Strona 10 z 63 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta




    Jak by Tymczyszyn podbijał faktycznie Madsena, to dzisiaj wylewał byś na Madsena wiadro pomyj. Nie zrobił tego to wylewasz je na Tymczyszyna.
    No tak, obecne okienko transferowe pokazało że na słowo Falubaz wszystkim spadają majtki a zawodnicy, aż drepczą w miejscu czekając aż na ekranie telefonu wyświetli się mysza, a z słuchawki padnie ,, Falubaz wzywa synu '' Gdy z zewnątrz wydaje się że coś poszło nie po myśli Falubazu to albo tak chcieli albo żartowali.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,564
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    No tak, obecne okienko transferowe pokazało że na słowo Falubaz wszystkim spadają majtki a zawodnicy, aż drepczą w miejscu czekając aż na ekranie telefonu wyświetli się mysza, a z słuchawki padnie ,, Falubaz wzywa synu '' Gdy z zewnątrz wydaje się że coś poszło nie po myśli Falubazu to albo tak chcieli albo żartowali.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    Bzdury piszesz. Po prostu Tymczyszyn nie ma takiej kasy w budżecie aby licytować się o zawodników. Stąd nie przelicytowywał Madsena.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Garfield (23-11-2017)

  4. Powrót do góry    #408
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    '

    no no, Bober. Sparta odda podstawowego juniora może chodzi o Lampartów? Wszak Cieślak słabych drużyn nie trenuje, a na chwilę obecną nie macie juniorów.
    Macie Cieślaka, ale dzięki temu Drabiki nieprędko do was wrócą.
    Holta miał nie wrócić do Torunia, Miedziński miał nie jeździć w Częstochowie, Gollob z Pedersenem mieli kose że nigdy nie mieli jeździć razem.
    Wiesz co ich łączy? Odpowiednia kwota na koncie i wszystkim wszystko przechodzi.

    I pewnie z Drabikami by było podobnie.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  5. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    Często się chowam (26-11-2017), Gadol (23-11-2017), Garfield (23-11-2017), MICHCIO13 (23-11-2017), ananasek_vel_oman (23-11-2017), dockm (23-11-2017), mackoxdp1 (23-11-2017)

  6. Powrót do góry    #409
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Trzeba obiektywnie przyznać, że Miś zmazał plamę po niezrealizowaniu celu jaki sobie sam narzucił.
    Skład Madsen, Zagar, Lindgren, Miedziński, Musielak, Lyager, Gruchalski i reszta juniorów + Cieślak na ławce wygląda ciekawie i lepiej niż tegoroczny.
    Martwi mnie poziom juniorów i brak konkurencji w składzie.

  7. Powrót do góry    #410
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Przy Cieslaku , Musielak bedzie odkryciem ligi i odjedzie sezon zycia ... tor w Częstochowie uwielbia i do tego Marek potrafi wyciagnac maksimum z sredniaka
    A Tobiasz to taki sredniaczek z dużą pracowitoscia i talentem ,tylko glowa slaba , ale jak Marek podziala to zawodnik na 6-10pkt

    Bedziecie mieli duzo pociechy z druzyny i mysle ze bedziecie w pierwszej czworce

  8. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,564
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Przy Cieslaku , Musielak bedzie odkryciem ligi i odjedzie sezon zycia ... tor w Częstochowie uwielbia i do tego Marek potrafi wyciagnac maksimum z sredniaka
    A Tobiasz to taki sredniaczek z dużą pracowitoscia i talentem ,tylko glowa slaba , ale jak Marek podziala to zawodnik na 6-10pkt

    Bedziecie mieli duzo pociechy z druzyny i mysle ze bedziecie w pierwszej czworce
    A nic nie piszesz co będzie z Musielakiem, jak mu Cieślak lewatywę zrobi ?

    Wtedy też będzie robił dwucyfrówki ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #412
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A nic nie piszesz co będzie z Musielakiem, jak mu Cieślak lewatywę zrobi ?

    Wtedy też będzie robił dwucyfrówki ?
    Nie wiem co z Tobiaszem, ale Cieślak może zrobi to samo co w ZG. Tak przeraziło Cieślaka to, co wyszło po zrobieniu lewatywy zielonogórskim juniorom, że musiał uciekać aż do Częstochowy.
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 24-11-2017 o 08:49

  10. Powrót do góry    #413
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Jeśli nie Vitroszlif to FB sponsorem tytularnym Włókniarza ....
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  11. Powrót do góry    #414
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Facebook?

  12. Powrót do góry    #415
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Osz Ty jak Miś przekonał samego Zuckerberga aby dorzucił trochę do Włókniarza to można prezesowi ławeczke zamiast Holty zrobić.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  13. Powrót do góry    #416
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Gmina Częstochowa Vitroszlif Facebook Włókniarz Częstochowa

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  14. Powrót do góry    #417
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    A tak na poważnie to myślę że Psujowi chodzi o firmę bukmacherską ForBet, dobrze myślę?

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (26-11-2017)

  16. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    A tak na poważnie to myślę że Psujowi chodzi o firmę bukmacherską ForBet, dobrze myślę?

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
    Nie wiem czy bukmacher może być sponsorem tytularnym?

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  17. Powrót do góry    #419
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie wiem czy bukmacher może być sponsorem tytularnym?

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Tego nie wiem ale skoro 12 godzin po moim wpisie pojawił się artykuł na SF o ewentualnym sponsorze tytularnym to coś musi być na rzeczy ....
    Do tej pory temat był trzymany dość dobrze bo nikt nie wystrzelił a to w takich rozmowach chyba bardzo istotne ...
    Dlatego sądzę że ten mój wpis był niepotrzebny/głupkowaty ... ale padło więc trudno .... co poradzę ja zwykły akwizytor <buhahaha> więc co mogę wiedzieć o biznesie :/

    Więcej tematów ujawniać nie będę mimo że jeszcze kilkanaście pytań mam ... miałem pojawić się na jakieś konferencji i tam strzelać ale nie ma sensu pokazywać patologii bo to mi miłośników nie przysporzy a robiąc swoje cel/marzenie osiągnę ....

    Tak więc z mojej strony od dziś tylko o sporcie ....
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  18. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie wiem czy bukmacher może być sponsorem tytularnym?

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Legalnie działający? Dlaczego nie? Jeśli byłoby ograniczenie w tym względzie to nazwy buków nie pojawiłyby się na koszulkach takiej Legii czy Wisły.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Legalnie działający? Dlaczego nie? Jeśli byłoby ograniczenie w tym względzie to nazwy buków nie pojawiłyby się na koszulkach takiej Legii czy Wisły.
    No tak, ale mimo wszystko w nazwie nie występują. ForBET sponsorował już nas w minionym sezonie.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  20. Powrót do góry    #422
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    No tak, ale mimo wszystko w nazwie nie występują. ForBET sponsorował już nas w minionym sezonie.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Kluby piłkarskie szanują swoje nazwy. A kasę za reklamę na koszulkach zgarniają kilka razy wyższą jak żużlowe za wejście w nazwę klubu.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #423
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Kluby piłkarskie szanują swoje nazwy. A kasę za reklamę na koszulkach zgarniają kilka razy wyższą jak żużlowe za wejście w nazwę klubu.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Nie tłumacz mi podstaw. Po prostu moim zdaniem jest subtelna różnica pomiędzy sponsoringiem a sponsoringiem tytularnym. Nie spotkałem się jak dotąd z żadnym klubem sportowym w którego nazwie byłby bukmacher.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  22. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Tego nie wiem ale skoro 12 godzin po moim wpisie pojawił się artykuł na SF o ewentualnym sponsorze tytularnym to coś musi być na rzeczy ....
    Do tej pory temat był trzymany dość dobrze bo nikt nie wystrzelił a to w takich rozmowach chyba bardzo istotne ...
    Dlatego sądzę że ten mój wpis był niepotrzebny/głupkowaty ... ale padło więc trudno .... co poradzę ja zwykły akwizytor <buhahaha> więc co mogę wiedzieć o biznesie :/

    Więcej tematów ujawniać nie będę mimo że jeszcze kilkanaście pytań mam ... miałem pojawić się na jakieś konferencji i tam strzelać ale nie ma sensu pokazywać patologii bo to mi miłośników nie przysporzy a robiąc swoje cel/marzenie osiągnę ....

    Tak więc z mojej strony od dziś tylko o sporcie ....
    Kupili PSUJA <smiech>

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie tłumacz mi podstaw. Po prostu moim zdaniem jest subtelna różnica pomiędzy sponsoringiem a sponsoringiem tytularnym. Nie spotkałem się jak dotąd z żadnym klubem sportowym w którego nazwie byłby bukmacher.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moga byc w nazwie. Skoro moga sponsorowac rozgrywki to moga rowniez indywidualnie kluby.
    Roznica polega na tym, ze bukmachery dotad lokowaly pieniadze tam gdzie nazwy sa nieruszalne a przez to nie bylo sytuacji wejscia w nazwe.
    Mozesz znalezc w necie artykul jak Tripbet zostal sponsorem tytularnym Bayeru Leverkusen a w efekcie kryje sie pod tym logo na koszulkach.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #425
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Ciekawy wywiad z Cieslakiem publikuje PS.

    To juz nie choroba matki zadecydowala o jego powrocie a jej wiek.

    Co ciekawe jeszcze niedawno wiek mamy nie przeszkadzal mu byc na liscie plac ZG.

    No ale to jest Polewaczkowy wiec zdziwka nie ma.

    Wspomina tez ze z juniorka Wlokniarza jest dosc kiepsko. Jeszcze na dobre nie zaczal pracy a juz hejtuje. Oj dlugo ten jego powrot chyba nie potrwa...



    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  24. Powrót do góry    #426
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ciekawy wywiad z Cieslakiem publikuje PS.

    To juz nie choroba matki zadecydowala o jego powrocie a jej wiek.

    Co ciekawe jeszcze niedawno wiek mamy nie przeszkadzal mu byc na liscie plac ZG.

    No ale to jest Polewaczkowy wiec zdziwka nie ma.

    Wspomina tez ze z juniorka Wlokniarza jest dosc kiepsko. Jeszcze na dobre nie zaczal pracy a juz hejtuje. Oj dlugo ten jego powrot chyba nie potrwa...



    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Nie martw się Pan Marek zna dwóch juniorów gwiazdora Gruchalskiego i Pana Bartosza, który ma być bardzo mocno do sprzętowiony przed zbliżającym się sezonem.
    Mam nie ironizować dlatego nie dodaje kolejnego zdania o młodym Świąciku bo znowu by było że lecze kąpleksy :/

    W sumie mam do Was pytanie czy wypożyczenie Mateusza Świdnickiego do Opola gdzie chłopak będzie podstawowym juniorem to dobry pomysł ???
    Dodam że dzięki wypożyczeniu oprócz objeżdżenia dojdzie korzyść budowania zaplecza sponsorskiego czyli 100% od podstaw.
    Dzięki temu na rok 2019 mielibyśmy zawodnika objeżdżonego i gotowego do rywalizacji na wyższym poziomie ....
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    pakosik (28-11-2017)

  26. Powrót do góry    #427
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Szrek już dawno był zaklepany w Czewie. Kudriaszow to jego autorski pomysł a kontrakt podpisał dość wcześnie.

  27. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Szrek już dawno był zaklepany w Czewie. Kudriaszow to jego autorski pomysł a kontrakt podpisał dość wcześnie.
    Pomysł być może i tak. Ale wcale nie powiedziane było że wróci Cieślak do Czewy już teraz. Długi kontrakt Kudriaszowa gwarantował mu to

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #429
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    W momencie gdy radny chlapał jęzorem i głośno artykułował swoje oczekiwania względem Marka Cieślaka, w zasadzie było przesądzone kogo będziemy mieć na fotelu trenera.
    Leszek o tym wiedział i dlatego nie było z jego strony oczekiwań, czyli... najnormalniej w świecie wziął sprawy w swoje łapy.

  29. Powrót do góry    #430
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Kto jest we Włókniarzu kierownikiem drużyny?

  30. Powrót do góry    #431
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Jeszcze nikt

  31. Powrót do góry    #432
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Michał Świącik

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    CKMLeW (28-11-2017), Dominik (29-11-2017), mackoxdp1 (29-11-2017)

  33. Powrót do góry    #433
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Bardzo mnie ciekawi rozbierznosc nt. przygotowaniu do sezonu ... trener swoje prezio swoje ... pamietacie negatywne wpisy na miedziaka ... takie teksty tez szly na misia jr od trenerio ciekawe czy kasa lagodzi obyczaje az tak ... rysiu placze oj placze ...

  34. Powrót do góry    #434
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Swiacik w którymś z wywiadów mówił, że miał on plan na przygotowanie do sezonu, ale skoro przyszedł Cieślak ze swoim programem, to on mu daje wolną rękę. I bardzo dobrze. Ciekawi mnie czy może Cieślak zrobi trochę porządku w tym klubie, wydaje mi się ze do kogo jak do kogo, ale do Cieślaka Świącik ma respekt i chyba naprawdę bierze pod uwagę to co on mówi.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    dockm (29-11-2017)

  36. Powrót do góry    #435
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Swiacik w którymś z wywiadów mówił, że miał on plan na przygotowanie do sezonu, ale skoro przyszedł Cieślak ze swoim programem, to on mu daje wolną rękę. I bardzo dobrze. Ciekawi mnie czy może Cieślak zrobi trochę porządku w tym klubie, wydaje mi się ze do kogo jak do kogo, ale do Cieślaka Świącik ma respekt i chyba naprawdę bierze pod uwagę to co on mówi.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
    Ewentualne publiczne starcie Cieslak-swiacik to jest nokaut bez liczenia.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #436
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Szrek już dawno był zaklepany w Czewie. Kudriaszow to jego autorski pomysł a kontrakt podpisał dość wcześnie.
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    W momencie gdy radny chlapał jęzorem i głośno artykułował swoje oczekiwania względem Marka Cieślaka, w zasadzie było przesądzone kogo będziemy mieć na fotelu trenera.
    Leszek o tym wiedział i dlatego nie było z jego strony oczekiwań, czyli... najnormalniej w świecie wziął sprawy w swoje łapy.
    Tak, oczywiście, dlatego miała miejsce taka sytuacja:

    Wcześniej dzwonił Włókniarz, zanim związał się z Markiem Cieślakiem i też podziękowałem. Walka w PGE Ekstralidze podkręca człowieka i fajnie, że ktoś mnie widzi w tej klasie rozgrywkowej, ale trzeba wykonać coś, co się zaczęło. Ja nie żałuję, że jestem w Kolejarzu - dodał Piotr Żyto.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  38. Powrót do góry    #437
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Ło jest prąd!!!
    No i chciałem zauważyć że nasz "zwykły akwizytor" Psuj miał rację... facebook jest naszym sponsorem!
    Psuj dawaj te pytania... odpowiem Ci, wszak zwykły ze mnie dostawca pieczywa

  39. Powrót do góry    #438
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,564
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Hmm, te Wejherowo, które będzie reklamował Madsen, to jakaś dzielnica Czewy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #439
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, te Wejherowo, które będzie reklamował Madsen, to jakaś dzielnica Czewy ?
    to jest osobny byt, osobny zarząd itp. Tyle ma wspólnego z Częstochową co stowarzyszenie ze spółką
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  41. Powrót do góry    #440
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Reaktywacja dopiero co nastąpiła, a na 3 wpisy w wątku częstochowskim 2 to zaczepki od przyjaciół z Torunia czy ZG. Jedna spoko, druga trąci jak nieświeże jajo.

    Wejherowem się nie przejmujcie, pomyślcie lepiej Trollunie jak tam nadgarstki u Rysia bo klimat północny nie sprzyja mu w zmaganiach z chorobą. A w Zielonce zastanówcie się czy inwestować na pewno ten mln złociszy w młodych czy jednak lewatywa proponowana przez Cieślaka nie będzie skuteczniejsza

    Tak też mi was brakowało.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 20-02-2018 o 01:59
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #441
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    pomyślcie lepiej Trollunie jak tam nadgarstki u Rysia bo klimat północny nie sprzyja mu w zmaganiach z chorobą. /.../

    Tak też mi was brakowało.
    Nigdy nie byłem fanem startów Holty w Toruniu i nie tylko w Toruniu... w tym roku to już w ogóle. Szkoda, że do Torunia trafił.
    A na pojedynek Miedziński vs Holta czekam z utęsknieniem... i na reakcję trybun tu i tu... mam nadzieję, że nie będzie powtórek z 2013 roku.
    Też mi was brakowało... przynajmniej niektórych
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Gadol (20-02-2018)

  44. Powrót do góry    #442
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cieślak jak mało kto pasuje do Częstochowy

  45. Powrót do góry    #443
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Zaczepki zaczepkami ale uzywanie nazwy "Trollun" upewnia w tym, że przerwa od forum nie poprawiła kondycji umysłowej. A szkoda, była nadzieja.

  46. Powrót do góry    #444
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zaczepki zaczepkami ale uzywanie nazwy "Trollun" upewnia w tym, że przerwa od forum nie poprawiła kondycji umysłowej. A szkoda, była nadzieja.
    Ale to jedyna słuszna nazwa, która określa mentalność osób z tej części polski, wypowiadających się w tym temacie.

  47. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    No i będzie Doda. Zatem szoł na całego

  48. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jaka k@rwa Doda. Miała być Dżoana Krupa, ale będzie za to Miedziński.
    Chociaż Doda i Dżoana mają coś wspólnego z Częstochową w przeciwieństwie do Miedzińskiego.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #447
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jaka k@rwa Doda. Miała być Dżoana Krupa, ale będzie za to Miedziński.
    Chociaż Doda i Dżoana mają coś wspólnego z Częstochową w przeciwieństwie do Miedzińskiego.
    Naprawde mega blask długo nad tym myślałeś ?

  50. Powrót do góry    #448
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Waldek,

    W ubiegłym roku miała być Doda, ale nie wypaliło.
    Nie wypaliło, bo okazało się że startuje w eliminacjach do Eurowizji.
    Śmiem twierdzić, że było to wiadome wcześniej bo takie rzeczy nawet średniej klasy artysta (czy jej menago) ma wpisane do kalendarza.
    Nie wiem na ile prawdziwa była to sytuacja, bo podobno Doda profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu.
    Nie wiem skąd cukrzyca wyciąga ten temat, ale zauważyłem od pewnego czasu reaguje dziwnie na tematy związane z Włókniarzem.
    W tym roku słyszałem, że myśleli o Dżoanie Krupie. Napisałem myśleli ponieważ temat poruszyli w mediach społecznościowych.
    Super fajnie, że stajesz w obronie klubu i prezesa ale to był zwykły sarkazm związany z zaistniałą sytuacją bo obie dziewczyny miały w swoim życiu chłopaków z Częstochowy.
    Natomiast pojawienie się na prezentacji Miedzińskiego uważam za zwykłe pierdnięcie kibicom Włókniarza w twarz o czym pisałem już kiedyś.
    No cóż, wybieram się do Grudziądza, ale nie mam już takiego ciśnienia bo widzę w jakim dziwnym kierunku to zmierza.
    (Nie chodzi o sam klub, ale cały ten sport jeśli tak można to nazwać.)
    Do zobaczenia na stadionach.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  51. Powrót do góry    #449
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Waldek,

    W ubiegłym roku miała być Doda, ale nie wypaliło.
    Nie wypaliło, bo okazało się że startuje w eliminacjach do Eurowizji.
    Śmiem twierdzić, że było to wiadome wcześniej bo takie rzeczy nawet średniej klasy artysta (czy jej menago) ma wpisane do kalendarza.
    Nie wiem na ile prawdziwa była to sytuacja, bo podobno Doda profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu.
    Nie wiem skąd cukrzyca wyciąga ten temat, ale zauważyłem od pewnego czasu reaguje dziwnie na tematy związane z Włókniarzem.
    W tym roku słyszałem, że myśleli o Dżoanie Krupie. Napisałem myśleli ponieważ temat poruszyli w mediach społecznościowych.
    Super fajnie, że stajesz w obronie klubu i prezesa ale to był zwykły sarkazm związany z zaistniałą sytuacją bo obie dziewczyny miały w swoim życiu chłopaków z Częstochowy.
    Natomiast pojawienie się na prezentacji Miedzińskiego uważam za zwykłe pierdnięcie kibicom Włókniarza w twarz o czym pisałem już kiedyś.
    No cóż, wybieram się do Grudziądza, ale nie mam już takiego ciśnienia bo widzę w jakim dziwnym kierunku to zmierza.
    (Nie chodzi o sam klub, ale cały ten sport jeśli tak można to nazwać.)
    Do zobaczenia na stadionach.
    Wyobrażasz sobie żeby nie było Miedzińskiego na prezentacji ? bądź co bądź w tym sezonie naszego zawodnika i prawdopodobnie jednego z liderów. Wymarzony wybór to nie jest ale trzeba jakoś to przyjąć i mam nadzieje że nie bedzie buractwa na prezentacji i nie spali się za szybko. Na razie można zauważyć że dobrze wszedł do zespołu i jakoś tam się identyfikuje z nowymi barwami. troche zaufania na początek nie zaszkodzi.

  52. Powrót do góry    #450
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Waldek,

    W ubiegłym roku miała być Doda, ale nie wypaliło.
    Nie wypaliło, bo okazało się że startuje w eliminacjach do Eurowizji.
    Śmiem twierdzić, że było to wiadome wcześniej bo takie rzeczy nawet średniej klasy artysta (czy jej menago) ma wpisane do kalendarza.
    Nie wiem na ile prawdziwa była to sytuacja, bo podobno Doda profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu.
    Nie wiem skąd cukrzyca wyciąga ten temat, ale zauważyłem od pewnego czasu reaguje dziwnie na tematy związane z Włókniarzem.
    W tym roku słyszałem, że myśleli o Dżoanie Krupie. Napisałem myśleli ponieważ temat poruszyli w mediach społecznościowych.
    Super fajnie, że stajesz w obronie klubu i prezesa ale to był zwykły sarkazm związany z zaistniałą sytuacją bo obie dziewczyny miały w swoim życiu chłopaków z Częstochowy.
    Natomiast pojawienie się na prezentacji Miedzińskiego uważam za zwykłe pierdnięcie kibicom Włókniarza w twarz o czym pisałem już kiedyś.
    No cóż, wybieram się do Grudziądza, ale nie mam już takiego ciśnienia bo widzę w jakim dziwnym kierunku to zmierza.
    (Nie chodzi o sam klub, ale cały ten sport jeśli tak można to nazwać.)
    Do zobaczenia na stadionach.
    Jak tylko nie rozumiem interesu miedziak-holta. Mimo że na nim wyjdziecie do przodu.

Strona 10 z 63 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •