Strona 30 z 63 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Proszę bardzo.

    1. Sparta 5 +14
    2. CKM 5 -6
    3. Stal 5 -8
    Dziekuje
    Czyli piekny wyjazd na pólfinał \

  2. Powrót do góry    #1307
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Właśnie wróciłem i muszę powiedzieć, że się trochę dzisiaj wynudziłem.
    Jesteśmy przyzwyczajeni do spotkań które wygrywamy dopiero w biegach nominowanych
    Co do samego meczu to już sporo pewnie powiedziano czy napisano. Mnie najbardziej ucieszył czyściutki komplet na torze i na trybunach.
    Rzeczy, które mnie wkurzały to ogromne kolejki do wejścia, które stały do początku piątego biegu.
    Muszą sobie to trochę przećwiczyć bo jak przyjdzie czas na półfinały to kolejki będą stały chyba do nominowanych.
    Druga sprawa to sektory wydzielone. Nie chodzi o centralny czy gości, sektor sponsorski.
    Nie wnikam w szczegóły, nie zamierzam robić komuś reklamy, ich sprawa, ale szaliki w innych barwach niż klubowe na potrzeby sponsora to jednak gruba przesada.
    Pamiętam Rune H.jak wypuścił swoją serię wszystkiego łącznie ze skarpetkami, ale sponsor ze swoim nazwiskiem na szalikach i zmienionych barwach klubowych to już jest parodia współczesnego kibicowania.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #1308
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    @blacktop
    Mam pytanie natury formalnej. Czy to co napisałeś to jest "hejt", czy też zwyczajnie zauważyłeś pewne niedociągnięcia?

    Mecz - nuda, ale też nie bardzo było się z kim ścigać. Taka prawda.

  4. Powrót do góry    #1309
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zwyczajnie po ludzku widzę niedociągnięcia. Nie chodzi tutaj o brak wody, ceny piwa czy całkiem prywatnych spraw ludzi związanych z klubem.
    To są bzdury.

    Nie lubię wchodzić komuś na głowę ale/i tak samo oczekuję, że ktoś będzie respektował prawa kibiców do klubu i jego barw.
    Mam nadzieję, że szybko się opamiętają i że była to chwilowa/sezonowa akcja bo nie widzę tego w dłuższej perspektywie.

    Mam nadzieję że popracują nad dystrybucją biletów i kontrolami na bramkach.
    (zwiększą ich liczebność jeśli nie chcą wk#rwionych kibiców)
    Kiedyś można było kupić w kioskach Ruchu nawet w dniu meczu (odległe czasy). Teraz w dniu meczu już się nie kupi poza stadionem.
    Aż prosi się, żeby sprzedawać bilety na Alejach czy w miejscach gdzie zbierają się kibice w dniu meczu.
    Mam nadzieję, że wyciągną wnioski (bo czytają) i mam nadzieję że zareagują.

    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-08-2018 o 02:38
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #1310
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Bilety można kupić w mocnym nocnym, przed 16 kupiłem bez problemu.
    Mecz nie tak ciekawy jak ostatni ale parę mijanek było. Cieszy postawa Madsena i pozostałej trójki. Martwi Musielak i Gruchalski szczególnie ten drugi od dłuższego czasu lekki zjazd

  6. Powrót do góry    #1311
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    ...
    Mam nadzieję że popracują nad dystrybucją biletów i kontrolami na bramkach.
    ...

    Płatności kartą można dokonać jedynie w kasie w budynku klubowym. Duuuży minus. Dodatkowy terminal przydałby się chociaż w kasie "Gości".

  7. Powrót do góry    #1312
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Bo kontuzja....


    Bartosz Świącik 2. Przegrał z debiutantem Damianem Pawliczakiem, co obciąża jego konto, tym bardziej, że zawody odbywały się na doskonale znanym mu torze w Częstochowie. Jedynym usprawiedliwieniem dla niego jest fakt, że w piątek bardzo groźnie upadł na treningu i, jak się dowiedzieliśmy, wystartował z kontuzjowanymi obiema kostkami. To okoliczność łagodząca, dlatego 2, a nie 1.
    Zenada. 21 kon, przegrywa z debiutantem. Wczesniej pysznie zjechal "hejterow" ze pokonal Szczotke. Przypominam, 21 chlop, ostatni wiek juniora, w Gorzowie na finale juniorskim przebrywal z chlopakiem z Tarnowa zaraz po licencji. Pokory troche kurła! Drabik glupi nie jest i sie przyplatal na niezla pewnie wyplate z miejskiej kasy. Ale on nie Dzepetto , drewna nie ozywi.

    A jesli 21 kon mial kontuzje, obie kostki skrecone to po pierwsze niech siedzi w domu, to sobie wiecej krzywdy nie zrobi, po drugie jaki durny lekarz z kontuzja dopuscil do zawodow? toz to kryminal!

    Osobny akapit nalezy sie Musielakowi. Lubie chlopaka, sympatyczny, ale ilez mozna budowac jego forme? Jak mecz juz byl ustawiony to sie prosilo o Lyagera. Jakos czuje, ze po sezonie Lyager nas opusci, pojdzie gdzies i zacznie punktowac regularnie jak swego czasu Thorssell. No bo w koncu na rezerwe nam wskoczy Bartosz.

  8. Powrót do góry    #1313
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 554 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Zwyczajnie po ludzku widzę niedociągnięcia. Nie chodzi tutaj o brak wody, ceny piwa czy całkiem prywatnych spraw ludzi związanych z klubem.
    To są bzdury.

    Nie lubię wchodzić komuś na głowę ale/i tak samo oczekuję, że ktoś będzie respektował prawa kibiców do klubu i jego barw.
    Mam nadzieję, że szybko się opamiętają i że była to chwilowa/sezonowa akcja bo nie widzę tego w dłuższej perspektywie.

    Mam nadzieję że popracują nad dystrybucją biletów i kontrolami na bramkach.
    (zwiększą ich liczebność jeśli nie chcą wk#rwionych kibiców)
    Kiedyś można było kupić w kioskach Ruchu nawet w dniu meczu (odległe czasy). Teraz w dniu meczu już się nie kupi poza stadionem.
    Aż prosi się, żeby sprzedawać bilety na Alejach czy w miejscach gdzie zbierają się kibice w dniu meczu.
    Mam nadzieję, że wyciągną wnioski (bo czytają) i mam nadzieję że zareagują.

    To ja kamyczek do ogródka z punktu widzenia gościa. Zawsze lubiłem przyjeżdżać do Częstochowy, ze względu na fajne ściganie. Już drugi sezon na meczu z nami tego nie uświadczam. Ale wczoraj doszło do tego jeszcze parę drobiazgów. Buda z żarciem i piciem w naszym sektorze zamknięta, dziwne bo zawsze cieszyła się dużą popularnością. Napoje sprzedawał chłopak przez kratę, oczywiście ze względu na temperaturę w podawanej wodzie można było zaparzyć herbatę. Na pytanie o jakieś jedzenie, dowiedzieliśmy się, że będzie pizza. Była. Dokładnie trzy. Oczywiście nikt nie pomyślał o tym jak ten biedak ma tę pizze podawać. Więc brał papierowy ręcznik i łapskami wyrywał kawałki pizzy po 5 zł. Na koniec kwiatek. Po wejściu kibiców na sektor ochrona na czyjeś polecenie (nie powiedziano nam na czyje) zamknęła bramę wejściową na sektor na łańcuch i kłódkę!!!! Na szczęście nie wydarzyło się nic, przez co ten kretyński pomysł mógł przyczynić się do jakiejś tragedii. Żeby nie było, że tylko narzekam. Duży plus dla ochroniarzy, którzy robili co mogli, żeby pomimo kretyńskich poleceń ułatwić nam życie. Brawo dla Włókniarza ze mecz i frekwencję. Jak na mecz z outsiderem - pełny stadion, no no.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    muuu (14-08-2018)

  10. Powrót do góry    #1314
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jjasiek
    Nie wiem moze jest glowny mocny nocny w ktorym kupujesz bilety w dniu meczu do 16 ale ja przed meczem z Wrockiem czy Toruniem odbijalem sie jak pilka od sciany bo chciałem dokupic kilka biletow.
    Szczecin widzialem ten łańcuch. Nie wierzylem. Nie wiem czy takie rzeczy jeszcze mozna gdzies spotkac. Ostatni raz widzialem cos takiego na barazu w Gdansku jednak ladnych pare lat temu.
    Rowniez gratulacje za frekwencje. Wracajac nawet nie zdawalem sobie sprawy ze Was tylu bylo siedzacych poza klatką. Pozdrawiam

    Ps koniec końców zawsze bilety mozna kupic w kasie klubowej w budynku głównym. Natomiast nie wiedzialem ze nie mozna placic za bilet karta w innej kasie w czasach kiedy mozna karta zapłacić za przeproszeniem na plaży za wate cukrową.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #1315
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 9 postach
    Co do kłódki na sektorze gości to jest to oczywista głupota i skrajna nieodpowiedzialność, z tymże w Zielonej Górze w tym roku sektor gości również był zamknięty w ten sposób, więc niestety jest to coraz częstsze zjawisko.

  12. Powrót do góry    #1316
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    To jest niestety kolejny argument dla mnie zeby nie ladowac sie do klatki na wyjazdach.
    A propos klodki i lancucha to samo jest na bramach na koronie stadionu. Ludzie zbijaja sie do jednego wyjscia bo bramy na koronie sa pozamykane. Nie wiem czy ktos nie ma wyobrazni ze w razie ewakuacji na takiego debila czeka kryminał? Po zakonczeniu meczu te bramy sa nadal zamknięte. Nie wiem po co wybudowano tam schody czy postawiono bramy skoro debil pozamykal to na klodke i łańcuch.

    Rozumiem ze koszty organizacyjne tzw meczowe sa ogromne w przypadku Częstochowy ale bez przesady. To 10-12 tys na meczu to jest jeszcze wzgledny luz ale przy 15 czy 17 tys robi sie juz dziki zachód.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #1317
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 554 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Osowski90 Zobacz posta
    Co do kłódki na sektorze gości to jest to oczywista głupota i skrajna nieodpowiedzialność, z tymże w Zielonej Górze w tym roku sektor gości również był zamknięty w ten sposób, więc niestety jest to coraz częstsze zjawisko.
    Jeżeli tak jest (nie siadam w Zielonej w klatce) to również uważam za debilne. Kompletny brak odpowiedzialności ze strony organizatora. I nie rozumiem czemu to ma służyć.

  14. Powrót do góry    #1318
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    W tym roku w Gorzowie było identycznie, tez trzymano nas zamkniętych na łańcuchu z jednym toitoiem i cola kupowana przez płot wiec pewnie to praktyki wyjazdowe w całej lidze niestety, nie wiem jak u nas w trn z tym bo nigdy tam nie siedziałem

  15. Powrót do góry    #1319
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    A gdzie na wyjeździe siedzieć jak nie w klatce ?
    Parę lat temu to był mecz w klatce, potem czasem i godzina czekania, aż wszystko opustoszeje wokół stadionu i dopiero wypuszczali. Picia jak nie wniosłeś to jak ochroniarze byli mili mogłeś do budki gospodarzy się przejść w ich asyście. Teraz jest luksusowo. Wracając do rzeczy to łańcuch głupota, w klatce jednak ludzie a nie bydło, chociaż w niektórych przypadkach ciężko rozróżnić. Picia i jedzenia powinno być pod dostatkiem, przecież niedawno wielebny narzekał, że butelek nie wpuszczają, bo tylko 600 butelek wody na meczu z Lesznem sprzedano.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  16. Powrót do góry    #1320
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    przecież niedawno wielebny narzekał, że butelek nie wpuszczają, bo tylko 600 butelek wody na meczu z Lesznem sprzedano.
    A co na Leszno można było wnosić picie? Zakaz obowiązuje od 1 kolejki przecież, sry nie zakaz tylko nowy regulamin.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #1321
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Siegam wstecz pamiecia i nie moge sobie przypomniec bardziej drewnianego zawodnika niz Swiacik . Chyba tylko Mirosław Dzwonkowski prezentował podobny poziom.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #1322
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Hmmm a trio asów na juniorce z 1990 roku? Kaczmarek bodajże Robert, jak kojarzę dobrze to miał 1-2 trzecie miejsca w 2 lidze przez kilka(?)naście meczy w 1990 r. Reszta to czwarte miejsca i literki kolekcjonował. Nawet nie wiem czy literek nie zgarnął więcej Najlepszy z nich Huras miał coś koło 0,5 średnią. Tylko co start to zastanawiałem się czy walnie świecę. Trzeci z asów, bodajże Kasprzyk wykręcił podobną dzięki jednemu dobremu meczowi, reszta na zero ale nie wiem czy 10 biegów odjechał.

    Zresztą kilka meczy jechaliśmy z takim juniorem jak Brak Zawodnika vel Puste Pole. 2-3 mecze nawet z dwoma wakatami. Porównując tamten sezon i obecny to mamy bajkę po prostu na juniorce
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Powrót do góry    #1323
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mam nadzieję że popracują nad dystrybucją biletów i kontrolami na bramkach.
    (zwiększą ich liczebność jeśli nie chcą wk#rwionych kibiców)
    Kiedyś można było kupić w kioskach Ruchu nawet w dniu meczu (odległe czasy). Teraz w dniu meczu już się nie kupi poza stadionem.
    Aż prosi się, żeby sprzedawać bilety na Alejach czy w miejscach gdzie zbierają się kibice w dniu meczu.
    Mam nadzieję, że wyciągną wnioski (bo czytają) i mam nadzieję że zareagują.

    Hm, ja ostatnio wchodzę od głównej i jakiś większych problemów z kontrolą na bramkach nie ma. W niedzielę szła gładko ale nie każdy pan sprawdzacz miał dziurkacz do karnetu i było trochę zamieszania.
    Za to spore kolejki były do kas, bo nie było jak wydawać...

    Szanowny zarządzie, jak robicie bilety po trzydzieści pięć złotych (35 PLN), to rozmieńcie na giełdzie z 200 zł po 5 zł, tak żeby można było każdemu wydać tą końcówkę bez problemu i nie trzeba było ganiać ludzi by przynosili drobne.

    Tak to krzesełka dalej brudne, ale na plus cena wody - już 3 PLN - oraz atrakcyjna cena nowej A klasy. Chętnie poznam promocyjną cenę tego egzemplarza demo z historią w ASO. Można na PW podrzucić.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 14-08-2018 o 09:19
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  20. Powrót do góry    #1324
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Gdyby ktoś w tym smutnym dniu potrzebował trochę rozrywki polecam niezły kabaret - https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...gledu-na-nasze

    Mały spojler - mamy kilka akapitów tłumaczenia porażki (roz)gwiazdy z Pawliczakiem z ostatniego meczu. A także taki piękny kwiatek:

    Dogadaliśmy się, bo znamy się ze Sławkiem już chyba z 30 lat, poznaliśmy się zanim zaczął jeździć na żużlu. Mocno się przyjaźniliśmy, Sławek był traktowany jak rodzina.
    Polecam MiSiowi i naczelnemu wazeliniarzowi ze SF sprawdzenie przed powiedzeniem i napisaniem czegoś takiego, kiedy Sławek zdał licencję. Był to 1984 rok.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #1325
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A co na Leszno można było wnosić picie? Zakaz obowiązuje od 1 kolejki przecież, sry nie zakaz tylko nowy regulamin.
    To jest cytat z wielebnego
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  22. Powrót do góry    #1326
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Ten Świącik to przecież parodia żużlowca. Na meczu Włókniarza w Lesznie nie pokonał płynnie nawet jednego łuku w całym meczu. Z chłopaka taki żużlowiec jak z Marcina Najmana gwiazdor wagi ciężkiej w boksie.

  23. Powrót do góry    #1327
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Nawet 24 godzin nie wytrzymał.
    Nawet w taki dniu zero refleksji
    nad wagą słów rzucanych ot tak dla fanu anonimowo.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    pawcio (17-08-2018)

  25. Powrót do góry    #1328
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Prośba o pomoc - wybiera się ktoś do Tarnowa i ma 1 miejsce?

    Cisnę na wyjazd, biorę kompana, tylko, że ja potem dalej na wschód, a jego by trzeba z powrotem - nawet nie tyle do Częstochowy, co po drodze wysadzić.
    Ktoś da radę? Odwdzięczymy się

  26. Powrót do góry    #1329
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...sezonu/e4586f4

    Patrzcie, w jakim towarzystwie umiescili Swiacika. Dobry odjazd
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #1330
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Komedia.
    Albo coś biorą, albo ktoś im za to płaci. Czy są jeszcze jakieś inne możliwości?

    Ewidentnie gość jest szykowany za Musielaka na przyszły sezon
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  28. Powrót do góry    #1331
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez cokus1 Zobacz posta
    Komedia.
    Albo coś biorą, albo ktoś im za to płaci. Czy są jeszcze jakieś inne możliwości?

    Ewidentnie gość jest szykowany za Musielaka na przyszły sezon


    Z tego co wiem to chcą go wrzucić jako Prezesa miniżużla A Finfa na wylocie.
    Ostatnio edytowane przez Cykaczu ; 18-08-2018 o 14:44

  29. Powrót do góry    #1332
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    To są ****a jaja, Ja w to nie wierzę...
    Gość który kończy wiek juniora kompletnie nic nie pokazuje, jest chyba najsłabszym juniorem w historii klubu ma odegrać jakąś rolę w drużynie?...

  30. Powrót do góry    #1333
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    Prośba o pomoc - wybiera się ktoś do Tarnowa i ma 1 miejsce?

    Cisnę na wyjazd, biorę kompana, tylko, że ja potem dalej na wschód, a jego by trzeba z powrotem - nawet nie tyle do Częstochowy, co po drodze wysadzić.
    Ktoś da radę? Odwdzięczymy się
    Jak dożyję mogę pacjenta zgarnąć. Tel.do mnie masz na PW.
    Pzdr.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    żArt (18-08-2018)

  32. Powrót do góry    #1334
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    cokus napisał:
    Ewidentnie gość jest szykowany za Musielaka na przyszły sezon
    Myślę, że mają inny pomysł na Świącika, ale ewidentnie gość odleciał.
    Jak czytam jak się zabierał za Musielaka i Ułamka na treningu to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać.
    Gość ewidentnie robi synowi krzywdę. Mam nadzieję, że się w porę ktoś opamięta.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #1335
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez cokus1 Zobacz posta
    Komedia.
    Albo coś biorą, albo ktoś im za to płaci. Czy są jeszcze jakieś inne możliwości?

    Ewidentnie gość jest szykowany za Musielaka na przyszły sezon
    Nie dajcie się robić tępej propagandzie. Ew. za Tofika ma wejść chłopak z Rybnika (o ile Rekiny nie awansują ). Trochę to trwało, ale wreszcie w Rybniku zrozumieli, że do prawidłowego rozwoju, a co za tym idzie w przyszłość dla dobra rodzimej drużyny, konieczne są dla niego starty w EL(czytaj forsa, towarzystwo). Pierwszeństwo ma Włókniarz.

  34. Powrót do góry    #1336
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    cokus napisał:

    Myślę, że mają inny pomysł na Świącika, ale ewidentnie gość odleciał.
    Jak czytam jak się zabierał za Musielaka i Ułamka na treningu to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać.
    Gość ewidentnie robi synowi krzywdę. Mam nadzieję, że się w porę ktoś opamięta.
    Poleci w strone Bartosza kilka nieprzychylnych opinii i jestem przekonany ze ojciec wykorzysta tragedie Tomka Jedrzejaka i bedzie mowil, ze tak wlasnie hejty dzialaja na zawodnikow. Bo juz wielokrotnie wycieral sobie gebe Romankiem w kontekscie syna. Zenujace to jest.

  35. Powrót do góry    #1337
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    czasami mam wrażenie, że "kariera" Bartka Świącika to jakaś prowokacja, żart, błąd w matriksie, cokolwiek

    treningi z Hancockiem, trzy defekty pod rząd, ostatni rok juniorki, przecież to są jakieś jaja, przypomina to Monty Python na pełnej
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    ROLAND (19-08-2018), mackoxdp1 (19-08-2018)

  37. Powrót do góry    #1338
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    czasami mam wrażenie, że "kariera" Bartka Świącika to jakaś prowokacja, żart, błąd w matriksie, cokolwiek

    treningi z Hancockiem, trzy defekty pod rząd, ostatni rok juniorki, przecież to są jakieś jaja, przypomina to Monty Python na pełnej
    Albo projekty Pana Nawrockiego, typu Diamond Cup .
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #1339
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Włókniarz jak wygra w Tarnowie i u siebie z GKM=em to jest w stanie uniknąć Leszna w 1/2. A to oznacza, że finał stanie się bardzo realny co by było ogromnym sukcesem Shreka.

  39. Powrót do góry    #1340
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Włókniarz jak wygra w Tarnowie i u siebie z GKM=em to jest w stanie uniknąć Leszna w 1/2. A to oznacza, że finał stanie się bardzo realny co by było ogromnym sukcesem Shreka.
    Czyli co? W starciu ze Stalą jesteśmy faworytami?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Powrót do góry    #1341
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Czyli co? W starciu ze Stalą jesteśmy faworytami?
    Zdecydowanymi. W Sparcie każdy oprócz Taja jedzie w kratkę.

  41. Powrót do góry    #1342
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zdecydowanymi. W Sparcie każdy oprócz Taja jedzie w kratkę.
    jeszcze o Janowskim chyba zapomniałeś.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #1343
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    jeszcze o Janowskim chyba zapomniałeś.
    Zobaczymy jak Janowski będzie wyglądał '' teraz '' .

  43. Powrót do góry    #1344
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zobaczymy jak Janowski będzie wyglądał '' teraz '' .
    Nie zobaczymy bo postanowili nam zaserwowac mecz z Grudziadza a nie super widowisko na Olimpijskim..

  44. Powrót do góry    #1345
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zdecydowanymi. W Sparcie każdy oprócz Taja jedzie w kratkę.
    Co do naszego pojedynku ze Stalą i tego kto jest faworytem, ma dyspozycja Taia czy Janosia?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  45. Powrót do góry    #1346
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Co do naszego pojedynku ze Stalą i tego kto jest faworytem, ma dyspozycja Taia czy Janosia?
    Serio czujesz strach przed Spartą ? 3 dziury w składzie. Chyba, że wolisz Leszno w 1/2 to powodzenia.

  46. Powrót do góry    #1347
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przeczytaj jeszcze raz moje posty, to o kogo pytam. Jak nadal nie skumasz to poproś kogoś kto nie ma problemów ze zrozumieniem czytanego tekstu by ci to rozrysował.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (19-08-2018)

  48. Powrót do góry    #1348
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Niestety to co czytamy na przeglądzie nie musi być bajką... Jak widzę kolejny mecz Musielaka i jego fatalną jazdę, podczas gdy Lyager robi 12 pkt. w DMŚJ, stale się rozwija i siedzi u nas ciągle na ławie to uważam że Cieślak nie ma nic do powiedzenia w kwestii drużyny...

    Btw. Gruchalski popełnia notorycznie te same błędy - wejście w łuk przy krawężniku by w połowie łuku się mocno wynosić - jeszcze nie widziałem w żużlu skutecznej akcji tego typu. To wygląda czasem jak brak siły. Totalnie jazda bez żadnego pomysłu. To samo było u nas na IMPJ, robił takie wielbłądy że aż robiło się przykro.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 19-08-2018 o 18:10

  49. Powrót do góry    #1349
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Fascynujące ściganie, jak zawsze w Tarnowie...
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  50. Powrót do góry    #1350
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Nie istniejemy na wyjazdach, żadna nowość.

Strona 30 z 63 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •