Strona 42 z 63 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1846
    Początkujący
    Dołączył
    17-09-2018
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Włókniarz 2019

    Witam,
    według mnie Prezes musi się skoncentrować na Lublinie słychać, że stracą sponsora Grupa Azoty to jest jedna rzecz a druga sprawa to Rybnik w sezonie zasadniczym przegrał tam 42:48 i raczej ciężko będzie aby Lublin sobie poradził z odrobieniem strat; w spadek Falubazu raczej nie wierzę

    Skład trzeba budować z myślą o przyszłości, dlatego widział bym to tak:

    1. L.Madsen
    2. D.Lampart (gorzej niż Musielak nie powinien pojechać)
    3. A.Miedziński - zasłużył, aby dać mu tą jedną szanse jeszcze
    4. M.Zagar - ciężko będzie znaleźć lepszą opcję - chodzi też o kasę
    5. F.Lindgren
    6. M.Gruchalski
    7. W.Lampart
    8. R.Lambert

    Do tego objeżdżamy młodego B.Kowalskiego z Wandy (o ile do nas dołączy) w lidze juniorów + M.Świdnickiego i resztę naszych asiorów na kolejne sezony Ciekaw jestem jak się skończy historia z M.Cierniakiem?

    I z takim składem nasz Narodowy ma wiele opcji w trakcie meczu, a jak będzie to zobaczymy

  2. Powrót do góry    #1847
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Garfield to kto według Ciebie może być tym Woźniakiem czy J. Holderem ?

    Bo o ile w "zagraniczniakach" można by poszukać to takiego Polaka póki co nie widzę.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  3. Powrót do góry    #1848
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Rynek zawodniczy nie jest płytki. Potrzeba po prostu więcej odwagi

    Jack Holder, Szymon Woźniak, Gleb Czugunow - idąc Twoim tokiem myślenia nie powinni oni w ogóle trafić do Ekstraligi.

    Jakoś Maślanka nie bał się stawiać na nazwiska teoretycznie słabsze lub mniej znane.. i zwykle klub na tym zyskiwał.
    Nie wiem co to ma wspólnego z moim tokiem rozumowania.
    Żaden z wymienionych zawodników nie byłby wzmocnieniem w miejsce Zagara.

    Jak chcemy eksperymentować jakimś młodym to idealnym rozwiązaniem jest nr 8.
    Ściągnąć Jamroga za Musielaka i Lamberta i myślę, że byłoby ok.

  4. Powrót do góry    #1849
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Na Lamberta bedzie sobie ostrzyc zeby 3/4 ekstraligi, wiec moze byc wam ciezko. Tu akurat Wroclaw mialby dobra karte przetargowa w postaci Taia.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Powrót do góry    #1850
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Garfield to kto według Ciebie może być tym Woźniakiem czy J. Holderem ?

    Bo o ile w "zagraniczniakach" można by poszukać to takiego Polaka póki co nie widzę.
    Patrz mój przedostatni post
    Pzdr,
    Garfield

  6. Powrót do góry    #1851
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Ceny biletów takie same jak na półfinał...
    Dramat.

  7. Powrót do góry    #1852
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubojenka Zobacz posta
    Ceny biletów takie same jak na półfinał...
    Dramat.
    Zatem 5 tys. to maks, który przyjdzie.
    A i tak nie wiem czy to nie jest optymistyczne podejście.

    Po wyniku we Wrocławiu bilety trzeba było zrobić po 20 zł. I zrobić kampanię, że to w podzięce za liczną frekwencję w 2018 roku...
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 17-09-2018 o 11:07

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    ROLAND (18-09-2018), muuu (19-09-2018)

  9. Powrót do góry    #1853
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Zatem 5 tys. to maks, który przyjdzie.
    A i tak nie wiem czy to nie jest optymistyczne podejście.

    Po wyniku we Wrocławiu bilety trzeba było zrobić po 20 zł. I zrobić kampanię, że to w podzięce za liczną frekwencję w 2018 roku...
    To samo pomyślałem, ewentualnie można było zostawić ceny jak w rundzie zasadniczej, tak czy siak szykuje się najgorsza frekwencja w sezonie jeśli te ceny to prawda.

  10. Powrót do góry    #1854
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Patrz mój przedostatni post
    nie widzę w nim Polaka.

    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Zatem 5 tys. to maks, który przyjdzie.
    A i tak nie wiem czy to nie jest optymistyczne podejście.

    Po wyniku we Wrocławiu bilety trzeba było zrobić po 20 zł. I zrobić kampanię, że to w podzięce za liczną frekwencję w 2018 roku...
    Ja to wiedzę trochę inaczej. Trzeba iść podziękować chłopakom za dobry sezon, za walkę do końca mimo różnych zdarzeń losowych.
    Trzeba pamiętać, że to wciąż walka o brąz i to z przeciwnikiem, z którym można stworzyć na naszym torze fantastyczne widowisko.

    Ps. Ja wierzę w odwrócenie karty w tym meczu o brąz.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  11. Powrót do góry    #1855
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta

    Ja to wiedzę trochę inaczej. Trzeba iść podziękować chłopakom za dobry sezon, za walkę do końca mimo różnych zdarzeń losowych.
    Trzeba pamiętać, że to wciąż walka o brąz i to z przeciwnikiem, z którym można stworzyć na naszym torze fantastyczne widowisko.

    Ps. Ja wierzę w odwrócenie karty w tym meczu o brąz.
    Ty pójdziesz. Mnóstwo osób nie widząc szans na odrobienie strat, przy takiej cenie biletu najzwyczajniej mecz sobie odpuści. Już brak kompletu na półfinale powinien zaświecić lampkę.

  12. Powrót do góry    #1856
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Pewnie masz rację. Dziwi natomiast to powszechne u nas zblazowanie (mam nadzieje, że tylko tu na forum ), przecież jedziemy ponad stan! i przecież nawet jak nie odrobimy tych start z pierwszego meczu to i tak sezon trzeba uznać za bardzo udany.

    Pole do popisu maja teraz marketingowcy by odpowiednio sprzedać ten mecz.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  13. Powrót do góry    #1857
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Ja mam nadzieję, że frekwencja będzie słaba i MŚ się na tym przejedzie. Ceny biletów patrząc na kieszeń Częstochowian to dramat. Ja pewnie pojawię się, ludzie z rodzinami? Wątpię, bo taka podwyżka w skali rodziny to kilkadziesiąt złotych. Klub, który żyje z podatków nie powinien tak podchodzić do cen

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    GriN (17-09-2018)

  15. Powrót do góry    #1858
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    przecież mamy jedna z najniższych cen biletów w lidze jakby to powiedział prezio, wiec o co chodzi?

    a tak wogole to cobyście powiedzieli na Przedpełskiego u nas w kolejnym sezonie, ciekawe czy nie zastanawia sie nad odbudowaniem formy śladem Miedzińskiego

  16. Powrót do góry    #1859
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMik Zobacz posta

    a tak wogole to cobyście powiedzieli na Przedpełskiego u nas w kolejnym sezonie, ciekawe czy nie zastanawia sie nad odbudowaniem formy śladem Miedzińskiego
    i później Lamberta pod 8/16 i się chłopak znów załamie
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  17. Powrót do góry    #1860
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Wierzyć można, ale ponad 30 pkt to zrobią razem Tai, Janowski i Drabik. A jest jeszcze Fricke. Milik z Czugunowem i Wodyło też dorzuca z 5pkt.
    Ceny oczywiście za wysokie (w odniesieniu do wyniku) i będzie niska frekwencja, już na półfinale nie było kompletu.
    Miejsce w czwórce jest dobrym wynikiem.
    Trzeba wymienić Musielaka i Świącika na lepszy model reszta powinna zostać.
    W przyszłym sezonie wydaje się, że bedzie więcej kandydatów do PO, więc musi być wzmocnienie.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GriN za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (17-09-2018)

  19. Powrót do góry    #1861
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Widzę, że grube marzenia Dudek, Vaculik . Swoją drogą ten drugi podobno jedną nogą w... Grudziądzu

    Madsen, Lindgren, Zagar, Miedziński, Gruchalski - Zagar jeszcze oficjalnie nie jest potwierdzony, ale dla mnie to kwestia czasu patrząc na rynek. Powiem tyle, trzeba trzymać kciuki by Lublin nie awansował. Polaka dobrego nie będzie, a Lambert w tym momencie to nasza jedynka na liście. Niestety będziemy szukali Dróżdża i pewnie będzie nim Świącik ale ktoś musi. Na trio Lambert i 2xLampart raczej nie licze chociaż starszy trenował u nas ostatnio to kto wie. Tylko czewa jest mu w stanie dać miejsce do walki.

    Madsen Lindgren Zagar Lambert (za polaka kewlara) Miedziński Gruchalski Kowalski - to i tak sporo mocniejszy skład niż w tym sezonie i ja taki bym obstawiał na ten moment bo według mnie ZG się utrzyma.

    Co do Kowalskiego naprawdę ma talent będziemy z niego zadowoleni. Jeżeli przyszedłby cudem młody Lampart (to raczej marzenia pokroju Dudek ) to Kowalski pewnie byłby gościem w 2 lidze i czekałbym na swoje szanse w elidze. Cieślak już go trenuje od jakiegoś czasu bo przecież był u nas nie raz na trenie. Osobiście uważam, że to mega transfer.

  20. Powrót do góry    #1862
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Skład może i ciekawy ale..
    zakładając, że Vaculik do GKM, NP i np. Kołodziej do Torunia, ChH do Gorzowa to ten "nasz skład" nie gwarantuje nic po za w miarę spokojnym utrzymaniem.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  21. Powrót do góry    #1863
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    "Powiem tyle, trzeba trzymać kciuki by Lublin nie awansował. Polaka dobrego nie będzie, a Lambert w tym momencie to nasza jedynka na liście"...no dobra, a czy jedynka na liście nie zmieniła się na Worynę gdyby jednak Lublin odrobił straty?
    Ostatnio edytowane przez pawcio ; 17-09-2018 o 14:25

  22. Powrót do góry    #1864
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jeszcze wiele moze sie wydarzyć ale ja bym zatrzymal obecny sklad tylko wywalil Musielaka i Swiacika. Tutaj panuje zgodnosc jak widzę. Martwię się tylko ze przyjdzie jakis Przedpelski i Kowalski. Natomiast jestem wkurzony na Drabika. Po raz kolejny podbija sobie kontrakt we Wroclawiu Naszym kosztem. Mam go juz troche dosc. Co do biletow to kupujcie przez mpay ale osobno kazdy bilet po 40pln.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #1865
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Będziecie mieli jakiś sporo większy budżet? Plany w stylu Vaculika, czy Dudka biorąc pod uwagę że Falubaz, Toruń i prawdopodobnie Sparta będą szaleć na rynku i licytować wszystko co możliwe są dość mocarstwowe .

  24. Powrót do góry    #1866
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Skład może i ciekawy ale..
    zakładając, że Vaculik do GKM, NP i np. Kołodziej do Torunia, ChH do Gorzowa to ten "nasz skład" nie gwarantuje nic po za w miarę spokojnym utrzymaniem.
    Niestety w tym sezonie na tyle mało jest wolnych hot transferów, że nie mamy szans z konkurencją. Toruń kasy ma jak lodu, Grudziądz też ma odłożone na gwiazdę, Zielona Góra jak się utrzyma jest pod ścianą i muszę bić się o lidera dodatkowo bo sam Dudek im nie wystarczy. Madsen i Lindgren to nasi kozacy, nam brakuje na drugą linię zawodnika i drugiego juniora.

    Cytat Zamieszczone przez pawcio Zobacz posta
    "Powiem tyle, trzeba trzymać kciuki by Lublin nie awansował. Polaka dobrego nie będzie, a Lambert w tym momencie to nasza jedynka na liście"...no dobra, a czy jedynka na liście nie zmieniła się na Worynę gdyby jednak Lublin odrobił straty?
    Jakby jakimś cudem Rybnik nie miał awansu (wątpię) to Woryna jest na liście zarówno Torunia i ZG i trafi do jednego z tych zespołów. Toruń jest tak pod ścianą z polakami (Miedziaka zakładali w ciemno, ale nawet nie czytał warunków powiedział, że zostaje u nas), że nagle do łask wrócił Holta , więc Toruń na pewno zgarnie najlepszego z możliwych polaków. Dodam też, że kusili go dzikusem na GP (runda Toruń).

    Dudek jak spadnie Zielona Góra to w toruniu ma kontrakt marzeń + silniki od Kowalskiego. Jak zmieni klub to tylko tam.
    Ostatnio edytowane przez Fajka ; 17-09-2018 o 15:14

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Fajka za jego przydatny post!

    pawcio (17-09-2018)

  26. Powrót do góry    #1867
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Fajka napisał:
    Niestety w tym sezonie na tyle mało jest wolnych hot transferów, że nie mamy szans z konkurencją. Toruń kasy ma jak lodu, Grudziądz też ma odłożone na gwiazdę, Zielona Góra jak się utrzyma jest pod ścianą i muszę bić się o lidera dodatkowo bo sam Dudek im nie wystarczy. Madsen i Lindgren to nasi kozacy, nam brakuje na drugą linię zawodnika i drugiego juniora.
    Gdyby Toruń miał kasy jak lodu jak niektórzy sądzą to pewnie by się ustawiła kolejka do jazdy w tym klubie, a jest wręcz odwrotnie.
    Chytry Ruski jeden czy drugi by nadal tam jeździli nie mówiąc już o czołowych polskich zawodnikach, którzy omijają ten klub z daleka.

    Generalnie to pieniądze w żużlu nie są jakieś olbrzymie w stosunku do kopanej, a robienie z tego Torunia jakiegoś Bizancjum jest dla mnie bardziej smutne niż zabawne.
    p.s. Skrzydlewski jak się dowiedział ile dostanie od Nice za sezon to umarł prawie ze śmiechu, bo tyle jego córka wydaje na torebkę
    p.s.2. Holta tak pokochał Toruń że prosi się o kontrakt w Częstochowie bo tak tam jest kolorowo
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-09-2018 o 16:03
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #1868
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Fajka napisał:

    Gdyby Toruń miał kasy jak lodu jak niektórzy sądzą to pewnie by się ustawiła kolejka do jazdy w tym klubie, a jest wręcz odwrotnie.
    Chytry Ruski jeden czy drugi by nadal tam jeździli nie mówiąc już o czołowych polskich zawodnikach, którzy omijają ten klub z daleka.

    Generalnie to pieniądze w żużlu nie są jakieś olbrzymie w stosunku do kopanej, a robienie z tego Torunia jakiegoś Bizancjum jest dla mnie bardziej smutne niż zabawne.
    p.s. Skrzydlewski jak się dowiedział ile dostanie od Nice za sezon to umarł prawie ze śmiechu, bo tyle jego córka wydaje na torebkę
    To nie piłka, patrze na możliwości klubów żużlowych. Toruń ma naprawdę ogromny budżet. Skrzydlewski niech awansuje do eligi, a później zobaczymy jaki skład zrobi. Jeden już taki co głośno gada jest w Rzeszowie dopiero 1 sezon, a już przynajmniej ja mam go dość.

    W toruniu chodzi bardziej o presje i atmosferę. Tam idziesz to wiesz, że będziesz jechał z presją.

  28. Powrót do góry    #1869
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Holta zawsze jak odchodzi, to po sezonie się prosi o kontrakt. Świącik pewnie się uniesie dumą i go nie weźmie. A ja bym brał. Coraz głośniej słychać, że jeden z zawodników Unii Leszno zmieni klub. Dla nas byłaby to świetna wiadomość, bo sytuacja rynkowa się mocno zmieni. Na pozycji drugiego seniora na pewno nie będzie młodego Świącika. Cieślak nie chce o tym słyszeć.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  29. Powrót do góry    #1870
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Uważam, że w każdym klubie jest presja. Pisanie że w Toruniu jest większa niż np w ZG jest conajmniej dziwne.
    Świadczy o tym fakt, że Aussies z Torunia zawsze się potrafili dobrze zabawić i na koniec załatwić się w centralnym miejscu miasta.
    Jak dla mnie to nie ma nic wspólnego z presją.
    No offence.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-09-2018 o 16:38
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #1871
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    W normalnych okolicznościach Holty bym nie brał ale przy takiej nędzy na rynku jeśli tylko Ryszard chce to nie ma co się zastanawiać. Holta w Cżestochowie to +20 do skilla i załata wyrwe po Musielaku a i można wtedy Zagara zostawić.

  31. Powrót do góry    #1872
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Holta plus ktoś mocno rozwojowy na rezerwę i mi się podoba.

  32. Powrót do góry    #1873
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Holta zawsze jak odchodzi, to po sezonie się prosi o kontrakt. Świącik pewnie się uniesie dumą i go nie weźmie. A ja bym brał. Coraz głośniej słychać, że jeden z zawodników Unii Leszno zmieni klub. Dla nas byłaby to świetna wiadomość, bo sytuacja rynkowa się mocno zmieni. Na pozycji drugiego seniora na pewno nie będzie młodego Świącika. Cieślak nie chce o tym słyszeć.
    Z całym szacunkiem ale Swiacik nawet w 2 lidze będzie mieć kłopot żeby się do składu załapać, chyba że Prezes załatwi mu miejsce i wypożyczy jakiegoś juniora np do Krosna.

  33. Powrót do góry    #1874
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Niestety w tym sezonie na tyle mało jest wolnych hot transferów, że nie mamy szans z konkurencją. Toruń kasy ma jak lodu, Grudziądz też ma odłożone na gwiazdę, Zielona Góra jak się utrzyma jest pod ścianą i muszę bić się o lidera dodatkowo bo sam Dudek im nie wystarczy. Madsen i Lindgren to nasi kozacy, nam brakuje na drugą linię zawodnika i drugiego juniora.



    Jakby jakimś cudem Rybnik nie miał awansu (wątpię) to Woryna jest na liście zarówno Torunia i ZG i trafi do jednego z tych zespołów. Toruń jest tak pod ścianą z polakami (Miedziaka zakładali w ciemno, ale nawet nie czytał warunków powiedział, że zostaje u nas), że nagle do łask wrócił Holta , więc Toruń na pewno zgarnie najlepszego z możliwych polaków. Dodam też, że kusili go dzikusem na GP (runda Toruń).

    Dudek jak spadnie Zielona Góra to w toruniu ma kontrakt marzeń + silniki od Kowalskiego. Jak zmieni klub to tylko tam.
    Dudek, jak ZG nie uda się obronić SE, na pewno nie trafi do Torunia, i raczej nie zmieni tunera. Prędzej obierze kierunek na południe od ZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #1875
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Skąd ta pewność Mariuszu że do Torunia nie zawita Dudek?
    Z tego co mi wiadomo na tę chwilę w Czewie w przyszłym sezonie będzie mocno Toruńsko.
    Paweł za Musielaka. Za to nie wiem czy Madesn zostanie w Czewie.

  35. Powrót do góry    #1876
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Pewności to nikt z nas mieć nie może, sami zawodnicy jej nie mają. Ale Dudki mają już alternatywę w razie "w".

    Co, Madsen za bardzo nadwyręża kasę w Czewie, że może odejść ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1877
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,830
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Skąd ta pewność Mariuszu że do Torunia nie zawita Dudek?
    Z tego co mi wiadomo na tę chwilę w Czewie w przyszłym sezonie będzie mocno Toruńsko.
    Paweł za Musielaka. Za to nie wiem czy Madesn zostanie w Czewie.
    Ja mam pewność że nie będzie to Toruń.Powiem Tobie więcej nawet nie było takiej perspektywy, a poważne rozmowy są prowadzone w mieście oddalonym o 100 Km od Zielonej.

  37. Powrót do góry    #1878
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nie straszcie tym Przedpelskim..

    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #1879
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Madsen podpisal na dwa lata i nie sądzę zeby sie stad ruszal w najblizszej przyszlosci. Maja pieniadze na kontrakty tylko nie ma za bardzo w kim wybierac. Mam nadzieje tylko ze nie będą brac tego torunskiego szrotu. Mario zainteresuj sie sasiadka z polnocy. Gangusy z Czewy ktorzy sa sponsorami klubu z Gorzowa rowniez w nazwie zapowiadaja zmiany wiec bedziesz mial o czym pisać. Pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #1880
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Ja mam pewność że nie będzie to Toruń.Powiem Tobie więcej nawet nie było takiej perspektywy, a poważne rozmowy są prowadzone w mieście oddalonym o 100 Km od Zielonej.
    Tam nie ma 100 km ,jest trochę miej

  40. Powrót do góry    #1881
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Tam nie ma 100 km ,jest trochę miej
    Ja tam zawsze jadę przez Głogów i są 104


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  41. Powrót do góry    #1882
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Miedziak mocno namawia wszystkich żeby wziąć Pawełka zamiast Musielaka. Mi się ta opcja nie podoba z jednego powodu - nie pamiętam dobrego meczu Przedpełskiego u nas. Zawsze miał problemy, więc nie widzę go jako wzmocnienie składu.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  42. Powrót do góry    #1883
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Miedziak mocno namawia wszystkich żeby wziąć Pawełka zamiast Musielaka. Mi się ta opcja nie podoba z jednego powodu - nie pamiętam dobrego meczu Przedpełskiego u nas. Zawsze miał problemy, więc nie widzę go jako wzmocnienie składu.
    Za Musielaka to chyba każdy byłby wzmocnieniem, Paweł to pewne ryzyko, ale mógłby wam odpalić, i robić fajne punkty.
    Tylko pewnie głupio by było intonować pewne śpiewki, jak w składzie Włókniarza by było więcej toruńskich wychowanków niż częstochowskich?

  43. Powrót do góry    #1884
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Za Musielaka to chyba każdy byłby wzmocnieniem, Paweł to pewne ryzyko, ale mógłby wam odpalić, i robić fajne punkty.
    Tylko pewnie głupio by było intonować pewne śpiewki, jak w składzie Włókniarza by było więcej toruńskich wychowanków niż częstochowskich?
    To już wolałbym Polisa albo Czaję, serio... Jeden z piernikolandi wystarczy

  44. Powrót do góry    #1885
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Miedziak mocno namawia wszystkich żeby wziąć Pawełka zamiast Musielaka. Mi się ta opcja nie podoba z jednego powodu - nie pamiętam dobrego meczu Przedpełskiego u nas. Zawsze miał problemy, więc nie widzę go jako wzmocnienie składu.
    Sprawdziłem. W 2014 chyba najlepszy mecz ligowy u nas, 7 pkt w 4 startach. Ale coś mi się wydaje że niewiele byśmy zyskali na zmianie z Tobiaszem.
    A masz jakieś pewne info jak sprawa z Fredka?

  45. Powrót do góry    #1886
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja tam zawsze jadę przez Głogów i są 104


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    W sumie racja , zależy jak kto jedzie

  46. Powrót do góry    #1887
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Zostaje, ale na podpis trochę poczekamy bo w prawej ręce długopisu nie potrafi utrzymać Z tym Lambertem to bym się nie napalał, bo on nie chce pod 8. A Cieślak nie chce plastronu pod 2 tylko kogoś, kogo na coś stać, więc to się może różnie potoczyć. Ogólnie z tymi polakami może wyjść duża nędza, bo więcej jest miejsc do obsadzenia niż wartościowych zawodników. I może skończyć się tak, że kluby, które mają po trzech Polaków w składzie, to ich nie utrzymają, bo inne kluby będą przepłacać za wartościowego Polaka. Ogólnie koncepcji cały czas jest kilka. Mimo wszystko ciężko jest rozmawiać, gdy sezon jeszcze trwa, a inne kluby mają już wakacje. Na naszą korzyść działa fakt, że Cieślak mimo swoich wad, to dalej potrafi przyciągać zawodników do siebie.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  47. Powrót do góry    #1888
    Początkujący
    Dołączył
    03-09-2018
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Dokładnie, teraz Cieślak będzie mógł dorzucić swoje trzy grosze w kwestii składu. Nie jak przed sezonem, gdy już przyszedł na "gotowe".

  48. Powrót do góry    #1889
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Na początek wspomnę ,że ekonomia nie jest najlepszą stroną zarządu.
    Utrzymanie obecnych cen miałoby sens w meczu finałowym, a w obecnej sytuacji (sorry nie wierzę w wysoką wygraną) może to być wręcz gwoździem do przegranej.
    Puste trybuny są słabym bodźcem do jazdy na maksa.

    Od tych transferowych propozycji zakręciło mi się we łbie...
    Priorytet to utrzymanie obecnego stanu + perspektywiczny junior.
    A tak... za Musielaka, myślę, że to akurat nie jest najtrudniejsze zadanie - Norbi.
    Ryzykowna propozycja, ale coś mi się wydaje ,że Kościuch w końcu wyląduje w elipie i będzie zaskoczeniem.

    Najlepszym rozwiązaniem byłoby ...Leon z Wejherowa jestem polakiem, a Michelsen za Madsena.
    Jeden papier a tyle spraw załatwia!
    Ostatnio edytowane przez lolex ; 17-09-2018 o 21:38

  49. Powrót do góry    #1890
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Za Musielaka to chyba każdy byłby wzmocnieniem, Paweł to pewne ryzyko, ale mógłby wam odpalić, i robić fajne punkty.
    Tylko pewnie głupio by było intonować pewne śpiewki, jak w składzie Włókniarza by było więcej toruńskich wychowanków niż częstochowskich?
    Daj spokój, to już Ryszard bez nogi i z obolałymi nadgarstkami da przy Olsztyńskiej więcej
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Strona 42 z 63 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •