Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 684

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2018- wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A co to znaczy PS, bo nie wiem czy rozpatrywać go w kontekście forum satelitarnego?
    No jak nie wiesz to na ..uj się odzywasz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No jak nie wiesz to na ..uj się odzywasz ?
    Ty tez wiele rzeczy nie wiesz a sie odzywasz? To na c.uj pultasz papusie satelitarny?

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-10-2018)

  4. Powrót do góry    #498
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A co się dzieje z tymi co ich szkoli Jacek Woźniak ?
    Bujają się na dużych torach w Toruniu i Grudziądzu.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, no ale na PS piszą, że te zaległości były za rok 2017. Czyli w okresie jak rządził Władek ?
    Słuszna uwaga, na to w pierwszej chwili nie zwróciłem uwagi. PS się pomylił czy coś tu śmierdzi? Kto teraz jest w RN Polonii?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #499
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Dziwnie to wygląda, 5 zajętych kont, do tego konto charytatywne założone przez ludzi z długami, jakby nie mogli zrobić Golloba właścicielem. Nie ma się co dziwić, że Tomek jest zdystansowany co do klubu, skoro takie cuda tam się dzieją.

  6. Powrót do góry    #500
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach

    icon25.gif

    Stary Gollob jak już przejął klub w 2016 to mówił o zadłużeniach wobec Rady Nadzorczej więc są to starsze tematy a nie z 2017 roku, a że nie chciał płacić tym złodziejom to sprawa trafiła do sądu.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/780877/tomasz-gollob-nie-zasiadzie-w-radzie-miasta-grudziadza-zostal-skreslony-z-listy

    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 04-10-2018 o 16:32

  7. Powrót do góry    #501
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Bujają się na dużych torach w Toruniu i Grudziądzu.


    Słuszna uwaga, na to w pierwszej chwili nie zwróciłem uwagi. PS się pomylił czy coś tu śmierdzi? Kto teraz jest w RN Polonii?

    Gościnnie bywali juz na treningach w Grudziądzu,Toruniu już w ubiegłym roku.
    Łobodziński buja sie w Grudziądzu, zdawal na 250cc w 2017. Lewandowski w tym roku zdal w Gnieźnie na motorki o mniejszej pojemości. Przyjemski jeździ i zdobywa złote medale jeszcze na miniżużlu. No,ale kto wie może Przyjemski i mlodsi dogadają się z Kanclerzem a pozostałą dwójkę "odbijecie" za jakiś czas.

  8. Powrót do góry    #502
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Stary Gollob jak już przejął klub w 2016 to mówił o zadłużeniach wobec Rady Nadzorczej więc są to starsze tematy a nie z 2017 roku, a że nie chciał płacić tym złodziejom to sprawa trafiła do sądu.
    Skąd wiesz, że to złodzieje? Musiałem przegapić dowody, bo przecież bezpodstawnie byś nikogo nie oskarżał, nieprawdaż?

    Gdybyś jeszcze był łaskaw wyjaśnić w jaki sposób rada nadzorcza może coś ukraść to będę zobowiązany. Dotychczas wydawało mi się, że to zarząd wydaje pieniądze, a rada nadzorcza "tylko" opiniuje działania zarządu. Twierdzisz, że w Polonii rada nadzorcza miała jakieś niestandardowe przywileje i uprawnienia oraz dostęp do kasy?

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chrzan za jego przydatny post!

    Pablosss (04-10-2018)

  10. Powrót do góry    #503
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Dziwnie to wygląda, 5 zajętych kont, do tego konto charytatywne założone przez ludzi z długami, jakby nie mogli zrobić Golloba właścicielem. Nie ma się co dziwić, że Tomek jest zdystansowany co do klubu, skoro takie cuda tam się dzieją.
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Skąd wiesz, że to złodzieje? Musiałem przegapić dowody, bo przecież bezpodstawnie byś nikogo nie oskarżał, nieprawdaż?

    Gdybyś jeszcze był łaskaw wyjaśnić w jaki sposób rada nadzorcza może coś ukraść to będę zobowiązany. Dotychczas wydawało mi się, że to zarząd wydaje pieniądze, a rada nadzorcza "tylko" opiniuje działania zarządu. Twierdzisz, że w Polonii rada nadzorcza miała jakieś niestandardowe przywileje i uprawnienia oraz dostęp do kasy?
    Co to za rada, która nie pilnuje wydatków prezesów (tych prezesów przed Gollobem).

    Z gadam się, że to złodzieje skoro doprowadzili do 5 milionów długów i jeszcze chcą za to pieniądze.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  11. Powrót do góry    #504
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Garbowska z licencją!

    https://expressbydgoski.pl/wiktoria-...ii/ar/13549376

    W barwach Sparty Czas najwyższy żeby Papa zrezygnował, bo naprawdę z każdym potrafi się skłócić...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Powrót do góry    #505
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Skąd wiesz, że to złodzieje? Musiałem przegapić dowody, bo przecież bezpodstawnie byś nikogo nie oskarżał, nieprawdaż?

    Gdybyś jeszcze był łaskaw wyjaśnić w jaki sposób rada nadzorcza może coś ukraść to będę zobowiązany. Dotychczas wydawało mi się, że to zarząd wydaje pieniądze, a rada nadzorcza "tylko" opiniuje działania zarządu. Twierdzisz, że w Polonii rada nadzorcza miała jakieś niestandardowe przywileje i uprawnienia oraz dostęp do kasy?
    Gdy tu padają słowa na O.A.G, że to narkoman i ćpun to jakoś nie interweniujesz. To oni mogą oskarżać bezpodstawnie?

    Ten kto ma stać na straży finansów a daje przyzwolenie na machlojki finansowe i życie ponad stan udając na koniec, że o niczym nie wiedział tego śmiało można nazwać złodziejem. Z drugiej strony to było takie towarzystwo wzajemnej adoracji, że oprócz swojego wynagrodzenia za "dobrze sprawowane obowiązki" swoje w kieszeniach też wynieśli. Tam kasa szła pod stołem jak w kontraktach zawodników i to jest okradanie klubu i wszystko na temat. Nawet pobieranie tylko swojego wynagrodzenia za doprowadzenie pośrednio klubu do ruiny finansowej też jest złodziejstwem. Kanclerz popracował z Kawiorzem dwa miesiące po czym zrobił konferencję by przedstawić, że Deresiński podpisał kontrakty na fantazji a ten go wywalił na zbity pysk mówiąc, że Jurek wymyśla niestworzone rzeczy. Wcześniej był Dering było to samo - tylko tu Bruski stwierdził, że zwolnić Kanclerza będzie prościej niż Generała i ban. Oczywiście szanowna rada nadzorcza nic nie wiedziała(czytaj kolesiostwo jest, grabimy dalej) Można się w****ić na to co się działo. Gramza i Bedrych byli przez lata w RN i zostali wybrani na kolejną kadencję w 2012 roku do 26 października 2015 roku. Przez okres około 5-6 lat świadomie doprowadzali klub do bankructwa pozwalając prezesom szastać kasą na lewo i prawo nie tylko na zawodników i kasę dla siebie ale i wiele etatów w tym również fikcyjne. Dobrze im się żyło to co mieli wkopać złotą rękę która ich karmiła?

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Garbowska z licencją!

    https://expressbydgoski.pl/wiktoria-...ii/ar/13549376

    W barwach Sparty Czas najwyższy żeby Papa zrezygnował, bo naprawdę z każdym potrafi się skłócić...
    Szkoda. Myślałem, że będziemy mieli zawodniczkę. No nic......ale śmieszne to trochę nie powiem. Uśmiałem się. Może była zbyt roszczeniowa?

    Ps. Co do książki o Tomku to dziś kupiłem i lekko się zawiodłem. To zwykła opisówka z której nic nowego się nie dowiemy a te zapowiadane wyniki ze wszystkich zawodów to tylko kilka ostatnich stron. Wyszczególnione płatne komplety, średnie ze wszystkich lat i podsumowanie zagranicznych startów. Taka książka pewnie na szybko, ale liczy się gest i to, że zysk idzie na rehabilitację Mistrza.

  13. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Skąd wiesz, że to złodzieje? Musiałem przegapić dowody, bo przecież bezpodstawnie byś nikogo nie oskarżał, nieprawdaż?
    Ci dwaj panowie mogli choć tego nie zrobili zrzec się tej kasy, jeden z tej rady nadzorczej tak ponoć zrobił prawda ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    Torretoo (04-10-2018)

  15. Powrót do góry    #507
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Co to za rada, która nie pilnuje wydatków prezesów (tych prezesów przed Gollobem).
    Dla Twojej informacji, bo widzę, że nie raczysz sam się zorientować o czym piszesz... Rada nadzorcza nie pilnuje na bieżąco wydatków (czy szerzej: pracy) zarządu, w tym prezesa. Upraszczając sprawę - rada nadzorcza tylko ocenia pracę zarządu i przedstawia wnioski właścicielowi. Jeśli zarząd postępuje zgodnie z wolą właściciela to rada nie ma powodu do negatywnej oceny. Tyle w kwestii formalnej - nie polecam Ci uważnego studiowania KSH, bo to hermetyczna kobyła, ale 5 minut z wujkiem Google powinno wystarczyć, żeby zrozumieć elementarne pojęcia...

    Z kart historii, bo wiele osób ma najwyraźniej kłopoty z pamięcią:
    - 9 lat temu klub jest własnością miasta;
    - miasto decyduje, że warto osiągnąć dobre wyniki sportowe (pewnie po to, by osłodzić ludziom trudy związane z udziałem w zbliżających się wyborach samorządowych...);
    - miasto jako prezesa zatrudnia osobę spoza środowiska żużlowego, z bardzo wątpliwymi kwalifikacjami menedżerskimi, ale za to z doświadczeniem w wielu spółkach publicznych (z partyjnego, czyli najbardziej obiektywnego, nominowania...) i wierną (jak byśmy dziś powiedzieli: "Misiewicza");
    - miasto "zapomina" o dołożeniu pieniędzy na spełnienie swoich oczekiwań;
    - nowy prezes nie przejmuje się niedopinającym się budżetem (w końcu i tak za rok-dwa zostanie rzucony na inny odcinek) i śmiało realizuje wolę "góry" (dzięki której to górze może zarabiać, bo na wolnym rynku nikt go nie chce zatrudnić...);
    - prezes rozpaczliwie szuka potencjalnych wzmocnień i w końcu udaje mu się namówić Walaska oferując mu (ponoć) około 2mln PLN za sezon,
    - po spadku do 1. ligi Walasek nadal startuje w Polonii na rewelacyjnych warunkach finansowych (na tyle wysokich, że nawet po awansie Polonii do ekstraklasy w 2012 r. klubu nie stać na jego kontrakt - umowa zostaje rozwiązana przez nowego prezesa);


    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Z gadam się, że to złodzieje skoro doprowadzili do 5 milionów długów i jeszcze chcą za to pieniądze.
    Ale w jaki sposób doprowadzili? Sami ukradli? Przykrywali przekręty zarządu? Jakie przekręty?
    Skoro to właściciel chciał wydawać więcej niż miał to jaka w tym wina rady nadzorczej?
    Fajnie by było, gdybyś poparł swoje oskarżenia jakimś dowodem - byłoby o czym dyskutować...

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Gdy tu padają słowa na O.A.G, że to narkoman i ćpun to jakoś nie interweniujesz. To oni mogą oskarżać bezpodstawnie?
    Masz rację - nie interweniuję z 2 powodów: 1. nie mam czasu zbawiać całego świata; 2. zboczenie zawodowe powoduje, że wszelkie kwestie dotyczące zarządzania i finansów trafiają do mnie szczególnie mocno...
    Zachowanie Oskara (a także jego tegoroczne wyniki sportowe i liczne dziwne absencje) wydaje mi się mocno niepokojące, ale nie mam kwalifikacji, by to rzetelnie oceniać. Rzucanie oskarżeń wobec niego wydaje mi się na tyle prymitywne, że nie mam nawet ochoty tego komentować.
    Poza tym Oskar interesuje mnie jako żużlowiec (tak samo jak przedstawiciele rady nadzorczej jako... przedstawiciele rady nadzorczej), a nie jako osoba prywatna. Co robi w prywatnym czasie to jego sprawa; co robi jako osoba publiczna (żużlowiec) to osobna kwestia.

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Ten kto ma stać na straży finansów a daje przyzwolenie na machlojki finansowe i życie ponad stan udając na koniec, że o niczym nie wiedział tego śmiało można nazwać złodziejem.
    Będziesz łaskaw przytoczyć dowody na te machlojki finansowe?
    Zachęcam do zapoznania się z zadaniami rady nadzorczej przed rzucaniem oskarżeń.




    Cytat Zamieszczone przez Inzynier Zobacz posta
    Ci dwaj panowie mogli choć tego nie zrobili zrzec się tej kasy, jeden z tej rady nadzorczej tak ponoć zrobił prawda ?
    Zrzekanie się wynegocjowanego wynagrodzenie to norma w naszym społeczeństwie? Rozumiem, że Ty tak robisz regularnie?

  16. Powrót do góry    #508
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    1,137
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Dla Twojej informacji, bo widzę, że nie raczysz sam się zorientować o czym piszesz... Rada nadzorcza nie pilnuje na bieżąco wydatków (czy szerzej: pracy) zarządu, w tym prezesa. Upraszczając sprawę - rada nadzorcza tylko ocenia pracę zarządu i przedstawia wnioski właścicielowi. Jeśli zarząd postępuje zgodnie z wolą właściciela to rada nie ma powodu do negatywnej oceny. Tyle w kwestii formalnej - nie polecam Ci uważnego studiowania KSH, bo to hermetyczna kobyła, ale 5 minut z wujkiem Google powinno wystarczyć, żeby zrozumieć elementarne pojęcia...
    [/COLOR]
    Te wytłuszczone słowa są przyciągające wzrok.
    Która uczelnia dała Ci ew. dyplom?. Tylko grzecznie pytam. Bez potrzeby dalszej polemiki w katedrze wujka G.

  17. Powrót do góry    #509
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Chrzan, może i masz rację jeśli chodzi o zadania rady nadzorczej. Może i jesteś gruba ryba finansjery i masz doskonałą pamięć co do tego w jakim czasie ta rada działała ale ja zgadzam się z Kartasem.
    Przypomnij przyjacielu ile lat oni działali i ile lat dawali zielone światło na zadłużanie klubu. Z tego z pamiętam to już prezydent Dąbrowicz obciął dotacje na Polonię i zaproponował by klub wziął kredyt na spłatę kontraktów bez pokrycia. Miasto zostało tylko poręczycielem kredytu.
    Mój tok rozumowania powyżej przedstawił Kartas więc już nie piszę po raz kolejny ale RN miała dużo czasu by zgłosić do właściciela, że klub tonie. Na jednej z ostatnich konferencji RN ich przewodniczący nie był w stanie wskazać osoby do której raporty są wysyłane.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  18. Powrót do góry    #510
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Kanclerz popracował z Kawiorzem dwa miesiące po czym zrobił konferencję by przedstawić, że Deresiński podpisał kontrakty na fantazji a ten go wywalił na zbity pysk mówiąc, że Jurek wymyśla niestworzone rzeczy.
    Nie kojarzę akurat tej konferencji. Masz jakiś link?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Powrót do góry    #511
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie kojarzę akurat tej konferencji. Masz jakiś link?
    O link będzie ciężko. Ale to była słynna konferencja zorganizowania w mieszkaniu Kanclerza.

  20. Powrót do góry    #512
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jaki jest format niedzielnych zawodów? Jest jakaś runda finałowa po 20 biegach?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #513
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Chyba już nie ma są jedynie opisówki konferencji na portalach np. https://pomorska.pl/jerzy-kanclerz-d...ego/ar/7348840

    Dereś miał też jakąś fuche w Red Bullu ale wyleciał za nadużywanie alkoholu, zresztą na tej konferencji Kanclerz domagał się aby Jaro trochę opowiedział jak rozstał się ze wcześniejszym pracodawcą. Pobierał nie małą pensję ok 10.000zł, mieszkał w jednym z najlepszych hoteli w Bydgoszczy(oczywiście sam sobie tego nie finansował) bo przecież budynek klubowy nie bardzo mu odpowiadał. U nas też za kołnierz nie wylewał, nawet przed meczami hurtowo kupował wódę w okolicach Sportowej w dniu meczu. Hitem było też zatrudnienie po Kanclerzu kolegi z Leszna Dankiewicza, który za jakiś czas wyjechał sobie na urlop jako menago Polonii a w tym czasie klub prowadził w lidze Deresiński

    Ps. Z tego co pamiętam formuła zawodów to 20 biegów i to wszystko.

  22. Powrót do góry    #514
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Zrzekanie się wynegocjowanego wynagrodzenie to norma w naszym społeczeństwie? Rozumiem, że Ty tak robisz regularnie?
    Chrzan - lubię czytać Twoje wpisy tutaj, masz sporo ciekawych informacji, jednak pozwolisz, że w powyższej sprawie delikatnie się z Tobą nie zgodzę.

    Piszesz o "normach w naszym społeczeństwie". Mówiąc szczerze to nie wiem jakie to są normy z tego względu, że nie zaliczam się do tego "naszego społeczeństwa", żyję na jego marginesie, tak to nazwijmy.

    Do rady nadzorczej nie wybiera się ludzi, którzy są bezrobotni, tak samo z resztą nie wybiera się chyba tych którzy mają niskie wykształcenie i generalnie mają niską świadomość tego co dzieje się wokół nich. Wobec tego domyślam się, że w chwili gdy obaj panowie weszli w poczet członków rady, nie żyli z zasiłku dla bezrobotnych (czytaj mieli z czego żyć).

    Obaj panowie na rzecz których komornik wkroczył do akcji, byli w radzie nadzorczej klubu nie od dziś, a nawet nie od wczoraj. Wiele tam widzieli, wiele słyszeli i poniekąd zdążyli już zarobić za swoją ciężką pracę w owej radzie.

    Wiedzieli nie od dziś jaka panuje sytuacja finansowa w klubie, temu chyba nikt nie zaprzeczy.
    Skoro widzieli co się dzieje w finansach klubu, to te ostatnie wynagrodzenie mogliby spokojnie odpuścić, żyć przecież mają z czego.

    Takie metody odzyskiwania zaległego wynagrodzenia za pracę w radzie w zadłużonym klubie nie cieszą się popularnością, co więcej obaj panowie nie są już teraz chyba mile widziani przez kibiców Polonii na stadionie i nie tylko, no chyba że się mylę ?

    Odpowiadając na Twoje pytanie czy robię to regularnie - odpowiem w ten sposób: nie jestem i nie byłem w radzie nadzorczej żadnego klubu.
    Gdybym był na miejscu tych panów i zważywszy na okoliczności w jakich znajduje się obecnie klub, a do tego zakładam, że nie żyję z zasiłku dla bezrobotnych, to bez wahania zrzekłbym się tego wynagrodzenia.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Gramza był wiele lat prezesem Budopolu, o obecnie jest prezesem Pomorsko-Kujawskiej Izby Budownictwa.
    http://www.pkib.pl/content/józef-gra...by-budownictwa

    Berdych z kolei prowadzi kancelarię radcy prawnego w Bydgoszczy.

    Myślę, że obaj panowie mają z czego żyć.

  24. Powrót do góry    #516
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jaki jest format niedzielnych zawodów? Jest jakaś runda finałowa po 20 biegach?
    Wg programu to 20 biegów i ew dodatkowe.
    A pod #13 Kubera.

    pomidor

  25. Powrót do góry    #517
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Czyli nie ma żadnych półfinałów/finału?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli nie ma żadnych półfinałów/finału?
    To akurat na plus.

  27. Powrót do góry    #519
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie pytam się czy na plus czy minus, ani tego nie oceniam (bez różnicy mi to). Natomiast dobrze gdyby była taka informacja w jakim systemie rozegrany zostanie turniej...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    W dzisiejszym papierowym wydaniu expressu bydgoskiego jest program zawodów.

    Informacji o formule zawodów faktycznie nigdzie nie ma.

  29. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    W dzisiejszym papierowym wydaniu expressu bydgoskiego jest program zawodów.

    Informacji o formule zawodów faktycznie nigdzie nie ma.
    Mozna wywnioskowac ze runda zasadnicza i koniec. W programie sa 3 okienka na biegi dodatkowe. Wiec chyba wiecej informacji co do formuły zawodów nie potrzeba. Zastanawiam się bardziej jak bedize wygladał cały plan tego turnieju (koncerty, przejazd zawodnikow, atrakcje itd).

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie pytam się czy na plus czy minus, ani tego nie oceniam (bez różnicy mi to). Natomiast dobrze gdyby była taka informacja w jakim systemie rozegrany zostanie turniej...
    No w klasycznym indywidalnym.? Jak w GP.

    program.jpg
    pomidor

  30. Powrót do góry    #522
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No chyba nie bardzo, bo w Grand Prix to są półfinały i finał.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    tak sobie patrzę... łezka w oku kiedy to człowiek sam robił programy na kartce papieru albo kupował Świat Żużla czy Tygodnik i tam były programy

  32. Powrót do góry    #524
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No chyba nie bardzo, bo w Grand Prix to są półfinały i finał.
    Wy sie tak zawsze tu czepiacie? to mam na mysli. formula grand prix. ale bez polfinalow i finalow oczywiscie.
    Ostatnio edytowane przez atrock92 ; 05-10-2018 o 22:32
    pomidor

  33. Powrót do góry    #525
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Jap, FATaMORGANa,

    celem RN nie jest pilnowanie równowagi budżetowej. Celem RN jest "pilnowanie" zarządu, aby zapobiec niegospodarności (np. wyprowadzaniu pieniędzy ze spółki) i, przede wszystkim, upewnienie się, że wola właściciela jest respektowana.
    Zaciąganie zobowiązań jest normalną praktyką w działalności gospodarczej, co więcej - znaczna część podmiotów gospodarczych jest zadłużona - cała sztuka polega na tym, żeby kapitały obce przyniosły więcej przychodu (np. marży ze sprzedaży) niż kosztu (np. odsetek od kredytu). Zauważcie ile osób w ostatnich latach na tym forum forsowało koncepcję wzmocnienia składu Polonii (czyt. zwiększenia wydatków), aby przyciągnąć kibiców i sponsorów (zwiększyć przychody). Około 8-9 lat temu właściciel klubu razem z zarządem robili właśnie to (abstrahując od motywacji politycznych)...
    To NIE jest przestępstwo dopóki sąd nie uzna tego za niegospodarność (a z praktyki wiadomo, że to bardzo mało prawdopodobne). Musicie zrozumieć, że decyzje o życiu ponad stan nie należały do rady nadzorczej; ocena tych decyzji też nie - tylko i wyłącznie ocena WYKONANIA tych decyzji. Może wydawać się to drobnym szczegółem, ale w rzeczywistości ma on niebywale istotne formalne znaczenie.

    inzynier,

    jestem wielkim zwolennikiem odpowiedzialności za swoje czyny (i tu się chyba zgadzamy), nie widze jednak w tym konkretnym przypadku wielkiej winy RN (i tu się różnimy) w wykonywaniu swoich ustawowych obowiązków (raz jeszcze - zadaniem rady nadzorczej NIE jest pilnowanie równowagi budżetowej). Twoja propozycja brania pełnej finansowej odpowiedzialności za swoje czyny miałaby niebywale dalekie konsekwencje i doprowadziłaby najprawdopodobniej do ogromnego chaosu. Wyobrażasz sobie pracę komisji do zbadania, czy kasjerka w supermarkecie uśmiechnęła się wystarczająco serdecznie do klienta?
    Kwestia organizacji świata, wiem. Większość systemów ma jednak zarówno wady jak i zalety.
    To mogłaby być bardzo fajna dyskusja aksjologiczna, ale ta dziedzina jest dla mnie trochę zbyt śliska/subiektywna, a poza tym bynajmniej nie czuję się w tym temacie kompetentny...

  34. Powrót do góry    #526
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Zgadzam się z tym co pisze kolego atrock92. Zero informacji o planowanych atrakcjach, godzinach, harmonogramie... o ktorej otwarte trybuny? W Polonii jak zawsze organizacyjne dno... Zero szacunku do kibica.
    Bartek Smektala pochwalił się startem w imprezie
    https://m.facebook.com/BartekSmektalaRacing/

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pablosss za jego przydatny post!

    Buszmen (05-10-2018)

  36. Powrót do góry    #527
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Daleko nie szukałem, Gazeta Pomorska napisała m.in.

    Początek zawodów zaplanowano na godzinę 15.00, ale na stadion warto wybrać się wcześniej (bramy będą otwarte od 11.30), bo organizatorzy przygotowali występy zespołów muzycznych, wystawę, stoiska z pamiątkami.

    Czytaj więcej: https://pomorska.pl/przygotujcie-sie-na-emocje-nie-tylko-sportowe/ar/13548809
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (05-10-2018)

  38. Powrót do góry    #528
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Zgadzam się z tym co pisze kolego atrock92. Zero informacji o planowanych atrakcjach, godzinach, harmonogramie... o ktorej otwarte trybuny? W Polonii jak zawsze organizacyjne dno... Zero szacunku do kibica.
    Bartek Smektala pochwalił się startem w imprezie
    https://m.facebook.com/BartekSmektalaRacing/
    Ty to już chyba marudzisz jak tylko widzisz cokolwiek związanego z Polonią. Znalezienie informacji, których podobno nie ma zajęło mi z 30 sekund. Zresztą nawet w tym wątku na tej stronie informacja chociażby o godzinie otwarcia bram jest podana - i nie chodzi mi o post powyżej.

    Inzynier mnie uprzedził.
    Ostatnio edytowane przez Sportowa_2 ; 05-10-2018 o 22:57

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    Kartas (06-10-2018)

  40. Powrót do góry    #529
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  41. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Wy sie tak zawsze tu czepiacie? to mam na mysli. formula grand prix. ale bez polfinalow i finalow oczywiscie.
    jak już być tak poprawnym to po prostu formuła turneju indywidualnego dla 16 zawodników opisana w regulaminie PZM

  42. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Z drugiej strony... brak info to po prostu tradycyjna 20-biegówka.
    Info organizator podaje wówczas kiedy po rozegraniu tych 20 wyścigów są półfinały, finał, biegi ostatniej szansy czy inne dziwolągi.

  43. Powrót do góry    #532
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zazwyczaj w turniejach transmitowanych w TV są jednak finały i mnie wcale nie zdziwi jak jutro okaże się, że jednak takowe są.
    Powinna być krótka notka prasowa o formacie turnieju. Czy to tak wiele?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Pablosss (06-10-2018)

  45. Powrót do góry    #533
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    To jest turniej towarzyski , charytatywny a nie GP, SEC czy IMP gdzie dla dramaturgii właśnie powstały te wszystkie półfinały i wyścig dnia czyli finał. Tu wynik najważniejszy nie jest a liczy się cel imprezy więc to tyle. Przecież na poprzedniej konferencji już Kanclerz mówił, że formuła zawodów to klasyczne 20 biegów zgodnie z tabelą i koniec. Raczej na siłę nikt nic nie będzie zmieniał!

    Turniej "Asy dla Golloba" rozpocznie się o godzinie 15.00, jednak bramy stadionu zostaną otwarte już o godzinie 11.00.
    Zapraszamy na szereg imprez towarzyszących:

    Przed Trybuną Główną pod okiem Jarosława Gamszeja będzie wystawa poświęcona Tomaszowi Gollobowi.
    Występy zespołów (Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska, Zdrowa Woda, Żuki) już od godziny 12.30.
    Nie lada gratka czeka też na fanów drużyny Polonii Bydgoszcz! Prezentacja byłych zawodników Polonii rozpocznie się o godzinie 13.50


    Mural Tomka już zniszczony!
    https://expressbydgoski.pl/wandale-j...ia/ar/13554422

    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 07-10-2018 o 01:10

  46. Powrót do góry    #534
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Tego się właśnie obawiałem

  47. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    W tym miescie gdzie rzadzi ta patologia (Z) to musialo sie tak skonczyc. Szkoda, ze nie stac ich na uszanowanie takiej ikony miasta(tez ich) mimo, ze to ikona wrogiego klubu. Paradoks taki, ze to nie ikona pilkarska tylko innej dyscypliny. Ech idioci i tyle.

  48. Powrót do góry    #536
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Później się dziwią że miasto nie chce aby swoje mecze rozgrywali w Bydgoszczy...
    Polonia Bydgoszcz

  49. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Banda chłystków. Mocni tylko w grupie. Dla nich to spektakularna akcja.

  50. Powrót do góry    #538
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    dobrze widzę, że tam jakiś bałwan nabazgrał znak Polski Walczącej?

  51. Powrót do góry    #539
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    dobrze widzę, że tam jakiś bałwan nabazgrał znak Polski Walczącej?
    Dobrze wielcy ku.wa patrioci, którzy znając życie nie wiedzą kto, kiedy i po co tego znaku używał :/


    Załączone obrazki Załączone obrazki

  52. Powrót do góry    #540
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Bruski zapewnił, że miasto sfinansuje odmalowanie muralu. Zastanawiam się czy przy markecie nie ma monitoringu, który mógłby pomóc odnalezieniu sprawców tego "malowidła"

Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •