Strona 8 z 16 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 684

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2018- wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Miałem tam jednego znajomego i to wszystko. Pomału można kreślić sobie skład na przyszłoroczny sezon. Podobno z tego co mówił Kanclerz kadra ma liczyć około 10 zawodników. Podejrzewam, że z obecnego składu zostaną Oskar, Adamczak, Curyło, Ivacić, Grobauer i juniorzy. Reszta albo się nie sprawdziła albo pójdzie za większym sianem jak Berge czy Bach. Do tego dołączamy juniorów - Orwat, Jagła, Garbowska. Wychodzi już 8 sztuk. Jeśli ma dołączyć jeden senior na 6-8 punktów i junior na 3-4 punkty to by się zgadzało z moimi wyliczeniami i kadra zamknęłaby się w 10 nazwiskach. Chcemy zatrzymać Duńczyka i Francuza ale wg. mnie szans nie ma bo wszędzie dostaną większą biegopunktówkę niż u nas. Teraz byliśmy na równi z Krosnem odnośnie opłat za punkty ale po zmianach i oni nas prześcigną.

    Wg. mnie na rynku jest kilku zawodników z zagranicy którym można by się przyjrzeć np. Joel Kling(dobre wyniki), Jeppesen(z Ostrowa ale i tak tam nie pojeździ, już cały sezon stracił a talent duży), Lyager z Częstochowy tylko się marnuje na ławce. Jest też młody Czech Jan Kvech z dużym potencjałem. Jak gdzieś się szkolić to u nas mogą mieć okazję i sporo szans. Chciałbym aby w klubie o nich pomyślano.

  2. Powrót do góry    #317
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach

    Sezon 2019

    Bach niech zostaje, Berge może odejść

  3. Powrót do góry    #318
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Ile biletów sprzedanych? Prawda że 3500?
    Polonia Bydgoszcz

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Możliwe. Po 2 dniach było już ponad 2000. Oby kołowrotki wytrzymały natężenie i działały więcej niż dwa

  5. Powrót do góry    #320
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Ile biletów sprzedanych? Prawda że 3500?
    Po tygodniu (poniedziałek-piątek) poszło 3600 wejściówek.

    Także wydaje się, że komplet jest w zasięgu

  6. Powrót do góry    #321
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Miałem tam jednego znajomego i to wszystko. Pomału można kreślić sobie skład na przyszłoroczny sezon. Podobno z tego co mówił Kanclerz kadra ma liczyć około 10 zawodników. Podejrzewam, że z obecnego składu zostaną Oskar, Adamczak, Curyło, Ivacić, Grobauer i juniorzy. Reszta albo się nie sprawdziła albo pójdzie za większym sianem jak Berge czy Bach. Do tego dołączamy juniorów - Orwat, Jagła, Garbowska. Wychodzi już 8 sztuk. Jeśli ma dołączyć jeden senior na 6-8 punktów i junior na 3-4 punkty to by się zgadzało z moimi wyliczeniami i kadra zamknęłaby się w 10 nazwiskach. Chcemy zatrzymać Duńczyka i Francuza ale wg. mnie szans nie ma bo wszędzie dostaną większą biegopunktówkę niż u nas. Teraz byliśmy na równi z Krosnem odnośnie opłat za punkty ale po zmianach i oni nas prześcigną.

    Wg. mnie na rynku jest kilku zawodników z zagranicy którym można by się przyjrzeć np. Joel Kling(dobre wyniki), Jeppesen(z Ostrowa ale i tak tam nie pojeździ, już cały sezon stracił a talent duży), Lyager z Częstochowy tylko się marnuje na ławce. Jest też młody Czech Jan Kvech z dużym potencjałem. Jak gdzieś się szkolić to u nas mogą mieć okazję i sporo szans. Chciałbym aby w klubie o nich pomyślano.
    Masz sporo racji. Zwłaszcza młodych Duńczyków, którzy mogą coś fajnego przywieźć jest sporo - wystarczy spojrzeć na finał IM Danii juniorów i pierwszych 6-7 brać bez pytania. Składzik może być całkiem przyjemny za małą kasę.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-08-2018)

  8. Powrót do góry    #322
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Po tygodniu (poniedziałek-piątek) poszło 3600 wejściówek.

    Także wydaje się, że komplet jest w zasięgu
    Myślisz, że 15000 czy nawet 17000 licząc stojące? Czemu nie. Jestem zdania, że to całkiem realne. W klubie liczą na te 10.000 ale będzie więcej oj będzie!
    Tyle ludzi to ostatnio było z naście lat temu, nie licząc GP w 2010(bo tu było ze 20 koła). Oby klub się należycie przygotował, żeby organizacyjnie podołać bo już czuję co będzie przy bramkach a jeśli działać będą tylko 2-3 kołowrotki to zawody przesuną z 15.00 na 16.00

  9. Powrót do góry    #323
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Myślisz, że 15000 czy nawet 17000 licząc stojące? Czemu nie. Jestem zdania, że to całkiem realne. W klubie liczą na te 10.000 ale będzie więcej oj będzie!
    Tyle ludzi to ostatnio było z naście lat temu, nie licząc GP w 2010(bo tu było ze 20 koła). Oby klub się należycie przygotował, żeby organizacyjnie podołać bo już czuję co będzie przy bramkach a jeśli działać będą tylko 2-3 kołowrotki to zawody przesuną z 15.00 na 16.00
    Mi tam te 10.000 ludzi by wystaczyło Nawet 8-9 tys. to nie byłby zły wynik, ale teraz już widać, że będzie więcej. Pamiętajmy tylko, że nie wszyscy będą z Bydgoszczy, pewnie z 20% ludzi to będą przyjezdni.
    Ostatnio edytowane przez Polonia_Bartodzieje ; 29-08-2018 o 17:53

  10. Powrót do góry    #324
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Na dzień dzisiejszy 5500 sprzedanych voucherów i już brak biletów ulgowych na sektor B i C(ogólnie już ich więcej nie będzie w sprzedaży)

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Polonia_Bartodzieje (29-08-2018)

  12. Powrót do góry    #325
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Mimo, że jest to turniej indywidualny fajnie by było jakby jak najwięcej osób było w barwach Polonii

  13. Powrót do góry    #326
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Cały ten turniej pokazuje że opowieści o tym że w Bydgoszczy nie ma dla kogo robić zuzla można włożyć między bajki. Jak widać popyt jest i to spory! Tu cały czas są kibice Polonii i zuzla.
    Polonia Bydgoszcz

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Torretoo (29-08-2018), rogal1979 (30-08-2018)

  15. Powrót do góry    #327
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Czy ktoś stad byłby zainteresowany nowymi vlepkami Polonii?

    Są 3 projekty, chętnym wyślę na priv.

    25 sztuk - 5 zł.

  16. Powrót do góry    #328
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Ja bym był.

  17. Powrót do góry    #329
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Cały ten turniej pokazuje że opowieści o tym że w Bydgoszczy nie ma dla kogo robić zuzla można włożyć między bajki. Jak widać popyt jest i to spory! Tu cały czas są kibice Polonii i zuzla.
    Dokładnie tak jest. Dlatego śmieszą mnie te wszystkie gadania "w Bydgoszczy nie ma dla kogo robić żużla" bo na przedostatnią drużynę w lidze, na zarośniętym stadionie, z właścicielem robiącym czarny PR przychodzi garstka ludzi... Generalnie różne Zielone Góry, Leszna czy Rybniki mogą się szczycić, że mają wiernych kibiców, ale w każdym klubie w sytuacji takiej jak jesteśmy my, byłaby garstka ludzi na stadionie. Bo przecież tak w przeszłości bywało.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Generalnie różne Zielone Góry, Leszna czy Rybniki mogą się szczycić, że mają wiernych kibiców, ale w każdym klubie w sytuacji takiej jak jesteśmy my, byłaby garstka ludzi na stadionie.
    No tu zgoda, gdyby Falubaz jechał podobnym składem w II lidze, bez perspektyw na awans, to po jakimś czasie na trybunach pozostali by najwierniejsi z wiernych.

    Ale teraz macie trochę inną sytuację. Na ten turniej Golloba, jest spore wzięcie, bo jak mi się wydaje, ludzie w Bydzi są zgłodniali żużla na wyższym poziomie. Dawno u was czegoś takiego nie było. I chyba stąd taka frekwencja wam się szykuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #331
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    A może zainteresowanie jest tak duże bo impreza ma szczególny wymiar.

    Turniej ma się odbyć dla naszej legendy, tym bardziej, że istnieje szansa na pojawienie się Mistrza na stadionie.

    Kibice bydgoscy są spragnieni kontaktu ze swoim idolem, który tyle cieszył nas swoją jazdą.

    Dlatego myślę, ze wiele osób idzie w tym celu na S2!!

    Dla Tomka...

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marekb za jego przydatny post!

    Polonia_Bartodzieje (30-08-2018)

  21. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tu zgoda, gdyby Falubaz jechał podobnym składem w II lidze, bez perspektyw na awans, to po jakimś czasie na trybunach pozostali by najwierniejsi z wiernych.

    Ale teraz macie trochę inną sytuację. Na ten turniej Golloba, jest spore wzięcie, bo jak mi się wydaje, ludzie w Bydzi są zgłodniali żużla na wyższym poziomie. Dawno u was czegoś takiego nie było. I chyba stąd taka frekwencja wam się szykuje.
    A Ekstraliga/I liga to nie wysoki poziom? Gwarantuje Ci, że jak Polonia zacznie ściągać "nazwiska" i walczyć o coś to i ludzie się pojawią tak jak bym Ci gwarantował, że z odejściem nazwisk w Falubazie i brakiem jazdy o coś Ci kibice by odeszli. Więc to nie jednorazowy przypadek, że gdy nazwiska sie zjadą do Bydgoszczy to i ludzie uderzą na stadion. Duże ma znaczenie też cel tego turnieju, to pokazuje mimo wszystko jak wiele Tomek znaczy dla kibiców w Bydgoszczy mimo odejścia do Tarnowa, Gorzowa, Grudziądza i cukierek na koniec.. Torunia.

    Ps. Nie wyjeżdżaj prosze z meczem ze Stala przyjazdem Hancocka bo to jednak troche inny poziom. Tutaj chodzi by Polonia miała nazwiska w składzie i walczyła o coś. Ten turniej to też inny level bo przyjedzie kilka nazwisk a nie jedno.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 30-08-2018 o 11:29

  22. Powrót do góry    #333
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Wszystkie bilety ulgowe już poszły :O

    btw. Ktoś się wybiera na mecz KP Polonia - Unia Janikowo (8 września, godz. 11.00)?

    p.s. Użytkownik Kitas musi zwolnić trochę miejsca w wiadomościach prywatnych bo skrzynka odbiorcza jest pełna
    Ostatnio edytowane przez Polonia_Bartodzieje ; 30-08-2018 o 12:00

  23. Powrót do góry    #334
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Na pewno swoje robi też cena, która nie odstrasza a zachęca aby przyjść na zawody...Zobaczymy co dalej z obsadą bo na razie temat ucichł a trzeba jeszcze dokonać zmian bo wypadli Protasiewicz z Dudkiem. Na GP w Gorzowie miał Kanclerz rozmawiać z Kasprzakiem ale nie wiem co z tego wyszło. Niby cała czołowa "8" GP dostępna tego dnia ma wystartować a to by wychodziło, że jakieś 1 czy 2 nazwiska możemy jeszcze poznać dzień przed zawodami np Lindgren. Ogólnie to myślę, że fajnie iż zawodnicy nie odmawiają ale długo coś trwa zapełnianie listy a obecnie brakuje chyba około 6 nazwisk. Ja bym chciał ujrzeć Nickiego(za te wszystkie pojedynki słowne, poza torem i na torze, a potem już przyjeciele z Gorzowa ), Zagara(fan Tomka, ceni go), Kasprzak(tu też podobnie jak Zagar), Toninho...I może Oskara? Niech nazwisko Gollob też będzie w obsadzie

    Fajnie, że będzie można też zakupić książkę Kanclerza o Tomku ze wszystkimi wynikami. Cała kariera spięta w jednym miejscu, tego brakowało.

  24. Powrót do góry    #335
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Czy klub w ogóle odpisuje na maile? Odnośnie biletów?
    Polonia Bydgoszcz

  25. Powrót do góry    #336
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Fajna rozmowa z Orwatem, nie widzialem zeby ktos wczesniej wrzucal wiec może kogoś ominelo

    http://www.speedwaynews.pl/aktualnos...o-garazu-cz-1#

    http://www.speedwaynews.pl/aktualnos...go-garazu-cz-2

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    rogal1979 (31-08-2018)

  27. Powrót do góry    #337
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Czemu nie będzie Protasiewicz i Dudka?
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  28. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Czemu nie będzie Protasiewicz i Dudka?
    Bo Falubaz jedzie w tym samym dniu baraże.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #339
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Czemu nie będzie Protasiewicz i Dudka?
    Powodem są baraże Falubazu.

  30. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Czy klub w ogóle odpisuje na maile? Odnośnie biletów?
    Spoko... ja też czekam.

  31. Powrót do góry    #341
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2008
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Dlaczego było tak mało biletów ulgowych? I nie bardzo rozumiem tego całego systemu sprzedaży - najpierw vouchery, potem bilety. Nie można od razu sprzedawać biletów? I czy dobrze kojarzę, że ilość biletów jest mocno ograniczona? O ile pamiętam to na nasz stadion powinno wejść spokojnie 15 tysięcy ludzi. Bywało na pewno więcej ale po zamontowaniu krzesełek, pojemność się chyba zmniejszyła. Liczę, że 10 tysięcy przyjdzie. Oby tylko pogoda dopisała.

  32. Powrót do góry    #342
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arias Zobacz posta
    Dlaczego było tak mało biletów ulgowych? I nie bardzo rozumiem tego całego systemu sprzedaży - najpierw vouchery, potem bilety. Nie można od razu sprzedawać biletów? I czy dobrze kojarzę, że ilość biletów jest mocno ograniczona? O ile pamiętam to na nasz stadion powinno wejść spokojnie 15 tysięcy ludzi. Bywało na pewno więcej ale po zamontowaniu krzesełek, pojemność się chyba zmniejszyła. Liczę, że 10 tysięcy przyjdzie. Oby tylko pogoda dopisała.
    Być może mniejsza ilość biletów ulgowych to taktyka Władysława, aby więcej zarobić

    P.S. Kitas zwolnij miejsce w skrzynce odbiorczej, bo nie wyślę Ci projektów vlepek.

  33. Powrót do góry    #343
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Na razie jest do sprzedaży 10.000 biletów, ale pewnie będą dodruki ale to już normalnych. Więc raczej nie ma szans na mega pełen stadion, chcą raczej aby każdy w miarę komfortowo obejrzał niż siadał na dolnych ławkach na łukach

    Ps. Lorek będzie nas zabawiał z murawy...Ciekawe czy będzie fristajl i te sprawy
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 03-09-2018 o 19:46

  34. Powrót do góry    #344
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Kilka dni temu podjechałem sobie na stację benzynową na Błonie bardzo późnym wieczorem. Patrze co tam się odp...dala, a tam totalnie naćpany koleś na samych gaciach tańczy na masce auta do muzyki Eminema... Podchodzę bliżej a tam... Później zaciekawiony odezwałem się do znajomych ze środowiska, a tam kolejne hiciory naszej gwiazdy! A takie że na przykład przez buta gada ze swoim nowym idolem eminemem... łapta linki:
    https://www.youtube.com/watch?v=ll1ygLg5OLE
    https://www.youtube.com/watch?v=Rg4rEe6HVME
    albo oblewa przypadkowych ludzi szampanem
    https://www.youtube.com/watch?v=S7vU7l2m23U
    z resztą jak trochę poszperacie w necie to znajdziecie dużo więcej kwiatków znajdziecie!! Tylko ostrzegam, że tego nie da się odzobaczyć i odusłyszeć!
    I niech ktoś mi jeszcze powie, że w naszym klubie się dobrze dzieje jak taki śmieć jest jednym z najlepiej opłacanych zawodników 2 ligi (Oskarek ma 1000 zł za punkt!)i wyciąga lwią częśc budżetu naszego klubu... A w tym samym czasie w ostatnich dniach przychodzi kilku sponsorów samych do klubu a Władek ich goni bo mieli jakieś oczekiwania...
    Oni zawsze byli nienormalni (władek, jacek, oskar), ale to co się teraz dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. A patrząc na zachowanie najmłodszego to grubo mu się w głowie popie...doliło i boję się, że tragicznie się to może skończyć... Nie takich kozaków żużel potrafił zabrać...
    Ostatnio edytowane przez Pablosss ; 07-09-2018 o 12:43

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pablosss za jego przydatny post!

    Penhall (07-09-2018), Polonia_Bartodzieje (09-09-2018), kitas (07-09-2018)

  36. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    o ja pier....lę

    mam nadzieję, że to żart lub autopromocja przyszłej gwiazdy muzyki..... a nie dzień z życia Oskara

  37. Powrót do góry    #346
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Ostrzegałem!!
    niestety nie to prawda...

  38. Powrót do góry    #347
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Nie wiem czy ten filmik nadal gdzieś w sieci istnieje, ale widziałem nagranie jak Oskar na stacji benzynowej wskoczył na dach swojego samochodu i tańczył. Takich filmików było naprawdę sporo i to już od dłuższego czasu. Zresztą OAG można często spotkać w stanie dość mocno wskazującym w knajpach w okolicach Starego Rynku.

  39. Powrót do góry    #348
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Fajnie, że będzie można też zakupić książkę Kanclerza o Tomku ze wszystkimi wynikami. Cała kariera spięta w jednym miejscu, tego brakowało.
    Właśnie - czy ktoś wie jakie dokładnie będą wyniki Tomka w tej książce? Bo najpierw było mówione, że wszystkie. Potem słyszałem wywiad z Kanclerzem i mówił o trzech ligach i GP. A ja bym z chęcią zobaczył wszystkie wszystkie wyniki, łącznie z jakimiś PLM itd Kiedyś ktoś wrzucał tu nawet skan programu zawodów młodzieżowych, w których pierwszy raz wystąpił Tomek.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    No jest taki filmik jak OAG śmiga na żużlówce. Psychol.
    https://www.youtube.com/watch?v=Sn2Am82lGIc

  41. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Niech się ktoś zajmie chłopakiem bo widać, że mu nie nieźle zryło beret.

  42. Powrót do góry    #351
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Współczuje zawodnikom , którzy mają się ścigać z Oscarem,
    nie wiadomo co mu chora głowa nagle podpowie.Świr i tyle.

  43. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Ciekawe co Tomek na to.

  44. Powrót do góry    #353
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Ja pier.dole... chłopak skończył sezon i sobie jaja robi.

    Szukajcie dalej sensacji.

    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Współczuje zawodnikom , którzy mają się ścigać z Oscarem,
    nie wiadomo co mu chora głowa nagle podpowie.Świr i tyle.
    Jeszcze nikogo nie sfaulował na torze.
    Raczej to jego ostatnio wywieziono w dechy.

  45. Powrót do góry    #354
    Użytkownik Awatar Lipa_PL
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    933
    Podziękowania: 32 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No jest taki filmik jak OAG śmiga na żużlówce. Psychol.
    https://www.youtube.com/watch?v=Sn2Am82lGIc
    łooooooo ciul !!! z dj'em KejKejem mogliby stworzyć duet...takie żużlowe Milli Vanilli

  46. Powrót do góry    #355
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Ciekawe co mają oznaczać te bohomazy na twarzy? Brakowało jeszcze bieli i prawie jak Eric Draven
    Wygląda jak jakiś przegrany zakład czy coś, skoro jeszcze nie jest za murami psychiatryka czy jakiegoś ośrodka to nie jest chyba tak źle. Natomiast jeśli to prawda to już chyba egzorcysta nawet nie pomoże

  47. Powrót do góry    #356
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 17 w 6 postach
    Nie ogladalem wszystkich, ale obrazil kogos na tych filmikach?

  48. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Dokładnie.
    Ludzie są naprawdę chorzy.
    Niby martwią się, że coś się może złego stać a sami się do tego przyczyniają.

  49. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No jest taki filmik jak OAG śmiga na żużlówce. Psychol.
    https://www.youtube.com/watch?v=Sn2Am82lGIc
    Przy tymi, co odpierniczał "ułożony" Pawełek P. z Holderami po barażach, numery Oskarka to mały Pikuś.
    !Adrian walcz!

  50. Powrót do góry    #359
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    A co takiego Pawelek zrobil? Przeklnal?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (12-09-2018), Peter Kildemand (09-09-2018), kingpin (08-09-2018)

  52. Powrót do góry    #360
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Ciekawe co mają oznaczać te bohomazy na twarzy?
    Wygląda to na charakteryzację w stylu rapera 6ix 9ine, ze Stanów Zjednoczonych

Strona 8 z 16 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •