Strona 25 z 63 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nikt nie pisze że najgorsza szkółka ale nie wiem czy wiesz to Gruchalski w lidze zdobył w 7 meczach z bonusami 26 punktów a pozostała trójka juniorów w sumie ... 3 pkt

    patrząc na sume punktów juniorów to szału nie ma


    1.Unia Leszno 98
    2.Wroclaw 88
    3.Get Well 51
    4.Falubaz 45
    5.Stal 39
    6.Włókniarz 29 pkt
    7.Unia T 25
    8.GKM 19
    To i tak jest wynik ponad stan bo kto by przypuszczał że Gruchalski trójki pozbiera w juniorskich biegach w ZG,Lesznie czy Gorzowie a i jeszcze czasem jakiś punkcik dorzuci na seniorze w dalszej fazie meczu. Ja bardziej spodziewałem się takiego wyniku jak ma GKM

  2. Powrót do góry    #1082
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    spitt22,

    Mieli nic nie jechać, a praktycznie nie przegrywają w biegach juniorskich.
    Kto by przypuszczał że wygrają bieg w ZG, że Misiek wygra ze Smektałą, Kuberą, Karczmarzem, Zgardzińskim...
    Rzeczywiście później w meczu jest dramat, ale nie tracą punktów na początku spotkania.
    Wynik pewnie byłby wyższy gdyby Pawlickiego i Buczkowskiego wykluczyli za ewidentne faule na Miśku,
    ale z drugiej strony cieszy oko jazda tego chłopaka.

    Trzeba sobie jasno powiedzieć, że powinien tu jeździć Max Drabik.
    Pamiętam jak chodził z matką jeszcze na mecze i kibicował Włókniarzowi, potem śmigał jako łebek na Olszyńskiej.
    Szkoda, że sytuacja w jakiej znalazł się Włókniarz nie pozwoliła mu jeździć w domu.
    No cóż może się to niebawem zmieni.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #1083
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    a pozostała trójka juniorów w sumie ... 3 pkt
    No szału nie ma, zwłaszcza, jeśli dodamy, że te 3 punkty to:

    1. Woźniak na wykluczonym Koniecznym
    2. Świdnicki na wykluczonym Niedźwiedziu
    3. Świącik na wykluczonym Wojdyle

    Optymistyczne jest w tej styuacji to, że objeżdżamy chłopaków na przyszłość. I tyle.
    Po Miśku też nikt nie oczekiwał, żeby w tym roku tak wypalił, a jest - przyszłym roku może ktoś też zaskoczy.

  4. Powrót do góry    #1084
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spodziewałem się ze Gruchalski odpali. Może nie az tak ze bedzie wygrywal w Lesznie ZG czy Gorzowie ale sie spodziewalem ze bedzie robil punkty. W Toruniu zdobywal IMP na mini torze. Awansowal do finalu brazowego kasku w pierwszym roku startów. Mam nadzieję ze da Nam jeszcze mnóstwo radości.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #1085
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    spitt22,

    Mieli nic nie jechać, a praktycznie nie przegrywają w biegach juniorskich.
    Kto by przypuszczał że wygrają bieg w ZG, że Misiek wygra ze Smektałą, Kuberą, Karczmarzem, Zgardzińskim...


    pozdrawiam
    Bardziej pasuje w liczbie pojedyńczej tutaj pisać. Fakt jest taki że jedzie tylko i wyłacznie Gruchalski i powtarzam ja nie mówie że u was szkolenie jest złe bo tak nie jest. Ale nie ma co wpadać w zachwyty

  6. Powrót do góry    #1086
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Szanowny misiu .... WON z musielakiem !!! nie dość, że walczy z przeciwnikiem to i z naszymi !!! Ile tego dziada mamy tolerować ?!?!?!

  7. Powrót do góry    #1087
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Szanowny misiu .... WON z musielakiem !!! nie dość, że walczy z przeciwnikiem to i z naszymi !!! Ile tego dziada mamy tolerować ?!?!?!
    Na Gorzów i tak musi być bo nikogo lepszego nie wyczarujemy. W Częstochowie Walaska czy Sundstroema i juniorów powinien pokonać.

  8. Powrót do góry    #1088
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No to margines błędu zawęża się delikatnie. Mimo wszystko komplet zwycięstw (poza meczem z Unią Leszno), na własnym torze może starczyć do PO. Oczywiście bonusem z Tarnowem też nie pogardzę
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  9. Powrót do góry    #1089
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jeśli awansujemy do P-O to i tak będzie sukces.
    Dzisiejszy mecz mimo że wynik był przez większość czasu na styku
    pokazuje jednak sporą słabość Włókniarza jeśli chodzi o drugiego Polaka i trzeciego obco oraz juniorów.
    Liderzy też poza Madsenem który był po chorobie szału nie zrobili.
    5 indywidualnych zwycięstw i 9 ostatnich miejsc,
    (a mogło być 10 gdyby nie defekt Holty) pokazuje, że na chwilę obecną nie mamy czego szukać w P-O.
    Także ten wynik 50-40 nie oddaje sytuacji w jakiej jesteśmy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #1090
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Sytuacji? Sytuacja jest bardzo dobra. Dyspozycja zespołu jest taka jakiej oczekiwaliśmy (chyba?). Bardzo udany początek sezonu na tle słabizny głównych rywali do PO mógł co nieco zamazać stan faktyczny, ale teraz chyba jest tak, jak miało być. Ostra walka o PO do ostatniej kolejki RZ.

  11. Powrót do góry    #1091
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Panowie, problemem jest dyspozycja Zagara, szczególnie na wyjazdach. Brak bonusów na szczęście nic w tabeli zmienić nie powinien, bo wślizgniemy się tam dzięki atomowej prędkości Lindgrena na początku sezonu.

    Grudziądz - 8+1 - wynik ponad to co chyba wszyscy oczekiwali na tym torze, chociaż i tak go 2x na 5:1 przywieźli.
    Zielona Góra - 5pkt
    Leszno - 2pkt
    Gorzów - 9+1 w 6 startach, na torze który zna jak własną kieszeń
    Toruń - 4+1

    Masa biegów przegrana 1:5 jadąc z juniorem. Na naszym torze jest zdecydowanie lepiej, ale też brakuje takiego błysku jak w końcówce ubiegłego roku, widać że się męczy i jest wolny. Szczerze mówiąc, myślałem że Zagar wreszcie odpali, wymiatał pod koniec 2017 wszędzie. Jeśli nic się nie zmieni, to pewnie doturlamy się do play-offów, dostaniemy 2x od Leszna, później o brąz z Gorzowem znowu plecy i tyle. Co by nie mówić, awans do PO kosztem Torunia będzie i tak zdecydowanie pięknym zwieńczeniem tego sezonu

  12. Powrót do góry    #1092
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wczoraj w Rybniku nasza młodzież nie błysnęła, wyprzedziliśmy tylko KSM jadące jednym zawodnikiem, a tyle samo pkt zdobył zdekompletowany Motor (2 zawodników).

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76...lnicki-relacja

    Pytanie czy delikatny dołek nie złapał Miśka. Przegrał z Chmielem, Skupieniem oraz Lampartem, pokonał jedynie Błazykowskiego i Kuromonowa z Orła.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Powrót do góry    #1093
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta

    Pytanie czy delikatny dołek nie złapał Miśka.
    Mam właśnie takie wrażenie. W meczu z Toruniem to nie był ten Misiek do jakiego się przyzwyczailiśmy. Miałem nadzieję
    że ten występ w Toruniu to taki jednorazowy zjazd ale wczorajsze zawody mogą potwierdzać, że tak nie jest.
    Myślę, że ten trafiony silnik powoli zaczyna się kończyć. Oby szybko doszli do ładu i składu bo bez dobrze punktującego Miśka
    w meczu z Gorzowem, który pojedzie już z Vaculem może być ciężko.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  14. Powrót do góry    #1094
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    w Tarnowie elegancko smigal.
    Pytanie czy delikatny dołek nie złapał Miśka. Przegrał z Chmielem, Skupieniem oraz Lampartem, pokonał jedynie Błazykowskiego i Kuromonowa z Orła.

    Chmiel, Skupien u siebie, Lampart obcykany w tego typu zawodach talent. Nie przegral z nikim niespodziewanie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    ckm-ista (13-06-2018)

  16. Powrót do góry    #1095
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Misiek z Lampartem wygrał raz i to w powtórzonym starcie. .... tak mi się wydaje.
    Zero stresu.

  17. Powrót do góry    #1096
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Chmiel, Skupien u siebie[/COLOR]
    Wiesz, jeśli wcześniej Gruchalski wozi Smyka, Kuberę czy Kurtza na ich torze, to nie jest to argument. Rozbudził po prostu apetyty u kibiców na coś więcej. Oczywiście porażek z Lampartem czy Chmielem (rewelacja SK) to nie sensacje, jednak już w Toruniu chociażby widać było brak szybkości. Nic pozostaje liczyć, że to obawy na wyrost i w najbliższych 2 meczach domowych pokaże, że jestem w błędzie. Choć rywale wymagający i łatwo nie będzie miał.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Powrót do góry    #1097
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Magik napisał:
    Mam właśnie takie wrażenie. W meczu z Toruniem to nie był ten Misiek do jakiego się przyzwyczailiśmy. Miałem nadzieję
    że ten występ w Toruniu to taki jednorazowy zjazd ale wczorajsze zawody mogą potwierdzać, że tak nie jest.
    Myślę, że ten trafiony silnik powoli zaczyna się kończyć.
    Rzeczywiście to nie był ten Misiek, bo popełniał błędy jak szkółkowicz i uważam, że silnik nie miał tutaj większego znaczenia.
    Dawno tak słabo (do góry) nie startował. Na dystansie nie był już taki wolny i poradził sobie w biegu z IKSem który wygrywał wszystko w młodzieżowych zawodach w tygodniu z tego co pamiętam. Wiedziałem, że będzie mu z nimi ciężko, ale nie wiedziałem że aż tak.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-06-2018 o 15:03
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #1098
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Świącik otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie startu.
    Serio?! W biegu gdzie jechał bez rywali?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #1099
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Panowie pytanie - wszystko wskazuje na to że czeka mnie weekend na Śląsku wiec chętnie pokibicowałbym waszej ekipie w meczu ze Stalerną. Próbowałem przez kupbilet.pl kupić bilety na sektor centralny z numerowanymi miejscami (pewnie wpadnę na stadion w ostatniej chwili) ale wyglada na to że w sprzedaży jest wszystko poza sektorem centralnym mimo, że na stronie klubu jest info że bilety są w cenie 50 zł.
    Idzie kupić je jakoś zdalnie czy np kupię pod stadionem na krótko przed meczem ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  21. Powrót do góry    #1100
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kupisz bez problemu pod stadionem. Nie spodziewam się kompletu. Po pierwsze dlatego, że jest za wcześnie rozgrywane to spotkanie. Po drugie trwa mundial. Po trzecie ludzie chodza na drużyny które wygrywają mecz za meczem. Po czwarte mecz jest w TV. Przykładem może być porównanie spotkań z Wrockiem i Toruniem (nie chodzi o mecz w TV tylko o całokształt). Z drugiej strony jest to mecz o P-O dla Nas. Ewentualna przegrana spowoduje, że będziemy musieli się zdrowo napocić i wzrosną apetyty pozostałych drużyn.
    p.s. wyślij numer lub maila na p.w. to mogę Ci kupić jeśli będę wcześniej w klubie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-06-2018), Penhall (16-06-2018)

  23. Powrót do góry    #1101
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie wiem jeszcze jak liczną ekipą będziemy ale dzięki za pomoc!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #1102
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Moge kupic kilka czy kilkanaście. Nie ma problemu. Zabierzcie ze soba szaliki zeby Was rozpoznac
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #1103
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Moge kupic kilka czy kilkanaście. Nie ma problemu. Zabierzcie ze soba szaliki zeby Was rozpoznac
    Haha ja nie mam A będę miał ze sobą ekipę Ślązaków ale ... kibicują Falubazowi Przynajmniej tak długo jak do Świętochłowic nie wróci liga

  26. Powrót do góry    #1104
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kilka lat temu sprzedawali w ZG bialo zielone(naprawdę), ale chyba sie nie przyjęło.

    Kiedys wracalem z IMPu z Huszcza i jego tesciem ze Świętochłowic ktory byl tamtejszym prezesem. Nie wiem skad tak liczne koligacje rodzinne ZG ze Świętochłowicami. Chyba nie chodzi tylko o żużel
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #1105
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie wiem, ja to jestem kiepski kibic, nie mam żadnych szalików, czapeczek itp. bajerów. Ale jeśli Falubaz spadnie to nie zostanie mi nic innego jak jeździć na mecze ekstralipy do Czewy.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Kilka lat temu sprzedawali w ZG bialo zielone(naprawdę), ale chyba sie nie przyjęło.

    Kiedys wracalem z IMPu z Huszcza i jego tesciem ze Świętochłowic ktory byl tamtejszym prezesem. Nie wiem skad tak liczne koligacje rodzinne ZG ze Świętochłowicami. Chyba nie chodzi tylko o żużel
    Małgorzata Huszcza jest ze Śląska. Żużlowa rodzina, ojciec zawodnik i działacz, jej wujkiem był - Paweł Waloszek.

  28. Powrót do góry    #1106
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiedziałem ze Nawrocki byl spokrewniony z Waloszkiem. No cóż życzę samych pozytywnych wrażeń na meczu. W razie problemów (odpukac) służę pomocą.
    Pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #1107
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Black tez miałem okazje kiedys pic zdrowie Huszczy w jakims zajezdzie tescia jego niestety nigdy nie poznałem osobiscie , a szkoda . To jakas lipa ze nie mozna kupic biletu za 50 zł. Prawde mówiac nie dał bym pieciu dych za tak mało atrakcyjny sektor / widok w zaszklone pomieszczenie dla bebechów mnie dołuje / .
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1108
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Wasza strata bonusa w meczu z Toruniem może okazać się bolesna.
    To niby 1 pkt , ale jakby ważył za 2 pkt , gdyż w przypadku równej ilości punktów z Aniołami ...
    Tak jak ktoś powyżej napisał nie macie już marginesu błędu w meczach u siebie, a terminarz tych spotkań
    jest trudny. Do tego u krzyżaków coś drgnęło i jadą trochę lepiej niż na początku - w przeciwieństwie do Was.
    W sumie wygrane domowe powinny Wam dać PO , ale łatwo nie będzie , tym bardziej , że chyba niepotrzebnie
    Cieślak rozpętał tą sztuczną wojenkę o tory w Lesznie , Gorzowie i Zielonej.
    Wiadomo , że chciał wywrzeć presję na gospodarzach i komisarzach odnośnie przygotowania torów , ale było
    to bardzo krótkowzroczne , gdyż kij ma zawsze dwa końce.
    Teraz nastanie czas rewanżów i to Wam będą patrzeć na ręce - myślę , że ta gra nie warta była świeczki.
    Tym bardziej , że kompletnie nic to nie dało , jeśli chodzi o wyniki w Lesznie i Gorzowie.
    No i BZ ma chyba coś do udowodnienia polewaczkowemu...
    W sumie i tak jesteście w lepszej sytuacji niż Toruń i na razie macie nad nimi przewagę , ale jedno potknięcie
    może odwrócić tą sytuację. Jeśli chodzi o występy Gruchalskiego i jego podobno gorszą ostatnio postawę , to
    raczej w ocenie nie sugerowałbym się zawodami młodzieżowymi , gdyż często bywa , że młodzi na kontraktach
    amatorskich mają lepsze silniki na ligę , a niekoniecznie szybkie na młodzieżówkę - po prostu kluby na młodych
    często w ten sposób oszczędzają - liga dla klubów jest ważniejsza.
    Gorzej z Zagarem , to bardzo chimeryczny zawodnik , który nie wiadomo kiedy odpali , stać go na wiele , ale
    rzadko kiedy trzyma wysoki poziom przez dłuższą część sezonu , a przy tym jest dość roszczeniowy w stosunku
    do wszystkich wokoło . W pamięci mam jego głupie zachowania w stosunku do młodych zawodników , gestykulacja
    w ich kierunku jeszcze na torze , zanim zjadą do parkingu - w obecności publiczności.
    To mi się nigdy nie podobało. Innym problemem jest Musielak , który strasznie zawodzi , a przy tym jest dużym problemem dla kolegi z pary.
    Reasumując macie wszystko w swoich rękach i całkiem dobrą sytuację wyjściową do walki o PO.

  31. Powrót do góry    #1109
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie wiedziałem ze Nawrocki byl spokrewniony z Waloszkiem. No cóż życzę samych pozytywnych wrażeń na meczu. W razie problemów (odpukac) służę pomocą.
    Pozdrawiam
    Robert Nawrocki był bratem przyrodnim Waloszków żużlowców.

    Jeśli miałeś sposobność spędzić kilka godzin z tym człowiekiem, to żałuj, że nie porozmawiałeś z nim o pionierskich powojennych latach żużla w Polsce(na Śląsku w szczególności). Pan Robert to był człowiek żużla z krwi i kości. Zawodnik, trener, działacz(prawdziwy, a nie meeeendda na etacie), współzałożyciel klubów, organizator zawodów, sędzia, budowniczy torów. Właściwie, przede wszystkim, dzięki niemu żużel na Górnym Śląsku po tym jak upadł Śląsk, a ROW znalazł się na dnie, przetrwał.
    Strasznie teraz brakuje w żużlu takich ludzi.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 16-06-2018 o 08:36
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #1110
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Za PS:

    Prawdopodobieństwo trzęsienia ziemi w Częstochowie jest spore, bo gorzowianie bardzo poważnie podchodzą do tego meczu i po raz pierwszy w tym sezonie zorganizowali sobie trening na obcym torze. Trener Stanisław Chomski w Ostrowie Wielkopolskim stworzył warunki przypominające te na torze w Częstochowie. – Chcemy wyrzucić forBet Włókniarz z play-off – zapowiada honorowy prezes Cash Broker Stali, Władysław Komarnicki. – Im więcej rywale będą martwić się o awans do czwórki, tym dla nas lepiej. Niech się denerwują i tracą siły. My z każdym meczem jesteśmy coraz silniejsi i jeśli tylko Martin Vaculik i Rafał Karczmarz pojadą na swoim poziomie, to bez problemu powinniśmy odnieść zwycięstwo na wyjeździe – dodaje Komarnicki. Entuzjazmowi w Gorzowie nie ma się co dziwić, bo po dwóch miesiącach do składu wraca Vaculik. Na wpadkę częstochowian czekają zawodnicy Get Well Toruń, którzy mają już znacznie łatwiejszy układ meczów i liczą na walkę o medale. Władze Włókniarza zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i przed meczem zobowiązały wszystkich zawodników do obecności na dwóch przedmeczowych treningach.
    No i było wkrewiać Władka ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #1111
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    A to nie było czasem tak że jak Władek typuje wygrana Stali to zawsze było w plecy?

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Gadol (18-06-2018)

  35. Powrót do góry    #1112
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za PS:



    No i było wkrewiać Władka ?
    jednak ten Władek to jest wieśniak. zresztą on mi bardziej na cygana pasuje taki gorzowskiej stali don wasyl

  36. Powrót do góry    #1113
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    jednak ten Władek to jest wieśniak. zresztą on mi bardziej na cygana pasuje taki gorzowskiej stali don wasyl
    Władek, Zmora i cała reszta, są mocno wkrewieni na Cieślaka i Świącika. Za to, że ci zrobili zadymę z tą polewaczką, oraz za oskarżenia w temacie preparacji torów min w Gorzowie. KOL ukarała kilku funkcyjnych ze Stali. Klub musiał zapłacić karę. Teraz Gorzów zrobi wszystko aby wygrać w Czewie, i wykopać Włókniarza z PO. Zabawne jest to, ze oni wcale się z tym nie kryją.

    Ciekaw jestem czy taki Władek będzie na tym meczu w Czewie i czy Świącik wpuści go do loży VIP
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1114
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Od tygodnia nie ma dnia bez jakiejs bezsensownej napinki
    jak to Gorzow szykuje sie na Cieslaka.
    Krowa ktora duzo ryczy ,malo mleka daje,wiec Wlokniarz to ogarnie a
    Adrian zasluzy na hebanowe deski na tej lawce co mu ja stawiaja.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #1115
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Panowie polećcie jakąś fajną knajpę koło stadionu w Czewie gdzie będzie można zobaczyć meczyk Szwabow z Meksykami ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #1116
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    jednak ten Władek to jest wieśniak. zresztą on mi bardziej na cygana pasuje taki gorzowskiej stali don wasyl
    Wiele razy już mówiłem , że te jego " mądre " wypowiedzi przynoszą więcej złego niż dobrego.
    Dla mnie cała ta platformiana trójca preziów-senatorów siebie warta , oj te dzisiejsze "elyty"

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Nigel (17-06-2018), Słowianka (17-06-2018), cukrzyca (17-06-2018)

  41. Powrót do góry    #1117
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A to nie było czasem tak że jak Władek typuje wygrana Stali to zawsze było w plecy?
    Czasem tak bywa ale nie do końca, bo Władek rzadko kiedy typuje inaczej niż wygraną Stali a chyba w ostatnich sezonach częściej wygrywamy niż przegrywamy.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  42. Powrót do góry    #1118
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Rzeczywiscie trenowali wczoraj najintensywniej w godzinie dzisiejszego meczu. Mieli tez spotkanie z kibicami w jurajskiej a dzisiaj przygotowywal sie z tego co widzialem Madsen i Miedzinski. Kilku jezdzi od rana na rowerze. Powinno byc dobrze.
    P.s.Carlitos na glownej trybunie zostawiaja dolne 5 rzedow poniewaz reszta jest juz zajeta przez karnetowcow ale mozecie probowac bo bywqja niektore wolne. Pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #1119
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Rzeczywiscie trenowali wczoraj najintensywniej w godzinie dzisiejszego meczu. Mieli tez spotkanie z kibicami w jurajskiej a dzisiaj przygotowywal sie z tego co widzialem Madsen i Miedzinski. Kilku jezdzi od rana na rowerze. Powinno byc dobrze.
    P.s.Carlitos na glownej trybunie zostawiaja dolne 5 rzedow poniewaz reszta jest juz zajeta przez karnetowcow ale mozecie probowac bo bywqja niektore wolne. Pozdro
    Kupiłem bilety na te nienumerowane sektory. Wbijemy się tam gdzie będzie miejsce, nie spodziewam się kompletu.
    Gdzie można przed żużlem na spokojnie zobaczyć mundial ? Jest coś koło stadionu bo sprawdzałem na necie i tam nic specjalnego nie widać.

  44. Powrót do góry    #1120
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Przy stadionie i hali na ul. Marysia pewnie będzie w tv leciał mecz.
    Piwo można spić i od razu ustawić się w kolejce do wejścia na stadion
    Sam rozważam taką opcję.

    A co do meczu... Niestety 42:48

  45. Powrót do góry    #1121
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Rzeczywiscie trenowali wczoraj najintensywniej w godzinie dzisiejszego meczu. Mieli tez spotkanie z kibicami w jurajskiej a dzisiaj przygotowywal sie z tego co widzialem Madsen i Miedzinski. Kilku jezdzi od rana na rowerze. Powinno byc dobrze.
    P.s.Carlitos na glownej trybunie zostawiaja dolne 5 rzedow poniewaz reszta jest juz zajeta przez karnetowcow ale mozecie probowac bo bywqja niektore wolne. Pozdro
    Co to za intensywny i ostry trening? To jakaś popierdółka była.
    W Zielonej jak zatrenowali, to dwóch do szpitala pojechało. Aż się wióry z band sypały. Żeby z takim zębem na meczach jechali, a nie jak pi..y!

  46. Powrót do góry    #1122
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Kilku jezdzi od rana na rowerze.
    To choćby nie wiem jak się spasowali - nie dadzą rady

  47. Powrót do góry    #1123
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Z tym treningiem to uwazam ze calkiem fajny pomysł. Calkiem niedawno to ciezko bylo chytrych ruskich zaciagnac na jakikolwiek trening.

    Moze ktos zalozyc watek meczowy zeby nie zasmiecac juz watku klubowego.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Rysiek (17-06-2018)

  49. Powrót do góry    #1124
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Dobra robota, play offy coraz bliżej.

    Mam nadzieję, że z Musielakiem pożegnamy się po tym sezonie, bo na to się patrzeć nie da. Brawo juniorzy - bardzo ważne punkty dziś zrobili.

  50. Powrót do góry    #1125
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Brawa dla drużyny, brawa dla Bartka Swiacika, cenne punkty dziś przywiózł
    Musielak nie gwarantuje już nawet minimalnego poziomu u Siebie, więc z Lesznem od początku dałbym szansę Lyagerowi, tak naprawdę nic nie ryzykujemy.

Strona 25 z 63 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •