Strona 10 z 16 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 684

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2018- wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,052
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cały artykuł to gówno.

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Tak pierwszy raz bylem . Ogolnie Wladek ma gust skoro taka osobe zatrudnil i widac cos dobrego na horyzoncie bo zdecydowanie ta kobieta moze byc twarza Zarzadu i przyciagac sponsorow z tym GPsem to normalka, ciezko zeby byla na wolnym rynku
    Nie wiem jak z nienumerowanym. Na numerowane zostaly juz tylko 2 rzedy od dolu.
    https://www.youtube.com/watch?v=WVD9vl-4JzI - Jeśli mówimy o tej samej osobie. Prowadziła właśnie "Polonia od kuchni", pomagała w sprawach organizacyjnych itd. Raczej taka pomoc doraźna niż zatrudnienie etatowe. Może teraz nie wyrabiają z tymi mailami to również coś pomaga.. Przyszła po Władku(skąd to nie wiem) bo poprzedniczka uciekła do BTŻ-u Chyba nawet raz w zeszłym sezonie robiła za kierownika drużyny, ale tej funkcji to chyba nie miała tylko słynna p. Brygida

  3. Powrót do góry    #408
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Jeśli dobrze pamiętam to pełniła funkcję kierownika też i w tym roku, na zaległym domowym spotkaniu z Rzeszowem.

  4. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,052
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Oski dalej nagrywa. Polski Eminem of fire.

  5. Powrót do góry    #410
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jest kolejna nowość? Zalinkuj

  6. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Kartas

    Nie, tamta byla slodka jak ambrozja.. przyszla dopiero co (ja bylem po 11) i siedziala przy biurku z telefonem i torebka na biurku. Wygladała jak by czula sie tam swojo.

  7. Powrót do góry    #412
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    To nie mam pojęcia. Może jakaś podprowadzająca, wolontariuszka czy dziewczyna jakiegoś zawodnika? Wątpię aby ktoś nowy został przyjęty, ale może może..To jednak Papa nie taki zły, przez te 3 lata robił selekcję aż w końcu trafił na odpowiednią sekretarkę bądź specjalistkę do spraw sponsorskich

    Z ciekawostek od SPP - Do rozbiórki trybuny na przeciwległej prostej zgłosiło się przedsiębiorstwo Bogmar z Ostromecka oferując wykonanie tego zlecenia za kwotę 779 820 złotych. I zgłosiła się ta firma jako jedyna. Ciekawe co dalej. Pewnie okaże się że za drogo i kolejny konkurs rozbiórkowy w styczniu 2019r

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Polonia_Bartodzieje (17-09-2018)

  9. Powrót do góry    #413
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Cały artykuł to gówno.
    <br>
    Jakoś nie dziwi, że jedyna osobą z mediów, która podłapała ten temat, to redaktorskie dno i człowiek bez kręgosłupa DO. W sam raz temat dla niego - news o filmikach na youtubie. Do niczego innego się nie nadaje. Na pewno Oskarowi taki "artykuł" bardzo pomoże.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (14-09-2018)

  11. Powrót do góry    #414
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    http://www.expressbydgoski.pl/minizu...19/zd/31180193
    Szkoda że tacy chłopcy przez prezesa idiote beda jeździli w dorosłym żużlu dla Grudziądza, Torunia etc. Stary imbecyl ...

  12. Powrót do góry    #415
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    http://www.expressbydgoski.pl/minizu...19/zd/31180193
    Szkoda że tacy chłopcy przez prezesa idiote beda jeździli w dorosłym żużlu dla Grudziądza, Torunia etc. Stary imbecyl ...
    Słyszałem głosy, że Władysław po sezonie ma oddać klub Jerzemu Kanclerzowi, także może gdyby sprawy się tak potoczyły, to Kanclerz by wszystko naprawił i byśmy żyli z BTŻ-etem w zgodzie

  13. Powrót do góry    #416
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=WVD9vl-4JzI - Jeśli mówimy o tej samej osobie. Prowadziła właśnie "Polonia od kuchni", pomagała w sprawach organizacyjnych itd. Raczej taka pomoc doraźna niż zatrudnienie etatowe. Może teraz nie wyrabiają z tymi mailami to również coś pomaga.. Przyszła po Władku(skąd to nie wiem) bo poprzedniczka uciekła do BTŻ-u Chyba nawet raz w zeszłym sezonie robiła za kierownika drużyny, ale tej funkcji to chyba nie miała tylko słynna p. Brygida
    Kurde tak pisaliscie, to myslalem ze jakas wygledna kobita. A ta z filmiku z YT to jakiś kasztanowiec. No dajcie spokoj

  14. Powrót do góry    #417
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dlatego też się zdziwiłem, że o nią może chodzić ale o gustach się nie dyskutuje....Jednak to nie ona co jest wyjaśnione wyżej, ale trzeba się było upewnić

    Ps. Z tą szkółką BTŻ-u to nie przesadzajmy, to tylko zabawa. Bardzo mało jest zawodników wywodzących się z mini-żużla, którzy coś znaczą. Wyjdą z motorynek a potem gasną z wielu różnych powodów. Wielu u nas było "motorynkarzy", nazwisk jakby zliczyć to pewnie z 15-20 na przestrzeni tych lat co jest mini tor a 90% tych nazwisk już nawet nie pamięta co to żużel. No i wtedy Władka nie było a i tak przepadali..W dorosłym speedwayu prezentowali poziom dramatyczny i szybko kończyli.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    atrock92 (18-09-2018)

  16. Powrót do góry    #418
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,750
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Jestem zaskoczony dzisiejszymi informacjami, że Tomek będzie startował w wyborach samorządowych. Jedno jest pewne że Tomek odcina się od Polonii i nie chce mieć chyba jednak z nią nic wspólnego A te informacje o przecięciu przez Tomka można włożyć między bajki. Władek chciał zrobić dobry PR wokół klubu pod nazwiskiem Tomasz Gollob. Tyle i tylko tyle. Dzisiejsza informacja pokazuje to jasno.
    Polonia Bydgoszcz

  17. Powrót do góry    #419
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Jestem zaskoczony dzisiejszymi informacjami, że Tomek będzie startował w wyborach samorządowych. Jedno jest pewne że Tomek odcina się od Polonii i nie chce mieć chyba jednak z nią nic wspólnego A te informacje o przecięciu przez Tomka można włożyć między bajki. Władek chciał zrobić dobry PR wokół klubu pod nazwiskiem Tomasz Gollob. Tyle i tylko tyle. Dzisiejsza informacja pokazuje to jasno.
    No też mi się smutno zrobiło jak o tym przeczytałem. Strasznie przykre to Miejmy nadzieję, że jednak jeszcze coś kiedyś skieruję Tomka na Polonię. Nadzieja ponoć umiera ostatnia...

  18. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    To już ostatnie dwa tygodnie Władysława w Polonii
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...ign=newswidget

  19. Powrót do góry    #421
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    To już ostatnie dwa tygodnie Władysława w Polonii
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...ign=newswidget
    "Porozmawiamy na początku października. Potwierdzam, że zmiany będą, ale wszystko w toku, więc za dużo nie chcę mówić." i to jes najlepsza informacja jaka moglem rpzeczytac rano, do herbatki w pracy.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    Torretoo (18-09-2018)

  21. Powrót do góry    #422
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Ps. Z tą szkółką BTŻ-u to nie przesadzajmy, to tylko zabawa. Bardzo mało jest zawodników wywodzących się z mini-żużla, którzy coś znaczą. Wyjdą z motorynek a potem gasną z wielu różnych powodów. Wielu u nas było "motorynkarzy", nazwisk jakby zliczyć to pewnie z 15-20 na przestrzeni tych lat co jest mini tor a 90% tych nazwisk już nawet nie pamięta co to żużel. No i wtedy Władka nie było a i tak przepadali..W dorosłym speedwayu prezentowali poziom dramatyczny i szybko kończyli.
    Akurat u nas motorynkarzem na poziomie był jedynie Szymek, który rok temu został IMP. Także ten...
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    To już ostatnie dwa tygodnie Władysława w Polonii
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...ign=newswidget
    Bardzo obiecująco brzmi ten wywiad. Kanclerz bardzo logicznie wypowiedział się na temat ewentualnych struktur klubu. Mam więc nadzieję, że do przejęcia dodzie i jakoś lepiej ta Polonia będzie wyglądała w przyszłym sezonie i uda się pogodzić środowisko. Myślę, że ewentualny sukces turnieju dla Tomka z masą kibiców może być takim promykiem nadziei dla lepszych czasów.

    "Wielkie uznanie, bo byli tacy, co sami się zgłosili. Piotr Protasiewicz parę razy dzwonił, ale ostatecznie musiał zrezygnować ze względu na sytuację Falubazu." - Pepe szacunek!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Gadol (18-09-2018), Torretoo (18-09-2018), never_mind (18-09-2018)

  23. Powrót do góry    #423
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Na poziomie był tylko Woźniak, który przecież jeździć uczył się na mini-torze w Tucholi. Gdy miał 7 lat pierwszy raz dosiadł tam małego rumaka na prowizorycznym mini-torze w Płaskoszu. W mini-żużlu startował dopiero od 2004 roku gdy miał 11 lat. Ja miałem na myśli "talenty" Jacka Woźniaka takie prawdziwe, które wyszły od początku z jego ręki. Kilkanaście nazwisk których już nie ma. U nas ostał się jedynie przeciętny Orwat i mistrz Jagła, który niedługo pewnie da sobie wreszcie spokój

    Ps. Czyli z Kanclerzem i Gollobem "trafiłem". Jednak myślałem, że to dopiero za rok... Trudno aby Tomek był prezesem bo to funkcja która wymaga jednak pełnego zaangażowania i przebywania na miejscu, ale pomagał będzie na pewno. Z biegiem czasu jego rola będzie na pewno rosnąć, może Vicek Mam nadzieję, że i Gaszyński coś pomoże

  24. Powrót do góry    #424
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Ps. Z tą szkółką BTŻ-u to nie przesadzajmy, to tylko zabawa. Bardzo mało jest zawodników wywodzących się z mini-żużla, którzy coś znaczą. Wyjdą z motorynek a potem gasną z wielu różnych powodów. Wielu u nas było "motorynkarzy", nazwisk jakby zliczyć to pewnie z 15-20 na przestrzeni tych lat co jest mini tor a 90% tych nazwisk już nawet nie pamięta co to żużel. No i wtedy Władka nie było a i tak przepadali..W dorosłym speedwayu prezentowali poziom dramatyczny i szybko kończyli.
    No ale chyba lepiej mieć jakichkolwiek wychowanków niż żadnych?!?! Zgadzam się, że nie było tych żużlowców wywodzących się z mini toru u nas za dużo, ale gdyby się trafił kolejny Szymek Woźniak to nikt by nie pogardził. Stalkowski gdyby był inaczej prowadzony też by więcej pokazał. Co ważne też to przez wcześniejsze lata Jacek Woźniak nie miał takich sukcesów jak od 3 lat!! Trzy razy pod rząd tytuł DMP w miniżużlu mówi sam za siebie... Poza tym w dorosłym żużlu jest pełno przykładów, że warto stawiać na chłopców, którzy są obyci z motorami od małego dziecka... Moim zdaniem wielka szkoda że tetryk ich nie chce.
    Jedyna nadzieja, że Jurek pogodzi całe środowisko! Jednak z tym odejściem dziada bym się za szybko nie cieszył. Z tego co słyszałem to rzeczywiście Jurek ma być prezesem, ale dziadek wciąż właścicielem klubu jeszcze przez rok. Po prostu jest jeszcze ostatni rok dotacji i łapczywy sknerus nie chce stracić pieniędzy, które dostaje za niszczenie klubu. Oby to było tak, że weźmie sobie procent z dotacji od Jurka i nie będzie mu się wpie...dalał w działanie. Bo jakoś o rządy Kanclerza w Polonii jestem spokojny!! Marzyło mi się, że na 100lecie klubu będziemy znów w ekstralidze, a teraz byłbym zadowolony, gdyby w 2020 roku Polonia była głównym kandydatem do awansu do 1 ligi. Co do Tomka Golloba to dawno już pisałem, że jego powrót do Polonii to niestety tylko bajki opowiadane przez tetryka. Zabawa w politykę w GRU tylko to potwierdza. Co nie zmienia faktu, że pierwszy raz od 3 lat zaczynam myśleć pozytywnie o przyszłości Polonii!!

  25. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,803
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,444 w 1,291 postach
    wracając do politycznej kariery T. Golloba, dlaczego Grudziądz a nie Bydgoszcz?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #426
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,471
    Kliknij i podziękuj
    2,149
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    wracając do politycznej kariery T. Golloba, dlaczego Grudziądz a nie Bydgoszcz?
    być może czuje On pismo nosem, że Bruski w odwrocie, że może nie utrzymać prezydentury i stąd taka decyzja.

  27. Powrót do góry    #427
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,820
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 167 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    wracając do politycznej kariery T. Golloba, dlaczego Grudziądz a nie Bydgoszcz?
    Od dawna Tomek niewiele ma wspólnego z Bydgoszczą. Wszędzie mu lepiej. Trzeba wesprzeć go podczas turnieju i tyle.
    Mówiło się, że Chudy pojawi się na tym turnieju. Coraz bardziej w to wątpię.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    wracając do politycznej kariery T. Golloba, dlaczego Grudziądz a nie Bydgoszcz?
    Od dawna Tomek niewiele ma wspólnego z Bydgoszczą. Wszędzie mu lepiej. Trzeba wesprzeć go podczas turnieju i tyle.
    Mówiło się, że Chudy pojawi się na tym turnieju. Coraz bardziej w to wątpię.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    never_mind (18-09-2018)

  29. Powrót do góry    #428
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    ciekawe czy się uda???

    https://pomorska.pl/wladyslaw-gollob...ia/ar/13503891



    Ile Papa może oczekiwać od króla kibiców?
    hm?
    Pozdro

  30. Powrót do góry    #429
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,750
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Tyle ile sam dał... 1260zł

  31. Powrót do góry    #430
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Tyle ile sam dał... 1260zł
    Ale była jeszcze kasa którą pan Gollob pożyczył klubowi i która miał odzyskać jak klub stanie na nogi

  32. Powrót do góry    #431
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Co wladek niby zrobił?? Ty w to wierzysz??? Toc to golodupiec i pasożyt

  33. Powrót do góry    #432
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Gdy miasto spóźniało się z przelewami czy kiedy była potrzebna kasa na początku jego działalności to wtedy wykładał swoje. Potem gdy transze przychodziły sobie to odliczał.

    Tylko jak to jest. Miał być właścicielem 4 lata a tu jednak po 3 chce sprzedać udziały? Coś tu nie pasuje a wątpię by w umowie była taka opcja, że po 3 latach może zmienić się właściciel.

  34. Powrót do góry    #433
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Widać, że przed wyborami wszytko staję się możliwe dla ocieplenia stosunków

    Za dużo wtop UM z tym speedway, więc pewne aneksy są możliwe...

  35. Powrót do góry    #434
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Władek jest starszym Panem i pewnie zdrowie już nie takie jak kiedyś. Charyzma też nie ta. Nawet siły na Oskara nie ma, a co dopiero na klub.
    Ciepłe kapcie i bujany fotel tak powinien wyglądać przyszły sezon w jego wykonaniu. Wyczyścił pasożyty i dobrze, że teraz chce sprzedać klub.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  36. Powrót do góry    #435
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    obejrzałem parę filmów na YouTube z malolat em i stwierdzilem że u mnie na parafii tak się zachowują ćpuny.

  37. Powrót do góry    #436
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Wczoraj zmarł pan Zygfryd Łapa, legendarny mechanik Polonii...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach

    Pamiętam. Taki grubszy facet.

    Cześć jego pamięci.

  39. Powrót do góry    #438
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Stowarzyszenie Pomagamy Polonii dodało nowe gadżety.

    https://www.facebook.com/pomagamy.po...type=3&theater

  40. Powrót do góry    #439
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    http://metropoliabydgoska.pl/leszek-...io-metropolia/

    Konfliktu z W. Gollobem nie ma a szykuje kolejne pozwy sądowe.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    kitas (22-09-2018)

  42. Powrót do góry    #440
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    PIĘKNIE!!! Niech Lechu zmasakruje hipokryte w sądzie. Wyjdą na jaw kolejne bajki opowiadane przez tego dziada. Wszystkich od złodziei wyzywa A sam utrzymuje pół rodziny na dotacjach miasta (chociażby horendala stawka za punkt dla młodego cpunka). Co jak co ale póki był Lechu w klubie to żużlowa Polska (i nie tylko) się z nami bardzo liczyła. Byli sponsorzy, wyniki, atmosfera, kibice, dobre transfery, duże imprezy na stadionie... A później kolejne wojciechowskie, deringi, deresinskie i golloby niszczyly klub rok po roku.

  43. Powrót do góry    #441
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    (chociażby horendala stawka za punkt dla młodego cpunka).
    Mówisz o 1000 zł za punkt ?

  44. Powrót do góry    #442
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Dokładnie, plus to że jako jedyny dostał kasę na przygotowanie do sezonu. Też niemało!

  45. Powrót do góry    #443
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Dokładnie, plus to że jako jedyny dostał kasę na przygotowanie do sezonu. Też niemało!
    Ok ale 1000 zł w 2 lidze to nie są jakieś kosmiczne pieniądze. W Ostrowie liderzy mają ponad 1200. Nie wspominając o Rzeszowie.Wiadomo wg regulaminu max stawka to 650 zł. Jedynie można sie przyczepić że Oskar ma tyle a inni z klubu mniej. Przynajmniej mi się tak wydaje

    Oskar z bonusami zrobil 67 punktów mnożac razy 1000 to daje ledwo 67000 plus kasa za podpis jakaś.

  46. Powrót do góry    #444
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Nie no to się zgadza, ale mimo to oskarek jest w pierwszej 10 zawodnikow z najwyższą punktowka w lidze. Moim zdaniem totalnie na to nie zasługuje. Tym bardziej że dziadzia tak wiele opowiada o oszczędnościach, a Polonia jest jednym z najbiedniejszych klubów.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pablosss za jego przydatny post!

    spitt22 (22-09-2018)

  48. Powrót do góry    #445
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    "Większość zawodników będzie otrzymywać wynagrodzenie tylko za punkty wywalczone na torze. Tylko kilku żużlowców dostało pieniądze na przygotowanie do sezonu. Nie są to jednak duże kwoty i wahają się od 5 do 10 tysięcy złotych. Tylko jeden otrzymał 20 tysięcy. Kanclerz nie ujawnił konkretnych nazwisk, jednak nieoficjalnie wiadomo, że pieniądze za podpis dostali jedynie zawodnicy krajowi" - najwięcej kapitan Oskar Ajtner-Gollob.

    Jak za Gollobem nie przepadam tak nie mam nic przeciwko, że jako najlepszy krajowy zawodnik dostał taką kwotę. Z resztą mimo, że najwyższa to tak czy siak jest ona śmieszna.
    Punktówka? Jeśli prawdziwa bo w kontrakt nie zaglądałem to już mogła być porównywalna z pozostałymi. Choć on i tak jeździł najmniej z tych pewniaków do składu. Z początku słabo, potem odstawka, dopiero ostatnich kilka meczów na bardzo dobrym poziomie.

    Z resztą nie wiadomo czy dalej będzie się bawił w żużel. Jak nie ma traktować tego jako nr 1 w życiu to według mnie nie ma sensu. Sportowi trzeba się poświęcić w 100% a nie 30 czy 60...

    Widać już rękę Kanclerza, gdzie klub się otwiera na kibica organizując spotkania w okresie posezonowym
    .

  49. Powrót do góry    #446
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Masz 110% racji!! Więcej bym nie dodał do Twojego postu! I masz rację, że gollobowie nakradli z kasy klubu/miejskiej jak nikt inny! A mimo tego uwierz mi, że to nie są mrzonki o tym, że Tomek ma wciąć roszczenia w stosunku do miasta (chodzi dokładnie o kamienice, które Jasiakiewicz obiecał TG za podpisanie jednego z kolejnych kontraktów). Niestety u nas w Bydgoszczy najgorsze jest to, że ten klub nie ma kibiców. Jest banda pikników, która woli się mamić, że jeszcze będzie dobrze jak tetryk spłaci dlugi... Żenada!! A klub który nie ma kibiców jest skazany na rychły upadek! I nie mówię o tych, którzy przychodzą na stadion, tylko o tych, którzy rzeczywiście chcą działać. U nas takich kibiców Polonii nie ma. Zobacz Zawiszę - Bruski też chciał go zniszczyć, ale kibole po raz kolejny podnoszą klub z łopatek. To jest coś pięknego! A na Polonii?? Nie ma kibiców BKS, są pikniki którzy przychodzą wciągnąć kiełbę, popić podłym piwkiem i pooglądać jak skręcają w lewo... Smutne to, ale niestety prawdziwe...
    Wiem, że data, ale muszę na to odpisać. Chyba nie masz pojęcia o ruchu Ultras na Polonii. Nie ma kibiców BKS? To kto do cholery jeździ na zgodowe mecze ze Stomilem Olsztyn? (styczeń 2018, w ok. 50 osób, zobacz sobie flagi Polonii i oprawę z tego meczu na YT) Kto wspiera ciągle GKM w młynie na wielu meczach? Kto jeździ na ustawki wraz ze Stomilem? Bardzo wielu tzw. ''hoolsów'' jest na emigracji, niektórzy mają już swoje lata, część nie była na Sportowej z 10 lat. Wiele z tych osób nie chodzi na mecze żużlowe aktualnie, bo po prostu nie ma sensu... W tym sezonie byli tylko na Poznaniu, kiedy było z 2-2,5 tys. osób.

    P.S. Nie udzielaj się w sprawach, o których nie masz pojęcia

  50. Powrót do góry    #447
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    "Wiele z tych osób nie chodzi na mecze żużlowe aktualnie, bo po prostu nie ma sensu..." - sory, ale ja tego nigdy nie zrozumiem. Dla hoolsa Polonii nie ma sensu iść na mecz Polonii, ale na mecz Stomilu już tak Nie widziałem nigdy w tym żadnej logiki, jak ma się jeżdżenie na mecze innych drużyn do wspierania swojego klubu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  51. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Pablosss (24-09-2018), mentikk (24-09-2018), wokie (24-09-2018)

  52. Powrót do góry    #448
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Wiem, że data, ale muszę na to odpisać. Chyba nie masz pojęcia o ruchu Ultras na Polonii. Nie ma kibiców BKS? To kto do cholery jeździ na zgodowe mecze ze Stomilem Olsztyn? (styczeń 2018, w ok. 50 osób, zobacz sobie flagi Polonii i oprawę z tego meczu na YT) Kto wspiera ciągle GKM w młynie na wielu meczach? Kto jeździ na ustawki wraz ze Stomilem? Bardzo wielu tzw. ''hoolsów'' jest na emigracji, niektórzy mają już swoje lata, część nie była na Sportowej z 10 lat. Wiele z tych osób nie chodzi na mecze żużlowe aktualnie, bo po prostu nie ma sensu... W tym sezonie byli tylko na Poznaniu, kiedy było z 2-2,5 tys. osób.

    P.S. Nie udzielaj się w sprawach, o których nie masz pojęcia
    hahahaha rozbawiłeś mnie do łez tym postem kolego. Przecież Ty każdym zdaniem tylko potwierdzasz moją tezę!! Nic dodać, nic ująć! jakbyś czytał ze zrozumieniem to napisałem, że nie chodzi mi o tych chodzących na S2, ale takich którym chce się działać i coś robic dla dobra klubu, a Ty piszesz "Wiele z tych osób nie chodzi na mecze żużlowe aktualnie, bo po prostu nie ma sensu" Nie, no wspaniali Ci kibice... Dziadzia w klubie wraca do gwardyjskiego loga i barw milicyjnych, a Ci którzy najgłośniej krzyczą o wierności do barw i lojalności wolą sobie jeździć do Stomilu i GKM ochlać się za darmo... A poza tym bezpieczniej nie?? Bo w Bydgoszczy to się boją na stadion już iść bo zawisza potem goni... Ot tacy to kibice. A jeżeli Ty mierzysz wierność do klubu tym ile mord obije w lesie jedna banda nazi-patoli drugiej bandzie bezmózgów, to zdecydowanie mamy inne pojęcie o kibicach którym zależy na tym, żeby Polonia znów była wielka. Powtórzę jeszcze raz - w Bydgoszczy nie ma zorganizowanej grupy kibiców Polonii, która zrobiłaby coś dla dobra Polonii. Wszyscy biernie patrzą jak tetryk niszczy klub. Na szczęście to się już na długo zmieni, bo są na szczęście pojedyncze osoby, który już działają, lub za chwilę będą pomagać w odbudowie Wielkiej Polonii. I to nie machając szalikami na zaprzyjaźnionych stadionach, a czynem, krok po kroku odbudowując to co zniszczone. Są tacy którym się chce...

  53. Powrót do góry    #449
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Może kolega Pabloss napisał zbyt dosadnie, ale przekaz jest sensowny. Jaki ktokolwiek ma pożytek z grupy "kibiców" Polonii na meczu Stomila? Jeszcze zaraz ktoś mi powie, że więcej dla klubu zrobię naklejając wlepkę BKS na wieży Eiffela niż przychodząc dopingować żużlowców. Nie ma na Polonii jakiejś sensownej zorganizowanej grupy. A takie grupy prowadzące doping są potrzebne, bo wtedy pozostali na stadionie bardziej identyfikują się z klubem, mają po meczu lepsze odczucia co do spotkania, chętniej włączą się w kolejny doping i zaciągną na stadion innych. A chyba tacy dopingowicze bardziej potrzebni są klubowi i zawodnikom jak jest na trybunach 500 osób, a nie 5 tys. Bo wtedy klub jest w większej potrzebie i potrzebuje większego wsparcia. I takiej ekipy nie ma. Bo co Polonii daje ustawka ze Stomilem i machaniem flagami na meczu piłkarskim w Olsztynie to chyba nawet sami zainteresowani nie wiedzą. Ultrasi są potrzebni na meczach Polonii, a nie 200km stąd.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 24-09-2018 o 12:11
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  54. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Pablosss (24-09-2018), Polonia_Bartodzieje (24-09-2018), rogal1979 (24-09-2018)

  55. Powrót do góry    #450
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Masz rację (Vicar). ''Hoolsi'' jeżdżą na mecze zgodowe ze Stomilem lub po prostu na ich mecze ligowe, żeby pokazać zgodowiczom oraz Zawiszy czy Apatorowi, że Polonia kibicowsko jest i nie jest z nią aż tak źle. Nie wiem jaka część tych ludzi co jeżdża do Olsztyna jest na emigracji, ale podejrzewam, że spora (emigracja z tego co mi wiadomo jeździ rocznie na 2-3 mecze. W 2018 byli na meczu ze Stomilem (styczeń), kilku było na meczu u siebie z PSŻ-etem Poznań (kwiecień) i byli też na turniej kibiców GKM-u i potem w młynie na meczu z Falubazem (sierpień)). Z powodu młodego wieku nie pamiętam, co się działo na Sportowej np. 10 lat temu, ale przypuszczam, że poziom kibicowski Polonii zauważalnie się obniżył, co jest zapewne spowodowane obniżeniem wyników. Fanatycy BKS-u działają, ale raczej na pokaz z innymi ekipami, wielu nie uczęszcza też np. na mecze, ale robi Polonijne graffiti czy zajmuje się gadżetami kibicowskimi. Najlepszy przykład to FC Solec aktywnie działający na miejscu i walczący z tamtejszym fan clubem Zawiszy. Na mecze żużlowej Polonii w tym sezonie grupowo napewno nie chodzili. Pojedyncze sztuki przychodziły na pierwsze 2 spotkania u siebie. (Poznań, Krosno) Wiem, że w waszym pojęciu ''dobrego kibica'' takie działania nic nie dają, ale lepsze to niż nic

    Od pierwszego meczu sezonu 2019 młyn lub po prostu sektor dopingowy będzie, na co napewno wpłynie zmiana właściciela Polonii. AVE POLONIA

Strona 10 z 16 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •