Strona 59 z 63 PierwszyPierwszy ... 9495758596061 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,655 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2611
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    To co wyprawia Swiacik to jest dramat!!

    Miedzinskiego jeszcze mozna bylo przelknac - nie jest to pierwszy lepszy zawodnik z d#py natomiast Przedpelski to Musielak #2 i do tego gwiazdka ktora obraza sie na caly swiat za to ze ten nie smie dostrzec jego talentu.

    Jesli do tego co niektorzy pisza ze zielone swiatlo wyszlo od Cieslaka to ja nie wiem czy mam cicho lkac czy wylewac krokodyle lzy bo do smiechu mi na pewno nie jest.

    Prezesie Swiaciku - zmiana politiku! (transferowej)

    Przybledom spod Bydgoszczy mowimy kategoryczne NIE!!!



    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Czekan (13-10-2018), Gadol (12-10-2018), blacktop (12-10-2018)

  3. Powrót do góry    #2612
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Generalnie to zamieniamy najgorszego zawodnika na drugiego równie słabego.
    Musielak zrobił 1'109 i zakończył sezon na 46 miejscu,
    teraz czas na Przedpełskiego ze średnia 1'478 który jednak jeździł połowę spotkań na swoim domowym torze na którym się wychował.
    Cieślak prochu nie wymyślił z Musielakiem więc możemy liczyć ewentualnie na cud.
    Szkoda że kosztem wielu kibiców których nie przyjdą na Unibax w Częstochowie.
    Świącik nie ma wyczucia preferencji kibicowskich i instynktu samozachowawczego.
    Bardzo dużo ryzykuje zupełnie niepotrzebnie.
    Jak ten projekt będzie przegrywał to nikt w dużej liczbie nie będzie na to chodził.
    Chyba że mają jakiegoś królika z kapelusza na pozycję rezerwowego bo zasadniczo nie zmieniają potencjału drużyny.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-10-2018 o 22:00
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #2613
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Niestety ja sie na Włókniarzu nie pokaże ja sie szanuje .Ja jestem kibic starej daty nie po to **********m sie z Wrocławiem Zielona żeby teraz tolerować Toruń we Włókniarzu.

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Czekan (13-10-2018), Gadol (12-10-2018), ROLAND (13-10-2018)

  6. Powrót do góry    #2614
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    malin napisał:
    Ciekawe, czy Pawełek pamięta, jak to jeszcze niedawno skakał śpiewając toruńską wersję częstochowskiej przyspiewki.
    Przecież w Toruniu nikt nie zwraca uwagi na Włókniarz i Częstochowę... jak to jest w końcu?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #2615
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Jeśli mierzi Was zawodnik przychodzący od skoczkogeneratorów, to rozumiem.
    Że tak powiem, choć nie chcę, potencjał jest. Przedpełski śmiało może, w sensie ma możliwość, zrównać się poziomem z tegorocznym Miedziakiem. Czy tak będzie, dopiero czas pokaże. Ale jemu przyda się zmiana, albo się weźmie za żużel, albo wkrótce powiesi kevlar na kołku. Gorzej od Toffika nie pojedzie, ale jeśli, to czeka go już tylko Niceliga i powolne wygaszanie kariery. Jazda PP od Was nie zależy, uzbrójcie się w cierpliwość i czekajcie sezonu. Nie spadniecie, mistrza nie zrobicie, luzik, wakacje cały przyszły AD 2019r.

  8. Powrót do góry    #2616
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Wakacje, tak? W sumie to można porównać to do wakacji, tylko że jedziesz na nie z największym przygłupem z pracy i teściową W sumie można korzystać, tylko coś ci te wakacje zatruwa. W tym przypadku jest to wspaniały, toruński zaciąg we Włókniarzu... Jakby w zeszłym sezonie jeszcze przyszedł Holder zamiast Fredki, to by dopiero był super skład

  9. Powrót do góry    #2617
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Wakacje, tak? W sumie to można porównać to do wakacji, tylko że jedziesz na nie z największym przygłupem z pracy i teściową W sumie można korzystać, tylko coś ci te wakacje zatruwa. W tym przypadku jest to wspaniały, toruński zaciąg we Włókniarzu... Jakby w zeszłym sezonie jeszcze przyszedł Holder zamiast Fredki, to by dopiero był super skład
    Znane od lat dylematy i hamulce. Do świetnej żony regularnie i często zagląda rodzina z teściową na czele. Bardzo zbyt często. Zagrozić żonie rozwodem jeśli nie utemperuje nachalnej rodzinki, czy znosić to pokornie i żyć "przeciw sobie"?
    Dla wielu będą to wakacje z ciągłą niepogodą, fakt.

  10. Powrót do góry    #2618
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Niestety ja sie na Włókniarzu nie pokaże ja sie szanuje .Ja jestem kibic starej daty nie po to **********m sie z Wrocławiem Zielona żeby teraz tolerować Toruń we Włókniarzu.
    Ja rok temu po stylu pożegnania Lecha mimo braku planu B (Cieślak trafił się MiSiowi jak wygrana w lotto) i zakontraktowaniu Miedziaka powiedziałem, że moja noga w 2018 roku na stadionie nie postanie i słowa dotrzymałem.

    Teraz po zwiększeniu zaciągu toruńskiego tym bardziej nie przekonały mnie MiSie do powrotu na stadion. Nie klaskałbym im to raz a dwa mógłbym puścić pawia na widok hipokrytów, którzy niedawno wieszali na nich psy a teraz skandują ich nazwiska. Dodając do tego idiotyczną przyśpiewkę co mecz, która pasuje tylko do jednego przeciwnika, spikera co chyba zawsze chciał być gniazdowym, dyktowanie przez MiSie co i gdzie kupione mogę wypić, to jednak zostanę przy kibicowaniu gazetowo-telewizyjnym (pozdro Kefir!). Tym bardziej, że od tego sezonu wszystkie mecze będą w tv.

    Oczywiście Włókniarzowi i wszystkim jego zawodnikom życzę samych sukcesów i będę trzymał za Lwy kciuki. Za MiSia z przyległościami wbrew wrażeniu co niektórych też. Bo z kolejnego upadku już możemy się już nie podnieść.

    Jak już skład skompletowany, to zostały jeszcze jedne emocje w tym roku. Sesja budżetowa rady miasta i dzielenie kasy na sport. Oby Włókniarzowi i tu się poszczęściło.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    CKMik (12-10-2018), Garfield (13-10-2018), ROLAND (13-10-2018), lolex (13-10-2018), mackoxdp1 (13-10-2018), spiniaza1 (13-10-2018), veronek (13-10-2018)

  12. Powrót do góry    #2619
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ja rok temu po stylu pożegnania Lecha mimo braku planu B (Cieślak trafił się MiSiowi jak wygrana w lotto) i zakontraktowaniu Miedziaka powiedziałem, że moja noga w 2018 roku na stadionie nie postanie i słowa dotrzymałem.

    Teraz po zwiększeniu zaciągu toruńskiego tym bardziej nie przekonały mnie MiSie do powrotu na stadion. Nie klaskałbym im to raz a dwa mógłbym puścić pawia na widok hipokrytów, którzy niedawno wieszali na nich psy a teraz skandują ich nazwiska. Dodając do tego idiotyczną przyśpiewkę co mecz, która pasuje tylko do jednego przeciwnika, spikera co chyba zawsze chciał być gniazdowym, dyktowanie przez MiSie co i gdzie kupione mogę wypić, to jednak zostanę przy kibicowaniu gazetowo-telewizyjnym (pozdro Kefir!). Tym bardziej, że od tego sezonu wszystkie mecze będą w tv.

    Oczywiście Włókniarzowi i wszystkim jego zawodnikom życzę samych sukcesów i będę trzymał za Lwy kciuki. Za MiSia z przyległościami wbrew wrażeniu co niektórych też. Bo z kolejnego upadku już możemy się już nie podnieść.

    Jak już skład skompletowany, to zostały jeszcze jedne emocje w tym roku. Sesja budżetowa rady miasta i dzielenie kasy na sport. Oby Włókniarzowi i tu się poszczęściło.
    I bardzo dobrze nie potrzebujemy kibiców sukcesu czyt. gazetowo-telewizyjnych Dupa boli , że misiowi wrózyłeś upadku a wyszedł sukces nie ?

  13. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    berciol (12-10-2018), blacktop (12-10-2018), gustawson (13-10-2018), stanior (12-10-2018)

  14. Powrót do góry    #2620
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    I bardzo dobrze nie potrzebujemy kibiców sukcesu czyt. gazetowo-telewizyjnych Dupa boli , że misiowi wrózyłeś upadku a wyszedł sukces nie ?
    W Częstochowie zapomniano co to jest godność i szacunek do samego siebie? Jeśli tak, to skandujcie Michał Świącik, Miedziak, czy tam kogo jeszcze chcecie.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    CKMik (12-10-2018)

  16. Powrót do góry    #2621
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    noc napisał:
    W Częstochowie zapomniano co to jest godność i szacunek do samego siebie?
    Mówisz o Miedzińskim i Przedpełskim czy próbujesz gamoniu obrazić kibiców z Częstochowy?
    Przecież ty jesteś taki pierwszy do czystości i poprawności na forum.
    Jak Grisza poleciał do Torunia to też ich obrażałeś?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-10-2018 o 23:26
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    waldek0234 (12-10-2018)

  18. Powrót do góry    #2622
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    W Częstochowie zapomniano co to jest godność i szacunek do samego siebie? Jeśli tak, to skandujcie Michał Świącik, Miedziak, czy tam kogo jeszcze chcecie.
    Tak zapomonianio wzorem "najlepszego" klubu w Polsce , czytaj <wstaw co chcesz> Toruń "dezerterzy" , a i szacunek niczym Zengi w Zielonej co na gali dowiaduje się o zwolnieniu. Michał Świącik jakby nie było zrobił tak, że pojechaliśmy w PO i tu mu należy się szacunek .... czy da się lepiej ? Pewnie , że tak. Miedziak pojęcie względne znam takich co mu brawo bija i takich co nie ... Bracia z wro też skakali w rytm przyspiewki wiec taka zla nie jest ...

  19. Powrót do góry    #2623
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Moja tolerancja dla poczynań transferowych Misia padła na pysk. O ile w zeszłym sezonie Holta postawił nas pod ścianą i Miedziak był jedynym słusznym wyborem, o tyle teraz do cholery wybór był!!! i wybrał najgorzej jak mógł!
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Gadol (13-10-2018), blacktop (12-10-2018)

  21. Powrót do góry    #2624
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Współczuje wam bo niestety wiem co czujecie. dla was kolejny zawodnik z Torunia to makabra. dla mnie kolejny zawodnik z Torunia poza Toruniem to makabra i jeszcze ten dziad holta w w tym klubie który się mieści na Motoarenie. Natomiast nie zgodzę się do tych argumentów co do możliwości Pawła. Cieślak kiedyś określił że Miedziński i Przedpełski osiągną wynik jak odejdą z Torunia. W przyszłym roku będzie miał ich dwóch. Niech się wasz trener wykaże.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    j-rules (13-10-2018)

  23. Powrót do góry    #2625
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Frank ale z pustego to i Salomon nie naleje.
    Założę się o dobrą wodę ognista , że i Jamróg i Zengota i z całą pewnością Woryna będą mieli wyższą średnią na koniec sezonu 2019 od Przedpelskiego. To jest walor sportowy, ale jeszcze ważniejsze jest coś innego o czym z całą pewnością nie na pojęcia Miś, a nas kibiców boli najbardziej.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  24. Powrót do góry    #2626
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Świadczy to tylko o słabości kibiców obu klubów. Z jednego spie#dalają wychowankowie i zasilają swojego największego wroga z drugiej strony przyjmuje się ich i skanduje ich nazwiska. Dla mnie to jest coś niepojętego. Nie tłumaczą tego nawet transfery Sullivana, Holty i Łaguty bo to byli zwykli najemnicy. Jak się okazuje Miedziak, Przedpełski są tacy sami więc sam nie wiem kto komu ma najbardziej współczuć. Jak chcieli zatrudnić do Legii chyba Celebana to bardzo szybko kibice się postawili i pokazali jak skakał i było po transferze, a tutaj robią sobie z Nami co chcą. Żenada.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    sobotch (13-10-2018)

  26. Powrót do góry    #2627
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    malin napisał:

    Przecież w Toruniu nikt nie zwraca uwagi na Włókniarz i Częstochowę... jak to jest w końcu?
    Na trybunach nie uświadczysz wielokrotnego skakania kibiców na każdym meczu z wiadomą przyśpiewką i to jest fakt.
    Tutaj nie ma wątpliwości, kto ma czyj kompleks.
    Nie mogę jednak wypowiadać się za takie akcje zainicjowane przez zawodników i ich teamy w prywatnym gronie i tu już
    trochę ogarnia mnie uśmiech politowania, jak takowego zawodnika będą "oskakani" oklaskiwać a inni (na przykład na tym forum)
    innego skoczka widzieli na przyszły sezon w Częstochowskim składzie. Pewnie do teraz żałują, że nie przeszedł do Włókniarza .
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #2628
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Świadczy to tylko o słabości kibiców obu klubów. Z jednego spie#dalają wychowankowie i zasilają swojego największego wroga z drugiej strony przyjmuje się ich i skanduje ich nazwiska. Dla mnie to jest coś niepojętego. Nie tłumaczą tego nawet transfery Sullivana, Holty i Łaguty bo to byli zwykli najemnicy. Jak się okazuje Miedziak, Przedpełski są tacy sami więc sam nie wiem kto komu ma najbardziej współczuć. Jak chcieli zatrudnić do Legii chyba Celebana to bardzo szybko kibice się postawili i pokazali jak skakał i było po transferze, a tutaj robią sobie z Nami co chcą. Żenada.
    Waszym problemem jest to że nie macie naturalnego wroga i szukacie zastępczego. Czestochowa dla Torunia nie jest wrogiem. Mało tego zyskujecie jednego kibica z Torunia. Nie to żeby wam kibicował ale frakcji toruńskiej w waszym klubie już tak.
    Nie chciałbym teraz odszukiwać moich wpisów ale już w czerwcu czy lipcu pisałem o Pawle we Włókniarzu. Po pierwsze wasz prezes który nie dysponując wielką gotówka musi szukać zawodników którzy odpalą. Już mu sie trafiło w 150% z Madsenem i Lidgrenem. w 100 % z Miedzińskim i Zagarem no teraz próbuje z kolejnym. Po drugie Paweł potrzebował klubu gdzie dostanie pewność startów i kogoś kto na niego postawi a nie po pierwszym słabszym meczu wywali ze składu. I tak się interesy zbiegły.

  28. Powrót do góry    #2629
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Malin napisał:
    Na trybunach nie uświadczysz wielokrotnego skakania kibiców na każdym meczu z wiadomą przyśpiewką i to jest fakt.
    Tutaj nie ma wątpliwości, kto ma czyj kompleks.
    Nie wiem czy można to traktować w tych kategoriach czyli kto ma kogo kompleks.
    Ważne że skakanie przyniosło określony skutek i jest zauważalne w całej Polsce i wk#rwia Was i częstochowskich hejterów.
    Jedni wywieszają ogromne transparenty obrażające wulgarnie zawodników Włókniarza a inni skaczą w myśl przyśpiewki.
    Jestem na imprezie po GP a tam nawet Wasi zawodnicy skaczą w takt przyśpiewki. Nie starajcie się być bardziej święci od papieża.

    Frank może nie wiesz ale w przeszłości na meczach Włókniarza pojawiali się kibice Ruchu Chorzów w szalikach Apatora.
    Gdziekolwiek Włokniarz nie jeździł tam były zadymy z Apatorem. W Katowicach-Świętochłowicach, Rybniku, Chorzowie.
    Co ciekawe nawet kibice z Częstochowy mieli ulgowy wjazd na Broniewskiego. Taki był układ między kibicami.
    Teraz dzieciom robią wodę z mózgu.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-10-2018 o 00:34
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #2630
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Malin napisał:

    Nie wiem czy można to traktować w tych kategoriach czyli kto ma kogo kompleks.
    Ważne że skakanie przyniosło określony skutek i jest zauważalne w całej Polsce i wk#rwia Was i częstochowskich hejterów.
    Jedni wywieszają ogromne transparenty obrażające wulgarnie zawodników Włókniarza a inni skaczą w myśl przyśpiewki.
    Jestem na imprezie po GP a tam nawet Wasi zawodnicy skaczą w takt przyśpiewki. Nie starajcie się być bardziej święci od papieża.
    Jeśli bycie zakompleksionym skaczącym burakiem cieszy cie, bo przynosi zamierzony skutek - gratuluję.
    !Adrian walcz!

  30. Powrót do góry    #2631
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Osobiście nie widzę w tym nic złego.
    Możliwie najbardziej kulturalny a zarazem dosadny jak widać przejaw niechęci.
    Może Wy nie jesteście świadomi dlaczego kilkanaście tysięcy ludzi skacze w takt jednej przyśpiewki.
    Bywałem na meczach Derbowych z Bydgoszczą i wiem do czego jesteście zdolni.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-10-2018 o 00:46
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #2632
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Malin napisał:

    Nie wiem czy można to traktować w tych kategoriach czyli kto ma kogo kompleks.
    Ważne że skakanie przyniosło określony skutek i jest zauważalne w całej Polsce i wk#rwia Was i częstochowskich hejterów.
    Jedni wywieszają ogromne transparenty obrażające wulgarnie zawodników Włókniarza a inni skaczą w myśl przyśpiewki.
    Jestem na imprezie po GP a tam nawet Wasi zawodnicy skaczą w takt przyśpiewki. Nie starajcie się być bardziej święci od papieża.

    Frank może nie wiesz ale w przeszłości na meczach Włókniarza pojawiali się kibice Ruchu Chorzów w szalikach Apatora.
    Gdziekolwiek Włokniarz nie jeździł tam były zadymy z Apatorem. W Katowicach-Świętochłowicach, Rybniku, Chorzowie.
    Co ciekawe nawet kibice z Częstochowy mieli ulgowy wjazd na Broniewskiego. Taki był układ między kibicami.
    Teraz dzieciom robią wodę z mózgu.
    Realna sztama Apatora z Ruchem skończyła sie kilkanascie lat temu więc wątpie aby 2/3 Częsochowy o tym pamietało. zresztą na wyjazdy jeździ garstaka. Na Broniewskiego wszyscy goscie mieli ulgowe.

  32. Powrót do góry    #2633
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Myślę, że sporo ludzi jeszcze pamięta 2003 rok czyli raptem 15 lat temu.
    Nieco mniej 1996 ale to też raptem 22 lata.
    Przecież Ci ludzie nadal chodzą a niektórzy nadal jeżdżą na Włókniarz.
    Przez ten czas między kibicami obu klubów nie było najmilej.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-10-2018 o 03:10
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #2634
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Szkoda, że Włókniarz traci swoją tożsamość. Ściągajmy więcej zawodników z Torunia to napewno przyciągnie kibiców (kibiców! Nie sezonowców). Aż żal patrzeć na tegoroczny skład i jedynie trzymać kciuki za juniorów.
    Wole zaciąg brytyjski w stylu Mariana niż ten obecny. Z wielkim uśmiechem na twarzy bym przywitał takiego Bridgera niż Przedpełskiego (już nie wspominając o Tajskim, którego traktuje jako wychowanka i w sumie on sam nie ukrywa się z tym)
    Nadchodzi wg. mnie smutny sezon

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Czekan za jego przydatny post!

    Garfield (13-10-2018)

  35. Powrót do góry    #2635
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Szczęściem KK ma angaż, bo jeszcze jego tu brakuje. Żal.pl.

  36. Powrót do góry    #2636
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    noc napisał:

    Mówisz o Miedzińskim i Przedpełskim czy próbujesz gamoniu obrazić kibiców z Częstochowy?
    Przecież ty jesteś taki pierwszy do czystości i poprawności na forum.
    Jak Grisza poleciał do Torunia to też ich obrażałeś?
    O Przedpełskim napisałem gdzieś wcześniej, możecie jeszcze mieć dużo punktów od tego chłopaka.
    Jeśli ktoś z Czewy czuje się obrażony, to nie moja sprawa. Chodzi o podejście do kibicowania i obcych zawodników. Jednego dnia wyzywają Bogu ducha winnego zawodnika od najgorszych, a drugiego oklaskują i skaczą wespół zespół. Może to w Czewie jest normalne? Nie chodzi by znienawidzonego zawodnika nazajutrz oklaskiwać, wystarczy tolerancja i akceptacja. Akceptacja człowieka-zawodnika, zarówno jeżdżącego u "wroga" jak i u siebie. Nie możecie dopingować swojej drużyny, a musicie robić (wielu kibiców, nie wiem jak ty się zachowujesz) z siebie bezrozumne małpy, lżyć sportowca-rywala jak się tylko da?
    Szacunek do rywali, okazany przed zmianą barw, nie tworzyłby takich sytuacji, jakie mają miejsce obecnie we Włókniarzu.
    Już prościej nie umiem napisać, nie jestem wrogiem żadnego klubu, nawet Stali-tradycyjnego wroga, szanuję sportowców gdziekolwiek by nie jeździli. Działacze (urzędnicy w sporcie) to inny temat.

  37. Powrót do góry    #2637
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Myślę, że sporo ludzi jeszcze pamięta 2003 rok czyli raptem 15 lat temu.
    Nieco mniej 1996 ale to też raptem 22 lata.
    Przecież Ci ludzie nadal chodzą a niektórzy nadal jeżdżą na Włókniarz.
    Przez ten czas między kibicami obu klubów nie było najmilej.
    W 1996 roku to pamietam, ze nasz sektor okrazyl Rakow. Myle sie czy trzymaliscie wtedy z nimi sztame ?

  38. Powrót do góry    #2638
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    W 1996 roku to pamietam, ze nasz sektor okrazyl Rakow. Myle sie czy trzymaliscie wtedy z nimi sztame ?
    w 1996 napewno nie bylo dobrych relacji między Włókniarzem a Rakowem

  39. Powrót do góry    #2639
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Wracając jeszcze do ruchów kadrowych. Uważam, że Miś popełnił bardzo duży błąd nie kontaktując Woryny. Nawet jeżeli trzeba by trochę dopłacić. Skoro wiadomo już że odejdzie z Rybnika to oczywistym jest, z można go było skłonić ($) na kontrakt dwuletni. Za rok sciagnac Maksa i na lata mamy fajny perspektywiczny sklad.
    A tak mamy toruńskiego królewicza który po sezonie 2019 pożegnać się z EL, a nam po sezonie bez PO czyli w trudniejszych warunkach przyjdzie budować skład od nowa.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    mugenos (13-10-2018)

  41. Powrót do góry    #2640
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Osobiście nie widzę w tym nic złego.
    A to już tylko świadczy o autorze zdania.
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #2641
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Woryna wydawał się dla was naturalnym rozwiązaniem. Nie tak naturalnym jak Holta, ale jdnak. W SE trwa chyba jakiś konkurs po******ch ruchów kadrowych
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Powrót do góry    #2642
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Wracając jeszcze do ruchów kadrowych. Uważam, że Miś popełnił bardzo duży błąd nie kontaktując Woryny. Nawet jeżeli trzeba by trochę dopłacić. Skoro wiadomo już że odejdzie z Rybnika to oczywistym jest, z można go było skłonić ($) na kontrakt dwuletni. Za rok sciagnac Maksa i na lata mamy fajny perspektywiczny sklad.
    A tak mamy toruńskiego królewicza który po sezonie 2019 pożegnać się z EL, a nam po sezonie bez PO czyli w trudniejszych warunkach przyjdzie budować skład od nowa.

    Magik... coś mi się wydaje ,że tu nie chodziło o "trochę"
    Woryna brał bardzo mocno pod uwagę pozostanie w Rybniku i tylko specjalna kwota mogła tą decyzję zmienić.
    Co nie zmienia faktu ,że opcji było więcej... a wybrali Pawełka.

  44. Powrót do góry    #2643
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Woryna wydawał się dla was naturalnym rozwiązaniem. Nie tak naturalnym jak Holta, ale jdnak. W SE trwa chyba jakiś konkurs po******ch ruchów kadrowych
    Tu nie ma nic po******go. Klub z Torunia nie chciał Pawła a Paweł klubu z Torunia. Swiącik ma swoją politykę która jest dość jasna to że uderzy do Pawła było jasne już dawno. Get well został praktycznie zmuszony do zakontraktowania Holty (bo nikt inny pewnie nie chciał) a ten mozliwe ze względu na swoje problemy chciał do Torunia. Ciekawe gdzie trafi Woryna ale i tak chetnych na niego może być wielu i najzwyczajniej w świecie Włókniarz poległ finansowo. Kibice mogą sobie ignorować finanse ale już prezes nie. Najzwyczajniej nie było ich stać na Kacpra tym bardziej że Madsen i Lidgren patrząc na ich poziom za damski ch.. nie jeżdzą.

  45. Powrót do góry    #2644
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    No wlasnie czy aby na pewno nie stac? Klub sprowadza sobie trenera minizuzla z Tarnowa, sonduje wykupienie 21-letniego juniorka z tejze samej miesciny, placi baardzo duze pieniadze Cieslakowi za to zeby wypelnial program - to jest bardziej kwestia tego jak wydaje a nie czy ma co wydac (chociaz jesli polityka klubu dalej bedzie wygladac tak jak teraz to b. szybko sytuacja pojdzie w kierunku tego drugiego).

    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  46. Powrót do góry    #2645
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    No wlasnie czy aby na pewno nie stac? Klub sprowadza sobie trenera minizuzla z Tarnowa, sonduje wykupienie 21-letniego juniorka z tejze samej miesciny, placi baardzo duze pieniadze Cieslakowi za to zeby wypelnial program - to jest bardziej kwestia tego jak wydaje a nie czy ma co wydac (chociaz jesli polityka klubu dalej bedzie wygladac tak jak teraz to b. szybko sytuacja pojdzie w kierunku tego drugiego).
    ż
    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    A tego czy nie stać to nie wiem ale tak sądzę. Natomiast może być taka sytuacja że uznali iż w 2019 lepszą inwestycją ze wzgledu na wynik jest Paweł. Cieślak pewnie bierze dużo ale wyobraź sobie że jest taki błazen który bierze więcej i do tego niszczy żużel w Toruniu.

  47. Powrót do góry    #2646
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    ...placi baardzo duze pieniadze Cieslakowi za to zeby wypelnial program...

    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    Dobrze się czujesz ? W domu wszyscy zdrowi ? To co zrobił Marek z toromistrzem to czapki z głów w tym sezonie. ... "marek wypelnia program"- czuje morawieckiego hahah...

    ... jak polityka klubu będzie wygladać tak jak jest na fali wznoszącej, powyżej celów to za rok bedzie mistrz ... (prosze czytać z poprzednim postem szanownego użytkownika Garfielda nie dorabiając ideologi, dziękuje )
    Ostatnio edytowane przez waldek0234 ; 13-10-2018 o 22:09 Powód: edycja słów

  48. Powrót do góry    #2647
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jeśli wynagrodzenie ściśle by było powiązane z umiejętnościami menedżerskimi to taki np. Skórnicki musiałby chyba płacić za możliwość poprowadzenia Falubazu
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  49. Powrót do góry    #2648
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    nieciekawie

  50. Powrót do góry    #2649
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Magik... coś mi się wydaje ,że tu nie chodziło o "trochę"
    Woryna brał bardzo mocno pod uwagę pozostanie w Rybniku i tylko specjalna kwota mogła tą decyzję zmienić.
    Co nie zmienia faktu ,że opcji było więcej... a wybrali Pawełka.
    Rzeczywiście to trochę okazało się nie trochę. Woryna w Lublinie dostał kontrakt życia i jeżeli Lublin takim stawkami przekonał do siebie tez Zena (skoro w ZG mu ppdziekowali to pewnie tak) to trudno się dziwić że akurat Przedpelski wylądował u nas.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  51. Powrót do góry    #2650
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Dobrze się czujesz ? W domu wszyscy zdrowi ? To co zrobił Marek z toromistrzem to czapki z głów w tym sezonie. ... "marek wypelnia program"- czuje morawieckiego hahah...

    ... jak polityka klubu będzie wygladać tak jak jest na fali wznoszącej, powyżej celów to za rok bedzie mistrz ... (prosze czytać z poprzednim postem szanownego użytkownika Garfielda nie dorabiając ideologi, dziękuje )
    Waldusiu Wynik powyzej celow wzial sie tylko dlatego ze Lindgren na starcie sezonu mial forme z kosmosu dzieki czemu byl remis w GKM i wygrana w ZG. Swoje zrobil tez dolek w Unibax$ie. Zaden cudotworca nie maczal w tym swoich palcow.

    No ale w jednym troche sie zgadzam - czapki z glow dla Cieslaka jak koncertowo spaprano PO.. (szczegolnie mecze o braz)

    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  52. Powrót do góry    #2651
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Waldusiu Wynik powyzej celow wzial sie tylko dlatego ze Lindgren na starcie sezonu mial forme z kosmosu dzieki czemu byl remis w GKM i wygrana w ZG. Swoje zrobil tez dolek w Unibax$ie. Zaden cudotworca nie maczal w tym swoich palcow.

    No ale w jednym troche sie zgadzam - czapki z glow dla Cieslaka jak koncertowo spaprano PO.. (szczegolnie mecze o braz)

    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    Tzn że jak Lindgren miał super formę to już się nie liczy? O ile mi wiadomo, na końcowy wynik składają się rezultaty ze wszystkich meczów, a nie tylko tych, gdzie Lindgren jechał słabiej. Choć pewnie dla hejterków lepiej byłoby, gdyby Włókniarz walczył o utrzymanie.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kazoon za jego przydatny post!

    berciol (14-10-2018)

  54. Powrót do góry    #2652
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Tzn że jak Lindgren miał super formę to już się nie liczy? O ile mi wiadomo, na końcowy wynik składają się rezultaty ze wszystkich meczów, a nie tylko tych, gdzie Lindgren jechał słabiej. Choć pewnie dla hejterków lepiej byłoby, gdyby Włókniarz walczył o utrzymanie.
    Nie no, liczy się, tylko jaki był w tym udział Cieślaka ? To wiesz tylko ty. Bo zdaje się o to chodziło Garfieldowi ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #2653
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Marek jak jest każdy widzi. Może nie błysnął jakimś super zmysłem trenerskim, ale też czego nie można powiedzieć o innych trenerach/menagerach nie popełnił błędów. Osiągnął wynik ponad stan( oczywiście dzięki postawie zawodników) bez zepsucia toru, a myślę że tu mieliśmy największe obawy. Moim zdaniem patrząc na ta mizerie trenerską to nic lepszego nam się nie mogło trafić.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  56. Powrót do góry    #2654
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez carlos_ckm Zobacz posta
    nieciekawie
    To napisałeś czasem lepiej się nie odzywać


    Na Marka nie ma co narzekać. Wyobraźcie jakby tu był jakiś wirtuoz typu Skórnicki , Baran , Dobrucki czy Kempes. To byłby dopiero dramat. Marek ma tą zaletę że jego słowo coś znaczy w parkingu. Może mu tam cos nie wyszło w tym sezonie ale nie odczuliśmy tego
    Ostatnio edytowane przez stanior ; 14-10-2018 o 10:19

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    berciol (14-10-2018)

  58. Powrót do góry    #2655
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-grubo/8p8lsrj

    Jesli Puka nie fantazjuje i Cierniak faktycznie jest do wyłowienia to jestem zdziwiony biorac pod uwage obecnosc starego Cierniaka w Naszej "szkolce" ze ten temat nie jest juz zalatwiony na Nasza korzysc...

Strona 59 z 63 PierwszyPierwszy ... 9495758596061 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •