Strona 18 z 23 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 1023

Wątek: Speedway of Nations 2018

  1. Powrót do góry    #766
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zamiast żużla wybrałem wczoraj grill i alko. Straciłem coś? Warto oglądać powtórkę na kacu czy szkoda zdrowia ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Było kilka dobrych wyscigów, ale żeby katować się na kacu tym spektaklem, to raczej niewskazane.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-06-2018)

  3. Powrót do góry    #767
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Malkontenci czas START!!


    Nie wiem jaki speedway podoba sie narzekającym na same zawody....ale to był ciekawszy event niz 90% GP, i wiekszosc meczy w ekstralidze. A jak na warunki wrocławskie to było ekstremalnie ciekawie i emocjonująco.

    Bardzo przyjemnie sie to ogladało.....a i oczy sie otwierały szeroko na popisy Doylea, Taia czy Lindgrena.
    Sporo zawódów GP to przy tym środek usypiający.

    ====
    Nasi średnio....ale to juz wiedziałem po pierwszym biegu. Dwa ostrzezenia i bylo pewne ze nasi będa zostawać w blokach pózniej. Minus za trzymanie Maksa w parkingu...trzeba było go puszczac "na Lamberta" z wewnetrznych,

  4. Powrót do góry    #768
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    O kant dupy rozbić i dlatego obejrzałeś 44 wyścigi .Zmuszony byłeś oglądać te badziewie bo miałeś cynk że w którymś momencie pani Krystyna nago będzie wywiadu udzielać ?

    scot, musisz z większym dystansem podchodzić do dyskusji albo po prostu odpocząć od forum, bo ci pikawa wysiądzie. każdą krytykę w kierunku speedwaya odbierasz bardzo osobiście, reagujesz agresją i można to zaobserwować od wielu, wielu postów.

    ja w piątek wybrałem piłkę nożną w poznaniu na żywo, carlitos w sobotę wybrał grilla, a po pustych trybunach widać było, że podobnych kibiców, którzy wybrali coś innego niż speedway w ten weekend, było dużo, dużo więcej.

    dzieje się coś złego i mam wrażenie, że nie da się już tego zatrzymać. a krytykowane m.in. przez semena przepisy o ostrzeżeniach wcale nie pomagają poprawić sytuacji, a wręcz ją pogarszają, więc tym bardziej dziwi twoja agresja wobec osoby, która w sposób wyważony i merytoryczny wyraża swoje uzasadnione niezadowolenie.

    mnie wczorajsze zawody nie porwały.
    głównie zapamiętam je tylko dlatego, że nie wygrali polacy (wreszcie). mizeria w speedwayu spowodowała, że ekipy w poszczególnych krajach mają bardzo krótkie ławy zawodników, stąd więc brała się nudnawa już dominacja polaków w kolejnych poprzednich edycjach dpś. dzięki okrojeniu ekip do dwóch zawodników potencjał teamów się wyrównał - do czołówki mogły więc doskoczyć wielka brytania, rosja. no i fajnie, bo są emocje. formuła tych zawodów jest do niewielkiej poprawki (np. niezrozumiałe premiowanie 2. i 3. lokaty kosztem wygrywającego bieg), ale generalnie - przy dzisiejszym regresie - kierunek jest słuszny (tylko po 2 zawodników z każdej narodowej ekipy).

    o ile oczywiście w ogóle nie zaczniemy podważać sensowności międzynarodowej rywalizacji, skoro z góry wiadomo, że we wrocławiu ZAWSZE bardziej niż polaków będzie się liczyć wygrana woffindena, w lesznie - emila, a w zielonej będziemy oklaskiwać wszystkich, którzy oklepią zmarzlika. no ale to już temat na inną dyskusję...

  5. Powrót do góry    #769
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    On taka minę miał od wtorku. coś mi się wydaje ze na innych stadionach też byłby dramat. faktem jest ze była to wtopa 25-lecia w jego wykonaniu i to dość kosztowna. dobrze ze mrozek trochę zminimalizowal te straty.
    Zapomniales o Pucharze Piasta w 2004.

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Było kilka dobrych wyscigów, ale żeby katować się na kacu tym spektaklem, to raczej niewskazane.
    Lepiej obejrzec powtorke jakiegos widowiska z zielonej gory

    A rozwiazanie jest proste - punktacja 4,3,2,0
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #770
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przeciez ta twoja punktacja sprowadza sie do tego samego, matematyku. 3+2>4, dla ulatwienia.

    Nie sadze, zeby na innych stadionach frekwencja byla super wyzsza. Inna sprawa to ceny biletow, nie wiem po ile byly ale piszecie, ze duzo. Za dwudniowa nieznana impreze mozna dac max 70 zlych i ewentualnie 40 na jeden raz. Jak drozej, to nie ma co liczyc na duza publike.

  7. Powrót do góry    #771
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przeciez ta twoja punktacja sprowadza sie do tego samego, matematyku. 3+2>4, dla ulatwienia.

    Nie sadze, zeby na innych stadionach frekwencja byla super wyzsza. Inna sprawa to ceny biletow, nie wiem po ile byly ale piszecie, ze duzo. Za dwudniowa nieznana impreze mozna dac max 70 zlych i ewentualnie 40 na jeden raz. Jak drozej, to nie ma co liczyc na duza publike.
    Ty jestes takim cymbalem czy tylko udajesz? Przelicz sobie dla porownania punkty GB i Rosji z obecnej punktacji na zaproponowana przeze mnie i moze (chociaz ciezko mi w to uwierzyc) cos dotrze dodo twojego kurzego mozdzka.

    Przy takiej punktacji do ostatnich biegow przechodzilyby wlasnie PARY.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Powrót do góry    #772
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Malkontenci czas START!!


    Nie wiem jaki speedway podoba sie narzekającym na same zawody....ale to był ciekawszy event niz 90% GP, i wiekszosc meczy w ekstralidze. A jak na warunki wrocławskie to było ekstremalnie ciekawie i emocjonująco.

    ,
    Dokladnie.Sam sie z tych zawodów śmiałem ale te pary to nie jest zły pomysł. Było ciekawie a przede wszystkim róznorodnie bo aż 7 teamów. Trzeba to zostawić ale koniecznie wrócić do nazewnictwa MŚ par

    A co do regulaminu zmienił bym zasady barażu. Jeżeli jedzie w półfinale 2 i 3 druzyna dwudniowej rywalizacji to każde 3:3 powinno premiować drugą drużyne. Skoro trzecia drużyna zdobyła mniej punktów w 12 biegach (dwudniowej rywalizacji) to musi się wykazać i wygrac minimum 4:2 (lub 3:2 przy jakimś pechu). Podobnie finał.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    cukrzyca (10-06-2018)

  10. Powrót do góry    #773
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ty jestes takim cymbalem czy tylko udajesz? Przelicz sobie dla porownania punkty GB i Rosji z obecnej punktacji na zaproponowana przeze mnie i moze (chociaz ciezko mi w to uwierzyc) cos dotrze dodo twojego kurzego mozdzka.

    Przy takiej punktacji do ostatnich biegow przechodzilyby wlasnie PARY.
    No z tym sie nie kloce ale chodzi o ten ostatni bieg albo polfinal.

  11. Powrót do góry    #774
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A rozwiazanie jest proste - punktacja 4,3,2,0
    To akurat jest najgorsza punktacja. powinno być 4, 3, 2, 1
    i tak jak ktoś wyżej pisał przy remisie w barazu wchodzi ten co jest wyżej w tabeli.
    nie można takim samym wynikem czyli 0 pkt dać temu co przyjechał ostatni i np. wykluczonemu.

  12. Powrót do góry    #775
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    To akurat jest najgorsza punktacja. powinno być 4, 3, 2, 1
    i tak jak ktoś wyżej pisał przy remisie w barazu wchodzi ten co jest wyżej w tabeli.
    nie można takim samym wynikem czyli 0 pkt dać temu co przyjechał ostatni i np. wykluczonemu.
    To jaki sens ma zamiana 3-2-1-0 na 4-3-2-1?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #776
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To jaki sens ma zamiana 3-2-1-0 na 4-3-2-1?
    Defekt, taśma, wykluczenie dają 0, ostatni w biegu 1.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  14. Powrót do góry    #777
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To jaki sens ma zamiana 3-2-1-0 na 4-3-2-1?
    No ma, zasadniczy sens. Którego ty nie potrafisz dostrzec.

    Przy okładzie 3-2-1-0 zawodnik który dojedzie do mety na 4 pozycji ma tyle samo pkt co zawodnik wykluczony, czyli 0. Przy układzie 4-3-2-1 zawodnik który dojedzie do mety na 4 pozycji ma 1 pkt a zawodnik wykluczony 0 pkt.

    Już teraz widzisz różnicę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #778
    Początkujący
    Dołączył
    10-06-2018
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiedziałem nawet, że to forum jeszcze oddycha a po prawdzie , BSI ma prawa i oni bedą robić wszystko, żeby drgnęło coś w GB , jeżeli nawet ma to być prawda iluzoryczna. Tak naprawde SoN nie wnosi nic nowego do światowego żużla i nie spowoduje, że będzie lepiej. Takie państwa jak Dania, Szwecja, Polska, Rosja, Australia, Łotwa, Niemcy, Anglia bez problemu mogą wystawić po 4 zawodników a walczyc o medale bedą Ci sami co chwilę. A przepraszam, teraz za sprawą SoN Anglia sie pokaże, ale to wszystko.

  16. Powrót do góry    #779
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ma, zasadniczy sens. Którego ty nie potrafisz dostrzec. Przy okładzie 3-2-1-0 zawodnik który dojedzie do mety na 4 pozycji ma tyle samo pkt co zawodnik wykluczony, czyli 0. Przy układzie 4-3-2-1 zawodnik który dojedzie do mety na 4 pozycji ma 1 pkt a zawodnik wykluczony 0 pkt. Już teraz widzisz różnicę ?
    No ale tak od prawie zawsze z małymi wyjątkami działa żużel. Dla jednych zawodów robić wyjątek? A czemu też nie w GP, albo nie w lidze. Zawsze mnie śmieszy jak kibice krytykują działaczy za nieżyciowe regulaminy, bo aż mi się włos jeży na głowie jak widzę co niektórzy fani proponują. Castagna przy tym wymięka. Wprowadźmy od razu -6 punktów za ostatnie miejsce i będzie spokój.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Powrót do góry    #780
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Zostawić punktacje 3,2,1,0 ale nie premiować 3-3 za 2 i 3 miejsce, tylko zrobić normalnie 21 wyścigów wg schematu par a w przypadku równej ilości punktów zrobić bieg dodatkowy. Tyle.

  18. Powrót do góry    #781
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Finał SON 2019 w Togliati (Rosja). 20 i 21 lipca 2019.

  19. Powrót do góry    #782
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    "Panie Dudek. Ostrzeżenia obowiązują 20 i 21 lipca. Ostrzeżenia z 20 lipca przechodzą na 21 lipca. Z poważaniem, Armando."

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    dawidm (01-11-2018)

  21. Powrót do góry    #783
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Może być niezła jatka. Chociaż nie wiem czy ktokolwiek podskoczy Rosji

  22. Powrót do góry    #784
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    "Panie Dudek. Ostrzeżenia obowiązują 20 i 21 lipca. Ostrzeżenia z 20 lipca przechodzą na 21 lipca. Z poważaniem, Armando."
    No lepiej, żeby po prostu to zmienili. Bo sytuacja, w której w dwa dni jest 14 startów i za każde drugie ostrzeżenie jest W jest przegięciem. Zwłaszcza jak o medalach decydują bezpośrednie biegi, w których 3-3 z partnerem na 4 pozycji = porażka.

    Pomysły są dwa:
    - dać jedno ostrzeżenie więcej
    - przy remisie w finale albo w 1/2 - dogrywka (kolejny bieg, aż do "nagłej śmierci").

    Dla mnie druga opcja lepsza, bo przyznam szczerze, że te wygrane po 3-3 na 2 i 3 miejscu to są jakieś takie "niepełnowartościowe".
    A jak już jadą w 2 dni sto biegów, to jeden czy dwa biegi więcej w finałach nie zrobią różnicy.
    Zastanowiłbym się też, czy po 1 dniu nie eliminować dwóch najsłabszych drużyn.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #785
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Jedno ostrzezenie wiecej to wg mnie zly pomysl. Tych biegow jest od cholery, jak beda wiedzieli, ze maja wiekszy margignes bledu to beda to probowac wykorzystac. To sie zmieni na kilka/nascie powtorek startow (w tym pewnie i jakies tasmy) i przeciagnie zawody jeszcze bardziej.

    Drugi pomysl lepszy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #786
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ew. ostrzeżenia kasują się po fazie zasadniczej (przed półfinałami) albo po 1 dniu. No sorry, ja wiem, że Dudek wiedział, że ma ostrzeżenie, jego błąd i w ogóle, ale taka porażka 3-3 przez... nierówny start to nie jest fajne.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #787
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Inni nie mieli z tym jakichs wielkich problemow, tylko nasi gwiazdorzy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #788
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    dogrywka nie wchodzi w rachube tzw dodatkowe biegi. jest rachunek prawdopodobienstwa i w koncu musi pasc 4-2/5-1 ale jakby 10 biegow z rzedu bylo 3-3? zajehcaliby zawodnikow itd. nierealne.

    dla mnie regulamin jest w przoadku. emocje do konca a ze ktos dal sie zrobic na frajera? trudno.

  27. Powrót do góry    #789
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Inni nie mieli z tym jakichs wielkich problemow, tylko nasi gwiazdorzy.
    To nie chodzi czy nasi czy inni. Po prostu bez sensu, 42 biegi i finalnie o medalach decyduje lotny start... przy remisie de facto w biegu. Nie wiem, śmieszne, absurdalne?

    W Golden Heats w Anglii przy dogrywce w dwumeczu jedzie się do skutku. Co to za problem w SoN? 3-3 to remis. Wystarczy defekt i można w trakcie biegu iść na ryby, nie walczy się o 1 miejsce w biegu kompletnie. To jest absurd.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #790
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ja w ogóle nie widzę sensu jechać w 2 dni 40 biegów, żeby o zwycięstwie i tak decydował ostatni - jeden defekt i po ptokach. Więc tak samo beznadziejne jest dla mnie promowanie innego 3:3 jak i biegi dodatkowe aż do skutku.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (05-11-2018)

  30. Powrót do góry    #791
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cieślak w Landshut stawia na Janowskiego, Zmarzlika i Smyka.
    W rezerwie Dudek i Drabik czyli bez niespodzianek.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #792
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jakby tam wystawil Protasiewicza, Jamroga i Karczmarza to tez by weszli.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #793
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Cieślak w Landshut stawia na Janowskiego, Zmarzlika i Smyka.
    W rezerwie Dudek i Drabik czyli bez niespodzianek.
    Cieślak stawia na panienki? Dziwne...

  33. Powrót do góry    #794
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Pojada w tym Reichu czy nie? Prognoza lepsza na niedziele niz jutro. Nie ma Neymara jr 2018 i Janosia wiec szanse sa?

  34. Powrót do góry    #795
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Mój człowiek z miasta Jadwigi Jagiellonki twierdzi, że powinni pojechać.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Powrót do góry    #796
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Screenshot_20190504-095644.jpg

    O ile to zdjecie to niw fejk, to watpie

  36. Powrót do góry    #797
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach

  37. Powrót do góry    #798
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Powinni odwołać te zawody i jechać w innym terminie. Jeśli mecze w Polsce mają się odbyć, a tam jeśli dziś nie pojadą to jutro chyba też

  38. Powrót do góry    #799
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Powinni odwołać te zawody i jechać w innym terminie. Jeśli mecze w Polsce mają się odbyć, a tam jeśli dziś nie pojadą to jutro chyba też
    Problem polega na tym, ze jutro tam bez deszczu, a dzisiaj tor jest przykryty folia
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #800
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Screenshot_20190504-124037.jpg

    Srednio widze zawody w PL jutro przy takiej aurze

  40. Powrót do góry    #801
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    No trudno. Taki regulamin. Nic nie zrobimy. Żużel to nie tylko PL.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Buszmen (04-05-2019)

  42. Powrót do góry    #802
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    No trudno. Taki regulamin. Nic nie zrobimy. Żużel to nie tylko PL.
    Jeszcze nikt tych zawodów nie odwołał. Około 20 ma przestać padać, więc jest spora szansa, że z opóźnieniem, ale te zawody się dzisiaj odbędą.

    I nie pada, przejaśnia się, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zawody ruszą zgodnie z planem.
    Ostatnio edytowane przez ensemble ; 04-05-2019 o 17:01

  43. Powrót do góry    #803
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Oglądam mecz Bayernu w Monachium, jak widać pogoda jest tam OK. To tylko jakieś 70 km od Landshut. Powinni dzisiaj to odjechać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #804
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    W Landshut caly czas pada, za chwilę będą odkrywać tor.Ciekawe jak wygląda tor pod plandeką.
    Raczej marne szanse że to odjadą, no chyba że nagle deszcz odpuści, a na to się nie zanosi...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #805
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Była plandeka, opady symboliczne (może spaść do 0,5 mm do 20). Z relacji w social mediach od ok. 15 już nic nie spadło. Odwołanie to byłby lekki żart.

  46. Powrót do góry    #806
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    W Landshut caly czas pada, za chwilę będą odkrywać tor.Ciekawe jak wygląda tor pod plandeką.
    Raczej marne szanse że to odjadą, no chyba że nagle deszcz odpuści, a na to się nie zanosi...
    Gdzie ci pada ? Komunikat z 17.30

    Według najnowszej prognozy pogody w Landshut w każdej chwili może zacząć padać lekki deszcz.
    A nad Monachium już świeci słońce
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #807
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Czy orły Gór.... znaczy panienki Cieslaka już zdecydowały, czy jadą?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  48. Powrót do góry    #808
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Uczcie się Polacy jak się chroni tor przed opadami
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi KC za jego przydatny post!

    Rozi22 (04-05-2019), pakosik (04-05-2019)

  50. Powrót do góry    #809
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Czy orły Gór.... znaczy panienki Cieslaka już zdecydowały, czy jadą?
    Pojadą, nie ma w końcu w składzie Strażników Galakty... znaczy strażników zdrowia i życia zawodników.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Powrót do góry    #810
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Pojadą, nie ma w końcu w składzie Strażników Galakty... znaczy strażników zdrowia i życia zawodników.

    Ale Pawełka/ Pawcia też nie ma. Więc nie wiadomo...

Strona 18 z 23 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •