Pokaż wyniki od 1 do 25 z 25

Wątek: GKM Grudziądz 2018

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach

    GKM Grudziądz 2018

    Mamy potwierdzenie . Przemek Pawlicki w sezonie 2018 będzie reprezentował barwy GKM Grudziadz. Dzięki osobne dla gorzowskiego uzytkownika o nicku Przemek, który pierwszy nas informował o tym,ze starszy z Pawlickich ma obrać kierunek - Grudziąz. Po drodze bywały inne propozycje,ale Przemysław to co obiecał, to zrobił.
    Prawdopodobnie moze dojść jeszcze młody zawodnik do lat 23, tutaj najczęściej sie mówi o kierunku wschodnim.

    Czyli u nas zapowiada się na coś takiego:
    1.Lindbaeck
    2.Pieszczek/Huckenbeck
    3.Prz.Pawlicki
    4.Buczkowski
    5.A.Laguta
    6.Wieczorek
    7.Lotarski
    8.Nowy zawodnik młody badz opcjonalnie Pieszczek a pod 2 Niemiec.

    Klub chce walczyć o awans do fazy play off. Czy się uda niestety zależy to od wielu czynników, jak szybko Przemek Pawlicki spasuje sie z torem przy Hallera i jak poradzi sobie majac jeszcze na karku rywalizacje w GP, no i czy ten tor bedzie znow naszym atutem jak w poprzednich sezonach i tak jak w ostatnich 3 meczach tegorocznych.
    Czy Lindbaeck poprawi nie co swoje wynik, czy Artiom znów będzie w czołowym obcokrajowcem ligi po drodze startujac w sobotnie wieczoru w GP. Czy Buczek utrzyma niezla forme z meczów wyjazdowych. Czy Pieszczek bedzie sie odpowiednio rozwijał,czy ktoryś z juniorów zacznie w końcu dokładać punkty do dorobku druzyny no itd. i końca nie widać


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Mamy potwierdzenie . Przemek Pawlicki w sezonie 2018 będzie reprezentował barwy GKM Grudziadz. Dzięki osobne dla gorzowskiego uzytkownika o nicku Przemek, który pierwszy nas informował o tym,ze starszy z Pawlickich ma obrać kierunek - Grudziąz.
    Tylko czy nie popsułem wam całej zabawy, bo już miesiąc temu wiedzieliście o nowym zawodniku ? Mam nadzieję, że mi to wybaczycie, chyba że chcecie, abym następnym razem siedział cicho, co do transferów

    Wracając do Waszego składu, to biorąc pod uwagę Wasz tor i całkiem fajną obsadę seniorów, to zakręcicie się koło 4-5 miejsca. Przy dobrych wiatrach może być pierwsza czwórka. Brakuje Wam tylko takiego juniora co będzie robił punkty, kogoś takiego jak chociaż Marcin Nowak.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Nieśmiale powiem, że nawet przed pozyskaniem Pawlickiego, mieliśmy całkiem dobry skład seniorski. Kilkukrotnie zdarzało się, że na wyjazdach, nasi seniorzy sumarycznie mieli podobną ilość punktów co gospodarze. Tak to jest jak juniorzy robią razem 1 pkt i dostaje się np. 52-38. W przyszłym roku będzie identycznie, gdyż tylko najwięksi hurraoptymiści mogą wierzyć w cokolwiek jeśli chodzi o panów W. i W. Na moje oko, mimo, iż nie znamy jeszcze składów innych drużyn, będziemy bili się o utrzymanie. A walkę o playoff to bym schował między bajki. Okoniewskiego też bym zostawił, bo to nie jest słabszy zawodnik niż Huckenbeck i Pieszczek.
    P.S. Przemek, ja o Przemku słyszałem kilka dni wcześniej zanim o tym napisałeś .
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Muszę oddać honory Przemkowi, bo po sprawie z Huckenbeckiem, nie wierzyłem, że może mieć - jak mawiają anglosasi - insiderskie info 😉 Polski senior na poziomie to deficytowy „towar”, transfer uznaję więc za duży plus. Tylko te Grand Prix delikatnie mąci mój optymizm. Przemka tam nigdy nie było, Artiom lata temu, poradzą sobie logistycznie i fizycznie? Mam też nadzieję, że Lindbaeck odnajdzie motywację, bo ewidentnie przez większość sezonu jej mu brakowało.

    Liczę też na Lotarskiego w składzie, poziomem od naszych podstawowych juniorów za bardzo nie odbiega, a może trafi mu się wyskok jak u Tondera, Wolondera, czy nawet Krystiana Barańskiego?

    Drapichruście, tylko czy Okoń będzie chciał być siódmym w hierarchii seniorem, bo tak by to na papierze wyglądało? I to jeszcze bez żadnych apanaży za podpis? Wg mnie wróci do pilskich korzeni.
    Pełen manier ładnych dworskich,
    Osiemnasty pułk pomorski.
    (...)
    Mają dupy jak z mosiądza
    To ułani są z Grudziądza

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
    Muszę oddać honory Przemkowi, bo po sprawie z Huckenbeckiem, nie wierzyłem, że może mieć - jak mawiają anglosasi - insiderskie info 😉.
    Akurat od paru miesięcy mam zdecydowanie lepsze źródła informacji w gorzowskim klubie, co zapewne jak ktoś czytał moje wpisy odnośnie różnych transferów mógł się zorientować

    A co do Waszego składu...Brakuje mi tylko jednego punktującego juniora. Jeżeli powalczylibyście jeszcze o kogoś, kto zagwarantuje Wam parę punktów na juniorach innych druzyn to będziecie walczyć nawet o faze Play-Off. A tego osiągniecia byliście już blisko w ostatnim roku startów na juniorce Marcina Nowaka, który robił bezcenne punkty.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Pewnie Okoń już zdecydował o swojej przyszłości. Ja kieruję się swoimi sympatiami. Dziś bankiet w Maruszy, pewnie wszystko będzie wiadomo. Absolutnie nie spodziewam już żadnych istotnych informacji. Pojedziemy pewnie siedmioosobowym skladem, a jak Huckenbeck wyskoczy z formą, to Pieszczek wskoczy na rezerwę.

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    no ja użytkownikowi Przemek dokuczałem dziecinnie za tego Hukenbecka, ale teraz muszę przyznać, że miał najlepsze informacje na forum w tym okienku transferowym
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Tylko czy nie popsułem wam całej zabawy, bo już miesiąc temu wiedzieliście o nowym zawodniku ? Mam nadzieję, że mi to wybaczycie, chyba że chcecie, abym następnym razem siedział cicho, co do transferów

    Wracając do Waszego składu, to biorąc pod uwagę Wasz tor i całkiem fajną obsadę seniorów, to zakręcicie się koło 4-5 miejsca. Przy dobrych wiatrach może być pierwsza czwórka. Brakuje Wam tylko takiego juniora co będzie robił punkty, kogoś takiego jak chociaż Marcin Nowak.
    Jeżeli będziesz miał dla nas takie tylko informacje,to jak najbardziej możesz informować nas juz miesiąc przed
    Fakt brakuje nam tego młodzieżowca i na razie swoje nadzieje możemy opierać na...."nadziejach" hehe ,ze Wieczorek w końcu się przełamie i odblokuje ...Że może odpali własnie jak wspominał Klecześ- Damian Lotarski, może niespodziankę sprawi obecny szkólkowicz,który juz w pierwszym terminie podejdzie do licencji - Stolp. Drugi z nowych adeptów zapewnie pojezdzi pierwszy rok z racji wieku tylko w roznych mlodziezowych zawodach.

    Cały czas przewija się sprawa tego rezerwowego ze wschodu , Rosjanin ? Łotysz? Ukrainiec? Dzisiaj coś tam naskrobali na sportowych , jakby sugerujac,ze nie chodzi o Czugunowa. Ale moje informacje są nie co inne, warunki ustalone,ale czy Gleb sie zdecyduje na parafowanie kontraktu nie wiadomo. Inne opcje słyszalem tylko o Lachbaumie. Moze gdzieś tam przewijało się nazwisko Pawła Łaguty.

    Impreza w Maruszy zapewnie udana, pewnie będzie to teraz swoista rodzaju tradycja ,takie podsumowanie sezonu i podziekowanie dla sponsorów. No może inaczej, takowe spotkania juz były , przykładowo po tradycyjnym niegdyś Pucharze Prezydenta w pazdzierniku,ale wiadomo wszystko w nieco mniej uroczystej oprawie. Miasto jak zawsze deklarowało niezla kwote dotacji, plus bonus za ewentualny awans do play off.
    Na gale dotarł Lindbaeck , Pieszczek, Wawrzyniak i Wieczorek. Reszta miejscowi obecni z Buczkiem na czele. Do klasowego zdjęcia staneli również Nizgorski, kurcze ten chłopak nie wuja nie wygląda na 15 lat oraz Łobodziński. Łaguta odpoczywa na Malediwach,urlop juz wczesniej zaplanowany , Pawlicki siedzi jeszcze w Australii, ale przesłał wiadomość do obecnych na tym evencie wiadomość o tym,ze się bardzo cieszy na czekajace go wyzwania w Grudziadzu itd. Obecny był jego menadżer, Okoń nie dojechał z powodu kontuzji. Niemiec nie wiadomo czemu nie dojechał
    Ostatnio edytowane przez BGDZ ; 06-11-2017 o 01:50

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Okonia znów nie było, jak na gali ekstraligi... Nizgorski fakt, dziecko. A gdzie widziałeś wspólna fotkę? Na Pomorskiej jest parę zdjęć, m. in. Pani blond doktor, w sukience (dla zainteresowanych).

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    młody_piernik (06-11-2017)

  11. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Wawrzyniakowy profil na fejsbuku, profil wiceprezydenta Grudziadza, Marka Sikory oraz choćby instagramowy profil Krystiana Pieszczka.

    https://www.instagram.com/p/BbHkFoPn...n-by=krycha707

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ktoś tu pytał o koszulki Golloba?

    http://mistrzjestjeden.eu

    Być może było. Jeśli tak, to sorry.
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Kawał czasu minęło w naszym temacie od ostatnich wypowiedzi. Forum wróciło po długiej przerwie,ale na razie nie widać na nim ponownie grudziądzkich kibiców.
    Za oknami dość spory mróź ,ale sezon zbliża się wielkimi krokami.
    Co się u nas dzialo przez ten czas ?
    Zaplanowano sparingi, pierwszy ma się odbyc 16 marca w Grudziądzu a przeciwnikiem ma być Motor Lublin. Czy są jakiekolwiek szanse na odjechanie w terminie tych zawodów , każdy może ocenić wedle uznania, niby jeszcze ponad dwa tygodnie, ale... ...Aura raczej opóźni wyjazd na tor zawodników GKM.
    Na 5 marca był zaplanowany wyjazd na pierwsze treningi do Niemiec, na razie i tam optymistycznie to nie wygląda, wiec pewnie trzeba się wstrzymac trochę czasu.
    Dzięki współpracy klubu, urzędu miasta, PZM , GKSŻ, oraz Chińczyków z Nanning, wysłano Tomka do Państwa Środka i tam od mniej więcej 23 stycznia przebywa i poddaje sie różnym zabiegom naturalnej medycyny chińskiej. Na razie postępów nie ma...
    Za nami również prezentacja zespołu GKM Grudziądz na sezon 2018, odbyła się ona 9 lutego na hali widowiskowo-sportowej na osiedlu Lotnisko.
    Czy się podobało czy nie , to każdego prywatna opinia , ja nie byłem jakoś szczególnie zachwycony,ale dobre i to, ze mozna miec jakis kontakt z zawodnikami podczas zimowej przerwy. Zresztą w mediach prezentacja pojawiła się nie tylko ze względu na to co mówili na niej zawodnicy,ze na trybunach pojawił się nadkomplet widzów,ale również z powodu wizyty pod halą grupy piłkarskich chuliganów
    Trwa wciąż modernizacja stadionu. Rezultaty można było niedawno ocenić na galerii portalu sportowe fakty.pl
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zd...dziadz-galeria

    Tu będzie akurat trwał wyścig z czasem,aby panowie wyrobili sie z wszystkim przed datą 8 kwietnia 2018.

    Odbył się rowniez mini obóz dla szkółkowiczów i juniorów GKM-u. Swoim doswiadczeniem i radami z młodymi zużlowcami i adeptami tego sportu dzielili się Artem Laguta, Krzysztof Buczkowski i Krystian Pieszczek. Na plus takie coś w mojej opinii. Do licencji powinno podejść 2 chłopaków - Stolp i Nizgorski.

    No nic zostaje trzymać kciuki za pogodę,aby jak najszybciej pozwoliła poczuć i posłuchać warkotu motocykli żużlowych w naszym mieście, a i forumowicze z naszego miasta , moze powoli beda sie wybudzać z zimowego snu.

  14. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Chłopaki z Celi nr 3 nagrali taki przyjemny kawałek o GKM-ie:

    https://www.youtube.com/watch?v=vGPGVLSEjVc&app=desktop
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Eeeeeeech następni śpiewacy. Nie piję do GKM-u, tylko do panującej mody. Łatwo i przyjemnie i w opisie jeszcze słowo hymn.
    Z żużlowych klubów hymn to ma chyba tylko Polonia Bydgoszcz.

    Zapewne niedługo zacznie się wysyp hymnów na piłkarskie MŚ...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Dlatego napisałem kawałek/ utwór, bo słowo hymn też mi się nie podoba. Cela Chyba kilkanaście lat temu miała nagrać "hymn", przynajmniej część kibiców tak sobie życzyła . Generalnie panowie są chyba na każdym albo większości meczy w G-dzu. Cela nr 3 i GKM to nasza duma miasta. No i Janusz Dzięcioł oczywiście ; )
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...a ja myślałem, że ułańska tradycja.

    Z innej beczki:
    Tak na poważnie, ponadczasowo ujmując, gdybym miał wskazać jedna osobę-ikonę grudziądzkiego sportu to był/jest i będzie B.Malinowski.
    No, ale to nie miejsce dywagacje z historii sportu.
    Pozdrawiam!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  18. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tak na poważnie, ponadczasowo ujmując, gdybym miał wskazać jedna osobę-ikonę grudziądzkiego sportu to był/jest i będzie B.Malinowski.
    Mieszkał w "moim" bloku, a moja podstawówka była Jego imienia.
    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 07-04-2018 o 11:48
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  19. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Równiez moja "Jak olimpijczyk ducha ćwicz ,by los cię nie pokonał "
    No to jutro Duma Miasta Ułanów, rozpoczyna sezon żużlowy z pieśnią na ustach stworzona przez zespół Cela nr 3, znawcy tego rodzaju muzyki pewnie kojarzą tych grajków. Normalnie kwintesencja Grudziądza te trzy symbole Ułani,żużel,Cela, no i spichlerze na kewlarze

    Ogółem słabo promowana informacja. GKM w ostatnich dniach zyskał sponsora strategicznego.
    http://www.gkm.grudziadz.net/2018/04/05/specjal/

    W niedzielę rowniez otwarcie ulicy Roberta Dadosa.

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Mieszkał w "moim" bloku, a moja podstawówka była Jego imienia.
    Grałem w tej podstawówce w półfinale wojewódzkim - siatkówka chłopców szkół podstawowych - stare dzieje, ale fajnie było.
    Chłopaki z tej szkoły w Stali Grudziądz pykali, wielu nie pamięta, ale to też była jedna z wizytówek grudziądzkiego sportu
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Grudziądzanie bez trudu wygrywają sparing z Ostrovią. Oczywiście to zespół z 2 ligi i nie ma się co cieszyć, ale dobrze, że zawodnicy pojeździli trochę na przyczepniejszym niż nasz beton torze. Tylko 2 razy podstawowi seniorzy przegrywali z rywalami. Niestety postawa juniorów nadal pozostawia wiele do życzenia i trudno liczyć na jakieś punkty w Zielonej Górze
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  22. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Zmarł Jan Malinowski, jeden z prekursorów tego sportu w Polsce i w Grudziądzu.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  23. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    No to już oficjalnie Kościecha trenerem GKMu.

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    No to już oficjalnie Kościecha trenerem GKMu.
    Zapomniałeś dodać, że trenerem tylko juniorów
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Tanio się sprzedał. Plus może być taki, że przestanie pertolić w tv
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Zmiany, zmiany, zmiany, ale chyba nie na tym stanowisku, na którym większość kibiców klubu by chciała...
    Nowe prezesa powinniśmy poznać do końca lipca...

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...ub-bez-prezesa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •