Strona 6 z 63 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Normalnie z tej wdzięczności zapisze 1% swojego podatku na Włókniarz

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Lepiej przekaż ten 1% dla Kamila Cieślara.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-11-2017)

  3. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Kontrakty i inne umowy tłumaczy tłumacz przysięgły.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Czyli lingwista ze zrobionymi uprawnieniami, ot co.
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #228
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Jest podane kilka nazwisk na trenera ale wy wybraliscie sobie takie ktore pasuje do plucia jadem. Proponuje sie leczyć....

  5. Powrót do góry    #229
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ostafinski jest kretynem. Jak mozna tlumaczyc kontrakt, ktory juz od kilku lat nie jest kartka papieru z jakimis wymysloymi wytycznymi tylko ujednoliconym formularzem w polskiej i angielskiej wersji jezykowej? On powaznie ma ludzi za idiotow?

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Garfield (14-11-2017)

  7. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Żet Zobacz posta
    Po co było to wielkie wychwalanie Jonssona po sezonie? Ze znalazł usterkę w swoim sprzęcie, ze to będzie zupełnie inny zawodnik, ustalanie kontraktu, oficjalne info ze zostaje? To tylko pokazuje jakie to wszystko jest sztuczne. Żenada.
    Nie wszyscy prezesi są tak szczerzy jak Witek Skrzydlewski, czy wcześniej Władek Komarnicki. Teraz dba się o dobry pijar. Prezesi/zawodnicy mowią to, co kibice chcą uslyszeć, a nie to jak faktycznie jest. Sytuacja z Jonssonem u Was w Czewie przypomina sytuacje Iversena z Gorzowa. Iversen juz we wrześniu miał ustalone warunki kontraktu w Toruniu, natomiast prezes Zmora nie był brał w ogole pod uwagę pozostawienia Iversena w drużynie. Tylko miał powiedzieć kibicom: Nie rozmawialem z Iversenem, bo go nie chcialem i narazić się na falę olbrzymiej krytyki z strony gorzowskich kibiców? Lepiej powiedzieć kibicom: Zawodnik szuka nowych wyzwań i rozstajemy się w zgodzie.

    Niestety my kibice widzimy tylko te sztuczke opakowanie od zewnątrz. Żeby produkt się lepiej sprzedawał, wszystko musi być kolorowe.

  8. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ostafinski jest kretynem. Jak mozna tlumaczyc kontrakt, ktory juz od kilku lat nie jest kartka papieru z jakimis wymysloymi wytycznymi tylko ujednoliconym formularzem w polskiej i angielskiej wersji jezykowej? On powaznie ma ludzi za idiotow?
    Może chodziło o te zawiłości związane z poprawkami na ostatnią chwilę? Fredka siedzi u siebie w Andorze a jego menagerka nie wiem czy brała udział w tym proteście.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  9. Powrót do góry    #232
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Do jutra może Fredka przetłumaczy. Byleby tłumaczy poza Częstochowa nie szukał.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  10. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Jest podane kilka nazwisk na trenera ale wy wybraliscie sobie takie ktore pasuje do plucia jadem. Proponuje sie leczyć....
    Poza Dzikowskim jakie to są kandydatury?

    Czernicki? Ostatni raz prowadził bodajże Stal w 2011 r. czyli 6 lat temu. poza tym mały cytat: "- W trakcie sezonu miałem propozycje objęcia drużyn ekstraligowych. Nie skorzystałem, bo mam pewne zasady. Chciałem pracować w klubie, w którym mam wpływ na budowanie zespołu, przygotowanie logistyczne i przygotowanie w okresie jesienno-zimowym". U nas na co miałby mieć wpływ? Jak nasi szukają słupa na kilka miesięcy w roku. Przerwę miał zrobić sobie na 3 lata by zająć się gospodarstwem, ale jakoś nie widać ani zainteresowania klubów CzeCzenem, ani by on się zbytnio palił do powrotu.

    Dołek? Znów mały cytat "Wieloletni lider bydgoskiej Polonii Ryszard Dołomisiewicz po zakończeniu sportowej kariery zajął się prywatnym biznesem, a od kilku lat prowadzi w podbydgoskim Żołędowie restaurację "Czarny Koń"." To on ma się zająć u nas trenowaniem młodych, prowadzeniem zespołu czy organizacją cateringu?

    Czym to się skończy? Jeśli miałbym się zakładać to Finfą lub Jabłońskim z fajnym Józkiem do kompletu. Dzikowski ma jeden minus, własne zdanie, które pokazał już za Mariana (czyli również w czasach Misia). Wrócił do nas jak klubem rządziły marionetki Siary. Kolejny powrót raczej nie wypali, a jeżeli to max na 1 sezon.

    p.s.

    Jest i bomba z opóźnionym zapłonem. https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/72...-we-wlokniarzu Tłumacz zdążył.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-11-2017), pakosik (13-11-2017)

  12. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    SyFy potwierdziły Fredkę.
    !Adrian walcz!

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    artem (13-11-2017)

  14. Powrót do góry    #235
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Madsen to już podpisał, czy coś mnie ominęło?

  15. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ostafinski jest kretynem. Jak mozna tlumaczyc kontrakt, ktory juz od kilku lat nie jest kartka papieru z jakimis wymysloymi wytycznymi tylko ujednoliconym formularzem w polskiej i angielskiej wersji jezykowej? On powaznie ma ludzi za idiotow?
    Może na szwedzki tlumaczyl?

    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Starty to ma obiecane Bartosz. Reszta jak wiatr zawieje.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    Nie, nie. bartosz to ma obiecany status gwiazdy, ikony (mniejsza, ze upadku...ów) i nietykalnosci a reszta gwarancje startu, z ktorych zawsze mozna zrezygnowac jak akurat bedzie taka potrzeba jak w przypadku Jonssona
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    a reszta gwarancje startu, z ktorych zawsze mozna zrezygnowac jak akurat bedzie taka potrzeba jak w przypadku Jonssona
    Pojawiła się lepsza opcja to Jonsson wypadł z gry. Skoro żużlowcy mogą wystawiać w ostatniej chwili kluby do wiatru to czemu nie może być też w drugą stronę? Zagrał Świącik w pokera i jeśli Fredka będzie zdrowy to wygrał tą partię w cuglach.

  17. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    No coz... to wybor pomiędzy tym czy sie jest czlowiekiem czy ........ kto blizej pozna swiacika to wie co i jak

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #239
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Ligi niżej zapowiadają się w tym roku nie mniej ciekawie. Jonsson w Lublinie, Hancock i Jedrzejak w Rzeszowie. Te nasze transfery przy tym to takie lekko-półśmieszne. I jeszcze ten Dolomisiewicz. Litości


    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    A jeszcze niedawno temu pisales ze transfery sa super...

    Sam teraz widzisz jak jest

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  19. Powrót do góry    #240
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Zdenerwowali mnie tym Kędziorą. To taki foch rzutujacy na całokształt.

    Nie wierzę w sukces bez dobrego trenera. Ot co.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    pakosik (14-11-2017)

  21. Powrót do góry    #241
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Nikogo sensownego poza Dzikiem nie mam dostępnego na rynku trenerskim.
    Więc jeżeli Miś w temacie trenera nie chce się całkowicie zbłaźnić musi ściągnąć Dzikowskiego.

    Kandydatury CzeCze i Dołka bardzo dobrze posumował Gadol.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  22. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    A Andzia w ostatnim czasie przygotowywał u nas tor do zimy to tak odnośnie jego braku we Włókniarzu.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  23. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No i? Dzisiaj jest, w dniu meczu/treningu pójdzie w długą jak to drzewiej bywało i co wtedy? Poza tym był też wcześniej razem z Kaflem i nie przypominam sobie by tor w 2016 był naszym atutem, tak jak za Kędziory w tym roku.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-11-2017), mackoxdp1 (14-11-2017), pakosik (14-11-2017), veronek (14-11-2017)

  25. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Ja tylko odpowiadam na zarzut jakoby był zwolniony na amen. A poza tym masz 100% racji.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  26. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ale to było pewne, że jak odejdzie Lechu to do niego uderzą. Kto oprócz niego czy Kafla ma pojęcie o opiece nad torem? Młode wilki podsumował dosadnie Lechu na forum publicznym.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  27. Powrót do góry    #246
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    za wczestochowie.pl

    "Włókniarz wciąż szuka trenera, który zastąpi Lecha Kędziorę. Z naszych informacji wynika, że mocno zaawansowane są rozmowy z Markiem Cieślakiem."


    ciekawe...

    a i Szumina na warszawskim
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  28. Powrót do góry    #247
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    za wczestochowie.pl

    "Włókniarz wciąż szuka trenera, który zastąpi Lecha Kędziorę. Z naszych informacji wynika, że mocno zaawansowane są rozmowy z Markiem Cieślakiem."


    ciekawe...

    a i Szumina na warszawskim
    W ogole bym sie nie zdziwil. Falubazy ledwo zipia a w Czewie kasiurka od SLD i ciepelko

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #248
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Tiaaa...Nie po to Cieślak ściągał Zengote i Rudego żeby potem spie*olić. Nie wiem skąd oni te źródła biorą

  30. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    W ogole bym sie nie zdziwil. Falubazy ledwo zipia a w Czewie kasiurka od SLD i ciepelko

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Na moje, jak by miał odejść, to już by odszedł, a nie angażował się w budowanie składu w Falubazie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #250
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na moje, jak by miał odejść, to już by odszedł, a nie angażował się w budowanie składu w Falubazie.
    Na moje tez.. Jednak zwroc uwage ze pare lat temu tez byl juz jedna noga we Wlokniarzu i nagle mu sie odwidzialo. Zasadnicze pytanie brzmi: czy podpisal jakis papiur.


    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  32. Powrót do góry    #251
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Jeśli Cieślak wyląduje we Włókniarzu, co dla mnie jest w tym momencie sci-fi to MiŚ uratuje się przed falą hejtu. Z drugiej strony... czy Cieslak budował by skład w Falubazie by chwile później przejść do Wlokniarza ? Może faktycznie w ZG jest aż tak słabo z finansami... z niecierpliwością czekam na rozwój sytuacji i mimo wszystko trzymam kciuki żeby plotki okazaly się prawdą

  33. Powrót do góry    #252
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez pat92 Zobacz posta
    Jeśli Cieślak wyląduje we Włókniarzu, co dla mnie jest w tym momencie sci-fi to MiŚ uratuje się przed falą hejtu. Z drugiej strony... czy Cieslak budował by skład w Falubazie by chwile później przejść do Wlokniarza ? Może faktycznie w ZG jest aż tak słabo z finansami... z niecierpliwością czekam na rozwój sytuacji i mimo wszystko trzymam kciuki żeby plotki okazaly się prawdą
    Hejt to może nie, ale niezadowolenia już tak. Miś sam postawił sobie publicznie cel czyli zatrzymać trzon zespołu, a cel ten nie został zrealizowany - Rysiek (lider) pognał do troli, a Lechu (cichy ojciec zeszłorocznego sukcesu) do Gdańska. Skład mimo wszystko ciekawy. Pytanie co na wiosnę będzie prezentował połamany Fredka i co będzie kiedy połamie się Miedziak?

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MICHCIO13 za jego przydatny post!

    pakosik (14-11-2017)

  35. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez MICHCIO13 Zobacz posta
    Hejt to może nie, ale niezadowolenia już tak. Miś sam postawił sobie publicznie cel czyli zatrzymać trzon zespołu, a cel ten nie został zrealizowany - Rysiek (lider) pognał do troli, a Lechu (cichy ojciec zeszłorocznego sukcesu) do Gdańska. Skład mimo wszystko ciekawy. Pytanie co na wiosnę będzie prezentował połamany Fredka i co będzie kiedy połamie się Miedziak?
    Co do kontuzji ewentualnej Miedziaka to zależy czy to prawda z próbą zrobienia Polaka z Kudriaszowa. Jeśli to nie wypali to plastron pod np 2 i Lyager jedzie z rezerwy.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  36. Powrót do góry    #254
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    W sumie to ja nie wiem po co na tego szmatławca zaglądam...

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  37. Powrót do góry    #255
    Początkujący
    Dołączył
    21-03-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez MICHCIO13 Zobacz posta
    Hejt to może nie, ale niezadowolenia już tak. Miś sam postawił sobie publicznie cel czyli zatrzymać trzon zespołu, a cel ten nie został zrealizowany - Rysiek (lider) pognał do troli, a Lechu (cichy ojciec zeszłorocznego sukcesu) do Gdańska. Skład mimo wszystko ciekawy. Pytanie co na wiosnę będzie prezentował połamany Fredka i co będzie kiedy połamie się Miedziak?

    https://www.facebook.com/wlokniarz.c...type=3&theater

    Szombierski

  38. Powrót do góry    #256
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Źródełko mi doniosło ze w sprawie trenera może być duże zdziwko.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  39. Powrót do góry    #257
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Źródełko mi doniosło ze w sprawie trenera może być duże zdziwko.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Na plus czy minus?

    Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

  40. Powrót do góry    #258
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2014
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Grzegorz Dzikowski??

  41. Powrót do góry    #259
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Jeśli miś nam załatwi Cieślaka albo Dzikowskiego to wybroni się przed wszystkimi zarzutami jakie można mu postawić co do rozegrania okienka. Jeśli chodzi o aspekt sportowy to aż dziwnie to brzmi ale odkąd jesteśmy w ekstralidze Swiacik robi niesamowicie dobra robotę. Nie mówię tu o wszystkich innych kwestiach i o tym, czy w ogóle prezes powinien być odpowiedzialny za kadrę. Szumina i Kudriaszow jako Polacy to świetna opcja. Jedyne czego się boję, to że Fredka nie wyzdrowieje na początek sezonu i parę meczy pojedziemy bez niego, a na koniec sezonu okaże się ze tych paru punktów Lindgrena nam braknie do PO...

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  42. Powrót do góry    #260
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Veronek nie żartuj sobie ze Marek...

    PS. Pozdrowienia od byłego sąsiada z przeciwka myśle ze domyślasz się o kogo chodzi
    Ostatnio edytowane przez pat92 ; 14-11-2017 o 22:18

  43. Powrót do góry    #261
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    O Cieślaku możemy zapomnieć,ktoś strzelił post z tzw "d..y" i poszło w świat.Z tego co słyszałem to Andzia wrócił do łask,uporządkował swoje "problemy" i to on ma byś odpowiedzialny za tor.

    Szombierski?Jak dla mnie to kontrakt 'warszawski" bo zbytniej ambicji u tego zawodnika nie widzę.

  44. Powrót do góry    #262
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Może kogoś koleć w oczy, ale transfery były dobre.
    Jedynymi wyjątkami są Musielak który niestety chyba swoje 5 minut już miał i brak minimum jednego juniora który razem z Gruchalskim mógłby wozić wynik dodatni.
    Jeśli przyjdzie Cieslak (w co osobiście wątpię bo za az takiego taktyka Prezesa nie uważam), to pozamyka wszystkim dzioby, czy to się komuś podoba czy nie.. a i jak pokazuje historia antyfanatycy nie będą tez chyba mieli co liczyć na dziury w budżecie..

  45. Powrót do góry    #263
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Nie sądzę, żeby Cieślak się, aż tak zeszmacił
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  46. Powrót do góry    #264
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Pat92 kope lat. Ale przecież Ty się na Rakow przerzuciles i nawet pamiętam że zacząłeś Wlokniarza lekko hejtować powrót?

    Co do wcześniejszego posta- na plus.

    No chyba że wydarzy się cud



    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 17-11-2017 o 17:47

  47. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Antyfanatyk? Czuję się wywołany do tablicy.

    Chce ktoś robić za hipokrytę i zamiast jak go tej pory gwizdać, wyzywać od najgorszych czy wysyłać do psychiatry, skandować teraz Adrian! Adrian!, to jego wybór.

    Podnieca się ktoś, że przybędzie kolejny "polak", tym razem z Rosji, to jego wybór.

    Łudzi się ktoś i podnieca, że zamiast trenera co odniósł sukces z mocno średnim składem i gonił co niektóre święte krowy do roboty, przyjdzie trener, który poniósł z mocnym składem sporą porażkę, jego wybór. W dodatku trener co do szkolenia młodzieży ma średnią rękę i jeszcze mniejszy zapał.

    Ja czekam kiedy w końcu dotacja z miasta będzie dodatkiem, nie podstawą budżetu. Czekam kiedy rządzący klubem przestanie zachowywać się jak zawistna ***** o wybujałym ego. Czekam kiedy w końcu zamiast ***********ć szkolenie młodych (UŚKS pod rządami Latacza) to rzeczywiście to szkolenie będzie jakoś wyglądać. Czekam kiedy w końcu wychowanków, którzy sporo serca i zdrowia na torze zostawili będzie się normalnie traktować. Czekam kiedy o zatrudnieniu, szczególnie na ważne stanowiska, w klubie decydować będą umiejętności a nie znajomości. Czekam kiedy marketing w klubie będzie na choć średnim poziomie. Czekam kiedy po prostu widać będzie, że są solidne podstawy na dłuższy okres niż najbliższe wybory samorządowe i możliwa zmiana układu sił w UM.

    I to mnie bardziej będzie cieszyło niż jakaś zmiana w szeregach najemników chwilowo "kochających" Włókniarza.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 15-11-2017 o 00:18
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  48. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    CKMik (15-11-2017), ananasek_vel_oman (15-11-2017), lolex (15-11-2017), veronek (15-11-2017)

  49. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    O Cieślaku możemy zapomnieć,ktoś strzelił post z tzw "d..y" i poszło w świat.Z tego co słyszałem to Andzia wrócił do łask,uporządkował swoje "problemy" i to on ma byś odpowiedzialny za tor.

    Szombierski?Jak dla mnie to kontrakt 'warszawski" bo zbytniej ambicji u tego zawodnika nie widzę.
    Znowu uporządkowal? Ktory raz? 4? Wszywke zrobil?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Antyfanatyk? Czuję się wywołany do tablicy.

    Chce ktoś robić za hipokrytę i zamiast jak go tej pory gwizdać, wyzywać od najgorszych czy wysyłać do psychiatry, skandować teraz Adrian! Adrian!, to jego wybór.

    Podnieca się ktoś, że przybędzie kolejny "polak", tym razem z Rosji, to jego wybór.

    Łudzi się ktoś i podnieca, że zamiast trenera co odniósł sukces z mocno średnim składem i gonił co niektóre święte krowy do roboty, przyjdzie trener, który poniósł z mocnym składem sporą porażkę, jego wybór. W dodatku trener co do szkolenia młodzieży ma średnią rękę i jeszcze mniejszy zapał.

    Ja czekam kiedy w końcu dotacja z miasta będzie dodatkiem, nie podstawą budżetu. Czekam kiedy rządzący klubem przestanie zachowywać się jak zawistna ***** o wybujałym ego. Czekam kiedy w końcu zamiast ***********ć szkolenie młodych (UŚKS pod rządami Latacza) to rzeczywiście to szkolenie będzie jakoś wyglądać. Czekam kiedy w końcu wychowanków, którzy sporo serca i zdrowia na torze zostawili będzie się normalnie traktować. Czekam kiedy o zatrudnieniu, szczególnie na ważne stanowiska, w klubie decydować będą umiejętności a nie znajomości. Czekam kiedy marketing w klubie będzie na choć średnim poziomie. Czekam kiedy po prostu widać będzie, że są solidne podstawy na dłuższy okres niż najbliższe wybory samorządowe i możliwa zmiana układu sił w UM.

    I to mnie bardziej będzie cieszyło niż jakaś zmiana w szeregach najemników chwilowo "kochających" Włókniarza.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    1.Póki co na forum nie widziałem tutaj ani jednej podnieconej osoby na punkcie Adriana M. Ma chłop jaja, że tutaj zechciał startować. Dla mnie każdy zawodnik z lwem na plastronie zasługuje na szacunek, niekoniecznie splendor czy uwielbienie ale zwykły ludzki szacunek.

    2. "Rysiek Holtański" Ci nie przeszkadzał?

    3.Cieślaka na 99,999% tu nie będzie, więc nie wiem po co jojczysz w tym temacie.

    4.Dotacja miejska w najbliższym czasie nie będzie dodatkiem. Chyba, że Ekstraliga będzie podpisywać coraz lepsze umowy ze sponsorami i TV. Wystarczy spojrzeć, że nawet najbogatsze kluby SE mają gigantyczne wsparcie z magistratu.

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Znowu uporządkowal? Ktory raz? 4? Wszywke zrobil?
    Żenujące z jaką łatwością wpitalasz się w prywatne życie ludzi. Czy to Świącik czy Andzia...

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Kazoon (15-11-2017)

  52. Powrót do góry    #268
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Jak ktos ma po pijoku przygotowywac tor to chyba lepiej sie zawczasu "wpitalac" niz pozniej zbierac z niego kosci..

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (15-11-2017)

  54. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    1.Póki co na forum nie widziałem tutaj ani jednej podnieconej osoby na punkcie Adriana M. Ma chłop jaja, że tutaj zechciał startować. Dla mnie każdy zawodnik z lwem na plastronie zasługuje na szacunek, niekoniecznie splendor czy uwielbienie ale zwykły ludzki szacunek.

    2. "Rysiek Holtański" Ci nie przeszkadzał?

    3.Cieślaka na 99,999% tu nie będzie, więc nie wiem po co jojczysz w tym temacie.

    4.Dotacja miejska w najbliższym czasie nie będzie dodatkiem. Chyba, że Ekstraliga będzie podpisywać coraz lepsze umowy ze sponsorami i TV. Wystarczy spojrzeć, że nawet najbogatsze kluby SE mają gigantyczne wsparcie z magistratu.



    Żenujące z jaką łatwością wpitalasz się w prywatne życie ludzi. Czy to Świącik czy Andzia...
    4. Jak tobie ciezko idzie zrozumienie prostych rzeczy.... Gadolowi chodzilo o to aby wiekszosc budzetu klubu bylo zasluga pracy klubu a nie ukladow politycznych czy kaski, co do ktorej nie musieli nawet palcem kiwnac (np. kasa z EL).
    Ale masz racje z jednym. 3 mln z miasta, i obecnie okolo 1,2-1,5 mln z eligi a w perspektywie moze i 2,5 mln to jest kasa, ktora przy chlodnej glowie i dbaniu o kibica daje stabilnosc na lata.

    Ad przytyk do mnie.
    Kiedy do ciebie dotrze, ze kluby, fundacje, wszystkie organizacje zbierajace pieniadze na jakis cel (tak, klub zbiera) jak np start druzyny sportowej w regionie powinny byc calkowicie przeswietlone a osoby w takim klubie pracujace powinny miec swiadomosc, ze sa osobami publicznymi. Takze pani sekretarka czy Andzia robiacy tor.
    I jesli wiadomo, ze Andzia w przeszlosc chlal na umor i przez to nie odbywaly sie treningi a tor meczowy byl sprzymierzencem przyjezdnych to sa to wystarczajace argumenty zeby takie pytania zadawac.
    Pamietam w firmie mojego ojca przed laty najlepszego pracownika jakiego mial ever. Gosc zaraz po skonczeniu zmiany , jeszcze w szatni wyciagal flaszke i z zakladu wychodzil opierajac sie o sciany ale nastepnego dnia o 6 byl, na kacu bo na kacu, ale sprawny i pomimo kaca byl duzo lepszym pracownikiem niz reszta nie pijaca. Roznica miedzy nim a Andzia jest taka, ze on NIGDY nie opuscil chocby jednego dnia pracy, nigdy nie wzial L4. Gdyby Andzia sobie walil flaszke po pracy i nie powodowaloby to problemow dla klubu to niech robi co chce.

    A co do swiacika to juz nie bede tlumaczyl, bo i tak nei zrozumiesz
    Ale co do misia to jeszcze bedzie ciekawie

    Zeby byla jasnosc. Andzia trzezwy i myslacy to najlepszy toromistrz jaki w naszym czestochowskim srodowisku jest dostepny. I pochwalam, ze misio probuje mu pomoc. Brawa. Ale jednoczesnie skrajna glupota jest nieposiadanie wariantu B. Jesli nie ma wariantu B i kogos, kto z Andzia bedzie wykonywal WSZYSTKIE prace torowe to coz... jakos mnie to dziwic nie bedzie
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 15-11-2017 o 10:40
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #270
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    A co do swiacika to juz nie bede tlumaczyl, bo i tak nei zrozumiesz
    Ale co do misia to jeszcze bedzie ciekawie
    coś więcej??? w piekarni mówią że pracownicy odchodzą bo MiSie im nie płacą... zresztą kilku innych forumowiczów potwierdziło już te informacje. ciekawe czy to było powodem ucieczki trenera?

    z innej beczki... Szumina ma kontrakt warszawski czy ktoś poważnie rozważa go jako zawodnika walczącego o skład??? sam nie wiem która opcja lepsza, bo moim zdaniem to jeden z najbardziej zmarnowanych talentów polskiego żużla

Strona 6 z 63 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •