Strona 24 z 63 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Co do toru mial status zagrozonego i dlatego nasi mogli go ruszyc po 12.00.

  2. Powrót do góry    #1037
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach

  3. Powrót do góry    #1038
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    no i widzisz jak mu odpowiedni specjalista pomógł. Plus dogodnie warunki we Włókniarzu na wychodzenie na prostą
    w waszym bagnie nawet najlepsi specjaliści nic nie wskórają
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  4. Powrót do góry    #1039
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    no i widzisz jak mu odpowiedni specjalista pomógł. Plus dogodnie warunki we Włókniarzu na wychodzenie na prostą
    w waszym bagnie nawet najlepsi specjaliści nic nie wskórają
    W jakim naszym?

  5. Powrót do góry    #1040
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    W jakim naszym?
    skoro się nie identyfikujesz to niech będzie GetewllowoApatorowym
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  6. Powrót do góry    #1041
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Wrażenia po meczu.
    Ogólnie dobre zawody tylko brakowało nam w nich drugiego Polaka i juniora. Miedziak za te akcje w 14 biegu to szacunek i czapki z głów, chłop się uspokoił i jedzie jakoś tak z głową.
    Kolejna sprawa dwie butelki które poleciały na tor. Jedna od jakiegoś idioty a druga od 10 letniego dzieciaka którego potem kibice z sektora 19 chcieli zlinczować, wszyscy krzyczeli gdzie są rodzice. (niestety rodzic nie miał odwagi przyjść.) Dla mnie było to skandaliczne zachowanie.

    Kolejna sprawa Rune Holta - Ludzie ten chłop zostawił u nas kawał serducha na torze a gwizdali ludzie na niego niczym Balińskiego, Kasprzaka czy swego czasu Miedziaka.. Ja akurat po 15 biegu gdy robił rundkę do okoła stadionu biłem mu brawo tak jak co roku gdy jeździł tu innymi drużynami czy też jako nasz zawodnik. To jego praca i tyle ja też bym poszedł do roboty gdzie zarobie więcej, a jeszcze jak bym mógł wydymać przy tym skarbówkę bo to już bajka by była.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Cykaczu za jego przydatny post!

    Morciasz (04-06-2018)

  8. Powrót do góry    #1042
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta

    Kolejna sprawa Rune Holta - Ludzie ten chłop zostawił u nas kawał serducha na torze a gwizdali ludzie na niego niczym Balińskiego, Kasprzaka czy swego czasu Miedziaka.. Ja akurat po 15 biegu gdy robił rundkę do okoła stadionu biłem mu brawo tak jak co roku gdy jeździł tu innymi drużynami czy też jako nasz zawodnik. To jego praca i tyle ja też bym poszedł do roboty gdzie zarobie więcej, a jeszcze jak bym mógł wydymać przy tym skarbówkę bo to już bajka by była.
    Akurat po 15stym biegu w żółtym kasku runde robił Jason Doyle, Holta szybko spłynął po biegu do parkingu...

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mlodzian za jego przydatny post!

    Cykaczu (28-05-2018)

  10. Powrót do góry    #1043
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mlodzian Zobacz posta
    Akurat po 15stym biegu w żółtym kasku runde robił Jason Doyle, Holta szybko spłynął po biegu do parkingu...
    W takim razie zwracam honor w każdym razie nie należały mu się takie gwizdy

  11. Powrót do góry    #1044
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    W takim razie zwracam honor w każdym razie nie należały mu się takie gwizdy
    Większość ludzi właśnie myślała, że to Holta jedzie. Osobiście Doylowi, sam biłem brawo. Wiedziałem, że będzie wymiatać i wiedziałem też, że Holta swoje zrobi. Przed nominowanymi byłem obsrany strasznie bo przypomniała mi sie sytuacja gdzie to my w Grudziądzu przed nominowanymi przegrywaliśmy 42:36... Na szczęście z plus 6 zrobiło się po 15stym plus 8 i teraz 10ego trzeba ruszyć dupe do Torunia i jechać tam po minimum bonus.

  12. Powrót do góry    #1045
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Osobiście też byłem mocno zdenerwowany bo nie spodziewałem się że para Miedziński - Zagar ugra chociaż remis. Prawdę mówiąc myślałem że będzie 1-5

  13. Powrót do góry    #1046
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Wrażenia po meczu.
    Ogólnie dobre zawody tylko brakowało nam w nich drugiego Polaka i juniora. Miedziak za te akcje w 14 biegu to szacunek i czapki z głów, chłop się uspokoił i jedzie jakoś tak z głową.
    Kolejna sprawa dwie butelki które poleciały na tor. Jedna od jakiegoś idioty a druga od 10 letniego dzieciaka którego potem kibice z sektora 19 chcieli zlinczować, wszyscy krzyczeli gdzie są rodzice. (niestety rodzic nie miał odwagi przyjść.) Dla mnie było to skandaliczne zachowanie.

    Kolejna sprawa Rune Holta - Ludzie ten chłop zostawił u nas kawał serducha na torze a gwizdali ludzie na niego niczym Balińskiego, Kasprzaka czy swego czasu Miedziaka.. Ja akurat po 15 biegu gdy robił rundkę do okoła stadionu biłem mu brawo tak jak co roku gdy jeździł tu innymi drużynami czy też jako nasz zawodnik. To jego praca i tyle ja też bym poszedł do roboty gdzie zarobie więcej, a jeszcze jak bym mógł wydymać przy tym skarbówkę bo to już bajka by była.
    to normalne wszędzie już, za dwa tygodnie Miedziak na Motoarenie też może porcję gwizdów zebrać, może nie na prezentacji (chociaż to mnie nie zdziwi też) ale po jakimś ostrzejszym ataku Miedziak zostanie wygwizdany, taki mamy klimat żużlowy.

  14. Powrót do góry    #1047
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Włókniarz podjął ogromne ryzyko dowożąc 5:1 w 13. biegu. Na szczęście się opłaciło i punkty zostały w Częstochowie.
    Gwizdy na Holte to skrajne buractwo. Za to co gość zrobił dla Włókniarza przez całą karierę należą mu się brawa i dozgonna wdzięczność. Niestety pamięć ludzka bywa bardzo krótka.

    Przed Nami mecz w Toruniu.... i wcale tam nie musi być gorzej, jak w Częstochowie.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    ckm-ista (28-05-2018), cures (28-05-2018)

  16. Powrót do góry    #1048
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    "- Oczywiście do zwycięstwa zabrakło nam po prostu punktów - tłumaczy Jacek Frątczak, menadżer Get Well. - Mecz przegrany jest meczem wygranym i zawsze to powtarzam." A ktos sie kiedys smial z madrosci Finfy albo Swiacika.

  17. Powrót do góry    #1049
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Wszystko było cacy: emocje, ściganie, wynik, picie, kolejki do wejścia, korki do wyjazdu (czytaj fura ludzi).
    Adrian jeńców nie brał - szok.

    Jeden mały kamyczek wrzucę, bo bez tego mnie skręci. Pan na murawie, imć Irek Bieleninik i jego "musi to", "musi sramto". Pomyśleć, że tak niewiele brakowało do idealnego wieczoru.

  18. Powrót do góry    #1050
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...zen-polewaczki Jak nie za przyczepnie, to za twardo haha Już widze co by się działo jakby Włókniarz ten mecz przegrał .

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi damianos81 za jego przydatny post!

    Donpedini (28-05-2018)

  20. Powrót do góry    #1051
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    W artykule jasno jest napisane, że chodzi o widowisko, które mogło być znacznie efektowniejsze. Ale co Wy tam w Lesznie możecie o widowisku wiedzieć

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kazoon za jego przydatny post!

    CKMik (28-05-2018), dockm (28-05-2018), lemur6666 (28-05-2018)

  22. Powrót do góry    #1052
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Dla takich chwil warto żyć mamy 28 maja a w Toruńskim wątku już się zastanawiają kogo kupią z drużyn które potencjalnie mogą spaść.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Cykaczu za jego przydatny post!

    waldek0234 (28-05-2018)

  24. Powrót do góry    #1053
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Gorzej jak to Toruń będzie supermarketem
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Powrót do góry    #1054
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Dla takich chwil warto żyć mamy 28 maja a w Toruńskim wątku już się zastanawiają kogo kupią z drużyn które potencjalnie mogą spaść.
    Cóż, to tylko pokazuje jak kiepskie masz życie, skoro jego sensem są takie chwile.

  26. Powrót do góry    #1055
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Nie wiem czy za twardo. Na bank było za sucho ma pierwszym łuku kurzawa jak cholera. Po polaniu Włókniarz odjechał. Ale narzekactwo na tor żałosne.
    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...zen-polewaczki Jak nie za przyczepnie, to za twardo haha Już widze co by się działo jakby Włókniarz ten mecz przegrał .
    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

    Rysiek jechał wczoraj z biało-zielonym siodełkiem, brawo pajace.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  27. Powrót do góry    #1056
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Jeżeli komukolwiek z byłych czy obecnych żużlowców Włókniarza należy się "ławeczka w Alejach" czy inna forma docenienia za rzeczywiste dokonania dla klubu w ciągu ostatnich co najmniej kilkunastu lat to tylko, ale tylko i wyłącznie Rune Holcie.
    To jest prawdziwy lew, który oddał CKM serce, wyciągał go z największych tarapatów. Żaden "zawodnik 100- lecia", czy inny przejściowy "lokal matador" rodem z Torunia nie może się choćby w minimalnej części z nim równać. Także forma potraktowania Ryśka przez swoich kibiców na swoim torze (nie chodzi nawet o gwizdy, ale wyzwiska o których pisze dzisiejsza prasa), jest bardzo smutna.
    AZS-CKM the leading polish teams

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cures za jego przydatny post!

    lemur6666 (28-05-2018)

  29. Powrót do góry    #1057
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Irek to chyba za duzo wychylił.
    Po 14 biegu zaczął sie pytac kto wygrał 5:1 i meksykańska fale proponował.
    Mi po 13 biegu przypomnial sie mecz z Bydzia z 2005 roku gdzie Rysiu jechał 3,3,3,3 i w 15 biegu przywiózł 1.

  30. Powrót do góry    #1058
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Rysiu to chyba nadal swój chłop jest, bo pojechał te dwa swoje ostatnie biegi tak, żeby wam krzywdy nie zrobic.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #1059
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Jeżeli komukolwiek z byłych czy obecnych żużlowców Włókniarza należy się "ławeczka w Alejach" czy inna forma docenienia za rzeczywiste dokonania dla klubu w ciągu ostatnich co najmniej kilkunastu lat to tylko, ale tylko i wyłącznie Rune Holcie.
    To jest prawdziwy lew, który oddał CKM serce, wyciągał go z największych tarapatów. Żaden "zawodnik 100- lecia", czy inny przejściowy "lokal matador" rodem z Torunia nie może się choćby w minimalnej części z nim równać. Także forma potraktowania Ryśka przez swoich kibiców na swoim torze (nie chodzi nawet o gwizdy, ale wyzwiska o których pisze dzisiejsza prasa), jest bardzo smutna.
    Guzik prawda.

    Jeśli komukolwiek należy się ławeczka to Sławkowi Drabikowi który miał kokosy proponowane w 95-96 roku a został u nas. Który się tutaj urodził i tutaj wychował, zrobił 2x IMP i DMP, był z nami w 1 i 2 lidze.

    A nie najmnik Holta, lasy na kasę Norweg który pieniądz stawia ponad wszystko.

  32. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Gadol (28-05-2018), Magik (29-05-2018), mackoxdp1 (29-05-2018), pakosik (29-05-2018)

  33. Powrót do góry    #1060
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Cóż, to tylko pokazuje jak kiepskie masz życie, skoro jego sensem są takie chwile.
    Kup sobie maść to szczypać nie będzie ...

  34. Powrót do góry    #1061
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Jeżeli komukolwiek z byłych czy obecnych żużlowców Włókniarza należy się "ławeczka w Alejach" czy inna forma docenienia za rzeczywiste dokonania dla klubu w ciągu ostatnich co najmniej kilkunastu lat to tylko, ale tylko i wyłącznie Rune Holcie.
    A może tak Griszy? W końcu zawodnik 65-lecia. Dodatkowo, może producent meldonium dorzuci się do projektu?

    Typ Veronka o wiele lepszy. Choć znalazłoby się jeszcze kilku zasłużonych z dawniejszych lat.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Magik (29-05-2018)

  36. Powrót do góry    #1062
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    No i tak jak ktoś tu wcześniej przewidział nie ma "3" w notach pana Makucha dla Świdnickiego .
    Ciekawe dlaczego skoro lornetka w tym przypadku też nie była potrzebna?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  37. Powrót do góry    #1063
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Co lepsze, Gruchalski dostał ocenę o pół większą od bs46 z uzasadnieniem:
    "Przegrał bieg młodzieżowy, ale potem nie zawodził. Wielki plus za 8. bieg, kiedy to przez dwa okrążenia wiózł za sobą Jasona Doyle'a. Utrzymał też wtedy nerwy na wodzy, (...)."

    XDDDDDD Panie Makuch
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (29-05-2018), pakosik (29-05-2018)

  39. Powrót do góry    #1064
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Kup sobie maść to szczypać nie będzie ...
    Dzięki za radę. Zawsze dobrze posłuchać opinii eksperta, który z autopsji doskonale zna działanie tego typu specyfików

  40. Powrót do góry    #1065
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,388
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Tymczasem w Gdańsku z posadą pożegnał się Leszek Kędziora. Wygląda na to, że na rozbracie z Włókniarzem najwięcej stracił on sam.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  41. Powrót do góry    #1066
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Sławek Drabik jest oczywiście żywą legendą Włókniarza, pisałem o kilkunastu ostatnich sezonach, od przełomu wieków, mniej więcej.
    Lata 90- te to dla wielu już prehistoria, ale trzymając się faktów, to i Drabik będąc z klubem na dobre i na złe, przyczyniał się też do jego kłopotów.
    Był i "mały wóz, duży wóz, o... radiowóz" (1995), ale i pamiętny mecz ze Stalą Gorzów (44:46), który Sławek po prostu położył, dosłownie parę dni po zdobyciu tytułu wicemistrza Polski po starciu z Krzyżaniakiem w biegu barażowym (1997). Wygrana dawała CKM pewne utrzymanie. Ten mecz to w ogóle był hit dziesięciolecia, kto był to pamięta dlaczego.

    Co do Ryśka jeszcze, że złotówa. Takie są niestety realia profesjonalnego sportu, że jeżeli dostaje się intratny kontrakt trudno odmówić, na dodatek gdy na horyzoncie już widać koniec kariery i zasłużoną emeryturę. Poza wszystkim, na lodzie Włókniarza nie zostawił. Po sezonie 2017 w jego miejsce przyszli Lindgren z Miedzińskim i kibice nie mają powodów do narzekań. Wiadomo było, że klub z niczym nie zostanie. Natomiast tyle, ile zdrowia dla Włókniarza na torze zostawił, to jego. Żeby wspomnieć mecz o utrzymanie w Bydgoszczy, gdzie wygrywał biegi jadąc z kontuzją i ryzykując zdrowiem, ratował Włókniarza przed pewną- wydawało się- degradacją. Choćby spotkania w Lesznie, skąd miał wracać poobijany przez familię Kasprzaków. Wielki fighter.
    Poza tym, jest jak prawdziwy syn marnotrawny. Odchodzi z domu, rozmieniając się często gdzie indziej na drobne, po czym wraca i odbudowuje się właśnie we Włókniarzu, u siebie nabiera sił i formy. Zyskuje ponownie uznanie fanów i z plastronem lwa nie narzeka nigdy... na bolące nadgarstki.
    Na zakończenie kariery powinien wrócić znów do domu.

    O sukcesach indywidualnych i drużynowych w barwach Włókniarza (DMP i inne medale, IMP), nie ma co wspominać, każdy wie jak było...
    Gdyby postawić pytanie z kim najbardziej kojarzy się Włókniarz ostatniej ery (XXI w.), odpowiedź musi być tylko jedna: z Rune Holtą.
    Ostatnio edytowane przez cures ; 29-05-2018 o 19:47
    AZS-CKM the leading polish teams

  42. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi cures za jego przydatny post!

    CKMik (30-05-2018), Emil (01-06-2018), GriN (29-05-2018), mackoxdp1 (29-05-2018), pakosik (29-05-2018)

  43. Powrót do góry    #1067
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    dobry ten Swiacik
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #1068
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    dobry ten Swiacik
    Bez komentarza. Cała reszta również w normie jedzie

  45. Powrót do góry    #1069
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Te zawody idealnie pokazują poziom naszej juniorki.

    O dziwo pozytywnie, poza dzwonem w ostatnim biegu, Paweł Staniszewski w Toruniu.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 05-06-2018 o 20:16
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  46. Powrót do góry    #1070
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    To nasza szkółka.
    Najlepsza w kraju, tak ja okrzyknieto kilka lat temu.
    A ja ok 2 tyg temu rozmawialem z pewna osoba i wiem, ze w chwili obecnej w szkolce jest... 3 chlopakow. Z czego jednym z nich jest Kacper Halkiewicz, ktory jezdzi tez w klasie 80-125 cc.
    Z tego co widze, to stowarzyszenie nie ma juz nawet strony.

  47. Powrót do góry    #1071
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    nasi podstawowi juniorzy nie potrafią nawet we dwójkę dowieźć 1 punktu... mamy jednych z najsłabszych juniorów w kraju... pokonujemy punktowo tylko jakieś II-ligowców których nikt nie chciał...

  48. Powrót do góry    #1072
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Roland fajnie ze wspominasz o Halkiewiczu. To jest chlopak ktory mimo mlodego wieku prezentuje calkiem niezle umiejętności. Nawet Maslanka wypowiada sie o nim w samych superlatywach.

    Obserwuję go juz od pewnego czasu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #1073
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Ktoś ma jeszcze jakieś pytania odnośnie poziomu Świącika w stosunku do Woźniaka i Świdnickiego ?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  50. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tak w temacie szkolenia młodych:

    Artykuł: https://sportowefakty.wp.pl/minizuze...si-adepci-foto.

    P.S.
    Jak tam UŚKS pod wodzą imć Latacza. Ilu obecnie posiada adeptów?

    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Ktoś ma jeszcze jakieś pytania odnośnie poziomu Świącika w stosunku do Woźniaka i Świdnickiego ?
    Nie bądź taki surowy dla niego, może trzymał dystans do rywali i zasłużył na ocenę dostateczną
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 06-06-2018 o 21:03
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Powrót do góry    #1075
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Bartosz zapewnił nam zwycięstwo w zawodach, a tu narzekanie. Jazda w lidze zaprocentowała.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez cokus1 ; 07-06-2018 o 01:16
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  52. Powrót do góry    #1076
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Gdyby nie ta tasma .....Mam nadzieje ze wstawia go do Torunia pod "7"
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #1077
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wątpię. Dzisiaj nawet na MMPPK się nie załapał. Nasi po 3 seriach z szansami nadal na awans. Misiek tradycyjnie już z ostrzeżeniem za utrudnianie startu. Przebija Tofika w tym sezonie z tym.

    No i chłopaki awansowali do finału. Brawo!
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 08-06-2018 o 19:41
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  54. Powrót do góry    #1078
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Juniorzy znowu wygrali w tym tygodniu. Tym razem w Krośnie. Jak na najgorszą szkółkę w kraju to calkiem spoko wynik. Pozdrawiam

    Mam nadzieję ze zdobeda jeszcze medal w finale i hejterzy dostana kociej mordki.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  55. Powrót do góry    #1079
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Juniorzy znowu wygrali w tym tygodniu. Tym razem w Krośnie. Jak na najgorszą szkółkę w kraju to calkiem spoko wynik. Pozdrawiam

    Mam nadzieję ze zdobeda jeszcze medal w finale i hejterzy dostana kociej mordki.
    Na tę chwilę to powygrywali z ogórkami, a wynik ciągnie Grucha, który trzaska komplety. Fajnie jakby gdzieś medal zdobyli, ale jak Wozniak albo Swidnicki nie odpala to nie ma opcji ; )

  56. Powrót do góry    #1080
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Juniorzy znowu wygrali w tym tygodniu. Tym razem w Krośnie. Jak na najgorszą szkółkę w kraju to calkiem spoko wynik. Pozdrawiam

    Mam nadzieję ze zdobeda jeszcze medal w finale i hejterzy dostana kociej mordki.

    Nikt nie pisze że najgorsza szkółka ale nie wiem czy wiesz to Gruchalski w lidze zdobył w 7 meczach z bonusami 26 punktów a pozostała trójka juniorów w sumie ... 3 pkt

    patrząc na sume punktów juniorów to szału nie ma


    1.Unia Leszno 98
    2.Wroclaw 88
    3.Get Well 51
    4.Falubaz 45
    5.Stal 39
    6.Włókniarz 29 pkt
    7.Unia T 25
    8.GKM 19

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    CKMik (10-06-2018), Gadol (09-06-2018)

Strona 24 z 63 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •