Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 684

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2018- wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Jaki plan? O czym Ty mówisz?? Tomek jak dowiedział się 2,5 lata temu o tym, że stary dostał klub to pierwsze co zapytał to "kto temu deb...owi, dał tak zasłużony klub". I uwierz mi, że bardziej sprawdzonego źródła nie może być. Stary raz chlapnął po wypadku Tomka o tej prezesurze, a on nawet o tym pojęcia nie miał... Tomek póki nie zostaną uregulowane zaległości miasta wobec niego to w życiu nie postawi nogi w Polonii. Czy Wy na serio tak naiwni jesteście? Nie oglądasz wywiadów Tomka? Jeszcze z czasów przed kontuzją po sukcesach pozdrawiał swoich kibiców z Tarnowa, Gorzowa, Grudziądza, baaaa - nawet Torunia. Jakoś tak zawsze o Bydgoszczy zapomina. Teraz jeżeli coś z Bydgoszczy chwali to tylko szpital i lekarzy. Przestańcie żyć mrzonkami o Wielkiej Polonii z Gollobami. Bo jak stary zostanie w klubie to za 2 lata najbliższy żużel będzie na Pera Jonsona w Toruniu. Podnieście dupy i zróbmy coś wspólnie przeciwko temu pasożytowi!

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Zostało niecałe 1,5 mln i plan zakłada spłatę tego w dwóch latach, ale to nie tak, że przed sezonem 2019 będziemy na "zero". To ma szansę nastąpić dopiero po sezonie 2019 co tak na prawdę da to co mówi Kanclerz, że w tym roku powinno być już bez długów. Mnie się jednak wydaje, że trochę zostanie jeszcze na rok 2020, ale zobaczymy. Co będzie potem to zobaczymy ale na pewno klubu nie przejmie sitwa BTŻ, Deresiński albo Wojciechowski wszak nie po to Władek się zgodził na propozycję Pinokia Prawie dwa lata jeszcze dywagacji ale damy radę. Fajnie by było też strącić Bruskiego przy najbliższych wyborach bo może być później różnie, oj jestem ciekawe jego obiecanek bo jak wiadomo z tym niby remontem śmiesznym projektem bo śmiesznym jak zwykle nic nie wyjdzie

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Za 2 lata Polonia będzie obchodziła stulecie istnienia klubu!
    Powiem szczerze, że bywając przez ponad trzydzieści lat na stadionie przy Sportowej nie przypuszczałem, że z żużlową Polonią kiedykolwiek może być tak źle!
    Prawda jest jednak taka, że te naście czy ponad dwadzieścia tytułów MP były zdobyte nie tylko dzięki wielkiemu talentowi Tomka i Jacka, ale także milionom, które głowa klanu czyli Władysław doił z klubu.
    ... i bzdurą jest to co pisze Pablitosss, że miasto wisi kasę Tomkowi, nawet jeśli tak jest w papierach, każdy kto trochę wie na temat funkcjonowania tego klubu wie, że Gollobowie więcej z tego miejskiego klubu wynieśli/wywieźli niż jest w kwitach, a dodatkowe wołanie jakąś kasę od miasta to kpina w żywe oczy.
    Tomek wołał, że mu się coś należy, a może policzyłby ile tatko z miejskiego klubu wyciągnął w jego imieniu.
    Temat rzeka. Tak jak Tomek polskim żużlowcem wszech czasów był, tak żużlowym krętaczem wszech czasów był Władysław.

    Nie wiem ,al e mam takie dziwne wrażenie, że jeśli Gollobowie oddadzą/sprzedadzą Polonię to w mieście nad Brdą znajdą się ludzie , którzy postawia klub na nogi(może goście z BTŻ?).
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-05-2018 o 00:39
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Pablosss (10-05-2018)

  5. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Semen, jeszcze słowo i twój nick wyląduje na polewaczce
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (10-05-2018)

  7. Powrót do góry    #140
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Za 2 lata Polonia będzie obchodziła stulecie istnienia klubu!
    Powiem szczerze, że bywając przez ponad trzydzieści lat na stadionie przy Sportowej nie przypuszczałem, że z żużlową Polonią kiedykolwiek może być tak źle!
    Prawda jest jednak taka, że te naście czy ponad dwadzieścia tytułów MP były zdobyte nie tylko dzięki wielkiemu talentowi Tomka i Jacka, ale także milionom, które głowa klanu czyli Władysław doił z klubu.
    ... i bzdurą jest to co pisze Pablitosss, że miasto wisi kasę Tomkowi, nawet jeśli tak jest w papierach, każdy kto trochę wie na temat funkcjonowania tego klubu wie, że Gollobowie więcej z tego miejskiego klubu wynieśli/wywieźli niż jest w kwitach, a dodatkowe wołanie jakąś kasę od miasta to kpina w żywe oczy.
    Tomek wołał, że mu się coś należy, a może policzyłby ile tatko z miejskiego klubu wyciągnął w jego imieniu.
    Temat rzeka. Tak jak Tomek polskim żużlowcem wszech czasów był, tak żużlowym krętaczem wszech czasów był Władysław.

    Nie wiem ,al e mam takie dziwne wrażenie, że jeśli Gollobowie oddadzą/sprzedadzą Polonię to w mieście nad Brdą znajdą się ludzie , którzy postawia klub na nogi(może goście z BTŻ?).
    Masz 110% racji!! Więcej bym nie dodał do Twojego postu! I masz rację, że gollobowie nakradli z kasy klubu/miejskiej jak nikt inny! A mimo tego uwierz mi, że to nie są mrzonki o tym, że Tomek ma wciąć roszczenia w stosunku do miasta (chodzi dokładnie o kamienice, które Jasiakiewicz obiecał TG za podpisanie jednego z kolejnych kontraktów). Niestety u nas w Bydgoszczy najgorsze jest to, że ten klub nie ma kibiców. Jest banda pikników, która woli się mamić, że jeszcze będzie dobrze jak tetryk spłaci dlugi... Żenada!! A klub który nie ma kibiców jest skazany na rychły upadek! I nie mówię o tych, którzy przychodzą na stadion, tylko o tych, którzy rzeczywiście chcą działać. U nas takich kibiców Polonii nie ma. Zobacz Zawiszę - Bruski też chciał go zniszczyć, ale kibole po raz kolejny podnoszą klub z łopatek. To jest coś pięknego! A na Polonii?? Nie ma kibiców BKS, są pikniki którzy przychodzą wciągnąć kiełbę, popić podłym piwkiem i pooglądać jak skręcają w lewo... Smutne to, ale niestety prawdziwe...

  8. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Ja nie muszę uwierzyć, ja o tym wiem.
    Nieściśle się wyraziłem, to nie Ty piszesz bzdury tylko Gollobowie z tymi żądaniami to jakaś paranoja.

    Pozdrawiam!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  9. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    OK to się zgadzamy
    Pozdro

  10. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    zsczs
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  11. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    zsczs
    A tak po polsku?

  12. Powrót do góry    #145
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Masz 110% racji!! Więcej bym nie dodał do Twojego postu! I masz rację, że gollobowie nakradli z kasy klubu/miejskiej jak nikt inny! A mimo tego uwierz mi, że to nie są mrzonki o tym, że Tomek ma wciąć roszczenia w stosunku do miasta (chodzi dokładnie o kamienice, które Jasiakiewicz obiecał TG za podpisanie jednego z kolejnych kontraktów). Niestety u nas w Bydgoszczy najgorsze jest to, że ten klub nie ma kibiców. Jest banda pikników, która woli się mamić, że jeszcze będzie dobrze jak tetryk spłaci dlugi... Żenada!! A klub który nie ma kibiców jest skazany na rychły upadek! I nie mówię o tych, którzy przychodzą na stadion, tylko o tych, którzy rzeczywiście chcą działać. U nas takich kibiców Polonii nie ma. Zobacz Zawiszę - Bruski też chciał go zniszczyć, ale kibole po raz kolejny podnoszą klub z łopatek. To jest coś pięknego! A na Polonii?? Nie ma kibiców BKS, są pikniki którzy przychodzą wciągnąć kiełbę, popić podłym piwkiem i pooglądać jak skręcają w lewo... Smutne to, ale niestety prawdziwe...
    Gdzie wszystkie grupy kibiców, które zwalczały się całe lata? Co chwilę były wojenki kto bliżej klubu. Teraz nie ma z tego profitu to i grupek nie ma.
    Klasycznie sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą. Ludzie teraz chodzą na żużel, nie na Polonię.
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 11-05-2018 o 07:42

  13. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Jak czytam wypowiedzi niektórych kolegów to mam wrażenie, że mają lat kilkanaście i próbują wykrzyczeć stadionowe hasełka.
    Przypominam, że jakby mieli się w Bydgoszczy znaleźć ludzie, którzy mieliby wizje coś zrobić i zmienić, to by o ten klub wystąpili. A tak klub poszedł w ręce Władka. A jak mi powiecie o AJ i jego tajemniczym inwestorze to nie będziemy mieli o czym rozmawiać.

    Tak jak wspomniał kitas - jak w klubie był hajs (na kredyt, ale był) to grup kibicowskich walczących "o dobro klubu" było sporo. Teraz jest padaka, Mama poszedł po skrzydła Władka...no i tyle.

    Nie będę Władka bronił, bo to nie ma sensu. Ale jak ten dług zostanie spłacony i pojawi się ktoś, kto dobrodusznie przejmie Polonię to jego sukcesy czym będzie można pochwalić? Wyprowadzić klub z takiego dołu i odjechać te wszystkie sezony (nawet byle jak) nie tak łatwo, jak zamknąć klub i zacząć od nowa, jak niektórzy nasi koledzy w kraju uczynili.

    Jakie wnioski? Kibiców Polonia jako takich ma niewielu. Jak są sukcesy, są dobre nazwiska itp to tłumy będą walić na stadion. Ale jak są problemy to tylko kilku nielicznych zostaje, w tym krzykacze z podejściem typowego oburzonego dzieciaka, który powie "zróbmy coś" i nic nie robi...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (16-05-2018), Semen (16-05-2018), chrzan (16-05-2018)

  15. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Oczywiście masz rację, najważniejsze by Polonia spłaciła to co ma do spłacenia i wyszła na prostą.
    Życzę Wam i sobie również, żeby za rządów Wł.Golloba stało się to faktem.
    Myślę jednocześnie, że jeśli tak się stanie to nie będzie to żadną zasługą głowy klanu.
    Każdy prywatny właściciel klubu mając kaganiec w postaci tak sformułowanej umowy z miastem i bankiem nie miałby wyjścia i spłacałby dług jak on.
    Nieszczęściem jest to, że nestor zamiast wykorzystać gwarancje miasta i budować dobrą atmosferę wokół klubu, współpracować z BTŻ-em, dając sygnał, ze inwestuje w przyszłość, zraża wszystkich do klubu.

    PS: Do zobaczenia w niedzielę na stadionie im. marszałka J.Piłsudskiego!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (20-05-2018)

  17. Powrót do góry    #148
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Władek zawsze kierował się tym by jego było na wierzchu i jemu było dobrze. Przejmując klub ważniejszym było wypromowanie Oskara i danie zajęcia Jackowi niż rozwój klubu. Na moje to on chciał zrobić tak by spłacić długi z kasy miasta co jest logiczne i przekazać klub Tomkowi by on z Gaszyńskim napędzili go marketingowe ale przy dużym udziale miasta. Jacek miał zostać trenerem my mieć inne zajęcie niż bieganie po klubach i podnoszenia ciężarów. Papa uż kiedyś biegał za po mieście by trenował i doprowadził go do sukcesów. Teraz nie ma już siły, a i Jacek jest za stary by słuchać się tatusia. Oskar też jako junior był poszukiwaczem klubów. W każdym miał być super riderem, a kończyło się na grzanie ławy. Dopiero na koniec juniorki zaczął jeździć regularnie i to dzięki dziadkowi. Plan Papy padł w gruzach wraz z wypadkiem Tomka i innymi zainteresowaniami Jacka.
    Brakuje młodego pokolenia kibica Polonii, brakuje też wychowanków i pieniędzy. W sumie to wszystkiego brakuje. Juniorzy BTŻ odchodzą do Grudziądza lub Torunia bo tu nie ma perspektyw. Szkoda Orwata i Jagły bo patrząc na nich mam wrażenie, że jeżdżą na motocyklach Jacka z 98 roku. Orwata może nie ogrywa wielkich tuzów w Nice CUP ale tam motocykl podstawia organizator i jest liderem cyklu.
    Nie do końca chce mi się wierzyć, że w takim mieście jak Bydgoszcz brakuje ludzi chcących wesprzeć żużel. Dzisiejsi biznesmeni mający po około 40 wychowali się na sukcesach Polonii bo wtedy wszyscy chodzili na S2.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  18. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Biznesmeni może i są, tylko kto chce wspierać Władka i jego chore pomysły?

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (20-05-2018)

  20. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Brakuje młodego pokolenia kibiców bo Ci są przyzwyczajeni do pewnych wygód i jako takich standardów. A co oferuje w tej chwili Polonia? Drugą ligę i baty w każdym meczu. Do tego przedpotopowy stadion zarośnięty chwastami, podczas gdy w mieście obok jest jeden z najnowocześniejszych stadionów w kraju. Jak każdy inny sport żużel potrzebuje kibiców sukcesu bo to oni przynoszą największą kasę, to w końcu biznes.

  21. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Awizowane składy na niedzielny mecz:

    KSM Krosno
    1. Mariusz Puszakowski
    2. Patrick Hansen
    3. Stanisław Burza
    4. Marcin Rempała
    5. Ilja Czałow
    6. Kamil Kiełbasa

    Spłacająca długi Polonia Bydgoszcz
    9. Dmitri Berge
    10. Oskar Ajtner-Gollob
    11.
    12. Rene Bach
    13. Damian Adamczak
    14. Tomasz Orwat
    15. Mateusz Jagła

    Jedzie kapitan Oskarek. Ktoś wie co się dzieje z tym chłopakiem? Nie bierze udział w żadnych turniejach / eliminacjach. Czyżby powoli odchodził od żużla?

  22. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Brakuje młodego pokolenia kibiców bo Ci są przyzwyczajeni do pewnych wygód i jako takich standardów. A co oferuje w tej chwili Polonia? Drugą ligę i baty w każdym meczu. Do tego przedpotopowy stadion zarośnięty chwastami, podczas gdy w mieście obok jest jeden z najnowocześniejszych stadionów w kraju. Jak każdy inny sport żużel potrzebuje kibiców sukcesu bo to oni przynoszą największą kasę, to w końcu biznes.
    W Bydgoszczy lepiej wyremontować stadion dla 1 imprezy w roku. Drużynę wygnać, żeby czasami kibiców nie było. (zawisza)
    Nie mamy szczęścia do władz.

  23. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Dziś kolejne bęcki aktualnie wszyscy w klubie stają na głowie, żeby namówić oskarka do jazdy w dzisiejszym meczu, bo nasz As przebywa wlasnie w Londynie A czemu? Gdyż nasz kapitan jest aktualnie malarzem i poczuł wenę, żeby coś tam namalować. I uwierzcie, że to nie są jaja. Chciałbym żeby tak było, ale niestety to prawda. Ot taki kabaret w klubie.. A taki mentik wciąż będzie pisał że nic się nie stało bo Władek spłaca długi A że bokiem ciągnie kupę kasy dla siebie i na nową pasje wnusia to nic. Smacznej kielby życzę koledze i pasjonowania się jak miki Curyło skręca w lewo bo twoje podejście nie ma nic wspólnego z bycia prawdziwym kibicem

  24. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...ooooo to Oskar w ślady mamy idzie?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  25. Powrót do góry    #155
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    No mam nadzieje ze ta siorota juz wiecej sie na sportowej nie pojawi a po sezonie pan straszy zrobi wypad. Tylko szkoda ze to umrze.....

    I jak wrazenia po meczu??

    Chyba gdyby nie szalony sedzia i wykluczenia mecz ewno bylby przegrany.

  26. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Sędzia jak sędzia ale regulamin jest do zmiany.

  27. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Karlito Zobacz posta
    Chyba gdyby nie szalony sedzia i wykluczenia mecz ewno bylby przegrany.
    Czemu szalony? To przepisy są takie jakie są. Każdy problematyczny starty sędzia analizował na powtórkach, widziałem również te powtórki i według przepisów sędzia musiał reagować tak jak reagował. Wykluczenie Hansena za spowodowanie upadku na pierwszym łuku według mnie również słuszne. Jedyne co to mógłby zawody prowadzić sprawniej, wymuszone przerwy to jedno ale dało się to przyspieszyć.
    Kilka biegów mogło się podobać, było sporo walki i mijanek. Kibiców niewiele - na moje oko z 1000-1500 osób. Kapitan podobno na serwisie sprzętu, tyle że zapomniał o tym komukolwiek powiedzieć w parkingu się pojawił przed meczem i był zdziwiony, że nie jedzie

  28. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    A mógłbyś powiedzieć gdzie widziałeś te powtórki, które analizował Sędzia?

  29. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    A mógłbyś powiedzieć gdzie widziałeś te powtórki, które analizował Sędzia?
    Siedziałem w takim miejscu, że miałem możliwość podejrzenia tego co oglądał sędzia.

  30. Powrót do góry    #160
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Bieg 15 meczu Polonia - KSM (Hansen, Bach, Berge, Burza).

    Widać jak na dłoni, że jazda parowa Bachowi nie leży. Wyjście z pierwszego łuku, przed nim jedzie Hansen, za nim po dużej napędza się Berge, Bach właśnie się ogląda za siebie i widzi kolegę z drużyny, po czym blokuje mu wyprzedzenie przy płocie wskutek czego Polonia traci szansę na jakikolwiek inny wynik niż remis w tym biegu.

    Po ukończeniu wyścigu Berge podjeżdża do Bacha i wypomina mu ten występek, jednak Bach nic sobie z tego nie robi.
    Ten mecz można było wygrać większą ilością punktów.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Można było wygrać większą ilością punktów...? Pogdybać fajna rzecz.
    Byłem na tym meczu i uważam, że wynik kompletnie nie odpowiada temu co działo się na torze.
    Nadgorliwości sędziego Polonia zawdzięcza to że nie nie było dramatycznie do ostatniego biegu.

    O Grzegorzu Sokołowskim:
    Regulamin, regulaminem, ale rozum rozumem. Sędzia Sokołowski to obecnie najgorszy polski arbiter.
    Drugi raz w tym sezonie byłem na zawodach sędziowanych przez arbitra z Ostrowa.
    Facet nie umie prowadzić zawodów, wydłuża przerwy między biegami bez żadnej przyczyny.
    Niemal każdy bieg puszcza z opóźnieniem około2-3 minut, co pomnożone przez 14 przerw wydłuża mecz o około pół godziny.
    Do przesady ogląda powtórki, nawet gdy jest to kompletnie niepotrzebnie.
    Widać, że chce piąć się w górę hierarchii sędziowskiej i jest osrany ze strachu by nie przegapić żadnej okazji kiedy można interweniować.
    Facet kompletnie nie czuje tego sportu.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Można było wygrać większą ilością punktów...? Pogdybać fajna rzecz.
    Byłem na tym meczu i uważam, że wynik kompletnie nie odpowiada temu co działo się na torze.
    Nadgorliwości sędziego Polonia zawdzięcza to że nie nie było dramatycznie do ostatniego biegu.

    O Grzegorzu Sokołowskim:
    Regulamin, regulaminem, ale rozum rozumem. Sędzia Sokołowski to obecnie najgorszy polski arbiter.
    Drugi raz w tym sezonie byłem na zawodach sędziowanych przez arbitra z Ostrowa.
    Facet nie umie prowadzić zawodów, wydłuża przerwy między biegami bez żadnej przyczyny.
    Niemal każdy bieg puszcza z opóźnieniem około2-3 minut, co pomnożone przez 14 przerw wydłuża mecz o około pół godziny.
    Do przesady ogląda powtórki, nawet gdy jest to kompletnie niepotrzebnie.
    Widać, że chce piąć się w górę hierarchii sędziowskiej i jest osrany ze strachu by nie przegapić żadnej okazji kiedy można interweniować.
    Facet kompletnie nie czuje tego sportu.
    Ja ocenisz jazdę Berge? Będą z niego ludzie?

  33. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Można było wygrać większą ilością punktów...? Pogdybać fajna rzecz.
    Byłem na tym meczu i uważam, że wynik kompletnie nie odpowiada temu co działo się na torze.
    Nadgorliwości sędziego Polonia zawdzięcza to że nie nie było dramatycznie do ostatniego biegu.

    O Grzegorzu Sokołowskim:
    Regulamin, regulaminem, ale rozum rozumem. Sędzia Sokołowski to obecnie najgorszy polski arbiter.
    Drugi raz w tym sezonie byłem na zawodach sędziowanych przez arbitra z Ostrowa.
    Facet nie umie prowadzić zawodów, wydłuża przerwy między biegami bez żadnej przyczyny.
    Niemal każdy bieg puszcza z opóźnieniem około2-3 minut, co pomnożone przez 14 przerw wydłuża mecz o około pół godziny.
    Do przesady ogląda powtórki, nawet gdy jest to kompletnie niepotrzebnie.
    Widać, że chce piąć się w górę hierarchii sędziowskiej i jest osrany ze strachu by nie przegapić żadnej okazji kiedy można interweniować.
    Facet kompletnie nie czuje tego sportu.
    Z większością w 100% się zgadzam. O przerwach pisałem już wcześniej, spokojnie były do urwania z 2 minuty przy praktycznie każdym biegu, przy 15 daje to już pół godziny. Przy oglądaniu powtórek najbardziej rzuciła mi się w oczy jedna - 8 wyścig i wypadek na I łuku. Rozumiem jakby było kilka kamer, tu była tylko jedna i dla mnie prosta decyzja a sędzia oglądał tą sytuację kilkanaście razy. Co do nadgorliwości - to właśnie skomplikowany regulamin powoduje takie sytuacje, sędziowie są rozliczani z każdego zdarzenia i jeśli chcą się piąć w górę muszą się tak zachowywać. Tak jak pisałem patrząc na regulamin do każdego przerwanego startu można się było przyczepić i sędzia według tego regulaminu reagował.

  34. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Ja ocenisz jazdę Berge? Będą z niego ludzie?
    Zdecydowanie tak!
    W przyszłym roku kontrakt przynajmniej o klasę wyżej, inaczej się zmarnuje.

    Co ciekawe w tym biegu co jechali we dwójkę z Ivaciciem miał mało paliwa w baku i ledwo co dojechał do mety.

  35. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Dziś kolejne bęcki aktualnie wszyscy w klubie stają na głowie, żeby namówić oskarka do jazdy w dzisiejszym meczu, bo nasz As przebywa wlasnie w Londynie A czemu? Gdyż nasz kapitan jest aktualnie malarzem i poczuł wenę, żeby coś tam namalować. I uwierzcie, że to nie są jaja. Chciałbym żeby tak było, ale niestety to prawda. Ot taki kabaret w klubie.. A taki mentik wciąż będzie pisał że nic się nie stało bo Władek spłaca długi A że bokiem ciągnie kupę kasy dla siebie i na nową pasje wnusia to nic. Smacznej kielby życzę koledze i pasjonowania się jak miki Curyło skręca w lewo bo twoje podejście nie ma nic wspólnego z bycia prawdziwym kibicem
    Odnoś się do moich wypowiedzi, jak się nauczysz czytać ze zrozumieniem.
    Ty jesteś prawdziwym kibicem? Taki z Ciebie prawilny ziomek? Podciągnij majtki.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Słuchaj chłopczyku jak Ty na chleb mówiłeś beb to ja już dawno chodziłem na Sportową, a jak szedłeś do gimbazy, to ja miałem już zjeżdżone po szalu 3/4 klatek na żużlowych stadionach, więc nie wrzucaj mi tu od oburzonych dzieciaków. Ty pijesz do mnie, że cokolwiek chcę robić, żeby pokazać tetrykowi, że nie akceptuję tego co się dzieje w klubie, to ja odbijam piłeczkę, bo nie rozumiem ludzi takich jak Ty, którzy akceptują tę miernotę i bylejakość!! W sumie to dziękuję za Twój wpis, bo tylko potwierdza to co napisałem wcześniej. W Bydgoszczy nie ma kibiców Polonii, tylko są kibice skręcania w lewo, którzy przychodzą na stadion wciągnąć kiełbe i obejrzeć zawody. No i przecież jest super bo władek spłaca dług...

  37. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Ja ocenisz jazdę Berge? Będą z niego ludzie?
    Młodego Francuza widziałem już parę razy i każdorazowo robił pozytywne wrażenie.
    Fajny zawodnik, sporo potrafi i ciągle robi postępy.
    Myślę, że stać go na regularną jazdę w pierwszej lidze.
    Niestety jest przedstawicielem nacji, która stawia raczej na inne odmiany speedwaya, co może mieć wpływ na jego wybory.
    Krótko mówiąc, moze zdarzyć się, że w niedalekiej przyszłości klasyczny żużel nie będzie juz dla niego tak ważny.

    Czas pokaże.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Młodego Francuza ...
    Krótko mówiąc, moze zdarzyć się, że w niedalekiej przyszłości klasyczny żużel nie będzie juz dla niego tak ważny.

    Czas pokaże.
    Zgadza się. Szczególnie, że jest liderem klasyfikacji Grand Prix na długim torze.

  39. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Eee no jeśli poczuje ligowego pieniążka, takiego konkretnego a nie z Bydgoszczy , to tak szybko nie zrezygnuje z klasyka.

  40. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Słuchaj chłopczyku jak Ty na chleb mówiłeś beb to ja już dawno chodziłem na Sportową, a jak szedłeś do gimbazy, to ja miałem już zjeżdżone po szalu 3/4 klatek na żużlowych stadionach, więc nie wrzucaj mi tu od oburzonych dzieciaków. Ty pijesz do mnie, że cokolwiek chcę robić, żeby pokazać tetrykowi, że nie akceptuję tego co się dzieje w klubie, to ja odbijam piłeczkę, bo nie rozumiem ludzi takich jak Ty, którzy akceptują tę miernotę i bylejakość!! W sumie to dziękuję za Twój wpis, bo tylko potwierdza to co napisałem wcześniej. W Bydgoszczy nie ma kibiców Polonii, tylko są kibice skręcania w lewo, którzy przychodzą na stadion wciągnąć kiełbe i obejrzeć zawody. No i przecież jest super bo władek spłaca dług...
    Czytanie ze zrozumieniem to nadal nie Twoja najmocniejsza strona,co? To Ci pomogę, bo mam dobry humor

    Ja piszę "Nie będę Władka bronił, bo to nie ma sensu. " co wg Ciebie oznacza, że ja to akceptuję. A mi się po prostu nie chciało tego wątku rozwijać, bo po co się powtarzać wytykając te same mankamenty Władzia, które zostały już dawno i wielokrotnie wytknięte?

    Powiedziałem też, że co innego przejąć klub "czysty" i wtedy się chwalić niż przejąć klub z takim długiem i zamiast go zamknąć to jednak ten dług spłacić. Nie jest to bronienie Władka, ale pewnie Tobie to nie przeszkadza. Wg Ciebie jest zupełnie odwrotnie.

    Nie mówię, że jesteś dzieciak, ale masz podejście/filozofię typowego dzieciaka ze stadionu. W wersji dorosłej są to kolesie, którzy w drodze na stadion musza obalić 4 Tatry, zęby co 3ci wystąp i rozbryzg śliny przy każdym zdaniu. Wolałem przedstawić tę bardziej optymistyczną wizję

    Ja nie piję do Ciebie, że chcesz coś zrobić. Tylko, że kolejny raz (i kolejny rok) wykrzykujesz, że coś musi być zrobione, ale na tym się kończy. Twój nick kojarzę od lat już kilku, nie wiem więc czy nie narzekasz na każdego kolejnego wodza od czasów LT. Ale szukać tego mi się po prostu nie chce.

    I dalej - to, że nie jestem cymbałem z szalikiem, prawilnym ziomkiem, który chwali się od kiedy to na stadion nie chodzi, ilu wyjazdów nie zaliczył itd to nie znaczy, żeś Ty kibic, a ja nie. Nie ma tylko jednej słusznej drogi bycia kibicem (wiem, to może Cię szokować, ale to prawda) i każdy jest kibicem na inny sposób i wspiera klub inaczej. To, że Ty wykrzykujesz jakieś durne hasełka, czy kręcisz szalikiem, a ja po prostu cieszę się widowiskiem nie znaczy, że Ty to "prawdziwy kibic" a ja to "piknik". Przypuszczam jednak, że tego nie zrozumiesz, więc mówiąc prościej - za bilet płacimy tyle samo, więc tak samo jesteśmy ważni

    Nie wiem, też gdzie się wychowywałeś, że u Ciebie na chleb mówili "beb", ale może sam się do swojej gimbazy odnoś. Nie miałem okazji korzystać z tej formy kształcenia się, za co jestem niezmiernie wdzięczny i pogardzam tą formą szkolnictwa.


    Ale żeby nie było tak przykro, ani żebyś nie myślał, że mam do Ciebie coś personalnie. Jesteś kibicem, i mimo różnicy naszych zdań jesteś wiernym kibicem. Chwała Ci za to, bo mimo wszystko jest to niełatwe i niepopularne. Mam nadzieję, że obaj doczekamy czasów, kiedy będziemy na stadionie stłoczeni jak sardynki w walce o najwyższe laury, a na torze widowisko będzie palce lizać, jak za najlepszych lat.

    Pozdro
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta

    Nie wiem, też gdzie się wychowywałeś, że u Ciebie na chleb mówili "beb", ale może sam się do swojej gimbazy odnoś. Nie miałem okazji korzystać z tej formy kształcenia się, za co jestem niezmiernie wdzięczny i pogardzam tą formą szkolnictwa.
    Pozdro
    Do pozostalych akapitow sie nie odnosze, bo ladnie i merytorycznie wytlumaczyles swoj punkt widzenia koledze.
    Natomiast powyzszy cytat to juz klasyk wsp[olczesnej literatury

    "Chodzilem w poselstwa jak ty na chleb mowiles beb a na muchy tapty" - to z "Sagi o wiedzminie" Andrzeja Sapkowskiego.
    Jesli nie czytales, to polecam

  42. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...może i klasyk, ale ten tekst o chlebie znany był długo przedtem, zanim urodził się Wiedźmin .
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  43. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Berge poobijany, Oskar zdaje się też nie jedzie... czyżbyśmy mieli wystawić na Rzeszów skład osobowy - Bach, Ivacić, Piosicki, Adamczak, Curyło, Orwat, Jagła? Szykuje się historycznie wysoka porażka na domowym torze

  44. Powrót do góry    #174
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Blisko bo jednak Smetana a nie Curyło. Ch** z wynikami i transmisjami, do zobaczenia na S2 Chodźmy i pomagajmy wyciągać klub z zapaści!

  45. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Dopóki Władek będzie u steru to nie da się klubu wyciągnąć z tego bagna... To co Władek wyprawia z BTZem To już pod prokuraturę zacznie nie długo przypadać, sponsorzy może i by byli ale jeśli sponsor sam przychodzi do klubu A pan szanowny mówi że ma wypier... To dziekuje bardzo.

    Ktoś zaraz powie że z klubem trzeba być na dobre i na zle, owszem ale nie wyobrażam sobie lozyc pieniędzy na Władka.

    Powiecie że no tak ale Władek spłaca dlug, a ja mówię że jeszcze trupy z szafy wypadną...
    Polonia Bydgoszcz

  46. Powrót do góry    #176
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    A kibice gdzie się podziali

  47. Powrót do góry    #177
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No to dzisiaj zapowiadają się baty niemiłosierne... Szkoda. Aczkolwiek zespół z Bergem i Oskarem dałoby się oglądać. Mecz i tak o nic. Oo, Bieliński wygrał z Jagłą :O
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Żal patrzeć. I pomyśleć że jeszcze niedawno Polonia biła się o play offy. Póki ten świr rządzi klubem nikt ale to nikt nie wyłoży większej kasy na sponsoring. Pewnie cała zabawa idzie o ukatrupienie klubu i przeznaczenie postadionowych gruntów pod inwestycje. Władek do destrukcji nadaje się jak mało kto.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #179
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    A na ciul te taktyczne robić jak i tak w palnik będzie? W ogóle ta frekwencja xD No przykro się na to patrzy.

    ooo Adamczak, no jednak komuś się chce, brawo.

  50. Powrót do góry    #180
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jakby co tu jest live: https://www.youtube.com/watch?v=YBjUmapwBGE .Ale i tak nie ma czego oglądać... Żeby Potoniec nawet naszych lał?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •