Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 271 do 281 z 281

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2018- wątek klubowy

1. Powrót do góry    #271
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 69 w 48 postach
    Władek klub może sprzedać komukolwiek, tylko jak nabywca nie spodoba się miastu to i dotacja może być znikoma ale będzie dobrze, dziadować nie będziemy. Jeden zrobi swoje najniższym kosztem a potem pomału do góry. Najważniejsze aby nie było powrotów do przeszłości i ludzie którzy zostali odcięci od koryta się nie pałętali się dalej przy klubie. Nowy właściciel jest już podobno przyklepany ale od razu mówię, że nie wiem kto nim będzie. Jestem ciekawe czy Jonsson dalej by chciał, dało się słyszeć o jeszcze jednej dość sensacyjnej raczej kandydaturze ale tu byłby niestety ten powrót "elity" Uważam jednak, że może to być spółka 2 zawodników(myślę, że by się dogadali) @ Kanclerz, ale to tak na luźno sobie typuję póki co. Byle komu Papa nie odda ani ludziom z którym wojuje również.

2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar Semen
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,317 w 696 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    a po co ma być żużel w Bydgoszczy? zamknąć ten burdel, może za 10 lat znajdzie się jakiś inwestor to mu sprzedać klub i udostępnić stadion, na razie to wstyd
    Powiem szczerze, że mam ostatnio wrażenie,że w żużlu toruńskim jest większy burdel.
    Frątczak won z Torunia!!!

3. Powrót do góry    #273
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    no właśnie! Trzeba jeszcze wziąć po uwagę, że w pierwszych latach panowania nieomylnego dotacje były dużo wyższe niż teraz... A na trybunach w tamtych latach jednak średnia minimum te 3-4 tysiące była. A teraz?? 800? 900? W życiu tego nie spłaci!
    Odnośnie frekwencji to nie licząc meczu dla Tomka to zarówno w 2016 jak i 2017 roku, była na poziomie 2-2,5 tys. na mecz. Obecnie to zaledwie 1250...

Żeby dociągnąć do 1500 na mecz, potrzebujemy dwóch ostatnich meczów po 2000 ludzi. Możliwe? Dodam tylko, że dziś jest niedziela niehandlowa, ale są zarówno wakacje i wielu nie jest na miejscu.

4. Powrót do góry    #274
    Stały bywalec Awatar kitas
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 87 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Władek klub może sprzedać komukolwiek, tylko jak nabywca nie spodoba się miastu to i dotacja może być znikoma ale będzie dobrze, dziadować nie będziemy. Jeden zrobi swoje najniższym kosztem a potem pomału do góry. Najważniejsze aby nie było powrotów do przeszłości i ludzie którzy zostali odcięci od koryta się nie pałętali się dalej przy klubie. Nowy właściciel jest już podobno przyklepany ale od razu mówię, że nie wiem kto nim będzie. Jestem ciekawe czy Jonsson dalej by chciał, dało się słyszeć o jeszcze jednej dość sensacyjnej raczej kandydaturze ale tu byłby niestety ten powrót "elity" Uważam jednak, że może to być spółka 2 zawodników(myślę, że by się dogadali) @ Kanclerz, ale to tak na luźno sobie typuję póki co. Byle komu Papa nie odda ani ludziom z którym wojuje również.

Jakiś czas temu po mieście krążyła plotka, że 2 byłych zawodników Polonii się dogadało i chce przejąć klub od Władka.

5. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Torretoo
    Kliknij i podziękuj
    321
    Podziękowania: 489 w 327 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Jakiś czas temu po mieście krążyła plotka, że 2 byłych zawodników Polonii się dogadało i chce przejąć klub od Władka.
    Robacki i Dolek? Biorac pod uwage klopoty tego drugiego z Czarnym Koniem to lepiej nie

6. Powrót do góry    #276
    Kliknij i podziękuj
    61
    Kupiłem dziś bilet. Tak sobie na spokojnie na niego popatrzyłem.
    5 lat temu drużyna była wspierana przez składy węgla. Bilety z tamtych czasów są do dziś! Ile tego wtedy wydrukowano, że wystarczyło na ponad 5 lat?
    U dołu znaczek ekstraligii.

Druga kwestia: czy ma ktoś wiedzę na temat medalu ze zdjęć poniżej? Komu rozdano takowe?

Załączone obrazki Załączone obrazki

7. Powrót do góry    #277
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    7
    Powinna być duża kara za taką kompromitację ze strony Rawicza. Nieznajomość regulaminu tak żałosna, że nie wiadomo co powiedzieć. Poziom żłobka. Do tego ta cała akcja z Piczem

8. Powrót do góry    #278
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 33 w 19 postach
    Zna ktoś wyniki sparingu i punkty zawodników?
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

9. Powrót do góry    #279
    Kliknij i podziękuj
    61
    Polonia Bydgoszcz - 31 pkt
    9. Oskar Ajtner-Gollob - 14 (3,3,3,2,3)
    10. Valentin Grobauer - 4+2 (0,2*,2*,-)
    11. Rene Bach - NS (-,-,-,-)
    12. Damian Adamczak - 4 (1,w,1,1,1)
    13. Dimitri Berge - NS (-,-,-,-)
    14. Tomasz Orwat - 6 (2,2,0,1,1)
    15. Mateusz Jagła - 3 (1,1,0,1,0)

Stainer Unia Kolejarz Rawicz - 46 pkt
    1. Ricky Wells - 11 (2,3,3,3)
    2. Arkadiusz Pawlak - 7+3 (1*,2,2*,2*)
    3. Jaimon Lidsey - 9+1 (2*,3,1,3)
    4. Richie Worrall - 5+1 (3,2*,0,0)
    5. Damian Baliński - 8 (3,d,3,2)
    6. Wiktor Trofimow jr - 6+1 (3,1,2*)
    7. Brak zawodnika

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...odarzom-relacj

10. Powrót do góry    #280
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    7
    W związku z walkowerem do kasy klubu wpadnie 50.000 zł ze strony klubu z Rawicza. Widać są kluby które chcą abyśmy jak najszybciej to zadłużenie spłacili. Dla nas ta kwota jest nieoceniona

11. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar bartekdm
    Kliknij i podziękuj
    228
    Podziękowania: 81 w 55 postach
    Na sparingu też zaoszczędzili po obcięciu stawek a dodatkowo pewnie nałożą kary na liderów za odmowę startu.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów