22. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Dla mnie największym absurdem jest postawa FIM... wypięli się na te zawody i de facto to towarzyski turniej bez żadnej rangi... kretynizm... czyżby MŚP miały istnieć niezależnie bo to do nich prawa niedawno nabyło BSI???

  23. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Dla mnie największym absurdem jest postawa FIM... wypięli się na te zawody i de facto to towarzyski turniej bez żadnej rangi... kretynizm... czyżby MŚP miały istnieć niezależnie bo to do nich prawa niedawno nabyło BSI???
    to to nie jest FIMowskie!? a to walić te zawody.

  24. Powrót do góry    #67
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Dla mnie największym absurdem jest postawa FIM... wypięli się na te zawody i de facto to towarzyski turniej bez żadnej rangi... kretynizm... czyżby MŚP miały istnieć niezależnie bo to do nich prawa niedawno nabyło BSI???

    co ty bredzisz? pełna nazwa tego turnieju to Monster Energy FIM Speedway of Nations i masz o nim info na stronie FIM.
    chodzi ci
    pewnie o ten artykuł na sf, gdzie castagna stwierdził, że zwycięzca nie będzie mistrzem świata par a zwycięzcą S​peedway of Nations. Czyli gdzieś ci tam dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    co nie zmienia faktu, ze stworzono zawody o pietruszke, ktore lansowane se za wszelka cene jako mistrzostwa o zlote arbuzy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    polewaczka (01-06-2018)

  27. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dotychczasowa formula stala sie przewidywalna i malo ciekawa ze wzgledu na braki kadrowe, to i nie ma co negowac na starcie checi ruszenia skostnialego tworu. To, czy okaze sie dobre juz na starcie, nie mam pojecia. Kazdy z nas przyzwyczail sie do formuly rozgrywania turnieju imp, immme czy Jancarza, moze zatem okaze sie, ze i w parach beda jakies emocje.

    Nie oszukujmy sie, szukanie na sile rywali w druzynach 4-5 osobowych przestalo miec sens. Dosc powiedziec, ze dzis o sile Szwecji stanowilby Ljung a o Danii moze nawet Mikkelsen. O reszcie nie ma co pisac.

  28. Powrót do góry    #70
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Nie no, ostatnie edycje dps to byla faktycznie porazka, walka o drugie miejsce.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #71
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Szczególnie półfinał w Lesznie był bardzo przewidywalny. Polska zdominowała SWC, ale nie wiem czy trwałoby to wiecznie, a była to o wiele zdrowsza forma niż te toksyczne, dwudniowe pary z finałem. Mogliby tam chociaż zrobić, że przy 3-3 powtórka biegu do "złotej wygranej" czy coś...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie no, ostatnie edycje dps to byla faktycznie porazka, walka o drugie miejsce.
    Dwa ostatnie sezony, przedtem tak wcale nie było. Dwa lata wobec ponad pół wieku rozgrywania drużynówki to tak naprawdę nic.
    Chory pomysł, spychający żużel jeszcze dalej na sportowy margines.

    Chcieli dać szanse innym nacjom(w co nie wierzę) to mogli reaktywować MŚP, a tak nie ma ani drużynówki ani par z prawdziwego zdarzenia...
    System rozgrywania tych zawodów woła o pomstę do nieba, dwa dni rywalizacji i jeden durny błąd (nawet sędziego z ostrzeżeniami) może zniweczyć wszystko.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Buszmen (01-06-2018)

  32. Powrót do góry    #73
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Do tego ostrzeżenia chyba się sumują z 2 dni, więc pewnie lekko połowa stawki będzie w tych "finałach" siedziała na minie.
    SWC co 2 lata naprzemian z MŚP bez finałów (a jeśli to z dogrywką przy 3-3, naprawdę nie rozumiem czemu nikt na to nie wpadł?)
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Chcieli dać szanse innym nacjom(w co nie wierzę) to mogli reaktywować MŚP, a tak nie ma ani drużynówki ani par z prawdziwego zdarzenia...
    hmmm jest jednak FIMowskie a po drugie... tak naprawdę... nie mielismy Druzynowych MS tylko mielismi jakis Puchar Swiata (co to jest Puchar Swiata)??? rwnie dobrze moge tak napisac.

    jest FIM to mamy pary swiatowe. pytanie... jak Twoim zdaniem mialyby wygladac MSP? jaki system?

  34. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    spytaj tez w FIFA co to jest World Cup i dlaczego nasze Orły tam jadą a nie np na Football of Nations.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Ty nie rozumiesz mojego posta. To Semen ma problem z nazewnictwem nie ja. Dla mnie liczy sie kto organizuje impreze. Robi to FIM wiec dla mnie to sa MŚ.

  36. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    hmmm jest jednak FIMowskie a po drugie... tak naprawdę... nie mielismy Druzynowych MS tylko mielismi jakis Puchar Swiata (co to jest Puchar Swiata)??? rwnie dobrze moge tak napisac.

    jest FIM to mamy pary swiatowe. pytanie... jak Twoim zdaniem mialyby wygladac MSP? jaki system?
    Do pierwszego akapitu nie odniosę się, bo j-rules w zasadzie to zrobił.

    Jak miałaby wyglądać? Normalnie jak pan Bóg przykazał: dwa półfinały i finał po siedem par, dwadzieścia jeden biegów, każdy z każdym bez durnych biegów półfinałowych i finałowych. W turniejach półfinałowych podobnie.

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Ty nie rozumiesz mojego posta. To Semen ma problem z nazewnictwem nie ja. Dla mnie liczy sie kto organizuje impreze. Robi to FIM wiec dla mnie to sa MŚ.
    To Ty masz problem z czytaniem, nie uzyłem nazwy DMŚ ani DPŚ!, a nawet gdybym to zrobił to każdy wie, że chodzi o rywalizację drużyn.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  37. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To Ty masz problem z czytaniem, nie uzyłem nazwy DMŚ ani DPŚ!, a nawet gdybym to zrobił to każdy wie, że chodzi o rywalizację drużyn.
    inteligentny kolejny. łopatologicznie... dlaczego DPŚ uważałeś za MŚ a teraz tych par nie mozesz uznac?

    napisałeś: "to mogli reaktywować MŚP, a tak nie ma ani drużynówki ani par z prawdziwego zdarzenia..."

    czyli SoN to nie są pary rangi mistrzowskiej? z twojego posta na to wynika.

    a ja pisałem o DMŚ/DPŚ dlatego ze nie wazne nazwa wazne kto organizuje, ale widac debil na debilu tutaj. spadam stad.

  38. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Ośla łąko, ja w ogóle tego tematu nie podnoszę!
    Krytykuję to, że nie ma rywalizacji drużynowej z prawdziwego zdarzenia, a nie jak to się nazywa!

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ...ale widac debil na debilu tutaj. spadam stad.
    Dałeś popis...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Robi masz rację, ale po co się gorączkować. Parę lat temu odmówiono One Sports rozgrywania imprezy w formule MŚP pod pretekstem sprzedaży praw konkurencyjnej BSI/IMG. Nie wiem po co te kapucyny z FIM wymyślili taką durną nazwę i kołują ludzi jakby w żużel zaangażowoanych było więcej nacji niż razem wziętych w ONZ, dla mnie MŚP brzmi bardziej prestiżowo. Widocznie jednak doszli do wniosku, że ciemny lud nie wszystko kupi, jest XXI wiek i musi być zapakowane po amerykancku.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Prawdą jest, że SON ma większą nieprzewidywalność niż DPŚ. W półfinałach dpś bardzo często można było z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić kto będzie 1,2,3 a kto 4. Tym razem tylko odpadnięcie Rosjan będzie sensacją. Pozostałe 6 drużyn stoczy walkę o awans.
    USA i Słowenia mają zawodników którzy w pojedynkę mogą zaciągnąć swoje drużyny do finału. Dania nawet bez Nickiego i Leona będzie się liczyć, Niemcy jadą u siebie. Łotwa i Ukraina mają po 2 średniaków, którzy jednak mogą wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i sprawić niespodziankę
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  41. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Pary zdecydowanie ciekawsze niż DPŚ, ze wspomnianych wyżej względów. Poza tym, w każdym biegu jedzie po dwóch przedstawicieli z danego państwa, trzeba jeszcze ogladać się na kolegę, a w drużynówce tylko koko dżambo i do przodu. W mojej skromnej opinii przy tej formule*) pary bardziej oddają ducha drużynowej walki niż DPŚ.

    *) wyścigu dodatkowe to oczywiście kompletna bzdura, każdą formułe jaki widać da się spyerdolić jak się bardzo chce
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 02-06-2018 o 17:39
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  42. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Czarnym koniem tego cyklu będą według mnie Francuzi. Życzę im awansu do finałowych zawodów.
    Szkoda tylko, że to cyrk a nie zawody o wyższej randze. Pewnie za trzy lata o tym zapomnimy.

  43. Powrót do góry    #84
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Bez Berge to będzie ciężko z tym "czarnym koniem".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    A co z nim? Jakiś dzwon ostatnio?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  45. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Bez Berge to będzie ciężko z tym "czarnym koniem".
    Ogłosił bankructwo po dwóch miesiącach jazdy w Polonii ?

  46. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Nie, już wyguglowałem. Wypadek w Abensbergu. Pęknięcie kości w okolicy miednicy, parę? tygodni przerwy. Szkoda.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 02-06-2018 o 16:13
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  47. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Pierwszy bieg no i... typowy Karpow jest typowy

  48. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2018
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 58 w 39 postach
    jak zwykle ściany pomagają amaerykańcom

  49. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Co ten Emil odwalił ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •