Strona 9 z 63 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    W Przeglądzie:
    "Wydaje się, że w tym momencie więcej argumentów ma właśnie Włókniarz. Klub zbudował interesujący zespół, a prezes klubu od dawna pozostaje w dobrych relacjach z trenerem i nie raz konsultował z nim swoje decyzje. Tego właśnie brakuje w Falubazie. Wiele wskazuje na to, że niedawny transfer Martina Smolinskiego w ogóle nie był z trenerem konsultowany, a o ściągnięciu zawodnika zdecydowały władze klubu, kierując się tylko argumentami biznesowymi. "

    Lech Kędziora na to:
    "XDDD"

    Oni tam sami nie wiedzą co piszą Także tego...
    Trener - w domyśle Cieślak...jak rozumiem myślałeś, że chodzi o Kędziorę...?

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  2. Powrót do góry    #362
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    W Przeglądzie:
    "Wydaje się, że w tym momencie więcej argumentów ma właśnie Włókniarz. Klub zbudował interesujący zespół, a prezes klubu od dawna pozostaje w dobrych relacjach z trenerem i nie raz konsultował z nim swoje decyzje. Tego właśnie brakuje w Falubazie. Wiele wskazuje na to, że niedawny transfer Martina Smolinskiego w ogóle nie był z trenerem konsultowany, a o ściągnięciu zawodnika zdecydowały władze klubu, kierując się tylko argumentami biznesowymi. "

    Lech Kędziora na to:
    "XDDD"

    Oni tam sami nie wiedzą co piszą Także tego...
    Majster...nie wiesz jak było z Kędziorą tyle Ci powiem. W mediach wykreowano odbicie lustrzane. Tyle.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. Powrót do góry    #363
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Albo mnie ktos bierze pod hu... albo dzisiaj zostaly papiery podpisane. Gratuluje ....
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  4. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wszyscy wiemy, że pragniesz by chodziło o Włókniarz Pytanie komu mieliby te pieniądze zalegać? Z minionego sezonu zostało w podstawowym składzie trzech zawodników(w tym Gruchalski). Zagar? Czy mając zaległości klepałby dziobem jak to mu wspaniale w Częstochowie, świetny prezes itd? Kontrakt uzgodnił jako pierwszy zanim sezon się jeszcze skończył. Madsen? Biegał po klubach jak kot z pęcherzem. Gdyby chciał się stąd wyrwać to miał choćby opcję uciec do Tarnowa. Z zawodników z poprzedniego sezonu jedyny "podejrzany" to Holta, ale sadzę, że akurat w sprawie Ryśka to dmuchali na zimne, bo chłop już dwa razy(licząc 2010 nawet trzy) przejechał się na naszym klubie finansowo.

  6. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Wszyscy wiemy, że pragniesz by chodziło o Włókniarz Pytanie komu mieliby te pieniądze zalegać? Z minionego sezonu zostało w podstawowym składzie trzech zawodników(w tym Gruchalski). Zagar? Czy mając zaległości klepałby dziobem jak to mu wspaniale w Częstochowie, świetny prezes itd? Kontrakt uzgodnił jako pierwszy zanim sezon się jeszcze skończył. Madsen? Biegał po klubach jak kot z pęcherzem. Gdyby chciał się stąd wyrwać to miał choćby opcję uciec do Tarnowa. Z zawodników z poprzedniego sezonu jedyny "podejrzany" to Holta, ale sadzę, że akurat w sprawie Ryśka to dmuchali na zimne, bo chłop już dwa razy(licząc 2010 nawet trzy) przejechał się na naszym klubie finansowo.
    Rysiek rozliczony na zero z tego co wiem akurat.
    Ja nie mowie, ze chodzi o Wlokniarza tylko ciekawe o kogo chodzi. Subtelna roznica.
    To ty juz zobaczyles w moim poscie czegos czego nie ma na taka przypadlosc jest psychiatryczne okreslenie

    Milego wieczoru docku
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #367
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Albo mnie ktos bierze pod hu... albo dzisiaj zostaly papiery podpisane. Gratuluje ....
    Wczoraj wziął kontrakt do domu. Najpóźniej do soboty będzie decyzja czy jest u nas czy nie. W każdym razie Zielonce radziłbym szukać już zastępcę

  8. Powrót do góry    #368
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Do domu może wziął, ale tak jak pisałem, w cztery oczy określił się wcześniej. Później oczyszczenie w mediach i jest. Kontrakt wrócił podpisany.

  9. Powrót do góry    #369
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Czyli nie wystawił

    Dobrze, wybaczam odejście Kędziory. Chociaż w mojej opinii Lech>obarczony chorobą matki Cieślak.

    Ale patrząc na rynek trenerow/managerów, to najlepsza alternatywa.

    To co, sezon transferowy udany?

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  10. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Czyli nie wystawił

    Dobrze, wybaczam odejście Kędziory. Chociaż w mojej opinii Lech>obarczony chorobą matki Cieślak.

    Ale patrząc na rynek trenerow/managerów, to najlepsza alternatywa.

    To co, sezon transferowy udany?

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Dlatego tu kluczową rolę odgrywa odległość. Mając mecz u siebie nawet rano może podjechać do Hospicjum. Podważaliśmy szkolenie juniorów przez Cieślaka, ale zwróćmy też uwagę, że on w takim Falubazie nie siedział 24/h, więc najzwyczajniej w świecie nie bywał nawet na treningach młodzieży czy szkółki. U nas ,przynajmniej w teorii, może być bez problemu codziennie, choćby rowerem.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  11. Powrót do góry    #371
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    a nie mówiłem?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    dockm (22-11-2017)

  13. Powrót do góry    #372
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Pisałem, że jedyną opcją która może obronić idiotyczną decyzje pozbycia się Kędziory jest zatrudnienie Cieślaka, w którego nie wierzyłem, bo na tamta chwile jego transfer wydawał się nierealny. Szczególnie patrząc na to ile razy Marek wracał, a ile razy nagle skręcał do innego klubu. Wiadomo ze w powrocie „pomogły” inne okoliczności. Niewazne. Gratuluje, cieszę się, brawo Prezesie.

  14. Powrót do góry    #373
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    1. L.Madsen
    2. T.Musielak
    3. F.Lindgren
    4. A.Miedziński
    5. M.Zagar
    6. M.Gruchalski
    7. B.Świącik
    8. A.Lagayer
    Trener: M.Cieślak

    Mi się podoba , próbuje dojść o jaką opcje lubelską chodzi jeszcze, ale cisza póki co. Może ktoś wie?

  15. Powrót do góry    #374
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Żet Zobacz posta
    Pisałem, że jedyną opcją która może obronić idiotyczną decyzje pozbycia się Kędziory jest zatrudnienie Cieślaka, w którego nie wierzyłem, bo na tamta chwile jego transfer wydawał się nierealny. Szczególnie patrząc na to ile razy Marek wracał, a ile razy nagle skręcał do innego klubu. Wiadomo ze w powrocie „pomogły” inne okoliczności. Niewazne. Gratuluje, cieszę się, brawo Prezesie.
    Z gratulacjami wstrzymajcie się co najmniej do połowy przyszłego sezonu.
    Większość kibiców Falubazu, cieszy się z odejścia Narodowego.
    Słaba relacja cena/jakość.

  16. Powrót do góry    #375
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    1. L.Madsen
    2. T.Musielak
    3. F.Lindgren
    4. A.Miedziński
    5. M.Zagar
    6. M.Gruchalski
    7. B.Świącik
    8. A.Lagayer
    Trener: M.Cieślak

    Mi się podoba , próbuje dojść o jaką opcje lubelską chodzi jeszcze, ale cisza póki co. Może ktoś wie?
    Może Jacob ?

  17. Powrót do góry    #376
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Niedzwiedz.

    Brawo za Cieslaka. Nie wierzylem, przyznaje. Zycie jednak zmusza ludzi do wyborow ostatecznych i choc normalnie bym sie usmiechnal to w tym wypadku szczerze wspolczuje Panu Markowi.

    Sezon transferowy udany pomimo lawirowania w sposob watpliwy moralnie. Efekt jednak na 4+, a jesli beda wyniki to pewnie na 5.
    Teraz czekamy na sprawozdanie do KRS i jak bedzie czysto to trzeba misiowi pogratulowac osobiscie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #377
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    1. L.Madsen
    2. T.Musielak
    3. F.Lindgren
    4. A.Miedziński
    5. M.Zagar
    6. M.Gruchalski
    7. B.Świącik
    8. A.Lagayer
    Trener: M.Cieślak
    Mi się podoba , próbuje dojść o jaką opcje lubelską chodzi jeszcze, ale cisza póki co. Może ktoś wie?
    Cóż. Zawodnicy od nr 1. do 6. to ciekawy skład, który stać na wiele. Najfajniejsze jest chyba to, że po żadnym z tych
    zawodników, nawet po Lindgrenie nikt nie spodziewa się regularnych 12,13,14,15 punktów, a z drugiej strony każdy
    z seniorów spokojnie może taką zdobycz przywieźć i to jest moc, która na dziś daje spore możliwości taktyczne.
    Ciekawe jak ta ekipa będzie sprawdzała się w XV biegach, ale tu też może być całkiem nieźle.
    Świącika widziałem pod koniec sezonu w Toruniu na torze i też wydaje mi się, że w przeciwieństwie do pierwszej połowy
    sezonu coś w nim drgnęło i miał już momenty jako-takiej, czy też jak na mało opierzonego młodzieżowca dość dobrej
    jazdy. Nr 8. cóż... ale numer 8 nie jest taki ważny. Cieślaka bym nie przeceniał jeżeli chodzi o szkółkę, czy nawet mentalne
    docieranie do zawodników, ale jeżeli chodzi o niuanse regulaminowe i nieregulaminowe to też może być ciekawie.
    Jak na moje to skład, który może powalczyć o medale. Choć wiadomo, że to tylko żużel...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Powrót do góry    #378
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Niedzwiedz.
    Niedzwiedz juz chyba przedluzyl kontrakt w ZG

  20. Powrót do góry    #379
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Niedzwiedz juz chyba przedluzyl kontrakt w ZG
    No chyba że zgodzą się na wypożyczenie ale mało prawdopodobne

  21. Powrót do góry    #380
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Co ma Niedźwiedź do Lublina? Przecież gość jest z Rawicza jeśli dobrze pamiętam. Jedyna rozsądna "opcja lubelska" to Bober. Choć moim zdaniem to science fiction.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  22. Powrót do góry    #381
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Z gratulacjami wstrzymajcie się co najmniej do połowy przyszłego sezonu.
    Większość kibiców Falubazu, cieszy się z odejścia Narodowego.
    Słaba relacja cena/jakość.
    Ja tylko gratuluje pozyskania gościa, który od x lat łączony jest z powrotem do Włókniarza. Podobnie gratuluje zdobycia np. Lindgrena, ale to nie oznacza że gość np nagle nie obniży lotów i nie wywali średniej tegorocznego Jonssona. To inna para kaloszy. Chodzi o sam fakt, że udało się skleić naprawdę bardzo ciekawy skład i za to ode mnie duży plus dla wszystkich, którzy się do tego przyczynili. O wynikach pogadamy oczywiście po sezonie.
    To, że Falubazy cisną od dłuższego czasu po Cieślaku, bo zajęli 4 miejsce wcale nie oznacza że Cieślakowi przestało się chcieć i nagle zagubił wszystkie swoje atuty. Po prostu, współpraca na linii Marek Cieślak - Falubaz Zielona Góra się wypaliła, tyle. Czy jeśli Bayern Monachium zwolił Ancelottiego, to znaczy że Ancelotti jest ch*jowym trenerem ? Doszły do tego wszystkiego problemy osobiste i powrót przyspieszył się o rok.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Żet za jego przydatny post!

    Morciasz (22-11-2017)

  24. Powrót do góry    #382
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Jest oficjalne potwierdzenie ze Cieslak u nas ? Jezeli nie to poczekajmy bo moze tylki trenerem kadry zostanie ..

  25. Powrót do góry    #383
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Ciekawa i moim zdaniem trafna analiza siły Włókniarza przedstawiona przez Morciasza, możemy wylądować w play-offach ale równie dobrze ze względów na parę znaków zapytania sezon może zakończyć się na 5-6 miejscu.
    Ja jednak mocno wierzę, że właśnie w kwestii szkolenia i postępów juniorów będzie dzięki Cieślakowi duży progres.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  26. Powrót do góry    #384
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Świącika widziałem pod koniec sezonu w Toruniu na torze i też wydaje mi się, że w przeciwieństwie do pierwszej połowy
    sezonu coś w nim drgnęło i miał już momenty jako-takiej, czy też jak na mało opierzonego młodzieżowca dość dobrej
    jazdy.
    Serio? O 21-letnim zawodniku piszesz jak o 17-18latku tuż po zdaniu licki.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    pakosik (22-11-2017)

  28. Powrót do góry    #385
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Juz oficjalnie na FB.


    Pamietacie ... : "Trener Marek Cieślak nie poprowadzi w przyszłym sezonie drużyny Włókniarza. W czwartek podczas konferencji prasowej w Zielonej Górze podpisał dwuletni kontrakt z wicemistrzem Polski Falubazem.
    Włókniarz jeszcze we wtorek negocjował z trenerem kadry. Spotkanie, które odbyło się u nestora częstochowskiego żużla, byłego zawodnika, działacza CKM-u, Stanisława Rurarza, nie przyniosło nic konkretnego. Marek Cieślak przekazał, że w czwartek ma się spotkać w Zielonej Górze z szefostwem Falubazu. Nie powiedział wprost, że do Włókniarza nie wróci, ale przyznał, że z Falubazem wiążą go pewne zobowiązania.

    - Marek pojechał tam podpisać kontrakt, wiedział o tym i zamiast powiedzieć: "Koledzy nie liczcie na mnie" z nami rozmawiał - komentuje Stanisław Rurarz. - Nie mam na to dowodów, ale czuję, że już jakiś czas temu podpisał umowę nieoficjalnie. Jest mi przykro, że tak się stało. W ubiegłym roku też go namawialiśmy do powrotu. Odbyliśmy prywatne rozmowy poza klubem, ale się wywinął tym, że miał ważny kontrakt we Wrocławiu. Teraz tłumaczył się, że długo nie wiedział, czy Włókniarz zostanie w ekstralidze, jaki będzie skład drużyny i dlatego rozmawiał z Zieloną Górą. Ale do końca przekonywał nas, że robi, co może, aby tu zostać.

    Rurarz twierdzi, że trener Cieślak w Częstochowie miałby równie dobre warunki jak w Zielonej Górze. - Zaproponowaliśmy mu dokładnie tyle samo, a ja powiedziałem na koniec, że dostanie nawet więcej. I ponoć pojechał wszystko odkręcić..."

  29. Powrót do góry    #386
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,673
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 786 w 445 postach
    Ciekawe jak ponowie będą ze sobą współpracować w jednym klubie

    - "Miedziński, to jest duży problem, od którego wszyscy uciekają. Za moich czasów, gdy ktoś otrzymał trzy wykluczenia za niebezpieczną jazdę, to obowiązkowo został wysyłany na badania, a Miedziński już dawno na to zasłużył. To nie było normalne, co widzieliśmy w Toruniu. W pewnym momencie sport się tam skończył, a zaczęła jakaś rzeźnia." – mówił po meczu trener zielonogórskiej drużyny.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  30. Powrót do góry    #387
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Ciekawe jak ponowie będą ze sobą współpracować w jednym klubie

    - "Miedziński, to jest duży problem, od którego wszyscy uciekają. Za moich czasów, gdy ktoś otrzymał trzy wykluczenia za niebezpieczną jazdę, to obowiązkowo został wysyłany na badania, a Miedziński już dawno na to zasłużył. To nie było normalne, co widzieliśmy w Toruniu. W pewnym momencie sport się tam skończył, a zaczęła jakaś rzeźnia." – mówił po meczu trener zielonogórskiej drużyny.
    Słowa Świącika o wysłaniu AM do psychiatry do czegoś zobowiązują 😎
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #388
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    1. L.Madsen
    2. T.Musielak
    3. F.Lindgren
    4. A.Miedziński
    5. M.Zagar
    6. M.Gruchalski
    7. B.Świącik
    8. A.Lagayer
    Trener: M.Cieślak
    Muszę przyznać, że z Cieślakiem ten Włókniarz całkiem nieźle wygląda. W końcu mamy skład, gdzie każdy zawodnik potrafi gryźć tor i walczyć do upadłego. Byle nawierzchnia teraz na to pozwalała no i szkoda, że to wszystko z Miedzińskim
    michał jakoś dał radę. Brawo.

    Teraz oddać bańkę z 3 mln dotacji na Raków i może zostać prezydentem miasta.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 22-11-2017 o 16:21
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (22-11-2017)

  33. Powrót do góry    #389
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Bardzo mila wiadomosc. Dolacza do nas dobry fachowiec i najbardziej utytulowana postac w historii klubu.

    Mam tylko jedna watpliwosc. Pytam bez hejtu: czy klub na niego stac?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  34. Powrót do góry    #390
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Serio? O 21-letnim zawodniku piszesz jak o 17-18latku tuż po zdaniu licki.
    Tak, bo jazdy to on nie miał za wiele w normalnych zawodach. Doceniam (sic!) jego braki i nie
    sądzę, żeby zrobił wielką karierę, ale zrobił w zeszłym roku postępy i coś tam może czasami
    przywieźć, tym bardziej, że na dosprzętowienie raczej nie będzie mógł chyba narzekać?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #391
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Szkoda w tym wszystkim formy pożegnania z Kędziorą.
    Rozumiem kamuflaż, ale bez przesady.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Często się chowam (22-11-2017), Magik (22-11-2017), lolex (22-11-2017)

  37. Powrót do góry    #392
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Brawo prezesie

  38. Powrót do góry    #393
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Cena ziemniaków wzrasta o 300% info 100% kmo

  39. Powrót do góry    #394
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Jak się nie wywróci to może 1 na trupie zwiezie. Powinien jechać Świdnicki

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  40. Powrót do góry    #395
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,986
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cieślak raczej nie da sobie narzucić wyborów Świącika.... no chyba, że faktycznie przyszedł sobie na ciepłą emeryturkę do Włókniarza.
    Zakładam jednak to pierwsze. W takim przypadku myślę, że młodego Świącika oglądać nie będziemy.

    A sam Cieślak, kiedyś czasem nie udzielał wywiadu, że był u wróżki i ta mu przewidziała jeszcze mistrzostwa z Włókniarzem ??

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Mehow (24-11-2017), pakosik (22-11-2017)

  42. Powrót do góry    #396
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Co ma Niedźwiedź do Lublina? Przecież gość jest z Rawicza jeśli dobrze pamiętam. Jedyna rozsądna "opcja lubelska" to Bober. Choć moim zdaniem to science fiction.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    '

    no no, Bober. Sparta odda podstawowego juniora może chodzi o Lampartów? Wszak Cieślak słabych drużyn nie trenuje, a na chwilę obecną nie macie juniorów.
    Macie Cieślaka, ale dzięki temu Drabiki nieprędko do was wrócą.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #397
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,986
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Będzie kasa i odpowiednie zaplecze sponsorskie dla Maksa to wrócą. Nie będzie, to nie wrócą.
    W żużlu nie ma żadnych zasad, tym bardziej animozje ludzkie mają niewielki wpływ na decyzje zawodników.
    Jedynie kasa ma się zgadzać.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (22-11-2017)

  45. Powrót do góry    #398
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Będzie kasa i odpowiednie zaplecze sponsorskie dla Maksa to wrócą. Nie będzie, to nie wrócą.
    W żużlu nie ma żadnych zasad, tym bardziej animozje ludzkie mają niewielki wpływ na decyzje zawodników.
    Jedynie kasa ma się zgadzać.
    gwarantuję ci, że nie wrócą dopóki będzie tam Cieślak. Wspomnisz moje słowa
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #399
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    '

    no no, Bober. Sparta odda podstawowego juniora może chodzi o Lampartów? Wszak Cieślak słabych drużyn nie trenuje, a na chwilę obecną nie macie juniorów.
    Macie Cieślaka, ale dzięki temu Drabiki nieprędko do was wrócą.
    Gościu przeczytałeś cały mój post czy tylko zobaczyłeś nazwisko Bober i z pianą na ustach pisałeś ripostę?

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #400
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    '

    no no, Bober. Sparta odda podstawowego juniora może chodzi o Lampartów? Wszak Cieślak słabych drużyn nie trenuje, a na chwilę obecną nie macie juniorów.
    Macie Cieślaka, ale dzięki temu Drabiki nieprędko do was wrócą.
    Pamiętam "miłość" starego Drabika z Ułamkiem a jak historia pokazała...obściskiwali się razem w parkingu Włókniarza..a padło wiele brzydkich słów-szczególnie z ust Sławka.Był kiedyś taki mecz gdzie Sławek jeździł w Sparcie i mu coś nagle zaśmierdziało na pierwszym łuku...Mnie jako starego kibica,gadki o przywiązaniu do barw klubowych nie wzruszają

  48. Powrót do góry    #401
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Coś tam Kawicki mówił o tym, że wizerunek Falubazu nie ucierpi po odejściu Cieślaka. Falubazu może nie, jego działaczy owszem. Jak tylko jeszcze kilka kwiatków dziennikarze wyciągną od Narodowego i działaczy FZG. A patrząc na pierdoły jakie wygadują w trakcie tej przerwy międzysezonej działacze ZG i znając charakter Cieślaka to będzie wesoło.

    Narodowy:
    - Jeśli miesiąc czy półtora miesiąca temu ściągałem na rozmowy do Zielonej Góry Madsena, to robiłem to po to, aby wzmocnić drużynę. Wiedziałem, że jeśli Duńczyk podpisze umowę z Falubazem, to musiałbym zabić okna deskami. Inna sprawa, że klub się z nim nie dogadał. Ja go proponowałem, bo po odejściu Doyle'a i Hampela Falubaz potrzebował mocnych zawodników. Tym bardziej, że Madsen to mój zawodnik. Nikt nie może powiedzieć, że nie byłem szczery w swoich zamiarach, bo takiego faceta bym nie wyrywał z Częstochowy, robiąc sobie wrogów do końca życia - skomentował Cieślak.
    Tymcośtam
    – Śmieszne jest, że najpierw przyjeżdża do nas, a potem jeździ po innych klubach – skomentował zachowanie zawodnika na antenie Radia Zielona Góra prezes Falubazu. – Później w mediach piszą jaki on to jest lojalny wobec Częstochowy. Tak naprawdę to zrobił pielgrzymkę po całej Polsce – dodaje.
    (...)
    – Dziennikarze pisali, że fajnie, że jest lojalny, że został, że lojalność do klubu zwyciężyła. Prawda jest taka, że on najzwyczajniej objechał całą Polskę ze swoją ofertą, którą chciałby dostać i tam, gdzie daliby mu to, co chciał, na pewno by poszedł. Skoro nie dostał tego, co chciał, to został w Częstochowie i tyle. To jest po prostu śmieszne – kwituje prezes Falubazu Zielona Góra.
    Grunt to samemu podbijać do już dogadanego zawodnika i jeśli ten za zerwanie danego słowa chce konkretnego hajsu to wyśmiewać go i porównywać do złotówy.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 22-11-2017 o 22:44
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  49. Powrót do góry    #402
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jednak sa gorsi dzialacze niz swiacik wspolczuje po stokroc ZG.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #403
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Lub podobnego kalibru. Zwlekali z nową umową dla Cieślaka jak MiŚ dla Kędziory. Jak widać Misio, jednak czegoś się chyba nauczył, umowa z Polewaczkowym na 2 lata jest.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Powrót do góry    #404
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Coś tam Kawicki mówił o tym, że wizerunek Falubazu nie ucierpi po odejściu Cieślaka. Falubazu może nie, jego działaczy owszem. Jak tylko jeszcze kilka kwiatków dziennikarze wyciągną od Narodowego i działaczy FZG. A patrząc na pierdoły jakie wygadują w trakcie tej przerwy międzysezonej działacze ZG i znając charakter Cieślaka to będzie wesoło.
    Pośmiejemy się razem za rok, bo znając charktery i Świącika i Cieślaka, to za długo oni kochać się nie będą.


    Grunt to samemu podbijać do już dogadanego zawodnika i jeśli ten za zerwanie danego słowa chce konkretnego hajsu to wyśmiewać go i porównywać do złotówy.
    Jak by Tymczyszyn podbijał faktycznie Madsena, to dzisiaj wylewał byś na Madsena wiadro pomyj. Nie zrobił tego to wylewasz je na Tymczyszyna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #405
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Poproś kogoś dorosłego by wytłumaczył ci dwa rodzaje zwrotów - "podbijać do kogoś" i "podbijać ofertę". Jak zakumasz wróć do dyskusji.

    Co do spięć z Misiami to nie mam wątpliwości, że będą. Tak jak byłem o tym przekonany w przypadku Kędziory.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Strona 9 z 63 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •