Strona 15 z 63 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #631
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Tor to wina deszczu, bo robienie toru z jedną ścieżką dla takich zawodników to byłby strzał w jaja, Cieślak nie jest głupi. Krzesełka były czyszczone, ja na stadionie byłem po 18 i było czyściutko ; )

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    GriN (17-04-2018)

  3. Powrót do góry    #632
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Krzesełka były czyszczone , tylko ślepy tego nie widzi albo nie chce widzieć. Co do toru no to deszcz padał i zrobił swoje.
    Czyszczone powiadasz ...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez waldek0234 ; 17-04-2018 o 19:36 Powód: podwojny obraz

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    muuu (18-04-2018)

  5. Powrót do góry    #633
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Ja tez byłem po 18 i na 1 łuku bylo czysto

  6. Powrót do góry    #634
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Odnośnie regulaminu porządkowego to czy przy wejściu na stadionie wisiał już nowy, poprawiony? Bo jak nie to sobie nim MiSio z ochroną mogli użytek zrobić w ToiToiu.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #635
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    ale widzieliscie, co spada z deszczem na poludniu Polski w ostatnich dniach? Moze to jest przyczyna takiego stanu krzeselek
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #636
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Krzesełka były czyszczone , tylko ślepy tego nie widzi albo nie chce widzieć. Co do toru no to deszcz padał i zrobił swoje.
    Mam podobne zdjęcie jak wyżej, krzesełka czyszczone na wybranych fragmentach stadionu, a na jego (jak na moje, to i tak dość dużej) części pozostały brudne.
    Ale się nie czepiam tego, bo zdążyłem się przyzwyczaić że u nas od zawsze brudno na trybunach, tylko po co się tym chwalić wszędzie, że będzie porządek skoro go nie ma?

    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Fredka jest kozak na początku sezonu, ale gadanie że wpadł jedyny facet, który może z nim w tym sezonie powalczyć jest śmieszne. Przed sezonem nikt nie traktował Pedersena (Fredrika zresztą też) poważnie, a teraz po jednych kosmicznych zawodach już wyciągacie takie wnioski. I Fredka i Nicki znajdą jeszcze w tym sezonie pogromców i wcale nie jest powiedziane, że utrzymają (zwłaszcza myślę o Lindgrenie) tak kosmiczną formę przez cały sezon.
    Bardziej chodziło o to, że na chwilę obecną Nicki i Fredka, to dwóch zawodników na szczycie. Następne takie ich spotkanie w takiej ich formie na torze w Częstochowie będzie za rok albo nigdy (co jak piszesz, może być prawdopodobne), więc szkoda, że ominęły nas te ich zacięte pojedynki i była tylko jazda gęsiego.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 18-04-2018 o 09:46
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Powrót do góry    #637
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Mam podobne zdjęcie jak wyżej, krzesełka czyszczone na wybranych fragmentach stadionu, a na jego (jak na moje, to i tak dość dużej) części pozostały brudne.
    dokładnie było tak jak mówisz. Ja siedziałem na wyjściu z pierwszego łuku i wszystkie krzesełka były strasznie usyfione i nie był to pył o którym ktoś wcześniej wspominał.
    Niestety ale z krzesełkami u nas to zawsze tak będzie bo jakiś debil( projektant czy ktoś inny za to odpowiedzialny) nie zrobił odprowadzenia z nich wody! gdyby takie odprowadzenie było to taki kurz który osiada po mecz zostałby zmyty przez pierwszy lepszy deszczyk, a że takiego odprowadzenia wody nie ma to na krzesełkach robi się bagienko!
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    muuu (18-04-2018)

  11. Powrót do góry    #638
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    ja tam zabieram zawsze ze soba paczkę chusteczek higienicznych (póki można jeszcze wnosić i ne beda na stadionie w cenie do 4 zl) jak trzeba to krzesełko wyczyszczę i nie robie spiny o takie pierdoły, wrzućcie na luz

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CKMik za jego przydatny post!

    pakosik (18-04-2018)

  13. Powrót do góry    #639
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Bartek Świącik jest możliwy do wypożyczenia? Ciekawe ile tata bedzie chciał za syna, bo szukamy jakiegoś juniora do składu na Wrocław i każdą opcję trzeba brac pod uwagę

  14. Powrót do góry    #640
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Bartek Świącik jest możliwy do wypożyczenia? Ciekawe ile tata bedzie chciał za syna, bo szukamy jakiegoś juniora do składu na Wrocław i każdą opcję trzeba brac pod uwagę
    Cytując klasyka.. Ferdek Kiepski:"Paniee... to nie są tanie rzeczy"

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    CKMLeW (18-04-2018), Peter Kildemand (18-04-2018)

  16. Powrót do góry    #641
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Bartek Świącik jest możliwy do wypożyczenia? Ciekawe ile tata bedzie chciał za syna, bo szukamy jakiegoś juniora do składu na Wrocław i każdą opcję trzeba brac pod uwagę
    w sumie to my jeszcze dopłacimy...

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CKMik za jego przydatny post!

    CKMLeW (18-04-2018), Staleczka 3 (18-04-2018)

  18. Powrót do góry    #642
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Świącik może tani nie jest, ale idzie w pakiecie ze sponsorem (Patrox)
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Gadol (19-04-2018)

  20. Powrót do góry    #643
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Świącik może tani nie jest, ale idzie w pakiecie ze sponsorem (Patrox)
    To już jest jakiś kosmos. Chcesz mi powiedziec, że on ma '' sponsora '' ? Widać, są na tym świecie ludzie, którzy lubią marnotrawić swoje pieniądze. Co za za reklama dla firmy, że ktoś ją hańbi zamiast rozsławiać ?

  21. Powrót do góry    #644
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    ty tak poważnie?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Gadol (19-04-2018), Peter Kildemand (18-04-2018), muuu (18-04-2018)

  23. Powrót do góry    #645
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To już jest jakiś kosmos. Chcesz mi powiedziec, że on ma '' sponsora '' ? Widać, są na tym świecie ludzie, którzy lubią marnotrawić swoje pieniądze. Co za za reklama dla firmy, że ktoś ją hańbi zamiast rozsławiać ?
    w linku znajdziesz odpowiedz http://www.zumi.pl/1211897,Michal_Sw...owa,firma.html

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CKMik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-04-2018), muuu (18-04-2018)

  25. Powrót do góry    #646
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMik Zobacz posta
    Ok wszystko jasne To w takim razie Bartosz nie ma się czego obawiać

  26. Powrót do góry    #647
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    ej bo czytałem dużo opini, że Maślanka to był oszust i wałek, a na sportowychfaktach ogólnie traktują go jako "eksperta" i osobę szanowaną, to jak to było? on zrobił chachmęty na miliony czy jednak nie? nie interesowałem się wtedy tak żużlem
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    lemur6666 (18-04-2018)

  28. Powrót do góry    #648
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Adrian Miedziński robiący Szkocję i krzyczący Włókniarz to rozkoszny widok.
    Ale też miły

    https://youtu.be/n6lxQAZ-5xo?t=732

    Ganią na SFach Walaska, to mogli pochwalić chociaż Adriana, że nie tylko się tu ładnie odbudowuje, ale i wtapia w drużynę

  29. Powrót do góry    #649
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ej bo czytałem dużo opini, że Maślanka to był oszust i wałek, a na sportowychfaktach ogólnie traktują go jako "eksperta" i osobę szanowaną, to jak to było? on zrobił chachmęty na miliony czy jednak nie? nie interesowałem się wtedy tak żużlem
    Nie ma co gadać, Maślanka w ostatnich latach swojej prezesury wpędził klub w długi. Mniej więcej od momentu kryzysu w firmie Złomrex, która wycofała się ze sponsoringu (byli w nazwie klubu). Zwykle jednak Marian regulował zaległości pod koniec sezonu z własnej kieszeni (tzw. rolowanie długów). Dopiero po przejęciu klubu przez KJG w 2011/2012 długi zostały spłacone i klub wyszedł na prostą. Co by jednak nie mówić, chłop ma ogromne doświadczenie w żużlu i rozumie ten sport. Pomimo chudych lat zawsze miał nosa do zawodników z niższych lig, którzy potem nagle wystrzeliwali z formą. Trzeba też pamiętać, że w 2003r. za jego kadencji Włókniarz wywalczył mistrzostwo. Zdania na temat Maślanki są podzielone, jednak mimo wszystko należy mu się szacunek.

  30. Powrót do góry    #650
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    Adrian Miedziński robiący Szkocję i krzyczący Włókniarz to rozkoszny widok.
    Ale też miły

    https://youtu.be/n6lxQAZ-5xo?t=732

    Ganią na SFach Walaska, to mogli pochwalić chociaż Adriana, że nie tylko się tu ładnie odbudowuje, ale i wtapia w drużynę
    Hmmm, na meczu z Toruniem będzie zapewne pewna przyśpiewka. Zobaczymy wtedy wtapianie się i integrację
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  31. Powrót do góry    #651
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Nie ma co gadać, Maślanka w ostatnich latach swojej prezesury wpędził klub w długi. Mniej więcej od momentu kryzysu w firmie Złomrex, która wycofała się ze sponsoringu (byli w nazwie klubu). Zwykle jednak Marian regulował zaległości pod koniec sezonu z własnej kieszeni (tzw. rolowanie długów). Dopiero po przejęciu klubu przez KJG w 2011/2012 długi zostały spłacone i klub wyszedł na prostą. Co by jednak nie mówić, chłop ma ogromne doświadczenie w żużlu i rozumie ten sport. Pomimo chudych lat zawsze miał nosa do zawodników z niższych lig, którzy potem nagle wystrzeliwali z formą. Trzeba też pamiętać, że w 2003r. za jego kadencji Włókniarz wywalczył mistrzostwo. Zdania na temat Maślanki są podzielone, jednak mimo wszystko należy mu się szacunek.
    Nie rozumiem. Skoro Marian spłacał zaległości pod koniec sezonu z własnej kieszeni to co to ma wspólnego do rolowania długów ? bo te są wtedy kiedy zaległosci przechodzą na nowy sezon

  32. Powrót do góry    #652
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Hmmm, na meczu z Toruniem będzie zapewne pewna przyśpiewka. Zobaczymy wtedy wtapianie się i integrację
    dziecinada i ostafiada przywiazywanie wielkiej wagi do skakania. czas isc do przodu i wyrosnac z tego. skoczy zle nie skoczy niedobrze. mam nadzieje ze poskacze Adi jedną noga i bedzie rozkmina ostafa i dzieciakow jak to zrozumiec

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    GriN (20-04-2018)

  34. Powrót do góry    #653
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Już na prezentacji w marcu jak na scenę wyszedł Miedziński, to kibice zaczęli skakać i powiedział, że mieszka pod Toruniem, to nie będzie skakał. Więc nie wiem po co teraz temat wraca.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  35. Powrót do góry    #654
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie rozumiem. Skoro Marian spłacał zaległości pod koniec sezonu z własnej kieszeni to co to ma wspólnego do rolowania długów ? bo te są wtedy kiedy zaległosci przechodzą na nowy sezon
    Chodziło o to, że nie uciekał od odpowiedzialności, tylko w kluczowym momencie (proces licencyjny) pokrywał długi własnymi pieniędzmi tym samym dając sobie więcej czasu na znalezienie sponsorów (czego nie można powiedzieć o jego następcy). Pewnie odbywało się to na zasadzie pożyczki, jednak mimo to Marian i tak dokładał do interesu. Dały o sobie znać lata, w których za bardzo polegał na jednym, większym sponsorze, jednocześnie zaniedbując tych mniejszych.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Często się chowam za jego przydatny post!

    spitt22 (20-04-2018)

  37. Powrót do góry    #655
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Gitara siema

  38. Powrót do góry    #656
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Świetne zwycięstwo ale wydaje mi się ze trzeba rozbić para Musielak & Madsen. Rywalizują ze sobą zamiast z rywalami. Duzo nie brakło żeby Madsen załatwił 14 bieg

  39. Powrót do góry    #657
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    "... nie mieliśmy też wsparcia od drugiego juniora."

    Żródło:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/750420/ochrona-pilnowala-cieslaka-w-zielonej-gorze-wlokniarz-dostal-niepokojace-informa

    Panie Świącik ... Panu to juz się chyba coś w głowie poprzestawiało ... proszę odpowiedzieć publicznie bez AUTORYZACJI wywiadów kto miał pierwszego busa, kewlar czy nie pański syn pytam się bo nie wiem a takie plotki chodzą ... ? dlaczego nie ma wsparcia drugiego juniora ... odpowiem BO "Najlepsza szkółka w Polsce" nie jest najlepsza ...

    Czasami niespelnione marzenia rodziców krzywdzą własne dzieci i środowisko w którym sie obracają... prosze nad tym pomyśleć ...

    Ciekwy art na sf o treningu Hancocka :

    W 1 dniu publikacji :
    "Mistrz z USA w Częstochowie nie tylko sprawdzał swój sprzęt, ale również był otwarty na udzielanie porad Bartoszowi Świącikowi."

    W 2 dniu publikacji :
    "Mistrz z USA w Częstochowie nie tylko sprawdzał swój sprzęt, ale również był otwarty na udzielanie porad Bartoszowi Świącikowi i Mateuszowi Świdnickiemu."

    Więc jak było ? autoryzacja się nie zgadzała ??? ... redaktor pewnie źle spisał ...

    P.S. W pewnym wpisie napisał Pan, że trzeba sie interesować tym co sie dzieje w klubie (wpis odnośnie jr) ... nie skomentuje mocniej tego wpisu bo to jest bełkot ... nie stać klubu o poinformowane juniorów, że przyjedzie "jedne z najlepszych coachów" chocby sms-em ... Przecież to Klub i jego Szef odpowiada za szkolenie młodzieży ... litości ...


    Nie rób Pan z kibiców idiotów !!! Apeluje o opamiętanie !!! Tylko Włókniarz !!!

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (23-04-2018), mackoxdp1 (23-04-2018), muuu (24-04-2018)

  41. Powrót do góry    #658
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2012
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Świetne zwycięstwo ale wydaje mi się ze trzeba rozbić para Musielak & Madsen. Rywalizują ze sobą zamiast z rywalami. Duzo nie brakło żeby Madsen załatwił 14 bieg
    popieram, słabo wygląda ich współpraca i to wina raczej obu Panów, dzisiaj udało się bo Protas wjechał w dziurę a tak to wynik byłby odwrotny. Zamiana Madsena z Zagarem byłaby optymalna lub całkowite przetasowanie par. Zagar nie nadaje się na jazdę z juniorem, jego obecna średnia niby około 2pk ale 1pk na bieg ma z góry za jazdę ze świdnickimi itp także obecnie słabo Matej jedzie.
    ja ustawiłbym to tak:
    1 Miedziński 2 Zagar 3 Musielak 4 Lindgren 5 Madsen , dalej wiadomo

  42. Powrót do góry    #659
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Już na prezentacji w marcu jak na scenę wyszedł Miedziński, to kibice zaczęli skakać i powiedział, że mieszka pod Toruniem, to nie będzie skakał. Więc nie wiem po co teraz temat wraca.
    Może nie wszyscy wiedzieli o tym? A za taką postawę szacun dla Miedziaka.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  43. Powrót do góry    #660
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Oceny zawodników
    1.Madsen ( słabo, wyraźnie się męczył, przyczyną może być to że piątek SPB Rzeszow , sobota Landshut )
    2.Musielak( takiej jazdy i zdobyczy po Tobiaszu sie nie spodziewałem przyznam szczerze na wyjeździe, brawo)
    3.Miedziński ( świetna płynna jazda , takiego Miedziaka chce się oglądać )
    4 Lindgren ( poezja, bajka )
    5. Zagar (jak na jednego z liderów słabo, ale taka ciekawostka : w zeszłym roku w Grudziądzu 1,0,1 w tym 3,1,1,2,1 , w Zielonej Górze 1,1,1,0,1 a wczoraj ,1,2,2,0. Czyli na wyjazdach poprawa. oczywiście smieje się , od Mateja trzeba wymagać żeby robił regularnie 3 i 2
    6. Gruchalski( brawa za bieg juniorski , dalej było gorzej , ale mysle ze minimum zrobił )
    7.Świdnicki(wyraźnie odstaje, ale nauka nie pójdzie w las)
    8.Lyager(brak oceny)

  44. Powrót do góry    #661
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Za Zagarem chyba dwa najcięższe wyjazdy w tym sezonie.
    On na torach w Grudziądzu i ZG nigdy nie błyszczał.
    Na bardzo duży plus występ polskiej pary seniorów. Nie spodziewałem się, że są w stanie przywieźć taką ilość punktów z meczu wyjazdowego. I to ich nadspodziewane punkty dały Nam wygraną w Myszogrodzie.
    Co do Madsena, to jestem spokojny. W kolejnym spotkaniu wejdzie już na poziom do którego Nas przyzwyczaił.
    Początek sezonu dał Nam spokojną głowę, jeżeli chodzi o walkę o utrzymanie. Teraz przed Włókniarzem mecze o coś więcej - o wejście do PO. Najważniejsze to wygrywać u siebie, przywieźć jeszcze ze 2 punkty z wyjazdu (najlepiej z Torunia ), zdobyć ze 3 - 4 bonusy i to do walki o medale powinno wystarczyć.

  45. Powrót do góry    #662
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Mam pytanie z innej beczki - u kogo Fredka robi aktualnie silniki?

  46. Powrót do góry    #663
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Mam pytanie z innej beczki - u kogo Fredka robi aktualnie silniki?
    Na tt piszą, że FGM to zdaje się Fleming

  47. Powrót do góry    #664
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Mam pytanie z innej beczki - u kogo Fredka robi aktualnie silniki?
    Fleminga rzekomo.

  48. Powrót do góry    #665
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    I to jest ciekawe. Bo taki Doyle też ma silniki od Gravesena.

    I Doyle zapyerdalał dwa poprzednie sezony. Teraz zapyerdala Fredka a Doyle cieniuje. Czyżby Gravesen postawił na Freda ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #666
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Przyjdzie pierwszy serwis I Doyle bedzie za****dalal a Fredka spusci z tonu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #667
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Kto wie, może i tak będzie, może nie. Zobaczymy. Przykłady Holdera i Madsena mogą dać do myślenia. Leon zasuwał dopóki w Niemczech silnik najlepszy nie poszedł. Holder też jeździł nadspodziewanie dobrze (jak na kogoś z marszu wchodzącego w sezon) aż tu na SBP defekt i na razie nie ma Holdera.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Powrót do góry    #668
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Dzięki.

    A co do Doyle'a - może za długo świętował mistrzostwo.

  52. Powrót do góry    #669
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Madsen mial problem ze soba a nie z silnikami. Katastrofalne bledy na starcie i na dystansie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  53. Powrót do góry    #670
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Mała ciekawostka:

    23.Adrian Miedziński 1,714
    29.Rune Holta 1,643

    Póki co na plus

  54. Powrót do góry    #671
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I to jest ciekawe. Bo taki Doyle też ma silniki od Gravesena.

    I Doyle zapyerdalał dwa poprzednie sezony. Teraz zapyerdala Fredka a Doyle cieniuje. Czyżby Gravesen postawił na Freda ?
    Wątpię, raczej Fredi ma jeszcze jedno źródełko które z oczywistych względów trzyma w tajemnicy. Zobaczymy czy będzie tak wymiatał gdy ten silnik zdechnie, bo czasem się trafia taki fartowny silnik nie wiadomo skąd.

    Pytanie to Częstochowian - jak tam Marek? Wrócił żyw ? Nikt go w ZG nie napadł ?

  55. Powrót do góry    #672
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    jak tam Marek? Wrócił żyw ? Nikt go w ZG nie napadł ?
    Rusty wołał go na grilla i jakąś flaszkę. Ale ochrona nie pozwoliła
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #673
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rusty wołał go na grilla i jakąś flaszkę. Ale ochrona nie pozwoliła
    Ach ten esperal, wróg ludzkości nieprzejednany.

  57. Powrót do góry    #674
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pamięta ktoś może kiedy ostatni raz wygraliśmy w Zielonej?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  58. Powrót do góry    #675
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Bawi was to chłopaki? Nas nie, więc przenieście tą swoja rozmowę do swojego wątku.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

Strona 15 z 63 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •