Strona 44 z 63 PierwszyPierwszy ... 34424344454654 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,936 do 1,980 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1936
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Nawet jeśli Falubaz spadnie, w co za bardzo nie wierzę, to branie Dudka mija się z celem, bo za rok jak Falubaz wróci do Elipy, to Dudek na pewno wróci do Zielonej Góry. Lepiej szukać kogoś kto mógłby u nas zostać na dłużej.

    Holta ok, tylko też nie wiadomo w jakiej będzie formie po kontuzji, swoje lata ma i może już tylko odcinać kupony. Nie ma co wiecznie sugerować się przeszłością. W kwestii czysto sportowej, Kasprzak wydaje się być dobrą opcją, jednak kto by kiedyś pomyślał że dwójka naszych polskich zawodników to będą Miedziak i Kasprzak. To raczej nie wchodzi w rachubę.

    Na rynku jest naprawdę mało dobrej jakości polskich zawodników, Jamróg i Przedpełski to średniaki, a jak chcemy walczyć o PO to nie są nam oni potrzebni. Przyjmijmy że

    - Leszno wymieni Kołodzieja za kogoś słabszego- i tak będą mocni;
    - Gorzów straci Vaculika ale pewnie wymieni go na kogoś podobnej klasy;
    - Wrocław ma parcie na złoto więc pewnie się wzmocnią;
    - Toruń weźmie Kołodzieja plus pewnie jeszcze kogoś będą w przyszłym roku silniejsi;
    - Grudziądz weźmie Vaculika, będą mocniejsi;

    To już 5 drużyn które będą miały aspiracje powalczyć o PO, jeśli chcemy się liczyć w tej walce, musimy zatrudnić kogoś naprawdę mocnego. A jeśli odpuszczamy ten rok i czekamy rok na Darbika to można pomyśleć o jakimś młodym perspektywicznym zawodniku, którego można doszlifować i utrzymanie raczej mamy w kieszeni.

    Pozostaje jeszcze kwestia obywatelstwa Leona.

  2. Powrót do góry    #1937
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,452
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez mugenos Zobacz posta
    Nawet jeśli Falubaz spadnie, w co za bardzo nie wierzę, to branie Dudka mija się z celem, bo za rok jak Falubaz wróci do Elipy, to Dudek na pewno wróci do Zielonej Góry. Lepiej szukać kogoś kto mógłby u nas zostać na dłużej.
    A jaka pewność, że Falubaz nie zajmie waszego miejsca ?
    UNSCARED

  3. Powrót do góry    #1938
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    A W kwestii polaka to może wariant wrocławski ? Polis i Lyager. Lyager to chłopak z potencjałem w Gorzowie porobił Wożniaka. Chociaż wydaje mi się że dla niego lepiej na rok zejść do NICE. Ale Lyager to przykład jest kilku innych Lambert lub Bewley (oba kluby raczej nie wejdą)

  4. Powrót do góry    #1939
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Zamiast sondować Przedpełskiego, to się módlcie, aby Lublin odrobił straty, a następnie Falubaz pogonił rybniczan. Wówczas może się okazać, że dozbroicie się "na medal"
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  5. Powrót do góry    #1940
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Podtrzymuje swoje zdanie. Jeśli Falubaz by spadł są szanse na Dudka.
    Szanse są słabe, żeby nie powiedzieć żadne. Fakt, że Cieślak truje doopę Sławkowi, ale jak dla mnie jak Falubaz spadnie to Patryk co najwyżej wyląduje we Wrocku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1941
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    A jaka pewność, że Falubaz nie zajmie waszego miejsca ?
    Tzn jakiego miejsca?

  7. Powrót do góry    #1942
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    lemurowi chodziło o to że za dużo dzisiaj przyjął.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    berciol (19-09-2018), mugenos (19-09-2018)

  9. Powrót do góry    #1943
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Zamiast sondować Przedpełskiego, to się módlcie, aby Lublin odrobił straty, a następnie Falubaz pogonił rybniczan. Wówczas może się okazać, że dozbroicie się "na medal"
    Przeceniasz chyba tego Woryne i to mocno.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #1944
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przeceniasz chyba tego Woryne i to mocno.
    Chyba chodzi o pakiet Grisza i Woryna a to zmienia postac rzeczy.

  11. Powrót do góry    #1945
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Chyba chodzi o pakiet Grisza i Woryna a to zmienia postac rzeczy.
    Grisza we Włókniarzu? To byłoby chyba bardziej abstrakcyjne niż jego przejście do Torunia po tym jak śpiewał "kto nie skacze".
    Wzmocnienie spore, ale chyba obie strony mosty spaliły, potraktował Włókniarz jak bankomat i olał ten klub przy pierwszej okazji i zacięciu tego bankomatu, kibice dostali strzał w pysk, bo nagle kochany Grisza przestał jeździć, no i sam Grisza pieniędzy nie zobaczył, przez co może miłością klubu nie darzyć.
    Bardziej prawdopodobny jest Protasiewicz w Gorzowie

  12. Powrót do góry    #1946
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    To ja mam taką propozycję na seniorów w 2019 roku, Świącikowi na pewno się spodoba, częstochowskim kibicom tym bardziej

    1. Krzysztof Kasprzak
    2. Paweł Przedpełski
    3. Kacper Gomólski
    4. Grzegorz Walasek
    5. Grigorij Laguta

    W odwodzie może być jeszcze dla kolorytu Holta, Mroczka, Pieszczek i Baliński i najbardziej sympatyczna drużyna w elidze gotowa
    Ostatnio edytowane przez CKMLeW ; 19-09-2018 o 23:18

  13. Powrót do góry    #1947
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Skład dobiera sobie Cieślak więc możemy spodziewać się pewnych niespodzianek.
    Cieślak z Holtą się dogaduje natomiast nie wiem czy Rysiek dogada się ze Świącikiem.
    Co do Kowalskiego to nie podzielam entuzjazmu innych kibiców.
    Oczywiście jest młody i obiecujący, ale jak dla mnie jeszcze za wcześnie na ekstraligę.
    Swoją drogą dla Cierniaka który jest lepszy od Kowalskiego technicznie i sprzętowo
    Ekstraliga to za wysokie progi natomiast Kowalski już się nadaje.
    Ciekawe.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #1948
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Rok temu gdy pisałem brać Lampartów z naciskiem na Wiktora, to odpowiedzi niektórych były że ten młody to nic nie jest pokazał, żaden z niego talent, takich mamy w klubie wielu. Tymczasem Wiktor jako 17 latek zrobił średnia w I lidze 2.0 na bieg a my jesteśmy czestowani jazda Bartosza Swiacika który dla przypomnienia kończy wiek juniora.

    Dlatego ruch z Kowalskim bardzo dobry. Mam nadzieję że dostanie kontrakt to końca juniorki. Jeśli się nie sprawdzi zawsze można go wypożyczyć. Choć nie sądzę aby to był nieudany ruch.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  15. Powrót do góry    #1949
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Dostanie odpowiednie furmanki i fajną opiekę (Cieślak/Drabik) to myślę, że pokaże coś

  16. Powrót do góry    #1950
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Skład dobiera sobie Cieślak więc możemy spodziewać się pewnych niespodzianek.
    Cieślak z Holtą się dogaduje natomiast nie wiem czy Rysiek dogada się ze Świącikiem.
    Co do Kowalskiego to nie podzielam entuzjazmu innych kibiców.
    Oczywiście jest młody i obiecujący, ale jak dla mnie jeszcze za wcześnie na ekstraligę.
    Swoją drogą dla Cierniaka który jest lepszy od Kowalskiego technicznie i sprzętowo
    Ekstraliga to za wysokie progi natomiast Kowalski już się nadaje.
    Ciekawe.
    Nie po to powstała Grupa Azoty Stars by kluby nam wykupowały zawodników oni mają jeździć w Tarnowie taki jest plan dlatego Cierniak zostaje razem z Rempałą będą tworzyć parę juniorską,zacznijcie szkolić a nie idziecie drogą Wrocławia.
    Ostatnio edytowane przez Kibic Jaskółek ; 20-09-2018 o 00:24

  17. Powrót do góry    #1951
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Przyznam szczerze, że nie wiem jakie są struktury klubów zwiazanych ze szkoleniem w Tarnowie, ale zastanawiam się dlaczego Kowalski musial jezdzic w Krakowie skoro to taki talent czystej wody w miejsce beztalencia jakim jest Konieczny ktory jezdzi w Tarnowie. Zeby nie bylo nie jestem wielkim zwolennikiem pozyskiwania juniorow z zewnatrz. Nie mam jednak pewności czy to wszystko jest takie proste i oczywiste jak tutaj przedstawiasz. No offence.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #1952
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Przyznam szczerze, że nie wiem jakie są struktury klubów zwiazanych ze szkoleniem w Tarnowie, ale zastanawiam się dlaczego Kowalski musial jezdzic w Krakowie skoro to taki talent czystej wody w miejsce beztalencia jakim jest Konieczny ktory jezdzi w Tarnowie. Zeby nie bylo nie jestem wielkim zwolennikiem pozyskiwania juniorow z zewnatrz. Nie mam jednak pewności czy to wszystko jest takie proste i oczywiste jak tutaj przedstawiasz. No offence.
    Szkółki były po to założone aby klub Tarnowski w przyszłości mógł oprzeć skład na swoich zawodnikach,stąd program Grupa Azoty Stars ale Kołodziej ma kosę z klubem i wyszło tyle z tego że jego wychowankowie nie zdawali w barwach Jaskółek i nie będą jeździć w Tarnowie z resztą Azoty już nie dają kasy na szkółkę Kołodzieja,dlatego jeździł Konieczny bo Cierniak i Rempała nie mieli wymaganych lat by móc wystąpić już w lidze,a ogólnie cieszę się że spadliśmy z ligi ekstralipa to jedna wielka nuda praktycznie te same ekipy o medale i składy najemników wolę 1 ligę i jazdę swoimi i szkolenie nic tak nie cieszy jak punkty wychowanka.

  19. Powrót do góry    #1953
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Kowalski to dla nas jest naprawdę opcja konkretna. Gość ma 16 lat i już pełny sezon przejechany w 1 lidze. Jeździł w kratę, ale już potrafił z bonusami 9 pkt robić. Mamy Gruchalskiego który ma być naszym numerem jeden, a Kowalski to gość przyszłościowy, a już z mocnymi papierami. W końcu nie będziemy mieli kevlara juniora tylko gościa co może zaskoczyć.

    Kowalskiego chcą też inne kluby ekstraligowe (Grudziądz ostatnio mocno się stara). Świącik jest dogadany z jego rodzicami i nim. Z Kołodziejem który ma wydać zgodę mają rozmawiać po sezonie bo teraz Kołodziej żyję jeszcze ligą. Cegielski uważa, że Częstochowa to najlepsza opcja dla niego więc myślę, że zgoda to tylko formalność.

  20. Powrót do góry    #1954
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kowalski miał średnią w Nice lidze 0,727 czy coś w tym stylu.
    Gdyby nie ostatni mecz z Dauga byłby najsłabszym zawodnikiem ligi.
    No offence
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #1955
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Nikt nie mówi ze nas od razu zbawi na juniorce ale podstawimy mu lepszy sprzet i juz doświadczeniem 1 ligowym i to zaprocentuje. Poza tym to świetna inwestycja. Mamy juniora na 5 sezonów.

  22. Powrót do góry    #1956
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Dudek i Protasiewicz zostają w Zielonej Górze. Czyli dwóch polaków ubyło z rynku.

  23. Powrót do góry    #1957
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Szybko dogadywac sie z Zagarem i brac Holte lub probowac Kolodzieja wyciagnac bo to jest chyba jedyny krajowy grajek na pozimie ktory realnie zmieni klub.

  24. Powrót do góry    #1958
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Ciekaw jestem strategi budowy składu jaką ma opracowaną Włókniarz.
    Czy to my rozdajemy karty czy raczej weźmiemy co zostanie?
    Widać jednak, że spektakularnych transferów w tym roku mówię o całej lidze ciężko się spodziewać.
    Nie mniej jednak niech nasi dogadają się jak najszybciej z Leonem, Fredką i Miedziakiem, bo jak tak dalej
    pójdzie to zapewne Toruń sporą kasę rzuci na rynek, a wtedy albo przepłacimy albo kogoś stracimy.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Powrót do góry    #1959
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Kowalski jeszcze żółtodziób, ale oczywiście trza go brać tyle, że na Bogdanowicza ślini się pół ligi.

  26. Powrót do góry    #1960
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawcio Zobacz posta
    Kowalski jeszcze żółtodziób, ale oczywiście trza go brać tyle, że na Bogdanowicza ślini się pół ligi.
    Tak, zwlaszcza ze kolejny sezon bedzie jego ostatnim w gronie juniorow
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #1961
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez mugenos Zobacz posta
    Dudek i Protasiewicz zostają w Zielonej Górze. Czyli dwóch polaków ubyło z rynku.
    I wirtualny dream team się posypał Każdy w pierwszej kolejności dogaduje się ze swoimi podstawowymi zawodnikami, szczególnie Polakami.

    Naprawdę Misio niech schowa dumę do kieszeni i zacznie rozmawiać z Ryszardem. Jeśli GetWell z nim rozmawia to oznacza tylko jedno, krajowych seniorów gwarantujących przyzwoity poziom jest jak na lekarstwo.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Powrót do góry    #1962
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,749
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Holcie wystarczy rzucić 100 tys więcej przed końcem okresu transferowego i jest już nasz

  29. Powrót do góry    #1963
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    ee tam myślę, że z 20 koła by wystarczyło żeby przechylić szale
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    berciol (20-09-2018)

  31. Powrót do góry    #1964
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    W zeszłym roku też się martwiliśmy o transfery, a wyszło całkiem dobrze. Z samym Fredką było cichutko, a tu bum.

  32. Powrót do góry    #1965
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    A ja, nie to żebym spać przez Rybnik lub Lublin nie mógł, ale kim oni pojadą w razie awansu?

  33. Powrót do góry    #1966
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Realnie zostali: Przedpełski, Walasek, Musielak, Holta, Jamróg, Bjerre.
    Falubaz się utrzyma.
    Rybnik będzie wyglądał tak:
    1. Woryna
    2. Jamróg/Holta
    3. Bjerre
    4. Lebiediew
    5. Łaguta/Skupien
    6. Chmiel
    7. Giera
    8. Bewley

  34. Powrót do góry    #1967
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawcio Zobacz posta
    A ja, nie to żebym spać przez Rybnik lub Lublin nie mógł, ale kim oni pojadą w razie awansu?
    Polecą na zbity pysk taką mamy śmieszną ligę gdzie jest cztery kluby są jadą praktycznie co sezon o play-off podaje tabelę jak będzie wyglądać po rundzie zasadniczej sezon 2019.

    1.Gorzów
    2.Leszno
    3.Falubaz
    4.Wrocław
    5.Toruń
    6.Częstochowa
    7.Grudziądz
    8.Rybnik

  35. Powrót do góry    #1968
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dzięki za tabelę sezonu zasadniczego 2019 tylko nie znamy jeszcze składów, a nawet klubów które w nim wystąpią więc trudno nawet z tym dyskutować.
    Będę Wam kibicował bo kilku chłopaków z Częstochowy wybiera się do Tarnowa. Taki to właśnie będziecie mieli lokalny skład (poza juniorami)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #1969
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Dzięki za tabelę sezonu zasadniczego 2019 tylko nie znamy jeszcze składów, a nawet klubów które w nim wystąpią więc trudno nawet z tym dyskutować.
    Będę Wam kibicował bo kilku chłopaków z Częstochowy wybiera się do Tarnowa. Taki to właśnie będziecie mieli lokalny skład (poza juniorami)
    Będzie u nas jeździł Artur Czaja z Częstochowskich zawodników i dobrze jemu służy nasz klimat odbuduje się po tragicznym sezonie w Rybniku,nie wiadomo co z Rolnickim bo możliwe że będzie jeździł jako senior ma oferty z ekstraligi ale za niego trzeba zapłacić ekwiwalent,co do juniorów Cierniak i Rempała zostaną obaj są przyszłością żużla ale 1 liga na teraz dla nich to najlepsze miejsce rozwoju,a co do tabeli po prostu w tym sezonie jedynie niespodzianką jesteście wy w play-off a tak nudy i jeszcze raz nudy.

  37. Powrót do góry    #1970
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Po niedzieli będzie więcej wiadmo. Holta jest już bardzo blisko ... niestety ...

  38. Powrót do góry    #1971
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Jesli Holta tylko chce to niech wraca dla mnie opcja dobra. Znajac kulisy jego odejscia w zeszlym roku i pozniejsza spine w strone Swiacika pt. " Czemu ja nie bylem poinformowany ze Marek bedzie trenerem " to mysle ze nie trzeba sie licytowac wystarczy ze Cieslak przypilnuje tematu.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi nitro_ckm za jego przydatny post!

    CKMik (20-09-2018), Peter Kildemand (20-09-2018)

  40. Powrót do góry    #1972
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawcio Zobacz posta
    A ja, nie to żebym spać przez Rybnik lub Lublin nie mógł, ale kim oni pojadą w razie awansu?
    Lublinowi awans niepotrzebny, bo spadek będzie szybki faktycznie oni nie mają podstaw, ale Rybnik ma krajowego lidera - Woryna, i zagranicznego lidera w postaci Griszy, w dodatku numer 8 Bewley. Wystarczy im taki Jamróg/Przedpełski, mogą zostawić jednego ze swojego zaciągu, powalczyć o jakiegoś zawodnika pokroju Jensena i próbować jechać.
    1. Łaguta
    2. Karpov/Batch
    3. Jensen/podobny zawodnik
    4. Jamróg/Przedpełski
    5. Woryna
    6.
    7.
    8. Bewley
    Mocniejsi niż Tarnów 2018, może to wystarczyć na utrzymanie.

    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Po niedzieli będzie więcej wiadmo. Holta jest już bardzo blisko ... niestety ...
    Oby

  41. Powrót do góry    #1973
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,985
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    A skąd taka pewność, że Cieślak będzie nadal trenerem ?

  42. Powrót do góry    #1974
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    A skąd taka pewność, że Cieślak będzie nadal trenerem ?
    A co wraca do Ostrowa ?

  43. Powrót do góry    #1975
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A co wraca do Ostrowa ?
    A może do Wrocławia
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #1976
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ma zamiar zakończyć tutaj karierę trenerską. Czy za rok czy za dwa to się okaże.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-09-2018)

  46. Powrót do góry    #1977
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ma zamiar zakończyć tutaj karierę trenerską. Czy za rok czy za dwa to się okaże.
    Może gdyby dostał ofertę z klubu z realnymi szansami na DMP to by się zastanowił? Czy po prostu chce zakończyć u was, a wyniki to drugorzędna sprawa?

  47. Powrót do góry    #1978
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    A skąd taka pewność, że Cieślak będzie nadal trenerem ?
    Bo może sobie spokojnie dorabiać do emeryturki blisko domu bez zbędnej presji?
    Pzdr,
    Garfield

  48. Powrót do góry    #1979
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Za rok ma zakończyć karierę trenera reprezentacji. Nie ma wyznaczonej daty zakończenia kariery trenerskiej w klubie.
    Co do Cieślaka to dla mnie zbyt oczywisty byłby skład:
    1.Madsen
    2.Holta
    3.Lindgren
    4.Miedziak
    5.Zagar
    6.Grucha
    7.Kowalski

    Rozmawiają z kilkoma zawodnikami. Nie będę pisał nazwisk ale Cieślak lubi sobie wybrać zawodnika w którym widzi potencjał.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 20-09-2018 o 17:17
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #1980
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Za rok ma zakończyć karierę trenera reprezentacji. Nie ma wyznaczonej daty zakończenia kariery trenerskiej w klubie.
    Co do Cieślaka to dla mnie zbyt oczywisty byłby skład:
    1.Madsen
    2.Holta
    3.Lindgren
    4.Miedziak
    5.Zagar
    6.Grucha
    7.Kowalski

    Rozmawiają z kilkoma zawodnikami. Nie będę pisał nazwisk ale Cieślak lubi sobie wybrać zawodnika w którym widzi potencjał.
    Takt ten sklad jest jak najbardziej realny, jednak o tym się przekonamy po niedzieli . Trzymajmy kciuki za Motor

    P.S.

    Naprawdę dziwią mnie glosy za Holtą. Gdzie jak gdzie ale tutaj sądze, że kibiców sukcesu nie ma ... i dlatego dziwi mnie to, że Holta uzgadnia warunki na sezon 2018 i jedzie na negocjacje do najwiekszego wroga,gdzie podpisuje kontrakt, a slyszymy teraz : nic się nie stalo ... cóź niektorzy lubią jak się im w twarz pluje ... takie nowe trendy w XXI wieku ... a szkoda ...
    Ostatnio edytowane przez waldek0234 ; 20-09-2018 o 17:27

Strona 44 z 63 PierwszyPierwszy ... 34424344454654 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •