Strona 12 z 63 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    z FB prezesa:

    "Andriej najbliższe trzy dni spędzi w szpitalu na obserwacji. Obecnie ma założony dren do płuc.
    Wszystkich kibiców serdecznie pozdrawia i Życzy Wszystkiego Najlepszego na Święta."

    wracaj do zdrowia Andriej!

  2. Powrót do góry    #497
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Coś się boję, że Kudriaszowowi się załącza syndrom Miedzińskiego, który walczy o każdy punkt nie do końca myśląc czy przeżyje. Andriej już raz wydzwonił na treningu, dzisiaj na sparingu po raz kolejny. Sympatyczny i ambitny jest, tego mu odmówić nie można, ale niezależnie ile by punktów w tych sparingach nie robił to raczej nie miał by co liczyć na miejsce w składzie, także nie do końca rozumiem co ten Andriej wyczynia

    BTW. Czy ktoś się orientuje jak dokładnie będzie działać rezerwowy? Chodzi mi o to, czy rezerwowy będzie mógł zastępować juniora? Wyciąg z regulaminu stanowi tak:
    Zawodnicy z numerami 8 oraz 16, którzy będą krajowymi zawodnikami młodzieżowymi będą mogli w niektórych przypadkach stanowić zastępstwo zawodników z numerami odpowiednio 6, 7 i 14, 15. Ponadto, będą mogli w biegach II – XIII zastąpić zawodników z numerami 6, 7 i 14, 15 jako rezerwa zwykła maksymalnie po jednym razie każdego z nich.

    Zawodnicy z numerami 6 – 8 i 14 – 16 będą mogli zostać zgłoszeni do biegów I, III – XV w zastępstwie innego zawodnika jako rezerwa zwykła, a także w powtórzonych biegach I, III – XV zastąpić zawodnika pod warunkiem, że łączna liczba ich startów w biegach I – XV nie przekroczy: 5 plus 1 rezerwa taktyczna plus 1 rezerwa zastępująca.
    I albo ja jestem głupi, albo tu jest specjalnie napisane tak, żeby nic człowiek nie zrozumiał. Z tego co zrozumiałem rezerwowy może zastępować juniora tylko wtedy kiedy sam jest juniorem. No ale później jest zdanie, że może jechać w zastępstwie innego zawodnika. Jakiego? No właśnie.

    Chodzi mi o to, jak Lyager nam się ostatnio prezentuje. To może być czarny koń tegorocznej Ekstraligi, i jeśli możliwym będzie zastępowanie Świącika raz Lyagerem, raz Gruchalskim to na straconej pozycji wcale nie stoimy i się okaże że cały sezon Gruchalskim przejedziemy. Inna sprawa jak to świadczy o Drużynowych Mistrzach Polski Juniorów...
    Ostatnio edytowane przez CKMLeW ; 02-04-2018 o 00:33

  3. Powrót do góry    #498
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Ruscy tak mają , oni prą tylko naprzód , zatrzymają się dopiero w .... Berlinie
    A tak poważnie życzymy oczywiście zdrowia sympatycznemu Andriejowi.

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Coś się boję, że Kudriaszowowi się załącza syndrom Miedzińskiego, który walczy o każdy punkt nie do końca myśląc czy przeżyje. Andriej już raz wydzwonił na treningu, dzisiaj na sparingu po raz kolejny. Sympatyczny i ambitny jest, tego mu odmówić nie można, ale niezależnie ile by punktów w tych sparingach nie robił to raczej nie miał by co liczyć na miejsce w składzie, także nie do końca rozumiem co ten Andriej wyczynia

    BTW. Czy ktoś się orientuje jak dokładnie będzie działać rezerwowy? Chodzi mi o to, czy rezerwowy będzie mógł zastępować juniora? Wyciąg z regulaminu stanowi tak:


    I albo ja jestem głupi, albo tu jest specjalnie napisane tak, żeby nic człowiek nie zrozumiał. Z tego co zrozumiałem rezerwowy może zastępować juniora tylko wtedy kiedy sam jest juniorem. No ale później jest zdanie, że może jechać w zastępstwie innego zawodnika. Jakiego? No właśnie.

    Chodzi mi o to, jak Lyager nam się ostatnio prezentuje. To może być czarny koń tegorocznej Ekstraligi, i jeśli możliwym będzie zastępowanie Świącika raz Lyagerem, raz Gruchalskim to na straconej pozycji wcale nie stoimy i się okaże że cały sezon Gruchalskim przejedziemy. Inna sprawa jak to świadczy o Drużynowych Mistrzach Polski Juniorów...
    Oj źle zrozumiałeś regulamin. A nie jest on wcale taki skomplikowany. Lyager nie może zastąpić Świącika w żadnym wypadku. Taka możliwość byłaby gdybyście pod 8 wystawili 3 polskiego juniora. Wtedy raz mógłby zastąpić Świącika i raz Gruchalskiego w ramach rezerwy zwykłej. Polscy juniorzy muszą obowiązkowo odjechać 6 biegów, w konfiguracji 4-2, 3-3 lub w przypadku juniora pod numerem 8 2-2-2. Jest też możliwość rezerwy taktycznej junior z pod 8 za innego juniora. Wtedy byłoby 2-1-3. W tym przypadku junior z numerem 8 zastąpiłby po razie zawodników z numerem 6 i 7 w ramach rezerwy zwykłej i jednego z nich w ramach rezerwy taktycznej
    PS. W Grudziądzu dzisiaj sypie śnieg, ale mam nadzieję, że prognozy się sprawdzą i w dniu meczu będzie piękna pogoda. Kwiecień plecień
    Ostatnio edytowane przez KC ; 02-04-2018 o 08:00
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  5. Powrót do góry    #500
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Rozumiem duza frekwencje na sparingach przez co nalezy zapewnic ochrone i biletowanie tychze, ale brak mozliwosc wejscia dla karnetowiczow to dramat. Podejrzewam, ze jak wejdziemy do play-off to 1 raz karnety beda niewazne :/

  6. Powrót do góry    #501
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Brawo misiu. Pozdrowienia z kolejki do kasy. Nie chcialbys slyszec co mowia ... jedna kasa ... amatorka...

  7. Powrót do góry    #502
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    192
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    A my swoje! Bartosz Świącik Bartosz! Ciekawe czy ma chłopak jakiś porządny zawód, bo z żużla raczej nie wyżyje...

    "Świącik po dwóch okrążeniach zrezygnował z jazdy."
    Ostatnio edytowane przez wespe ; 03-04-2018 o 17:47

  8. Powrót do góry    #503
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Czy ktoś z obecnych dzisiaj na sparingu mógłby napisać coś o postawie Andreasa? Z tego co widzę po suchych wynikach, reszta pojechała zgodnie z oczekiwaniami (na czele z BŚ...)

  9. Powrót do góry    #504
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez wespe Zobacz posta
    A my swoje! Bartosz Świącik Bartosz! Ciekawe czy ma chłopak jakiś porządny zawód, bo z żużla raczej nie wyżyje...

    "Świącik po dwóch okrążeniach zrezygnował z jazdy."
    Sądzisz, że jest na zawodowym kontrakcie?

    Buahahaha, widzę po dacie z kurtki, że na nowo próbujemy historię częstochowskiego speedwaya pisać. A nie bardziej pasowałaby data 2015? Źródło tej histo(e)rycznej daty - internet.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 03-04-2018 o 19:18
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ROLAND (03-04-2018), Rysiek (03-04-2018)

  11. Powrót do góry    #505
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    1921 nie ma nic wspólnego z datą powstania pewnego klubu piłkarskiego. Ni huhu. Już kiedyś mi smecili kibice AZS że im Włókniarz zajumal barwy. To teraz prezes zajumal datę założenia. Wprowadził bym jeszcze czerwono-niebieskie barwy i nazwał klub RKM Zawodzie. Na syna prezesa już nawet nie pluję bo szkoda śliny. Może Grucha z taką prędkością u siebie jak dziś będzie w stanie ratować 3-3.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  12. Powrót do góry    #506
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,790
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach

    Oglądając skrót z dzisiejszego meczu z Gdańskiem można stwierdzić ze Gruchalski chyba z meczu na mecz się rozkręca, szkoda tylko że drugi junior to plastron, przed meczem można śmiało wpisać 0.( jeśli nie będzie sytuacji losowych) . Może ktoś kto dziś był opisać jak prezentują się Woźniak, Bialk, Świdnicki na tle Świącika?

  13. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Swoją drogą rozumiem, że jak prezes dysponuje takim kawałkiem historii jak programy zawodów żużlowych z lat dwudziestych ubiegłego stulecia to udostępni publicznie skany/zdjęcia?

    Nie rozumiem naprawdę tego gościa, Misio sobie nadspodziewanie dobrze radzi z tworzeniem drużyny i budowaniem budżetu, ale byłby chyba chory gdyby nie spróbował wypalić z jakimś kretynizmem. Będzie jak z logo (konsultowanym z kibicami!) hej hej tu NBA, które najpierw było super, co ogłosił na specjalnej konferencji, by później palnąć, że ono mu się nigdy nie podobało.

    A tak w temacie jego "wspaniałych" pomysłów odnośnie pisania na nowo historii klubu - dokończył już tą "galerię sław"?

    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta

    Oglądając skrót z dzisiejszego meczu z Gdańskiem można stwierdzić ze Gruchalski chyba z meczu na mecz się rozkręca, szkoda tylko że drugi junior to plastron, przed meczem można śmiało wpisać 0.( jeśli nie będzie sytuacji losowych) . Może ktoś kto dziś był opisać jak prezentują się Woźniak, Bialk, Świdnicki na tle Świącika?
    Herbie, z chęcią bym zobaczył porównanie ich umiejętności we wspólnym biegu ale pod jednym warunkiem - jadą na porównywalnym sprzęcie
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Już trochę nudzicie z tym Swiacikiem. Jakoś te ostatnie 14 (18)meczy Bartka juniora przezyjecie . Schody się zaczną za rok, kiedy będzie musial zabrac miejsce w składzie mocnemu seniorowi .

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Falubaz (03-04-2018), mackoxdp1 (04-04-2018)

  16. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Już trochę nudzicie z tym Swiacikiem. Jakoś te ostatnie 14 (18)meczy Bartka juniora przezyjecie . Schody się zaczną za rok, kiedy będzie musial zabrac miejsce w składzie mocnemu seniorowi .
    Spokojnie, 2 lata zamiast Lyagera pod 8/16, dopiero potem pierwszy skład Choć, kto wie, z taką regeneracją...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #510
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Swoją drogą rozumiem, że jak prezes dysponuje takim kawałkiem historii jak programy zawodów żużlowych z lat dwudziestych ubiegłego stulecia to udostępni publicznie skany/zdjęcia?
    był taki program udostępniony jakiś czas temu na fb

    http://scr.hu/2kuv/4j778

  18. Powrót do góry    #511
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    był taki program udostępniony jakiś czas temu na fb

    http://scr.hu/2kuv/4j778
    Jeśli przedwojenne Częstochowskie Towarzystwo Cyklistów wg Misia jest protoplastą Włókniarza to na kurtkach powinna widnieć data minimum 1909 - http://www.odznakisportowe.pl/katalog/pokaz/15148

    Jakieś wytłumaczenie logiczne dla daty 1921 poproszę.

    Mała errata:

    Częstochowskie Towarzystwo Cyklistów (CTC) powstało w 1902 roku, w 1926 roku powstało CTCiM jako sekcja motocyklowa CTC. W roku 1945 CTCiM reaktywowano, towarzystwo należało do Polskiego Związku Motocyklowego z siedzibą w Warszawie. Za pierwszy wyścig, który zainicjował żużel w Częstochowie uważa się występ motocyklistów podczas święta sportu w początkach czerwca 1946 roku.
    Sekcja motocyklowa jako stowarzyszenie powstała w 1926, samo CTC w 1902. Reaktywacja nastąpiła w 1945. Jakieś wyjaśnienia co do daty 1921 oprócz tego, że ścigano się na motocyklach? Nie każde wyścigi motocyklowe to od razu speedway czy też dirt track. Tak jak zawody indywidualne grupki zapaleńców to nie powstanie drużyny.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 04-04-2018 o 00:11
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Powrót do góry    #512
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Jakieś wytłumaczenia to nie do mnie bo mnie to średnio interesuje. Dałem tylko to co na fb niedawno widziałem

  20. Powrót do góry    #513
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Szczerze mowiac, ta data to dla mnie temat zastepczy. Nie uwazacie, ze shrek stracil cierpliwosc do Bartusia puszczajac go wczoraj tylko 2 razy?

  21. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Szczerze mowiac, ta data to dla mnie temat zastepczy. Nie uwazacie, ze shrek stracil cierpliwosc do Bartusia puszczajac go wczoraj tylko 2 razy?
    Sorki. Chyba go przeceniłem. On przegrywa nawet z Turowskim

  22. Powrót do góry    #515
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jeśli przedwojenne Częstochowskie Towarzystwo Cyklistów wg Misia jest protoplastą Włókniarza to na kurtkach powinna widnieć data minimum 1909 - http://www.odznakisportowe.pl/katalog/pokaz/15148

    Jakieś wytłumaczenie logiczne dla daty 1921 poproszę.

    Mała errata:



    Sekcja motocyklowa jako stowarzyszenie powstała w 1926, samo CTC w 1902. Reaktywacja nastąpiła w 1945. Jakieś wyjaśnienia co do daty 1921 oprócz tego, że ścigano się na motocyklach? Nie każde wyścigi motocyklowe to od razu speedway czy też dirt track. Tak jak zawody indywidualne grupki zapaleńców to nie powstanie drużyny.
    Ta data to proste; 1.9.21 to termin, do którego B.Świącik ma plan zostać Mistrzem Świata, ewentualnie Mistrzem Polski w przypadku niepowodzenia.
    Cieślak raczej posadzi B.Ś. na ławce w lidze, widzi beznadziejność. Będzie jeździł chłopak z mniejszymi nawet umiejętnościami, ale mający przed sobą kilka lat startów. Z gliny w tej chwili nie ulepi, trzeba czekać cierpliwie, objeżdżając jak najwcześniej w Elidze.

  23. Powrót do góry    #516
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach

    icon6.gif

    Do meczu zostały już tylko 3 dni jakim zestawieniem według was powinniśmy pojechać?

    Mój typ to:

    1.Lindgren
    2.Musielak
    3.Zagar
    4.Miedziński
    5. Madsen
    6.Woźniak (Myślę że jednak on pojedzie po tym co pokazał BŚ)
    7.Gruchalski

  24. Powrót do góry    #517
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Do meczu zostały już tylko 3 dni jakim zestawieniem według was powinniśmy pojechać?

    Mój typ to:

    1.Lindgren
    2.Musielak
    3.Zagar
    4.Miedziński
    5. Madsen
    6.Woźniak (Myślę że jednak on pojedzie po tym co pokazał BŚ)
    7.Gruchalski
    Ten 1 mecz też tak bym zestawił, natomiast każdy nastepny Madsena z Zagarem bym zamienil.

  25. Powrót do góry    #518
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Ja bym Madsena dawał pod jedynke jednak jak to bylo w zeszlym sezonie. Trzeba dobrze otwierac mecze a Madsen to nasz najlepszy startowiec.

    1. Madsen
    2. Musielak
    3. Zagar
    4. Miedziński
    5. Lindgen

  26. Powrót do góry    #519
    Początkujący Awatar joe_padlina
    Dołączył
    25-10-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Są składy na dzisiejszy sparing:

    forBET Włókniarz Częstochowa
    1. Leon Madsen
    2. Tobiasz Musielak
    3. Adrian Miedziński
    4. Fredrik Lindgren
    5. Matej Zagar
    6. Michał Gruchalski
    7. Bartosz Świącik
    8. Andreas Lyager

    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    9. Oskar Fajfer
    10. Mikkel Bech
    11. Michał Szczepaniak
    12. Anders Thomsen
    13. Mikkel Michelsen
    14. Marcin Turowski
    15. Dominik Kossakowski
    16. Patrick Hougaard
    Ostatnio edytowane przez joe_padlina ; 05-04-2018 o 10:07

  27. Powrót do góry    #520
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Są też na mecz w Grudziądzu. Zgadnijcie kogo nie ma na juniorce
    Ostatnio edytowane przez CKMLeW ; 05-04-2018 o 14:50

  28. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    I jeden mit obalony ze ktos w klubie trzyma cieślaka za jaja zeby bś jeździl

  29. Powrót do góry    #522
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,790
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Jak ma jechać Woźniak to pasowałoby żeby pojechał w jakimś sparingu, a dziś w składzie na Gdańsk nie widać go.

  30. Powrót do góry    #523
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Hejterzy Swiacika jr. Odszczekacie ze jest po ukladach i bedzie jezdzil ?

  31. Powrót do góry    #524
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Cieślak nie jest taki głupi jak my mądrzy - i jak Woźniak jedzie, to dolary przeciwko orzechom, że dzisiaj będzie jeździł w Gdańsku (chyba, że ma jakiś inny powód) nawet jeśli go nie ma w awizowanym składzie na ten mecz. Bo co się stanie jak go nie awizuje na sparing, a pojedzie? Wywalą Włókniarza z ligi a Cieślaka z roboty?

    Poczekajmy do 16:30.

  32. Powrót do góry    #525
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Odważny ruch Cieślaka z wystawieniem Zagara pod 5 na mecz w Grudziądzu, przy takiej juniorce jaką mamy

  33. Powrót do góry    #526
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Dokładnie, Zagar pod 5 to duże ryzyko, pewniejszy byłby już Madsen.
    Oby dziś tylko Woźniak pojechał w tym sparingu, bo pojechać w lidze bez konfrontacji z mocnymi rywalami to trochę słabo. W przeciwieństwie do BS, który jeździł, tylko nie wiem po co...

  34. Powrót do góry    #527
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Skoro Wozniakowi dopiero kevlar szyją (amatorka) i nie ma go na sparingu to chyba musimy pogodzić się z jazdą BŚ

  35. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Skoro Wozniakowi dopiero kevlar szyją (amatorka) i nie ma go na sparingu to chyba musimy pogodzić się z jazdą BŚ
    Po to jest szyty, żeby w niedzielę jechał, choć jeśli dziś ma go nie być to raczej bez różnicy który z nich pojedzie w niedzielę.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  36. Powrót do góry    #529
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Po to jest szyty, żeby w niedzielę jechał, choć jeśli dziś ma go nie być to raczej bez różnicy który z nich pojedzie w niedzielę.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Podobno jest w Gdańsku

    Adrian Woźniak
    Rezerwa zwykła za Bartosz Świącik
    Ostatnio edytowane przez Cykaczu ; 05-04-2018 o 16:35

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Cykaczu za jego przydatny post!

    dockm (05-04-2018), mackoxdp1 (05-04-2018)

  38. Powrót do góry    #530
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Po to jest szyty, żeby w niedzielę jechał, choć jeśli dziś ma go nie być to raczej bez różnicy który z nich pojedzie w niedzielę.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    No, a nie uważasz, że to amatorka, że 4dni przed ligą szyją kevlar zawodnikowi, który walczyć miał o skład?

  39. Powrót do góry    #531
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    No, a nie uważasz, że to amatorka, że 4dni przed ligą szyją kevlar zawodnikowi, który walczyć miał o skład?


    Jest to amatorka ale teraz nie ma co już na to płakać grunt że BŚ nie jedzie.

    A tymczasem....

    Świetny start Michelsena i agresywna jazda na łuku, dzięki czemu Duńczyk szybko objął prowadzenie. Zagar nie potrafił się do niego zbliżyć. Świącik daleko za resztą stawki.
    Ostatnio edytowane przez Cykaczu ; 05-04-2018 o 16:44

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Cykaczu za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (05-04-2018)

  41. Powrót do góry    #532
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    192
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Zdunek Wybrzeże - Forbet Włókniarz, wyścig 5.
    https://trojmiasto.tv/Wybrzeze-Wlokn...g-5-27019.html

  42. Powrót do góry    #533
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    No, a nie uważasz, że to amatorka, że 4dni przed ligą szyją kevlar zawodnikowi, który walczyć miał o skład?
    Dowiedz sie w srodowisku jak jest z kevlarami a pozniej tak pisz ...

  43. Powrót do góry    #534
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Czy ktoś z Gdańszczan mógłby napisać kto lepiej wyglądał na torze Swiacik czy Woźniak?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  44. Powrót do góry    #535
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Dowiedz sie w srodowisku jak jest z kevlarami a pozniej tak pisz ...
    Ale co ja mam sie dowiadywac, BŚ ma kevlar już od dawna i to jest najważniejsze w tym wszystkim
    @Magik

    https://trojmiasto.tv/Wybrzeze-Wlokn...-10-15074.html

  45. Powrót do góry    #536
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Przecież to 2016r....
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  46. Powrót do góry    #537
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Przecież to 2016r....
    Fakt nie dojrzałem

  47. Powrót do góry    #538
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Ja tylko pragnę zauważyć, że:

    Michał Gruchalski - 7 (3,2,2)

    Przywiózł dzisiaj Oskara Fajfera na jego torze. Jak Misiek dalej w takim czasie się będzie rozwijał to może nam ten drugi junior sezonu nie zawali

  48. Powrót do góry    #539
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Ale co ja mam sie dowiadywac, BŚ ma kevlar już od dawna i to jest najważniejsze w tym wszystkim
    Drogi kolego kevlar jest nie tylko do sccigania ...

  49. Powrót do góry    #540
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Tylko widać jak się traktuje jednego, a jak drugiego.
    Po dzisiejszym dniu wierzę, że Cieślak zrobi tak, jak podał w awizowanym składzie.
    Musielak prezentuje się obiecująco, a Gruchalski robi duże postępy.
    Te 3 dni do meczu jeszcze jakoś wytrzymam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •