Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 684

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2018- wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Niewiarygodne jak potężny jest upadek tego klubu.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Polonia dzisiaj jest bo jest. Aż dziw bierze, że w takim mieście jak Bydzia, nie ma żadnej poważnej firmy która chciałaby odbudować ten klub. Żużel dźwiga się (lub dźwignął) w takich ośrodkach jak Łódź, Lublin, Rzeszów czy nawet Rybnik. A w Bydzi marazm totalny.

    No chyba, ze jest tak jak pisze Carlitos, iż to Władek swoją osobowością skutecznie odpycha potencjalnych darczyńców.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #183
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No chyba, ze jest tak jak pisze Carlitos, iż to Władek swoją osobowością skutecznie odpycha potencjalnych darczyńców.
    Mariusz - nie chybe tylko tak jest. I to wiedzą wszyscy, poza klakierami typu Mama, Rysio z Klanu itd. Władek skutecznie odstrasza sponsorów, skłócił środowisko, obrzuca błotem BTŻ itd. W Bydgoszczy znalazłyby się firmy, chcące łożyć na żużel. Ale nie z tym człowiekiem.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  4. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Jakie to jest k...a smutne.Legendarny klub z wielkimi osiągnięciami a wychodzi na to że za chwile ktoś zgasi światło , zamknie drzwi a klucz wyrzuci do Brdy .Jeszcze chwile temu jak człowiek chciał obejrzeć normalnie GP to musiał jakieś 4 godziny przed imprezą stać pod bramkami bo inaczej dupa zbita .Okolice stadionu z fajnym klimatem , sympatyczna swego czasu obsługa w lokalu przy stadionie ,tuż obok na krzywy ryj można było poudawać Samprasa a ganianki ze sportowcami Polonii czy Zawiszy też miały swój urok.Chciałoby sie jeszcze odwiedzić tamte tereny ale już chyba nie ma po co

  5. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Chciałoby sie jeszcze odwiedzić tamte tereny ale już chyba nie ma po co
    A ja tam jestem dwa, trzy razy w roku. Córka tam studiuje. Jak idziemy coś zjeść to walimy do "Ogniem i Mieczem" Chyba o tej knajpce wspomniałeś ? Czasami słyszę w tej knajpie jak motorki warczą na stadionie

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Mariusz - nie chybe tylko tak jest. I to wiedzą wszyscy, poza klakierami typu Mama, Rysio z Klanu itd. Władek skutecznie odstrasza sponsorów, skłócił środowisko, obrzuca błotem BTŻ itd. W Bydgoszczy znalazłyby się firmy, chcące łożyć na żużel. Ale nie z tym człowiekiem.
    A jest jakaś szansa aby Władka wygnać ? On to kupił na własność czy jak to tam u was jest ? Wiem, ze jeszcze długi spłaca, ale chyba już idzie ku końcowi czy jak ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Okolice stadionu z fajnym klimatem
    No jakieś zawody i trening obejrzałem kiedyś ze szpitalnego pokoju

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ja tam jestem dwa, trzy razy w roku. Córka tam studiuje. Jak idziemy coś zjeść to walimy do "Ogniem i Mieczem" Chyba o tej knajpce wspomniałeś ? Czasami słyszę w tej knajpie jak motorki warczą na stadionie



    A jest jakaś szansa aby Władka wygnać ? On to kupił na własność czy jak to tam u was jest ? Wiem, ze jeszcze długi spłaca, ale chyba już idzie ku końcowi czy jak ?
    Władek jest właścicielem, miasto sprzedało mu 100% udziałów.

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Władek jest właścicielem, miasto sprzedało mu 100% udziałów.

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

    O ile dobrze rozumiem, jest właścicielem klubu ? A co ze stadionem ? Też jest właścicielem stadionu i całej infrastruktury ? Czy właścicielem tych obiektów dalej jest miasto ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #189
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jest jakaś szansa aby Władka wygnać ? On to kupił na własność czy jak to tam u was jest ? Wiem, ze jeszcze długi spłaca, ale chyba już idzie ku końcowi czy jak ?
    W teorii Władek dostał klub na 4 lata. W praktyce ma zdaje się 100% akcji i to od niego zależy kiedy i co z klubem zrobi. Mówił, że po 4 latach spłaci długi i odda klub za symboliczną złotówkę. Właśnie leci trzeci rok... Coś niby spłaca, ale ile - tego nikt nie wie. W Polonii jest obecnie totalna dezinformacja, nikt nic nie mówi, żadnych wywiadów czy to w gazetach czy na SF. A potem się dziwią że PR jest negatywny. Strasznie to dziwne, zwłaszcza że pierwszym przydupasem Władka jest teraz Matkowski, które swojego czasu pisywał dla SF. W tym sezonie jedyne co potrafi to chamskie odzywki. Nie mam pojęcia o co chodzi. Nie wygląda to różowo, ale pozostaje trzymać kciuki, że jeszcze tylko w przyszłym roku się pomęczymy, a potem klub dostanie ktoś normalny. Jeśli Władek będzie chciał oddac...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Za dwa lata Polonia będzie obchodziła stulecie istnienia klubu i choć żużel nie był od razu jedną z sekcji klubu,
    to z pewnością p.Szyc w grobie się przewraca...
    ...i jeśli nawet różnie z tą Polonią na przestrzeni dziejów bywało, to obojętne czy byli biało-zieloni, biało-czerwoni, czy z dodatkiem milicyjnego niebieskiego, czy na nowo biało-czerwoni to kawał historii polskiego sportu, a żużla w szczególności. W głowie się nie mieści, że byli ludzie, którzy doprowadzili ten klub do takiego stanu.
    Mam nadzieję, że kredyty zostaną spłacone, a setka Polonii choćby skromnie, ale będzie obchodzona w atmosferze odrodzenia legendy.
    Sądzę, że nie tylko ja, ale wielu kibiców toruńskiego żużla myśli podobnie.
    Sąsiady, nie dajta się!!!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (03-06-2018)

  12. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Niewiarygodne jak potężny jest upadek tego klubu.
    do sparty jeszcze brakuje

  13. Powrót do góry    #192
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    za chwilę Oskar namaluje obraz pt. "Zdziadziały upadek Polonii" wart miliony i wszyscy będą zadowoleni...

    już tak całkiem poważnie. cały czas mam przed oczyma Władysława, po jednym z [nielicznych] udanych biegów Oskara w barwach Ostrovii, bodajże z meczu w Krakowie, i jego tekst przed kamerami TVP Sport: "jakby Krakowianie chcieli to ja bardzo chętnie nauczę ich jak wydłużać proste i nabierać prędkości". to mówi wszystko o tym facecie. zero samokrytyki, zero poszanowania do kogokolwiek, na każdego patrzenie z góry. sorry, nawet jakbym miał do wydania miliony z konta, zagwarantowaną reklamę w nazwie drużyny na X lat, czy nawet w nazwie stadionu - nie z tym facetem. współczucia dla Polonistów. w Ostrowie nie raz i nie dwa rzygaliśmy różnymi rządami, ale u Was - przy takiej dotacji z miasta - to są kolejne lata marazmu, a nie odbudowy. pisałem to tutaj po przejęciu sterów przez Golloba, to będzie początek końca, i - niestety - tak to wygląda...

  14. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    A tak jeszcze na dopełnienie dzisiejszego dnia na Polonii
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...gla-wlano-olej

    To kto dziś był poza składem ?

  15. Powrót do góry    #194
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Chyba nie było tu jeszcze informacji, ale niedawno 3 letni kontrakt podpisał z Polonią Valentin Grobauer. Jak na warunki drugoligowe, jest to dosyć fajne i konkretne wzmocnienie. Powinien być trzecią siłą w drużynie. Szkoda, że dzisiaj jeszcze nie debiutował. Gdyby tak jeszcze Oskar jeździł to skład byłby całkiem, całkiem, ale to już raczej mało prawdopodobne, chociaż ostatnio trenował przy Sportowej.

    Ps. Dziś widziałem jak Dołek kupował bilet na TG normalnie w kasie. W sumie nawet fajnie, że decyduje się pomóc w ten sposób a wiadomo, że wejściówkę może mieć za darmo tym bardziej, że jego relacje z Władkiem są już od dłuższego czasu wyprostowane

  16. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Wcześniej Emil, Susi i Wiciu też kupowali bilety samodzielnie. Myślę, że Papa za darmo nic nie daje po prostu.

  17. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    cały czas mam przed oczyma Władysława, po jednym z [nielicznych] udanych biegów Oskara w barwach Ostrovii, bodajże z meczu w Krakowie, i jego tekst przed kamerami TVP Sport: "jakby Krakowianie chcieli to ja bardzo chętnie nauczę ich jak wydłużać proste i nabierać prędkości". to mówi wszystko o tym facecie. zero samokrytyki, zero poszanowania do kogokolwiek, na każdego patrzenie z góry. sorry, nawet jakbym miał do wydania miliony z konta, zagwarantowaną reklamę w nazwie drużyny na X lat, czy nawet w nazwie stadionu - nie z tym facetem. współczucia dla Polonistów. w Ostrowie nie raz i nie dwa rzygaliśmy różnymi rządami, ale u Was - przy takiej dotacji z miasta - to są kolejne lata marazmu, a nie odbudowy. pisałem to tutaj po przejęciu sterów przez Golloba, to będzie początek końca, i - niestety - tak to wygląda...

    Papa jest jaki jest, język ma cięty, ale co do poszanowania tekstów w rodzaju "wyliż mi buta" nigdy z jego ust nie słyszałem, także nie jest aż tak najgorzej Nie chcę być tu jego adwokatem, klub prawdopodobnie powinien trafić w inne ręce, ale trzeba uznać na plus, że nigdy jeszcze Polonia nie musiała sobie zrobić roku przerwy od żużla i oby tak zostało. Przypuszczam, że nie tak to miało wyglądać, kontuzja TG pokrzyżowała papie plany, ciągnie ten wózek na tyle, na ile mu wiek i trudny charakter pozwala.

    Generalnie większość chciałaby do ekstraligi, czwórmecze z zawodnikami z SGP w każdym biegu, ale i do skansenu czasem warto wpaść, zobaczyć może po raz ostatni Grega na torze, poczuć klimat lat 80/90. Fajny meczyk był wczoraj. Ktoś w końcu musi przyjechać ostatni, zawsze to lepiej niż zamknać gaz i zjechać z toru.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  18. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    byłem...

    widziałem...

    i dotąd nie mogę uwierzyć...

    w to co widziałem...


    ps nadzieja zawsze umiera ostatnia...

  19. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Skład Polonii pachniał Pucharem MACEC więc wynik do przewidzenia, ale były podprowadzające, momentami trochę walki na torze, sportowa złość Adamczaka, gangsterskie akcje w parkingu. Zawodnikom nie można odmówić ambicji, albo widocznie papa aż tak źle nie płaci, skoro sypią sobie cukier do baku. A fortuna kołem się toczy, jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  20. Powrót do góry    #199
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Z tym wlewaniem oleju do tarczek jako efekt walki o skład to bym nie przesadzał - raczej bajanie na poziomie SF. Bo kto walczy o skład z Piosickim? Jedynie Curyło. Inna sprawa, że ten żużel jest faktycznie inny. Nie byłem na ostatnich dwóch meczach, ale byłem na zawodach z Poznaniem. Poszedłem na prostą, bo tam było więcej kibiców. I w sumie był spoko klimacik, kibice na luzie, wygra się to się wygra - a jak nie to nie. Miało się wrażenie, że po prostu przyszło się obejrzeć na luzaku żużel, a że ściganie było więc w gruncie rzeczy czas spędzony przyjemnie, bez jakiejś presji. Hm.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Prawda, SyFy podkoloryzowały temat oleju, ale czy nie ma presji i rywalizacji o skład? Kadra jest obszerna, dla niektórych zawodników Polonii każdy mecz może być jedną z niewielu szans w życiu na pokazanie się w polskim żużlu, dla krajowych nadzieją na przedłużenie kariery. Dla przyjezdnych to był sparing, ale miejscowi walczyli, choć wynik tego nie odzwierciedla, ale czego się można było spodziewać? Greg i Jędrzejak powinni jeździć dwie ligi wyżej.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  22. Powrót do góry    #201
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Zobojętne czy byli biało-zieloni, biało-czerwoni, czy z dodatkiem milicyjnego niebieskiego, czy na nowo biało-czerwoni to kawał historii polskiego sportu
    Polonia tylko z dodatkiem niebieskiego! Muszę przyznać, że ten plastron wzbudzał przed meczem strach i respekt na twarzach kibiców gospodarzy obserwujących polonistów grzejących motocykle, oraz nieskrywane uznanie w oczach miejscowych żuli podglądających przez płot parku maszyn.
    Dla mnie osobiście jest to jeden z "najmocniejszych znaków" jakie pamiętam w życiu, coś jak herb Barcelony itp

  23. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    hmmmm... kolego wspomnienia mamy z tej samej epoki. Derbowe mecze przywołują barwy o których piszesz.
    Bydgoski żużel to faktycznie całe dekady i tytuły pod czerwono-biało-niebieskim sztandarem.
    Pamiętać jednak należy, że to barwy narzucone przez komunistyczny reżim i to że żużel przy Sportowej był o wiele lat wcześniej...
    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 06-06-2018 o 19:53
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  24. Powrót do góry    #203
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Krosno zdobyte! Gratulacje dla ekipy! To jest większa sensacja niż porażka Niemców z Meksykiem! Niby mała rzecz a jak cieszy

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    never_mind (18-06-2018)

  26. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Szok! Taka postawa drużyny plus rewelacyjny Bach i mający niby kończyć karierę Oskar.
    Do tej pory nie wierzę.

  27. Powrót do góry    #205
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Mały uśmiech dziś na naszych twarzach.

    Oskar nie zawiódł i symulowany defekcik zaliczył.

  28. Powrót do góry    #206
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    nowa nadzieja

    to nas nasi kolarze zaskoczyli.
    miały być baty a jest zwycięstwo.
    może przełoży to się w jakiś pozytywny sposób na frekwencje na stadionie...

    marzyliśmy o bonusie a tu taka niespodzianka.....

    pozdro dla wytrwałych

  29. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Ciekaw jestem co myśli sobie Wiktor Kułakow... gdyby pozostał w Polonii starty miałby raczej regularne, a tak to startuje jako "skoczek" z czego chyba zadowolony być nie może.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    A Kudriaszow nie startuje wcale.

    Bach
    Berge
    Kudriaszow
    Adamczak/Ajtner-Gollob
    Kułakow
    Orwat
    Jagła

    I drugie miejsce w tabeli za Stalą Rz.

  31. Powrót do góry    #209
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Ciekaw jestem co myśli sobie Wiktor Kułakow... gdyby pozostał w Polonii starty miałby raczej regularne, a tak to startuje jako "skoczek" z czego chyba zadowolony być nie może.
    Pewnie sobie myśli, że ma co do garnka włożyć.

  32. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A Kudriaszow nie startuje wcale.

    Bach
    Berge
    Kudriaszow
    Adamczak/Ajtner-Gollob
    Kułakow
    Orwat
    Jagła

    I drugie miejsce w tabeli za Stalą Rz.

    brakuje w składzie jeszcze jednego Polaka
    dla mnie skład to:

    Bach
    Ajtner-Gollob / Curyło / Piosicki
    Kudriaszow
    Kułakow
    Adamczak
    Orwat
    Jagła

  33. Powrót do góry    #211
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Pewnie sobie myśli, że ma co do garnka włożyć.
    Czyżbyś sugerował, że będąc zawodnikiem Polonii przymierał głodem ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #212
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Generalnie idąc do Tarnowa wiedział, że będzie rezerwowym. Moim zdaniem i więcej jeździ niż można się było spodziewać i więcej punktuje. Na pewno więc zarabia więcej niż w Polonii. No i prezes nie zarzuca, że się specjalnie podkłada rywalom. A taki wewnętrzny spokój jest ważny.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  35. Powrót do góry    #213
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Czyżbyś sugerował, że będąc zawodnikiem Polonii przymierał głodem ?
    Jezeli Siopek woli iśc do Krakowa gdzie sa problemy finansowe to wiedz że coś się dzieje. Kulakov z Kudriashovem pewnie za sam podpis dostali więcej niż zarobili by w Bydgoszczy. Przecież Kanclerz mówił że sezon będzie przejechany za 500 czy tam 600 tysięcy w jakims wywiadzie

  36. Powrót do góry    #214
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Orwat chwalony przez SF, podobno ladnie śmigał w poznaniu na MMPPK. I wypowiedz fajna.

    "Ja już wcale taki młody nie jestem, a młodzieży nie widać. Póki co mamy jednego szkółkowicza, dlatego zapraszam chętnych młodych bydgoszczan. Jeśli będę mógł im jakkolwiek pomóc, na pewno to zrobię! - zadeklarował 19-latek. - Bardzo bym się cieszył, gdyby chłopacy z miniżużla do nas przyszli, zamiast jeździć w innych ośrodkach, ale to niestety nie zależy ode mnie - dodał Tomasz Orwat."

    Moze cos bedzie z tego chłopaka?

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    rogal1979 (25-06-2018)

  38. Powrót do góry    #215
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Już to kiedyś pisałem - Orwat nie jest jakoś superutalentowany, ale widać że ciężką pracą robi coraz większe kroki naprzód. Tak trzymać! No i wzmianka o miniżużlu... wszyscy byśmy chcieli, aby młodzi zostawali w Polonii...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Polonia_Bartodzieje (27-06-2018), rogal1979 (25-06-2018)

  40. Powrót do góry    #216
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach

    icon25.gif

    Czy w związku ze zwycięstwem Polonii w Krośnie bydgoszczanie mają zamiar liczniej przybyć na mecz z Ostrowem?

  41. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76...c-piosenkarzem

    To co jednak Oskar kończy przygodę z żużlem ?

  42. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Covery Dawida Kwiatkowskiego ? Ładnie Oskar musiał przywalic o tor.

  43. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Magik (03-07-2018), Mihalo (03-07-2018), Polonia_Bartodzieje (02-07-2018), PrzemoZG (02-07-2018), atlasowiec92 (03-07-2018), j-rules (02-07-2018), lego (03-07-2018)

  44. Powrót do góry    #219
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 179 w 119 postach

  45. Powrót do góry    #220
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Przywalił bardzo mocno. Ten wypadek wczorajszy gdy Renat wsadził go w bandę wyglądał naprawdę makabrycznie. Po tym jak wyjmowali do niego nosze, też mi gdzieś przez głowę przeszła myśl, że to jego koniec kariery, biorąc pod uwagę stany lękowe jakie miał po wypadku wujka. Ale o dziwo wyjechał nawet do powtórki tego wyścigu, a potem do jeszcze jednego. Zapewne zakończy po tym sezonie swoją przygodę z żużlem i myślę, że raczej nikt płakać nie będzie. Kilka fajnych punktów przywiózł zwłaszcza w poprzednich dwóch sezonach, ale generalnie większość ostatnich niedobitków na trybunach Sportowej 2 raczej irytował niż fascynował

  46. Powrót do góry    #221
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Zobaczymy co będzie. Kontuzje go nie złamały a miał ich dużo począwszy od uszkodzeń czaszki, dziury w czole a kończąc na kontuzjach nóg, które leczył najdłużej. Pod tym względem miękki nie jest, ale jak wszystko weźmie pod uwagę to psychika jednak może siąść, tym bardziej, że Gollobowie chorowici...Jednak wczoraj już myślałem, że to koniec bo strasznie został wprasowany w płot na największej szybkości. Cud, że kości wytrzymały bo na żywo wyglądało to fatalnie. Karetka od razu przywołana, zjazd na noszach a patrze po kilku minutach sam wysiada już w parkingu? Szok! Niech jeździ jak najdłużej o ile chce, w końcu lepszy Gollob od jakichś wynalazków z zagranicy. W końcu to Bydgoszczanin. To, że jest trochę dziwny to trudno, już taki jego urok

    Tutaj ten wypadek https://www.facebook.com/tzostrovia/...7971846575669/

    http://www.expressbydgoski.pl/sport/...4488,29926580/

    Co do śpiewu to Jaca lubił i lubi mocne brzmienia. Stare fajne czasy, Jacenty w akcji https://www.youtube.com/watch?v=efGgawsZGBQ
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 02-07-2018 o 22:00

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Penhall (03-07-2018), polewaczka (02-07-2018)

  48. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Co do śpiewu to Jaca lubił i lubi mocne brzmienia. Stare fajne czasy, Jacenty w akcji
    ostro
    https://www.youtube.com/watch?v=5YE8r8V7cJ0

    Jaca o ile dobrze kojarzę śpiewał z kimś na WOŚPie Owsiaka. Leciało live na TV3 Bydgoszcz.

  49. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    To granie z Graffitti to wyolbrzymiona sprawa, coś tam z nimi popełnił, ale bez przesady .
    Z tego co mi wiadomo Jaca miał "swoją" kapelkę.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  50. Powrót do góry    #224
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Covery Dawida Kwiatkowskiego ? Ładnie Oskar musiał przywalic o tor.
    lol

    Przepraszam nie mogłem się powstrzymać ale od kilku minut uśmiech nie schodzi mi z twarzy jak to przeczytałem.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  51. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    nazwisko "Gollob" zobowiązuje
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •